Landelijke rijvereniging Heiloo en Ponyclub Heiloo houden wedstrijden Mixed Softbal bij Double Stars Heiloo J Open jeugd dorstoernooi sjvdc» HSV Dl gaat Europees in Italië Flessenpost Alex Tromp wint Oosthonk 601 toernooi UITKIJKPOST - 25 JUNI 2003 - PAGINA 6 Uitslagen Pony en Paardendagen in Heiloo 21 en 22 juni i Goede vangst op bedrijvenvis wedstrijd Vlinderslagevenement bij zwem- en poloclub De Spetters Zwemdiploma's Nieuw op Country fair DYW Jeugdnieuws HSV Limmen nieuws Opbrengst ANGO-collecte KOOK verkoop HSV Cl neemt beker mee vanuit Leerdam Uitslagen Double Stars HEILOO - Uitslagen onderlinge wed strijd voor het Clubkampioenschap, verreden op 15 juni. Recreatieruiters: Pony's Maat AB Klasse B: 1. Leandra van Opzeeland met Henny 359 punten, 2. Stephanie Brouwer met Margriet, 356 punten, 3. Lisa Bakker met Otje, 350 punten. Maat C/D: 1. Ellen Zoon met Beatrix, 368 punten, 2. Leonie Bruin met Serano V, 355 punten, 3. Eveline Kist met Marvik, 352 punten 4. Eva van 't Hof met Tessa, 352 punten. Maat E gecombineerd met Paarden: 1. Carola Ory met Sproet, 363 punten, 2. Chella Valkering met Ouzo Triple, 359 punten, 3. Kim Waagmeester met Nononcense, 350 punten. Wedstrij druiters: Pony's Klasse B: 1. Romy Wester met Menephta, 350 punten, 2. Sharon Blekermolen met Lucky Boy, 339 pun ten, 3. Pim Zomerdijk met Jumper, 336 punten. Klasse LI en L2: 1. Lotte Revers met Jamy, 355 punten, 2. Sandra Erkamp met Menephta, 347 punten, 3. Charrel van Silfhout met Markies, 337 punten. Klasse L2: Maat AB: 1. Linsey Pouw met Jacky, 336 punten. Klasse M2:1. Ferry Korver met Nimba, 323 punten. Paarden: Klasse B: 1. Nina de Moor met NN. 343 punten. Klasse L2:1. Simone Bakker met Joop. 322 punten. Klasse Ml: 1. Jitske Bakker met Jolita, 308 punten, 2. Seline Bakker met India, 288 punten. Klasse M2: 1. Karen Kaptein met Chamberlain, 316 punten, Klasse Zl: 1. Sandra Elzinga met Komiek, 365 pun ten, 2. Evelien Moorman met Branco, 354 punten. Klasse Z2: 1. Angelique Apeldoorn met Ifona, 401 punten. Dressuur Paarden Rijbaan 1 Klasse B Proef 12:1. Willeke Hopman met Lady Dian, HCE, 164 punten, 2. Judith van der Meulen met Soepel over de balken en zo min mogelijk fouten maken was het credo tijdens de wedstrijden georganiseerd door Landelijke rijvereniging Heiloo en Ponyclub Heiloo. (foto MSP) Sensor, Alc.Hippix, 162+punten, 3. Lisette Blom met Saniki, Heerhugowaard, 162 punten, 4. Silia Marcus met Koronda Heerhugowaard, 161 punten. Rijbaan 1 Klasse LI Proef 18: 1. Denny Wiebrecht met Labyrinth, Equus, 169 punten, 2. Suzanne Rodriquez met Kamarilla, Alc.Hippix, 162 punten. Rijbaan 2 Klasse B Proef 7:1. Hedwich Groot met Sensor, Heerhugowaard 163 punten, Conny Barsingerhorn met Wald van Stalotte, Heerhugowaard 160 punten, 3. Willeke Hopman met Lady Dian, HCE 159 punten, 4. Lisette Blom met Marit, Heerhugowaard 156 pun ten. Rijbaan 3 Klasse Ml Proef 30:1. Marja Oudhuis met Nuvola, Heerhugowaard 165 punten, 2. Sacha Koekenbier met O'neil, Zaanse ruiters 156 punten, 3. Irene Snoek met Patrick, HSV Heiloo 154 punten. Rijbaan 3 Klasse L2 Proef 24:1. Sopie Thornbun met Oxano, Heerhugo waard 165 punten, 2. Simone Bakker met Jonandra, HSV Heiloo 154 pun ten. Rijbaan 4 Klasse Ml Proef 25:1. Marja Oudhuis met Nuvola, Heerhugowaard 168 punten, 2. Jenny Zuurbier met Riolta, Commandeurs 163 punten, 3. Hallo allemaal in den lande, even een berichtje uit Nepal. Het is warm hier, eigenlijk te warm want er is een hittegolf gaande. 