OPEN HUIZEN ROUTE Toneelgroep Spiegel wint cultuur prijs Egmond als start Egmondweek Sprookjesland in Egmond a/d Hoef Zesde editie The Golden Years Borstvoeding geven in de praktijk IKMAAR De Egmonden Zomerexpositie dichter bij zee in Prins Hendrik Activiteiten Egmondse Reddingsbrigade neemt nieuwe terreinauto in gebruik Back To The 70's met Sailor en The Gibson Brothers Patronen van het oog, wat zegt het ons? UITKIJKPOST -18 JUNI 2003 - PAGINA 14 21 juni 2003 ERA www.era.nl Boeren en bollendag bij muziektent Egmond-Binnen Kamerkoor Chanterelle zoekt tenoren Spetterend optreden van Popkoor Highlow Zomers genieten Open tuin in Egmond-Binnen Concert Strawberry Lane in de Slotkapel Het spel van het water met het strandK De rustig kabbelende golven bij windi stil weer De weerspiegeling van de felle zon op de zee in de zomer Het kleurenspel in de lucht bij zons ondergang, De zon die door de wolken boven de zee breekt, De woeste zee bij een stevige storm. Voor Jan blijft het een uitdaging ora datgene wat hij waarneemt en ervaart aan zee op het platte vlak met verf tot uitdrukking te brengen. In zijn werl£ zoekt hij naar een vorm van realisme waar je in weg kan dromen. Daarbij besteedt hij veel aandacht aan het vin* den van de juiste kleuren, voor een zó natuurgetrouw mogelijke weergave. J f De strandtaferelen van Cees Broersen; Cees Broersen is geboren in 1939. Hij heeft verschillende opleidingen voor teken- en handvaardigheidakteif gevolgd aan diverse opleidingen waar^ onder de Rietveldacademie Amster-[ dam. Cees is nog steeds actief als docent bij amateur schildersverënigin- gen. Hij werkt in diverse technieken; tekenen, aquarelleren en schilderen met acrylverf. Voor het vinden van een onderwerp wat met het thema Dichter bij Zee te maken heeft hoeft Cees niet ver weg te gaan. Het kiezen van een plek is vaak het gevolg van een wande ling, een fietstocht in de omgeving of zijn buitenlandse vakantiereis. Uit het groot aantal beelden wat op hem afkomt zoekt hij een beeld dat hem aanspreekt en waar hij mee aan de slag kan. Het meeste werk is geschilderd in acryltechniek op doek of karton. Het programma Visserij dag Op 21 juni van 10.30 tot 16.30 uur demonstratie radiografisch bestuurba re scheepsmodellen. Open Huis van 11.00 tot 14.00 uur rondleiding in de Prins Hendrik Stichting. Bezichtiging tijdelijke huis vesting, openstelling maritiem museum en expositie Dichter bij Zee. De scheepsbar is open, om 11.00 uur en 15.00 uur een optreden van Shanty koor De Skuymkoppe. MAKELAAR geschoeide organisatie voor de vierde maal werd uitgereikt. Deze uitreiking was tevens de start voor de Egmondweek, die dit jaar in het teken van de poëzie staat. Met een toast uitgebracht door Dhr. de Winter, bestuursleden van Stichting Kunst en Cultuur Egmond, het bestuur van de organisatie van de Egmondweek en de oude en nieuwe winnaar van de Cultuurprijs werd de Egmond week feestelijk geopend. Onder het genot van een hapje en een drankje en de muziek van duo Duinmeijer werd de avond afgesloten. EGMOND - Op zondagmiddag 22 juni wordt op de laatste dag van de Egmond Week voor het derde achter eenvolgende jaar de Boeren en Bollendag gehouden. Ook nu weer bij de muziektent op het Kerkplein in Egmond-Binnen. Het evenement begint om 13.00 en eindigt omstreeks 19.00 uur. De organisatie, de Stichting Muziektent Egmond-Binnen is met medewerking van enkele plaatselijke bollenbedrijven in geslaagd om een zeer gevarieerd programma samen te stellen. Het aloude ambachtelijke werk, het pellen van de bloembollen met de hand staat natuurlijk centraal op deze middag. Twee wedstrijden staan op het programma. Omstreeks 13.00 uur start de eerste wedstrijd; de bedrij- vencompetitie. In een koppelwed strijd strijden plaatselijke en regiona le bollenbedrijven