Slijterij ADO gaat sluiten Boev\etvt\\i Prime time jfngezöTté brieven m 22,50 DIEREN tl DEUTEKOM Rommelmarkt in Het Trefpunt Privacy u, jij, ik? Nieuwe medewerker Gezelschapsbank CD van de week: Absolute country van 24,95 Prime time door Liza Marklund Absolute country door diverse artiesten BESCHERMING oo Winkelhof 't Loo 53 Tel. 5335535 Boek van de week: Kippenvel in de bibliotheek MEDISCHE DIENSTEN Maand van het Spannende Boek Agenda Sporthal Het Vennewater Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.J. Blaauw. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds A.A. Spijkerboor, Santpoort. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: voorganger ds M.J. Braamse, dienst van schrift en tafel. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering en toediening van het Sacrament van het Vormsel, voorgangers Mgr. G. Geukers en H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met dames- en herenkoor, voorganger H. Helsloot. Maandag 08.00 uur: gebedsviering voorafgaand aan het vertrek van de bedevaart naar Echternach met spon taan koor. Voorgangers H. Helloot, W. van Schie en M. Molenaar. Geen vie ring om 10.00 uur. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zaterdag 12.00 uur: eerstezaterdagbe- devaart. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering (Pinksteren), 15.00 uur: aanbiddingslof. Maandag 10.30 uur: eucharistieviering, 12.00 uur: Poolse bedevaart. Woensdag 08.30 uur: eucharistieviering H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: pinksterviering met spontaan koor, voorgegaan door pastor M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: dankviering tijdens pinksteren. Eucharistieviering met Corneliuskoor en kinderkoor, voorge gaan door pastor R. Visser. Maandag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met spontaan koor, voorgan ger pastor R. Visser. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur, zondag 10.30 uur. H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 09.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor. Donderdag 09.30 uur. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 10.30 uur. Woensdag 09.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Zondag 10.00 uur: pinksterdienst met heilig avondmaal, voorganger ds C. Veenhuizen te Egmond aan Zee. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 42, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Uitgeest: Zondag 10.00 uur Pinksteren m.m.v. cantorij, voorganger ds M.J. Luijk. Zaterdag Radboudschool, Slimpad 18. Tussen 09.00 en 12.00 uur. Paulusschool, papier gebundeld neer zetten in de hoek van het Brunogebouw (Buk Buk), op de hoek van Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tbssen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis-aan-huisactie tussen Pastoor van Muijenweg- Ewisweg- Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereedzetten op de rol- emmerverzamelplaatsen, vóór 09.00 uur. Dinsdag Zwem- en Poloclub De Spetters, huis- aan-huisactie tussen Spoorlijn- Pastoor van Muijenweg- Het Malevoort (ine. Harrelaers en De Rietvink)- De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereedzetten op de rolemmer- verzamelplaatsen, vóór 19.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek Dansschool, Het veld 1, tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Venne water, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de par keerplaats bij zwembad 't Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. HEILOO - Op zaterdag 7 juni is er weer een rommelmarkt in het trefpunt Abraham du Boishof 2 in Heiloo. U kunt van 10.00 uur tot 14.00 uur terecht voor allerlei koopjes.Voor meer infor matie: stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297. 