Puccini opent haar deuren J/EILOO Zomerschoolcursisten wanen zich in Frankrijk Start campagne Leefbaarheid Stationsomgeving Muziekevenement café Oud Inn succesvol Adressen ^Jjigezöndmi brieven Holland International Heiloo wordt World of TUI Reisbureau Heiloo POLITIE UITKIJKPOST - 16 JULI 2003 - PAGINA 5 Buiten zingen niet bij Kattenberg HEILOO Lekkere zomercocktail en vegetarische verrassing BERICHTEN Ingezonden mededeling Win een Mini bij Bike Totaal Fietsenhandel Boersen dal" zoeken we op WWW. Politie zoekt nog steeds getuigen schietpartij tt~*tt /-v/^ i,n«o^otii nloti ctrwdttPTi nm hp.t nanrl aan de Mw mum* Gemeente Heiloo Algemeen: tel. 5356666, fax 5356788. PWN Waterleidingbedrijf Noord- Holland Voor storingen in de waterlevering: 0800-0232355 (dag en nacht) Voor alle overige informatie: 0800-2025 (op werkdagen van 08.00 tot 17.00 uur) RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, Slimpad 16, tel. 5330984. Spreekuur op maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 10.00 uur. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belange loos de helpende hand wil bieden. Info: tel. 5334383,5334828 of 5338850. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 0900-0767. Unie van Vrijwilligers Heiloo Info: J.H.J. Overmeer, Oudburgerlaan 40,1852 KP in Heiloo, tel: 5331654. Rode Kruis Heiloo Rode Kruisgebouw: Slimpad 16c, 1851 LB Heiloo, tel. 5333399. Secretariaat: T. Bakker-Bos, Het Zandstuk 50, 1851 nRS Heiloo, tel. 5338883. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of ver pleeghuis. Secr. A. Hoedjes, Holleweg 119, Heiloo, tel. 5335268. Rolstoelbus Heiloo Dagelijks beschikbaar, inlichtingen en afspraken: tel. 5333695. O.V. (openbaar vervoer) taxi Noord- Kennemerland Elke dag beschikbaar van 06.00 tot 24.00 uur. Rijdt in alle gemeenten van Noord-Kennemerland. Iedereen kan van de taxi gebruik maken, in het bij zonder ouderen en gehandicapten. Minimaal een uur van tevoren bestel len, tel. 0900-8878. Stichting Uitkeringsgerechtigden Bergeonstraat 30, tel. 5339885, open maandag de hele dag, dinsdag tot en met vrijdag 13.30 tot 17.00 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo Activiteiten en voorzieningen Voor 55- plussers. Abraham du Bois-hof 2, 1852 EZ Heiloo, tel. 5331297. ANBO Belangenbehartiging en sociaal-cultu rele activiteiten voor 50 plussers. Inlichtingen: secretariaat C.M.W. van Aalst-Ruiters, Vrieswijk 11, 1852 VA Heiloo, tel. 5331451. KBO Belangenbehartiging voor ouderen. Inlichtingen: mw. J. Kleene Verbeek (secr.), Boekenstein 29, 1852 WS Heiloo, tel. 5340097 of 5331458 toestel 13. Woningstichting Heiloo Kennemerstraatweg 380, 1851 BK Heiloo, tel. 5338536. Technische dienst: tel. 5330430. Bereikbaar op werkdagen van 9.00 tot 11.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo Het Malevoort 13,1852 KZ te Heiloo, tel. 5330670. Openingstijden: Dinsdag 10.00-12.00 en 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 en 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 en 14.00-20.30 Uitleenpost Ypestein (tot 12 jr) woens dag open van 14.00 tot 16.30 uur Uitleenposten De Loet en Overkerck, ook bestemd voor oudere bewoners uit de omgeving, geopend op dinsdag en vrijdag van 09.30 tot 11.30 uur. Politiebureau Heiloo Tel. 0900-8844, maandag t/m zaterdag geopend van 09.00 tot 17.00 uur. Zondags is het bureau gesloten. Voor spoedeisende meldingen: 112. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Voor spoedeisende meldingen: 112. