Judoka's Dojo 't Loo tweede op teamtoernooi Yamaguchi ,7§m r Judoka's Dojo 't Loo succesvol op toernooi SS Balance eg\o Uitkijken naar recepten ededelingen erk in uitvoering Schietvereniging De Vrijheid WWM. HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 56 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Verleende collectevergunning Kappen van bomen Heilooër Tolweg Aanbrengen verkeersmaatregelen Kleijn Barlaken. Verkiezingsbijeenkomsten Noord-Holland Noord Volleybaltoernooi voor basisscholen Klaverjassen Verenigingsprijzen voor Van der Kolk judoka's SV Vredeburg Bridgeclub Limmen Handbal Dimtronic Meervogels SÉjfp m mm iUP 't Trefpunt vervolg van pagina 4 Een kiezer mag niet meer dan twee aanwij zingen als gemachtigde aannemen. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Burgerzaken, telefoonnummer (072) 535 67 20. Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte in de volgende periode. Nationaal Jeugdfonds/Jantje Beton van 23 februari tot en met 8 maart a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. 6 en 7 maart a.s. een aantal bomen langs de Heilooër Tolweg gekapt door aannemer Ballast Nedam. Het gaat om bomen die in de lijn van het te plaatsen geluidscherm staan en hiervoor verwijderd moeten worden. De bomen zijn in samenspraak met de gemeente gemerkt. Op donderdag 6 maart a.s. begint de aannemer met het uitvoeren van de werkzaamheden. De werkzaamheden nemen naar alle waarschijnlijk heid twee werkdagen in beslag en worden op vrijdag 7 maart afgerond. Deze periode is afhankelijk van de weersomstandigheden. Bij In opdracht van de gemeente Heiloo voert aannemer G.P. Groot vanaf 10 maart a.s. Het gaat om het aanbrengen van een aantal ver- keersremmende maatregelen en markeringen. WegafsJuiting Op maandag 10 maart a.s. zal de aannemer zaamheden. Aansluitend zullen op woensdag 12 maart, donderdag 13 maart en vrijdag 14 langer doorlopen. Bovengenoemde werkzaamheden kunnen enige overlast veroorzaken. Wij vragen u hiervoor begrip te hebben. Meer informatie Heeft u nog vragen over de werkzaamheden dan van dit werk, de heer M. Montauban van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 65 en of bij afwezigheid met de heer P. Cornelissen van het Ingenieursbureau, (072) 535 67 61. asfaltdrempels. Hiervoor wordt ter plaatse van de werkzaamheden de weg gesloten voor alle verkeer. Aansluitend wordt markering aange bracht. Deze periode is afhankelijk van de weersomstandigheden. Bij overvloedige regen val of temperaturen onder de 5 graden Celsius zal de uitvoeringstermijn langer doorlopen. Bovengenoemde werkzaamheden kunnen enige overlast veroorzaken. Wij vragen u hiervoor begrip te hebben. Meer informatie HEILOO - Afgelopen zaterdag gingen twaalf wedstrijdjudoka's van Dojo 't Loo op weg naar Tuitjenhorn waar meegedaan werd aan het voorjaarstoernooi van Sport Studio Balance. kunt u contact opnemen met de toezichthouder van dit werk, de heer M. Montauban van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 65 en of bij afwezigheid met de heer T. Zijl van het Ingenieursbureau, (072) 535 67 69. Op woensdag 5 maart 2003 is er een bijeen komst in Atlantis, Breedstraat 33 in Alkmaar met als thema Mobiliteit en andere thema's afhankelijk van de actualiteit. Vanaf 19.30 is de zaal open, de bijeenkomst is van 20.00 tot 22.00 uur. De discussieleider is Ron Brown, hoofdredac teur van het Noordhollands Dagblad. Op maandag 10 maart 2003 zendt TV Noord- Holland een lijsttrekkersdebat uit van de live-opnamen vanuit Café Studio, Grote