Repetities Oliver! verhuisd naar Meerhal Spektakelstuk in Akersloot Open dag Plusactiviteiten Muziekcursussen voor kinderen bij Toonbeeld Ringsteken Limmen groot succes Conquista met volle kracht vooruit Stichting Kinderopvang Limmen houdt 'open huis' Skatepark Limmen vindt vooralsnog geen doorgang Loopbaantraining De Ommezwaai Man door messteek om het leven Ramkraak (foto: MSP) Cursus Michel Schutte Nachtmarkt Akersloot Nieuwe wisselexpositie in centrum De Hoep wanneer. Nederlandse sterren- special op Castricum 105 www Begin seizoen senioren Limmen M CASTRICUM - Een 53-jarige bouw- kundig ingenieur is maandagavond door zijn echtgenote gestoken met een mes. Volgens omwonenden had het paar uit Castricum ai langer relatie problemen, wat maandagavond esca leerde in de steekpartij. De man werd met spoed naar het ziekenhuis in Beverwijk gebracht, maar overleed daar even later aan zijn verwondingen. CASTRICUM - Woensdag 20 augustus vond er omstreeks 02.50 uur een zogenaamde 'ramkraak' plaats bij een modezaak aan de Dorpsstraat. Met een gestolen auto uit Alkmaar werd de pui van de zaak geramd en werden er 6 kledingrekken leegge haald. Vervolgens zijn de daders met de auto gevlucht in de richting van Heemskerk. De schade bedraagt véle duizenden euro's. i AKERSLOOT - Maandag vond er in Akersloot aan de Pontweg een spekta kelstuk van de eerste orde plaats. Op die dag werd namelijk de romp van het gemeentelijk monument korenmolen de Oude ÏCnegt herplaatst. Nadat de molen 2,5 jaar werd grotendeels werd verwoest door brand, is Molenmakerij Saendijck de afgelopen tien maanden bezig geweest met de restauratie. De gerestaureerde romp werd via het Noordhollandskanaal vervoerd en vervolgens per kraan op het onder stuk getakeld. De heer Theo Visser te Akersloot, bestuurslid van de Stichting Uitgeester en Akersloter Molens maakte melding van dit feit, waarna een groot aantal Akersloters persoon lijk een kijkje is gaan nemen. In mei 2004, tijdens de nationale molendag, zal de molen weer in haar oude staat te bewonderen zijn. Ingezonden mededeling LIMMEN - De Ommezwaai Training en Coaching uit Limmen organiseert dit najaar opnieuw een loopbaantrai ning, waaraan particulieren tegen gereduceerd tarief kunnen deelne men. De Ommezwaai is een bureau voor loopbaan- en organisatieontwik keling. Iris Depassé, eigenaar van De Ommezwaai, verzorgt al jaren trainin gen en individuele loopbaantrajecten voor diverse bedrijven. Sinds najaar 2002 organiseert zij met enige regel maat loopbaantrainingen voor parti culieren. De reacties zijn zeer positief en vele mensen hebben inmiddels door de training veranderingen kun nen realiseren, waardoor zij met meer plezier naar hun werk gaan. De vierdaagse loopbaantraining kost voor particulieren E 275,- per per soon. De training vindt plaats in Heiloo op vrijdag 12 en zaterdag 13 september en op vrijdag 3 zaterdag 4 oktober 2003. Voor meer informatie over de training en aanmelding, zie: www.ommezwaai.nl of bel De Ommezwaai: 072-5020345. AKERSLOOT - Maandagavond om half negen vertrekken de meeste kinde ren van de Samenwerkende Toneel verenigingen te Akersloot alweer. Ze hebben hun scènes doorgenomen en die zijn goed genoeg, vindt de regisseur. De hoofdrolspelertjes blijven. Ze vormen de kern van de musical Oliver! Het is de eerste repetitie na de grote vakantie. Inmiddels is het hele circus verhuisd naar de veel grotere Meerhal van VV Mecrvogels *31. Voor