HET PROGRAMMA: FULL CIRCLE BRUCE KEY CCREVIVAL TONY MACARONI and the swinging devils F33L3R ElltF66 16," zaal open om 19.30 uur Ce Groot Pi&ientcdi&: Q&i de- cHcuaA< Voorverkoopadressen in Heiloo Caf de Wit, Centerdisc, Sporthal t Vennewater. In Egmond-Binnen: Eeteaf 'The Boss'. In Limmen: Gat De Lantaarn Sporthal t Vennewater, Het Zevenhuizen 48 Heiloo, 072-5335313 5052948 1 06-30091372 UITKIJKPOST - 8 OKTOBER 2003 - PAGINA 12 F33l3r HEILOO - Op zaterdag 18 oktober vindt de vierde editie van het grootschalige popgebeuren The Proms of Heiloo plaats in sporthal 't Vennewater. Het festival is een jaarlijks terugkerend gebeuren en trekt jaar lijks vele bezoekers naar Het Zevenhuizen. Gastheer Ger de Haas zal ook dit jaar The Proms openen, waarna bands en artiesten als Bruce Key, OCR, F33l3r, Gruppo Sportivo, Toni Macaroni en The Swinging Devils, en Full Circle hun muziek door de sporthal laten knallen. Het grootste Heilooër muziekfestival dat zich de voorgaande jaren heeft bewezen als uitstekende mix van goede muziek en veel gezelligheid zal ook dit jaar bol staan van muzikale hoogstandjes! Bruce Key Gruppo Sportivo Full Circle cioüt in vc-ültijiiiyliL-ii; De bands Zaterdag 18 oktober in sporthal 't Vennewater Heiloo publiek overdonderd van de presentatie en het enthousiasme waarmee zij haar num mers presenteert! F33L3R speelde on langs nog op Low lands. De band met een bijna on-Nederlandse sound rond zanger Jeroen van Riet speelde de pannen van het dak en glorieerde temidden van een pandemonium GRUPPO SPORTIVO Manshande (slaggitaar) en Frank Niemans (zang/gitaar). Toni Macaroni and the swinging Devils speelt veel in programma's met diverse Engelse en Duitse muziekgroepen en stond zelfs enkele malen in het voorprogramma van Fats Domino. Een groep welke niet zomaar covers speelt maar oude nummers in een nieuw jasje steekt en combineert met nummers van anderen tot ware het een nieuwe song. Een reis door de tijd van The Beatles, Elvis Presley naar The Who, Status Quo en the Hollies, noem maar op. Ze komen vrijwel allemaal aan bod. De snel heid in hun programma alsmede hun performance maken de band uniek. Niet voor niets worden zij op diversè Europese festivals uitgenodigd. Een act om te zien en te horen. Deze band is eind 1998 ontstaan uit de schoolband van een Alkmaarse middelbare school. Het allereerste optreden werd direct een gedenkwaardige: namelijk als voorprogramma van popgroep Van Dik Hout in de Melkweg in Amsterdam. Na deze bliksemstart doet de groep ervaring op podia door heel Nederland op met het spelen van covers van o.a. Live, Pearl Jam en U2. Waar de band ook verschijnt, telkens weer raakt het aan strandballen, die vanaf de front stage de zaal in werden geschoten. Melodieuze progrock van de boven ste plank, een aanwinst voor het clubcircuit. Het Nederlandse F33L3R, spreek uit: Feeler, is de band rond de broertjes Eef en Jeroen van Riet, Matthijs Gaspar en Jochem Aarts. Op hun titelloze debuutal bum borduren zij voort op de op Amerikaans gestoel de rockmuziek die het eind jaren 90 goed deed, en die nog zeker niet aan populariteit heeft ingeboet. Het debuutalbum belooft veel goeds. Ondersteund door de single Heaven Sent lijkt de groep klaar voor de grote doorbraak. Laat ook u zich betoveren door de bezwerende teksten en golvende onderbuiksound? Gruppo Sportivo is een heel ander verhaal. De band heeft zijn sporen al dik verdiend in Nederland. De groep, opgericht in 1976 en sindsdien in wisselende bezetting, blijft een echte Haagse popband met een aan stekelijk gevoel voor humor, die eind jaren zeventig op de eerste golven van de new wave