30 tot 40 graden en in de Terrai wordt het 47 graden en in India wordt over de 50 graden gemeten. In Nepal worden de kin deren en ouderen ziek maar in India zijn al over de 1.300 doden geteld door deze bloedhitte. Elke avond vind ik wel 1 of 2 grote Kakkerlakken rennend door mijn kamertje, en s'nachts naar het toilet is oppassen geblazen. Voor je het weet sta je boven op zo'n eng beest met je blote voeten, het kraakt en is behoorlijk vies wat daaruit komt, tussen je tenen dus! De koelkasten leggen het hier door de hitte ook af en dat produceert fout voedsel met als gevolg diarree of ^ergere ziekte verschijnselen. Dit alles is een voorbode van de moessonregens die over een week of 2 gaan beginnen. Periodes van 48 uur regen aan een stuk door, bakken met water tegelijk dalen dan neer uit de hemel. Soms wat meer en soms ook wat minder. Deze zondvloed spoelt berghellin gen en complete dorpen weg en natuurlijk niemand weet van te voren waar, dat is altijd een verrassing. Daarna stroomt de Heilige Ganges in India weer over en de delta's van Bangladesh, waar deze uiterst woeste rivieren in zee uitmonden, met al het afval wat ze onderweg tegenkomt inclusief de lijken van hen die niet op de tijd de benen kon den nemen. Azië, een continent met uitersten, s'winters veel te koud en te droog, zomers te heet en ietsje te nat. Voor mij is dat de tijd om weer eens op huis aan te gaan. Even weg uit de hitte en wat frisse lucht happen, aan zee of in het bos. In de Nepalese politiek is het nog steeds veel gekrakeel gaande, maar het is nog wel rustig tussen de mao ïsten en de overheid. Als noodgreep heeft de koning weer eens een nieu we premier aangesteld, waar het volk het uiteraard niet mee eens is. Dat uit zich in een demonstratie, of gewoon een staking. Alles voor een hele dag dicht! Nepal op zijn best, geen milieu vervuiling en de straat is voor de kinderen! En bij deze dus de nieuwsbrief met hierin de vele gebeurtenissen van de afgelopen periode in Nepal. Ons kinderhuis is eindelijk verhuisd naar een groter pand met veel speel ruimte er eromheen. Onze strategie is in deze wat gewijzigd, want een betaalbaar huis kopen lukte niet. Er zijn na de verhuizing direct nieuwe (wees)kinderen bij gekomen, en bijna al onze kinderen gaan naar de school op de buurt. Er zijn/waren weer veel vrijwilligers in actie in de diverse projecten. Hun verhalen staan weer uitgebreid beschreven onder het kopje informa tie voor vrijwilligers. Eefje en Susan hebben er nog uitbreid tips in beschreven voor eventuele nieuwe vrijwilligers. Maar het gaat hier ook wel eens minder goed dan gepland, dit is vermeld onder de titel, "vrijwil- ligersleed", de mindere prettige kan ten van het werk en het verblijf in Nepal. Ik zelf heb juist weer mijn visa gescoord, maar dat koste me eerst 2 maanden bureaucratie, "no problem sir"zeiden op de immigratie office. En gister dus, visa plus extra te beta len 100 dollar late fee, naast 3000 rupee boete, omdat ik dus te laat was. De directeur van de immigratie was niet gevoelig voor het bieden van onderdak aan 25 kinderen, studie etc, rules are rules sir. Even teiltje Maar het leven gaat door. Ook hebben wij weer een aantal bezoekers mogen ontvangen in Hamro Niwas. Hadewych uit België kwam weer langs op fiets, lees haar verslag onder het kopje, "Een klein rondje Azië" Maar ook Ben Voogt van Gered Gereedschap kwam op (vakantie)bezoek en een reisgroep van Shoestring Reizen uit Amsterdam, zie het kopje "spon sors". 