Uitslagen TV Heiloo Dit weekend groots Becker Jeugd Toernooi bij Double Stars u J I HSV Limmen nieuws Jose Rodriquez Fortes bij HSV Vreugde en verdriet bij tennis Het Vennewater Selectiewedstrijd vliegvissen Hockeysters van De Terriërs missen op een haar promotie Tios turnsters in finale los DVW zeevissen Rob Levering winnaar Vriendschap Driebanden toernooi UITKIJKPOST - 4 JUNI 2003 - PAGINA 12 (foto: MSP) Uitslagen Double Stars DVW jeugdnieuws Open Dag Waterskiclub Akersloot Trias veteranen winnen titels Competitie uitslagen TV HSV Jeugdvisclub Samen Beet Limmen Foresters F8 te sterk voor kampioensstad Eindhoven Clubkampioenschappen Darts in het Oosthonk HEILOO - De uitslagen van speeldag 6 van de TV Heiloo zijn: dinsdag: dames 1 (le kl.) Heiloo 1 - Uitgeest 1 3-3, dames 2 (4e kl.) Heiloo 2 - Egmond 3 2- 4, dames 50+ 1 (2e kl.) Dijkzicht 1 - Heiloo 1 2-2, dames 50+ 2 (3e kl.) Uitgeest 1 - Heiloo 2 3-1. Woensdag - Kring: Heiloo 1 - Alkmaar 1 1-3, Heiloo 2 - Oudorp 6 3-1. Vrijdag: heren 50+ 1 (2e kl.) Deuce 1 - Heiloo 1 4-0, heren 50+ 4 (2e kl.) Heiloo 4 - Schagen 1 2-2, heren 50+ 3 (3e kl. Heiloo 3 - Schagen 2 2-2. Zaterdag: heren 1 (3e kl.) De Gouw 2 - Heiloo 6-0, heren 2 (5e kl.) Heiloo 2 - Hulstenaar 4 5-1, heren 3 (6e kl.) Vennewater 6 - Heiloo 3 6-0, mix. Senioren 1 (2e kl.) Vennewater 2 - Heiloo 1 5-0, mix sen. 2 (4e kl.) Zeevangspelers 2 - Heiloo 2 5-0, mix. Sen. 3 (5 kl.) Heiloo 3 - H.H. Waard 7 1- 4, mix. Sen. 4 (5e kl.) Heiloo 4 - Helderse TC 2 0-5', mix. Sen. 5 (5e kl.) Heiloo 5 - Bakkum 4 0-5, heren 35+ (4e kl.) Vennewater 1 - Heiloo 1 3-1, heren 50+ (2e kl.) Vennewater 1 - Heiloo 1 4- 0, mix jeugd t/m 12 (2e kl.) Heiloo 1 - HH. Waard 5 6-0, mix jeugd t/m 14 (2 kl.) Bakkum 2 - Heiloo 1 0-6 kampioen, jongens t/m 15 (2e kl.) Heiloo 1 - De Kaag 1 6-0. Uitslagen speeldag 7: Dinsdag: dames 1 (le kl.) Dog 1 - Heiloo 1 3-3, dames 2 (4e kl.) 't Zand 2 - Heiloo 2 0-6 kampioen, dames 50+ 1 (2e kl.)Heiloo 1- Zeswielen 1 0-4, dames 50+ 2 (3e kl.) Heiloo 2 - Langedijk 3 0-4. Woensdag - Kring: dames 1 2-2 Vennewater 1 - Heiloo 1, dames 2 2-2 Heiloo 2 - Warmenhuizen 2 Vrijdag: heren 50+ 1 (2e kl.) Alkmaar 2 - Heiloo 1 4-0, heren 50+ 4 (2e kl.) HH Waard 2 - Heiloo 4 4-0. Zaterdag: heren 2 (5e kl.) Dog 4 - Heiloo 2 6-0, Heren 3 (6e kl.) Limmen 7 - Heiloo 3 6-0, mix sen. 1 (2e kl.) Heiloo 1 -Twiske 1 4-1, mix sen. 2 (4e kl.) Beem Star 1 - Heiloo 2 5-0, mix. Sen. 3 (5e kl.) Heiloo 3 - Helderse TC 1 1-4, mix. Sen. 4 (5e kl.) Heiloo 4 - Oghe 4 4-4, mix. Sen. 5 (5e kl.) Medemblik 2 - Heiloo 5 5- O.Heren 50+ (2e kl. Bakkum 1 - Heiloo 1 1-3, mix. Jeugd t/m 12 (2e kl.) Heiloo 1 - Alkmaar 1 5-1 kampioen, kampioen 2e jongens t/m 15 (2e kl.) Heiloo 1 - Daalmeer 1 3-3. Jeugd timmert aan de weg Het gemengde team tot en met 14 jaar bestaande uit: Bram Beernink (aan voerder), Arnaut Oostrom, Rik Bilars, Sophie Hafkamp en Pascalle Huizing, werd afgelopen zaterdag kampioen in de tweede klasse. Door uit met 6-0 te winnen van Bakkum eindigden zij ongeslagen op de eerste plaats. Van de 36 te behalen wedstrijdpunten behaal den zij er 33. Afgelopen zaterdag was het de beurt aan het gemengde team en het jongen steam om thuis te gaan strijden voor het kampioenschap. Het gemengde team tot en met 12 jaar bestaande uit: Viktor Rotteveel (aanvoerder), Luke Zoon Stephan Toby Juliette Smit, Jorien Meijer en Anna Rootjes, had aan winst tegen Alkmaar genoeg. Zij