de vakantie was de Storeyclub een prima oefenruimte maar inmiddels moeten de spelers de werkelijke afmetingen van het podium leren kennen. Met tape heeft de regis seur de decors uitgezet op dc ruim bemeten vloer. De verschillende scènes hebben hun eigen kleur plakband. Daardoor kunnen de spelers hun posi ties bepalen in onder meer een kroeg, een doodskistenwinkel en op een brug. De musical Oliver! is oorspronkelijk een Engelse tekst van Lionel Bart. Hans Kuyper en muzikaal leider John Numeijer hebben daar hun eigen ele menten aan toegevoegd. Wat opvalt in de enorme hal is de galm, sommige stemmen weten die te overbruggen. Anderen vallen nauwelijks te horen maar het vormt een goede lakmoes proef voor de werkelijkheid van het podium waar ze straks in december staan. De regisseur holt cn draaft tijdens de doorloop van de eerste vijf scènes, hij is voortdurend op zoek naar nieuwe posities en gezichtspunten. Volgt een levensechte doodgraverscène: het koor stapt imponerend, met zware bassen en hoge alten, de speelcirkel binnen. Oliver (Brim) zingt solo, geze ten op een stoel, midden in de ruimte. John en Hans coachen hem attent. Het is ook niet niks als je daar in je eentje zit en alle ogen op je gericht weet. 'Scène vier' wordt omgeroepen en nu is het de beurt aan de andere Oliver want het zijn er twee. Hij kruipt koddig onder een stoel bij de start van zijn spel. Even later vliegt hij dramatisch zijn baas aan die het waagt zijn moeder te beschim pen. Het doet denken aan een scène uit Ciske de Rat. Wreed wordt Oliver opgeborgen in een kist en spotternijen en boosaardigheden dalen over hem neer. Volgt een prachtig lied van Oliver met een andere straatschoffie waar de regis seur bij de opkomst van het koor roept: „Dit wordt leuk, er komt beweging in..." Bij de volgende pauze beraadslagen John en Hans buiten met Dick Kruk, de organisator. „We moeten weer even opstarten na de vakantie", zegt Dick, „maar het gaat goed, we hebben nu ook financiële steun van de Ondernemers Vereniging Akersloot ontvangen en kunnen nu dus concrete stappen nemen." „Het wordt een feest", zegt Hans. EGMOND - Begin september start kunstschilder Michel Schutte weer een nieuwe cursus kunstschilderen met olieverf. De stijl is realistisch/roman tisch en de cursisten leren uitgebreide technieken van de oude meesters ken nen. Olieverf is een makkelijk medium, een foutje is eenvoudig te herstellen en je kunt laag over laag aanbrengen. Doordat de groepen niet groter zijn dan 6 leerlingen krijgen de cursisten ruime aandacht. Gezamenlijk wordt er een onderwerp uitgekozen en dit wordt stap voor stap uitgewerkt. Vervolgens wordt een volledige beschrijving gege ven na het voltooien van het kunst werk. Zo ontstaat een naslagwerk waarop steeds weer kan worden geval len. Dit jaar is voor Michel Schutte een jubileumjaar want hij geeft alweer 12,5 jaar kunstschilderles in Egmond aan Zee. Momenteel exposeert hij in Galeri Zeewinde te Den Burg op Texel. Vorig jaar waren zijn schilderijen op Yorin TV te bewonderen. Voor meer infor matie kunt u bellen met Artpracticum Egmond, tel. 072-5063047. Werk van Michel Schutte De kinderen van de Samenwerkende Toneelverenigingen te Akersloot zijn momenteel druk bezig met de repetities voor de musical Oliver! Ingezonden mededeling ALKMAAR - Gemeente Castricum zal nog eyen geduld moeten opbrengen voor dé aanleg van het geplande, skate park aan de Vuurbaak in Limmen. Bestuursrechter