Dam tot Dam wandeling .(Ak&.nl Hockeyclub de Terriërs op finaledag Champions Trophy Laatste onderlinge wedstrijd Hippische Sportvereniging Flessenpost Jeugdclubkampioenschappen TV het Vennewater ;ls4 ededelingen HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Verleende collectevergunning Open Monumentendag 13 september 2003 Een naam voor het hertje Donder-dagschaak adressen heiloo WWW Tafeltennisseizoen jeugd geopend Uitslagen Honk- en Softbalvereniging Double Stars Damclub Heiloo Bridgen in 't Oosthonk D.V.W. Jeugdvisnieuws Klaverjasclub Wij en Zij Tendenz opent nieuwe seizoen begin september v Heiloo contact vervolg van pagina 4 groot of zwaar is, maar nog wel goed bruikbaar, willen de mederwerkers van de Kringloopwinkel het gratis bij u op komen halen. Bij bruikbare spullen kunt u denken aan meubels, glaswerk, pannen, curiosa, boeken, platen, cd's, kleding, schilderijen, radibs, tv' s, elektrische apparaten, lampen, fornuizen, centrifuges en nog veel meer. Door het in te leveren bij de kringloopwinkel kunt u helpen de afvalberg kleiner te maken. Kringloopbedrijven knappen de goederen op, repareren kleine zaken, zetten ze overzichtelijk in hun verkoopruimte en vragen lage prijzen. Ongeveer 60 a 70% van de aangeleverde spullen wordt weer verkocht. Wat niet verkocht wordt, sorteert men op grondstoffen als hout, ijzer, papier, textiel e.d. waardoor het ook nog nuttig hergebruikt wordt. Vrijwilligers Voor al deze werkzaamheden heeft de Kring loopwinkel altijd plaats voor vrijwilligers die boeken, kleding en cds/lps sorteren, reparaties uitvoeren of behulpzaam zijn bij de verkoop. Ook hulp voor het ophalen van goederen is welkom. Het is zinvol werk en nog leuk om te doen ook. Adres Ook Heiloo heeft een kringloopwinkel. Het bedrijf "Kringloop Heiloo" is gevestigd op het industrieterrein nabij de wijk Ypestein. U kunt de kringloopwinkel vinden in de loods aan De Oude Werf no. 7. Openingstijden zijn dinsdag t/m vrijdag van 13.00 tot 18.00 uur en zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur, telefoonnummer (072) 533 40 00. Meer informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J.A. Rijnbeek van de afdeling VROM, telefoonnummer (072) 535 67 34. Door burgemeester en wethouders is aan de vol gende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte in de volgende periode. Nederlandse Kankerbestrijding/Koningin Wilhelmina Fonds van 31 augustus tot en met 6 september a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. De landelijke Open Monumentendag die op zaterdag 13 september a.s, wordt gehouden, is dit jaar gericht op het thema 'de boerderij'. De gemeente Heiloo geeft een folder uit waarin de meest interressante boerderijen in de gemeente worden beschreven. Drie boerderijen stellen die dag hun deuren open voor publiek. Voor de Open Monumentendag informeren wij u nog nader over de vele activiteiten die op deze dag worden georganiseerd. Het aantal boerderijen in Nederland wordt steeds kleiner. Boeren stoppen met het agrarisch bedrijf en leegstaande boerderijen worden ver kocht. hl gunstige gevallen worden ze gerestaureerd en worden de