won nen uiteindelijk met 5-1, aangemoedigd door enthousiaste ouders langs de kant, en werden mede daardoor kampioen in de tweede klasse. Een knappe prestatie, want zij deden voor het eerst mee. Het jongensteaam tot en met 15 jaar bestaande uit: Matthijs Pronk (aan voerder), Joris Zoon, Sebastiaan Kho, Mare Algra en Wouter van der Fluit had een zware dag voor de boeg. Zij moesten winnen van de Daalmeer, die aan een gelijkspel genoeg hadden. Nadat de vier enkelwedstrijden .gespeeld waren, was de stand gelijk, dat betekende dat de twee dubbelspelen allebei gewonnen moesten worden. Helaas ging er een verloren zodat zij op de tweede plaats eindigden. Deze uit slag biedt hoop voor de toekomst. Het gemengde team tot en met 14 jaar bestaande uit: Bram Beernink (aan voerder), Arnaut Oostrom, Rik Bilars, Sophie Hajkamp en Pascalle Huizing HEILOO - De zeevissers van DVW heb ben zaterdag 24 mei hun derde en laatste kantviswedstrijd voor dit jaar gevist op het strand van Egmond aan Zee. De elf heren wisten onder prima omstandighe den toch nog 9 vissen te landen. Er wer den voornamelijk botten gewogen en Harry Klaver wist een zandspiering van 1 gram te landen. Omdat deze vissoort nog niet in de DVW-recordlijst voorkwam wist Harry toch een extra 1000 punten in de wacht te slepen. Mark Tervoort werd eerste: hij ving namelijk een leuk botje maar wist daarnaast een zware fint te ver schalken. Derde werd Emiel Wijckelsma met 2 botten. Roland Klaver wist zijn vader Harry en Emil Wijckelsma maar net voor te blijven in het pierviskam- pioenschap en mocht de beker en titel voor dit jaar in ontvangst nemen. Op 14 juni wordt er gewrakt met vier kleine boten. Na deze wedstrijd gaan de vissers op 13 september voor de tweede maal dit jaar vissen met de Rival op de Waddenzee. Ook niet DVW-leden kun nen, als er plek over is,een keer een wed strijdje meedoen. Voor opgave of verdere informatie: E. Wijckelsma, tel. 072- 5337330/ Emil: wijckelsma@hccnet.nl of R. Blok, tel. 072-5336108. HEILOO - Afgelopen woensdag was het een gezellige drukte bij voetbalvereni ging H.S. V De aanvoerder van AZ, Jose Rodriquez Fortes, verzorgde voor bestaande en voor nieuwe leden een inlooptraining. Menig speler ging de uit daging aan, maar moesten achteraf bekennen dat Jose niet te dollen was. Maar iedereen had heerlijk gevoetbald, met na afloop limonade en natuurlijk een foto met handtekening! HEILOO - Bij tennisvereniging Het Vennewater is de laatste ronde gespeeld in de diverse competities. Natuurlijk is er verdriet over degrada tie van sommige teams, maar op het tennispark aan het Zevenhuizen over heerst toch alom vreugde over de suc cesvolle verrichtingen van het meren deel van de teams op de tenniscourts in Noord-Holland en, vaak ook, ver daar buiten. Maar liefst zeven teams zijn kampioen geworden en komen volgend jaar uit in een hogere klasse. In de zaterdagdistrictscompetitie werd heren 3 van aanvoerder Jaap van den Hoonaard kampioen in de vijfde klasse. Heren 1 45+ van aanvoerder Cor van Etten was in de tweede klasse te sterk voor de tegenstanders en mocht de kampioensvlag hijsen. Ook het gemengd seniorenteam van aanvoerder Dick Velzeboer behaalde de titel en wel in de tweede klasse. Aanvoerder Jan Meijer van gemengd senioren 4 leidde in de vijfde klasse zijn team naar het kampioenschap in de vijfde klasse door in en tegen Bakkum concurrent Bakkum 4 met 1-4 te