M. Zijp stelde de bewo ners die protest hadden aangetekend vorige week woensdag in het gelijk. De reden van het oordeel van de bestuurs rechter is dat de gemeente weliswaar gelijk heeft als zij beweert dat het bou wen van speeltoestellen vergunningsvrij is, maar de gemeente heeft wel degelijk een bouwvergunning nodig voor de aanleg van een skatepark als geheel. De gemeente was op voorhand ervan uitge gaan dat zij hier niet over hoefde te beschikken. De voorzieningenrechter meent dat het skatepark, naar aard en omvang, als één constructie moet worden beschouwd. Voor het 'opknippen' in vijf afzonder lijke te beoordelen, op zichzelf staande elementen zoals verweerder- de gemeente Castricum- heeft gedaan, is naar het oordeel van de voorzieningen- rechter dan ook geen plaats. Een bunde ling van vergunningsvrij e bouwwerken die- zoals in dit geval- uitmondt in een constructie bestaande uit vijf skatetoe- stellen op een geasfalteerd terrein dat een oppervlakte van 414 m2 beslaat, wijkt naar het oordeel van de voorzie ningenrechter daarvan af. Een opsteker voor de bewoners en een tegen de procedure van een bouwver- domper voor gemeente Castricum. gunning bezwaar aantekenen, maar Maar of het oordeel van de bestuurs- gezien het bestemmingsplan lijkt de rechter Uiteindelijk leidt tot afstel van gemeente in haar recht te staan, het skatepark aan de Vuurbaak, lijkt ondanks al 157 tegenstanders uit de onwaarschijnlijk. De bewoners kunnen betreffende wijk. De tijd zal het leren. De vlaggen hangen uit bij de bewoners van de VuurbaakVooralsnog heeft de rechtbank te Alkmaar hen in het gelijk gesteld, (foto: MSP) LIMMEN - Op zaterdag 6 september houdt De Stichting Kinderopvang Limmen (KOVL) met alle kinderen en hun ouder(s), het personeel, de leiding en genodigden het jaarlijkse zomerfeest. Voorafgaand aan dit feest houden zij open huis van 13.00 tot 15.00 uur. Voor wie altijd al geïnteresseerd is geweest in het reilen en zeilen van de kinderop vang, voor wie belangstelling heeft in een plekje voor de kinderen bij de KOVL, of voor wie gewoon nieuwsgie rig is naar hoe het er daar van binnen uit ziet, kan worden rondgeleid langs de groepen, de kunstwerken van de kinde ren, de grote achtertuinen en worden voorzien van de nodige informatie. De Stichting Kinderopvang Limmen biedt verantwoorde, flexibele en sfeer volle opvang voor kinderen van 0 - 13 jaar, zodat ouders in de gelegenheid worden gesteld om naast hun taak*als opvoeder ook andere taken in de samenleving te vervullen. De opvang voldoet aan de eisen gesteld vanuit de Gemeentelijke Verordening. Hierbij valt te denken aan eisen over deskun digheid van het personeel, kwaliteit, vei ligheid, inrichting en hygi-ëne. De medewerkers van de Stichting Kinderopvang Limmen zijn geschoold en deskundig. Door positieve stimulans en het geven van genegenheid leren zij het kind binnen de groep zichzelf, elkaar en de omgeving te respecteren. Het leren van elkaar neemt daarbij een belangrijke plaats in. Het kinderdagverblijf Eigen Wijs biedt opvang aan 48 kinderen per dag in de leeftijd van 0 tot 4 jaar. Eigen Wijs, de naam zegt het al, kinderen kunnen zich op hun eigen wijze ontwikkelen waarbij gelet wordt op de eigen individualiteit. Tevens wordt de veiligheid en geborgen heid van het kind centraal gesteld. Ook een zo open mogelijk contact met de ouders, om zodoende onze begeleiding/ verzorging van de kinderen zoveel mogelijk aan te laten