Markt 25 in Haarlem van 18.15 tot 19.30 uur. Op dinsdag 11 maart 2003 is in het provin ciehuis aan de Dreef 3 in Haarlem een uitslagenavond, waar partijen gezamenlijk de uitslag bekijken en becommentariëren. De aanvangstijd is rond 20.30 uur. Informatie Heeft u nog vragen of wilt u nog informatie kijk dan op de web-site www.noord-holland.nl of neem contact op met het informatienummer van de provincie, telefoonnummer (023) 514 31 43. HEILOO - Terwijl half Nederland nog uitsliepwas het jeugdwedstrijdteam van Dojo 't Loo op weg naar Noord Scharwoude waar meegedaan werd aan het jaarlijkse teamtoernooi van Yamaguchi. Maar liefst zeven teams namen deel aan dit toernooi. Het team van Dojo 't Loo wordt getraind door coach Sander Groefsema, bijgestaan door Bernd Winckelbeiner. Deze laat ste kwam onlangsnaast zijn diploma judoleraar A, ook in het bezit van zijn eerste dangraad in het judo. De eerste ronde moest Dojo 't Loo het opnemen tegen het tweede team van Yamaguchi. In de categorie -25 kilo won Ricardo Hernandez zijn partij met een koka. Menno Tol (-28 kilo) vloerde zijn tegenstander met een mooie O Uchi Gari (beenworp) gevolgd door een houdgreep die hem een ippon (vol punt) opleverde. Thijs Lesterhuis (-31 kilo) leverde een spannend gevecht tegen een aloude bekend waarvan hij nog nooit eerder had gewonnen. In de laatste seconde wist Thijs dit keer echter de par tij naar zich toe te trekken met een koka. Maarten de Haan (-34 kilo) verloor helaas met een houdgreep. Karen Stevenson (-37 kilo) is onderhand gewend dat zij meestel tegen jongens op de mat staat. Ook dit keer wist zij met een houdgreep te winnen. Timo Lesterhuis (-41 kilo), zelf oranje band, moest het opnemen tegen een blauwe bander en verloor met een ippon. Martijn Dirkson (-45 kilo) draaide een spannende pot tegen een andere blauwe bander met veel grondwerk. Er werd niet gescoord en de partij eindigde met 'Hiki-wake' (onbeslist). Dojo 't Loo won met 9 tegen 5 match- punten en 21 judopunten. De tweede ronde ging tegen het eerste team van Yamaguchi, de latere winnaar van het toernooi. Dit team was een maatje te groot voor de Heilooër judo ka's. Ondanks een geweldige inzet wer den alle partijen verloren. De derde ronde was Hajime uit Alkmaar de tegenstander. Dit team dat in de onderlinge competitie meestal sterker is dan Dojo 't Loo bewees ook dit keer weer haar wedstrijdniveau. Alleen Thijs Lesterhuis wist zijn tegenstander het scoren te beletten en eindigde onbeslist. Timo Lesterhuis won bij gebrek aan een tegenstander. De overige partijen wer den verloren. Hierna trad Dojo 't Loo tegen de Balance uit Warmenhuizen op de mat. Balance wordt getraind door Sebastiaan Gerber die ook les geeft bij Dojo 't Loo. Deze onderlinge strijd kent altijd een extra dimensie. Ricardo Hernandes won zijn partij met een mooi waza-ari en Menno Tol won met een ippon door een houdgreep. Thijs lesterhuis had geen tegenstander en Maarten de Haan, zelf witte band, blauwe slip, moest tegen een groene bander. Maarten was het actiefst in deze partij. Hij kwam zelfs met een yugo voor, maar verloor uiteindelijk toch met een houdgreep. Karen Stevenson moest eindelijk weer eens tegen een ander meisje judoën. Karen scoorde met een mooie overname een waza-ari die zij vervolgde met een houd greep die haar een vol punt opleverde. Timo Lesterhuis won met een De ashi barai (beenveeg) gevolgd door een houdgreep. Martijn Dirkson moest vol aan de bak tegen een bruine bander maar verloor helaas met een waza-ari. Deze ronde leverde Dojo 't