om het kampioen schap van de Egmonden. Met als hoofdprijs een schitterende wisselbo kaal. Omstreeks 14.30 uur start de tweede wedstrijd waar de individuele pellers hun krachten met elkaar kun nen meten. Er staan op het kerkplein een groot aantal oude tractoren opgesteld. Deze zogenaamde 'oldtimers' kunt u omstreeks 14.00 uur in werking zien. Een schapenscheerder zal een aantal van zijn schapen van hun jasjes ont doen. En er is een wolspinster te bewonderen. Het thema van de Egmond Week 2003 is: 'Dichter bij Egmond'. Kinderen van de basisscholen in Egmond-Binnen lezen op deze mid dag in de muziektent enkele van hun zelfgemaakte gedichten voor. Kinderen van zes tot twaalf jaar zijn ook van harte welkom bij Aaltje van Wieringen, Adelbertusweg 9 voor een schildercursus. Op deze middag is er heel veel muziek. De Egmonder Muzikanten uit Egmond-Binnen treden voor u op en het dweilorkest annex boerenka- pel 'De Kinkeluters'uit Heiloo is ook van de partij. Verder kunt u-optreden tegemoet zien van het Texelse duo kJug Bros'. Winnaar van de NHD Popprijs. En uiteraard ontbreekt op het Kerkplein het.hapje en drankje niet. EGMOND - Op visserijdag zaterdag 21 juni wordt in de Prins Hendrik Stichting de expositie Dichter bij Zee geopend. Dit jaar zullen Jan Schelhaas uit Alkmaar en Cees Broersen uit Egmond aan den Hoef hun werken ten toon stellen welke tezamen het thema Dichter bij Zee inhoud zal geven. Dichter bij Zee heeft voor beide kun stenaars betrekking op de voorkeur voor onderwerpen zoals: De zee, strandgezichten, de kust, de duinen, de havens en alles wat met water te maken heeft. De expositie en tevens het museum is te bezichtigen van dinsdag tot en met zondag van 10.00 tot 17.00 uur, Prins Hendrik Stichting, Voorstraat 41 te Egmond aan Zee. De zeegezichten van Jan Schelhaas Jan Schelhaas is geboren in 1961. Na een periode van experimenteren met diverse stijlen en materialen werkt hij nu als zo'n 15 jaar met olieverf. Het licht speelt in zijn werk een grote rol. Daarbij wordt hij geïnspireerd door de schilders van de Haagse School onder andere Mesdag en de Engelse (zee) schilder William Tbrner. De Noordzee is al jaren onderwerp in het werk van Jan. De zee met al zijn gezichten; Patricia Lassooy voelt zich prima thuis tussen de stoere ridders en enge heksen in Egmond aan den Hoef. Zaterdag Radboudschool, Slimpad 18. Tussen 09.00 en 12.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging» Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tus sen 08.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tij-* dens de schooluren, ook gebruikte kle ding. Muziek Dansschool, Het veld 1, tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop*. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek. Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de par keerplaats bij zwembad 't Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij }iet clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trainingen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthall Het Vennewater. Halen op verzoek,' tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan, Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennis park aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Tennisvereniging Het Vennewatet> container bij de ingang van het tennis^ park aan Het Zevenhuizen. EGMOND - Op zaterdag 14 juni neemt de Egmondse Reddings- brigade(ERB) een fonkelnieuwe ter reinauto in gebruik. De nieuwe auto, een Landrover Defender, vervangt de afgeschreven Toyota die vanaf 1995 dienst heeft gedaan. De Landrover is ingericht als semi-ambulance om als verlengstuk van de Ambulancedienst uit Alkmaar te kunnen dienen. Doordat het strand en duingebied voor een normale ambulance niet toeganke lijk is kan de ambulancedienst een