verslaan. In de derde klasse gemengd dubbel 35+ werd het team van aanvoerder Henny Scheepstra kampioen. Bij de jeugd behaalde het meisjesteam tot en met 15 jaar onder leiding van Jette Frugte met vlag en wimpel de kampioenstitel. Kampioen in de kringcompetitie dins dag werd dames 50+ van aanvoerder Gre Keeman. Ook dames 1 dinsdag van captain Diane Engelsman behaalde de titel van de tweede klasse binnen. De uitslagen van de thuisspelende Vennewaterteams zijn: Vrijdag Herenl, 50+ - Pumerend 1:2-2. Zaterdagdistrict: Heren 4 - Cromme Bal 3: 5-1; Heren 5 - Limmen 5: 4-2; Heren 6- Hogedijk 6: 1-5; Heren 8 - Limmen 8:4-2; Heren 1,35+ - Heb Durf 2: 4-0, Heren 1, 45+ - Grootslag 2: 5-1; Heren 1 50+ - Drieban 1:0-4; Gemengd 1 - Atlas 1: 3-2; Gemengd 1, 35+ - Schagen 2: 4-0; Gemengd 3, 35+ - Bergen 1: 0-4. Jeugddistrict: Jongensl t/m 15 - Heb Durf 1:6-0. Zondagdistrict: Heren 2 - Enkhuizen 5: 0-6. Zondag landelijk: Gemengd 1- Assumburg 4: 7-1; Jongens 1- Warmenhuizen 2:6-0; Heren 1 - DDV 3: 1-5; Gemengd jun.l- Hulstenaar: 13-5. HEILOO - Alweer voor de zesde keer houdt Double Stars Heiloo dit pink sterweekend een groots honk- en soft bal toernooi voor haar jeugdleden. Gestart in 1998 als het De Best Toernooi is dit evenement met ingang van dit jaar omgedoopt in het Becker Jeugd Toernooi. Na het beëindigen van het eerdere sponsorcontract vond de vereniging snel een andere firma die haar naam aan het toernooi wilde ver binden. Met Becker Audio Visueel hoopt de evenementen commissie - die het toernooi vorm geeft - weer een flink aantal jaren uit de voeten te kun nen. Aan de commissie en de teams zal het zeker niet liggen. In alle leeftijdsca tegorieën is weer een toernooi opgezet in de vorm van een drie-, vier- of soms zelfs een vijfkamp. In het komende Pinksterweekend zul len de velden van Double Stars dan ook bevolkt worden door zo'n 27 honk- en softbalteams in de categorie pupillen, aspiranten en junioren. Door competi tieverplichtingen bij zowel het eigen team als bij het eerste honkbalteam moet het eerste junioren team het dit jaar - tot teleurstelling van de spelers groep - af laten weten op dit toernooi. Naast de toernooiwedstrijden valt er op het veld voldoende te beleven. Zo staat er een extra slagtunnel en werpmachine waarin gedurende de dag geoefend kan worden. Er is op zaterdag een barbecue voor de jeugdige deelnemers en hun begeleiding met aansluitend een play- backshow en disco. Gedurende het gehele weekend is er een aparte ver koopstand met alle mogelijke honk- en softbalmaterialen en een tweede stand met saté, patat en hamburgers om de hongerige magen te vullen. Programma Zaterdag 7 juni zullen naast DSH zelf bij de honkbal pupillen de volgende teams ten strijden trekken: Pirates, Hoofddorp Pioniers, Alcmaria Vixtrix, Vitesse en Herons. De softbal pupillen van Double Stars zullen spelen deze dag tegen Pirates, Hoofddorp Pioniers en RCH-Pinguïns. honkbal junioren aan-. Hierbij ontmoet het tweede junioren team van de eigen vereniging Almere '90, Urbanus en Vitesse. De softbal aspiranten spelen op diezelfde dag tegen Pirates, Alcmaria Victrix en Flying Petrels. Een voldoende gevarieerd programma dus om even een kijkje te komen nemen. Dagelijks wordt het toernooi om 10:00 Veel van de peanuts van afgelopen jaar zullen dit jaar als pupil deelnemen aan het jeugdtoernooi. Zondag is het de beurt aan de honkbal aspiranten; zij komen