Nieuwe expositie bij G3I Galerie van Lubeck Poolse kinderen weer gezond en veilig thuis Gift Stichting Vrienden Ouderenwerk voor Stichting Maïsmolenproject Malawi Fanfare Showband op vakantie theek Geen oud papier deze maand PAPIER DIEREN MEDISCHE DIENSTEN INGEZONDEN Service bij 't Baafje Activiteiten AVVH PJ J.U Vrijdag grote verkoop afgeschreven materialen Midzomer-actieweken Aantal aanvragen WonenPlus Heiloo stijgende BESCHERMING Agenda Sporthal Het Vennewater UITKIJKPOST - 23 JULI 2003 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Frederik Hendrik laan 3,1814 JM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Koorsteraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Als oppasoma ging ik met de kleinkin deren en buurvrouw naar het Baafje om plm. 11.00 uur. Om 14.00 uur wilde ik eventjes de hond van mijn dochter uitlaten. De kleinkinderen konden bij de buurvrouw blijven. Aan de kassa vraag ik om een bewijsje of stempel om er na een half uurtje weer in te kunnen. Wat schetst mijn verbazing: 'Daar konden ze niet aan beginnen'. Als ik weer terug kwam moest ik weer entree betalen. Nou ik was overdonderd. Kan dat nou niet anders!? R. v. Veen Heiloo De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@üitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tus sen 08.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tij dens de schooluren, ook gebruikte kle- ding. Muziek Dansschool, Het Veld 1, tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de par keerplaats bij zwembad 't Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trainingen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennis park aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennis park aan Het Zevenhuizen. HEILOO - Op vrijdag 25 juli houdt de Algemene Vrouwen Vereniging Heiloo en omstreken (AVVH) een excursie naar Museum Kröller- Muller in Otterloo. Ter gelegenheid van de 150-ste geboortedag van Vincent van Gogh vindt daar de ten toonstelling Vincent en Helene plaats. Helene Kröller-Muller, de oprichtster van het museum, was een vurig bewonderaar van het werk van van Gogh. De tentoonstelling gaat onder meer in op de vraag wat haar bewoog om zoveel werk van deze kunstenaar te kopen. Een persoonlijk en tot nu toe onbelicht verhaal. De rondleiding begint om 11.30 uur en zal gaan over deze tentoonstel ling, maar ook worden de deelne mers rondgeleid in de permanente collectie en de beeldentuin, nlichtingen en opgave bij Anneke Kager, tel. 072-5332935 (tussen 19.00 en 20.00 uur) Vrijdag werd het afscheidsfeest gevierd in het recreatiecentrum Damp geest te Limmenwaar de Poolse kinderen samen met de kinderen van de gastouders de gelegenheid hadden om te zwemmen en zich bezig te houden met oud- Hollandse spelen. Het feest werd afgesloten met een barbecue, (foto: MSP) HEILOO - Na de bus volgeladen te hebben en een reisgebed in de Willibrorduskerk vertrokken de Poolse vakantiekinderen afgelopen donderdag naar hun vaderland en stad Swietochlowice, waar ze vrijdagoch tend aankwamen en omarmd werden door hun ouders en familie. De Stichting Een Hart voor Polen Heiloo, samen met de elf gewaardeerde gastge zinnen, heeft haar doelstelling voor het zestiende jaar weer waar kunnen maken. Poolse kinderen uit veelal financieel- en sociaalarme gezinnen hebben de vakantie van hun leven gehad. Alle activiteiten zijn geslaagd, zodat gespro ken kan worden van een gezonde, onspannen en leerzame vakantie, waar de kinderen lange tijd op kunnen teren zowel lichamelijk al geestelijk. Als klap op de vuurpijl met groot suc ces en volgens allen voor herhaling vat baar is een daverend afscheidsfeest gevierd in het recreatiecentrum Dampgeest te Limmen, waar de Poolse kinderen samen met de kinderen van de gastouders de gelegenheid hadden om te zwemmen en zich bezig te hou den met oud-Hollandse spelen. Samen met de kinderen, gastouders en bestuur van de stichting eindigde