Twee dagen quilts, muziek en doeken in dorpshuis De Kern in Castricum Jazz session club Vredeburg presenteert Singersession Regio loopt uit voor Limmen Artistiek en Creatief Fernand stopt met haar groente- en fruitwinkel Sint Maartenschool in Limmen haalt 500ste leerling binnen Kopers gezocht voor gulle gaven in Akersloot Tjoe Jeroen in café 't Voorom/ Achterom voor de Roparun Unieke familie-expositie Zonder Grenzen gelezen worden Adressen Limmen Bloemendagen Limmen Terug in de tijd met Polygoonjournaal Klussenbank nu ook actief in Akersloot en Limmen G-Spott en dj Mark van Dale in Millennium KYG Limmen CASTRICUM Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huisart senhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avonduren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06- 53937620. Apotheek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avon duren de Regionale Spoedapotheek, Van Ostadelaan 248, Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreekuur: woensdag van 16.00 tot 17.00 uur in kamer 0.32 in het gemeentehuis (via achteringang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tus sen 08.00 en 08.30 uur. Prikpunt De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 09.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar, tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 en 19.00-20.30 woensdag 10.00-12.00 en 14.00-17.30 vrijdag 14.00-17.30 en 19.00-20.30 H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275/ fax 5054503, spreekuur op dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bellen. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. LIMMEN - Het lijkt nu nog ver weg, maar voordat je het weet zijn ze er weer...de Bloemendagen in Limmen. De eerste buurtvergaderingen zijn al gehouden om het onderwerp voor dit jaar te kiezen en de leden van de Stichting Bloemendagen hebben et- al meerdere vergaderingen opzitten. Natuurlijk is er dit jaar weer een avond over de Bloemendagen met films en informatie. Deze wordt gehouden op dinsdag 18 maart in café De Lantaarn. De aanvang is 19.45 uur. U kunt dan weer genieten van de videofilms van Kees Bos en Gertjan Vleugel over de Bloemen dagen van vorig jaar en van een film uit 1982 van Arie Dijkman. U kunt op deze avond uw deelnameformu lier inleveren en de meest recente informatie verkrijgen. Weet u nog niet wat de Bloemen dagen zijn omdat u pas in Limmen bent komen wonen of heeft u wat te vragen, u bent welkom. Een defini tieve datum voor de Bloemendagen is nog niet bekend maar voorlopig staat'de datum op 26 april t/m 1 mei. Voor de laatste informatie en de definitieve datum kunt u de internet site bezoeken: www.bloemend- agen.myweb.nl. CASTRICUM - Rooie Oortjes Radio gaat elke week terug in de tijd; niet met nostalgische hits maar terug in de rijke historie van Castricum. In samenwerking met de Werkgroep Oud Castricum is het R.O.R.-team de archieven in gedo ken. Het idee is ontstaan door de uit zending in november jl. waarin de Werkgroep en de historie van Castricum centraal stonden. Volgens Sander Verschoor en Robert Liefting van Rooie Oortjes Radio zijn er veel leuke wetens waardigheden te vertellen over de historie van Castricum. U kunt ook zelf een kijkje nemen in het Historisch Informatie Centrum van de Werkgroep aan de Geversweg, Ook binnen de Werkgroep is men enthousiast over het wekelijkse polygoonjournaal. Het resultaat kunt u voortaan elke zaterdag horen in het Rooie Oortjes Polygoon Journaal rond de klok van 12.30 uur op Radio Castrieumlö5. Bekijk ook eens de websites www.rooieoortjes- radio.nl en www.oudcastricum.com. CASTRICUM - Zaterdag 22 *en zondag 23 maart wordt in dorpshuis De Kern Overtoom 15 te Castricum een bijzondere