beroep doen op de ERB. Door middel van een alarmploeg welke 24 uur per dag het gehele jaar door oproepbaar is, kan de ERB binnen enkele minuten ter plaatse zijn. Voor het dagelijkse zomerwerk op strand is de terreinauto ook onmisbaar; vanaf 1 juni tot 1 september wordt het Egmondse strand bewaakt door de ERB. Slachtoffervervoer over het strand is dan bij mooi weer geen uit zondering. Per jaar wordt de terreinau to van de Reddingsbrigade gemiddeld honderd keer ingezet voor een hulp verlening. Voor dit werk moet de ERB kunnen vertrouwen op een bedrijfsze- kere auto die onder alle omstandighe den dienst moet kunnen doen. Daarom is het van belang dat de terreinauto vol ledig is afgebouwd naar de wensen van de reddingsbrigade. De Landrover Defender werd geleverd door Van der Steen Autobedrijf - Autoschade BV uit Heiloo. De schade- afdeling van dit bedrijf heeft de auto oranje gespoten en de gehele ombouw tot semi-ambulance uitgevoerd. Dit ombouwen tot een volwaardig hulpver leningsvoertuig heeft Van der Steen Autobedrijf - Autoschade BV in nauwe samenspraak met de ERB gedaan. De Landrover Defender is o.a. uitgerust met: beademingsapparatuur, uitgebrei de EHBO-uitrusting, AED (Apparaat dat stroomstoten kan geven tijdens een reanimatie), redlijn voor het redden van drenkelingen. De nieuw geïnstal leerde brancard heeft als voordeel dat deze kan worden uitgewisseld met de Ambulancedienst. Door middel van twee mobilofoons kan contact gemaakt worden met de Alarmcentrale in Alkmaar en de eigen strandpost. De Egmondse Reddingsbrigade is zeer trots op de nieuwe Landrover die vanaf dit jaar een vertrouwd beeld zal zijn op het Egmondse strand. HEILOO/REGIO - Kamerkoor Chanterelle, (5 sopranen, 6 mezzo's, 5 alten, 3 tenoren en 5 bassen) timmert al ruim 12 jaar aan de weg met een afwisselend repertoire. Momenteel wordt barokmuziek ingestudeerd voor het concert op 5 oktober: muziek van familie en leerlingen van J.S. Bach, ver spreid over vier generaties Bach. Het concert zal instrumentaal begeleid worden door clavecimbel, cello en contrabas, oftewel Basso Continuo. Op het meerjarenplan staat muziek uit de Frans/Italiaanse romantiek (Fauré, Rossini etcetera), Engelse barok (Purcell), Engels modern (Britten en Walton). Voor wie dit als muziek in de oren klinkt, kan contact opnemen met Chanterelle@wanadoo.nl, of bel met Emilie Kruger, 0251-651657. Chanterelle, onder leiding van dirigen- te Marlie Durge, repeteert tot en met 25 juni en vanaf 20 augustus elke woensdagavond in de fraaie kapel van GGZ Willibrord, Kennemerstraatweg 464, Heiloo. EGMOND - Er was eens... een dorpje waar jaar na jaar winkeliers hun deuren moesten sluiten. Toen kwam er een dap per meisje die het dorpsleven een nieu we impuls gaf door juist een winkel te openen. En niet zo maar een winkel, maar een heuse sprookjeswinkel. Afgelopen zaterdag opende Patricia Lassooy de 'poorten' van haar sprook jeswinkel op de toepasselijke Slotweg. Om de opening een speciaal karakter te geven waren er ridders aanwezig die genodigden en belangstellenden voor zagen van toverdrank. In de winkel wordt kleding, verkleedkleding en speelgoed verkocht voor prinsen en prinsessen van twee tot tien jaar. Ridderpakken en prinsessenjurken worden op maat en in de gewenste stof gemaakt. Daarnaast worden er work shops gegeven in het maken van zonne kindpoppen, Afrikaanse sculpturen, kasteellampen, mozaïek etc. De openingstijden zijn dinsdag t/m zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Voor meer informatie, bel Patricia 06- 21562129 (of loop eens langs) aan de Slotweg 2a, te Egmond a/d Hoef. ALKMAAR - Ook als je je tijdens de zwangerschap goed geïnformeerd hebt over borstvoeding kunnen er allerlei vragen rijzen wanneer je eenmaal je kindje aan de borst hebt. Je kunt dan