uit tegen TIW Survivors, Hoofddorp Pioniers, Pirates en de Gladiators. Op deze dag zullen ook het vierde dames softbalteam, het heren softbal 2 en het zogeheten mixed softbalteam van Double Stars onderlin ge wedstrijden spelen. Op maandag 2e Pinksterdag treden de sponsor, is steeds HEILOO - Het vrouwenteam van hoc- keyvereniging De Terriërs is er niet in geslaagd de tweede klasse te bereiken. In een drieluik op Hemelvaartsdag in Woerden zagen zij uiteindelijk de ploeg van Tilburg met die eer strijken. Op papier zag het er voor de Heiïoose ploeg kansrijk uit. Het team had verge leken met de andere promotiekandida ten Tilburg en Spirit uit Schiedam in het afgesloten seizoen het beste in de verschillende derde klassen gepresteerd: de meeste punten per wedstrijd behaald, de meeste doelpun ten gescoord en de minste tegen. Maar een halve competitie, waarbij het echt om iets gaat, bleek toch iets anders. De eerste wedstrijd tegen Spirit beslisten de dames ondanks de span ning al in de eerste helft met een 2-0 voorsprong. In de tweede helft werd met het oog op de hitte gas teruggeno men. Begrijpelijk, want De Terriërs was ongelukkig ingedeeld en moest na Spirit al een halfuur later weer spelen. Het bleef dus bijna 2-0 en dat zou de ploeg later fataal worden. Tilburg bleek een pittige tegenstander, die goed kon hockeyen en op voor sprong kwam. Maar De Terriërs zetten een offensief in, ondanks de warmte. Voor de toeschouwers was het 27 gra den, op het kunstgrasveld wordt het - anders dan op een gewoon grasveld - altijd warmer. Ondanks de ruim 30 gra den op het kunstgras kwam de ploeg op gelijke hoogte: 1-1. Tilburg tegen Spirit moest dus de beslissing over de promotie brengen. Als Tilburg verloor of met 1-0 won was het Heiloose team door, bij 2-0 winst voor de Brabantsen zouden strafballen tussen De Terriërs en Tilburg, de beslis sing moeten brengen, bij 3-0 (of meer) kon Tilburg feesten. Het uitgeschakel de Spirit vocht wat ze waard was en met een 0-0 bij de rust gloorde er hoop onder de Terriërs-supporters. Na een kwartier in het tweede deel echter scoorde Tilburg. Nog niks verloren. Vijf minuten voor tijd 2-0! Dan maar hopen op geluk met de strafballen. Een minuut voor tijd: 3-0! Droom in duigen. Eenmaal in Heiloo werd de teleurstel ling verwerkt met een fles champagne, opengetrokken omdat het team een goede competitie speelde en omdat van vier vaste speelsters om redenen van studie en werk afscheid genomen werd. En omdat de dan met nieuw bloed aan gevulde ploeg er zin in heeft om in het nieuwe seizoen weer voor de hoofd prijs te gaan... die felbegeerde tweede klasse. Foto's van dit evenement zijn te bekijken op www.hvdeterriers@hot- mail.com uur geopend door de Middags tegen vier uur prijsuitreiking. Voor meer informatie over Double Stars Heiloo: bestuurslid jeugdzaken Mark Groothuis: 072-5336265. HEILOO - Honk- en Softbalverenig- ing Double Stars heeft afgelopen weekeinde als volgt gespeeld: Honkbal: TYBBl-Senl 1-2 Sen2-Sparks2 10 - 2 Sen3-DVH3 8-13 Sullivans-Sen4 10 -18 BanTopa - Juni 14 - 17 Juni - Herons 1 16 - 6 Jun2 - Almere90 9 - 12 RCH/Pinguins - Adsp 4 - 6 en 3 -17 Pupl - Urbanus 11 - 5 Pup2 - VennepFlyers 12 - 2 en 11 - 4 Pup3 - Herons3 20 - 20 Softbal: Damesl - Spaarnwoudel 12 FlyingPetrels2 - Dames3 12 - Alcmaria4 - Dames3 8-10 Dames4 - Koedijk2 6 - 26 Adsp - Pirates 4 - 8 Pup - Almere90 15 - 3 FlyingPetrels3- Herenl 