'Land in Zicht' in Bibliotheek Heiloo Land in Zicht is de culturele route die van 24 april tot 14 september van Haarlem naar Alkmaar voert. Ook Heiloo vormt een halteplaats, met onder andere activiteiten in Nieuw Nijenburg (Noordergeestkerk), een literaire och tend en theater in het Heilooër bos (Falkland toneel). Ook de bibliotheek in Heiloo besteedt aandacht aan Land in Zicht. Op de centrale presentatie vindt u veel informatie rond deze route maar ook boeken over het verleden van Heiloo, met name rond Nijenburg. Omdat het niet alleen om een culturele route gaat maar ook het landschap een belangrijke rol speelt, vindt u bij de pre sentatie in de bibliotheek ook een aantal boeken over het hedendaagse landschap in de wijde omgeving van Heiloo. René Appel in Bibliotheek Heiloo In het kader van 'Juni, de maand van het spannende boek' houdt Bibliotheek Heiloo op maandag 16 juni een avond met René Appel. Appel is een auteur van psychologische thrillers en onder andere bekend van: 'Geweten', 'Tweestrijd' èn zijn pas uitgekomen boek 'Doorgeschoten'. Voor deze laatste roman nam Appel de dood van Pim Fortuijn als uitgangspunt. Dit boek past heel goed in het thema dat deze span nende maand dit jaar meekreeg: True, Crime - misdaadverhalen ontleend aan de werkelijkheid. Op basis van zijn eigen werk geeft René Appel de bezoekers een kijkje in de keuken van het mis- daadschrijven. Toegangskaarten zijn ad. E 3,50 (E 5,- voor niet-leden) verkrijgbaar bij de klantenservice van de bibliotheek. U kunt ook reserveren (e-mail: biblio- theek@bibliotheekheiloo.nl en tel: 072- 5330670). Als patiënt van huisartsenpraktijk Duif (tot nu toe nog steeds portocabin es aan de Vinkenbaaan) wil ik mijn ongenoegen, schok en verontwaardi ging even op papier zetten, met de bedoeling duidelijk te maken dat iede re patënt die deze praktijk bezoekt het volgende kan overkomen. Privacy, wie zit of ligt hier privé? Bij mijn bezoek bij een van de bewoners op de Vinkenbaan maak ik het volgende mee. Mooi, warm weer. Het raam van de praktijkruimte staat open en de luxaflex is niet goed gesloten. Kijkend en lopend op de galerij zie ik tot mijn verbazing, een patiënt liggen op de behandeltafel. Benen naar mijn zicht gericht, meer hoef ik niet uit te leggen - Ik was geschokt - Dit kan mij dus ook overkomen, en van de bewoners hoor ik dat dit wel vaker voorkomt. In hoe verre zijn u, jij en ik nog privé met een doktersbezoek en in hoeverre hebben de bewoners nog hun privacy met het mooie weer? Ook zij worden belem merd in doen en laten en hun uitzicht. Vanaf het begin dat deze Vinkenbaan affaire speelt verbaast het mij hoe laks deze kwestie wordt aangepakt. Hoe lang duurt dit getouwtrek nog tot er met verplaatsing van deze portocabin es wordt overgegaan? Een tweede zomer staat voor de deur. Wanneer krijgen de patiënten en bewoners ein delijk hun privacy terug? De gemeen telijke politiek mag hier zeker ook zijn conclusie uit trekken. Een verontruste patiënt (Naam en adres zijn bekend bij de redactie). HEILOO - Per 1 juni is er binnen de Stichting Ouderenwerk Heiloo een nieuwe coördinator van de Gezel schapsbank gestart: Monique van Ling. Zij helpt mensen, die eens samen met iemand naar het theater willen of bij voorbeeld gezellig uit eten gaan? Of die gewoon eens met iemand koffie of een borreltje willen drinken, willen winkelen of een spelletje spelen, graag bij het zoeken naar nieuwe contacten. De gezelschapsbank Via de gezelschapsbank wordt, in de vorm van een anonieme advertentie, waarbij Monique helpt deze op te stel len, een oproep in een speciaal 'kran- tje'geplaatst. Vervolgens maakt zij zowel met degene die een advertentie wil plaatsen als met degene die daarop wil reageren persoonlijk kennis. Na verloop van tijd wordt vervolgens met de deelnemers besproken of alles naar tevredenheid verlopen is. Elke donder dag houdt de gezelschapsbank van 10.30 tot 11.30 uur een inloopspree kuur, maar u kunt de Stichting Ouderenwerk Heiloo ook op werkda gen bereiken optel: 072-5331297. Vrijdag 6 juni Luilak met Flatliners Na een korte periode van stilte gooit Flatliners 6 juni de beuk erin. Onder leiding van de deejays Jerome [immi grant - bio records], Greg Martini [techno rumba], Michel [abstract] en Sean Matters [resident] worden de bezoekers een lange Luilaknacht langs harde funky techno geloodst. Naast de hoofdzaal is er die avond ook een spe ciaal ingerichte chill out, hier zullen deejay Th'orr friends minimal techno ten gehore brengen. De Amsterdamse organisatie Flatliners heeft dit keer zijn oog laten vallen op een toplocatie in Heiloo. Poppodium De Buk Buk is uitgerust met een geluidssysteem die absoluut techno- waardig is. Kaarten kosten 10 euro, en zijn alleen aan de deur te verkrijgen. Open van 22.00 tot 6.00 uur. Flatliners - some lines should be crossed. Zaterdag 7 en vrijdag 13 juni Popkoor Highlow met Motown in de Buk Buk HEILOO - Stevie Wonder, Marvin Gay, The Jackson five, wie kent ze niet? De dames en enkele heren van het pop koor High Low inmiddels