Loo 10 matchpunten en 47 judopunten op. Gesterkt door de eerdere winstpartijen was Hiki Waké aan de beurt om het op te nemen tegen de Heilooër judoka's. Ricardo had geen tegenstander. Menno scoorde een waza-ari met een mooie heupworp die hij afrondde met een onwrikbare houdgreep. Thijs won zijn partij binnen 5 seconden heel knap met èen fraaie uchi mata (heupworp) die hem direct een ippon opleverde. Maarten draaide onfortuin lijk in een houdgreep en verloor de par tij. Karen wist van wederom van een hoger gegradueerde jongen te winnen met een houdgreep. Timo maakte de 'worp van de dag'. Nadat hij een koka kreeg voor zijn eer ste uchi mata en een waza-ari voor zijn tweede, werd de derde uchi mata met zoveel overtuiging en snelheid ingezet dat zowfel tegenstander als Timo letter lijk 'over de mat vlogen'. Een ippon was het resultaat. Martijn had geen tegen stander en won dus de partij. Dojo 't Loo won deze krachtmeting met 12 match- punten en 60 judopunten. De laatste krachtmeting was tegen het team uit Hensbroek. Ricardo won zijn partij knap met een koka. Een knap staaltje werd uitgehaald door Menno Tol, zelf witte band blauwe slip, die met een O goshi (heupworp) en een houd greep wist te winnen van een tegenstan der met een groene band! Thijs won zijn partij met een heupworp gevolgd door een houdgreep die hem een ippon ople verde. Maarten moest een spannende strijd leveren. Hij had zijn tegenstander in een houdgreep waaruit die wist los te komen en Maarten in een houdgreep te nemen. Vervolgens wist Maarten zich weer te bevrijden. Tegen het einde van de wedstrijd maakte Maarten een mooie overname en met een beenworp wist hij een verdiende ippon te behalen. Karen bracht haar tegenstander met een beenworp naar de grond waarna direct een houdgreep werd aangelegd die een ippon waard was. Timo kwam tegen een groene bander een waza-ari achter te staan. Vervolgens scoorde hij zelf twee waza ari's die volgens de regels dan een ippon opleveren. Martijn scoorde met een mooi ingezette heupworp ook een vol punt, zodat alle wedstrijden werden gewonnen met een ippon. Bij de prijsuitreiking was het spannend. Er werd voorzichtig gehoopt op een derde plaats. Toen deze plaats naar aartsrivaal Hajimé ging was de teleur stelling op de gezichten te lezen. Deze was echter maar voor korte duur toen de tweede plaats werd toegekend aan Dojo 't Loo. Met dolblije gezichten en een tevreden coach werd de terugreis aan vaard. De bekers konden weer op school worden laten gezien. Wellicht dat dit ook voor andere kinderen een stimulans is om een te komen kijken bij het judoën of zelf een keer mee te komen doen. Hiervoor kan contact opgenomen wor den met de Familie Rademaker via tel. 072-5337533. HEILOO - Op woensdag 5 maart wordt voor de 20ste keer het jaarlijkse volleybaltoernooi voor de Heiloose basisscholen gehouden. De organisatie ligt in handen van volleybalvereniging Effect. De deelnemende teams zijn afkomstig uit de groepen 7 en 8 van de basisscholen. Groep 7 kunt u zien van 13.00 tot 15.00 uur. Groep 8 speelt van 15.00 tot 17.00 uur in sporthal 't Vennewater. Vrijdag 28 februari is er een klaverjas- drive in de handbalkantine van Dimtronic Meervogels aan de Bosweg te Akersloot. Om 19.30 uur is de kanti ne open. Vanaf die tijd kan er inge schreven worden. Eerder opgeven kan ook bij Tineke Krom, tel. 0251-311551. De drive begint om 20.00 en is om ongeveer 22.30 afgelopen. Iedereen is welkom. SCHIEDAM - Zaterdag en zondag hield judovereniging Schiedam de jaar lijkse Open Schiedamse