bedrijfsruimten geschikt gemaakt voor bewoning; maar helaas worden ze ook regelmatig gesloopt. Als het zo door gaat, sieren over een aantal decennia nog maar weinig boerderijen het landschap. Reden voor de monumentenzorgers om in 2003 het 'Jaar van de boerderij' de boerderij eens in de schijnwerpers te zetten, om zo de boerderij de aandacht te geven die zij verdient. Folder De gemeente Heiloo geeft dit jaar in het kader van het landelijk thema een folder uit over boer derijen in Heiloo. Zo zijn er verspreid over het dorp toch nog heel wat boerderijen te vinden, de één mooier dan de ander. De folder is vanaf 1 september verkrijgbaar bij het gemeentehuis en de bibliotheek aan het Malevoort in Heiloo. Op de Open Monumentendag liggen de folders ook in de opengestelde boerderijen. In de folder wordt op een aantal van de meest interessante boerderijen in Heiloo gewezen met een over zichtskaartje, zodat belangstellenden te voet, per fiets of een ander vervoermiddel langs de boerderijen kunnen gaan. Meer informatie Voor vragen of meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. van Breugel van de afdeling VROM, telefoonnummer (072) 535 67 55. Het jonge hertje dat op 7 augustus jl. in 't Bees- tenboetje is geboren, heeft nog geen naam. Als jij een leuke naam weet, haal dan een wedstrijd formulier bij t. Beestenboeje en lever deze voor woensdag 30 setember weer in. Op Dierendag 4 oktober wordt de bekend gemaakt wie de beste naam heeft verzonnen. t Beestenboetje is voor publiek geopend op woensdagmiddag van 13.00 tot 16.00 uur en de eerste en derde zaterdagochtend van de maand van 10.00 tot 12.30 uur. Meer informatie Voor meer informatie kunt u bellen met afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072) 535 68 68. HEILOO - Nederlands grootste loop festijn de Dam tot Damloop vindt plaats op zaterdag 20 september. Stichting Sportevenementen Le Champion te Heiloo organiseert dit jaar voor het eerst op dezelfde dag ook een wandeltocht van Dam naar Dam. Inschrijving daarvoor via internet: www.damloop.nl/wandelen is mogelijk tot uiterlijk 14 september. Aldaar ook alle nadere informatie over dit nieuwe evenement waarvoor duizenden wan delaars verwacht worden. Le Champion probeert er van alles aan te doen deze Dam tot Damloop een spectaculaire gebeurtenis te doen zijn. Met die doelstelling is indertijd in 1995 een wedstrijd tussen vrouwen en mannen gecreëerd. Het gebeurde voordien nog wel eens dat de eerste man of vrouw een solorace liep waarin HEILOO - Op donderdag 4 septem ber beginnen in het Trefpunt de senio renschakers weer aan hun wekelijkse partijen. Clubschakers die aan hun clubavond niet genoeg hebben en thuisschakers die het ook wel eens bui ten de deur willen proberen, treffen elkaar dan achter het schaakbord vol gens een bepaald competitiesysteem, waarbij geprobeerd wordt spelers van ongeveer gelijke sterkte tegen elkaar te laten uitkomen. Geïnteresseerden kunnen tussen 13.00 en 13.30 uur in het Trefpunt langskomen. Voor verde re informatie P. Folkertsma, tel. 072- 5335821. AMSTELVEEN/HEILOO - Tijdens de zondag 24 augustus gehouden fina ledag van de