Gemeente Castricum moet wachten met aanleg skatepark in Limmen Timmerdorp Castricum groot succes Jeroen Lute verricht persoonlijk wonder in de GoodBookers Ronde van Limmen 1 Klankbordgroep van Castricums Monumentenbeleid zoekt leden Stichting Welzijn Castricum start met tweede huisbezoekproject i 1» 5TOP GEHAKT ZONDER SPAANDERS BU KEURSLAGER!) SNEL Keurslagerij Snel Gemeente stopt vervoer kinderen speciaal onderwijs Met LIA wandelen langs binnenduinrand Bakkum Rijden onder invloed Comité Redt het Dorpspark laakt houding betrokken wethouder dal" zoeken we op WWW. Üitówf.nl DOrPS PARK Si! Struinen met de boswachter Uitreiking wedstrijd De Hoep Tuincursussen Jeanine Jonker - adressen heiloo WWW. Alcoholcontrole tijdens kermis Parkeerovertreders op de bon 450 KEURSLAGERSKOOPJE: 3 Runderhamburgers 3 stel Saucijzen 100 Gehakt zonder spaanders bij Keurslager Snel SPECIAAL AANBEVOLEN BEEMSTER LAMSVLEES, VAN DE BOERDERIJ J.D. OTJES, EEN DELICATESSE VOOR DE BOTERHAM: Gebraden gehakt De lekkerste bacon o.a. voor onder een eitje Varkensfricandeau SALADE V/D WEEK Kip-kerriesalade >65 10 k98 Kwaliteit en Vakmanschap Kerkweg 18. 1906 AW Limmen Tel. nr. 072-5051263 CASTRICUM - De gemeente Castricum is voornemens het vervoer van kinderen naar speciaal onderwijs niet meer te vergoeden. Hoewel meerdere mensen hebben aangege ven hier problemen mee te hebben houdt wethouder Könst vast aan het plan. De wethouder is van mening dat de kinderen ook met het reguliere openbaar vervoer kunnen meereizen. Ouders kunnen nu bezwaar maken. De huidige regeling (waarin het spe ciale vervoer dus wel vergoed wordt) blijft van kracht tot de herfstvakantie. In de tussentijd kunnen de bezwaren bekeken en behandeld worden, zodat na de herfst de zaak voor de gemeen te duidelijk is. Het gaat overigens om 55 van de 135 kinderen die niet meef vervoerd worden. CASTRICUM - LIA staat voor Landschappen ontdekken In een Aantrekkelijke vorm. Lia is ook geograaf die excursies organiseert en begeleidt. Lopend langs de binnenduin rand van Bakkum komt u diverse land- schappen tegen. De Zanderij, waar veel duinzand is afgegraven is met de bol lenvelden een van de voorbeelden hoe bewoners in de duinrand actief zijn. Duin-en-Bosch laat een totaal andere wijze van benutting zien. Hoe de oor spronkelijke overgang van de duinen naar het achterliggende land verliep ziet u bij de nollen van het Koningsbos. Door de overgangssituatie van duin naar polder biedt de rand veel moge lijkheden voor een rijke flora en fauna. Er zijn hier dan ook diverse natuuront wikkelingsprojecten. Om deze projec ten van zuiver duinwater te voorzien zijn speciale maatregelen genomen om de waterhuishouding te regelen. Langs de binnenduinrand liggen de oude 'geesten' met hun eigen dijkjes. U loopt naar het viaduct over het spoor om een mooi uitzicht te hebben over o.a. de Schulpvaart, een restant van een oude kreek/riviertak in het OerlJ-gebied. De wandeling start zondag 17 augustus om 10.00 uur aan de achterkant van het station Castricum. Tussen 13.30 en 14.00 uur bent u terug. De lengte van de tocht is ongeveer 10 km. met veel stops waar informatie wordt gegeven. U komt geen 'koffiestop' tegen, dus het is verstandig om zelf eten en drinken mee te nemen. Omdat u terug een deel via de duinen loopt zijn PWN-duinkaarten nodig. Kosten E 5,- (incl. excursieboekje met wat achtergrondinformatie.. Opgeven per telefoon: 072-5051874 of per mail: vriendvendel@planet.nl. Voor andere excursies zie: www.ontdeknoordhol- land.nl. AKERSLOOT - Dinsdagavond 5 augustus werd een 51-jarige bestuur der van een personenauto uit Alkmaar aangehouden op de Rijksweg A9 ter hoogte van Akersloot. Bij controle bleek dat de man alco hol had gedronken. Hij blies 1245 ug/1. Dat is ruim vijfmaal de toege stane hoeveelheid van 220 ug/L Gezien de grote hoeveelheid gebruikt alcohol werd het rijbewijs van de man ingevorderd. LIMMEN - Het comité Redt het Dorpspark is woedend over de uitspra ken die wethouder Könst vorige week woensdag in de Uitkijkpost heeft gedaan. Het comité, dat de aanleg van een skatevoorziening in het groene Dorpspark van Limmen probeert tegen te houden, stelt vast dat de gehele pro cedure zoals die in de pers gebracht wordt door de heer Könst veel onjuist heden bevat en dat overige netelige kwesties verzwegen worden. Bovendien zou de gemeente bewust langdurig informatie hebben achtergehouden om zonder problemen met de aanleg van het park te kunnen aanvangen. Hoewel B&W op 29 juli het verzoek tot opschor ting van de werkzaamheden tot op bezwaar en beroep is beslist afwees, werd de schriftelijke bevestiging van deze uitspraak pas op 6 augustus naar de raadsman verzonden. Omdat de gemeente van plan was om op augustus de werkzaamheden ten behoe ve van de asfaltering aan te vangen zou deze geen tijd meer hebben om naar de Voorzieningenrechter te gaan, en kon den de werkzaamheden reeds begonnen worden. De raadsman wachtte echter niet op de schriftelijke bevestiging van de gemeente en diende nog voor de bevestiging binnen was het verzoek bij de rechtbank in. De griffie van de recht bank gelastte daarop op 7 augustus dat alle werkzaamheden moesten worden opgeschort, in afwachting van de behan deling van de zaak door de Voorzieningenrechter. De Voorzieningenrechter heeft nog geen zittingsdatum bepaald. De boosheid van de betrokkenen is ove rigens niet alleen gericht op het te laat informeren van hun raadsman. Een ver tegenwoordigster laat namens het comi té weten: „De benadering van de omwo nenden is uiterst burgeronvriendelijk. Dit uit zich in de wijze waarop betrokke nen en hun vertegenwoordiger op het allerlaatste moment geïnformeerd wor den. De gemeente meent bovendien dat ze volledig in haar recht staat en gaat de dialoog met haar burgers niet aan! Zij persisteert daarentegen in haar plannen en dwingt hiermee de omwonenden tot juridische acties. De indruk bestaat dat de gemeente speculeert dat de omwo nenden wel schrikken en zet de voorbe- SKATE BAAN itsj Ook de Wielerronde werd aangegrepen om aandacht te vragen tegen de aan leg van het skatepark. In een paar uur tijd werden 30 handtekeningen opge haald door comité Redt het Dorpspark. (foto MSP) reiding volledig door, terwijl zij zelf ook op de hoogte moet zijn van de gevolgen van een kort geding." Ook over de planschadeformulieren, waarover wethouder Könst laat weten dat er niet één formulier is ingeleverd maar dat het bij voornemens van de bewoners is gebleven, is het comité ont stemd. „Veel omwonenden hebben een brief naar de gemeente gestuurd dat zij het voornemen hebben planschadeclaim in te dienen. Wanneer de wethouder zijn huiswerk goed zou doen, dan weet hij dat vergoeding van planschade kan wor den toegekend indien die schade daad werkelijk optreedt. De aankondiging dat belanghebbenden zich het recht voorbe houden is op dit moment toereikend. Straks zal nog een andere, jaarlijks terugkerende, kostenpost voor de gemeente blijken te bestaan." Verkeerd gevallen Daarnaast is de opmerking die