behoefte hebben aan specifieke infor matie over het geven van borstvoeding. Of je wilt gewoon eens andere ouders ontmoeten die net als jij hun .kindje borstvoeding geven: om (praktische) ervaringen en tips uit te wisselen of om zomaar te kletsen over borstvoeding. Daarom organiseert de Vereniging Borstvoeding Natuurlijk (VBN) voor woensdag 25 juni van 20.00 tot 22.00 uur in Alkmaar weer een informatiea vond over het geven van borstvoeding. Informatieavonden als deze worden elke laatste woensdag van de maand gehouden behalve in juli). Je hoort er actuele informatie over het voeden aan de borst. En er is natuurlijk volop gelegenheid om vragen te stellen! Verder zijn er folders te koop en boe ken te huur. Dus lijkt het je leuk om met andere ouders te praten over borstvoeding en ervaringen met hen uit te wisselen, kom dan naar de informatieavond! De avon den zijn bedoeld voor voedende moe ders, hun partners en andere belang stellenden. Ook baby's zijn welkom. Er wordt een bijdrage van 1 euro per persoon gevraagd (ter ondersteuning van dit (vrijwilligers)werk). U kunt zich opgeven bij Annemarie Weerman: 072- 5125810 of Esther Driest: 072-5627794. HEILOO - De woensdagavondgroep en de dinsdagmiddaggroep van pop koor Highlow straalden op het podium met het thema Motown. De presenta tie was in handen van Judith en Joeke. Al met al het was een hele gezellige swingende avond met de meiden en mannen van popkoor Highlow in de Buk Buk. Wil je meer informatie voor het volgende thema The Rolling Stones, wat op woensdag 27 augustus voor beide groepen begint, bel dan naar Martine, tel. 072-5338576. ALKMAAR - 'Patronen van het oog' is de titel van de lezing die gehouden wordt op donderdag 19 juni en zater dag 21 juni om 10.00 uur 's morgens op het Luttik Oudorp 55 te Alkmaar. Ogen geven veel informatie, net als een vingerafdruk. Als we de iris van het oog van dichtbij bekijken dan kunnen we vezelpatronen waarnemen. Er is veel onderzoek gedaan naar de betekenis van deze patronen, waar verschillende theorieën uit zijn ontstaan. Eén van deze theorieën, de Rayid methode ont wikkeld door Denny Johnson, verdeelt de ogen in verschillende groepen. Zo is er een mentaal type, dat te herkennen is aan donkere stipjes in de iris. Het gevoelstype kenmerkt zich door gebo gen openingen. Het derde type is het kinesthetische, een fijne vezelstructuur met gelijkmatige lijnen. En dan zijn er natuurlijk de mengtypes, want zo een voudig zijn mensen niet en dat maakt het nu zo boeiend! Het is dan ook geen wonder dat tegenwoordig het oog gebruikt wordt als identificatiemiddel, net als de vingerafdruk. Het patroon van de iris is, anders dan de oogkleur, niet erfelijk, maar wel genetisch bepaald. Als we de oogpatronen onder zoeken kunnen we meer inzicht krijgen in onszelf, maar ook in onze familie en andere relaties. Hierdoor is het moge lijk te begrijpen waarom we ons tot iemand aangetrokken voelen. Het is ook interessant als je bijvoorbeeld de ogen van twee partners of van moeder, vader of kind naast elkaar legt, de mogelijkheden zijn eindeloos. Het gaat er natuurlijk altijd om dat mensen bij zichzelf gaan kijken, om het eigen inzicht te vergroten. Op de lezing wordt aan de hand van dia's uitgelegd wat verschillende patro nen van de iris vertellen en wat de mogelijkheden zijn van een irisdiagno se. De lezingen worden gegeven door Els van Leeuwen, voor opgave kunt u bellen naar 072-5119960, kosten E 8,-. EGMOND - De Jaarlijkse cultuurprijs Egmond is dit jaar uitgereikt aan toneelgroep Spiegel uit Egmond- Binnen. Net als in vorige jaren had de stichting Kunst en Cultuur Egmond nominatieformulieren verspreid waarin willekeurige inwoners een ander of een organisatie kon nomineren voor deze prijs. Behalve Spiegel is ook Ron Ranzijn wegens zijn inzet