het feest met een barbecue, begeleid door de beheer der van het recreatiepark, Maurice Rood, die tevens een deel van het park beschikbaar had gesteld. De vakantie voor de Poolse kinderen is voorbij, wat niet voorbij is, is de kijk naar de toekomst. De stichting Een Hart voor Polen Heiloo heeft dit jaar grote moeite gehad om gastouders te vinden voor de opvang van deze kinde ren. Daarom is nagedacht over 'hoe nu verder' als gastouders zich niet zouden melden. Natuurlijk blijft primair de gedachte om kinderen die een ontspan nen vakantie nodig hebben te handha ven. Maar als alternatief heeft de stich ting nu reeds voor een volgende acti viteit gekozen. Kinderen die om ver schillende reden niet de gelegenheid hebben goed onderwijs te volgen, wil de stichting financieel laten ondersteu nen door adoptiefouders. Daarom vanaf nu kan men zich bij de stichting Een Hart voor Polen Heiloo zich opge- HEILOO - Zoals elk jaar wordt in de maand juli door de Fanfare Showband Heiloo geen oud papier opgehaald. Jaarlijks wordt er huis aan huis een overzicht met daarop de ophaaldata bezorgd. Op dit overzicht staat ook ver meld dat de leden van de muziekvere niging in juli van hun vakantie genie ten. Desondanks hecht de Fanfare Showband er grote waarde aan om - wellicht ten overvloede - de bewoners van Plan Zuid, Plan West en het weste lijk deel van Plan Ypestein eraan te herinneren dat er deze week geen oud papier wordt opgehaald. Graag maakt zij van de gelegenheid gebruik ook dezelfde bewoners dank te zeggen voor de geweldige papieropbrengst van vori ge maand. Blijkbaar hebben de herinneringsborden, die in juni door de gemeente ter beschikking werden gesteld, hun uitwerking niet gemist! De FSH vertrouwt er dan ook op dat mensen het oud-papier willen bewaren tot 23 augustus, want dan zijn de muzi kanten en majorettes weer present om hen van het oud papier te verlossen, waarmee de Fanfare Showband Heiloo op een geweldige manier wordt gesteund. Optredens Er staan al weer diverse optredens geboekt. Op 22 augustus in de muziek vereniging present bij de lampion optocht in Groet en onlangs heeft de Fanfare Showband Heiloo een uitnodi ging gehad om in oktober weer een optreden te verzorgen in het Pretpark te Slagharen. Op 7 augustus starten de muzikanten weer met hun repetities (in de kantine) van de Gemeente Werken (ingang Kanaalweg), aanvang 19.30 uur en op 18 augustus gaan de majorettes weer van start (in de gymzaal van het PCC aan de Dors) vanaf 19.00 uur. Nieuwe leden zijn nog altijd van harte welkom. Bel voor nadere informatie over de band Nanda de Jong, tel. 072- 5337150 en voor de majorettes Angelique Stoop, tel: 06-30699865. In verband met komende verhuizing en nieuw uitleensysteem HEILOO - Op vrijdag 25 juli houdt de Openbare Bibliotheek Heiloo weer een verkoop van afgeschreven materi alen. De verkoop vindt plaats in de hal van de bibliotheek, van 15.00 tot 17.30 uur en van 18.00 tot 20.30 uur. Zowel 's middags als 's avonds worden boeken voor jeugd en volwassen, cd's, tijd schriften enzovoorts verkocht. Opvallend zijn de grote aantallen, die bij deze verkoop aangeboden worden. In de aanloop naar de verhuizing eind dit jaar, is namelijk reeds een groot deel van de collectie kritisch bekeken en waar nodig gesaneerd. De tweede oorzaak van het grote aan tal boeken bij de verkoop is de inge bruikname van een nieuw uitleen systeem in het nieuwe gebouw. In alle boeken en andere materialen zullen de komende periode computerchips worden bevestigd. Ook een gedeelte van de boeken, dat niet in aanmerking komt voor omwerken naar dit nieuwe uitleensysteem, worden bij deze ver koop aangeboden. Gezien het grote aantal afgeschreven boeken wordt reeds vanaf 1 juni conti nue een selectie van deze boeken (en andere materialen) aangeboden tij dens de openingstijden van de biblio theek. Deze doorlopende verkoop zal doorgaan tot bibliotheek. de verhuizing van de