wethou der Könst maakte over de uitgekozen locatie verkeerd gevallen bij Redt het Dorpspark. „Over de locatie van het skatepark binnen het dorpspark zegt de heer Könst dat hij heeft aangeboden deze te willen verschuiven. Een demago gische opmerking die blijk geeft van manipulatie en aantoont dat burgers niet serieus worden genomen!", zo meent het comité. Ook de opmerking dat de wat oudere jeugd naar Castricum en Heiloo zal trekken, en het park voornamelijk door de jeugd van de basisschool wordt gebruikt, wordt ernstig in twijfel getrok ken. „Dit volgt niet logischerwijs uit zijn betoog voor de jeugd. Daarin gaf de heer Könst aan dat dit het eerste skatepark in de regio wordt met zulke prachtige voorzieningen. De par keerhavens van sporthal d'Enterij zou den volgens hem nodig zijn voor het afzetten van alle kinderen die uit de omtrek zullen komen. Dit roept natuur lijk de vraag op waarom de aantrek kingskracht dan beperkt zou blijven tot de jongste jeugd. Want in de regio is toch nergens een curb of funbox te vinden?" Wachten op uitspraak Het wachten is nu op de uitspraak van de Voorzieningenrechter. die op 20 augustus zal plaatsvinden. De gemeente Castricum zal tot die tijd de werkzaam heden niet aanvangen, zo liet een woord voerster namens de gemeente weten. EGMOND/CASTRICUM - Op zaterdag 16 augustus biedt PWN- boswachter Dave Nanne u een unie ke gelegenheid om het Noordhollands Duinreservaat van binnenuit te bekijken. Hij neemt u dan mee voor een struintocht dwars door het duin in de omgeving van Egmond. Op deze wandeling leert u het duin dus eens van een heel ande re kant kennen. Met de boswachter wandelt u buiten de normale wan delpaden. En u bezoekt bijzondere duinvalleien. Daarom worden de deelnemers aangeraden om een lange broek en goede schoenen te dragen. Verder is de tocht minder geschikt voor de allerkleinsten. Deze excursie start om 9.00 uur bij parkeerplaats de Middenweg te Egmond-Binnen en duurt ongeveer twee uur. De deelnamekosten zijn E 3,- per volwassene en E 1,- voor kin deren tot 12 jaar. Aanmelden kunt u zich via de PWN-excursielijn 0800- 79 66 288 of bij de balie van bezoe kerscentrum De Hoep in Castricum. Bezoekerscentrum De Hoep, Zeeweg te Castricum, excursielijn 0800-7966288. CASTRICUM - PWN en de Vlinder stichting houden op zaterdag 16 augustus de uitreiking van de vlinder wedstrijd in Bezoekerscentrum De Hoep in Castricum. Kinderen tot 12 jaar hebben hun vlinderkunstwerk inge stuurd en via de portokosten een bijdra ge geleverd aan de Vlinderstichting. Om 14.00 uur worden alle kinderen ver wacht en is er taart en limonade. De directeur van de Vlinderstichting reikt om 15.00 uur de prijzen uit. Moeite waard Ook voor kinderen die niet aan de wed strijd hebben meegedaan, is het de moeite waard om deze middag langs te komen. De Vlinderstichting geeft name lijk voorlichting en kinderen kunnen kleurplaten kleuren of verven. In de filmzaal draait een film over allerlei soorten vlinders. De boswachter of een vrijwilliger van de Vlinderstichting ver tellen in de Hoeptuin van alles over vlin- ders. In de tuin is een speciaal gedeelte beplant met struiken en planten waar vlinders gek op zijn. En natuurlijk zijn de meeste kunstwerken van de inzen ders te bewonderen in De Hoep. Voor meer informatie: Bezoekerscentrum De Hoep, tel: 0800 7966288. CASTRICUM - In de komende maan den gaat de gemeente Castricum aan de slag met het gemeentelijk monumen tenbeleid. Het is de bedoeling dat de nota gemeentelijk monumentenbeleid