UITKIJKPOST - 15 OKTOBER 2003 - PAGINA 06 Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. (A HEILOO Politieberichten Heiloo Herstel sterrenbos op Nijenburg vervolg van pagina 4 Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Wenst u informatie over één van de genoemde plannen, dan kunt u telefonisch een afspraak maken met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoon (072) 535 66 66 Nieuw bouwplan via art. 19, lid 2 Wet R.O. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstellingsmogelijk heid, als omschreven in artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan het door Deurwaarder Bouwgroep ingediende plan voor de bouw van de 22e bosvilia (woongebouw) in het plan Egels- hoek op het (voormalige) SMEA-terrein op perceel Westerweg 83a. Het bouwplan is niet in overeenstemming met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrijstellingsprocedure. Ter inzage Bovengenoemd bouwplan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 16 oktober 2003 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoon (072)535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld plan vergunning te verlenen, schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Nieuw bouwplan via procedure art. 19, lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen voor het plaatsen van een erker en het vernieuwen en veranderen van het voorkozijn op de eerste ver dieping van de woning op het perceel Hoefcamplaan 2. Ter inzage Het bouwplan en de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 16 oktober 2003 gedu rende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoon (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan schriftelijk gemoti veerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heüoo. Verleende mtritvergunningen Het college van burgemeester en wethouders heeft de volgende vergunning voor het maken van een uitrit op de openbare weg verleend ten behoeve van het perceel Bergeonstraat 10. Ter inzage De uitritvergunningen met de bijhorende stukken liggen vanaf donderdag 16 oktober a.s. ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Procedure Wanneer deze vergunning gereed is krijgt de aan vrager van de uitrit bericht van de afdeling Ingenieursbureau over de kosten. Pas nadat de kosten zijn voldaan en de vergunning is verstrekt, verzorgt deze afdeling het maken van de uitrit. Indienen van bezwaren Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van de bovengenoemde uitritvergun ning, dan kunt u hiertegen binnen zes weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, dan kunt u ook om een voorlo pige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank in Alkmaar. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Koster van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 68. burgerzaken burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 9 oktober 2003 geboorten Chris z.v. F. Velseboer en I. Kaandorp Guus T. z.v. N.E. van Leeuwen en S.E. Groot Welmoed H. d.v. S.G. Kalverdijk en P.B. van der Veldt Rens z.v. R.J. Barendsma en J.E. Raggl Jasper N. z.v. D.J. Beets en M.E. Aigra Mirte d.v. M. Bronkhorst en CA. van Noort Marit d.v. S.H.N. Rood en M.C.H. Veldt elders geboren Ella A. d.v. E. Huijzer en S. Beentjes Sterre d.v. C.E. Tiemstra en M. Smit RosaN. d.v. J.G. Oppenhuizen en S.R. de Jong MeesJ.B. z.v. T. Veldt en J. Steenhoek Alex z.v. J. van Twuijver en K.M. van der Werf huwelijksaangiften M. Fakkeldij en Fithri Ermawati J. de Bie en M.C.C. Neeft huwelijken partnerschapsregistraties G.H. Mansholt en A. Zootjes JA Geels en W.B. Rechterschot M.F. Niesten en M.S. van Vemde D.V. Smith en T.E. Zonneveld R.W. Witte en A. Driessen R.P. van Splunteren en B.J.K. Slachter overleden A. Luijt wv Koomen M.J.J. de Vries