Champions Trophy 2003 in het Wagener Stadion te Amstelveen, gaven ook vier leden van hockeyclub de Terriërs uit Heiloo in hun clubtenue acte de présence. Keeper Daan Sabel en de spelers Nikki Schutte, Sophie Brinkhorst en Sjoerd van Daalen waren daar deelnemers aan de natio nale Shell strafbalcompetitie 2003. Hoewel hockey een teamsport is, was dit een individuele competitie voor junioren tot 17 jaar. Zij hadden zich geplaatst door als besten te eindigen in de voorrondes op clubniveau en in de regiocompetitie die op 15 juni in Rotterdam werd gehouden. Hiermee verdienden zij ieder twee toegangs kaarten voor de finaledag van de Champions Trophy. Na de eerste ronde in het Wagener Stadion in Amstelveen wisten Daan Sabel en Sophie Brinkhorst zich nog te plaatsen voor de halve finale. Nikki Schutte en Sjoerd van Daalen zijn tot in de herkansingsronde gekomen, maar zij waren dan ook in gezelschap van de beste 36 landelijke deelnemers spelers en de beste 12 keepers uit Nederland. Daan en Sophie ondervon den vervolgens in de halve finale forse tegenstand en konden zich helaas niet plaatsen voor de eindfinale. De Terriërs hebben een sterke prestatie geleverd en hun club goed vertegen woordigd. Iedereen kon daarna gaan genieten van de strijd in de Champions Trophy om de derde en vierde plaats tussen India en Pakistan (3-4). Grandioos besluit was de finale waarin Nederland met 4-2 won van Australië en de titel prolongeerde. LIMMEN - Zaterdag is het tafeltennis seizoen begonnen met een kennisma kingsmiddag voor geïnteresseerde jeugd uit Limmen en Heiloo. Het was een gezellige middag waarop de basis voor een nieuwe enthousiaste groep tafeltennissers is gelegd. De kennisma kingsmiddag begon met een demon stratie van twee spelers van het eerste team van de volwassenen (Henk-Jan den Ouden en Giovanni Bakker). In de demonstratie kwamen de verschillende slagen aan bod. Als afsluiting werd er een wedstrijdje tot de 11 punten gespeeld. Hierna volgde de aanwezige jeugd een parkoers waarin ze op speel se manier kennismaakten met tafelten nis. Voor de nieuwe jeugdleden is er een programma opgezet waarin de jeugd binnen een half jaar een vol waardig tafeltennisdiploma kan halen. Voor dit diploma worden de slagen op speelse wijze aangeleerd. Na het beha len van dit diploma kan de jeugd op zaterdag meedraaien met leeftijdsge noten in de regionale competitie. Hallo allemaal, even een klein nieuwsbriefje tussendoor. Ik ben weer even terug in Nederland, enerzijds om de stichting en ons werk in Nepal te promoten, want 7 septem ber is er een grote kunstveiling voor Veldwerk en 14 september staan wij weer op de jaarlijkse Nepaldag. En anderzijds ben ik weer even op de vlucht voor de moessonregens in Nepal. Want het is wederom heftig, in de afgelopen week zijn er weer veel landslides (grote landverschuivingen) en modderstromen gemeld. Maar liefst 72 uur aan één stuk regen, dorpen ver dwenen van de kaart en ook een com plete legerbasis gleed door het vele water en modderstromen in de rivier. En daardoor liggen er nu, naast veel doden, ook landmijnen en granaten op onbeschermde plaatsen. Veel gebie den