voor 'Hart voor Egmond' en het historisch tijd schrift 'De Geestgronden' genomineerd geweest. Ook zijn Hans van der Berg van Hoeve Overslot en Hafre genoemd, naast muziekvereniging Lamoraal en nog enige clubs die zich verdienstelijk hebben gemaakt in het culturele leven in de Egmonden. De uitreiking, vrijdag in de Slotkapel, vond plaats uit handen van Jan Apeldoorn, voorzitter van het Museum van Egmond, de winnaar van vorig jaar. Anders dan vorige jaren lag de regie van de uitreiking bij een organisatie uit een van de drie dorpskernen, dit jaar gevoerd door Jos Apeldoorn, actief in de kern Egmond-Binnen. Hij verhaalde hoe een klein initiatief al kan bijdragen tot een rijke deelname van kinderen en volwassenen. Vanuit de muziektent in Egmond-Binnen heeft zich een enthou siaste groep gitaarspelende kinderen gevormd die de entree van het uitrei kingsprogramma onder leiding van Arina Baltus zeer verdienstelijk heeft verzorgd. De Slotkapel was feestelijk versierd met kindertekeningen. Dit geeft ook aan hoe in de Egmonden een bodem gelegd wordt voor een kunst zinnige vorming die aller bewondering kon afdwingen. Spiegel kreeg dit jaar de prijs, niet in het minst vanwege haar 50-jarig bestaan. In al die tijd heeft Spiegel, zo vertelt het juryrapport, een uitstraling gehad die verder reikte dan de dorpsgrenzen. Ze Voorzitter van het museum van Egmond Jan Apeldoorn overhandigt aan een afgevaardigde namens Toneelgroep De Spiegel de Jaarlijkse cultuurprijs 2003. De Spiegel bestaat al 50 jaar en heeft naam gemaakt tot ver buiten de dorps- grenzen. (foto MSP) schuwden in hun repertoire stukken van o.a. Brecht niet en zijn ook in staat gebleken eigen producties te ontwikke len. Het fenomeen van de cultuurprijs stamt uit de tijd van toen Egmond nog een zelfstandige gemeente was. Deze uitrei king en opening werd niet alleen bijge woond door de huidige burgemeester van Bergen, dhr. De Winter. De voormalige burgemeester van Egmond, dhr Brommet was er getuige van hoe zijn geesteskind als voorbeeld voor culturele inzet op vrijwillige basis binnen een op democratische leest EGMOND - Strawberry Lane een nieu we naam voor een aantal fanatieke muzikanten met een voorliefde voor de Beatles, die een aantal maanden gele den de ritmische hoofden bij elkaar gestoken hebben om zich volledig te storten op het Beatlesrepertoire en met succes. De vuurdoop hebben ze vorig jaar doorstaan met een optreden in Atlantis Alkmaar en begin 2003 bij Jazz Pop in Andijk wat uitmondde in een grootse muzikale nostalgische happe ning. Nu in het kader van de Egmond Week zijn ze te beluisteren in de Slotkapel op donderdag 19 juni aan vang 20.00 uur met een akoestisch optreden. Klassiekers als Hey Jude, Yesterday, Here Comes the Sun, Because, Blackbird, Eleanor Rigby en vele anderen zullen de revue passeren. Strawberry Lane bestaat uit Noord- Hollandse muzikanten die hun sporen verdiend hebben en nog verdienen te weten: Remi Beukers (John Lennon) - slaggitaar/zang, bekend van Howling Hurricanes en Razor Blade en tegen woordig zanger/gitarist bij Memphis. Rene Marc Blom (George Martin) - toetsen/zang, bekend van The Ship&Horse Band, The Rednext en The Joe Cocker Coverband. Henk Haanraads (George Harrison) - sologi taar/zang, bekend van The Rocking Four 1, later omgedoopt in Shoreline, De Ruud Jansen Superband en maakt tegenwoordig furore in de band Full Circle. Jan Hop (Ringo Starr) - drums/zang, bekend van The George Baker Selection, Vier Vooraf en Sessionmuzikant. Jan Morsch (Paul McCartney) - basgitaar/zang, bekend van Mother Nature, Los Onderdikos, Vier Vooraf en nu succesvol met Folkert Jan. Kaarten E 9,- (65+ E 7,50) zijn verkrijg baar bij WV Egmond aan Zee, Ria Noteboom 072-5062387, D. Thijssen 5062033 op zondag 15 juni van 12.00 tot 16.00 uur tijdens