voor judoka's in alle leeftijdscategorieën, uit binnen en buitenland. De judoka's van s.i.Tom van der Kolk waren dit weekeinde nadrukkelijk aanwezig. Zaterdag wer den de volgende judoka's kampioen: Anouk Baanstra in de klasse -32 kilo gram, Shannon Philipsen -42 kg na 5 gweonnen partijen op rij, Cherrelynne Vegt +57, Maureen Groefsema tot en met 40 kilogram en Fabian gahler voor het eerst in de klasse -30 kilogram. Zilver was er voor Roy Baanstra -34 kg, hij verloor alleen de finale op beslissing van de scheidsrechter en Armanda Alles won het zilver -48 kilogram. Door deze resultaten wonnen de Alkmaarders zaterdag de verenigings- prijs. Een grote beker die aan het einde van de dag in ontvangst genomen werd. Zondag bij de junioren en senioren werd Neal van de Kamer na 5 winst partijen gehuldigd tot kampioen in de categorie -46 kilogram. Rick Rol (-73 kg) en Ferry Jong (-66 kg) wonnen het zilver in Schiedam, terwijl het brons werd omgehangen bij Jeroen Roos (- 83kg) en Kirsten Ente (48kg) uit Almere. De dag prijs zat er net niet in maar zon dag werd de op een na grootste beker gewonnen. In het totaal klassement voor vereni gingen, van het hele weekeinde, won nen de judoka's van Van der Kolk de tweede prijs. Sportinstituut Hoogvliet, de club van o.a. Mark Huizinga, won het totaal klassement. LIMMEN - Schaakvereniging Vrede burg speelde vrijdag 21 februari ronde 20 van de interne competitie. De top- spelers hielden elkaar in evenwicht zodat er weinig verandering in de rang lijst ontstond. K. Kramer probeerde J. Admiraal van de eerste plaats te stoten maar kreeg geen voordeel. Ook vader en zoon Stolp gaven elkaar geen stro breed toe zodat met nog 5 ronden te gaan het kampioenschap lijkt te gaan tussen J. Admiraal, K. Kramer en B. Stolp. Onderaan de ranglijst merkte N. Pepping het effect van een goed glas wijn en zag niet meer scherp hoe hij zijn stukwinst kon uitbouwen tegen zijn broer C. Pepping zodat een vreedzame familieremise overbleef. Het Vredeburg 4-tal verloor eerloos met 4-0 van Bakkum-2, in april krijgt het sterke Vredeburg achttal de kans op revanche in een poging Bakkum-1 van het kam pioenschap af te houden. Uitslagen: Groep A. J. Admiraal-K. Kramer remise, E. Stolp-B. Stolp remi se, J. de Graaf-H. Ebels 0-1, G. Hafkamp-M. Weigraven 1-0, J. Limmen-G. de Graaf 1-0, J. Levering-T. Al 1-0, K. Aafjes-R. Termes 1-0, B. Kerkhof-P. vd Heijdt 0-1, G. Pouw-D. Keijzer 0-1, K. Keijzer-B. Blekemolen 1-0, T. Witkamp-M. Kos 0-1, E. van Duin-T. Castelein remise, M. Wester-E. Mooij 1-0, N. Pepping-C. Pepping remi se Groep B. Djurre Bismeyer-Mike Krom 0-1, Nutte van Belzen-Vince Kaandorp 0-1, Alex Zwart-Christiaan Korving 0-1, Fabienne Mijnsbergen- Menno Koot 0-1, Laura Aafj es-Wouter Mijnsbergen 0-1, Mathijs Hendriks- Micha van Buuren 0-1. De wedstrijdjudoka's van Dojo 't Loo worden getraind door coach Sander Groefsema, bijgestaan door Bernd Winkelbeiner. Deze laatste kwam onlangs, naast zijn diploma judoleraar A, ook in het bezit van zijn eerste dan graad in het judo. Voor Jasmijn Lesterhuis (-25 kilo) was het met haar 6 jaar haar eerste toernooi ervaring. Ze zat in een leuk poultje met andere leeftijdgenoten. Sommigen beschikten echter al over ruimere wed- strijdervaring, zodat Jasmijn de eerste vier wedstrijden verloor. Gelukkig wist ze de laatste wedstrijd echter met een mooie heupworp gevolgd door een houdgreep te winnen. Milan de Moor (-28 kilo) is ook een beginnend wedstrijdjudoka. Alhoewel Milan leuk en aanvallend stond te judoën, werd zijn inzet niet