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. Voor spoedeisende meldingen: 112 Heerlijk buiten knutselen onder de schaduw van het gebladerte. De cursisten van de Zomerschool die de cursus beeldhouwen volgden trokken maandag veel bekijks... (foto MSP) HEILOO - Het Trefpunt in Heiloo leek de afgelopen twee dagen wel in Frankrijk gehuisvest. De deelnemers aan de zomeractiviteiten die daar wer den gehouden vermaakten zich dan ook opperbest. Naast het gooien op de jeu de boulesbaan 's morgens en 's middags twee dagen lang met een groep buiten onder de bomen een cur sus beeldhouwen volgen met mergel en speksteen, werd tussen de middag gezamenlijk geluncht. Op bovenstaande foto zijn de bomen die aan de Pastoor van Muyenweg, waar de komende weken in het kader van de Zomerschool de volgende acti viteiten nog op het programma staan: computercursussen voor beginners en gevorderden (23, 24, 25 juli en 30, 31 juli, 1 augustus van 10.00-15.00 uur); fietsen door de duinen (18 juli, start 10.00 uur vanaf het Trefpunt); wande len door Heiloo en omgeving (weke lijks op dinsdagochtenden tot en met 12 augustus, start om 10.00 uur vanaf het Trefpunt); grootouder\kleinkindac- tiviteiten (30 juli, 8 augustus van 10.00- 12.00 uur); buitenzingdag (4 augustus, terrein Willibrordusstichting, aanvang 14.00 uur); kunstdriedaagse met work shops (5, 6 en 7 augustus van 10.00 - 17.00 uur). Interesse? Er zijn nog plaatsen vrij! Voor nadere informatie: Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297. HEILOO - Toegegeven. De kans dat u Sophia Loren hier ooit achter een pizza zult aantreffen is klein. Toch zou ze zich hier zeker thuis voelen. Una Giornata particulare, meldt in sierlijke letters het bankje op het mediterrane terras. Oftewel: een bijzondere dag. En dat wordt het, woensdag 23 juli. Want op die dag opent in het hart van Heiloo, in het Stationscentrum, Puccini officieel haar deuren met een ope ningsreceptie. Van 17.00 tot 19.00 uur zijn belangstellenden van harte wel kom om het glas te heffen. Een bijzondere dag voor een bijzonde re eetgelegenheid. Want Puccini is een horeca-initiatief dat zich lastig in één woord laat vangen. Een kopje koffie -al dan niet met gebak- een snelle of uitgebreide lunch, een borrelhapje of een diner op het terras of binnen: het kan bij Puccini allemaal. Daarnaast biedt de bovenverdieping ruimte voor besloten bijeenkomsten, bedrijfspre sentaties of zakelijke ontmoetingen. En daarmee is deze jongste Heiloose horecagelegenheid een eetcafé, grand- café en restaurant in één. Een plek met de gezelligheid én de allure van het Italiaanse goede leven. Een plek waar iedereen zich thuis voelt. Dat is wat de oprichters van Puccini voor ogen hadden toen ze het plan opvatten om het pand aan de Heerenweg in Heiloo, een voormalig woonhuis, van makelaardijkantoor tot horecagelegenheid te transformeren. Dat het geheel een Italiaanse uitstra ling zou krijgen, stond al snel vast: Sharokh (Sjaak), mede-eigenaar en de man die de dagelijkse leiding op zich heeft genomen, bracht immers een schat aan ervaring in de Italiaanse horeca met zich mee. En het pand, met de karakteristieke voorgevel en binnenplaats, leende zich bij uitstek voor een verbouwing tot eén sfeervol le entourage. Voor het zover was, moest er echter nog heel wat werk verzet worden. De binnenplaats werd een terras, het voormalige kantoor een restaurant met bar en waar eens de spreekkamer was, ontstond een keuken. Na drie maanden was het zover. De vele bezoekers die tijdens de kermis Puccini al wisten te vinden, hebben de sfeer van het