14 september is wederom de jaarlijk se Nepaldag in Amstelveen. Voor meer informatie over deze dag, zie het kopje "kaarten links" voor de website van het Icfon die deze speci ale dag organiseert. Goed, de nieuwe nieuwsbrief dus, even doorklikken op → www.stichting-veldwerk.org en veel leesplezier! En je mag deze brief ook doorsturen naar je familie of vrienden. Stichting Veldwerk Tel:+31 (0)72-5339585 Gironummer: 8289522 Bank: ABN-Amro 543703266 Tav. Stichting Veldwerk, p/a Egmond-Binnen Reacties op ons werk, of wellicht geen nieuwsbrief meer ontvangen? Stuur even een briefje naar veldwerk@wlink.com.np Sacha Koekenbier met O'neil, Zaanse ruiters 160 punten. Rijbaan 4 Klasse L2 Proef 19: 1. Mevr.Moseman-v.d.Graft met Roxanne, Prinses Margriet 165 punten, 2. Sofie Thornbun met Oxano, Heerhugowaard 161 punten. Rijbaan 2 M2 Proef 36: Priscilla Kay met Nachtvorstin, Heerhugowaard 161 punten, 2. Renate Langeberg met Papillon, Beemsterruiters 159 punten. Rijbaan 2 Zl Proef 42:1. Ilja Roobeek met Iwan, HSV Heiloo 182+punten, 2. Josien Stam met Nivola, Heerhugowaard 182 punten. Rijbaan 2 Z2 Proef 52:1. Sandrine van Rees met Karouche, Assendelft 187 punten. Rijbaan 6 M2 Proef 31: 1. Renate Langeberg met Papillon, Beemsterruiters 160 punten, 2. Priscilla Kay met Nachtvorstin, Heerhugowaard 158 punten. Rijbaan 6 Zl Proef 37:1. Josien Stam met Nivola, Heerhugowaard 186 pun ten, 2. Isabel Bakker met Kornet, HSV Heiloo 176 punten. Rijbaan 6 Z2 Proef 47: 1. Sandrine van Rees met Karouche, Assendelft 187 punten. Springen Paarden Klassiek Parcours Klasse B: Eerste parcours: Anita Zwerver met La Donne, Heerhugowaard, Willeke Hopman met Lady Dian, HCE. Tweede Parcours: 1. Sandra Vis met Nurief, Noorder Koggenruiters, Willeke Hopman met Lady Dian, HCE. Klasse L Eerste parcours: 1. Esther Marcelis met My Lord, Heerhugowaard. Tweede parcours: 1. Esther Marcelis met My Lord, Heerhugowaard. Klasse M: Eerste parcours: 1. Jantina Vos met Cocky Lady, Alcmaria Hippix. Tweede parcours: 1. Ronald Loffeld met Meivin, Kennemerruiters. Klasse Z: Eerste parcours: 1. Mark Mul met Make my day, Heerhugowaard. Tweede parcours: 1. Mark Mul met Make my day, Heerhugowaard. HEILOO - Afgelopen zondag verza melden zich 18 teams van drie perso nen voor de jaarlijkse bedrijvenvis- wedstrijd. Wederom op het parkeer terrein de Loet, alwaar aan 54 vissers de plaatsnummers werden uitgedeeld. Er werd weer gevist in vier vijvers, te weten Driehoeksvijver, de twee Swanendaelvijvers en de Burge meestervijver. Om 10.30 uur klonk wederom de toe ter voor het einde van de wedstrijd. Na het wegen van de vis en het meten voor de grootste vis, ging indereen naar de sporthal voor de prijsuitrei king en de grote loterij. De uitslag: 1. Hengelsport De Egmonden 3850 gram, 2. Stuifbergen - 3, 2850, 3. Gemeente Heiloo 2050, 4. Jak Installatiebedrijf 2005, 5. Slager Stuifbergen -1 1965,6. Franse -1 1925, 7. B.J.D. (damesteam) 1740,8. Bos tuin en dier 1720, 9. Franse - 2 1300, 