beloond en moest hij de winst aan zijn tegen standers laten. Per toernooi is de vooruitgang echter zichtbaar. Menno Tol (-28 kilo) heeft al een geruime wedstrijdervaring. Tijdens zijn derde partij raakte Menno licht geblesseerd. Hij bleef doorgaan en wist van zijn vier partijen er drie win nend af te sluiten. Slechts 1 poulege- noot bleek sterker, zodat Menno met een mooie tweede plaats behaalde. Kars Zoon (-31 kilo) moest in zijn poule vol aan de bak. De wedstrijd tegen clubgenoot Thijs Lesterhuis werd door Kars gewonnen. Ook de tweede partij werd met een houd greep gewonnen. Daarna verloor Kars een tweetal partijen, zodat hij genoe gen moest nemen met een welverdien de derde plaats. Thijs Lesterhuis (-31 kilo) verloor de eerste twee partijen, waarvan één met een mooie tiltechniek. De derde partij scoorde Thijs binnen 15 seconden een ippon vol punt) met een fraaie heupworp O goshi). De laatste partij werd helaas weer verloren, zodat Thijs net na Kars eindigde en buiten de prij zen viel. Maarten de Haan (-34 kilo) moest het opnemen tegen ervaren tegenstan ders. De eerste partij werd door Maarten knap gewonnen met een houdgreep. De twee partijen hierna werden met een houdgreep verloren. Niettemin resteerde een mooie derde plaats voor Maarten. Jasper Henselmans (-37 kilo) kwam voor de eerste keer uit in deze gewichtsklasse. Jasper verloor van clubgenote Karen en van een groene bander. De derde partij werd knap gewonnen met een heupworp gevolgd door een houdgreep. Voor Jasper leverde dit een fraaie derde plaats op. Karen Stevenson (-37 kilo) won haar eerste wedstrijd met een kubi nage (heupworp) nadat ze achter stond met een yugo. Ook twee andere partijen werden knap gewonnen. Slechts een maal moest Karen in de tegenstander haar meerdere erkennen. Het leverde haar evenwel een eerste plaats op. Richard Tol (-41 kilo) had duidelijk zijn dag niet. Ondanks zijn niet afla tende inzet werd geen van de partijen gewonnen. Richard zal ongetwijfeld het eerstkomende toernooi weer op niveau presteren. Timo Lesterhuis (-41 kilo) wist in de poule de eerste wedstrijd van Richard Tol te winnen met een uchi mata. De tweede partij werd in een spannende partij van clubgenoot Rens de Jong gewonnen. Ook de derde partij werd afgesloten met een ippon. Rens de Jong (-41 kilo) verloor alleen van Timo en won zijn twee andere partijen waarvan een met een mooie tani o toshi (overname). Hierna moesten Timo en Rens opnieuw een finale poule judoën tegen twee tegen standers uit een andere poule. Zowel Timo als Rens wonnen de partijen tegen de andere poulegenoten, zodat de wedstrijd tussen Rens en Timo de beslissing moest brengen. Dit keer was Rens sterker en met een fraai ach terwaartse beenworp behaalde hij de eerste plaats en Timo de tweede plaats. Joris Molenaar (+45 kilo) zat letterlijk en figuurlijk in een zware poule. Er werd stevig ingezet. Joris verloor twee partijen van hogere banders, maar wist ook één partij met een goed uit gevoerde overname naar zich toe te trekken. Joris bereikte hiermee een mooie derde plaats. Het begint op te schieten. Volgende week mag u van ons de eerste recepten verwachten. Bent u al in de pen geklommen? Of heeft u al vaardig het toetsenbord van de computer beroerd? Want uiteraard willen wij wel graag uw eigen lievelingsrecepten' vernemen om die door te geven aan de andere lezers. Vorige week is er al iets gezegd over de tafelschikking. Belangrijk voor het scheppen van een goede en aangename sfeer. Een ander aspect van een heer lijke maaltijd kan de