Iepziekte bestrijden r Afsluiting Kennemerstraatweg i ■gSBi Gemeentehuis en gemeentelijk onderkomen donderdag 19 juni s middags gesloten Tf OT HEILOO n ouwen en wonen Kennemerstraatweg vanaf 30 juni afgesloten urgerzaken ededelingen Welzijn liiiSill Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl Waarom en hoe? Iepziekte is een besmettelijke ziekte, die via de iepenspintkever verspreid wordt. Deze iepenspintkever leeft tussen de schors en de stam van een levende of een dode iep. Om de iep niet te laten uit sterven uit het bomenbestand is het van groot belang, dat zodra er een zieke iep geconstateerd wordt, deze wordt verwij derd. Dit geldt voor zowel particuliere als gemeentelijke iepen. Om een ramp zalig uitsterven van de meest Hollandse boom te voorkomen doet het gemeente bestuur een dringend beroep op een iedere burger een zieke iep bij de afdeling Beheer Openbare Ruimte op te geven. Hoe gaan we om met een zieke iep? Wanneer het gaat om melding van een zieke iep op particulier terrein, dan krijgt de eigenaar een brief. Van de eige naar wordt verwacht, dat hij/zij de boom binnen twee weken kapt. Ook moet de stam van de schors worden ont daan (geschild), waarna de schors in de groene rolemmer kan worden gedaan. Niet geschilde iepen vormen een ideale broedplaats voor de iepenspintkever. Het schillen is van groot belang, omdat larven op een geschilde iep niet kunnen leven. Wat kunt u zelf doen Om te zorgen dat zo min mogelijk iepen verloren gaan is uw hulp nodig. Re.ageer snel en adequaat bij het signaleren van een zieke iep en wanneer u een brief ontvangt, dat u een zieke iep in uw tuin heeft staan. Binnen twee weken nadat u een brief hebt ontvangen moet de zieke iep verwijderd en geschild zijn. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tel. (072) 535 68 68. Op donderdag 19 juni a.s. zijn het gemeentehuis en het gemeentelijk onderkomen aan het Rosendaal vanaf 12.30 uur gesloten vanwege een personeelsbijeenkomst. Wijziging legen rolemmers De grijze rolemmers die op donderdag 19 juni worden geleegd, worden alle maal in de ochtenduren geleegd. Wij vragen u dan ook de rolemmer tussen 06.00 en 07.30 uur buiten te zetten. De aad en (raads) commissies Welstandscommissie Verleende bouwvergunningen Nieuwbouw plan via artikel 19 lid 1 Wet R.O. Afvalbrengplaats is ook vanaf 12.30 uur gesloten. Vanaf vrijdag 20 juni a.s. kunt u weer tij dens de gewone openingstijden terecht bij zowel het gemeentehuis als de bui tendienst. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met bureau Voorlichting van de afdeling Bestuurszaken, telefoon nummer (072) 535 66 41. Verzoek hogere waarde geluidsbelasting Omleiding gemotoriseerd ver keer en bussen tijdens de werkzaamheden Nieuw bouwplan via procedure art. 19, lid 3 Wet R.O. De tijdelijke route van buslijnen 167/168 is als volgt: Overlast Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 11 juni 2003 Onderdeel van meeijarenonderhoud Informatie Verleende collectevergunning Informatieavond over cliënten participatie gehandicaptenbeleid Lees verder op pagina 6 Belangrijke nummers Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 Hei loo contact Öp maandag 23 juni a.s. vergadert de Wel standscommissie. De vergadering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeen tehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is open baar. Op verzoek van belanghebbenden kan de vergadering om persoonlijke of andere bij zondere redenen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebbenden kunnen de vergadering van de welstands commissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering waarin het plan wordt behan deld. Voorts zijn de goedgekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 10 juni 2003. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. De definitieve agenda en de daarop betrek king hebbende bouwplannen liggen, voor zover deze niet om persoonlijke of andere gewichtige redenen niet-openbaar zijn, op vrijdag 20 juni a.s. tussen 08.00 en 12.30 uur op het gemeentehuis ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij de publieksbalie Bouwen en Wonen, maandag tot en met vrijdag 08.00-12.00 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur, telefoon (072) 535 66 66. Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermelde bouwvergunningen verleend. Obriglaan 53 - veranderen woning plaatsen kozijnen (reg.nr. 2003/0156) Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publi catie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Wenst u informatie over één van de genoemde plannen, dan kunt u telefonisch een afspraak maken met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoon (072) 535 66 66. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid als omschreven in artikel 19 lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te ver lenen aan het voorgenomen plan voor de bouw van een dienstwoning met kantoor/bedrijfsruimte op het adres Venne- watersweg, schuin tegenover Vennewatersweg nr. 17 (bestaand bedrijf). Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrijstellingsprocedure. Vooruitlopend hierop heeft op grond van de desbetreffende verordening een inspraakpro cedure plaatsgevonden. Ter inzage Het bouwplan en de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 19 juni 2003 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur alsmede iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met een mede werker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoon (072) 535 66 66. v Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings- plan schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken bekend, dat zij voor nemens zijn een verzoek in te dienen bij Gedeputeerde Staten van Noord-Holland voor de vaststelling van een hogere waarde inge volge de Wet geluidhinder, vanwege de bouw van een dienstwoning met kantoor/bedrijfs ruimte op het adres Vennewatersweg, schuin tegenover nr. 17. De berekende geluidbelasting inclusief aftrek van 5 dB(A) conform artikel 103 Wgh ter plaatse van de gevel van de woning bedraagt maximaal 55 dB(A). De nachtperiode is hier voor maatgevend. Ter inzage Het ontwerp-verzoek voor de vaststelling van een hogere waarde ligt met de bijbehorende stukken met ingang van 19 juni a.s gedurende twee weken ter inzage bij de publieksbalie in het gemeentehuis. Openings tijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 8.00 en 12.30 en iedere maandag avond tussen 18:00 en 20:00. Indienen van opmerkingen Gedurende de termijn dat dit ontwerp-ver zoek ter inzage ligt kan een ieder ten aanzien hiervan schriftelijke opmerkingen indienen bij het college van burgemeester en wethou- Vanaf maandag 30 juni 2003 vinden werkzaamheden plaats aan het gedeelte van de Kennemerstraatweg tussen de Van Foreestlaan en de Laan van Zeeman. Deze recon structiewerkzaamheden zullen tot medio augustus duren. De werkzaamheden worden in opdracht van de gemeente Heiloo uitgevoerd door Ballast Nedam Infra Noord West. Er is bewust gekozen voor de zomer vakantieperiode. Deze periode is relatief rustig wat betreft gemotoriseerd ver keer, zodat de overlast voor bewoners en overige gebruikers van de weg beperkt blijft. Door gehele afsluiting van het betreffende gedeelte van de Kenne merstraatweg blijft de veiligheid van de bewoners en de werknemers van Ballast Nedam gewaarborgd en kunnen de werkzaamheden sneller verlopen. Het betreffende gedeelte van de Kenne merstraatweg wordt afgesloten voor het doorgaand gemotoriseerde verkeer. Dit verkeer wordt omgeleid via Egmond aan den Hoef of bedrijventerrein Boekeler- meer door middel van omleidings borden. De voet- en fietspaden aan beide kanten van de Kennemerstraatweg blijven beschikbaar. De bussen van Connexxion worden gedu rende deze periode omgeleid en de haltes op de Kennemerstraatweg op het gedeelte waar de werkzaamheden plaats vinden, zijn tijdens de werkperiode buiten gebruik. De Connexxion-bussen sr.. mam ders van Heiloo, postbus 1,1850 AA Heiloo. •v. Openbare zitting Ook wordt u in de gelegenheid gesteld om op dinsdag 24 juni 2003 van 11:00 tot 11:30 uur tijdens een openbare zitting in het gemeente huis opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerp van het verzoek. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen voor het vergroten van de woning op het perceel Bos winde 28. Ter inzage Het bouwplan en de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 19 juni 2003 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tilssen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoon (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar rijden dan ook vanaf 30 juni 2003 een andere route vanaf Heiloo naar Alkmaar, en omgekeerd. De vervangende halte van Heiloo Station NS ligt ten zuiden van de Stationsweg. Vanaf de halte Heiloo (Stationsweg) via de Rijksweg (N203), rechtsaf Sta tionsweg, Kanaalweg, Boekelerdijk, de Boekelemeer, via de Ommering en de Heilooër Tolweg naar Alkmaar. Vanaf Heiloo (Stationsweg) naar Alkmaar (Ken nemerstraatweg) wordt niet gestopt. Dit geldt ook voor de omgekeerde richting. De dienstregeling van de lijnen 167/168 blijft ongewijzigd. Echter de aankomst tijden in Alkmaar en Beverwijk zijn 3 tot 4 minuten later dan volgens de dienstre geling. De bewoners van de woningen aan de Kennemerstraatweg ter hoogte van de werkzaamheden en de bewoners van hét Blockhovepark zijn door middel van een bewonersbrief door de gemeente geïnformeerd over de komende werk zaamheden. voren brengen bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. geboorten Lars P. z.v. R.J. Brouwer en K.J. Molenaar Lotte L. d.v. S.J. Waldram en A. Visser Lars z.v. F. Bierman en A.H.J. Boersen Nino z.v. S.H. Beers en D. van der Schuur Siebe G. z.v. A.D. Leurink en M. Straver elders geboren Pam d.v. B. Herman en I. Janssen Jasmijn E. d.v. R.S.J. Admiraal en K. Fakkers Elise M. d.v. T.W. Rijnbeek en M.A. van der Stoop Lola T. d.v. J. Kerst en F. Kruit Sali d.v. D. Chaushli en Runak Rafat Kareem Sterre L. d.v. F. de Wit en J.H.C. Zijp huwelijksaangiften/ aangiften geregistreerde partnerschappen D.N.C. Koppes en M. Bolten S. Leguijt en M.G. Perk huwelijkengeregistreerde partnerschappen W.P.E. Kaandorp en R. de Morais J. Oud en E.C.M. Groot U.D. Margarita en K.M. de Goede M.C.P. Admiraal en M.C. Koomen M.J.F. van Midden en M. Hendriksen overlijden C.A. Bakker J.C. Smit wv Heijnis K.L. Ko S. Altenburg J.L. Abelskamp elders overleden A.J. Roozendaal ev Bontje A. Bakker De woningen aan de Kennemerstraatweg blijven bereikbaar. De bewoners kunnen echter wel enige hinder ondervinden bij het bereiken van hun woning. De woningen aan de Kennemer straatweg zullen te allen tijde bereikbaar zijn voor de hulpdiensten. De hulpdiensten zullen in geval van nood de fietspaden gebruiken om bij de woningen te komen. De werkzaamheden maken deel uit van de reconstructiewerkzaamheden van de hele Kennemerstraatweg. Deze werk zaamheden worden in gedeelten uitgevoerd over een periode van acht jaar. Indien nodig wordt klein onder houd gedaan, zoals het opvullen van scheuren en gaten. In het contract is bovendien bepaald, dat Ballast Nedam Infra Noord West de wegvakken na reconstructie nog gedurende tien jaar onderhoudt. De laatste wegvakken worden hierdoor pa's na 18 jaar door de aannemer in onderhoud aan de gemeente overgedragen. Op de website www.kennemer- straatweg.nl is vanaf eind juni meer informatie vinden over de werkzaam heden. Voor overige vragen kunt u contact opnemen met de gemeente, telefoonnummer (072) 535 66 66. Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte in de volgende periode. - Nederlandse Rode Kruis van 22 tot en met 28 juni a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Op woensdag 25 juni a.s. organiseert de gemeente Heiloo een informatieavond over de vormgeving van de cliëntenparticipatie gehandicaptenbeleid in Heiloo. Deze informa tieavond wordt gehouden in de raadzaal van het gemeentehuis en begint om 19.30 uur en duurt tot 21.00 um*. De raadzaal is open vanaf 19.15 uur. U kunt de raadzaal bereiken via de oude ingang van het gemeentehuis. Deze avond is speciaal bedoeld voor inwoners van Heiloo met een handicap, een chronische ziekte en al die inwoners die gebruik maken van voorzieningen in het kader van de Wet voorzieningen gehandicapten (WvG). Wij nodigen u allen van harte uit naar deze avond te komen. Doel informatieavond Tijdens deze avond informeren wij u over de manier waarop de conceptverordening cliën tenparticipatie in de gemeente Heiloo tot stand is gekomen en de huidige vormgeving van de cliëntenparticipatie. Het Platform in oprichting wil graag van de; L» J informeren (locale tarief)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 4