restaurant al even kun nen proeven. Meer dan een indruk, was dit echter niet. Want de kanjers die tijdens de verbouwing aan het werk zijn geweest, hebben de afgelopen weken nog even alles op alles gezet om Puccini te maken tot wat het is. Una ristaurante particulare! HEILOO - Op vrijdag 18 juli starten de gemeente Heiloo en de politie Noord- Holland Noord een campagne die de leefbaarheid in de Stationsomgeving moet vergroten. De campagne, die loopt tot en met augustus, is gericht tegen wildplassen en alcohol drinken op straat. Uit handen van een vertegen woordiger van de politie ontvangt horeca-ondernemer Lex van der Aat van café De Wit het eerste campagne pakket. Met behulp van posters, bierviltjes en gratis ansichtkaarten wordt van 18 juli tot en met 28 augustus aandacht gevraagd voor de problemen in de Stationsomgeving die aan alcohol gere lateerd zijn. De gemeente wil mensen op een humoristische manier bewust maken van het beestachtige gedrag wat alcohol kan veroorzaken. Daarnaast is er ook een serieuze boodschap, name lijk de boete die ongeoorloofd gedrag tot gevolg kan hebben. Inzet van partijen in Stationsomgeving Om de campagne te doen slagen is medewerking gezocht bij diverse belanghebbenden in de Stations omgeving. Winkeliersvereniging Stationscentrum werkt gewillig mee aan het uitzetten van het campagnema teriaal. Ook jeugd- en jongerencentrum BukBuk en de Wizzl op het station van Heiloo dragen een steentje bij. Totaalcampagne leefbaarheid Stationsomgeving Het tegengaan van wildplassen en het drinken van alcohol op straat is de eer ste actie van een totaalcampagne ter verbetering van de leefbaarheid van de Stationsomgeving. In de maanden na augustus richt de campagne zich onder andere nog op het foutparkeren van fiets en auto, het stelen van fietsen en het fietsen en brommen in het voetgangersgebied van het stationscentrum. Werkplan leefbaarheid Stationscentrum Naar aanleiding van klachten over overlast in de Stationsomgeving heeft de politie het voortouw genomen voor een onderzoek. In samenspraak met diverse betrokken partijen is geïnven tariseerd waar de grootste problema tiek ligt: fietsdiefstal en -vernielingen, het foutparkeren van fiets en auto, wildplassen en alcohol op straat. Vervolgens is bekeken wat de moge lijke oorzaken en oplossingen zijn en werd aangegeven wat de gewenste situ atie op korte, middellange en lange ter mijn is. Deze gegevens zijn vastgelegd in het "Werkplan leefbaarheid Stationscentrum" Door middel van deze ingezonden brief willen we de leden van het zang koor De Fiftysinghers en iedereen die met ons mee wil zingen, het volgende laten weten. In de zomerfolder van 't Trefpunt van de Stichting Ouderwerk Heiloo staat, dat de buitenzingmiddag op maandag 4 augustus om 13.30 uur, gehouden wordt bij de Kattenberg in het Heilooërbos. Dit is niet juist. Het parkeren daar is niet mogelijk, en zoals u weet is de Kennemerstraatweg afge sloten. Als alternatief had het bestuur geko zen voor het grasveld bij het Beestenboetje, wegens de centrale- en gezellige ligging. We hebben daar mel ding van gemaakt bij de gemeente, maar moeten daar tot onze verbazing voor betalen. We hebben gemeend dit niet te moeten doen. Het koor is nu van harte welkom op het grote grasveld achter de Kapel in het park van de GGZ, voorheen psy chiatrisch Centrum Willibrord. We hopen u daar te mogen ontvangen om lekker mee te zingen en er met z'n allen een leuke zomerse dag van te maken! Het bestuur, Heiloo. De kanjersvan Puccini. «Noord-Holland Noord Op