het Hoever Dorpsfeest aan de Slotkapel. Let op er zijn maar 100 kaarten verkrijgbaar en vol=vol. v EGMOND - Het gaat vaak zo als van zelf denken we vaak en daarom zijn er in de maanden juni, juli en augustus mogelijkheden gecreëerd om samen hierover na te denken. Je zou het kun nen zien als een luchtig stilstaan bij de dingen van de dag. De plaats is de Slotkapel in Egmond aan den Hoef en de overdenkingen worden gehouden op de laatste zondagen van de maanden juni, juli en augustus. Voor zondag 29 juni is het thema Licht. Zondag 27 juli zal er worden stil gestaan bij; Lucht en de laatste zondag, 31 augustus, komt het thema Water aan bod. Door een invulling met muziek en poëzie wordt op een speciale manier ingegaan op het thema van de avond. Aanvang 20.00 uur. EGMOND - Net als vorige jaren houdt de familie Walta weer 'open tuin'. Dit zal plaats vinden in het weekend van 21 en 22 juni. De ope ningstijden zijn zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur en zondag van 12.00 tot 16.00 uur. Iedereen vanaf 14 jaar is welkom, honden zijn echter niet toe gestaan. De tuin is gelogen op het Luilaantje 18 te Egmond-Binnen. Toegang gratis. EGMOND - Op zaterdag 23 augustus zal voor de zesde maal een spectacu laire 'Golden Oldies' show plaatsvin den in Hotel Zuiderduin te Egmond aan Zee met als thema 'Back To The 70's!' Mede dankzij een belangrijke spon sorbijdrage worden op deze avond optredens mogelijk gemaakt van o.a. Sailor en The Gibson Brothers, twee legendarische bands uit de jaren 70 met hits zoals 'Girls, Girls, Girls', 'Glass of Champagne', 'Que Sera Mi Vida', 'Cuba' en nog veel meer. En om u echt weer terug te brengen naar deze swingende periode zal het geheel gepresenteerd gaan worden door Radio 192 (de oude Veronica zeezender) met o.a. Ad(je) Bouman en Edvard Niessing. Wederom heeft Hotel Zuiderduin alle steun toegezegd aan het evenement en heeft zij naast het beschikbaar stel len van de Zuiderduinzaal besloten speciale Golden Years arrangementen (diner, overnachting en entree) samen te stellen voor de echte liefhebber. Zie einde van dit artikel voor meer informatie hierover. Kijk voor speciale Golden Classics arrangementen op www.zuiderduin.nl of bel 072-7502000. Kaarten (a 20 euro p.st.) zijn vanaf 16 juni verkrijgbaar bij de volgende verkoopadressen: Hotel Zuiderduin (Egmond aan Zee), Pop Eye (Alkmaar), en bij de VVV-kanto- ren Alkmaar, Bergen-Schoorl, Castri- cum en Egmond. Meer informatie over deze en andere evenementen treft u aan op www.goldenclassics.nl. Sailor Deze uit Engeland afkomstige formatie had haar eerste hit in de Benelux met 'Traffic Jam' en gooide vervolgens hoge ogen in de Top 40 met hits als 'Sailor', 'Glass of Champagne' en natuurlijk de evergreen 'Girls, Girls, Girls. Gekleed in originele zeeman-tenues zullen zij de zaal trakteren op deze hits uit de 70's en op hun jaren 90 kraker 'La Cumbia' waarmee ze ook in Nederland een Top 10 notering haalden. Gibson Brothers Dit trio is afkomstig van het Franstalige Caribische eiland Martinique en bra ken in Nederland meteen goed door met de nr.l hit 'Non Stop Dance'. Vele exotische hits zouden hierna nog vol gen. Hiervan zijn 'Cuba' en 'Que Sera Mi Vida' (If You Should Go) ongetwij feld het meest bekend. Met The Gibson Brothers zal zeer zeker ook het disco tijdperk weer herleven in Egmond aan Zee. Blue Six Zoals gebruikelijk wordt het publiek in de juiste stemming gebracht door een populaire lokale band. Ditmaal zullen de heren van 'Blue Six' de zaal opwar men met spetterende blues-improvisa ties. The Golden Years is in de afgelopen jaren een begrip geworden en trok de laatste twee edities dan ook volle zalen. Kortom, een avond voor 70's liefheb bers om niet te missen!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 14