Zeventiende editie jeugdkamp van Foresters vooral gezellig \jvdc» Hockeyers van de Terriers toch naar eerste klasse Country-fair in Heiloo Vissen Limmerpoldercup Inge de Moor presteert goed tijdens NK HSY met Italië selectie naar Bologna Sloepenshow bij Bijvoet Boatpleasure Foresters dames 1 kampioen Nanne Jeugdkamp Foresters groot succes gelezen worden UITKIJKPOST - 28 MEI 2003 - PAGINA 10 Renault Bleeker toernooi voor veteranen bij Terriers Uitslagen Double Stars m$m f lis Zeer sterk bezet Vriendschap Driebanden toernooi Bijeenkomst partners mensen met niet- aangeboren hersenletsel HEILOO - Toen in 1986 in de achter tuin van Ab van de Berg samen met Frans Endel het eerste jeugdkamp voor Forester-leden organiseerden, konden zij niet bevroeden dat dit kampeerweekend zou uitgroeien tot een jaarlijks terugke rend en erg populaire spektakel. Op het oude complex van De Foresters werd op een klein veldje tegenover de kantine het eerste tenten kamp opgezet waar de kin deren 2 nachten in bivakkeerden. Tevens werd een aantal activiteiten georgani seerd voor de deelnemers, die zich meest al vermaakten met tal van vrolijke spel letjes. Zeventien jaar later gaat het er behoorlijk anders aan toe. Het kleine veldje heeft plaats gemaakt voor een groot gedeelte van het Foresters voetbal veld op hun nieuwe complex, de activitei ten zijn een stuk spectaculairder en wor den tegenwoordig door de hele regio georganiseerd Anke Langeveld is nog niet helemaal bekomen van het afgelopen weekend, maar kan trots terugkijken op een wederom zeer geslaagd jeugdkamp. „Ab is 8 jaar organisator geweest, alvorens ik ook bij de organisatie terechtkwam", laat de goedlachse Heiloose weten. „We hebben het jeugdkamp nog 2 jaar samen gedaan zodat ik een beetje de slag te pakken kon krijgen, alvorens ik de voor zittershamer definitief van hem over nam. De organisatie bestaat inmiddels uit een heleboel vrijwilligers, die zich inzetten om het kamp tot een waar feest te maken." Waar aanvankelijk zo'n 50 kinderen hun tenten opsloegen, maakten zo'n 175 kin deren dit weekend gebruik van de moge lijkheid drie dagen 'uit logeren te gaan'. „Het is dolle pret uiteraard", geniet Anke Langeveld nog na. „Weinig slaap en vooral veel keten. Zelfs de jongere kinderen doen vrolijk mee, al vallen zij soms bijna letterlijk om van de slaap." Hoewel een 'beetje keten' oogluikend wordt toegestaan, moeten op een bepaald tijdstip toch de monden 'op slot'. „We hebben de hele nacht drie nachtwachten rondlopen die de boel in de gaten houden", laat Anke weten. „De kinderen kijken er altijd zo naar uit, het kamp is mateloos populair. Dan zijn ze uiteraard wat drukker dan anders. Maar als het echt te gek wordt dan wordt er ingegrepen. De kleine kinderen moeten immers ook aan hun nachtrust toeko men. En eerlijk gezegd, wij als leiding trouwens ook, alhoewel wanneer het puntje bij het paaltje komt, daar niet echt veel van komt!"Overigens heeft Anke Langeveld nog nooit echte ellende meegemaakt tijdens een jeugdkamp. „Afgezien van een auto die de greppel indraaide tijdens het achteruitrijden en Allemaal lachen en zwaaien naar de fotograaf! De deelnemende kinderen van de Foresters beleefden een prachtig weekend tijdens het jeugdkamp, (foto MSP) een patatpan die in de fik vloog is er nooit iets naars gebeurd. En ach, klein leed komt altijd goed. Bovendien zijn we behoorlijk op elkaar ingespeeld met ons team vrijwilligers, er is altijd wel iemand die er een mouw aan weet te passen." Vervolgens blikt Anke naar de andere hoek van de bar en verheft haar stem net luid genoeg om haar buurman te berei ken. Ze gnuift: „Ik ben blij dat er zoveel mensen zijn die toch altijd maar willen