maandag 7 juli werd aangifte gedaan van diefstal van een postbus uit de tuin van een woning aan de Breedelaan. De diefstal werd gepleegd tussen vrijdag 27 juni en donderdag 3 juli. De postbus werd beschadigd en met een beschadig de inhoud teruggevonden op zondag morgen 6 juli in het gemeentebos. Gedurende de middaguren werd een algemene verkeerscontrole gehouden. Tijdens deze controle werden in totaal vijf bekeuringen uitgeschreven voor het niet dragen van de autogordel. De bestuurders werden op de Kennemer straatweg, Stationsweg en Zeeweg bekeurd. Aangifte werd op deze dag gedaan van de inbraak in een personenauto. De inbraak en de groene Chrysler van het type PT Cruiser werd gepleegd in de Onze oproep aan onze lezers om uw favoriete recepten in te sturen heeft in ieder geval succes gehad. Hierna kunt u er al van profiteren. Maar er zijn ongetwijfeld nog meer huiskoks (m/v), die ons en dus hun medelezers aan een heerlijke maaltijd kunnen helpen. Wees niet beschroojnd, wij zorgen ervoor dat uw recept netjes in de krant komt. Al dan niet met naam van de inzender (mag u zelf bepalen). Een lekkere zomercocktail Eén recept is ingestuurd onder het motto: 'een lekkere zomercocktail als voorafje' (voor ca. 4 personen). En volgens de inzendster hoef je voor dit recept niet eens te kunnen koken, maar alleen maar mengen. Maak een sausje van yoghurt en may onaise of slasaus Verder wat zout, sui ker, peper paprikapoeder, kerriepoe der, maggi aroma, gembersap en gesnipperde ui. En vervolgens een paar lepels gewelde rozijnen, een paar lepels gehakte walnoten, onge veer 3 bolletjes gember, 1 ons schou derham en 3 of 4 parten meloen. De meloen en andere grove ingrediënten fijnsnijden. Alles goed doorroeren en in de koelkast plaatsen. Na een uur is het wel koel genoeg. Deze inzendster wenst u succes en smakelijk eten! Vegetarische verrassing Het hoofdgerecht wordt aangeprezen als een vegetarische verrassing (gegevens voor 1 persoon) Benodigd: 1 kleine aubergine, 1 klei ne courgette, 1 flinke rode ui, 1 rood of oranje paprika at je, 5 a 6 kastanje champignons, 1 teen knoflook, 1 rood pepertje, selderijzout en vers gemalen peper, 1 theelepel pesto, 1 banaan, kerriepoeder en geraspte kaas. De aubergine en courgette in de lengte doorsnijden, met zout bestrooien en circa 30 minuten laten uitlekken. Intussen de ui grof snippe ren en de champignons in plakjes snijden, het rode pepertje van zaad jes ontdoen en in smalle reepjes snij den. De knoflook snipperen of ras pen en de paprika in blokjes verde len. De aubergine en courgette afspoelen en drogen. De aubergine uithollen. De courgette in kleine blokjes snijden, evenals het vrucht vlees van de aubergine. In een braad pan of wok wat kruidenolie verhitten en de ui bakken; daarna de knoflook meebakken en de aubergine, courget te, pepertje, paprika, champignons en pesto toevoegen en meebakken tot het beetgaar is. Naar smaak selderijzout en vers gemalen peper toevoegen. De auberginehelften met het mengsel vullen, er banaanplakjes op leggen en die met wat kerriepoeder bestrooien. Daaroverheen geraspte kaas strooien en de aubergines in een ingevette vuurvaste schaal 30 minuten in een voorverwarmde oven van 230 graden plaatsen. Geef er een frisse sla bij en voor iets grotere eters eventueel krielaardap peltjes met peterselie. En, schrijft de inzendster erbij: als je het niet vegeta risch wilt, kun je er gehakt of ander fijn vlees doorheen doen. Uiteraard kunnen de hoeveelheden worden aangepast voor meerdere personen. Uw Inzending