wel en dat willen ze dan ook graag laten horen. Wekenlang hebben ze onder begelei ding van Jasper Teule de nummers drie- Pastoor van Muijenweg 12,1852 EH Heiloo, tel 5321048 stemmig ingestudeerd. De uitvoeringen zijn op 7 en 13 juni om 22.00 uur in de Buk Buk. Wie na het optreden zin heeft om ook te komen zingen zijn natuurlijk ook welkom. Opgave kan op één van deze avonden. Ook telefonisch, tel. 072- 5338576. Het volgende seizoen is het theme The Rolling Stones. Beide groe pen starten hiermee op woensdag 27 augustus, de eerste groep van 19.30 tot 20.45 uur en de tweede groep van 21.15 tot 22.30 uur. Voor 7 euro kun je deze talenten aanschouwen. De zaal gaat om 21:00 open. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. ■I Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niette plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retou.. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. HEILOO - Ze zijn al jaren een begrip in Heiloo: Kees en Hetty Opdam van slijterij en wijnhandel ADO. Twaalf en een half jaar om precies te zijn, want zo lang hebben ze hun zaak al aan de Heerenweg. Binnenkort sluit het echt paar echter de deuren van de slijterij. Met gemengde gevoelens, want: „We hadden het graag aan een serieuze koper overgedaan, zodat ADO nog jaren zou kunnen bestaan." Aan het woord is Kees Opdam, die overigens meteen duidelijk maakt dat dit geen klaagstukje moet worden, want daar zijn het de mensen niet naar. „Voorop staat dat we geweldige jaren hebben meegemaakt op deze prachtige plek in Heiloo. Dat we nu, tegen wil en dank weliswaar, gaan 'vutten', mag daar geen afbreuk aan doen." Van het begin af aan was ADO een goedlopende zaak, die al snel een groot aantal vaste klanten kende. Hetty ver telt: „Het was hier soms net Peyton Place met al die mensen over de voer en wij daar tussendoor te kakelen!" Want kletsen met de klanten, daar is het echtpaar niet vies van. „Dat maakt ons werk ook zo leuk, daardoor hou je het al die jaren vol", legt Hetty uit. „Wij kennen onze klanten veelal persoon lijk. Dat betekent dat we ook de ellen de van die mensen kennen, maar geluk kig vooral de leuke dingen. Want goed nieuws wordt natuurlijk gevierd met een lekker flesje!" ADO is de afkorting van Aanhouden Doet Overwinnen. „Vandaar dat ik hier al zo lang zit", lacht Kees. „We hebben best moeilijke tijden gekend hoor. Zoals elke ondernemer, is het niet elke dag een topdag; we hebben het in al die jaren ook weieens te rustig gehad. Maar we zijn nooit in paniek geraakt. Omdat we altijd hebben geweten dat we ons onderscheiden door het assorti ment en onze kennis en ervaring." Die kennis uit zich vooral in de adviezen die Kees geeft bij de collectie wijnen van ADO. „Daar heb ik diverse diplo ma's voor gehaald, en ik heb inmiddels 40 jaar ervaring in de horecagroothan- del, zodat ik inmiddels precies weet welke wijn bij welk gerecht, en bij welke klant past. Smaken verschillen natuurlijk, maar ik heb maar weinig flessen teruggekregen omdat men de wijn toch niet zo lekker vond." Kees en Hetty hebben hun werk altijd als een prachtig vak beschouwd, waarin geen dag hetzelfde is. Kees: „Het wordt even afkicken voor ons. Maar ook voor onze klanten, die vinden het allemaal verschrikkelijk dat we stoppen. Gelukkig blijft de naam wel bestaan, al wordt de betekenis anders: Admini stratieve Dienstverlening Opdam. Dit is het bedrijf van mijn zoon en schoon dochter en we vonden het een leuk idee om onze naam aan hun over te doen." De komende weken houdt ADO een grote opheffingsuitverkoop, met hoge kortingen op onder andere het gedestil leerd en alle wijnen. Binnenkort neemt het echtpaar officieel afscheid van al haar klanten, meer informatie daarover leest u tegen die tijd in hun advertentie. door diverse artiesten voor 19,95 bii «a»t Wtfi bij rn Liza Marklund, geboren 9 sept 1962 in Pitea, Zweden, deed als chef nieuws dienst en hoofdredacteur ruime ervaring op in de journalistiek voor ze zich drie jaar geleden ontpopte als een succesvol schrijfster van misdaadromans. Van haar eerste thriller, Springstof, werden in Zweden meer dan 600.000 exemplaren verkocht. In Nederland kreeg Springstof vier sterren in de Detective Thriller- gids van Vrij Nederland. Prime time speelt zie h af in de wereld van de media. Annika Bengtzon verdiept zich in de moord op de grillige tv-ster Michelle Carlsson, die zich heeft weten