meehelpen. Je hebt ze echt nodig, al heb je er af en toe leiders bij die niet weten hoe de wijzers van de klok lopen en de kinderen in plaats van met de klok mee rustig de andere kant op over het par cours sturen.Haar buurman, die zich haast in zijn koffie verslikt en pruttelend protesteert krijgt de kans niet om iets terug te zeggen. „Schrijf maar op dat het om een ene J. de V. uit Heiloo gaat. We hebben hem nu maar tot de organisatie toegelaten, en ik moet zeggen, dat gaat iets beter...". Crossen, speuren en hardlopen De kinderen, variërend in leeftijd van 5 t/m 12 jaar, begonnen het kamp vrijdag met het opzetten van de tenten. Vervolgens was het tijd voor pannenkoe ken en je klaarmaken voor de activitei ten. De D-pupillen voetbal en de hand bal C-meisjes mochten hun stuurmans kunsten vertonen in Uitgeest, waar zij in snelle karts over de baan mochten cros sen. Vervolgens stond hen een speur tocht te wachten, waarbij het af en toe goed zoeken was. De E-pupillen konden aan de slag op het parcours dat Trias voor hen had uitgezet. Op de atletiekbaan en rond het Maalwater waren diverse sportonderde len opgesteld waaraan de kinderen kon den deelnemen. De F-jes trainden samen met de D-meis- jes van handbalvereniging de Foresters op het eigen veld. Daarna mocht het team laten zien of zij op de bowlingbaan 'ook goed konden omgaan met een bal. Weinig nachtrust Na een lange nacht (of liever gezegd; korte), stond zaterdag om 8.3Ö uur het ontbijt klaar. De D-pupillen en C-meis jes vertrokken daarna richting Alkmaar, waar het programma kanoen en steppen voorschreef. Ondanks het weer hebben ze zich als bikkels gedragen en hun par- cour soms als binnerend helemaal afge maakt. De E-pupillen togen richting Bovenkarspel (daar was het gelukkig wel droog) om daar met de handbal C- meisjes een aantal vlotten te bouwen. Of de vlotten ook waterbestendig waren? Niemand wilde het zeggen... De F-voetballertjes en D-meisjes hand bal speurden in Schoorl bij het Zandspoor de omgeving af. Het was flink zoeken om elke vraag en opdracht te kunnen volbrengen, maar het lukte de kinderen toch.En wanneer de meisjes van de handbal slim denken te zijn en achter een groep aanlopen die verkeerd gaat, ja dan duurt het wat langer. Heerlijk weekend ten einde Rond 16.00 uur was iedereen weer op tijd terug op het veld, om gezamenlijk nog even wat te spelen en daarna de patat met worstjes te verorberen, 's Avonds werd een bezoek gebracht aan zwembad De Hoornse Vaart, dat speci aal voor de hand- en voetballers van De Foresters was afgehuurd. Zondag ochtend mochten de kinderen (en met name de leiders!) een uurtje langer uit slapen en werd iedereen om 9.00 uur aan het ontbijt verwacht. Nadat de tenten waren opgeruimd kwam om 12.00 uur de hondenbrigade van de politie Noord- Holland-Noord langs om een demon stratie te geven, en daarmee een heerlijk weekend af te sluiten, dat wat de kinde ren betrof nog wel langer had mogen duren. HEILOO - Op zondag 17 augustus houdt de pony en paardenclub Heiloo e.o. een gezellige countryfair op het eigen terrein aanyde Zeeweg. Er wor den ongeveer 70 kramen geplaatst, waarvan er nog enkele beschikbaar zijn voor de verhuur. Iedereen, die handel heeft, dat binnen dit thema past (lande lijke sfeer voor binnen en buiten) kan zich opgeven. De countryfair zal worden verleven digd met onder meer een demonstratie van een westernrijder. Ook zullen er oude ambachten en beroepen zijn. Het belooft voor iedereen een leuke en interessante dag te worden, ook als men niet van paarden houdt. Voor de verhuur van een kraam en andere informatie kunnen geïnteres seerden telefonisch contact opnemen met Sylvia Korver, tel. 06-29181426. Uitslagen