Veel bezoekers bij eerste editie van Kunstdriedaagse in het Trefpunt Peter Langendijk exposeert in beeldentuin JoSyl Vocaal mannenkwintet La Notte in Witte Kerk Buk Buk opent nieuwe seizoen met Intwine O Bo ettertv» EZ mer. DEUTEKOM „oor 12,50 top| j 19,95 Prentenboeken: meer dan plaatjes kijken alleen! DIEREN P3 4 UITKIJKPOST - 06 AUGUSTUS 2003 - PAGINA 2 MEDISCHE DIENSTEN DIENSTEN Intratuin zet 'Warenhuis op stelten' van Loet Bram De vakantie van boer Bram door Christian Tielmann en Daniel Napp Boek van de week: De vakantie van boer Bram mM De zomer top 100 door diverse artiesten CD van de week: De Zomer top 100 van 25,95 Inkelhof 91 Loo 53 Tel 5335535 BESCHERMING Agenda Sporthal Het Vennewater Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huisart senhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.EM. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandartsdienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11,00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uitsluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medi cijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uit sluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21,1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Frederik Hendrik-laan 3, 1814 JM Alkmaar, tel. 5199265, geo pend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Koorsteraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. U it vaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Ingezonden mededeling Het zomerseizoen loopt voor Intratuin Heiloo bijna ten einde en dat betekent dat de uitverkoopactie 'Warenhuis op Stelten' weer van start gaat. De laatste dagen van de vakantie biedt zij de mogelijkheid om er nog een gezellig dagje van te maken en te profiteren van de enorme kortingen. In de periode van donderdag 14 tot en met zaterdag 23 augustus staat het tuincentrum op z'n kop want alle zomerartikelen moeten plaatsmaken voor de nieuwe najaarscollectie. Op barbecues, kleding (zomercollectie), vaste- en waterplanten, rozen en tuin meubelen (showmodellen) wordt 40% korting gegeven. Op binnen- en buitenpotten tot 40% en verlichting 25%. Een mooie gelegenheid om voordelig het huis en de tuin aan te kleden. Een voorproefje van de actie staat in de folder die vanaf 11 augustus huis-aan-huis wordt ver spreid. ds R.J. ds J. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zonclag 10.00 uur: voorganger Blaauw. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger Bouma uit De Bilt. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: voorganger pastor M.J. van Bolhuis. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met dameskoor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: woord-» en commu nieviering met herenkoor, voorganger M. Strack van Schijndel. Kinderwoord dienst. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 12.00 uur: bedevaart, 19.00 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 12.00 uur: bedevaart Srilankezen, 15.00 uur: aanbiddingslof. Dinsdag 14.00 uur: bedevaart Lommerlust Beverwijk. Woensdag 08.30 uur: eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met spontaan koor, voorge gaan door pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor, voorgegaan door pastor H. Helsloot. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur, zondag 10.30 uur. H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 09.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 10.30 uur. Woensdag 09.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Zondag: 10.00 uur, voorganger ds C. Veenhuizen te Egmond aan Zee. Koffie na dienst. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinderen. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 42, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Uitgeest. Zondag 10.00 uur: voorganger ds M.J. Luijck. In de beeldentuin van Jos en Sylvia van Onna zijn naast hun eigen bronzen beelden, ook bijzondere beelden van andere kunstenaars te bewonderen. HEILOO - In de beeldentuin van Sylvia en Jos van Onna exposeert Peter Langendijk uit Zuid-Scharwoude met zijn houten beelden. Langendijk wordt door de vorm van de stam geïnspireerd. Door stukken weg te hakken komen, de lijnen naar voren, deze worden dan ver fijnd uitgewerkt. Ook exposeren Marijke in den Bosch met dikke keramische figuren, Gea van Moorselaar en Sylvia en Jos van Onna met hun bronzen beelden. De beeldentuin is gelegen aan de Rector Frederiklaan. Geopend op vrij dag, zaterdag, en zondag van 12.00 tot 17.00 uur of na telefonische afspraak tel. 072-5153766 of 06-44180439. De expositie duurt tot 28 september. HEILOO - In de koelte van de eeuwen oude Witte Kerk (dikke muren en hoog gewelf) zal het vierde concert in de zomeravondconcertserie op vrijdag 15 augustus in de Witte Kerk van Heiloo (Heerenweg 32) worden gehouden. Het concert wordt verzorgd door het vocaal mannenkwintet 'La Notte', bestaande uit Olphaert den Otter - countertenor, Jan Krimp - tenor, Paul Blommaert - tenor, Jan Nobel - bariton en Willem Bouwman - bas. Het kwintet ontleent zijn naam (La Notte 'de Nacht') aan het rijke romantische repertoire van 19e eeuwse componisten, die zich veelvuldig door de nacht hebben laten inspireren. Maar het kwintet houdt zich daarnaast ook intensief bezig met oude muziek en is daarom regelmatig te beluisteren op de podia van oude muziekfestivals, onder meer in Antwerpen, Utrecht en Hoorn. Sinds enkele jaren is echter ook het lichtere repertoire van Engelse part songs en van de Comedian Harmonists, wereldberoemd in de jaren '30' van de vorige eeuw, in het programma ver tegenwoordigd. In het concert in de Witte Kerk is dat allemaal te beluisteren. Componisten van oude meesters als Orlandus Lassus, John Dowland en Claudio Monteverdi worden gevolgd door composities uit de romantiek van componisten als Schubert, Dvorak en Bridge, waarna het concert wordt afgesloten met composi ties dan wel bewerkingen van de Comedian Harmonists. La Notte wordt muzikaal bijgestaan door luitist Frits De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niette plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nf postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Heerenweg 6?-69.185t KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: lnfo.doutekom@libris.nl Sandkuyl. Het concert begint om 20.30 uur. De toegangsprijs bedraagt E 7 of E 6 voor 65+, CJP en kinderen tot 13 jaar. Kaarten kunnen tevoren telefonisch worden gereserveerd via de telefoon nummers 072-5334804 of 5335852. Daarnaast kan worden geboekt voor het vakantiearrangement a E 25, bestaande uit een exclusief 3-gangenmenu in restaurant de Loocatie (schuin tegeno ver de Witte Kerk) en toegangskaart tot het concert. Opgave hiervoor uitsluitend via 072-5334804. HEILOO - Het Trefpunt aan de Abraham du Bois-hof 2 stond op 5,6 en 7 augustus drie dagen lang in het teken van kunst. Verschillende kunstenaars uit de hele regio exposeerden hun eigen werk en gaven daarop persoon lijk toelichting in de grote expositie ruimte. Daarnaast konden geïnteres seerden zich opgeven voor diverse workshops en lezingen en was portret- tekenares Hetty Spaanderman aanwe zig