expositie gehoudenDrie leden van een familie laten dan hun quilts en schilderijen zien: Onk van der Horst-Hoed (Heiloo) haar broer Paul den Hoed (sk PomponFrankrijk) en haar zoon Jaap-Wim van der Horst (Castricum). De getoonde werken zijn ook te koop, een deel van de opbrengst wordt geschonken aan Artsen zonder Grenzen, voor projecten in Indonesië. Beide middagen is er bovendien live muziek. De expositie is zaterdag 22 maart open van 13.00 tot 17.00 uur, en zondag 23 maart van 12.00 tot 17.00 uur. De toegang is gratis. Het maken van quilts is een al lang bestaande textiele werkvorm. Een van de oudste voorbeelden van zo'n 'door gestikte deken' dateert uit de 14de eeuw en werd gemaakt op Sicilië. Veel later, tot op de dag van vandaag, werd het maken van quilts één van de ken merkende activiteiten van bijvoorbeeld de Amish-bevolkingsgroep in Noord- Amerika. Inmiddels is quilt- en patch work een door velen uitgeoefende hobby of kunstvorm. Er zijn allerlei technieken ontstaan, maar de basis is onveranderd gebleven. Met fijne rijg- of stiksteken worden lijnen door het overtrek (dat uit een groot aantal ver schillende lappen kan bestaan), de vul ling en de voering van de deken of het kleed getrokken. De steken komen wat dieper te liggen dan de omringende stof, waardoor een reliëf ontstaat. De basis voor haar quiltwerk van nu legde Onk van der Horst-den Hoed (71) tijdens haar jeugd in Indonesië. Daar leerde ze van oude lappen nieuwe kleren te maken. Tijdens haar kamptijd in de oorlog werd dit noodzaak, van stukken parachute werden kleren gemaakt, al dan niet verfraaid met bor duurwerk. Eenmaal in Nederland volg de Onk de toenmalige kweekschool en specialiseerde zich in textiele werkvor men. Na haar pensionering kreeg zij meer tijd om haar hobby uit te oefenen. Via allerlei cursussen en workshops groeide haar verzameling zelfgemaakte voorwerpen, waarvan vele voorbeelden te zien tijdens de expositie in Castricum. Het werken met textiel loopt ook als een rode draad door het leven van Paul den Hoed (70). Hij woont inmiddels tien jaar in de Franse Dordogne, waar hij zich, behalve met het zelf maken van quilts, ook bezighoudt met lesge ven aan twee quiltgroepen. Na zijn ver trek uit Amsterdam naar Frankrijk legde Paul zich volledig toe op deze hobby. Zichzelf de technieken met de hand en op de machine aanlerend en af en toe een cursus volgend, heeft hij inmiddels een uitgebreid oeuvre opge bouwd, waarvan hij een deel mee naar Nederland neemt. Kenmerkend voor zijn stijl is de combinatie van kleuren in de veelal abstracte ontwerpen. Daar naast onderscheidt het gebruik van ronde lijnen in plaats van de meer tradi tionele rechte patronen zijn werk van dat van anderen. Goede combinatie Ook voor Jaap-Wim van der Horst (43) is het werk dat hij op de expositie 'Zonder Grenzen' laat zien uit een hobby voortgekomen. Ter afwisseling van zijn werk als redacteur en kinder boekenschrijver bij Uitgeverij Kluitman neemt hij frequent het penseel ter hand. Midden jaren '90 exposeerde Jaap-Wim met zijn schilderijen al eens in wijkcen trum Ypsalon te Heiloo. Bijna negen jaar later wil hij het werk uit de afge lopen jaren laten zien, dat voor een deel abstract en voor een deel figuratief is. De schilderijen en tekeningen in olie verf, acryl en krijt, waarin kleur en vorm centraal staan, sluiten goed aan bij de quilts van zijn moeder en oom. Daarnaast zijn onder andere enkele eerdere publicaties in eigen beheer ver krijgbaar, onder andere gedichten en een verhalen-kookboekje. Muziek Op zaterdag treedt de Big Band On- Bekend (BBOB) uit Castricum op onder leiding vafi Richard Beentjes. De band is een project van muziekvereni ging De Windjammers en bestaat uit zeventien