wedstrijden voor paarden en pony's op vrijdag 16 mei B pony's proef 11: Romy Wester met Menepheta 154 punten Proef 12: Janneke Weyers met Hannelore 174 punten LI pony's proef 3: AimyPouw met Lotje 161 punten Proef 18: Linsey Pouw met Jacky 177 punten LI paarden proef 17: Andre Barendregt met Phantasus 165 punten Proef 18: Andree Barendregt met Phantasus 175 punten L2 paarden proef 23: 1. Jitske Bakkermet Jolita 161 punten Proef 24: Jitske Bakker met Jolita 170 punten B paarden proef 11:1. Willeke Hopman met Lady Dian 167 punten Proef 12: Willeke Hopman met Lady Dian 161 punten Ml paarden proef 29: 1. Linda Hollander met Rien ne va plus 157 punten, 2. Hester Zegers met Himaude 154 punten, 3. Marcel* Heykamp met Roxanne 146 punten. Proef 30: Marcel - Heykamp met Roxanne 171 punten, Linda Hollander met Rien ne va plus 166 punten, Franquise de By met Sander 160 pun ten. M2 paarden proef 35: Karen Kaptein met Chamberlain 148 punten, Jessica Oxfoort met Kadanz 145 punten. Proef 36: Sandra van Dalen met Orvill 159 punten, Dorinda Woudenberg met Soleda 156 punten. LIMMEN - Zondag 25 mei was de eer ste wedstrijd om de Limmerpoldercup. In deze competitie vissen leden van de verenigingen Limmen, Castricum, DVW-Heiloo en De sander- Akersloot tegen elkaar. De telling is: 50 punten per vis, en 1 punt per gram. Er waren 24 vissers naar het Maalwater in Heiloo gekomen om te kijken wat deze dag hen zou brengen. In elk geval regen, want het is geen minuut droog geweest. In het begin werd er overal wel een enkele voorn gevangen, soms zelfs in redelijk tempo, maar al snel begonnen de beten terug te lopen. Op sommige plekken lieten de eerste brasems zich zien op andere stekken was geen vis meer te bekennen. Vak 1 bij het torentje leverde de meeste brasem op, hier werd Peter van der Heijdt HSV Limmen) eerste met 10 brasems en 14 voorns, totaal 10600 gram vis. Ook clubgenoot Co Bakker wist hier goed te scoren en had 5500 gram, voor zijn vismaat Jan Walta DVW) met 5300 gram. Vak 2 nabij het bruggetje was ronduit slecht. Toch wist HEILOO - Op zondag 1 juni houdt hockeyvereniging De Terriërs het Renault Bleeker Veteranen Toernooi. Dit toernooi is tevens de afsluiting van het seizoen voor 'de oudere jeugd', een seizoen waarin door de veteranenteams van de club in diverse afdelingen prima gepresteerd is. Aan het toernooi doen naast Nederlandse ook een paar Engelse teams mee, waarmee De Terriërs al jaren goede contacten hebben. Dit jaar komen Felixstowe erf Waveney op bezoek. Verder doen teams mee uit Doorn, Heerenveen, Voorburg, Uithoorn, Badhoevedorp, Den Helder en natuurlijk de veteranente ams van de club zelf. Het belooft een gezellige dag te wor den bij de Terriërs, met spannende wedstrijden. Want al ligt de gemiddelde leeftijd van de spelers rond de vijftig en zal de oudste ver moedelijk 60-plusser zijn, er wordt toch fanatiek, maar sportief gestre den. Na afloop is er het welbekende (Sa)The Dansant, met live muziek van Baker Street. Om 10.30 uur beginnen de wedstrij den, die duren tot ongeveer 17.00 uur. Om 14.30 uur wordt nog een dameswedstrijd gespeeld tussen Old Stars van de Terriërs en het veterin- nenteam van de club. De gehele dag is iedereen welkom om op het complex naast sporthal Het Vennewater iets te proeven van de gezellige sfeer en om te kijken naar mooie wedstrijden. Bent Morsch (HVCastricum) met 1 brasem zijn vak te winnen, hoewel hij er liefst 5 verspeelde! Nico Schouws (Limmen) werd hier tweede en Theo van Ewijk HVC) derde. Het laatste vak was in 2 stukken verdeeld, de helft op de kleine vijver en de anderen op de overzijde van de grote vijver. Op dit laatste stuk werden goede vang sten geboekt. Emiel Kuijs (HVC) wist 