te omringen met een keur aan vijanden. Na afloop van de opname van een tele visieprogramma wordt ze levenloos aan getroffen in een mobiele regiekamer. Prime time gaat over de prijs die betaald moet worden voor roem en succes. Liza Marklund bewijst in haar nieuwste misdaadroman dat ze een scherp oog heeft voor wat er in de mediawereld onder het morele vcrnislaagje te zien is. Deze week een driedubbele cd met countrytracks. Alhoewel de titel anders doet vermoeden, is Absolute Country echter niet alleen maar geschikt voor die hard country-liefhebbers. Die zullen zich, terwijl ze de puntlaarzen aantrek ken en hun cowboyhoed opzetten om te gaan linedancen, waarschijnlijk beter thuis voelen bij de voorganger van deze cd, getiteld Absolute Country Gold. Daarop staan de echte 'gouwe ouwe' countryliedjes, zoals Walkin' after mid night van Patsy Cline, Wishful thinking van Jerry Fuller Wynn Stewart en liedjes van Roger Miller, Hank Locklin en Lee Greenwood. Absolute Country daarentegen is -ook zeer geschikt voor mensen die totaal niet van country houden. Want veel van de in totaal 50 tracks zijn gewoon mooie ballads of gezellige liedjes, waar van er een aantal nog niet zo lang gele den gewoon in de top 40 stonden. Bijvoorbeeld The Mavericks met Dance The Night Away, Billy Ray Cyrus - Achy Breaky Heart, Wilson Philips - Release Me en Roy Orbison met You Got It. Ook het nationale product is vertegen woordigd, in de hoedanigheid van onze eigen country-ster Use de Lange, van wie de prachtige ballad I Still Cry op de cd is te vinden. Ballads zijn sowieso goed ver tegenwoordigd op de 3 cd's. Van We've Got Tonight door Kenny Rogers Sheena Easton tot het recentere How Do I Live van Trisha Yearwood. Natuurlijk staan ook op deze cd's echte countrykrakers van bijvoorbeeld Clint Black (Desperado), Johnny Cash (Ring Of Fire), Dolly Parton (I Will Always Love You) en Tammy Wynette (Stand By Your Man). Maar die zijn inmiddels, mede door bijvoorbeeld gebruikt te zijn in film of commercials, zo bekend dat ook die uit volle borst kunnen worden meegezongen. door Robert van de Bibliotheek w door Liza Marklund voor Heeft u ook zo genoten 'van het zomerweer van de afgelopen week? Het is alleen wel vreemd dat ik af en toe mensen in de bibliotheek rond zie lopen met kippenvel. Een zonnesteek misschien? Nee, vaak blijkt dit de lichamelijke reactie op weer zo'n spannende thriller, geleend in de bibliotheek en in één adem uitgele zen. Natuurlijk wist u wel dat de biblio theek spannende boeken heeft. Maar bent u al een echte detective of thril ler-liefhebber? Of moet u hier hele maal niets van hebben en gaat u liever voor een liefdesroman, literatuur of misschien wel science fiction? Als u niet van spanning houdt, bent u gewaarschuwd! De komende weken is het moeilijk om na een bezoek zon der kippenvel de bibliotheek weer te verlaten. Juni is namelijk de maand van het spannende boek. Bij de cen trale presentatie vindt u heel veel spannende voorbeelden van boeken, die u niet met rust laten totdat u echt de laatste regel heeft gelezen. Boeken, die op een bijzondere wijze wat spanning geven aan uw dag. Figurant En wilt u na weer zo'n spannende thriller zelf actief zijn, dan bent u deze maand op het goede adres in de bibli otheek. U als bezoeker krijgt name lijk de kans een moord op te lossen. De omstandigheden waaronder de moord plaatshad worden weergege ven in een situatietekening, getekend door striptekenaar Peter van Dongen. En de beste lezer-detective wint een rol als figurant in de televisieserie Baantjer! Dat is nog eens een prijs! Dit moordspel wordt overigens even als de hele maand van het spannende boek georganiseerd door de Stichting Collectieve Propaganda van het Nederlandse boek. True Crime Voor hen die dit alles veel te gek vin den, maar wel wat meer willen weten van het misdaadschrijven, hebben we nog iets heel anders: een avond met de— misschien wel beste- Neder landse auteur van psychologische thrillers: René Appel. Hij is zeer gewaardeerd in de wereld van dé mis daadliteratuur en onder meer bekend van Geweten, Tweestrijd en zijn pas uitgekomen boek: Doorgeschoten. Voor deze laatste roman nam Appel de dood van Pim Fortuijn als uit gangspunt. En' dat sluit dan weer heel mooi aan bij het them,a van deze spannende maand: True Crime- mis daadverhalen ontleend aan de werke lijkheid. Al met al wordt juni dus weer