werden onbereikbaar omdat er grote stukken weg of bruggen zijn weggespoeld door de enorme water vloed. Ook in India, China en Bangladesh zijn de grote overstromin gen weer dagelijks nieuws, met hon derden slachtoffers. Het is helaas een jaarlijks terugkerend beeld. Maar het leven gaat door. Nieuw onderkomen In mei is ons kinderhuis Hamro Niwas naar een groter en mooier onderko men verhuist, echt een plaatje van een huis. Maar dit huis heeft inmiddels ook twee keer blank gestaan door onverwacht heftige regenbuien. Er hangen namelijk geen dakgoten aan dit huis, dus al het hemelwater stroom de zo via de balkons de diverse (slaap)kamers in. Zo zie je maar weer, een mooi huis aan de buitenkant zegt ook niet alles! Momenteel hebben wij al 27 kinderen in huis, maar veel meer past ook niet in deze behuizing. En ook dit huis is een tijdelijk onderkomen want het huren van een groot huis in de hoofd stad Kathmandu is betrekkelijk duur naast de onvrijheid van huren. Er is geen enkele rechtsbescherming en de verhuurder kan ons op staande voet eruit jagen. Dus wij gaan dit jaar star ten met de nieuwbouw van ons eigen huis, aangepast aan de doelgroep. Uiteindelijk gaat het nieuwe Hamro Niwas voorzien in de opvang van straatkinderen, weeskinderen en gehandicapte kinderen, 45 in totaal. Ons project is een lange termijn pro ject, want onze kinderen groeien op als in een groot gezin. Dus rekenen wij op 10 a 15 jaar support voor deze kansarme kinderen. Zelf een huis bou- wen is dan op de lange termijn goed koper en verstandiger. Kunstveiling Maar daar is naast de huidige exploi tatiekosten, een aardig geldbedrag voor /todig. Om die reden organiseert Stichting Veldwerk een kunstveiling op 7 september in de Noordergeest kerk te Heiloo. Beeldend kunstenaar Floris Brinkman uit Den Helder stelt een groot deel van zijn werk beschik baar voor verkoop. De opbrengst hier van komt ten goede aan ons nieuwe kinderhuis in Nepal. Voor de details over onze veiling, click even op www.stichting-veldwerk.org en dan op Nieuwsbrief. Vrijwilligers Het kinderaantal in Hamro Niwas is in twee maanden tijd van 16 naar 27 gegroeid. Er zijn onder meer twee weeskinderen bij gekomen van wie de ouders zijn gedood in de burgeroor log. Wij nemen nu de zorg over en de kinderen hebben het bij ons in feite beter dan vroeger thuis, maar hun ouders kunnen wij natuurlijk niet ver vangen. Met de betaalde Nepalese staf en onze vrijwilligers geven wij hen weer het gevoel om weer ergens thuis en geborgen te zijn, naast scholing om toch goede kansen voor de toekomst te hebben. Eenmaal tijdens het avond eten druk te een van de kinderen dat gevoel zo mooi uit, dat ik eventjes moest slik ken. Dat verhaal vindt u door even op deze link te klikken. http://www.stichtingveldwerk.org/kin dertehuis02/2_zusjes_in__het_kinder tehuis.html Er zijn wederom veel vrijwilligers langs geweest in ons kinderhuis en ook bij het Moeder Theresa huis. Onder andere Lemke Staring en Jordy de Raay hebben daar tot voor kort meegewerkt en hun verhalen zijn met foto's bij de vrijwilligers info op deze website ondergebracht. Momenteel werkt Erny Smeets