4600 gram vis te vangen, liefst 21 stuks. Ron Droog Limmen) werd tweede vanaf de kleine vijver met 4450 gram, 8 vissen, waaronder een zeelt. Derde in dit vak, met ook een zeelt van liefst 44 cm, was T. Minneboo van DVW. Vak 1:1 P.vd Heijdt 11800 ptn Limmen, 2 C. Bakker 6150 ptn Limmen, 3 J. Walta 6050 ptn DVW. Vak 2: l.B. Morsch 875 ptn, HVCastricum, 2. N. Schouws, 800 ptn, Limmen, 3. T. v. Ewijk 425 ptn, HVCastricum. Vak 3. I.E. Kuijs 5650ptn, HVCastricum, 2.R. Droog, 4850 ptn, Limmen, 3. T. Minneboo 3650 ptn, DVW Zondag 1 juni is de volgende wedstrijd, een vrije hengelwedstrijd voor dezelfde verenigingen. In deze wedstrijd wordt er alleen gewogen, wie het meeste gewicht heeft is dus winnaar. Er wordt gevist om drie dagprijzen, de wedstrijd telt niet mee voor de competitie. Opgeven voor deze wedstrijd kunt u bij Peter vd Heijdt, 072-5051056, tot vrij dag 21.00 uur. Kosten zijn E 3,-, verza melen bij het viswater, de Oostertocht te Heerhugowaard om 7.30 uur. Vanaf 31 mei mag er weer met wormen worden gevist, en dus mag er meer zware vis worden verwacht. Vanaf deze datum is het voor de leden ook weer mogelijk om met kunstaas of een dood aasvisje op roofvis te vissen. Zorgt u er wel voor dat uw papieren in orde zijn, de AID en de politie hebben strengere controles aangekondigd. Indien u twij fels heeft over de juistheid van uw papieren, of nog geen lid bent, neemt u contact op met P. vd Heijdt, 072- 5051056, of Rob Jak, 072-5053858. HEILOO - De uitslagen van de bij honk- en softbalclub Double Stars gespeelde wedstrijden zijn: Honkbal: Senl-DSSl 11 - 10,DSS2-Sen2 8-3, Sen3-Seagullsl 9-11, Rooswijk- Jun2 3 -18, Almere'90-Adsp 3 -10 en 1 - 9, Cromtigers-Pupl 12 - 2, Pup2- Hoofddorp4 15 - 2, Almerelndians-Pup3 26-20. Softbal: Thamenl-Damesl 2-3, DSS2- Dames2 12 - 6, Dames3-Koedijk2 24 - 0, Dames4-.Urbanus2 18 - 17, Herenl- Urbanus 17 - 5, Beagles-Heren2 9 -20, Alcmaria V-Heren3 17-5,Odiz-Adsp 18 -13, Peanuts: Odiz-Doublestars 18 -13. Inge de Moor (links op de foto) maakte een uitstekend debuut op de NK Turnen. Ml pony's proef 29: Inge Ruygrok met Justin 156 punten Proef 30: Inge Ruygrok met Justin 158 punten Z1 pony's proef 41: Kelly Schilder met Sylvester 171 punten Proef 42: Jolanda Appelman met Kartel 183 punten Z1 en Z2 paarden proef 41/51: Jordy van Wijnen met Obelisk 178 punten. Proef 42/52: Ilja Roobeek met Iwan 180 punten. Uitslagen onderlinge wedstrijd paarden en pony's op zondag 25 mei Recreatieruiters pony's B dressuur: Maat AB: Leandra van Opzeeland met Henny 341 punten, Renske Min met Wily 335 punten, Sophie Tromp met Henny 333 punten Maat C/D: 1. Renee Dijkman met Lenoor 346 punten, Eva van 'Hof met Tessa 341 punten, Eveline Kist met Marvik 340 punten. 1. Myrthe Georgiades met Hnata v.R 338 punten, Janneke Houtenbos met Paletka 336 punten, Leonie Bruin met Serano V 332 punten. Maat E paarden/pony's: Kim Waagmeester met Nononsence 350 punten, Carola Ory met Sproet 334 punten, Chella Valkering met OuzoTriple R 329 punten. Wedstrijdruiters pony's B dressuur: Maat C/D/E: Lotte Revers met Jamy 353 punten, Pim Zomerdijk met Jumper 337 punten, Nicky Erkamp met Sproet 333 punten, Romy Wester met Menephta 330 punten LI dressuur pony's Maat C/D: Aimy Pouw met Lotje 340 punten, Chanel van Silfhout met Markies 325 punten, Sandra Erkamp met Menephta 324 punten L2 dressuur pony's: Maat AB: 1 Linsey Pouw met Jacky 341 punten Ml dressuur pony's: Maat D: Nikki Honigh met Jippie 326 punten M2 dressuur pony's: Maat D: Ferry Korver met Nimba 328 punten Wedstrijdruiters paarden: B en L2 dressuur: Melanie de Graaf met Nycarla 344 punten M1/M2 en Z1 dressuur: Margriet Meyer met Kaja Maria 332 punten Springen pony's: Maat