in de vergadering van de gemeenteraad van januari 2004 wordt vastgesteld. Voordat dit gemeentelijk monumenten beleid definitief kan worden vastgesteld moet er nog een heel traject van onder zoek en overleg doorlopen worden. De gemeente wil daarbij ook graag gebruik maken van de interesse en deskundig heid van de inwoners van de gemeente voor en van de cultuurhistorie in het algemeen en die van onze gemeente in het bijzonder. Daarom wil Castricum een klankbord groep gemeentelijk monumentenbeleid instellen. Het is de bedoeling dat deze klankbordgroep gaat bestaan uit een aantal betrokken organisaties aange vuld met drie monumenteneigenaren en drie inwoners van de gemeente met kennis van en/of interesse voor de cul tuurhistorie in onze gemeente. De eer ste vergadering van de klankbordgroep gemeentelijk monumentenbeleid vindt plaats op donderdag 16 september om 20.00 uur in het gemeentehuis te Castricum. Taakomschrijving De taken van de klankbordgroep bestaan onder meer uit het adviseren over een gemeentelijk monumentenbe leid en de regelgeving. Er komen bij voorbeeld verschillende subsidierege lingen voor onderhoud en restauratie van rijks- en/of gemeentelijke monu menten van de (voormalige) gemeen ten Akersloot, Castricum en Limmen per 1 januari 2004 te vervallen. Voor die tijd moeten hiervoor in de plaats subsi dieregelingen door de gemeenteraad van de gemeente Castricum te zijn vast gesteld. Verder is het de bedoeling om na de vaststelling door de gemeenteraad van de nota te starten met de werkzaamhe den voor een register van beschermde gemeentelijke monumenten voor de gehele gemeente Castricum. Nu is er alleen een register voor de kernen Akersloot en de Woude. Ook bij de uit eindelijke selectie van objecten die voorgedragen worden voor inschrijving in het gemeentelijk monumentenre- gister doen de leden van de gemeente graag een beroep op de klankbord groep. Reacties Als u belangstelling heeft voor deelna me aan de klankbordgroep kunt u zich hiervoor tot uiterlijk 15 augustus schrif telijk aanmelden. Uw gemotiveerde aanmelding dient u vergezeld te laten gaan van een korte beschrijving waaruit uw deskundigheid en/of interesse voor de cultuurhistorie in het algemeen en voor die van onze gemeente in het bij zonder blijkt. Uw reactie kunt u toezen den aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 1301,1900 BH Castricum (o.v.v. Klankbordgroep monumentenbeleid). Als u over het voorgaande nog vragen heeft of nadere informatie wenst kunt u contact opne men met H.C.P. Venema, afdeling Maatschappelijke Ontwikkeling, tel. 0251-661326. LIMMEN - Het nieuwe cursusseizoen bij Jeanine Jonker is weer aangebroken. Dit jaar is het programma geheel ver nieuwd. Zo staan er naast de bekende korte cursussen ook lezingen en diverse workshops op het programma. Het centrale thema waar dit jaar voor gekozen is Bekwaam tuinieren is voor uit zien zal als rode draad door de acti viteiten lopen. In totaal kan men een keuze maken uit vijf verschillende soor ten korte cursussen, twee lezingen en maar liefst acht workshops. De maand augustus gaat feestelijk van start want het programma is op het web te raadplegen. Er is hard gewerkt om www.tuincursussen.nl on-line te krijgen. Het gehele programma wordt vermeld en tevens staat er een handige kalender op, die het gehele overzicht geeft. Mocht men nog niet van het web gebruik kunnen maken dan kunt u ook het programma aanvragen bij tuincur sussen Jeanine Jonker tel 072-505 36 46. Op de maandagen