amateur-musici van verschil lende verenigingen. De BBOB laat vanaf 14.00 uur een afwisselend reper toire horen van muziek van vroeger en nu met arrangementen voor een big band. De huidige BBOB is een voort zetting van het succesvolle debuut in 2002 met optreden tijdens de Culturele Manifestatie en 'Swingen langs de Duinrand', beide in Castricum. Zondagmiddag is het de beurt aan GP Friends (vanaf 15.00 uur). Gert-Paul en Henk-Jan, de oudste zonen van Onk van der Horst-den Hoed, zullen samen met hun muzikale vrienden Sjaak Keizer en Fletcher Bouwman optreden in een akoestische bezetting. Zij bren gen bekende nummers uit de jaren '60 en '70 ten gehore op gitaar, bas, toetsen en drums. De exposanten zullen, gehol pen door familie en vrienden, graag een toelichting geven op de tentoongestelde werken. Voor inlichtingen: tel. 0251- 670135 (Jaap-Wim van der Horst). Werk van Jaap- Wim van der Horst. AKERSLOOT/LIMMEN - U kent dat wel, die eeuwig druppende kraan of die struiken die u boven het hoofd groei en? Er hangt een schilderij op half elf? De lamp moet vervangen? Kortom: die klusjes, die maar blijven liggen omdat de handigheid ontbreekt. Ouderen en mensen met een minimaal inkomen uit de dorpskernen Akersloot en Limmen kunnen nu óók een beroep doen op de Klussenbank. De Klussenbank heeft enthousiaste vrijwilligers uit alle dorps kernen die daarbij willen helpen. Ouderen die door omstandigheden niet in staat zijn een klusje in en om het huis geregeld te krijgen kunnen tegen een kleine vergoeding een beroep doen op de enthousiaste vrijwilligers van de Klussenbank. Het moet dan gaan om klusjes die zij lichamelijk niet zelf kun nen verrichten en waar het bedrijfsle ven niet voor komt. De klus mag maxi maal 4 uur in beslag nemen. Men advi seert om, indien mogelijk, met het aan vragen van klussen niet te wachten tot het voorjaar omdat de ervaring leert dat dat een drukke periode is met tuinklus- sen en veel klussers op vakantie zijn. Wilt u meer weten, neem dan gerust contact op met de Klussenbank, een onderdeel van de Vrijwilligers Centrale van de Stichting Welzijn Castricum. Het bezoekadres van de Klussenbank is in ontmoetingscentrum Geesterhage (achter de bibliotheek), Geester duinweg 5, Castricum. Openingstijden maandag tot en met donderdag van 9.00 tot 16.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. U kunt ook telefonisch een klus aanmelden, de klusser neemt dan contact met u op om een afspraak te maken. Het tel. is 0251-656562. CASTRICUM - Vrijdag 14 maart vindt de eerste editie van Bass deLuxe in Discotheek Millennium in Castricum plaats. Vanaf 20.00 uur is de zaal open en om 21.00 uur zal Dj Mark van Dale, bekend van o.a. Something Going On, Water Verve, plaats nemen achter de draaitafel. Om 23.00 uur zal G-Spott het van hem overnemen, G-Spott staat momenteel hoog in de hitlijsten met Louder verder is hij natuurlijk bekend van Wrong Right, II-symbols, House of Justice e.a. Om 01.00 uur staat Dj Keanu klaar om de avond af te sluiten, Dj Keanu heeft platen als Gladiator, Dango e.a. op zijn naam staan en komt half april met de nieuwe plaat Don't Dream It's Over op de markt. Er zijn nog kaarten te verkrijgen a E 15.