AB: Marcella Brouwer met Guido, Sharon Bleekemolen met Willy, Stephanie Brouwer met Margriet. Springen pony's: Maat C: 1. Romey Wester met Menephta, Sandra Erkamp met Menephta, Aimy Pouw met Lotje. Springen pony's: Maat D: Ellen Zoon met Bea, Tanja Palfanier met Katinka, Janneke Weijers met Hannelore. Ferry Korver met Jamy, Priscilla v.d. Velde met Calypso. Springen pony's: Maat E: Nicky Erkamp met Sproet, Chella Valkerij met Ouzo, Shiley Gravenmaker met Praniki. Springen paarden: Jacqueline v.d. Lem met Golden Beauty, Melanie de Graaf met Nycarla. Spel voor pony's: Janneke Weyers met Hannelore, 2Aimy Pouw met Lotje, Janneke Houtenbos met Paleta, Shirley Gravenmaker met Praniki. HEILOO - Vorige week tranen van verdriet, nu tranen van vreugde. De hockeyers van De Terriërs kregen een herkansing om toch nog naar de eerste klasse te promoveren en grepen 'm. De wedstrijd van zondag een week geleden tegen IJsseloever (uit) moest gewon nen worden om te promoveren. Het werd een 5-4 nederlaag. Geen tweede plek, geen promotie. Totdat de hockey- bond er achter kwam dat IJsseloever een speler had opgesteld, die vanwege een schorsing niet mocht spelen. Aldus moest de wedstrijd afgelopen zondag overgespeeld worden. Nieuwe inzet, nieuwe kansen. In het begin ontbrak het bij De Terriërs aan de inzet. Zenuwen speelden de ploeg parten. Misschien kwam dat ook omdat het team een aantal vaste krachten moest missen door blessures, rode kaarten, vakanties en stages, want wie rekent er nou op dat je toch nog een tweede kans krijgt? De jeugdige inval lers bleken echter waardige vervangers. (Dat laatste zegt overigens wel iets over hoe jeugd bij De Terriërs getraind en begeleid wordt). IJsseloever had niks meer te verliezen of te overwinnen, behalve dan hun frustraties over de in hun ogen onte recht geschrapte wedstrijd. De ploeg had een te waarderen sportieve opvat ting om de tweede wedstrijd niet zo maar weg te geven. Al na tien minuten scoorde de technisch zeer vaardige en rappe ploeg uit IJsselstein, dit tot vreugde van de supporters van Huizen, dat bij puntverlies van De Terriërs zou promoveren. Maar de achterstand prik kelde de Heiloose ploeg, aangemoe digd door vijftig meegereisde steunpi laren. Het team kwam nog wel met 2-1 achter, maar de felheid zat er in de tweede helft weer goed in. De vele kan sen werden aanvankelijk nog door een voortreffelijke keeper gekeerd, maar uiteindelijk werd met 2-4 gewonnen. De bloemen van een weekend eerder waren inmiddels verlept, de champagne was een week ouder en smaakte dus nog lekkerder. Met de promotie naar de eerste klasse schreef Heren 1 geschiedenis. Nooit eerder speelde de club op dit niveau. Aanstaande donderdag (Hemelvaart) kan Dames 1 ook nog een stapje hoger komen. Dan speelt de ploeg een pro motieronde in Woerden om een plek in de tweede klasse. tefS?;*;»,-.';, Als het aan deze mannen ligt komt de Italiaanse cup straks mee naar Heiloo. HEILOO - Het is nog nacht, als de HSV-spelers donderdag 29 mei ver trekken voor een voetbal missie naar Italië en het is al bijna weer nacht als ze vermoeid maar voldaan op maandag 2 juni, onder enorme publieke belang stelling, weer terugkeren op Schiphol. Diverse spelers van de club konden het niet verkroppen dat het de rest van Europa maar niet wilde lukken om van de Italianen te winnen en hebben het initiatief genomen om de strijd aan te gaan in Bologna. Alleen Sjaak heeft hierover zijn twij fels. Als hoofd organisator blijft hij, eigenwijs als hij is, hoog opgeven over de kwaliteiten van de teams die wij aldaar zullen treffen. Om deze onmenselijke druk aan te kunnen is er natuurlijk ook gedacht aan de broodnodige ontspanning. De deel nemers