wordt lesgegeven in Sint-Pancras en op dinsdag, woensdag en donderdag zijn er activiteiten in Limmen. Hier beschikt Jeanine Jonker over een eigen leslokaal. Dit jaar wordt er naast de avonden ook weer op twee ochtenden lesgegeven. Op 1 en 2 september worden er open avonden gehouden voor iedereen die graag persoonlijk over de activiteiten van tuincursussen Jeanine Jonker geïn formeerd wil worden. Wilt u ook graag op ontdekkingsreis op tuingebied kom dan naar een van de activiteiten van Tuincursussen Jeanine Jonker. Want wie de toekomst wil leren voorspellen op tuingebied, doet mee met een gerichte korte cursus, workshop of volgt een lezing. U vindt Jeanine Jonker aan de Kerkweg 24 te Limmen, tel. 072 5053646. CASTRICUM - Het Timmerdorp 2003 van Castricum, dat dit jaar noodge dwongen in het park achter de Grutto werd gehouden, is voor alle betrokke nen bijzonder succesvol gebleken. Doordat een buurtbewoner actie voer de om de komst van het Timmerdorp tegen te gaan, leek de editie van 2003 aanvankelijk in het nauw te komen. Gelukkig voor de kinderen en begelei ders oordeelde de rechter positief over de verplaatsing van de houten hutten, en kon de 29ste editie van het timmer- festijn voor de eerste maal plaatsvinden op de nieuwe locatie. Of het ook direct voor de laatste maal was wordt nog steeds afgewacht, wan neer de rechter een definitieve uit spraak doet. Voor de kinderen echter een kwestie van 'zorgen voor morgen'. Zij timmerden dat het een lieve lust was en aan het einde van de week hadden ruim 180 timmerlieden de meest fraaie bouwsels in elkaar gespijkerd. Volgens de leiding van het Timmerdorp was de locatie achter de Grutto een stuk gezelliger dan de vorige plek, het grasveldje achter de Montessorischool. De vrije doorloop door het park en de enorme houten bouwsels zorgden ervoor dat menig voorbijganger even bleef staan en een gezellig praatje aan knoopte met de organisatoren en kin deren. Ook de meeste buurtbewoners gaven schoorvoetend toe dat zij de zaken veel ernstiger hadden ingeschat - bn dat het met de overlast best wel mee viel. De organisatie liet dan ook alleen tijdens de playbackshow en bij het in de fik steken van het hout de muziek uit de geluidsboxen schallen, verder beperkte men zich tot het omroepen van de aan wijzingen door de geluidsboxen, een geste die er zeker aan toe heeft bijge dragen dat de bewoners weinig last ervoeren van de klussende jeugd. Timmerdorp 2003 in Castricum was volgens de meeste betrokkenen heel gezellig. Volgend jaar weer Als het aan de organisatie van Timmerdorp ligt wordt ook de 30ste editie volgend jaar in het park achter de Grutto gehouden. Het omvallen van de houten toren in het vuur, traditiege trouw de graadmeter voor het slot van Timmerdorp, sprak wat dat betreft boekdelen. Het vuur brandde al ruim een half uur voordat de toren zich gedeeltelijk gewonnen gaf aan de vlammen. Het strijken van de Timmerdorpvlag (die bij het vallen van de toren naar beneden wordt gehaald) liet dan ook lang op zich wachten. Een teken dat Timmerdorp achter de Grutto staat als een huis? CASTRICUM - Naast het reeds bestaande preventief huisbezoekpro ject van Stichting Welzijn Castricum, welke gericht is om ouderen te infor meren over de voorzieningen op het gebied van zorg, hulp en dienstverle ning, komt als aanvulling het project 'begeleidend huisbezoek'. Begeleidend huisbezoek richt zich op ouderen die tijdelijk ondersteuning nodig hebben. Bijvoorbeeld: bij het wegvallen van de partner, na een