De prijzen zijn onder andere: jeugdboek 0,70 volwassen boek 1,40 cd's 1,20 2,40 en Tijdens de periode van 22 juli tot 1 augustus kunnen leden van de Bibliotheek Heiloo, die niet op vakan tie zijn, profiteren van flink wat voor deel. Tijdens deze twee weken geldt voor zowel cd's, video's als cd-rom's: 2 halen is 1 betalen. ven: om'gastouders te zijn voor het jaar 2004 óf om adoptieouder te zijn voor onderwijs van een aangewezen kind door een Poolse commissie, bestaand uit het maatschappelijk werk van de sociale dienst en onderwijskundigen uit onze zusterstad Swietochlowice. Meer informatie hierover is te geven door J. Rood, voorz. tel. 072-5335297 óf T.v. Langen, secr. tel. 072-51578897. HEILOO - In de eerste helft van 2003 zijn er maar liefst 104 dienstverle- ningsaanvragen van WonenPlus abonnees binnengekomen op het meldpunt in het Trefpunt. Dit bete kent een groei van 15% ten opzichte van vorig jaar. Zo zijn de schilder, de hovenier, de kapsters, de strijkservice en de vele vrijwilligers van Graag gedaan weer veelvuldig op pad geweest om de klanten van dienst te zijn. Voor mensen die ook ondersteu ning kunnen gebruiken bij het zelf standig thuis wonen, die chronisch ziek of gehandicapt zijn, óf 55 jaar of ouder zijn, is WonenPlus Heiloo beschikbaar. Vanuit de samenwerking met het Woon- en Zorgcentrum Heiloo, de Woningstichting Heiloo, de ouderenbonden en de UW worden diensten aangeboden. Het abonne ment kost E 10, inclusief drie nieuws brieven met de laatste ontwikkelin gen. Voor advies over de persoonlijke situatie kan een beroep worden gedaan op de ouderenadviseur. Het meldpunt WonenPlus is vijf dagen per week bereikbaar tijdens kantoo ruren. Adres is Abraham du Bois-hof 2 (het Trefpunt), tel: 072-5331297. HEILOO - Tot en met zondag 3 augustus is er een nieuwe expositie in Galerie van Lubeck aan de Kanaalweg 6. Exposant is Ed PetersNa de grafi sche MTS en Kunstacademie in Rotterdam is hij werkzaam geweest als ontwerper/artdirector bij verschillende reclamebureausUiteindelijk kreeg het schilderen een steeds belangrijker plaats in zijn leven en is Peters zich daar fulltime aan gaan weiden Achter elk schilderij zit wel een ver haal, emotie of verlangen, gegoten in verlaten, zeer realistische landschap pen, stille plekken in steden of dorpen, waarin slechts de sfeer surrealistisch is. Ed Peters zegt zelf over zijn werk: „Het realisme is boeiend, zowel in techniek, stofuitdrukking als in compositie en niet te vergeten het verhaal. Een scha duweffect, een vervallen muur, wolken partijen, weidse landschappen, maar ook emoties, erotiek, houdingen kun nen intrigeren. Kortom alles wat deze wereld te bieden heeft kan voor mij de basis voor een schilderij opleveren. Als ik mensen in mijn schilderijen gebruik zijn dit bijna altijd vrouwen. Vrouwen zijn niet alleen mooi en aantrekkelijk, maar vooral mystiek, ondoorgrondelijk en daardoor erg boeiend. Met een vrouwenfiguur kan ik emoties uitdruk ken in mijn schilderijen. Ik moet en wil nog zoveel vastleggen, eigenlijk is dat mijn grootste dilemma in mijn leven. Hoeveel tijd heb ik daar nog voor? Waarschijnlijk te weinig voor een men senleven. Dus wat rest is, gewoon maar doorgaan met schilderen. Niet echt een vervelend leven. Patricia Van Lubeck Wie anderhalf jaar geleden de allereer ste expositie bij Galerie van Lubeck heeft gemist, kan het werk van Patricia van Lubeck nu opnieuw zien. Hoewel de voorstellingen op haar schilderijen zich allemaal buiten afspelen, ligt de nadruk niet op landschappen, al kun je je afvragen waar op aarde betegelde heuvels te vinden zijn. Of waar je te zien krijgt welke onverwachte kleur een berg aan de binnenkant heeft. Van van Lubeck's olieverfwerken zijn kunstdrukken verkrijgbaar in een geli miteerde oplage met certificaat. Deze giclée drukken hebben een aantal voordelen boven een zeefdruk. De kleuren zijn exact gelijk aan die van het schilderij en de gebruikte inkten zijn gewaarborgd op minimaal 100 jaar lichtbestendigheid. Een ander voordeel is dat deze drukken in een ander for maat dan het origineel kunnen worden geleverd. U kunt de giclée drukken in 1-op-l formaat naast de originele wer ken zien en uw oordeel vellen. 