om de mensen op het 'witte vel' vast te leggen. Initiatiefneemster Saskia S^engers kon na afloop niets anders doen dan tevre den terugblikken op deze Kunst- driedaagse. Mensen uit de hele regio trokken naar het Trefpunt om kennis te maken met diverse vormen van kunst, workshops en lezingen. „Met name de lezingen en workshops zijn heel goed bezocht", laat de initiatiefneemster weten. „Hoewel de tentoonstelling wellicht wat meer bezoekers had kunnen trekken, moetje niet vergeten dat het de laatste dagen behoorlijk warm is geweest. Als je dan toch bijna alle lezingen en workshops vol krijgt, mag je toch niet klagen?" Te klagen valt er ook zeker niet over het aanbod van kunstenaars tijdens de Kunstdriedaagse. Met elk hun eigen specialiteit wisten zij het publiek te boeien en een stukje inzicht in hun werk te geven. Workshops De serie workshops werd geopend door Magda Bakker en Marjolijn de Bruin, die samen met hun 'Verrassingsworkshoplieten zien dat je met bloemsierkunst en boetseer kunst in plaats van een bloemenCorso prima een bloemenTorso kunt maken. „Voor deze workshop was zoveel belangstelling, dat we deze nog wel drie keer konden aanbieden", glundert Saskia Sengers. Ook Sonny de Kruijff had een vol klaslokaal tijdens haar workshop speksteen bewerken. De cur sisten konden beeldend of abstract aan de gang met dit materiaal, waaruit heel diverse creaties ontstonden. Dat Afie Valkering een bijzonder mens is bleek wederom tijdens haar lezing over haar kunstwerken. Aan het eind geen uitnodiging ontvangen, dan wordt u verzocht zelf even contact met het Trefpunt op te nemen, tel. 072-5331297 (Saskia Sengers). Van een aantal deel nemers is namelijk het adres niet bekend. waren zowel kunstenaar als publiek zo enthousiast, dat eerstgenoemde spon taan besloot de aanwezigen nogmaals uit te nodigen, maar dan bij haar thuis, in haar eigen museum. Een aanbod waarop uiteraard graag werd ingegaan! Frits Bangert mocht zich tijdens zijn lezing 'Kunst, een interpretatie van het Noodgedwongen afwezig gevoel' verheugen op de aanwezigheid van een aantal 'echte' kunstkenners. Hij sprak over schilder- en beeldhouw kunst in het algemeen en ging vervol gens in op zijn eigen kunstwerken. Voor de workshop Portrettekenen van Hetty Spaanderman was zo'n grote belangstelling, dat voornamelijk op de Tot groot verdriet van velen, en ook van de kunstenaars zelf, moesten Sylvia en Jos van Onna verstek laten gaan op de Kunstdriedaagse. Gezondheids problemen noopten de twee woensdag de lezing Bronsgieten af te lasten. Een dag later was het wel weer 'volle bak' bij Anky Floris. De uit Afrika afkomstige Charles Peel gaf een workshop Afrikaans houtsnijden. In zijn beelden troffen de bezoekers zowel de traditionele Afrikaanse cultuur als de Christelijke elementen aan. De in klederdracht gehulde kunstenaar liet bovendien zien op het muzikale vlak zich thuis te voelen, (foto: MSP) theorie van de portretkunst is inge gaan. „Zonde", zo moest ook Spaanderman beamen, „want de prak tijk is ook zo leuk". Vandaar dat in overleg met de kunstenares is besloten dat nog een praktijkles aan haar work shop wordt vastgeplakt. Met de deelne mers van de eerste les wordt contact gezocht en zij worden uitgenodigd voor deze vervolgles. Mocht u de les wel hebben bijgewoond, maar binnenkort Het mannenkwintet 'La Notte'verzorgt het vierde concert in de reeks zomer avondconcerten in de Witte Kerk. Boer Bram wil op vakantie. Maar hoe moet het dan met alle dieren? Hij besluit ze gewoon mee te nemen! De kippen, de koe en het kalfje, de hanen, het paard, het varken en de