sluiten bij de thuis situatie, is een van de kernpunten. De buitenschoolse opvang On Wijs biedt opvang aan 30 kinderen per dag in de leeftijd van 4 tot en met 12 jaar. Belangrijk wordt gevonden dat kinde ren op On Wijs de mogelijkheid hebben om de dagelijkse dingen dié zij thuis doen ook bij On Wijs kunnen doen. Hierbij wordt onder andere gedacht aan speelafspraken met vriendjes en vrien dinnetjes, sport- en clubaetiviteiten, maar ook aan het belang van een ver trouwde thuisbasis waar altijd iemand is die luistert en kan helpen wanneer dat nodig mocht zijn. Doel is een opvang te creëren waar zowel kinderen als ouders zich thuis voelen. Hierbij wordt gezocht naar een balans tussen een huiselijke omgeving waar een kind kan bijkomen van een drukke dag en genoeg uitda gende elementen om de vrijetijdsbeste ding zo passend mogelijk te maken. U vindt de Stichting Kinderopvang Limmen aan de Sportlaan 25 in Limmen, tel: 072 5052418, e-mail: kovl@freeler.nl LIMMEN - Het bestuur en de coördi nator van Conquista hebben hun krach ten gebundeld, wat niet voor niks is geweest. Dankzij de krantenartikels, de jaarmarkt en hun inzet, is het gelukt om een flink aantal mensen enthousiast te maken voor het behoud en continueren van hét jongerencen trum van Limmen; Conquista. Deze vrij willigers gaan zich, samen met de huidi ge medewerkers inzetten voor de jeugd en jongeren van Limmen. Conquista wil AKERSLOOT - Was het de laatste jaren wat tobben met de bezetting van de nachtmarkt, dit jaar heeft de organi- satie daar totaal geen last van. Wellicht door de huidige economische recessie is het aantal marktkramen dit jaar ongekend hoog en zullen op vrijdag 29 augustus de bezoekers van de nacht markt maar liefst 110 gevulde kramen aantreffen waar zijn hun spulletjes kun nen kopen. Vanaf 19.00 uur kan men terecht in het oude centrum van Akersloot, struinen langs de sfeervol verlichte kramen. Oude bekende ont moeten, hier en daar een teutje, loe rend naar de koopjes van de markt. Naast de reguliere handel heeft de organisatie 21 oude ambachten naar deze markt gehaald, van stoelenmatter tot glasblazer en van klompenmaker tot imker. Altijd erg leuk om deze oude ambachten aan het werk te zien. De horeca zal vanzelfsprekend inspelen op deze markt en doormiddel van gezelli ge terrassen en levende muziek bijdra gen tot een gezellige sfeer deze avond. Op het Wilhelminaplein is een grote tent geplaatst waar iedere avond echte rock 'n roll muziek door een groot aan tal bands ten gehore wordt gebracht. De entree op de markt en in de muziektent is als vanouds geheel gratis. garant staan voor een leuk programma en een plek kunnen bieden, waar kinde ren en jongeren zich thuis voelen. Met mensen die zich ook verantwoordelijk - voelen voor het wel en wee van het gebouw en de bezoekers. Met de huidi ge medewerkers, een nieuw beleid en de nieuwe aanwinst gaat hen dit zeker luk ken. Tot het kermisweekend zal Conquista alleen geopend zijn op de zaterdag (in het kermisweekend zijn zij gesloten). Ondertussen zullen de nieu- we medewerkers worden ingewerkt. Hierna zal Conquista weer, net als van- ouds, geopend zijn op de vrijdag, zater dag en de zondagmiddag. Programma voor zaterdag 30 augustus - 2003 *Kinderen: 4 tot en met 10 jaar Het is nog steeds een beetje zomer en dus wordt er deze ochtend geknutseld in het teken van de zomer. Er zijn vier I vrijwilligers aanwezig die helpen met knutselen. Heb je zelf