verhuizing of zieken huisopname, als sociale contacten weg vallen of moeilijk kunnen worden gelegd. Wanneer een oudere psychisch niet meer evenwichtig kan functione ren kan begeleiding door een mede werker van het project 'Begeleidend huisbezoek' een steuntje in de rug vor men om de draad weer op te pakken. Om dit project te kunnen starten zijn vrijwilligers nodig. Indien u aan dit pro ject deel wilt nemen kunt u de cursus 'Begeleidend huisbezoek' te volgen. In de cursus 'Begeleidend huisbezoek voor ouderen' wordt u geïnformeerd over de basisprincipes van het begelei dend huisbezoek en hiermee samen hangend de gezondheid en het welbe vinden in relatie tot ouderen. Daarnaast ontvangt u in de cursus een training in: signalering, probleem- onderkenning, actief luisteren, gespreksvaardigheden, verwijzen, rap portage. De cursus zal medio okto ber/november gehouden worden en bestaat uit 5 ochtenden van 9.30 tot 12.30 uur. De cursus zal plaatsvinden in Ontmoetingscentrum Geesterhage, Geesterduinweg 5 te Castricum. Er zijn geen kosten aan de cursus verbonden. Voor aanmelding (uiterlijk voor 20 sep tember) en verdere informatie kunt u zich wenden tot Frits Scheffer tel. 0251- 656956. U wordt dan uitgenodigd voor een persoonlijk gesprek. AKERSLOOT - Vorige week woens dag is er een alcoholcontrole gehouden langs de Geesterweg en de Startingerweg in Akersloot. Tussen 19.00 uur en 21.30 uur hebben 496 bestuurders een blaastest gedaan. Vijf bestuurders werden aangehouden, zij hadden te veel alcohol gedronken. Een 55-jarige bromfietser uit Purmerend had het meest gedronken. Hij blies 430 ug/1, terwijl 220 ug/1 het wettelijk toege stane maximum is. Hij kreeg een bekeuring en een rijverbod van 4 uur. Tussen 16.00 en 18.00 uur werd er nog een controle gehouden op de Zeeweg in Bakkum. In totaal werden daar 382 automobilisten en bromfietsers gecon troleerd waarvan niemand te veel had gedronken. CASTRICUM - In verband met het groot aantal strandbezoekers raakte vorige week woensdagmiddag rond 13.00 uur het parkeerterrein van het Biesterbos vol. Hierna werden bezoe kers verwezen naar andere parkeer plaatsen. Er bleken toch een groot aan tal mensen te zijn die hun auto in de berm parkeerden. Deze zijn bekeurd (aantallen zijn niet bekend). Daarnaast werden een viertal auto's weggesleept. Zij stonden zodanig geparkeerd dat zij gevaar dan wel hinder opleverden voor het andere verkeer. Van te voren was iedereen het over één ding eens. Als Jeroen Lute dit jaar weer de GoodBookers Ronde van Limmen 2003 zou winnen, dan zou er een won der geschied zijn. Jeroen was in de fina le naar de kopgroep toegesprongen met daarin al Robin Koot, John Bruin en Gerard Windhouder. En hij was net genoeg herstellend om in de laatste ronde de overige kanshebbers te veras sen met een kleine demarrage vlak voor het einde. Tweede werd Thijs Zonneveld uit Amsterdam en derde Gerard Windhouwer uit Oostzaan. En het is niet logisch dat Jeroen Lute de GoodBookers Ronde van Limmen zou winnen. Hij heeft een seizoen achter de rug met veel gezondheidsproblemen waardoor hij maar zes wedstrijden had kunnen rijden tot en met de GoodBookers Ronde van Limmen. En als je dan wint is dat heel verassend. De amateur wedstrijd was een hele felle strijd. De renners gunde niemand de ruimte om echt Weg te komen. Af en toe een groepje, af en toe een enkeling. Er werd zo enorm hard gereden, dat er niemand echt weg kwam. Opvallend was dat iedere keer de deelnemers uit Limmen ruim waren vertegenwoordigd