geit. Of het gaat lukken kun je lezen in het vrolijk geïllustreerde kinderboek De vakantie van boer Bram. Het boek is bij uitstek geschikt om voor te lezen aan de kleintjes. De fraaie illustraties van Daniel Napp zullen de kinderen zeker tot de verbeelding spreken. Ook de tekst is zeer begrijpelijk voor de kleintjes. Hoewel boer Bram eigenlijk niet op vakantie kan vanwege de vele dieren die hij moet verzorgen, besluit hij toch op pad te gaan en alle dieren van zijn boerderij in zijn aanhanger achter de tractor mee te nemen. Al gauw stuit hij op het probleem waar hij alle dieren moet laten. Kamperen op het strand is verboden, dieren op de camping worden niet toegelaten, in het hotel is slechts plek op de vierde ver dieping en kunnen de dieren geen traplopen. De uiteindelijke oplossing vindt boer Bram uiteindelijk in kam peren bij de boer. Maar wie daarover meer wil weten moet zelf het boekje De vakantie van boer Bram maar gaan (voor)lezen. door Christian Tielmann en Daniel Napp door Robert van de Bibliotheek Us KefcLupJ; Bêorgma lometMl ImpwmÉI Marc Anthony Maar liefst vijf cd's met daarop de 100 lekkerste zomerhits zitten in het doos je van de Zomer top 100! Alle favorie te hits van de afgelopen tijd passeren de revue, en laten ons nu de vakantie zijn einde nadert nogmaals dat heer lijke zomergevoel beleven. Las Ketchup, Lou Bega, Jody Bernal, Costa, The Sunclub, Passion Fruit, Righeira, Ryan Paris, Los del Rio, Inner Citty, In-Grid, The Soca Boys, Jimmy Cliff, Mory Kante, Wes, Spagna. La Bionda, Echobeatz, Khaled, Kool the Gang, Four Tops, Shaft, Culture Beat en ga zo maar door. Alle zomerse knallers van weleer en van het recen tere verleden hebben een plekje gekregen op de vijf verzamel-cd's. Nog meer artiesten die een plekje heb ben gekregen op deze zonnige cd's? Nou vooruit. Wat dacht je van Jon Secada, Fugees, Sabrina, Leona, Ottawan, Tony Esposito, T-Spoon, Inner Circle, Lauren, Marc Anthony, Moloko, Dario G., Sailor, Shabba Ranks, Santana, Ivan, Sandpipers, Tatjana. Om maar met het nummer van Buster Pointdexter his Banshees of blue af te sluiten; deze cd is gewoon Hot Hot Hot!!! door diverse artiesten voor OO Vjnkelhol 1 Loo 53, tel. 072 533 55s U vindt veel waardevolle materialen in de bibliotheek. Prentenboeken zijn daar een treffend voorbeeld van. Natuurlijk kunt u prentenboeken alleen gebruiken om uw kind zelf plaatjes te laten kijken maar dan wor den veel van de verassende mogelijk heden, die deze boeken bieden onbe nut gelaten! Het geheim Het geheim van prentenboeken schuilt in het voorlezen ervan. Voorlezen heeft zoveel, niet vermoe de, mooie bijwerkingen. Het maakt kinderen, hoe klein ze ook zijn, ver trouwd met het gevoel dat lezen leuk is. Voorlezen geeft ook een knus gevoel en een gevoel van aandacht, wat heel belangrijk is voor alle kinde ren. Daarnaast helpen boeken bij hun taalontwikkeling, hun sociale- en hun fantasieontwikkeling. Ze kunnen ook helpen bij emotionele problemen. Kies een leuk boek... Om nog meer kwaliteit te halen uit het voorlezen is het goed een aantal spel regels in acht te nemen. Zo is het erg handig een boek altijd eerst zelf te lezen en een boek te kiezen met grote duidelijke illustraties uit de belevings wereld van het kind. Daarnaast leest het veel beter voor als u zelf het boek ook leuk vindt. Een paar tips voor het voorlezen: gebruik niet te veel stemmetjes, pro beer uw eigen leesritme te vinden, arti culeer goed en breng afwisseling aan in uw stem. Maar welk boek moet ik dan hebben? De bibliotheek heeft een groot assorti ment voor elke leeftijd en elke