10. Sportcentrum Het Vennewater 1300, 11. Franse - 4 1205,12. Ruya bestrating 1160,13. Stuifbergen - 2 780,14. Franse -3 700, 15. Franse 5 300, 16. Schouten 250, 17. Huibers 100, 18. Mulderse bloemenhandel Totaal werd 25100 gram vis gevangen. De persoonlijke winnaar was Henk Haanraads met een totaal gewicht van 2850 gram. Hij ving ook de grootste vis, namelijk een brasem van 50 cm. Het was wederom een geslaagde vis- ochtend. De eerste prijs werd gewon nen een partytent, door Dick Sanches. HEILOO - Op 2 juni werd, nu al weer voor het achtste jaar, in zwembad Het Baafje Otto's kilometer gezwommen. De uitdaging is om een kilometer aan één stuk door te vlinderen. Als aan loop hiernaar kan er ook over een kor tere afstand, 250m of 500m worden gevlinderd. Degenen die 250m, 500m of 1000m halen, krijgen respectievelijk een bronzen, zilveren of gouden medaille en verder een diploma met hun behaalde tijd erop. Otto's kilometer dankt zijn naam aan Otto Bijl, de trainer van de Spetters die dit gebeuren heeft geïnitieerd. Dit jaar was het voor het eerst ook voor niet-Spetterleden mogelijk hieraan mee te doen. Zo deden behalve enke le Spetterleden twee enthousiaste zwemmers uit Opmeer mee die 250m en 1000m op een correcte wijze vlin derden. Het was een knappe prestatie temeer daar ze nog geen half jaar geleden met de training hiervoor zijn begonnen. Ook hun namen zijn geno teerd op de lijst van zwemmers die zo'n knappe prestatie hebben gele verd. Bij de 1000m staan nu 14 namen vermeld. Volgend jaar is er weer een mogelijkheid om hieraan mee te doen. HEILOO - Afgelopen weekend vond het jaarlijks Mid Zomer Toernooi plaats bij Double Stars Heiloo. Een toernooi dat open staat voor iedereen die al honk- of softbal speelt of juist kennis wil maken met dit fascinerende spel. In die zin is het Mixed Toernooi bij Double Stars de afgelopen jaren meer en meer een springplank gewor den voor mensen die wellicht lid wil den worden van de club om deze tak van sport te gaan beoefenen. Nieuwelingen worden met open armen ontvangen en meten zich met oudgedienden die vaak spelen met een handicap om op die manier het even wicht in het spel te bereiken. Naast teams die met familieleden inschrijven, zijn er ook teams bestaan de uit buurtgenoten of groepen vanuit bedrijven die een team formeren en deelnemen aan dit gezellige evene ment. Zo waren er dit jaar familie teams onder de naam Verhagen United, Klaasse 1 én 2 of The Softies. Vanuit het bedrijfsleven kon men de verrichtingen aanschouwen van de teams van de ING, Las van Bennekom, Allisun en NoNoA. Al niet al met veertien teams weer een uitstekend bezetting. Annelies Peters is samen met Marian van Vuure al jaren de drij vende krachten achter dit zeer gemoe delijke en toegankelijke evenement. Annelies Peters daarover: „Met zo'n veertien teams is het prettig om te organiseren. Sommige teams schrijven zich op het laatste moment in, maar we willen ze toch de ruimte bieden om mee te doen. Op zich is twintig teams zoals vorig jaar geen probleem al is het wel puzzelen om iedereen te laten spe len. Grootste probleem is eigenlijk dat we daarvoor onvoldoende ruimte heb ben op ons complex. Dit toernooi was samen met de barbecue en wat muziek weer zeer geslaagd. Ik geloof dat ik alleen maar tevreden gezichten heb gezien." De