- bij Discotheek Millennium of je kunt ze bestellen door een e-mail te sturen naar stallionproductions@hotmail.com. LIMMEN - Na het prima en gedegen optreden van de Latin-Swingband Los Lamalos van de vorige sessie komt er nu weer iets geheel anders, namelijk de Singersession. Vorig jaar was deze the masessie de meeste succesvolle met een buitengewoon grote publieke belang stelling. Ook dit jaar belooft het weer een groot spektakel te worden. Wat te denken van de groep Octopus (het vroegere Spice Ladies One aange vuld met vier zangers. Natuurlijk zullen Ellen Gosselink en Francina van Batum weer van de partij zijn, alsmede Greetje Eriks uit Westerland. Maar ook totaal nieuwe gezichten zijn er te zien, Elma Nijhuis en dan natuurlijk Ritchie Maxwell. De zangers en zangeressen zullen begeleid worden door de gedegen jazzformaties Jazzes en de New East Side Combo, aangevuld met sessiemuzikanten en eigen begeleiders. Al met al belooft het weer een spette rend en swingend geheel te worden. De sessie begint op zondag 16 maart om 16.00 uur, in de Vredeburg, aan de Dusseldorperweg. De toegang is gratis, en voor informatie kunt u terecht. Fred Timmer, tel./fax 072-5053414, e-mail:timmer.limmen@worldonline.nl. Er was weer veel fraais te zien tijdens Limmen Creatief (foto MSP) LIMMEN - Het was erg druk in de sfeervolle boerderij Vredeburg in Limmen. In het weekend van 8 en 9 maart toonden 40 artistieke en creatie ve kunstenaars en hobbyisten hun pro ducten. Voor het merendeel zijn zij LIMMEN - Nog een paar dagen is ze te zien in haar vertrouwde groenten- en fruit winkel aan de Dusseldorperweg. Maar op zaterdag 14- maart trekt Fernand de deur definitief achter haar dicht. Veertien jaar lang was ze het gezicht van de groenten- en fruitwinkel. Het valt haar dan ook zwaar afscheid te moeten nemen. Gelukkig neemt Rina Admiraal-Veldt het roer van haar over. „Mijn moeder kan om gezondheidsre denen niet meer goed voor zichzelf zor gen. Ik zal haar die taak op me nemen. Al die jaren heeft zij voor mij gezorgd, zodat ik elke dag, 14 jaar lang met ple zier naar m'n winkel ging en mijn klan ten van dienst kon zijn. Het was hard werken maar ook zo leuk. Ik heb veel geleerd en wijsheid opgedaan. Veel fijne maar ook verdrietige momenten, soms heel dicht bij elkaar. Dat bankje in de winkel draagt zoveel verhalen in zich mee. Dat is nu het unieke van de buurtwinkels die helaas steeds meer verdwijnen. De band die met de klan ten ontstaat is enorm, en wat zal ik dat missen. Al die kleine 'snoetepoetjes' die je met een mandarijn nog zo blij kan maken. Maar soms zijn keuzes onvermijdelijk. Het geeft 'n goed gevoel om iemand een mooie oude dag te bezorgen, en met dat gevoel neem ik afscheid. Bij deze wil ik iedereen dan ook ontzettend bedanken die mij al die jaren tot steun zijn geweest, m'n moe der, familie, medewerkers, buren, gros siers, afnemers, klanten én boekhou ders, het is mooi geweest." Het goede nieuws is dat Rina Admiraal-Veldt de nieuwe groente vrouw zal worden. „Een jonge frisse meid met groentevrouwenbloed die barst van de energie en motivatie om er ook zo'n gezellige buurtwinkel van te maken. Het doet mij veel deugd dat m'n winkeltje zo voortgezet wordt en ik zal Rina zovel mogelijk bijstaan om haar ook dat mooie gevoel van onder neemster te laten meemaken". 15 Maart zal Fernand haar klanten voor het laatst tot dienst zijn. Wilt u haar de hand nog schudden: kom dan 14 of 15 maart langs voor een borrel in haar winkel. Haar opvolgster Rina vult aan: „Ik ben geboren te Akersloot en sinds afge lopen september getrouwd met Kees Admiraal uit Limmen. In zeer korte tijd hebben wij weloverwogen de beslissing genomen om Fernand's groente- en fruit voort te zetten. Ik heb drie jaar werkervaring in de groenten- en fruitbranche op diverse markten en heb ook winkelervaring opgedaan. Ik ga deze uitdaging aan, heb er ontzet tend veel zin in, en Kees gaat mij hier bij helpen. Ook Fernand wil ons bij staan met raad en daad, wat we zeker niet zullen afslaan! De eerste tijd pro beren we op dezelfde voet door te gaan zoals Fernand altijd gedaan heeft, en de tijd zal het ons leren. Ik zit vol goede en leuke ideeën, om er toch een eigen gezicht aan te geven. Als ik zelf lekker mijn draai heb gevonden aan