brengen een bezoek aan de fabriek van Lamborgini en Ducati. HEILOO - Inge de Moor (12) heeft zaterdag 17 mei uitstekend gepresteerd tijdens haar debuut op de Nederlandse Kampioenschappen Turnen, niveau LOS. Zoals u bij een vorige editie van deze krant heeft kunnen lezen was haar doelstelling, bij de eerste 10 te eindi gen. Helaas heeft ze dit niet helemaal gehaald. Debet hieraan was toch de voor haar nieuwe sprong over het paard. Deze kwam niet helemaal uit de verf. Volgens haar trainsters Melanie Tabak en Lisette Mooij werd de sprong met 7.200 punten echter onderge waardeerd. Zij vonden dat Inge recht had op een hogere score. Maar ervan uitgaande, dat Inge heel erg zenuwachtig was en als eerste moest beginnen tijdens de eerste oefe ning, de balk, kunnen we toch stellen, dat ze met haar eindresultaat heel tevreden mag zijn.Ze eindigde op de 16e plaats van de 37 deelnemers in haar klasse. Zeker als in ogenschouw wordt genomen, dat de onderlinge verschillen op slechts hondersten van punten lagen. Op de puntenscores bij de ande re onderdelen, de balk, (9.000) de brug (9.130) en de vloer(9.000), mag ze uitermate trots zijn. Haar teamgenoot Ivana Boëtius heeft ook boven verwachting haar oefenin gen gedraaid. Zij was, zelfs tijdens de wedstrijd, abso luut niet zenuwachtig, wat haar presta ties duidelijk ten goede kwam. Slechts één foutje op de balk kostte haar de plaatsing bij de eerste 10. Met scores van 8.250 (sprong); 8.900 (brug); 8.200 (balk) en 8.930 (vloer) eindigde Ivana op de 14e plaats van de 38 deelnemers in de seniorenklasse. Zowel de trainsters Melanie en Lisette, als de rest van de keurploeg van Turnlust, zijn apetrots op hun teamge noten. Het niveau lag erg hoog. En om dan toch in de hoogste regionen van Nederland te eindigen is een compli ment waard. AKERSLOOT - Het Vriendschap Driebanden Toernooi in Akersloot wat wordt gespeelt in biljartcentrum De Vriendschap gaat donderdag 29 mei van start en kent dit jaar een ongemeen sterke bezetting. Maar liefst 3 ereklas- sers, 3 hoofdklassers en vier eersteklas sers hebben zich voor dit toernooi ingeschreven. De ereklassers zijn o.a. Wim van Westrop uit Zaandam, Gregory Bolten uit Heerhugowaard en Loek Valk uit Middenmeer. De hoofdklassers zijn Rob Levering uit Akersloot, Marcel Straathof uit Schagen en Cees Liefting uit Castricum. De eersteklassers zijn Jan Grootjen en Jan Winter, beiden uit Assendelft, Jan Visser uit Egmond aan Zee en Piet Liefting uit Castricum. Deze tien spelers worden aangevuld door een aantal tweede klassers, Theo en Gerard Oud en Johan de Rooij uit Akersloot, Jaap Frans uit Alkmaar, Andre op de Weegh uit Zaandam en Arie Ligthart uit Egmond aan de Hoef. Het toernooi start op donderdag 29 mei, Hemelvaartsdag om 13.00 uur en wordt vervolgt donderdagavond vanaf 19.00 uur. Vrijdagavond vanaf 19.00 uur en de slotavond is zaterdagavond 30 mei vanaf 19.00 uur. Twee poules van acht spelers gaan uitmaken wie de felbegeerde wisseltrofee mee naar huis mag nemen. De titelverdediger is Wim van Westrop uit Zaandam. CU oo 535^ CU BROEK OP LANGEDIJK- Bijvoet Boatpleasure houdt zondag 1 juni een sloepenshow. Tijdens deze show wor den tal van verschillende sloepen gede monstreerd, waaronder de Piet Hein Sloep en de Cab Sloep. De sloepens how, die wordt gehouden aan de Dijk 10 in Broek op Langedijk; is een ware must voor de echte bootliefhebber. Bezoekers zijn welkom vanaf 11.00 uur. Nieuw bij Bijvoet is de gezinssloep Clever Viking: een betaalbare boot met een luxe uitstraling voor urenlang vaar- plezier. Daarnaast is er de Clever Roman, het grote broertje van de Clever Viking die ruim een meter lan ger is. Bij beide boten kan men kiezen uit een