10 Urbanusl - Heren2 16 - 6 Heren3 - Rangersl 24 -12 -12 19 25 Peanuts - Alcmaria 16 - 9 en 17 -15 HEILOO - Uitslag van de jeugdvis- wedstrijd die gehouden werd op 28 mei in Ypestein, is als volgt: 1. Boy Schot 13 stuks, 2. Mike Sanches 12 st.,3. Mathijs Vaerenwijck 12 st., 4. Lennard van de Kroon 11 st., en 5. Daan Bakker 10 st. De volgende viswedstrijd is op 18 juni. AKERSLOOT - Onder tropische omstandigheden is Rob Levering er afgelopen weekend in geslaagd het Vriendschap invitatie toernooi Drie banden op zijn naam te schrijven. Dit sterk bezette driebandentoernooi met deelname van top driebandenspelers uit heel Noord-Holland, werd dit jaar volle dig gedomineerd door een viertal Akersloter biljarters. Zij eindigden in beide poules op de eerste twee plaatsen. Rob Levering, de latere winnaar, werd eerst in zijn poule met op de tweede plaats Theo Oud. In de andere poule AKERSLOOT - In samenwerking met de Nederlandse Waterski Bond houdt Waterskiclub Akersloot een Open Dag op zondag 15 juni, van 12.00 tot 16.00 uur. Door heel Nederland organiseren waterskiverenigingen op deze dag een open dag. Er zijn voor de deelne mers ski's en zwemvesten aanwezig. Ervaren skiërs en een gediplomeerd instructeur zullen ervoor proberen te zorgen dat de eerste poging op het water ook een geslaagde is. Ook voor iedereen die al eens op het water heeft gestaan is de open dag interes sant. Voor een goed verloop van deze dag vraagt de vereniging iedereen die wil komen skiën, zich vooraf aan te melden. Dit kan telefonisch of per e- mail, voor het spectaculair lage bedrag van E jj| De Open Dag vindt plaats in het ski gebied 'De Deilings' (N246 West- Graf tdijk-Wormerveer, km-paal 40.3, oeverpark De Woude, achter de snackbar). Aanmelden kan bij: Waterskiclub Akersloot- Jos Leegwater, tel. 0226-354813 of 06- 51007733. É- mail: leegwater20@zon- net.nl/ www.wscakersloot.nl wist Gerard Oud de eerste plaats te bemachtigen voor Johan de Rooij. De finale was een herhaling van de finale die drie weken eerder was gespeeld voor het Akerslootse kampioenschap, ook nu stonden Rob Levering en Gerard Oud tegenover elkaar en ook nu weer was het Rob Levering die de titel voor zich opeiste. In een spannende finale ver sloeg hij Gerard Oud in 40 beurten wat een moyenne van 1.00 opleverde voor de kersverse kampioen. Het algemeen toer- nooigemiddeld was 0.598 en de hoogste serie werd gemaakt door Gregory Bolten uit Heerhugowaard met een serie van 12. De eindstanden waren als volgt: Poule A: R. Levering 11 punten 0.826 (moyenne), Th., Oud - 8 - 0.519, G. Bolten - 8 - 0.838, M. Straathof - 8 - 0.723, A. op de Weegh - 7 - 0.541, A. Ligthart - 7 - 0.391, J. Grootjen - 6 - 0.657, P. Liefting - 1 - 0.480. Poule B: G. Oud - 12 punten - 0.567, (moyenne), J. de Rooij - 8 - 0.395, C. Liefting - 8 - 0.610, J. Frans - 6 - 0.431, L. Valk - 6 - 0.750, J. Winter - 6- 0.622, W. v. Westrop - 5 - 0.703, J. Visser - 5 - 0.520. HEILOO - Op zaterdag 24 mei vonden de regiokampioenschappen plaats in het turnace centrum in Amsterdam. Om 9.00 uur startten 31 pupillenturn- sters hun wedstrijd. Van TIOS hadden hier drie turnsters zich voor geplaatst: Daisy de Winter, Michèle de Ruyter en Joyce Mous. Daisy begon met een mooie overslag over het paard (8.90) maar liet bij de brug haar hoofd zakken(7.65). Ook bij de balk ging het niet zo goed en viel ze met zweefstand eraf(5.70). Ze sloot de wedstrijd