Verkiezingen Provinciale Staten m a ILOO - Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur: www.heiloo.nl Graag willen wij alle hondenbezitters herinneren aan de hondenmaatregelen die gelden in onze gemeente Aanlijngebod in de geheie gemeente, behalve in de losloopgebieden. Opruimplicht in de gehele gemeente, aaden (raads) commissies Commissie Maatschappelijke Zaken Maandag 10 februari a.s. vergadert de commissie Maatschappelijke Zaken. De verga dering begint om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuis weg, en is voor iedereen toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Agendavaststelling - Inspreekrecht - Vaststelling notulen en onderwerpenover- zicht - Eventuele mondelinge mededelingen - Goedkeuring nieuwe statuten van de Stichting Open Huis - Onderwij shuisvesting: voortgang besluit vorming Commissie Bestuurlijke Zaken Dinsdag 11 februari a.s. vergadert de com missie Bestuurlijke Zaken. De vergadering begint om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuis weg, en is voor iedereen toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Agendavaststelling - Inspreekrecht - Vaststelling notulen en onderwerpenover- zicht - Eventuele mondelinge mededelingen - Vaststelling gemeenschappelijke regeling Regionaal Historisch Centrum (RHC) Alkmaar (onder voorbehoud college behandeling 4 februari) - Uitstel invoeringstermijn kaderstelling 'Doelmatigheids- en doeltreffendheids- onderzoeken verricht door het college' - Instemming wijziging IZA Nederland regeling - Planning belangrijke beleidsaangelegen- heden zoals Raadsprogramma, Raadsbegroting en Rekening - Discussie over geplande acties in het kader van het Werkplan Leefbaarheid Stationscentrum Commissie Openbare Ruimte Woensdag 12 februari a.s. vergadert de com missie Openbare Ruimte. De vergadering begint om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg, en is voor iedereen toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Agendavaststelling - Inspreekrecht - Vaststelling notulen en onderwerpen overzicht mondelinge mededelingen - Presentatie Milieudienst Regio Alkmaar (MRA). Kennismaking en presentatie jaarplanning - Vaststelling milieuwerkprogramma 2003 behalve in de losloopgebieden. Hondenpoep dient in de zogenaamde drollinettes gedeponeerd te worden. De hondenpenning dient duidelijk zichtbaar aan de halsband van de hond te worden gehangen. De hondenbelasting bedraagt 83,40 per hond per jaar (tarief2003). Het begin en het einde van een losloop gebied zijn met borden aangegeven. Drollinettes vindt u verspreid over heel Heiloo. Op veel plaatsen in, onze gemeente houden hondenbezitters zich gelukkig goed aan de regels en ruimen de poep van hun hond netjes op. Helaas is er een kleine minderheid die voor overlast zorgt. Vervuiling van straten, trottoirs, plantsoenen en dergelijke zijn veel inwoners van Heiloo een doorn in het oog. Ook het loslopen van honden ver oorzaakt overlast, zoals het opjagen van vee en het benaderen van andere, wel aangelijnde honden. Wij vragen uw aan dacht om dit te verbeteren. Na constatering en melding van een overtreding zal de overtreder worden aangesproken door de hondenwachter van de gemeente Heiloo, de heer J. Rüc- kert. Als de overtreder de illegale situatie toch continueert of laat continu eren, kan de hondenwachter beëdigd als opsporingsambtenaar een proces ver baal uitschrijven. Informatie Voor geïnteresseerden is er een informa tiefolder "Honden in Heiloo* beschikbaar bij de balie van het gemeen tehuis. Hierin staan onder andere de losloopgebieden aangegeven en de plaatsen waar drollinettes zijn geplaatst. Voor informatie en/of meldingen kunt u ook contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, nummer (072) 535 68 68. Heroverweging procedurebehandeling planschadevergoedingen op grond van art. 49 Wet Ruimtelijke Ordening en voorstel tot aanvulling Tarieventabel Legesverordening 2003 met legesheffing Instemmen met het verzoek de SAOZ advies uit te laten brengen m.b.t. ver zoeken om planschadevergoeding Instemmen met de aanpassingen c.q. aanvulling op de 8e serie wijzigingen van de bouwverordening en wonen Ingediende bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aan vragen om een bouwvergunning zijn ingediend. Parkeerterrein Belieslaan t.o. nr. 14 - plaatsen zendmast mobiele telefonie Westerweg 146 - vergroten woonhuis en berging Kapellaan 19 - bouw dubbelwoonhuis en sloop bestaande opstallen Informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Wenst u informatie over één van de genoemde plannen, dan kunt u telefonisch een afspraak maken met de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoon (072) 535 66 66. Nieuw bouwplannen via procedure art. 19, lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen voor het vergroten van de woningen op de adressen De Brink 13,14,15,16,17,18, 19, 22, 23, 26, 27, 34 en 35. Ter inzage De bouwplannen en de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 6 februari 2003 gedurende vier weken voor eenieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur alsmede iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met de heer J.Th. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072) 535 67 47. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermeld bouwplannen vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Verleende bouwvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermelde bouwvergunningen verleend. Nic. Beetsweg 33 - veranderen woning (kozijnen) Westerweg 75 - plaatsen van twee stacarvans t.b.v. tijdelijke huisvesting Westerweg 100 - vergroten woning (serre) Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Wenst u informatie over één van de genoemde plannen, dan kunt u telefonisch een afspraak maken met de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoon (072) 535 66 66. Burgerlijke stand gemeente heiloo tot en met 30 januari 2003 geboorten ValentijnJ.S. z.v. L.J. Keijser en M.J.E. Kuijper Ruben B. z.v. V.R. Beuling en M.M. Willemse Mats W.A. z.v. W.F. van der Meer en A.J.M. Kroon elders geboren Loïs d.v. F.J.W. van Schooten en S. Kooistra Op woensdag 11 maart 2002 zijn er verkiezingen voor de Provinciale Staten. Door te stemmen kunt u meebepalen wie er straks in de Provinciale Staten zitten en op die manier invloed uitoefenen op de Nederlandse samenleving in de komende vier jaar. Provinciale Staten heeft een belangrijke stem in de inrichting van onze provincie. Minstens twee weken voor de verkie zingen krijgt u een oproepingskaart toegestuurd met het adres van het stem bureau bij u in de buurt. De kaarten voor de verkiezingen van 11 maart a.s. worden vanaf donderdag 6 februari gedurende ongeveer twee weken in Heiloo verspreid. Deze kaart is uw per soonlijke 'bewijs van uitnodiging'. U Noa d.v. M.P.M. Veul en N. Koster Bo d.v. R. Groen en J.F.C. Almer Nienke B. d.v. W.B. Roos en J.J.M. van der Krol Rowdy z.v. A. Holstvoogd en D. Boots David E. z.v. P.H. van Dorsten en Ni Wayan Sami Sven z.v. H.J.W. Stegink en L. Leguijt Tess d.v. P.S.C. Christiaan en A. Vennik AndyJ. z.v. P.J.A. Duin en J. Burema Lobke d.v. R.H. Lenting en A.E.R. Kleiber huwelijksaangiften aangiften geregistreerd partnerschap R. Reitsma en E. Kraan P.M.C. Groefsema en I.M. Schoof R. Kok en A.M. Noordover huwelijken geregistreerde partner schappen R.T. Bechthold en P. Byington S.C. Roszbach en M. Reuver E. Outhoff en M.T.E. Rasker overleden A. Blees wv de Boer G. Schaap wv Oosterling T.S. Steiger ev Bakker elders overleden M.P.T. Wolff wv Wortel Verkiezingen Provinciale Staten Stemmen in een stembureau naar keuze De burgemeester van Heiloo maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van de Provinciale Staten een kiezer toegestaan is zijn stem uit te brengen in een stembureau naar keuze. Daarbij gelden de volgende bepalingen. Meldt uw kind tijdig aan voor basisschool, (zie pagina heeft hem nodig om te mógen stemmen. Indien er fouten staan op uw oproe pingskaart, dan kunt u dit melden bij de publieksbalie Burgerzaken in het gemeentehuis of via telefoonnummer (072) 535 67 20 of 535 67 22. Opening stijden van de publieksbalie zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.30 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 20.00 uur. Ander stembure au Als u bij een ander stembureau wilt stemmen kunt u schriftelijk een kie zerspas aanvragen bij de gemeente. Dit kan tot uiterlijk twee weken voor de ver kiezingen. Ook kunt u tot en met 6 maart a.s. uw oproepingskaart per soonlijk om laten zetten op het Schriftelijk verzoek 1. Bij het gemeentehuis van deze gemeente zijn kosteloos verkrijgbaar formulieren voor verzoekschriften om in een stem bureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op de veertiende dag voor de dag van de stem ming, dus uiterlijk op 25 februari 2003, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstelling (27 januari 2003) als kiezer is geregistreerd. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd indien aan de verzoeker is toegestaan bij volmacht te stemmen. 4. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslissing gesteld op de oproepingskaart, die daardoor wordt omgezet in een kiezerspas Mondeling verzoek 5. Na ontvangst van zijn oproepingskaart kan de kiezer ook, in plaats van een schriftelijk verzoek te doen, zich onder overlegging van zijn oproepingskaart vervoegen bij het gemeentehuis van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstelling (27 januari 2003) als kiezer is geregistreerd, om deze te doen omzetten in een kiezerspas. Dit kan geschieden tot op de vijfde dag voor die van de stemming, dus uiterlijk op 6 maart 2003. Een kiezer, die in het bezit is van een kiezers pas, kan zich ter uitoefening van het kiesrecht aanmelden bij een stembureau naar keuze in Nederland. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Burgerzaken, telefoonnummer (072) 535 67 20. Stemmen bij volmacht De burgemeester van de gemeente Heiloo maakt bekend, dat het bij de aanstaande ver kiezing van de leden van de Provinciale Staten een kiezer is toegestaan bij volmacht te mogen stemmen. Daarbij gelden de vol gende bepalingen. Machtiging op schriftelijke aanvraag 1Op het gemeentehuis van deze gemeente zijn kosteloos de formulieren voor de verzoekschriften om bij volmacht te mogen stemmen verkrijgbaar. 2. Het verzoek moet uiterlijk op de veer tiende dag voor de dag van de stemming, dus voor of op 25 februari 2003, door de kiezer worden ingediend bij de burge meester van de gemeente, waar hij/zij op de dag van de kandidaatstelling (27 januari 2003) als kiezer is geregistreerd. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd indien aan de verzoeker is toegestaan in een stembureau naar keuze aan de stemming deel te nemen. 4. Degene die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op de dag van de kandidaatstelling (27 januari 2003) gemeentehuis in een kiezerspas. Hiermee kunt u bij een ander stembu reau in Noord-Holland uw stem uitbrengen. Volmacht U kunt iemand anders uit hetzelfde kies district een volmacht geven om voor u te stemmen. Dit doet u door de achter kant van de stemkaart in te vullen en aan hem of haar mee te geven. Om iemand uit een ander kiesdistrict te machtigen, kunt u uiterlijk twee weken van tevoren (26 februari 2003) schrifte lijk bij de gemeente een verzoek doen. U kunt in de artikelen 'Stemmen in een stembureau naar keuze' en 'Stemmen bij volmacht' lezen welke bepalingen hierbij gelden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Burgerzaken, telefoonnummer (072) 535 67 20. als kiezer zijn geregistreerd. 5. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een volmachtbewijs. De gemachtigde dient de volmachtstem tege lijk met de eigen stem uit te brengen. Machtiging door overdracht van de oproepingskaart 6. De kiezer kan ook, in plaats van een ver zoekschrift in te dienen, na ontvangst van de oproepingskaart, tot en met de dag van de stemming zelf een ander kiezer mach tigen voor hem/haar te stemmen door de oproepingskaart aan die kiezer over te dragen. 7. Een op deze wijze aangewezen gemach tigde moet op de dag van de kandidaatstelling (27 januari 2003) in hetzelfde stemdistrict staan ingeschreven als de kiezer die de volmacht geeft. 8. De aldus gemachtigde kan de volmacht- stem uitsluitend tegelijk met zijn/haar eigen stem, in het stemdistrict waar hij/zij staat ingeschreven, uitbrengen. Een kiezer mag niet meer dan twee aanwij zingen als gemachtigde aannemen. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Burgerzaken, telefoonnummer (072) 535 67 20. IT** Y eefomgeving Meldingen in het kader van de Wet Milieubeheer Van de navolgende bedrijven zijn op grond van diverse besluiten milieubeheer meldingen ontvangen. Deze meldingen liggen gedurende vier weken vanaf 6 februari 2003 tot en met 6 maart 2003 ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis, Raadhuis plein 1 te Heiloo, op maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.30 uur en maandag avond van 18.00 tot 20.00 uur. Het betreft de volgende besluiten en bedrijven: Besluit akkerbouwbedrijven: Fa. J. Sombroek, Groeneweg 24,1851 PN Heiloo,-voor het uitbreiden van een tuinbouwbedrijf. Lees verder op pagina 6 r Belangrijke nummers *1 L J Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 0900 8844 (locale tarief) Politie 88»

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 4