leuke dingetjes - die je mee wilt nemen om te gebruiken, is dat natuurlijk altijd goed. De ochtend - begint om 10.30 tot 12.00 uur en de entree is 1 euro. *Tïeners: 11 tot en met 15 jaar Zaterdagavond kün je eindelijk na de lange, zeer warme zomervakantie, weer j lekker komen swingen, op de tweede discoavond van het nieuwe seizoen. Deze avond is omgedoopt tot After, Beach Party, verzorgd door Mary, Miranda en Wendy. Neem al je vrienden - en vriendinnen mee en maak er samen een te gekke avond van! De nieuwste hits zijn in huis en natuurlijk kun je ook gebruik maken van de computers die er staan. De deur gaat open om 19.00 uur en sluit om 23.00 uur. De entree is gratis. Jongeren: vanaf 16 jaar Het jongerencafé is zaterdagavond weer als vanouds geopend van 20.30 tot 01.00 uur. Dus heb je zin om met de oude en de nieuwe medewerkers het seizoen goed in te luiden? De medewerkers van Conquista zijn er klaar voor en heten je graag welkom! De entree is gratis. CASTRICUM - In september starten er voor de jongste kinderen weer verschil lende muziekcursussen bij Toonbeeld. Op de dinsdagmiddag kunnen deze kin deren gaan genieten van muziek op allerlei manieren onder de deskundige leiding van de kersverse docent Lex van Mens. Voor de allerjongsten (4 tot 6 jaar) is er de cursus 'Muziek voor Jonge Kinderen'. Een cursus voor kinderen die van zingen, dans en muziekspelletjes houden. Deze cursus van 20 lessen kost E 62,00 en zal bij voldoende belangstel ling een vervolg krijgen in 2004. Kinderen van 6 tot 8 jaar kunnen wor den aangemeld voor de cursus 'Spelen met Muziek'. In deze jaarcursus wordt gewerkt aan de ontwikkeling van maat- en ritmegevoel, muzikaal gehoor, stem gebruik en begrippen als hoog-laag, hard-zacht, snel-langzaam. Dit alles wordt bereikt door zingen, muziekspel letjes, bewegen en spelen op Orff-instru- menten (trommel, triangel etcetera) Kosten E 127,00 Kinderen van 7 en 8 jaar kunnen zich ook inschrijven voor de cursus 'van Muziekspel tot Nootjes'. Een cursus van 20 lessen voor kinderen die nog te jong zijn voor de schakelklassen maar wel veel van muziek houden. In deze cursus wordt een begin gemaakt met het lezen van het notenschrift, worden natuurlijk weer muziekspelletjes gedaan en vindt er een oriëntatie plaats op allerlei muziekinstrumenten. Kosten E 62,00. Schakelklassen Voor kinderen van 8 en 9 jaar die nog geen gerichte instrumentkeuze hebben gemaakt zijn er de schakelklassen. Een voorbereidende cursus op het instru mentale onderwijs. Bij Toonbeeld zijn er drie varianten, namelijk de schakel klas blokfluit, keyboard en gitaar. Kosten van deze cursus van 30 lessen bedragen E 123,00. Bij de basisscholen is er een folder voor deze cursus te ver krijgen. Kinder- en tienerkoren Naast deze cursussen is het mogelijk om uw kind op te geven voor een van de vele kinder- en tienerkoren bij Toonbeeld. Op de woensdagmiddag wordt gezongen onder leiding van Adinda Vis. Mogelijkheden zijn er voor alle leeftijdsgroepen en de kosten bedragen E 30,00 of E 14,00 als het een tweede cursus betreft. Aanmelden Voor meer informatie over deze cur sussen: Toonbeeld, Jan van Nassaustraat 6 te Castricum, tel: 0251- 659012. Voor aanmeldingen kan een daarvoor bestemd kaartje in worden gevuld bij Toonbeeld of via de website www.toonbeeld.tv. Accordeongroep Toonbeeld op zoek naar versterking Toonbeeld is op zoek naar volwassen accordeonisten die circa een jaar leser- varing hebben of vroeger hebben gespeeld en het weer eens willen pro beren. Er wordt op een beginnersni veau muziek gemaakt en alle partijen kunnen aan (on)mogelijkheden wor den aangepast. Het afgelopen jaar speelde het ensemble op dinsdagavond van 21.00 tot 22.00 uur maar in overleg zijn er missèhien andere mogelijkhe den. Docente Bertie Buis heeft eventu eel belangstellende het volgende te zeggen: 'Haal je instrument van zolder, schud het stof eruit, poets hem op en kom meespelen!'