echter af met een keurige vloeroefening (9.05). en kwam daar mee op een 20ste plaats. Joyce, die de laatste tijd te kampen heeft met een voetblessure, was wel zo moedig om aan deze wedstrijd deel te nemen. Op sprong, brug en vloer behaalde zij allemaal achten, maar op de balk ging het mis. Hopelijk kan zij volgend seizoen weer trainen zonder deze blessure. Michèle deed het heel goed op deze wedstrijd. Haar overslag was een 8.60 waard. De brugoefening deed ze keurig en verdiende een 8.75. Op balk viel ze er niet af en scoorde een 7.05. Bij de vloer turnde Michèle een oefening van een hoger niveau en werd beloond met een 9.10! Al met al leverden deze cijfers een zesde plaats op. Er waren nog twee andere meisjes die zich gekwalificeerd hadden voor deze kampioenschappen: Nienke Oiling en Elianne Meester. Ook zij hadden een groot deelnemersveld, er waren 30 pupillen 2 meisjes. Elianne turnde heel netjes al haar oefeningen. Op de balk turnde zij zelfs een oefening van een hoger niveau wat haar een 7.95 opleverde. Haar brugoefening was het sterkste en werd beloond met een 8.85. In totaal scoorde zij 33.20 punten wat goed was voor een 19de plaats. Nienke was het sterkst op de balk. Met een mooie handstand en een hoge salto af leverde dat haar 8.65 punten, de hoog ste score van dat onderdeel. Met de cij fers van de andere onderdelen erbij kwam zij op een puntentotaal van 34.05, goed voor een 13de plaats. De trainsters Els Lemmers en Caroline Welboren zijn tevreden over de resulta ten van deze dag. Dit was voorlopig de laatste wedstrijd voor de TIOS turn sters. Zij kunnen zich nu helemaal stor ten op de demonstratietrainingen. Op 21 juni viert TIOS haar 45 jarig bestaan. Alle groepen zullen zich daar bij presenteren door middel van een demonstratie. Ook zijn er ploegen van buitenaf uitgenodigd. Het geheel belooft een spannend spectakel te wor den. HEILOO - Onder verantwoording van de Nederlandse Vereniging Van Sportvisfederaties en de Vereniging Nederlandse Vliegvissers werd de derde selectiewedstrijd gevist voor het Nederlands Kampioenschap 2003, en de Handy Fish Challenge op zondag 1 juni in de Egmonder-binnenvaart aan de zeeweg te Heiloo. Organisatie van de wedstrijd was mede in handen van de Vliegvis Vereniging De natte Nimf te Heiloo. Voor de natjes en de droog jes was de kantine van de Pony- paardenclub Heiloo en goed onderko men. Er werden 83 vissen gevangen door de 27 deelnemers in 6 manches van 40 minuten. De ochtenduren waren meer succesvol den de uren na 12 uur toen de thermometer opliep tot 27 gra den Celcius. Soorten gevangen vis: snoek, ruisvoorn, blei, brasem, schei- epos, blankvoorn en baars. Er werd weerhaakloos gevist en catch en relise was het motto. Uitslagen individueel: 1. S. Grootemaat 13 vissen, 324 punten, 2. F. van der Waal HEILOO - In Vught werden het afge lopen weekeinde de Nederlandse kam pioenschappen atletiek voor veteranen gehouden. Diverse atleten van Trias waren daarbij aanwezig, en met veel suc ces. Bij de vrouwen 40+ werd Hannie Barnhoorn winnares bij het speerwer pen met een worp van 33.52 m. Daarnaast werd zij nog tweede bij het verspringen met 4.69 m en op de 100 meter in 14.09 sec. In de categorie vrou wen 55+ veroverde Jolande Brasser de zilveren plak bij het discuswerpen met een afstand van 30.54 m. Jan Pronk won bij de mannen 65+ twee titels, namelijk bij het kogelstoten met 10.68 m en