dieselmotor, buitenboordmotor of een elektromotor. „Het voordeel van een elektromotor is dat je de boot niet hoort en niet voelt", vertelt Sam Bijvoet. „Je kunt dus optimaal van het water en de natuur genieten." Voorheen kon men met een elektrische motor slechts een paar uur varen, nu biedt een zestal accu's voldoende ener gie voor acht uur vaarpret. Ook nieuw in de collectie is het Noord- Hollandse product: de RHEA-sloep in diverse uitvoeringen. Ook hierbij krijgt men kwaliteit voor een redelijke prijs. HEILOO - Na een nek-aan-nek-race met F.C. Uitgeest is het de Foresters dames 1 gelukt het felbegeerde kampi oenschap te behalen. Zoals in de vorige Uitkijkpost werd vermeld zouden de dames afgelopen zondag hun laatste wedstrijd spelen tegen de dames van Den Helder. Daarna was het kampi oensfeest gepland. Paniek ontstond toen het team van Den Helder op het laatste moment afbelde, want wat is nou een kampioensfeest zonder een wedstrijd eraan voorafgaande? Gelukkig hadden de meiden van HSV (die onlangs zelf kampioen zijn gewor den) wel zin in een partijtje c.q. derby. Zo werd er zondag toch nog gevoetbald op het Foresterscomplex en met een 7- 4 overwinning voor Foresters kon het feest beginnen! Geen tegenstander en toch kampioen worden, het overkwam het team van Foresters dames 1. (foto MSP) Bijvoet: „Deze boot kun je net zo aan kleden als je zelf wilt." Piet Hein Sloep De Piet Hein Sloep is verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen. Men kan kiezen uit diverse dieselmotoren. Om de sloep op maat te verfraai'en zijn diverse opties en accessoires verkrijg baar. Teakhout, een robuust lijnenspel, compromisloze techniek, sublieme vaa- reigenschappen en een perfecte afwer king tot in de kleinste details zorgen voor het ultieme vaarplezier. De Piet Hein Sloep is op vele fronten grensver leggend! En dan is er nog de Piet Hein Cab. Dit is een karakterboot pur sang. De sfeer van lang vervlogen tijden gaat samen met het hedendaagse comfort bij deze geheel nieuwe open boot. In de jaren '20 en de jaren '30 werden schepen als de Cab voornamelijk ingezet om rijke industriëlen van de buitenhuizen op Long Island naar de kantoren op Manhattan te vervoeren. Om het wilde water van de Long Island Sound te trotseren was een hoog vrijboord met een scherpe neus onmisbaar. Voor het comfort werden de schepen vaak voor zien van een teakopbouw met vaste ramen. Met de Cab laat Bijvoet de nostalgie van deze tijd herleven. Dat grondig over het schip is nagedacht blijkt onder meer uit het optimale ruimtegebruik. De kuip biedt zitruimte aan acht personen, waarbij het vrij hoge vrijboord zorgt voor een uitste kende rugsteun in diepe banken. De rugleuning in de punt klapt eenvoudig weg, zodat in een handomdraai een vol waardig tweepersoonsbed ontstaat. In alle banken zijn ruime bunnen gemaakt, zodat veel bagage probleem loos wordt weggeruimd. Optioneel is de Cab leverbaar met een opbouw met teak kozijnen. Een kajuit wordt in een handomdraai opgezet of verwijderd. Meer informatie over de boten of de sloepenshow is verkrijgbaar via tel. 02260-340660 of via www.bijvoetboat- pleasure.nl. ALKMAAR - Het Steunpunt Mantelzorg organiseert in samenwerking met het Projekt Netwerkondersteuning een bij eenkomst voor donderdag 5 juni van 14.00 - 16.00 uur, aan de Reinaertlaan 1 te Alkmaar voor partners van mensen met niet-aangeboren hersenletsel. Het thema van deze bijeenkomst is: Wat zijn de gevol gen van het niet aangeboren hersenletsel voor u en uw leven? Hoe gaat u daar mee om? De zaal is open vanaf 13.30 uur. Meldt u zich even aan? Steunpunt Mantelzorg Noord-Kennemerland tel. 072-5407099.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 10