'Burenvan Patricia van Lubeck De expositie van Ed Peters en Patricia van Lubeck is te zien tot en met zon dag 3 augustus op de Kanaalweg 6 in Heiloo. Geopend op vrijdag, zaterdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur, tel: 072-5039905. Ed Peters, Versteende stilteEen schilderij wat letterlijk en figuurlijk de lading dekt. Ieder mens is wel eens op zoek naar rust en het verlangen alleen te zijn. Zelden ben je in deze hectische wereld alleen. Een weergegeven verlangen. HEILOO - Op 14 juli overhandigde de voorzitter van Stichting Vrienden Ouderenwerk Heiloo, M.J. Terol- Meijer, een cheque van E 500,- aan Jef Letschert en Coby Wesseling van de Stichting Maïsmolenproject Malawi. Beiden waren erg blij met de gift. Verkoop tweedehands boeken De vraag hoe de Stichting Vrienden Ouderenwerk Heiloo aan haar inkom sten komt, beantwoordde mevrouw Terol door te vertellen dat de voor naamste bron van inkomsten bestaat uit de opbrengst van de verkoop van tweedehands boeken en platen. Verder uit donaties, legaten, schenkingen, etce tera (bankrek. nr. 336448082 t.n.v. Stichting Vrienden Ouderenwerk Heiloo). De verkoop vindt elke vierde zaterdag van de maand plaats in het Trefpunt en iedere tweede zaterdag in het winkelcentrum het Hoekstuk. Tijdens werkdagen kunnen mensen boeken en/of platen, die ze kwijt willen, inleveren bij de balie in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Enthousiaste vrijwilligers Mevrouw Terol benadrukte nog, dat het succes van de boekenmarkten voor al te danken is aan de grote inzet en betrokkenheid van de vele enthousi aste vrijwilligers van de tweedehands boekenclub. Van de opbrengst is 75% bestemd voor ondersteuning van het ouderenwerk in Heiloo - bijvoorbeeld de realisatie van het internetcafé in het Trefpunt, waar bezoekers gratis kunnen internetten - en 25% ervan gaat naar andere goede doelen, met name naar kleinschalige, niet gesubsidieerde pro jecten en het Maïsmolenproject beant woordt daaraan, aldus mevrouw Terol. Ontstaan Stichting Maïsmolenproject Vervolgens vertelde Coby Wesseling over het ontstaan van Stichting Maïsmolenproject, hoe zij met twee vriendinnen ruim twee jaar geleden de dochter van één van die vriendinnen -Anne Kuijs - in Malawi bezocht heeft. Malawi, gelegen in Afrika bij het meer bekende Mozambique, is 2? maal zo groot als Nederland en heeft ca. 12 mil joen inwoners. Na haar bezoek heeft zij samen met Jef Letschert en Monique de Haan een stichting in het leven groe pen om voor de inwoners van Nsaru een maïsmolen en een energievoorzie ning te realiseren. Anne had in Malawi Gideon Kagoya leren kennen, een wis kunde- en natuurkundeleraar op een lerarenopleiding. Hij is afkomstig uit Nsaru en om de inwoners van Nsaru minder afhankelijk te maken heeft hij bedacht dat een elektrische maïsmolen ter plekke een bron van inkomsten kan opleveren. Met het malen van maïs, het voornaamste bestanddeel van de dage lijkse voeding, kunnen inkomsten wor den verkregen, waarmee weer school geld en schoolboeken kunnen worden betaald voor'kinderen uit het dorp en waarmee ouderen geholpen kunnen worden met voedsel en medicijnen. Alle beetjes helpen De actie verloopt tot nu toe goed. Jef Letschert: „Alle kleine beetjes helpen, zoals het wisselgeld dat vaak door klan ten in de daarvoor bestemde busjes wordt gedaan (busjes staan bij het Reformhuis, drogisterij Jef Letschert, de Schrijverij, Coen Doen en Slagerij Burger) en grotere bedragen worden nog steeds overgemaakt op bankreke ningnummer 657635081 ten name van Stichting Maïsmolenproject Malawi te Heiloo." Resultaat Het resultaat van de actie is tot op heden dat men in Nsaru al bezig is om een eenvoudige energievoorziening aan te leggen en ondertussen reeds plannen worden gemaakt voor de bouw van de elektrische maïsmolen. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 09.30 uur: voorganger ds RJ. Blaauw. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds mw C. de Wit uit Haarlem, koffiedrinken. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur:- voorganger ds M. Braamse. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met dameskoor, voorganger M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met herenkoor, voorganger W. van Schie. OL Vrouw ter Nood Woensdag 08.30 uur: eucharistieviering. Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering zonder koor, voorgegaan door pastor B. van Schie. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met spontaan vakantiekoor, voorgegaan door eigen W en C groep. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur, zondag 10.30 uur. H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 09.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 10.30 uur. Woensdag 09.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Zondag: 10.00 uur, voorganger mw. R de Wit- Smit te Egmond aan Zee. Koffie na dienst. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 42, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Akersloot. Zondag 10.00 uur: voorgan ger ds J: Bovenberg. Vermiste en gevonden dieren: 072-5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden katten Akersloot: 0251-310079 Vakantieadvies: 072-5336180 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord Kennemerland: 072-5150173 (alarm), en 072-5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Grijscyperse gec. kater aan een achter poot een paar witte tenen, zwart band je met koker, 3 jr. Thalia, Limmen. Grote donkerrode gec. kater, 5 jr. Bosrank, Heiloo. Schuwe zwarte gec. kater, groene ogen, wit vlekje onder de kin, 12 jr. Pr. Irenelaan, Egmond aan den Hoef. Gevonden Roodcyperse gec. kater, Munnickenhof, Heiloo. Zwarte ongec. kater, Herenweg bij manege, Egmond-Binnen. Overhandiging gift door M.J. Terol-Meijer van Stichting Vrienden Ouderenwerk Heiloo aan Jef Letschert en Coby Wesseling van Stichting Maïsmolenproject Malawi op maandag 14 juli. (Links de heer Letschert, midden: mevrouw Wesseling en rechts mevrouw Terol-Meijer). Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2003. Night of the Proms dit jaar op 18 of 25 oktober 2003. Rommelmarkten op 30 november 2003, zondag 25 januari 2004 en 29 februari 2003. De sporthal is gesloten vanaf vrijdag 27 juni t/m zondag 10 augustus 2003 Zwembad Het Baafje, tel. (072) 5333909 De Omloop 11,1852 RJ HEILOO De openingstijden zijn: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 19.30 uur, dinsdag en donderdag van 07.00 tot 19.30 uur en zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.30 uur. Abonnementhouders kunnen zich opgeven voor een soort 'duikcursus'. Op een aantal woensdagmiddagen van 16.00 -18.00 uur is er een mogelijkheid om samen met een duik- instructeur "onder water te gaan". Meer informatie hierover kunt u bij de kassa van het zwembad vinden. Zondag 10 augustus 2003 op de grote zonneweide een grasvolleybaltoernooi. Schrijf u (gratisin met een team (minimaal 6 spelers/speelsters) aan de kassa van het zwembad. Ook inschrijven mogelijk via Camping Klein Varnebroek en de volleybalvereniging Effect. Hieronder volgt het overzicht van de bezoekersaantallen 2003: Week Totaal 2003 2002 2001 2000 t/m zo. 22 juni 2.435 19.781 16.451 18.068 26.288 tym zo. 29 juni 2.441 22.222 18.217 21.579 27.159 i/m zo. 06 juli 782 23.004 18.872 28.294 28.422 t/m zo. 13 juli 3.562 27.307 21.142 30.399 30.807 Schoolzwemmen X 741 555 1.068 1.793 t/m zo. 20 juli X X 24.189 32.015 31.661 t/m zo. 27 juli X X 28.097 38.402 33.590 1/m zo. 03 aug. X X 34.477 42.579 37.042 t f

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 2