van uw favoriete recept(en) zal door velen met gejuich worden ontvangen. Adres: redactie Uitkijkpost 68, 1850 AB Heiloo of per E-mail: redactie@uitkijkpost.nl 112 0900- 88 44 nacht van zaterdag 5 op zondag 6 juli, terwijl het voertuig geparkeerd stond op een terrein aan de Vennewatersweg. Een van de portierramen werd ingesla gen waarna een portemonnee met inhoud en een mobiele telefoon werd ontvreemd. In de nacht van maandag 7 op dinsdag 8 juli werd getracht een personenauto te ontvreemden die op de Kloosterweg geparkeerd stond. De eigenaresse trof haar witte Opel Hatchback die dinsdag aan met een geforceerd bestuurderspor tier. De bovenzijde van dit portier was verbogen. Tevens bleek het slot van het portier aan de passagierszijde ook gefor ceerd te zijn. De bedrading hing los uit de console. De auto was voorzien van een startonderbreking. Dit heeft waarschijn lijk de diefstal voorkomen. Brasserie Wildschut Tot eind augustus hebben de koeien van Door Dogger een plaats ingeno men in de Brasserie Wildschut. Mocht u interesse hebben in werk van Door Dogger of andere informatie van/over haar willen hebben, dan kunt u gerust contact met haar opnemen. E-mail doordogger@vinken.demon.nl of tel. 0613085701. Tevens is werk van haar te bezichtigen op de website www.artber- ry.nl. Brasserie Wildschut, Stationsweg 82 is alle dagen open van 12.00 tot 24.00 uur. Hema In de maanden juli, augustus en sep tember exposeert Teunis van der Zwart onder het pseudoniem Cornero por tretten en figuren in de Hema te Heiloo. Teunis van der Zwart woont in Heiloo, schildert in zijn atelier in Alkmaar, en reist als musicus de wereld rond. Muziekliefhebbers kennen hem van de concerten in het Witte kerkje, waar hij diverse keren met succes optrad. Vanaf maandag 30 juni expo seert Cornero in het restaurant van de Hema in 't Loo. Oudheidskamer de Oude Pastorij Nijenburg en Heiloo vormen een onverbrekelijke band. Ter gelegenheid van het vierhonderdjarig bestaan van deze band heeft de Vereniging Oud- Heiloo een tentoonstelling ingericht in de Oude Pastorie. Het thema van de tentoonstelling is: Wonen en werken op Nijenburg. In de bovenzaal van de Oude Pastory is een permanente ten toonstelling ingericht die een beeld geeft van de historie van Heiloo. Openingstijden: za 14.00 tot 17.00 uur en di 19.00 tot 21.00 uur. Beeldentuin/atelier JoSyl In de beeldentuin van Jos en Sylvia van Onna aan de Rector Federiklaap 25 te Heiloo staan hun bronzen en stenen beelden geëxposeerd. In hun atelier zijn daarnaast schilderijen in diverse technieken te zien. Naast werken van Jos en Sylvia, vinden regelmatig ten toonstellingen plaats van hedendaagse kunstenaars. De beeldentuin/atelier is t/m 28 september geopend op vr, za en zo van 12.00 tot 17.00 uur en na telefo nische afspraak: tel. 5153766/ 06- 44180439. Galerie Van Lubeck Wisselende exposities aan de Kanaalweg 6 te Heiloo. De Galerie is geopend op vrijdag, zaterdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur en is bereikbaar via tel. 072-5039905. Voor meer infor matie kijk op www.vanlubeck.com. Het Open Huis In het Open Huis, boven winkelhof 't Loo, zijn wisselende exposities te zien. Trudy Keyzer Onder de titel verbeelding exposeert Trudy Keyzer uit Heiloo dit jaar samen met Henny Mazurel uit Obdam schil derijen en beelden in steen en brons in het Brakenkerkje aan de Braken in Obdam. De openingstijden zijn van 10.00 tot 17.00 uur. 