wijn zijn. Met opzet wordt het woordje 'kan' gebruikt, want noodzakelijk is dat niet. Toch zijn veel mensen liefhebber van een glas wijn bij de maaltijd. Vooral als die maaltijd buitenshuis wordt gebruikt. Maar waarom dan ook niet (bij bepaalde gelegenheden) binnens huis? Wijn is toch zo'n prachtig pro duct. Er is veel overeenkomst met voedsel. De ingrediënten en de wijze van klaarmaken van het eten zijn te vergelijken met aspecten van de wijnfa- bricage zoals de gebruikte druivensoort (vergelijkbaar met de ingrediënten) en de vinificatie (vergelijkbaar met het klaarmaken). En net als bij voedsel zijn grote verschillen in smaak en kwaliteit. Over smaak valt niet te twisten, zegt men wel eens. Daarom gaan we er niet over twisten, maar je kunt er wel over praten. En via dat praten leer je weer een heleboel. Want ook de smaak ont wikkelt zich. Dat merk je het best bij kinderen. Spruitjes en lof zijn bijvoor beeld niet de meest geliefde groentes oorten, maar kunnen op latere leeftijd wel tot de lekkernijen gaan behoren. Wat lekkere wijn is, bepaalt u allereerst zelf. Uw smaak is bepalend voor wat u lekker vindt. Maar dat betekent niet dat er geen algemene regels zijn. Deze regels zijn niet zo maar uit de lucht komen vallen, maar zijn door 'deskun digen' proefondervindelijk vastgesteld. Wat wijn betreft geldt als algemene regel dat de wijnen droog (dus niet zoet of een beetje zoetig) moeten zijn. Uitzondering hierop is de wijn bij het nagerecht. Daar is juist een dessertwijn (is zoet) weer op zijn plaats. Dan heb je natuurlijk nog het verschil tussen witte en rode wijn en daarnaast nog de vele soorten rosé's. Witte wijnen worden vaak gedronken als aperitief en bij het voorgerecht en worden goed gekoeld geserveerd. Dat koel serveren geldt ook voor rosé-wijnen. Deze wijnen en vooral de rode worden weer meer gedronken bij het hoofdgerecht. Let wel, dit zijn zeer algemene richtlijnen, want afhankelijk van het gerecht kun nen andere combinaties gewenst zijn. Bij de recepten krijgt u straks een 'wijnadvies', maar dat is niet meer dan een advies. Zonder wijn kan natuurlijk ook en zoals al eerder gezegd, uw eigen smaak is uiteindelijk bepalend. Maar een beetje experimenteren kan moge lijk een openbaring betekenen voor uw eigen smaakpapillen. Alvast een sma kelijke maaltijd toegewenst. Uw recepten zijn uiteraard van harte welkom. Inzenden kan aan het adres: redactie Uitkijkpost, postbusnummer 68, 1850 AB Heiloo of (indien dit mogelijk is liever nog) per e-mail aan redactie@uitkijkpost.nl. LIMMEN - Vorig week moest Jeroen Drenth het doen met 99 punten en ging Bart Sassen er met de maximale 100 punten vandoor. Dit belooft een span nende competitie te worden bij Schietvereniging De Vrijheid. In de week van 19 februari heeft Bart Sassen weer laten zien dat hij in de geweer klasse op hoog niveau staat met een keurige score van 99 punten. Nieuwkomer Kees Sassen heeft ook weer bewezen dat hij van zeer goede huize komt, met een keurige score in beide klasse. De uitslagen van 12 februari: Competitie KKG: 1. B.Sassen 100 pun ten, 2. J. Drenth 99 punten, 3. K.Sassen/R.Hageman 96 punten. Competitie KKK: 1. K.Sassen 94 pun ten, 2. B.Sassen 90 punten, 3. R.Hageman 87 punten. LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 19 februari als volgt gespeeld: A-Lijn: 1. Keyzer-Keyzer 57.59, 2. v.Bellen-v.BergenHenegouw 57.14, 3.Klous-v.Straaten 56.70, B-Lijn: l.Fam.Jelsma 66.52, 2.Piersma- v.Splunder 62.95, 3. Schoonakker- Mulder 58.48, C-Lijn: l.Brinkhorst- Tuinstra 57.14, 