in ons kinderhuis en zij neemt mij even een poosje waar nu ik in Nederland ben. En dat is een prettig idee dat er nog iemand is die direct contact houdt met ons kinderhuis en af en toe wat berichten stuurt over het wel en wee daar ver weg. Zo vernam ik van haar dat een van onze kinderen ^yorige week de hoofdprijs heeft gewonnen bij een grote teken- en kleurwedstrijd en hij daarmee met foto en al in de krant werd vereerd. Ook zijn er twee nieuwe kinderen in grote nood via via bij ons aangemeld en zij zullen spoe dig (na controle van hun problema tiek) worden opgenomen in ons grote gezin. Al onze kinderen hebben vorige maand een bezoek aan de tandarts gebracht, wat achteraf een dure geschiedenis is geworden. Want een ziekenfonds bestaat niet in Nepal. Maar ja, zij waren daar nog niet eerder geweest, dus de tandarts had een hoop achterstallig onderhoud op te knap pen. En ik kies voor kwaliteit in plaats van even iets afraffelen, dus dan maar wat duurder. Maar goed, 7 september de kunstvei ling in Heiloo en ook niet te vergeten, 14 september, de jaarlijkse Nepaldag in Amstelveen in De Griffioen Cultuurcentrum Vrije Universiteit Uilenstede 106 te Amstelveen, Met dit jaar als speciale gast de in Nepal gebo ren Tibetaanse zangeres Namgyal Lamo. Een boeiende dag met films, dia-lezingen, Nepalees eten, muziek en dans. Op de informatiemarkt kun je verschillende hulporganisaties ont moeten die zich inzetten voor Nepal en vanwege het grote succes hebben we ook dit jaar weer een speciale stand waar je terecht kan met al je vragen over vrijwilligerswerk. Ikzelf reis binnenkort, na de Nepaldag, weer af naar Kathmandu Nepal. Na mij volgen ook dit jaar weer vele vrijwilligers om mee te helpen dus ik heb er weer helemaal zin in! Nou dat was het eventjes Voor nu wellicht tot ziens op een van deze bijeenkomsten. En voor reacties op ons werk veldwerk@wlink.com.np Met de groeten, René Veldt, Stichting Veldwerk, geen woorden maar daden! Tel: 072-5339585 Bank: ABN-Amro 543703266 of Gironummer: 8289522 T.a.v. Stichting Veldwerk, p/a Egmond Binnen HEILOO - Het was wederom een druk weekend op het terrein van de Hippische Sportvereniging Heiloo aan de Zeeweg te Heiloo. Nadat er zater dag 23 augustus een officiële dressuur- wedstrijd is gehouden, was het zondag 24 augustus tijd voor de vierde en laat ste onderlinge wedstrijd van dit sei zoen. Deze vier wedstrijden tellen mee voor het clubkampioenschap. In de najaarsvergadering worden dan de kampioenen van 2003 bekend gemaakt. Uitslagen zaterdag: Pony's: B-dressuur C pony's: proef 9:1. Romy Wester RC. Heiloo met Menephta - 165 punten, proef 8:1. Pim Zomerdijk P.C. Heiloo met Jumper -163 punten. B-dressuur DE pony's: Proef 9: 1. Gerard Barendregt P.C. Schermer- ruiters met Feline - 152 punten, 2. Ruth Grapendaal van H.C.E. met Urnie - 147 punten. Proef 8: 1. Kiki Schellinger van H.C.E. met Cleo -152 punten en ook 1. Dorine Koopman van Alcm, Hippix met Babou - 152 punten. LI-dressuur DE pony's: Proef 15: 1. Lotte Revers van P.C. Heiloo met Jamy - 167 punten. Proef 14: 1. Lotte Revers van P.C. Heiloo met Jamy - 166 punten. L2-dressuur AB pony's: Proef 5: 1. Linsey Pouw van P.C. Heiloo met Jacky - 155 punten. Proef 6: 1. Linsey Pouw van P.C. Heiloo met Jacky - 160 punten. L2- dressuur DE pony's: Proef 21:1. Aimy Pouw van P.C. Heiloo met Lotje -159 punten. Proef 20: 1. Aimy Pouw van P.C. Heiloo met Lotje - 142 punten Ml-dressuur pony's: Proef 26:1. Nikki Honigh van P.C. Heiloo met Jippie - 157 punten. Proef 27:1. Nikki Honigh van P.C. Heiloo met Jippie - 148 pun ten. M2-dressuur pony's: Proef 32: 1. Nadine Blaauboer van Alcm. Hippix met Bimbo - 149 punten. Proef 33: 1. Nadine Blaauboer van Alcm. Hippix met Bimbo - 147 punten. Zl-dressuur pony's: Proef 38: 1. Debby Ruygrok van P.C. Callinghe met Neon - 182 punten. Proef 39: 1. Richa Nanne van P.C. Heiloo met Vegas - 189 punten. Z2-dressuur pony's: Proef 58: 1Kelly Schilder van PC. R.A.P. met Sylvester - 176 punten. Proef 59: 1. Kelly Schilder van P.C. R.A.P. met Sylvester -187 punten. Paarden B-dressuur: Proef 9:1. Sonja Veldt van L.R. Heiloo met Webster 173 punten, 2. Gerrie Knoop van L.R. Schermeerruiters met Syacara 172 punten, 3. Martise Leemhuis van H.C.E. met Premier Cru 162 punten. Proef 8: 1. Gerrie Knoop van L.R. Schermeerruiters met Syacara 170 punten, 2. Manon Klijbroek van Alcm. Hippix met Triton 165 punten en 3. Simone Meilink R.V. Paardenhof met Wander K 164 punten. Ll-dressuur: Proef 14:1. Conny Barsingerhorn R.V. heerhugowaard met Wald 165 punten, 2. Monique Lenting Alcm. Hippix met Dynemite 164 punten en 3. Hedwich de Groot R.V. Heerhugowaard met Ensnor 162 punten. Proef 15; 1. Koen Eibers Equus met Noble Boy 172 pun ten, 2. Rosalinde Hensens R.S.V. Spijkerboor met Primeval 164 punten en 3. Miriam Heijne met Spyder met 161 punten. L2-dressuur: Proef 21: 1. Paulien Tervoort R.V. Harenkarspel met Orient Cobra 162 punten. Proef 20: 1.Paulien Tervoort R.V. HArenkarspel met Orient Cobra 164 punten. Ml-dressuur: Proef 27: 1. Iris Blaauboer Alcm. Hippix met Mac Murphy 173 punten en 2. Maecel Heykamp St. Paardensport Amster dam met Roxanne 169 punten. Proef 26:1. Lisette vd Veldt van H.C.E. met Labyrinth 161 punten en 2. Iris Blaauboer Alcm. Hippix met Mac Murphy 160 punten. M2-dressuur: Proef 32: Marije Geusebroek R.V. Heerhugowaard met Peruzzi 164 pun- van Hensbergen met Kamel, 2. Carola Ory met Praniki. Wedsrijdruiters: B-dressuur C-pony's: gedeelde eerste plaats voor Romy Wester met Berijdster Joan Steeman op paard Anisha, tijdens hun eerste officiële wedstrijd, (foto: MSP) ten en 2. Lisette Kwakkel R.V. Harenkarspel met Okay 149 punten. Proef 33: 1. Marije Geusebroek R.V. Heerhugowaard met Peruzzi 156 pun ten en 2. Paulien Tervoort R.V. Harenkarspel met Fahrenheit 146 punten. Zl-dressuur: Proef 38: 1. Sandra Elzinga van L.R. Heiloo met Komiek 169 punten. Proef 39: 1. Sandra Elzinga van L.R. Heiloo met Komiek 175 punten. Z2-dressuur: Proef 48: 1. Rosina Hoopman Wieringermeerruiters met Mans 209 punten. Proef 49:1. Rosina Hoopman Wieringermeerruiters met Mans 203 punten. Uitslagen zondag: Dressuur: Recreatieruiters B-dressuur: AB- pony's: 1. Marcella Brouwer met Guido, 2. Stephanie Brouwer met Margriet. CD-pony's; 1. Priscilla vd Velde met