't Brakenkerkje, Dorpstraat 38, Obdam. Voor info: tel. 0226-452320 of 072-5337293. Woon- en Zorgcentrum Heiloo Wisselende exposities. Als u interesse heeft om te exposeren op een van de locaties van Woon- en Zorgcentrum Heiloo, dan kunt u contact opnemen met mw. Bijlhout, tel: 072-5330744. Centraal Bureau Horizon College Wisselende exposities in het Centraal Bureau Horizon College aan de Rechte Hondsbosschelaan 24 a. Openingstijden van 09.00 tot 17.00 uur. GGZ Noord-Holland-Noord Wisselende exposities, geopend van 13.30 tot 16.30 uur op vrijdag, zaterdag, zondag en woensdag. Noordergeestkerk Wisselende exposities, naast werken van Wim Diepenveen en Peter Huijzer die in de kerk een tijdelijk atelier bezit. De Bergeon Wisselende exposities aan de Bergeonstraat 30. Theo Boots Het werk van kunstschilder Theo Boots is op afspraak te bezichtigen, tel. 072- 5331120. Ab van Wij he Het werk van beeldhouwer Ab van Wijhe is op afspraak te bezichtigen, tel. 06-51491411. Maandag t/m donderdag is hij van 10.00 tot 16.00 uur in zijn ate lier in de Kapellaan. Lucia Admiraal Objecten van klei en glas, elke eerste zaterdagmiddag van de maand vrij te bezichtigen aan de Pastoor van Muijenweg 98 of op afspraak, tel. 072- 5339490. Casa Design Expositie van Rina Snel, Winkelhof 't Loo 45. Beeldentuin Ditta Engel Expositie beeldende kunst, bronzen en gietstenen beelden. Open elke zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur of na tel. afspraak op 072-5336266 aan de Westerweg 182. HEILOO - Holland International Reisburo heeft een totale verandering ondergaan en heet nu World of TUI Reisbureau. In korte tijd heeft de com plete reisbureauketen van Holland International haar uiterlijk en karakter vernieuwd. De vertrouwde kwaliteit en professionaliteit blijven daarbij volle dig behouden. Zo treft u nog steeds de, vertrouwde gezichten van Patricia, Egbert, Judith, Rilana en Ingeborg in het reisbureau. De verandering is lan delijk doorgevoerd en alle Arke en Holland International filialen heten nu World of TUI Reisbureau. Dankzij de nieuwe, verfrissende uitstraling voelt elke reisliefhebber zich direct welkom in de wereld van vakanties, shortbreaks en verre reizen. Alle reden om even binnen te lopen op de Raadhuisweg 11. Het nieuwe World of TUI Reisbureau heeft voor elke vakantieganger een zeer breed vakantieaanbod. Van com plete gezinsvakanties tot losse vliegtic kets. Van dichtbij tot ver weg. Van zon en strand tot sneeuw en pistes. Elk weekend komt World of TUI Reisbureau Heiloo met nieuwe scherp geprijsde aanbiedingen en zes vakan tie-ideeën. Bron van inspiratie is het omvangrijke aanbod van heel veel ANVR en SGR aangesloten reisorga nisaties. Als voorbeeld noemen wij: Holland International, Arke, D-tours, Evenementsreizen, Hotelplan, De Jong Intra, Olympia, Sudtours, Isropa, De Boer en Wendel, Neckermann, Vrij Uit en ga zo maar door. Ook de reisadviseurs van World of TUI Reisbureau Heiloo zijn enthousiast over de nieuwe uitstraling: "Het inte rieur met heldere kleuren en de frisse etalages geven het vernieuwde reisbu reau een eigen karakter en heeft nu niet meer de uitstraling van een reisor ganisatie zoals voorheen. Alles komt nog beter tot haar recht" Het ver nieuwde reisbureau biedt niet alleen het brede aanbod aan vakanties, ook gemak en service staan volop in de schijnwerpers. "Uiteraard ontvangen onze klanten nog steeds de professio nele reisadviezen en kwaliteit die zij van ons gewend zijn". Het personeel van World of TUI Reisbureau Heiloo heeft allemaal jarenlange ervaring in de reiswereld en samen hebben zij vele bestemmingen bezocht. Bovendien worden