2.Bult-Alders 55.95, 3.Dijkstra-Zonneveld 55.95, D-Lijn: 1.v.Balen-Zwertbroek 55.07, 2.Fam. Luttikhuizen 54.29, 3.Fam.Maas 53.29, E-LIjn: 1. Driessen-de Graaf 64.88, 2.Beentjes-Duindam 60.12, 3.Tromp- Zijp 54.76. De uitslagen van 19 februari: Competitie KKG: 1. B.Sassen 99 pun ten, 2. K.Sassen 97 punten, 3. E.Weijers 96 punten. Competitie KKK: 1. K.Sassen 94 pun ten, 2. B.Sassen 92 punten, 3. D.Sassen 91 punten. Als er mensen (oud-leden, geïnteres seerden etc.) zijn die meer informatie willen over de schietsport of elke week de uitslagen van de vereniging per e- mail willen ontvangen, dan kan dat kenbaar gemaakt worden op: s.v.de.vrij- heid.limmen@wanadoo.nl. AKERSLOOT - De heren senioren 1 van Fortissimo speelden dit weekend tegen de Dimtronic Meervogels 1 en wonnen met 27-22. De blessures bij Dimtronic Meervogels zijn nog niet verdwenen, nu ook Ron Out tot het einde van het seizoen is uitgeschakeld. Tegen het bekende Fortissimo viel pas in de achtste minuut het eerste doel punt, zowel Meervogels keeper Sander Verduin als zijn component hielden daarvoor goede ballen eruit. Tot de 20ste minuut werd er om en om gescoord, maar door de sterke opbouw- rij van Fortissimo liep deze uit naar een 14-9 voorsprong in de rust. De tweede helft werd overschaduwd door warrige beslissingen van de scheidsrechters, maar dankzij enkele snelle aanvallen kon Meervogels toch in het spoor van de Cothemmers blijven. De punten ble ven dit keer terecht in Cothen. Expositie van de calligrafie-werkgroep o.l.v. Lense Elzinga. Te zien in januari en februari in 't Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2. Brasserie Wildschut Zeefdrukken waarin de dierenwereld centraal staat van Pieter Flach hangen tot eind februari in Brasserie Wildschut. Ook zijn daar nog steeds de Afrikaanse beelden van Marijke in den Bosch te zien. Brasserie Wildschut is alle dagen open van 11.00 tot 24.00 uur en is te vin den aan de Stationsweg 82, Heiloo. Centraal Bureau Horizon College Expositie van Burthie Hoelaars, tot en met 26 februari, aan de Rechte Hondsbosschelaan 24a. Geopend op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur. Galerie van Lubeck Expositie Johan de Wijs tot 23 februari, Kanaalweg 6. Geopend op vrijdag, zater dag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo In het kader van de Landelijke gedicht endag op 30 januari is t/m 10 februari een presentatie te zien over poëzie. Er zijn weer cursussen internet voor beginners en gevorderden gedurende de periode januari- maart 2003. Voor exacte data en informatie kunt u bellen met de klantenservice, tel. 072-5330670. Vrijdag 1 februari start Kinderjury Heiloo 2003 in de bibliotheek. Noordergeestkerk Wisselende exposities, naast werken van Wim Diepenveen en Peter Huijzer die in de kerk een tijdelijk atelier bezit. De Bergeon Expositie schilderijen Gerard van Velsen, op werkdagen tussen 13.30 en 16.30 uur aan de Bergeonstraat 30. Atelier TP Expositie Tine Poelsma aan huis met op de eerste verdieping werken geïn spireerd op vormen in stenen en op de tweede verdieping composities van vlekken. Atelier TP aan de Termijen 189, is elke woensdag geopend van 10.00 tot 16.00 uur, of na telefonische afspraak, tel. 072-5334596. Theo Boots Het werk van kunstschilder Theo Boots is op afspraak te bezichtigen, tel. 072- 5331120. Sylvia en Jos van Onna Schilderijen en beeldende kunst te zien in hun atelier aan huis, Rector Federiklaan 25, tel. 5153766/ 06- 44180439. Ab van Wij he Het werk van beeldhouwer Ab van Wijhe is op afspraak te