de Dusseldorperweg, en de klanten wat beter heb leren kennen, wil ik deze ideeën langzaam naar buiten brengen. Natuurlijk staan wij ook altijd open voor uw op- en aanmerkingen en/of adviezen. Zaterdag 15 maart zal Fernand de deur achter haar dichttrek ken, maar maandag 17 maart zetten wij diezelfde deur weer graag voor u open!' LIMMEN - Op woensdag 19 maart houdt het KVG haar ledenavond in de Burgerij, aanvang 20.00 uur. Mevrouw Engelhard uit Bergen komt praten over stervensbegelei ding. Sterven kan gevoelens oproe pen als onmacht, angst, verzet en verdriet. Wat kunnen we doen om in deze fase hulp te bieden. Introducés zijn welkom, zij betalen E 2,10 voor twee keer koffie of thee. Op de foto juf Tineke met de kinderen op hun eerste schooldag. LIMMEN - Op de Sint Maartenschool in Limmen is deze week de grens van 500 leerlingen gepasseerd. Een groep van twaalf jongste kleuters is afgelopen maandag gestart in het nieuwe noodlo- kaal aan de Lage Weide. De Sint Maartenschool heeft onderhand al de nodige uitbreidingen ondergaan. Ook voor het komende jaar is nog groei voorspeld. Een geluk is echter wel dat alle groepen, inmiddels 22, bij elkaar kunnen blijven aan de Lage Weide. Op dit moment bestaat de Sint Maartenschool uit een vaste locatie met veertien lokalen en daarnaast nog acht noodlokalen aan weerszijde van het hoofdgebouw. De laatste twee noodlokalen zijn eind 2002 geplaatst en afgelopen maandag werd het laatste, nog leegstaande lokaal, officieel in gebruik genomen. De twee juffen, Ineke en Tineke, en alle nieuwe kleuters hebben er zin in. AKERSLOOT - Zaterdag 8 maart kwamen de lopers van de kerkenveiling in Akersloot bijeen om de hun gedane toezeggingen en giften bij het kerkenveiling comité af te leveren. Circa 60 personen die elk zo'n 20 adres sen hadden bezocht vertelden hun erva ringen en gaven enthousiast verslag van hun bevindingen. Verreweg de meeste van hen hadden de bezoeken in hun wijk als zeer plezierig ervaren en ook de bezochte mensen lieten zich niet onbe tuigd. Een grote hoeveelheid schenkin gen werden aan het comité overgedra gen, die daar vervolgens een catalogus van zullen maken om al dit spannends, lekkers en anderszins waardevolle aan bod op vrijdag 28 maart in zaal de Vriendschap in Akersloot aan de man/vrouw te brengen. Professionele veilingmeesters zullen alle kavels aan de hoogstbiedenden verkopen. Alles moet worden verkocht tegen elke prijs. De ervaring leert dat er kavels voor goed geld gaan, maar ook zeker zijn er veel kavels die ver onder de winkel waarde zullen worden ingezet. Nu al is bekend dat er behoorlijk wat kavels wijn zullen worden aangeboden, maar ook een avondje oppassen en kuub 2- jarige stalmest, 5 ha grasmaaien, een schilderij van de beroemde Spaanse schilder T. Ponsoen, en plaatsen op een bridgedrive of een geheel verzorgde wijnproeverij zijn al in de catalogus opgenomen. Er is zelfs enig antiek in de veiling waargenomen, zodat het eigen lijk aan iedereen aan te raden is op vrij dag 28 maart naar Akersloot te gaan om een van deze zeer aantrekkelijke kavels in handen trachten te krijgen. Totaal zullen er tussen de 350 en 400 kavels worden aangeboden. De zaal gaat om 19.30 uur open. Iedereen die voor 20.00 uur binnen is krijgt een gratis lot. Ook geeft elke gekochte kavel recht op een gratis lot. Aan het eind van de avond (circa 24.00 uur) zal uit deze loten een winnend lot worden getrokken welke o.a. een week end naar Londen voor twee personen kan opleveren. De catalogus wordt in Akersloot huis aan huis verspreid, mocht u buiten Akersloot wonen en toch een catalogus willen ontvangen laat dat dan even weten op tel. 0251- 312096 of 314567. afkomstig uit Limmen, Akersloot en Castricum, maar er waren