in de kopgroepen, soms met alle vijf de kanshebbers te gelijk. Met recht kreeg Robin Koot de prijs voor de meest strijdlustige renner. De dag begon met een junioren koers, hier was Arnoud Koot zeer actief en uiteindelijk was een 10e plaats zijn deel. De wedstrijd werd gewonnen door één van de grootste talenten uit Nederland Sebastiaan Langeveld uit Lisse. Hierna ging de recreanten koers van start. Met nog extra aanmeldingen op de dag zelf, kwam er in totaal 50 mannen en vrouwen aan de start. Met gemiddelde van 40 kilometer per uur kon men spreken van een serieuze wedstrijd. Op 5 ronden voor het einde ging Ad de Waard uit Limmen in zijn eentje op avontuur. Hoewel zijn benen na 1 rondje al uitermate zeer deden ging hij gewoon door en hield constant een lichte voorsprong op de rest. In de laatste ronde sloten twee mannen aan en werd hij in de eindsprint geklopt door Jan Pronk uit Warmenhuizen, zoon van marathonrijder Jos Pronk. De winnaar van de Business Bokaal werd Team Dibo Instalatie Techniek dat bestond uit Aldert Pepping, Eline Kuin en Patrick Droog. De jeugdwedstrijden waren weer een klein feestje. Er werd begonnen met de deelnemers van 7-8-9 jaar die twee ronden reden. Deze wedstrijd werd gewonnen door Mike Holleberg. Vervolgens was de categorie 10 en 11 jaar aan de beurt. De overwinning was hier een prooi voor de heel sterk rij dende Lars Kraakman. In de oudste leeftijdscategorie 12 - 13 - 14 was het strijd voor de mannen met echte race fietsen. Het leek al een echte professio nele wielerwedstrijd die na vier ronden in een sprint werd beslist. Tim Breugelmans won hier voor Mike Finking en het meisje in het gezeld- schap Danieqe van Dijk. Uitslagen Elite/Neo-amateurs/ A-amateurs 1 Jeroen Lute Limmen 2 Thijs Zonneveld Amsterdam 3 Gerard Windhouwer Oostzaan 5 Robin Koot Limmen 14 Patrick Kops Heiloo 23 Bram Bruschke Limmen 24 Bram de Waard Krommenie 25 Richard Bloedjes Limmen Uitslagen Junioren 1 Sebastiaan Langeveld, Lisse 2 Roland Stenekes, Almere 3 Mike van der Putten, Haarlem 10 Arnoud Koot, Limmen Uitslagen Recreanten 1 Niels Pronk, De Rijp 2 Ad de Waard, Limmen 3 Marco Sijm, Limmen 4 Marcel Nat, Oost Graftdijk 5 John de Koekoek Oost-Graftdijk Uitslag Business Bokaal 1 Team Dibo Installatie Techniek 2 Team Tegelzetbedrijf Zuurbier 3 Team Opel Motorhuis Uitslagen Jeugd 7,8 en 9 jaar Mike Holleberg, Limmen Kevin Bakker, Limmen Rick Kaptein, Limmen Uitslagen jeugd 10 en 11 jaar Lars Kraakman, Limmen Leander Noijen, Limmen Ron Kerssens, Limmen Uitslagen 12,13 en 14 jaar Tim Breugelmans, Limmen Mike Finking, Akersloot Danique van Dijk, Alkmaar. LIMMEN - Onlangs is op een onver- deeld met een 10. Een prima prestatie wacht moment het rundergehakt van die is beloond met het uitreiken van Keurslager Snel gekeurd en beoor- een rundergehakt oorkonde. Het gehakt werd on derzocht op kwa liteit, versheid en hygiëne. Deze productkeu ring werd uitge voerd door het Kwaliteit Bewakingsbureau Levensmiddelen (KBBL) Wijhe bv, in opdracht van de landelijke Keur- slagervereniging in Leusden. De productkeurin gen maken deel uit van de jaarlijkse hygiënekeuring en zijn bedoeld om de 570 Keurslagers in Nederland alert te houden op de kwa liteit van de door hen geleverde pro ducten. Deze score - tezamen met de resultaten van keurslager Snel bij de formule- en consumentenkeu ring - bepalen of hij zich weer een jaar lang Keur slager mag noe men. samen 10ögram 100 gram 100 gram 100 gram

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 7