bezichtigen, tel. 06-51491411. Maandag t/m donderdag is hij van 10.00 tot 16.00 uur in zijn ate lier in de Kapellaan. Lucia Admiraal Objecten van klei en glas, elke eerste zaterdagmiddag van de maand vrij te bezichtigen aan de Pastoor van Muijenweg 98 of op afspraak, tel. 072- 5339490. Casa Design Expositie van Rina Snel, Winkelhof 't Loo 45. Beeldentuin Ditta Engel Expositie beeldende kunst, bronzen en gietstenen beelden. Open elke zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur of na tel. afspraak op 072-5336266 aan de Westerweg 182. Gemeente Heiloo Algemeen: tel. 5356666, fax 5356788. PWN Waterleidingbedrijf Noord- Holland Voor storingen in de waterlevering: 0800-0232355 (dag en nacht) Voor alle overige informatie: 0800-2025 (op werkdagen van 08.00 tot 17.00 uur) RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, Slimpad 16, tel. 5330984. Spreekuur op maandag, woens dag en vrijdag van 09.00 tot 10.00 uur. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belange loos de helpende hand wil bieden. Info: tel. 5334383,5334828 of 5338850. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 0900-0767. Unie van Vrijwilligers Heiloo Info: J.H.J. Overmeer, Oudburgerlaan 40,1852 KP in Heiloo, tel: 5331654. Rode Kruis Heiloo Rode Kruisgebouw: Slimpad 16c, 1851 LB Heiloo, tel. 5333399. Secretariaat: T. Bakker-Bos, Het Zandstuk 50, 1851 nRS Heiloo, tel. 5338883. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of ver pleeghuis. Secr. A. Hoedjes, Holleweg 119, Heiloo, tel. 5335268. Rolstoelbus Heiloo Dagelijks beschikbaar, inlichtingen en afspraken: tel. 5333695. O.V. (openbaar vervoer) taxi Noord- Kennemerland Elke dag beschikbaar van 06.00 tot 24.00 uur. Rijdt in alle gemeenten van Noord-Kennemerland. Iedereen kan van de taxi gebruik maken, in het bij zonder ouderen en gehandicapten. Minimaal een uur van tevoren bestel len, tel. 0900-8878. Stichting Uitkeringsgerechtigden Bergeonstraat 30, tel. 5339885, open maandag de hele dag, dinsdag tot en met vrijdag 13.30 tot 17.00 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo Activiteiten en voorzieningen voor 55- plussers. Abraham du Bois-hof 2, 1852 EZ Heiloo, tel. 5331297. ANBO Belangenbehartiging en sociaal-cultu rele activiteiten voor 50 plussers. Inlichtingen: secretariaat C.M.W. van Aalst-Ruiters, Vrieswijk 11, 1852 VA Heiloo, tel. 5331451. KBO Belangenbehartiging voor ouderen. Inlichtingen: mw. J. Kleene Verbeek (secr.), Boekenstein 29,1852 WS Heiloo, tel. 5340097 of 5331458 toestel 13. Woningstichting Heiloo Kennemerstraatweg 380, 1851 BK Heiloo, tel. 5338536. Technische dienst: tel. 5330430. Bereikbaar op werkdagen van 9.00 tot 11.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo Het Malevoort 13,1852 KZ te Heiloo, tel. 5330670. Openingstijden: Dinsdag 10.00-12.00 en 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00fl2.00 en 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 en 14.00-20.30 Uitleenpost Ypestein (tot 12 jr) woensdag open van 14.00 tot 16.30 uur Uitleenposten De Loet en Overkerck, ook bestemd voor oudere bewoners uit de omgeving, geopend op dinsdag en vrijdag van 09.30 tot 11.30 uur. Politiebureau Heiloo Tel. 0900-8844, maandag t/m zaterdag geopend van 09.00 tot 17.00 uur. Zondags is het bureau gesloten. Voor spoedeisende meldingen: 112. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Voor spoedeisende meldingen: 112. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. Voor spoedeisende meldingen: 112.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 6