een leuke maand in de bibliotheek. Het zal mij benieuwen of u de verleiding kunt weerstaan één of meerdere van onze misdadig mooie boeken te lenen. Robert van de bibliotheek Vermiste en gevonden dieren: 072-5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden katten Akersloot: 0251-310079 Vakantieadvies: 072-5336180 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord Kennemerland: 072-5150173 (alarm), en 072-5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Halflangharige zwartwitte gec. kater, witte neus, bef en buik, wit aan de poot jes, tat.no. QX 151, 14 jr. Termijen; Heiloo. Kleine zwarte poes, wit snuitje en befje,* wit aan de pootjes, 1 jr. Het Achtkant, Limmen. E Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en; omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis-; artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel..4 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur.4 Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot, 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak).! Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts-, dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Frederik Hendrik laan 3,1814 JM Alkmaar, tel. 5199265, geopönd ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Koorsteraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. De maand juni- het is inmiddels een goede traditie in boekenland- is weer de Maand van het Spannende Boek. Deze 15e editie begint op woensdag 28 mei en staat in het teken van de True Crime, thrillerjargon voor waargebeur de misdaadverhalen. Ook in Nederland is dit een veelbeoefend genre, en een van onze nationale grootmeesters is Tomas Ross, schrijver van meer dan veertig spannende boeken en van tv- series als Wij Alexander en Spangen. Speciaal voor de Maand van het Spannende Boek schreef hij De Klokkenluider, waarin een politieke moord en de actiegroep RaRa de hoofdrol spelen. U krijgt De Klokken luider tijdens de Maand van het Spannende Boek cadeau als u voor ten minste E 13,45 aan Nederlandstalige boeken koopt- spannend of niet. Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Wi nkelhof 't Loo. 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Sporthal in Sportcentrum Het Vennewater, tel. (072) 5333152 Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 •Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Weizijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwin nen over de verhuur voor het seizoen 2003. Woensdag 04-06-2003 Donderdag 05-06-2003 Vrijdag 06-06-2003 Zaterdag 07-06-2003 Zondag 08-06-2003 Maandag 09-06-2003 Dinsdag 10-06-2003 Woensdag 11 -06-2003 Donderdag 12-06-2003 Vrijdag 13-06-2003 Zaterdag 14-06-2003 Zondag 15-06-2003 Maandag 16-06-2003 Dinsdag 17-06-2003 Woensdag 18-06-2003 Donderdag 19-06-2003 Vrijdag 20-06-2003 Zaterdag 21-06-2003 Zondag 22-06-2003 Maandag 23-06-2003 Dinsdag 24-06-2003 Woensdag 25-06-2003 Zwembad Het Baafje, tel. (072) 5333909 De Omloop 11,1852 RJ Heiloo Vrijdag 2 mei 2003 werd het seizoen officieel geopend met een 'duik' om 15.00 uur door wet houder Rob Opdam in een professionele duikoutfit o.l.v. een ervaren duikinstructeur. De openingstijden zijn: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 19.30 uur, dinsdag en donderdag van 07.00 tot 19.30 uur en zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.30 uur. Hieronder volgt het overzicht van de bezoekersaantallen 2003: - De openingstijden zijn: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 19.30 uur, dinsdag en donderdag van 07.00 tot 19.30 uur en zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.30 uur. Hieronder volgt het overzicht van de bezoekersaantallen 2003: Week t/m zo. 11 mei t/m zo. 18 mei t/m zo. 25 mei 1/m zo. 1 juni t/m zo. 8 juni t/m zo. 15 jun t/m zo. 22 juni 08.00-13.00 Schooisportdag 08.00-13.00 Schoolsportdag Gesloten 1 e Pinksterdag Gesloten 2e Pinksterdag 08.30-15.30 Schoolgym 08.30-12.30 Schoolgym 08.45-15.30 Schoolgym 08.30-15.30 Schoolgym 08.30-12.30 Schoolgym 08.45-15.30 Schoolgym 08.30-15.30 Schoolgym Totaal 2003 2002 2001 2000 1.843 2.497 1.916 7.537 12.263 778 3.275 5.080 8.446 14.824 761 4.036 7.048 12.671 15.412 9.746 13.849 16.423 11.506 15.371 18.529 12.284 16.218 21.394 16.451 18.068 26.288 Hetty en Kees in hun slijterij annex wijnhandel ADO aan de Heerenweg 242.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 2