nieuwe tak aan de club - het mixed softbal team - is twee jaar geleden ook door deelname aan het Mixed Toernooi aan de vereniging verbonden geraakt. Een groep ouders van jeugd leden die zonder direct in competitie verband te willen spelen, was op zoek was naar een sport die zij gezamenlijk konden beoefenen. Naast deelname aan mixed toernooitjes spelen de leden van de groep inmiddels vooral onderlinge partijtjes op de donderdag avond. In een opvallende gele outfit - bestaande uit een sweater en pet - ver schenen ze dit weekend op het com plex om het beste beentje voor te zet ten. Komende donderdagavond staan ze weer op het veld voor een volgende exercitie. Wil je meer weten over het mixed soft ballen bij Double Stars Heiloo, bel dan met Gert Paul van der Horst, tel. 072- 5337614. HEILOO - In juni is er in zwembad 't Vennewater afgezwommen voor de onderstaande zwemdiploma's A-diploma: Liselotte Steen, Dirk Jesse Schaafsma, Melissa Pranger, Dartagnan Visser 't Hooft, Jasmijn v.d. Berg, Kevin Jadoel, Cheyenne Hes, Loucka Luxembourg, Karine Kaptein, Romee Jellema, Julian Velder, Marit Kramer en Ruben Vogel. B-Diploma: Joost Kamper, Rik Ruigrok v.d. Werven, Dartagnan Visser 't Hooft, Thijs Visser, Rick Hageman, Bastiaan Brouwer, Steven Boon, Marcella Neelen, Eva Otto, Stephen Dekker. Francis Kweldam, en Jeroen Lindhout. C-diploma: Tim Noorlander, Arnoud Meines en Jelle Kleinhuis. Brons: Bonnie en Stan Lief ting, Suzanne Comans, Ditte de Lange, Anne Zonneveld en Sarah Mulder. Zilver: Suzanne Comans en Bas Visser. Goud: Mart Langenberg, Mariska Hoogeland, Noortje van Gijssel, Roxanne Kerssens en Esther de Leeuw. HEILOO - De Country fair, die op zondag 17 augustus wordt gehouden op het terrein van de vereniging aan de Zeeweg, wordt een groot spekta kel met allerlei leuke kramen, optre dens en shows. De country fair krijgt een landelijke uitstraling naar engels model. Nieuw is een keuring van de lekkerste en mooiste taarten. Dus iedereen, die een bijzonder recept heeft/en een heerlijke taart kan bak ken is van harte welkom. Kijk eens rond in de familie en vriendenkring en neem contact met de organisato ren op. Een deskundige jury beoordeelt de taarten op originaliteit, smaak en geur. De taart wordt op de country fair bij opbod verkocht. U steunt daarmede tevens een goed doel. De opbrengst wordt bestemd voor de bouw van de overdekte rijhal van de vereniging. Meer informatie krijgt u bij Sylvia Korver tel. 06-29181426. HEILOO - Harde wind, regen, en toch ruim 40 vissertjes aan de water kant. De vangsten waren matig, mis schien was het dan toch iets te koud. Nogmaals van uit de jeugdcommissie, de kinderen moeten zelf vissen. Hier volgt de uitslag van 18 juni: 1. Ayala Nieuwland, 24 stuks, 2. Elin van Nooyen 14 stuks, 3. Jeffrie van Leeuwen 8 stuks, 3. Jan Nieuwland 8 stuks, 4. Jan Admiraal 6 stuks, 5. Jelle Sendveldt 5 stuks, 5. Job Hoek 5 stuks. De volgende viswedstrijd is op woensdag 20 augustus. HEILOO/VERBANIA - HSV Dl vertrekt op-vrij dag 27 juni voor een internationaal voetbaltoernooi voor een week naar de plaats Verbania in Noord-Italië. Daar spelen de junioren een toernooi bij AS Lesa. Vorig sei zoen kwam AS Lesa al naar Heiloo voor een toernooi waar naast HSV ook aartsrivaal De Foresters speel den. HSV won het toernooi en gaat dit