interes se. Houdt uw kind van kleding dan vindt u voor de kleintjes "Ik wil een jurk" en voor de wat grotere "Weet jij wat ik maak?". Zoekt u iets over lief/stout zijn dan zijn bijvoorbeeld "Heel erg lief, net als jij" en "Stoute Sammie" iets voor u. Gaat u voor iets klassieks dan kunt u een gouden boekje kiezen, zoals "De koe ging over de berg". Zoekt u iets moderns, wat dacht u van "Karei in de koelkast"? (Hij vindt het daar mega- fantastisch.) Of toch maar wat bekends? (Nijntje danst) of nog bekender... (Kikker en een heel bij zondere dag). En zo zijn er prentenboeken voor speurneuzen, voor nieuwsgierige kin- HEILOO - Wie kent ze onderhand nog niet. Intwine heeft onlangs haar tweede singel uitgebracht en komt binnenkort ook nog met een nieuwe cd. Hun eerste singel Happy was een groot succes en de verwachting is dat de tweede singel ook deze status zal halen. Bassist Touché en gitarist Jacob Streefkerk zaten samen op de middelba re school op het tropische eiland St. Maarten. Ook speelden ze samen in een aantal succesvolle plaatselijke bandjes. In 2001 werden ze beiden aangenomen deren, boeken met versjes, sprookjes prentenboeken, enzovoorts, enzo voorts. Kleutertentoonstelling Weet u nog niet wat te kiezen? Doe dan ideeën op bij de speciale kleuter tentoonstelling. De komende weken geheel in het teken van "(weer) naar school". Boeken die daarbij staan kunt u gewoon lenen. En heeft u een vraag over prentenboe ken of voorlezen in het algemeen? Stapt u dan eens op de bibliothecaris in de bibliotheek af. Hij of zij kan u er van alles over vertellen! Robert de Graaf op de Rock Academy in Tilburg waar ze Roger Peterson ontmoetten. Roger, een bijzonder getalenteerde singer-songwri ter afkomstig van Aruba maakte ook de vlucht over de oceaan om een carrière in de muziek na te volgen. De laatste toe voegingen aan de band waren drummer Erwin Giefen én gitarist Kevin Hissink. De band kreeg al snel de naam Intwine. De bandleden hebben allemaal verschil lende muzikale invloeden variërend van rock tot latin, van funk tot calypso en van hiphop tot reggae. Het resultaat is pak kende rock met subtiele en minder sub tiele invloeden van hun muziekstijlen. Dit geeft ze een vernieuwend en uniek geluid. Op 6 september gaat de zaal om 21.00 uur open. De voorverkoop is reeds begonnen bij Centerdisc, Slimpad 36 te Heiloo. De kaarten kosten in de voor verkoop 9 euro en aan de deur 10 euro. Wees er snel bij, want op is op! De workshop Tekenen als taal gaf de cursisten inzièht in hun manier van tekenen en gaf daarmee een stukje van de eigen persoonlijkheid bloot. Door te kijken naar de verschillende weergaven van figuren kregen de cursisten inzicht in de manier waarop zij in het leven staan. De een stevig en met een grote dosis zelfvertrouwen, de ander juist wat wankel en met de nodige gereserveerd heid. Groot voordeel van deze work shop was dat de weergave volgens de docente een momentopname was. Niets op de tekening was goed of slecht, maar een momentopname van je eigen bele ving. Het ging er namelijk niet om de fjguren tot in den precisie te tekenen, maar vanuit je eigen gevoel. Voor som mige deelnemers die niet zo goed kon den tekenen een hele geruststelling... Na afloop bespraken Anky Floris en de deelnemers de tekeningen en werden diverse figuren en de symboliek daar van besproken. De uit Afrika afkomstige Charles Peel gaf ten slotte een workshop Afrikaans houtsnijden. Van ketting tot kaarten, en van beelden tot maskers; de markante persoonlijkheid wonend in Alkmaar wist veel mensen te boeien. Niet voor niets verkocht Peel veel