Calypso, 2. Merel Valkering met Snoopy, 3. Myrthe Georgiades met Hnata van Rinnegom, 4. Leonie Bruin met Serano, 5e Tanja Palfenier met Katinka. E-pony's: 1. Nicky Erkamp met Xena. Paarden: 1. Fleur Menephta en Pim zomerdijk met Jumper. B-dressuur DE-pony's: 1. Kim waagmeester met No Noncense. Ll-dressuur C-pony's: 1. Sandra Erkamp met Menephta. Ll-dressuur DE pony's: Lotte Revers met Jamy. L2-dressuur AB pony's: Linsey Pouw met Jacky. L2-dressuur CD pony's: Aimy Pouw met Lotje Ml-dressuur: Nikki Honigh met Jippie M2-dressuur: Ferry Korver met Nimba Zl-dressuur: Richa Nanne met Vegas B-dressuur paarden: 1. Melanie de Graaf met Nycarla, 2. Patricia Hes met Passe- Partout. Springen: AB-pony's: 1. Stephanie Brouwer met Margriet, 2. Renske Min met Willy, 3. Linsey Pouw met Jacky C-Pony's: 1. Sandra' Erkamp met Menephta, 2. Aimy Pouw met Lotje, 3. Pim Zomerdijk met Jumper. D-pony's: 1. Ferry korver met Nimba, 2. Priscilla vd Velde met Calypso, 3. Chanel van Silfhout met Markies. E-pony's/ Pa: 1. Melanie de Graaf met Nycarla, 2. Sharon Bleekemolen met Lucky Boy, 3. Shirley Gravemaker met Praniki. het element spanning ontbrak. Nu blijft het altijd de vraag wie als aller eerste in Zaandam aan de meet zal komen en de premie van de Grote Prijs Zaanstad op gaat strijken. Deze premie van a 7500 voor de winnaar garandeert een felle strijd tussen beide sekses waarbij de afloop onvoorspel baar is. In de acht jaar dat deze vrouw- manwedstrijd gehouden wordt is vijf keer een vrouw als allereerste aange komen (waaronder de laatste vier jaar) en drie keer een man. In ieder geval is bij dit principe bereikt dat de wedstrijd voor de vrouwen aanzienlijk meer media-aandacht krijgt dan in het verleden. Gevolg is voorts dat elk jaar weer meerdere wereldtoppers de gang naar de Dam tot Damloop weten te maken. En ook dat aspect draagt bij aan het succes en de uitstraling van dit evenement. HEILO - Honk- en Softbalvereniging Double Stars heeft als volgt gespeeld: Honkbal: DSSl-Senl: 10 -11, Sparks 2- Sen2: 5 - 5, DVH3-Sen3: 9 11, Sen4- Sullivans :21 -11, Nuenen-Junl 3 - 23, Adsp-RCH/Pinquins: 5 - 3 en 10 - 2, Bears-Pupl: 4-8, Pupl-Koedijk: 11-5, Pup2-Pirates 3: 6 -11, Urbanus2-Pup3: 22 -16, Softbal: Damesl-Kinheiml: 6 - 10, Urbanusl-Dames2: 10-5, Seagulls 1- Dames4: 11 - 3, Koedijk2-Dames4:14 - 9, Odiz-Adsp: 12 -16, Almere3-Pup: 9 - 16, Beaglesl-Herenl: 4 - 21, Heren2- Heronsl: 14 -19, Heren3-Rangers: 22 - 6, Peanuts-Froggies: 13 -13 en 16 - 18. HEILOO - Op donderdag 28 augustus start de damvereniging Heiloo met een ledenvergadering haar seizoen 2003/2004. De speelavond is elke don derdag op 19.30 uur in de kleine zaal van sporthal 't Vennewater. Zowel nieu we als oud-leden zijn welkom. De leden vergadering begint op 20.00 uur. HEILOO - Het bridgeseizoen voor Bridgeclub het Oosterpark staat weer voor de deur. Zij straten het seizoen op woensdag 10 september aanvang 19.45 uur in het Oosthonk. Om met complete lijnen van 12 koppels te kunnen spelen, kunnen zich nog enkele koppels aan melden, ook zij die de bridgekunst pas meester zijn en hun kennis in clubver band in de praktijk willen brengen. Aanmelden