jaar als titelverdediger naar Italië. „Een hele onderneming", noemt Frans Veldt de organisatie voor een week voetballen in Italië. Frans is hoofdleider bij de HSV C- en D-juni- oren en samen met Ben van Tricht en Johan Hoetjes in december 2002 al begonnen met de voorbereidingen voor het toernooi. Ben van Tricht, samen met Johan Hoetjes de technische staf van HSV Dl, beaamt dit: „Je moet het op tijd gaan plannen, omdat het toernooi natuurlijk in vakantietijd valt. Dus moet je ouders ervan overtuigen hun vakantie niet in die week te plannen. En dan moet je ze nog vertellen over de kosten voor het toernooi." Over de financiële aspecten is goed nagedacht door de organisatie. Frans Veldt vertelt: „Zo'n onderneming kost natuurlijk handenvol met geld. Daarom zijn we op zoek gegaan naar sponsoren, zowel particulieren als ondernemers. Het is echt geweldig hoeveel steun we hebben ontvangen. Maar de kinderen moeten er zelf ook iets voor doen. Daarom hebben ze allemaal klusjes gedaan om ook een centje bij te dragen. Zo hebben ze bij HSV auto's gewassen, saté en slaatjes verkocht, waren ze op de sluitings avond van het eerste elftal van HSV aan het bedienen en hebben we met zijn allen op koninginnedag spullen verkocht. Zo zijn ze er bewust van dat het niet allemaal vanzelf gaat." Ook organisatorisch is het veel werk. „Zo moet je verschillende verzekerin gen afsluiten, wat John Admiraal heeft gedaan", vertelt Ben van Tricht. „Je moet weten van alle kinderen of ze diëten volgen, allergieën hebben of medicijnen gebruiken. Er moeten bussen worden geregeld, wat nog een heel gedoe was." „We wilden eerst een touringcar huren, maar de goedkoopste was E 4600,- en dat was nog exclusief chauf feur,"zegt Frans Veldt. „Dus nu heb ben we zelf twee kleinere busjes gehuurd en één busje van het werk vandaan gehaald en zelf voor chauf feurs gezorgd. Een stuk voordeliger." Naast dertien spelers moeten de bus jes plaats bieden aan zes chauffeurs, waaronder de coaches en hoofdleider, en twee moeders die de mentale ondersteuning zullen gaan verzorgen. Naast het toernooi, dat op zaterdag en zondag gespeeld wordt, staan er ook nog een licht wedstrijd tegen een elftal uit de regio, een bezoek aan het beroemde San Siro, thuisbasis van Champions League winnaar AC Milan en rivaal Internazionale, de Dom van Milaan en een sportpark even buiten de stad, op het program ma. Gelukkig was er ook nog ondersteu ning vanuit Italië. Lars de Zeeuw, wiens zoontje bij AS Lesa speelt, is de drijvende kracht in Verbania. Zowel zoon als dochter de Zeeuw speelden vroeger bij HSV en het contact is nog steeds aanwezig. Zo deed familie de Zeeuw onlangs nóg mee met het familietoernooi van HSV, en nu komen de Heilooënaren dus naar Italië. Ook is er in Nederland nog een back up voor het geval er iets mocht gebeu ren, waarbij een tolk nodig is. In Heerhugowaard staat een Nederlandse vrouw paraat, die zesen twintig jaar in Italië heeft gewoond en de taal vloeiend spreekt. De organisatie lijkt stevig in de schoe nen te staan, aan alles lijkt gedacht en iedereen heeft er ongelooflijk veel zin in. „Want", zo zegt Frans Veldt, „als de organisatie goed is, gaat eigenlijk in Italië alles vanzelf." RIS! OR AN I La Dolce Vita Op de foto staan v.l.n.r. Wieben, Vito, Fölkert, Nick, Nick, Thomas, Marcel, Lorenzo, Wouter, Pieter, Scott, Frank, Salvatore, Jack, Tom. Niet