een enorme popula riteit behaalt. Gruppo balanceert in die periode knap tussen pastiche en persiflage. Creatief brein en anti-held Hans Vandenburg doekt de band in 1979 onverwacht op. Nadat zijn project Buddy Odor Stop genadeloos flopt gaat hij weer verder met Gruppo Sportivo, nu met: Hans Vandenburg gitaar en zang, Peter Calicher keyboards en zang, Max Mollinger drums, GJ Konink bas, Lies Schilp en Inge Bonthond zang en percussie. Full Circle is een groep van vijf musici, die zich heeft toegelegd op het spelen van een breed repertoire gebaseerd op de popmuziek vanaf de jaren zestig tot nu. De groep is sinds juli 1996 onder deze naam actief en hoewel vier leden (Jeannet, Henk, Freek en Wilco) daarvoor reeds samenspeel den kon men pas echt van Full Circle spreken toen Marco Hoogland als vijfde man werd aangetrokken. Sinds maart 2001 heeft Ian Rijksen het drumpodium overgenomen en zich inge werkt in het omvangrijke repertoire. Alle leden heb ben in het Noordhollandse circuit en daarbuiten veel ervaring opgebouwd en deze know-how meegenomen in Full Circle. Het grote reper toire dat zij beheersen staat borg voor gevarieerde muziek: The Supremes, Rolling Stories, The Sha dows, Focus, eigentijdse Anouk, Bon Jovi, Skunk Anansie, Anastasia of Easy- Tune....allerlei juweeltjes uit de popmuziek, die op elk moment van de dag een streling voor het oor zijn. Een vaste technicus zorgt daarbij voor een aangenaam en glashelder geluid. Kortom: dit mag je niet missen op 18 oktober! Voor meer informatie over The Proms of Heiloo kun je bel len met Sporthal 't Vennewater, tel. 072-5335313, 072- 5052948 of 06-30091372, of kijk op www.hetvennewa- ter.nl. De organisatoren Kees de Wit, Aris en Ans de Wit en Jos Rozendaal geven graag antwoord op ver dere vragen. De zaal is open vanaf 19.30 uur, aanvang 20.15 uur. Na Ypestock is The Proms of Heiloo het enige groot schalige muziekfestival dat jaarlijks terugkeert in Heiloo. GP Groot uit Heiloo draagt de Proms een warm hart toe en heeft wederom zijn naam aan het evenement verbonden. De afgelopen drie jaar geno ten duizenden mensen van bekende bands en grote artiesten, en sloten zij The Proms in hun hart. Met name dertigers en veertigers zullen zich thuis voelen bij The Proms. Bezoekers in deze leeftijdsgroep lieten vorig jaar weten weer eens een 'ouderwets gezellig avondje' te beleven en ook over het muziekgenre was men zeer te spreken. Wie meent dat er nooit eens iets passends voor hem/haar wordt geor ganiseerd moet zeker eens een kijkje nemen bij The Proms. Het zal zeker niet tegenvallen! Wanneer je zeker wilt zijn van een plaatsje, doe je er goed aan om snel een entreebewijs te kopen. De kaart verkoop is immers al begonnen en hoewel het evenement nog niet hele maal is uitverkocht geldt het op op! Kaarten zijn verkrijgbaar (E 16,- per stuk) bij Café de Wit, Centerdisc en Sporthal Het Vennewater in Heiloo, Eetcafé The Boss in Egmond-Binnen en Café de Lantaarn in Limmen. CC Revival en Toni Macaroni zijn geen onbekenden van The Proms. Ook vorig jaar bestegen beide groe pen de Promsbühne en wisten zij de zaal aan hun voeten te krijgen. De zes leden van de CC Revival zullen de swingende toeschouwers zich weer helemaal in de seventees laten voelen. De band speelt louter en alleen Creedence covers, welke mede door het rauwe stemgeluid van zan ger Frank Niemans bijna niet te onderscheiden zijn van de originele nummers met de stem van John Fogerty. De band bestaat uit: Henk- Jan van der Horst (drums), Guus op de Weegh (bas), Mark Jonk (sologi taar), Jan Mooij (toetsen), Hans

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 12