van nieuwe leden bij Aad Brugman, tel. 072-5334841. HEILOO - Op 20 augustus is er als volgt gevist: 1. Mike Sanches, 13 stuks, 2. Thomas Noels 10, 2. Alijla Nieuwland 10, 3. Jefery van Leeuwen 9, 3. Ina Nieuwland 9,4. Alex Morsch 8. De vol gende jeugdviswedstrijd is op 3 septem ber. HEILOO - Op maandag 8 september opent Klaverjasclub Wij en Zij haar kaartseizoen. De club komt om de veer tien dagen bijeen. De opbrengst zal besteed worden aan het werk in ontwik kelingslanden waar plaatsgenoot pater Theo Borst werkzaam is. Men hoeft geen lid te zijn, iedereen is welkom met of zonder partner. Het Trefpunt is rook vrij en de aanvang is 20.00 uur. HEILOO - De eerste Dance Party in Tendenz voor bezoekers vanaf de brugklas tot en met 15 jaar is op vrij dagavond 5 september. Het wordt een superswingende avond met hun geweldige dj's en lichteffecten. De nieuwste hits worden gedraaid, dus kom allemaal uit je bol gaan. Het duurt van 20.00 tot 23.00 uur en de entree is 0,80 euro. Op woensdag 3 september is de eerste T-Lounge van het seizoen. Van 14.00 tot 17.00 uur kun kinderen komen internetten, tafelvoetballen darten, t.v. kijken, spelletjes doen, muziek luisteren, Hitkranten lezen en gratis een kopje thee drinken. T-lounge is niet alleen elke woensdagmiddag maar ook elke donderdagmiddag van 15.00 tot 17.00 uur. De entree is gratis. Tendenz is alcoholvrij en er mag niet gerookt worden. HEILOO - Een week van uitersten, van tropische hitte tot mistige koude. Een week met enthousiast spelende jeugd, die zorgde voor leuke, lange en/ of spannende wedstrijden. Hier volgen de resultaten van Vennewaters jeugd club 2003. J.E.8 - 1 Max v.Gelder. 2 Thomas Ouwejan. M.E.8 1 Jaimily Slootman. 2 Laura Mc Garry. G.D.8 - 1 Jaimily Slootman+Max v,Gelder 2 Sander Ouwejan+Thomas Ouwejan. J.E.10 - 1 Tim v.Gelder 2 Robin de Jong. M.E.10 - 1 Nicolle Broers 2 Jetske Littooy. G.D.10 - 1 Jetske Littooy+Jeroen Tesselaar 2 Evelien Hart+David Ibink. J.D.10 - 1 Joep Brouwer+Rong Zwemmer 2 Steven Blaauboer+Bryan de Lange. J.E.12 - 1 Jeroen Leeuwendal 2 Tim v.Gelder M.E.12 - 1 Dorith Zandhuis 2 Viola de Boer. G.D.12 - 1 Jeroen Blank+Lisanne de Jong 2 Ralph Broers+Viola de Boer. J.D.12 - 1 Jeroen Blank+Jeroen Leeuwendal 2 Björn Luchtmeijer+Daan Tesselaar. M.D.12 - 1 Lisanne Jorna+Rieneke Velstra 2 Rianne Laan+Lisanne Mc Garry. J.E.14 -1 Daniël Ibink 2 Tim Ibink M.E.14 - 1 Laura Jansen 2 Jette Frugte. G.D.14 - 1 Laura Jansen+Daniël Ibink 2 Zinzi v.Velzen+Floris Stokman. J.D.14 - 1 Tim Ibink-fSander Kok 2 Jelle Roos+Floris Stokman M.D.14 - 1 Laura Jansen+Cheryl Hemmer 2 Stefanie' Slootman+Dorith Zandhuis. J.E.17 - 1 Tjeerd Meijer 2 Auke Puyt M.E.17 - 1 Hazel Demelker 2 Cheryl Hemmer. G.D.17 - 1 Hazel Demelker+Tjeerd Meijer 2 Cheryl hemmer+Auke Puyt. J.D.17 - 1 Tjeerd Meijer+Auke Puyt 2 Niels Sabel+Tobias Maes. M.D.17 - 1 Hazel Demelker+Saskia Demelker 2 Femke Koppen+Romy Schagen. Jeugdclubkampioenen zijn geworden: Hazel Demelker en Tjeerd Meijer. Vorige week zijn wij deze tekst verge ten te plaatsen. Onze excuses daar voor. Redactie Uitkijkpost

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 6