op de foto Niels, (foto MSP) Het mixed softbalteam samen met de sponsor voor aanvang van het toernooi. HEILOO - Tennisvereniging Heiloo organiseert voor het derde achtereen volgende jaar een open jeugd toernooi. Van 21 t/m 27 juli wordt gespeeld op haar tennispark. Deze week is voor deelnemers van 10 t/m 16 jaar in vier verschillende categorieën nl. t/m 10, t/m 12, t/m 14 en t/m 16. Tijdens die week worden er drie verschillende activitei ten gehouden, waar leuke prijzen mee zijn te winnen voor de deelnemers. Deze activiteiten vinden plaats op dins- LIMMEN - Zondag 29 juni wordt de tweede wedstrijd om de Limmer- poldercup gevist. Viswater is de Oostertocht in Heerhugowaard. Dit viswater heeft twee gezichten. U kunt hier geweldig op kleine vis vissen het zgn. torren pikken) maar er is ook een prima bestand aan zware brasems. Een perfecte stek dus voor de Limmer- poldercup, omdat hier voor zowel gewicht als aantal punten te halen zijn. De eerste wedstrijd werd gewonnen door het team van Limmen. Opgeven voor deze wedstrijd doet u tot vrijdag avond 21.00 uur bij Peter v/d Heijdt, tel. 072-5051056. Deelname staat open voor alle leden van de HSV Limmen en ook voor leden van Samen Beet, mits ze 12 jaar of ouder zijn. De kosten zijn E 3,- en vertrek om 7.00 uur bij garage Schilder. Meer informatie over de Limmerpoldercup kunt u krijgen op bovenstaand nummer. LIMMEN - ANGO (Algemene Nederlandse Gehandicapten Organi satie) hield in de week van 2 tot en met 7 juni haar jaarlijkse nationale collecte voor mensen met een handicap. De opbrengst van de collecte in Limmen was totaal E 2222,93. In Nederland zijn er bijna twee miljoen mensen met een functiebeperking. Door hulpmiddelen en dankzij diverse regelingen wordt een deel van de belemmeringen die deze mensen in het dagelijks leven ondervinden, weggeno men. Helaas blijkt dit echter lang niet altijd voldoende. Mensen vallen dan net buiten een regeling, of komen voor kosten te staan die nergens vergoed worden. De opbrengst van de ANGO- collecte is bedoeld voor deze mensen. ANGO beschikt over het CBF-keur- merk van het Centraal Bureau Fondsenwerving. Het geld komt dus gegarandeerd goed terecht. ANGO is een organisatie met ruim 17000 leden. De ANGO heeft een website, www.handicap.nl, en met een handicap algemene informatie biedt en geeft het blad AanZet uit. Je hoeft geen lid te zijn om een beroep te doen. Mensen die financiële steun willen kunnen bellen met tel. 033-4654343. dag, donderdag en zaterdag. Om een tipje van de sluier op te lichten zijn deze activiteiten vergelijkbaar met het waterspektakel van vorig jaar. Het inschrijfgeld bedraagt E 15,- voor deze week. Hiervoor kan de deelnemer aan alle activiteiten gratis deelnemen en speelt men meerdere enkels en dub bels. Dat komt omdat indien de sche ma's niet te groot zijn er in poule systeem wordt gespeeld. Inschrijven is mogelijk tot 7 juli. ALKMAAR - Op zaterdag 5 juli houdt de Stichting KOOk weer haar maandelijkse verkoop. U kunt dan van 10.00 tot 14.00 uur in het pand aan het Victoriepark 2 in Alkmaar voor weinig geld aller tweedehands huisraad en kleding kopen. De opbrengst wordt gebruikt om ontwikkelingsprojecten in de Derde wereld te financieren. Over de maand mei bedroeg de opbrengst E 7912,-. In de maand juli wil KOOK de leden van de vissers organisatie Pamalakaya in de provincie Sarangini op de Filippijnen steunen met 3 vissers boten, netten en ander vissersmateriaal. Heeft u nog bruikbare spullen dan kun nen die worden afgeleverd bij de fami lie de Boer, Schuine Hondsbosschelaan 2, tel. 072-5330086. Indien u spullen wilt laten ophalen dan kunt u bellen met tel. 072-5117891, op maandag en woensdag van 9.00 tot 15.00 uur. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN HEILOO - Op vrijdag 6 juni vertrok de Cl van HSV met een goed humeur en hun leiders en trainer Tristan Ooms naar Leerdam, waar gespeeld werd bij Sport Leerdam. Zij deden daar aan het Dirk Hoogenraadtournooi mee. Daar wachtte hen vijf teams, waaronder ook een Tsjechisch team hen fanatiek op. De Cl liet zich nu ook weer niet kisten en met twee gelijke spelen en totaal vijf winnen de wedstrijden, lieten zij zich nu ook weer niet onbetuigd. Helaas; op de laatste dag gooide het slechte weer ondanks de hoge temperatuur roet in het eten. Na op deze dag ook de laatste wedstrijden gewonnen te hebben, besloot de organisatie de wed strijd toch te staken. Teleurstelling alom, maar wel begrip voor deze beslissing, daar er ook enkele onweersbuien aanwe zig waren. Na een uurtje klaarde de lucht weer op, maar toen was de beslissing al genomen. HSV Cl had de beker gewon nen van de concurrent door een beter saldo aan doelpunten. HEILOO - Honk- en Softbalvereniging Double Stars heeft afgelopen weekeinde als volgt gespeeld: Honkbal: Cromtigersl-Senl 9 -12, Odizl- Sen3 11-10, Rooswijk2-Sen4 8-10, Almere90-Junl 10-16, Junl-Almere90 4-15, Urbanus2-Jun2 10 - 7, Adsp- Pirates2 7-5 en 4-14, Pupl-Odizl 11—6, Pup2-FlyingPetrels3 10 - 4, FlyingPetrels3-Pup2 4-9, DVH3-Pup3 25-20. Softbal: AlcmariaV3-Dames2 18-3, Dames2-FlyingPetrelsl 19-18, Dames4- dames3 25-22, Spaarnwoude-Pup 9^1, Beaglesl-Herenl 2-17, Heren2-Herenl 0 - 20, Heren3-AlcmariaVl 14—10, Heren3-Seagullsl 11-23, Herons-Peanuts 18-22 en 17-18. HEILOO - Afgelopen zaterdagavond is de beslissing gevallen in de Oosthonkranking seizoen 2002/2003. Er werd gestreden door 35 darters en dartsters en na een avond 601 best of vijf en de nodige rondes darten werd de finale gespeeld tussen Marcel Henning uit Heiloo en Alex Tromp uit Egmond. Alex was in deze finale de sterkste en won dus het 601toerniooi. Marcel deed goede zaken in de eindstand van de ranking en werd tweede .De winnaar van de Ranking dit seizoen is Jaap de Vries geworden. Deze Oosthonkdarter had zijn positie in de vorige drie toernooien veilig gesteld. Alhoewel veilig, als Marcel de finale had gewonnen dan had de prijs nog gedeeld moeten worden. De hoogste finish werd gegooid door Rob Radsma: 155! De 180King Of the Oosthonk prijs ging naar John Vale. John Was helaas niet aanwezig, hij moest ergens in het land de fiale van de landelike competitie spelen met een team van de dartbond (DONHN)Het was de eerste keer dat er met een ranking gewerkt werd, vol gend seizoen wordt dit vérder uitge bouwd. Dus wil je volgend seizoen kans maken op leuke prijzen, kom dan naar de Oosthonktoernooien. De eerste is op 20 september, aanvang 20.00 uur. Bel voor inlichtingen tel. 072- 5335179, en vraag naar Paul.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 6