bij het kogelslingeren met 34.50 m. Daarnaast werd hij ook nog tweede bij het discuswerpen met 41.15 m. Op de 1500 meter mannen 60+ was Robert Wijker de beste in een tijd van 5.14.47 min. en dat was gezien de zeer warme omstandigheden een prima tijd. Hans Schouten behaalde zilver op de 100 meter voor mannen 55+ in een tijd van 13.08 sec. en Arnjan Bakker werd, ondanks een val, derde op de 110 meter horden voor mannen 40+ in een tijd van 19.78 sec. Hij eindigde als vierde bij het hinkstapspringen met een afstand van 11.16m. HEILOO - Onder tropische temperatu ren is afgelopen week de laatste compèti- tieronde door de teams van TV H.S.V. afgewerkt. Na afloop hiervan konden er twee teams als kampioen gehuldigd wor den: het gemengd jeugdteam en het eer ste zondag damesteam. Beide teams lie ten zien een terechte kampioen te zijn door ook hun laatste wedstrijd met ruime cijfers te winnen. De overige teams heb ben met wisselend succes, maar met veel plezier gespeeld en zullen ook volgend jaar weer aan de competitie deelnemen. Het seizoen werd zondagavond afgeslo ten met een barbecue voor alle teams in het clubgebouw. De resultaten van de laatste wedstrijden zijn als volgt: Dames kring competitie: Warmenhuizenl-HSVl: 3-1; HSV2- Langedijk7: 3-1 HSV3-Tulp5: 4-0. Gemengd jeugd (t/m 14 jaar): HSV1- Juliana2: 5-1. Gemengd senioren zater dag: HSVl-'t Woudl 2-3. Heren Zaterdag: Hulstenaar4-HSVl: 2-4. Heren dubbel 35+: Schagenl-HSVl: 0-4. Heren dubbel 50+: HSVl-Oudorpl: 0-4; HSV2-Forbol: 1-3; ZAP1-HSV3:4-0. Dames Zondag lande lijk: HSVl-Westerkogge2: 4-2. Dames Zondag: Overdanl-HSVl: 0-5; HSV3-Daalmeer 4: 4-1. Heren Zondag: HSVl-Daalmeer 2:2-4. 9 vissen, 201 punten, 3. H. Burger 6 vis sen, 150 punten, 4. R. Mallekoot 4 vis sen, 147 punten, 5. M.Manliques 6 vis sen, 147 punten, 6. J.Sibum 4 vissen, 142 punten, 7. R.Ritmeester 6 vissen, 139 punten, 8. L.Godijk 4 vissen, 118 pun ten, 9. H.Veldhuis 4 vissen, 100 punten, 10.M.Knopper 2 vissen, 100 punten, 11.R.Stolker 4 vissen, 96 punten, 12.F.Dirks 4 vissen, 85 punten, 13.P.Bakker 1 vis, 82 punten, 14.H.Meusen 3 vissen, 72 punten, 15.W de Vries 2 vissen, 66 punten, 16. R.Zantvoort 2 vissen, 61 punten, 17. J. de Jong 2 vissen, 57 punten, 18.S.Bruijne 2 vissen, 54 punten, 19.B. Schouten 2 vissen, 36 punten, 20. J.Kempener 1 vis, 23 punten, 21. T. van Gelder 1 vis, 22 punten 22. A.Zanis 1 vis, 21 punten. Vijf deelne mers bleven vis- en puntloos. Voor de clubcompetitie werd Fly-Out Wieringerwerf 1., St.petrus Weert 2., De Mug Haarlem 3. De Natte nimf Heiloo 4 en WC De Bilt 5. LIMMEN - Zaterdag 7 juni wordt de tweede wedstrijd van jeugdvisclub Samen Beet gevist. Verzamelen om 18:30 bij parkeerplaats Dampegheest. Welk viswater wordt bevist, kan zaterdag wor den gelezen op http://home.quicknet.n1/qn/prive/r.jak. De eerste wedstrijd werd zaterdag 24 mei gevist. Uitslagen: A-klasse: 1 Rick Beers 23 st, 2 Britt Beers 20 st, 3 Kees Welboren 17. B-klasse: 1 Qaby Droog 18 st, 2 Sander Schouws 13 st, 3 Dennis Zeeman, Mandy Schouws 12 st. Er werd gevist in de Dunantsingel te Castricum. HEILOO - Afgelopen zondag mochten de Foresters F8 en F9 hun krachten meten met leeftijdgenootjes op het sterk en druk bezochte jeugdtoernooi van Unitas '59 te Eindhoven. Na een busreis van 2 uur, konden beide teams in de brandende zon vele mooie acties en doelpunten laten zien. Zo kon de F9 met een welverdiende derde plaats de