. De kosten voor dit ensemble bedragen E 168,00. meldingen bij Toonbeeld. Aan- LIMMEN - Zondag 24 augustus kon den zowel paard als berijder weer hun beste beentje voorzetten bij het jaarlijk se ringsteekevenement aan de Dusseldorperweg in Limmen. Deel name was zowel met aangespannen paard als met losse paarden of pony's (onder de man) mogelijk. Prijzen waren er voor de beste stekers, het best rijden de paard en voor de meest creatieve combinatie. De uitslagen: Onder de man (te paard):l. Monique de Ruijter met Donna - 19 punten, 2. Annemiek Welboren met Gienny - 18 punten, 3. Marion Dekker met Victor - 15 punten. Schoonste geheel werd gewonnen door Monique de Ruijter met Donna, Bestgaande rijpony werd gewonnen door Chloe Oosterveen met Haflinger. Mennen (voor de wagen): 1. Dhr J Baltus met steker Maudie van Leeuwen op fjord Bowie - 28 punten, 2. Rob vd Krogt met steker Liane van Noort op mini Shetlander Napoleon - 27 punten, 3. Jimmy Hendriks met steker Elvis Prësley op fjord Noortje - 22 pun ten. Bestgaand paarden werd gewonnen door Gerrit Seignette met tweespan friezen Melita en Ulbe. Schoonste geheel werd gewonnen door Ben Meijland met tweespan fjorden paarden in Noorse kledij en Noorse aanspanning. Het ging er fanatiek aan toe bij het onderdeel paarden met berijdster de 14 deelnemers streden allen voor de eerste plaats, (foto: MSP) CASTRICUM - Op zondag 31 augustus houdt de Plusactiviteiten in het Bonhoeffercollege te CastricumPieter Kieftstraat 20 een Open Dag, van 11:00 tot 14:00 uur. Tijden sdeze dag is er gelegenheid tot het stellen van vragen aan docenten over hun cursus(sen) Het in juni huis-aan-huis verspreide Plusactiviteitenprogramma 2003-2004 ligt bij de bibliotheken in de gemeenten Alkmaar, Akersloot, Beverwijk, Castricum, Egmond, Heemskerk, Heerhugowaard, Heiloo, Limmen, Uitgeest, Velsen-Noord en Wijk aan Zee, Boekhandel Laan in Castricum en het Bonhoeffercollege, en bevat infor matie over het uitgebreide cursusaan bod op gebied van: Cultuur, Dans, Educatie, Gezondheid, Hobby en Vrije Tijd, Kunstzinnige Vorming, Mens en Samenleving, Muziek, Recreatie, Sport, Talen, Typen, Word, Windows en vele andere cursussen. Daarnaast zijn weer vele nieuwe cursussen in het program ma opgenomen, zoals de computercur sussen Windows XP, Linux en Powerpoint. Op creatief gebied zijn er Kettingen maken, Keukenkrans maken, Paaspaneel maken, Scrapbook maken, Stempelen, Textiel verven, Zilver solderen en Emailleren moge- CASTRICUM - In Bezoekerscentrum De Hoep is tot en met september de fototentoonstelling 'Vlinders in beeld' te zien. De foto's zijn gemaakt door Ans Louwerse-Duineveld uit Heems kerk. Zij maakt al jarenlang foto's van vlinders in de vrije natuur. Veel van de opnames zijn gemaakt in de duinen en directe omgeving. Ook maakt Ans vlin derfoto's op bloemrijke bergweiden en -hellingen in Zwitserland. Hier is haar passie voor vlinders ontstaan. Aan de wisselexpositie is 'een prijsvraag verbonden. U