van zijn werk gedurende de expositie. In zijn beelden troffen de bezoekers zowel de traditio nele Afrikaanse cultuur als de Christelijke elementen aan. De in kle derdracht gehulde kunstenaar liet bovendien zien op het muzikale vlak zich thuis te voelen. De Kunstdriedaagse werd daarmee waardig afgesloten en is zeker voor herhaling vatbaar. De enthousiaste reacties van de diverse bezoekers spre ken wat dat betreft voor zich! Vermiste en gevonden dieren: 072-5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden katten Akersloot: 0251-310079 Vakantieadvies: 072-5336180 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord Kennemerland: 072-5150173 (alarm), en 072-5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Schuwe zwarte gec. kater, groene ogen, wit vlekje onder de kin, 12 jr. Pr. Irenelaan, Egmond aan den Hoef. Roodcyperse gec. kater, witte bef, borst, voetjes, rood bandje met halve koker, 3 jr. Ypesteinerlaan/Rondelaan, Heiloo. Forse zwartgrijs cyperse gec. kater, wit rond de neus, witte bef, voor witte voet jes en achter kousjes, omg. Pont Akersloot. Zwart/wit/grijs cyperse gec. kater, wit befje en witte buik, zwarte vlooien band, met koker, 2 jr. Herenweg/ Sandecamplaan, Heiloo. Gevonden Donkerrode gec. kater ,wit vlekje op lip, wit befje, voor witte voetjes en ach ter sokjes, getatoeëerd, Dr. W. Beckmanlaan, Egmond aan Zee. Het Zevenhulzen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Weizijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Óp deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2003. Minht of the Proms dit iaar on 18 of 25 oktober 2003. Rommelmarkten op 30 november 2003, zondag 25 januari 2004 en 29 febr jari 2003. De sporthal is gesloten vanaf vrijdag 27 juni t/m zondag 10 augustus 2003 Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 11-08-2003 12-08-2003 13-08-2003 14-08-2003 15-08-2003 16-08-2003 17-08-2003 18-08-2003 19-08-2003 20-08-2003 21-08-2003 22-08-2003 23-08-2003 24-08-2003 25-08-2003 26-08-2003 27-08-2003 08.45 - 15.30 08.30- 15.30 Schoolgym Schoolgym 08.30- 12.30 Schoolgym 12.00- 08.45 08.30 19.00 08.30 18.00 17.00 08.45 08.30 15.00 Optie bij slecht weer Flashing Basketball Tour 2003 15.30 Schoolgym 17.00 - 22.30 Volleybal 15.30 Schoolgym - 21.00 Basketball -12.30 Schoolgym - 23.00 Zaalvoetbaltoernooi -21.00 Zaaivoetbaitoemooi 15.30 Schoolgym 15.30 Schoolgym Donderdag 28-08-2003 Vrijdag 29-08-2003 Zaterdag 30-08-2003 Zondag 31-08-2003 19.00-21.00 Basketball 08.30-12.30 Schoolgym 17.00 - 22.30 Volleybal 17.00-18.30 Basketball Zwembad Het Baafje, tel. (072) 5333909 De Omloop 11,1852 RJ HEILOO De openingstijden zijn: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 19.30 uur, dinsdag en donderdag van 07.00 tot 19.30 uur en zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.30 uur. Abonnementhouders kunnen zich opgeven voor een soort 'duikcursus'. 0p een aantal woensdagmiddagen van 16.00 -18.00 uur is er een mogelijkheid om samen met een duik- instructeur "onder water te gaan". Meer informatie hierover kunt u bij de kassa van het zwembad vinden. Hieronder volgt het overzicht van de bezoekersaantallen 2003: Vm zo. 13 juli Schoolzwemmen t/m zo. 20 juli t/m zo. 27 juli t/m zo. 03 aug. t/m zo. 10 aug. t/mzo. 17 aug. t/m zo. 24 aug. Week Totaal 2003 2002 2001 2000 3.562 27.307 21.142 30.399 30.807 741 555 1.068 1.793 6.543 33.850 24.189 32.015 31.661 2.504 36.354 28.097 38.402 33.590 X X 34.477 42.579 37.042 X X 35.821 43.544 40.532 X X 45.632 47.623 42.938 X X 46.434 54.100 45.719 i

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 2