ook creatieve bewoners van omliggende gemeenten die mooie dingen konden laten zien. Vaak hebben zij van oudsher een bin ding met Limmen. Freddy Arends, namens de Culturele Raad Limmen de stuwende kracht achter de tentoonstel ling, schat het aantal bezoekers op zeker 2000. En die waren afkomstig uit de gehele regio. Naast het aanbod van kleurrijk keramiek, fraaie bronzen en stenen beelden, kwalitatief vaak heel goede schilderijen, poppen- en kinder kleding, waren er diverse noviteiten te zien. Zo was er veel belangstelling voor het degelijke siersmeedwerk van Barry Beentjes en de poppentaferelen uit de tijd van Ot en Sien van mevrouw Dijkstra. Nieuw was ook de workshop banket bakken van Tineke Bakkum en de demonstratie speksteensnijden van de beeldhouwgroep Steen. Voor de dertig ste Limmen Artistiek en Creatief die in 2004 wordt gehouden hebben zich al weer de eerste deelnemers gemeld. Een deel van de exposanten zullen we echter nog eerder terugzien en wel op de kunstfietsroute. Dit evenement wordt eveneens door de Culturele Raad Limmen georganiseerd. Op zondag 22 juni zullen kunstenaars in Limmen en omgeving hun ateliers openstellen en het publiek ontvangen met kunst en muziek. AKERSLOOT - Zaterdagavond 15 maart is er een goede reden om naar bar/cafe t' Voorom/Achterom, Kerk- laan 20 in Akersloot te komen. Het bekende duo Tjoe Jeroen treedt er die avond vanaf 21.00 uur op. De entree bedraagt 3 euro en komt geheel ten goede aan de het Akersloter Roparun- team, Ilyama-Monitoren. Het Aker sloter Roparun team, sportploeg van het jaar 2002 van Castricum, is volop in voorbereiding voor de Roparun 2003. Dit is 's werelds langste estafetteloop en gaat van Rotterdam naar Parijs. Naast het sportieve deel, vorig jaar een tweede plaats, is er een tweede zeer belangrijk doel. Namelijk zoveel moge lijk geld binnen halen voor de doelen welke de organisatie van de Roparun heeft gesteld. Dit zijn instellingen welke zich inzetten om het leven van jonge kankerpatiën ten en hun familie in moeilijke tijden zo aangenaam mogelijk proberen te maken. Goede redenen dus om 15 maart naar café 't Voorom te komen. Boerenkoolavond Naast de tweede plaats in de wedstrijd loop heeft het Ilyama-Monitoren Roparun-team vorig jaar ongeveer 22.000 euro binnengehaald. Het stre ven is om dit jaar zowel de tweede plaats als de 22.000 euro te verbeteren. Hiervoor worden allerlei activiteiten georganiseerd. Bijvoorbeeld de traditi onele boerenkoolavond in de kantine van handbalvereniging Dimtronic Meervogels. Deze werd 22 maart jl. gehouden. De bezoekers kregen voor 7 euro een heerlijke boerenkool- of zuur koolmaaltijd voorgeschoteld. Enkele leden waren hiervoor de hele dag bezig geweest om grote hoeveelheden boe renkool, zuurkool en aardappelen te bereiden tot een heerlijke maaltijd. Daarnaast droeg handbalvereniging Dimtronic Meervogels nog een deel van de drankopbrengst af. Deze gezelli ge, goedbezochte avond leverde het team 515 euro op. Verrassing De verrassing van de avond kwam ech ter van de buschauffeur van het team Chris Bimmel, in zijn vrije tijd een ver- vent stockcar-racer. Tijdens een feest avond in Franeker als opening van het Stockcar-Formule I seizoen had hij met een collecte onder de coureurs en bege leiders 728 euro opgehaald. Dit bedrag werd door sponsoren aangevuld tot 1000 euro. Tijdens de Stockcarraces in St Maarten op 18 mei a.s. waar de lopers van de ploeg als jsponsor- en trai ningsloop naar toe gaan lopen zal dit bedrag worden uitgereikt aan de ploeg. Zoo Dame gaat u op rets Vraagt hij als fver Heet Wijs Geeft hera teri antwoord zeer galant "Wanneer ik, V niét macht ontmoeten spoedig mijne groeten

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 14