zij regelmatig getraind en bij geschoold om vakantiezoekers goed te kunnen informeren. Zij bieden extra service en wie er prijs op stelt, kan ook op afspraak, (eventueel ook buiten openingstijden) langskomen. Op die manier is het mogelijk nog beter mee te denken en de klant te inspireren. Immers, vakantie begint met een goed idee! Zotte Zomerweken!! Tot 26 juli zijn de Zotte Zomerweken bij het World of TUI Reisbureau. Bij dit spektakel zal alles uit de kast wor den gehaald. Naast zeer scherpe aan biedingen voor zomervakanties zullen er ook uitstapjes worden verkocht die normaal gesproken niet in het assorti ment zitten. Elke week ontvangt World of TUI Reisbureau Heiloo nieuwe aan biedingen van Arke, Holland Interna tional, Sudtours, Olympia, Necker mann en nog vele andere grote reisor ganisaties. Het reisbureau is tijdens deze weken geheel ingericht in de Zotte Zomerweken stijl. A Balladeer zet zijn beste 'muzikale'beentje voor. (foto MSP) HEILOO - Het jaarlijks terugkerend muziekevenement bij de Oud Inn was ook ditmaal weer een succes. Afgelopen zondag had een flink aantal bezoekers (de vaste cafébezoekers, maar toch ook muziekliefhebbers) de weg naar het café gevonden om te genieten van de muziek van A Balladeer, A day's Work en het Alkmaarse UltraWave. A Balladeer beet het spits af en uiteraard werd het nummer Swim with Sam ten gehore gebracht, een lied dat op 3 FM HEILOO - Bike Totaal Fietsenhandel Boersen in Heiloo houdt een opmer kelijke actie. De Bike Totaal-organisa tie is er in geslaagd om het exclusieve verkooprecht van het legendarische Engelse fietsmerk Raleigh te verwer ven. Om dit te vieren maakt u, bij aan koop van een Ralèigh Hornet of een Raleigh Superbe, kans op een jaar lang gratis rijden in een echte Mini. De Raleigh's blinken uit door hun speci fieke framegeometrie en ingetogen design. Bike Totaal Fietsenhandel Boersen verkoopt natuurlijk niet alleen Raleigh, maar ook fietsen van de andere bekende merken. De Miniactie duurt tot 1 oktober. gedraaid wordt en in het voorprogram ma van 16 Horsepower en Saybia ook werd gezongen. A Day's Work nam het stokje over van A Balladeer met stevi ge gitaarrock met mooie zangmelodie ën. De band speelde onlangs nog op Parkpop en ook in Heiloo wist A Balladeer de mensen prima te amuse ren. Afsluiter van de avond was Ultrawave, een Alkmaarse funkband met een funky muziekrepertoire. De bands pp het podium tegenover Oud Inn bracht menig voorbijganger aan het swingen en zorgden voor een gezellige sfeer aan de Heerenweg. Het rechercheteam dat zich bezig houdt met het onderzoek naar de schietpartij op het Waagpiein waarbij een 28-jarige portier om het leven kwam, is nog steeds op zoek naar getuigen van het incident. De recher che wil vooral in contact komen met personen die zich zondagavond 6 juli tussen 23.00 uur en het moment van het schietincident omstreeks 23.35 uur, bevonden op de kruising van de Marktstraat met het Houttil of de directe omgeving daarvan. Zij wor den verzocht contact op te nemen met de politie in Alkmaar, telefoon 0900-8844. Mensen die in verband met het onderzoek al op een eerder tijdstip zijn gehoord hoeven zich niet nog eens te melden. Vanuit het recher cheteam zijn op dit moment geen nieuwe ontwikkelingen te melden. In de afgelopen week heeft men zich vooral bezig gehouden met een uit gebreid buurtonderzoek en zijn tien tallen getuigen gehoord. Ook in de aankomende dagen zal de aandacht van het team zich daar op richten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 5