kunt meedoen door een deelnameformulier in te vullen waarop u aangeeft welke vlinderfoto u de mooiste vindt. Via de inzendingen wordt bepaald welke foto de bezoekers de mooiste vinden. Deze foto wordt verloot onder diegenen die op deze foto hebben gestemd. De formulieren zijn verkrijgbaar bij de balie van De Hoep en kunnen tot 15 september wor den ingevuld. lijk. Liefhebbers van film kunnen naar de cursus Filmgeschiedenis. Ook is er de cursus Meubel stofferen. Er zijn een aantal zeer interessante lezingen te vol gen over diverse landen zoals China, Indonesië, Iran, Mexico, Peru, Filippijnen, Syrië en Jordanië, Tibet, Yemen en lezingen over Sprookjes, Sociologie en Genetische modificatie Op muziekgebied kan men de Johannes Passion, Luisteren naar muziek en Stedelijke muziekcultuur leren kennen. Van een professionele docente kan er geleerd worden Haar te knippen. Met de cursus Duiken kunnen de cursiten de Vinkeveense Plassen onder water leren kennen. De talencur sussen zijn naast Engels, Frans, Grieks, Hebreeuws, Italiaans, Pools, Portugees en Spaans uitgebreid met Duits. Ook is er een speciale cursus Nederlands voor anderstaligen. Alle informatie is tevens te vinden op: www.plusactiviteiten.nl Telefonisch is de organisatie bereik baar op werkdagen van 09:00 tot 16:00 uur op tel: 0251-659119. LIMMEN - Op maandag 1 september gaan de activiteiten voor senioren in Limmen van start. De bijeenkomst vindt plaats in De Burgerij en begint om 9.45 uur. Deze zogenaamde 'open dag' wordt georga niseerd door de Ouderenbond KBO, woonkern Limmen, en is toegankelijk voor alle senioren uit Limmen en de andere woonkernen van de gemeente Castricum. Na een verslag van de activiteiten in het afgelopen seizoen, iAclusief een financieel overzicht, worden de acti viteiten voor het nieuwe seizoen 2003 2004 gepresenteerd. Daarna zal Mgr. Geukers, oud-vicaris van het bisdom Haarlem een inleiding houden over het thema 'Wat is er in de kerk aan de hand?'. Ook zal het KBO seniorenkoor uit Limmen enkele liederen en meezin gers ten gehore brengen. Volkszanger Thierry staat morgen centraal in uitzending van Castricum 105. CASTRICUM - Op donderdag 28 augustus vindt er op Castricum 105 een extra uitzending plaats van het programma 'Nederlandse Sterren', met daarin een special rondom de snel populairder wordende zanger Thierry. Met de Sneekweekhit 2003 'Neem mij zoals ik ben' krijgt Thierry einde lijk het stukje erkenning waar hij al een leven lang voor vecht. Dit vrolijke meezinglied waarvan de tekst geschreven is door Thierry's vrouw Jannie, verkoopt reuze goed en staat momenteel al in acht pro vincies in de regionale hitlijsten, zelfs in de cafés op het Rembrandtplein te Amsterdam wordt deze nieuwe hit al veelvuldig gedraaid. Thierry is met zijn nieuwe band genaamd The Musicmakers een nieuwe weg inge- - slagen waardoor zijn sound eea extra dimensie krijgt. Het program ma op donderdagavond zal worden gepresenteerd door Marry Kolthoff en duurt van 19.00 tot 21.00 uur. Tijdens het programma zal Thierry de luisteraars live te woord staan. Castricum 105 is in de ether (in de lucht) op 105.0 FM en is op de kabel te ontvangen op 104.5 FM (voor Bakkum en Castricum) en op 89.0 FM (voor Akersloot, Limmen en De Woude). Meer informatie kunt u vinden op; www.castricuml05.nl, reageren op programma's kan via tel: 0251- 655565 of infö@castricuml05.ni.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 8