licht stad verlaten en de F8 nam zelfs de kam pioensbeker mee naar Heiloo door alle wedstrijden winnend af te sluiten met een doelsaldo van maar liefst 15. HEILOO - Het Oosthonk is de enige plek in Heiloo waar competitiedarts wordt gespeeld. Afgelopen seizoen zijn de vier teams met wisselend succes door gekomen. Twee teams in de vierde divi sie zijn in de middenmoot geëindigd. Het team in de derde divisie is gepromo veerd naar de tweede divisie, en het eer ste divisieteam is op een vijfde plaats geëindigd. Dit weekend wordt bepaald wie de beste darter of darster is. Er wordt eerst gestreden in poules (2 maal 3 wedstrijden 3 legs 501) en nadat de poules zijn gegooid gaan de besten naar de knock-out ronde. Uiteindelijk is er dan een nieuwe clubkampioen. Dit alles gaat plaatsvinden op zaterdag 7 juni vanaf 14.00 uur. Wie volgend seizoen mee wil komen darten kan op deze dag kennis met de darters maken. Het lid maatschap van het Oosthonk bedraagt 7 euro en voor de dartbond ongeveer 35 euro per seizoen. De kosten van deze dag bedragen 20 euro (inclusief eten en drinken). Wie zich voor komend seizoen wil opgeven wordt verzocht een kopie van het legitimatiebewijs en een pasfoto mee te brengen, voor de inschrijving van de dartbond. Dit kan eventueel ook nog op een maandagavond, dan is de vaste oefenavond in het Oosthonk. Voor vra gen: Paul Pesser, tel. 072-5335179 (tussen 18.00 en 19.00 uur). LIMMEN - Zondag 1 juni werd de vrije wedstrijd van de Limmerpoldercup gevist. Deze wedstrijd wordt gevist op gewicht door leden van DVW, De Sander, Limmen en Castricum. Viswater was de Oostertocht in Heerhugowaard. Omdat er weer met wormen mag worden gevist, waren de verwachtingen dat er de nodige bra sems zouden worden gehaakt. Dit bleek ook grotendeels het geval. Er werd door de vissers met diverse methoden gevist. De voerkorf en de vaste hengel waren favoriet, maar een enkeling gebruikte de matchhengel. In het midden van het parcours zat Peter van der Heijdt met deze methode en ving een behoorlijk aantal brasems en wat witvis. Hij wist de wedstrijd nipt te winnen, ondanks dat zijn lijn 4 keer werd gebroken door een brasem. Nico Schouws, een paar stekken verderop, viste met afwisselend een voerkorf en de vaste hengel. Doordat hij een prachtige brasem loste vlak bij zijn schepnet, kwam hij net dat beetje tekort en moeste genoegen nemen met de tweede plek. Op de kopse kant van het parcours viste Co Bakker, die met de voerkorf vlak voor tijd een drietal brasems wist te vangen. Hij werd hier mee derde. Een speciale vermelding geldt Jan Walta, die 7 brasems wist te vangen, maar bij het wegen ontdekte dat zijn leefnet was gescheurd. Een zekere topklassering was hiermee ver loren gegaan. De uitslag: 1. Peter van der Heijdt (HSV Limmen): 7300 gram, 2. Nico Schouws (HSV Limmen): 6750 gram, 3. Co Bakker (HSV Limmen): 3950 gram, 4. Gerrit Tuijn (HSV Limmen): 3540 gram, 5. Gert Lute (HV Castricum): 3400 gram. Deze week heeft de HSV limmen in samenwerking met de verenigingen van Castricum en Akersloot een hoe veelheid grote zeelt aangekocht en uit gezet in de diverse watergangen in de polder. Het bestuur stelt het op prijs, wanneer u een zeelt vangt, dit te mel den bij de secretaris, zodat we kunnen nagaan hoe de vis zich verspreidt. U neemt hiervoor contact op met Peter van der Heijdt, 072-5051056.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 12