W.C. Schrijver wv Duin A.F.C, Morlang A.C. Hendriks wv van de Kleut GAA.M. Castelein ev Koopmans elders overleden j. van Schie J. Klunder TA. Moerman ev Tiebie H.C. van den Aakster wv Koppes I.Radulywv Mannes J.M. Mooijweer ev Tenniglo P. Hoogland wv Radix J.MJ. Duijvelshoff Visumplicht Verenigde Staten van Amerika uitgesteld Eerder informeerden wij u over de verplichting dat vanaf 1 oktober 2003 iedere Nederlander die naar de VSA reist in het bezit moet zijn van een eigen reisdocument dat voorzien is van een machineleesbare strook. Verder is toen gemeld dat een visum verplicht wordt, indien aan deze voorwaarde niet is voldaan. De ingangsdatum is op het laatste moment echter gewijzigd in 26 oktober 2004. Dit bete kent dat kinderen, die zijn bijgeschreven in het reisdocument van een ouder of gezaghouder tot 26 oktober 2004 kunnen meereizen met de ouder zonder dat voor het kind een visum moet worden aangevraagd dan wel dat het kind over een eigen paspoort hoeft te beschikken. Meer informatie Voor informatie over visa voor de Verenigde Staten verwijzen wij u naar het consulaat van Amerika, Museumplein 19 te Amsterdam, telefoon (020) 575 53 09 of de website: www.usembassy.nl. Voor nadere informatie over deze publicatie kunt u contact opnemen met de afdeling Publiekszaken, tel. (072) 535 67 22. en milieu Najaar! Grof huis- en tuinafval Tuinafval In het najaar maken veel mensen hun tuin 'win- terklaar'. Klein snoeiafval en bladeren kunt u in de groene rolemmer doen. Het liefst met zo min mogelijk zand, omdat dit minder goede compost oplevert. Als het afval te groot is voor de rolemmer, kunt u dit wegbrengen naar de Afval- gemeente. U kunt niet alk-s als tuinafval aan bieden, er zijn een aantal spelregels: Oude schuttingen, verhardingen, bielzen, graszoden, overtollige grond, boomstronken en -stammen en materialen afkomstig van groot onderhoudswerk zijn géén groftuin- afval, maar 'bouw en sloopafval'. Gooi geen bloempotten (steen of plastic), kartonnen dozen, klein puin en dergelijke in de groene rolemmer. Gooi geen tuinafval in de grijze rolemmer. Als er tuinafval in de grijze rolemmer wordt gevonden, wordt deze niet geleegd. De ver werkingskosten voor het afval uit de grijze voor de groene rolemmer. Bundels grof snoeiafval kunt u tot 2 kuub en niet zwaarder dan 12 kilo als grof tuinafval aanbieden via telefoonnummer (072) 535 68 88 van maandag tot en met woensdag van 08.00 tot 12.00 uur. U kunt dit grof tuinafval ook zelf brengen naar de gemeentelijke Afvalbrengplaats aan het Rosendaal 2. Grof huisafval Nog bruikbaar materiaal eerst aanbieden aan de ophaaldienst Kringloop Heiloo, telefoonnummer (072) 5338243. Ook het normale grof huisafval kunt u brengen naar de Afvalbrengplaats of laten ophalen door de gemeente. U kunt dit op maandag-, dinsdag-, en woensdagochtend tussen 08.00 en 12.00 uur aanmelden op telefoonnummer (072) 535 68 88. Wat is géén grof huisafval? Bedrijfsafval, bouw- en sloopafval, grond, gras zoden, puin, asbest en materialen afkomstig van groot onderhoudswerk is géén grof huisafval. Ook al het huishoudelijk afval wat in een rolemmer past wordt niet door de grof huisafval ophaaldienst meegenomen. Bouw- en sloopafval Vanaf 1 januari 2003 kunt u gratis 0,5 kuub bouw- en sloopafval per maand bij de Afval brengplaats brengen. Grotere hoeveelheden kunt u, tegen betaling, aanbieden bij de Regio nale Stortplaats, Boekelerdijk 13a te Alkmaar, telefoonnummer (072) 54135 50. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 07.00 en 16.00 uur en iedere eerste zaterdag van de maand van 08.30 tot 12.30 uur. Puin U kunt alleen 'schoon puin', straatstenen en/of straattegels, tot maximaal een kuub gratis brengen naar de Afvalbrengplaats. Ook hier geldt, géén bouw- en sloopafval. Wit- en bruingoed Met wit- en bruingoed worden grofweg alle elek trische apparaten bedoeld, ook de kleinere. Deze kunnen gratis worden afgegeven aan de winke lier die u de nieuwe apparatuur verkoopt. Zij zijn verplicht het oude apparaat weer in te nemen. U heeft er namelijk voor betaald via de verwijde ringsbijdrage. Wanneer géén nieuwe apparatuur wordt gekocht, kan men het brengen naar de Afvalbrengplaats. Wilt u wit- of bruingoed laten ophalen, meld dit dan op telefoonnummer (072) 535 68 88 op maandag-, dinsdag- of woensdagochtend, tussen 08.00 en 12.00 uur. Afvalbrengplaats gemeente Heiloo Rosendaal 2 (hoek Kanaalweg), Heiloo, telefoonnummer (072) 535 68 68. Openingstijden Maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur en iedere zaterdag tussen 09.00 en 12.00 uur. Als u uw afval komt brengen op de Afvalbreng plaats kan naar uw legitimatie worden gevraagd! erk in uitvoering Baggerwerkzaamheden in de watergangen van Heiloo De gemeente Heiloo start in week 43 (vanaf 20 oktober 2003) de vierde fase van het bagger- plan aan de zuidwest kant van Heiloo. Het betreft de waterpartijen buiten om de Harre- laers, de woonheuvel Westerzij, Boswijk, De Ronge en sportcomplex Het Zevenhuizen. De watergangen liggen: tussen de Harrelaers en de Zeeweg rondom de woonheuvel Westerzij tussen recreatiegebied Zuiderneg en Bosrank, Bosanemoon en Bosvaren tussen Boswinde en De Ronge tussen recreatiegebied Zuiderneg en De Ronge rondom sportcomplex Het Zevenhuizen De werkzaamheden zijn uitbesteed aan een aan nemer. De gemeente houdt toezicht op de uitvoering van de werkzaamheden en het Hoog- kwaiiteit. De totale werkzaamheden nemen ongeveer vier weken in beslag. Meer informatie Voor vragen kunt u terecht bij de heer C. Hartland, kwaliteitsmedewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoon nummer (072) 535 68 11. Stationsgebied De werkzaamheden in het stationsgebied vor deren gestaag. Naar verwachting komt eind oktober het langparkeerterrein aan de westzijde van het spoor gereed. Dan is ook de grote fiet senstalling aan de westzijde van het spoor, waar Prorail momenteel aan werkt, gereed. Op van nog een fietsenstalling aan de westzijde, tegenover taxi Zwart. Vanaf 15 oktober is Over- kerck tijdelijk niet meer bereikbaar via de Stationsweg. De ontsluiting van Overkerck ver loopt dan via Hoog en Laag. Al het autoverkeer om via de oostzijde te komen. Deze week zijn door de gemeente extra tijdelijke fietsenstallingen geplaatst aan de oostzijde om de overlast van verkeerd gestalde fietsen te beperken. Gebleken is dat ondanks de aanwezig heid van voldoende nood-fietsenstallingen aan de oostzijde van het spoor, aan de westzijde regelmatig fietsen worden gestald op bijvoor beeld het trottoir. De komende weken wordt extra gecontroleerd op verkeerd gestalde fietsen en fout geparkeerde auto's in het stationsgebied. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mw. P. Arnold, projectassistente, telefoonnummer (072) 535 67 92. HEILOO - In de afgelopen weken wer den een aantal snelheidscontroles op de Ypesteinerlaan gehouden. De eerste controle werd op 25 september gehou den. De controle vond van 7.40 tot 9.00 uur plaats ter hoogte van de De Boog. In totaal werden 8 bestuurders gever baliseerd voor het overschrijden van de maximumsnelheid van 50 km per uur. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 68 km per uur. De tweede controle werd op 30 september gehouden, tus sen 16.00 en 17.30 uur. 5 Bestuurders werden geverbaliseerd voor het over schrijden van de maximumsnelheid van 50 km per uur. De hoogst gemeten snel heid bedroeg 95 km per uur. Tevens werden 4 bestuurders bekeurd voor het niet dragen van de autogordel. De derde controle werd vrijdag 3 okto ber van 15.30 tot 17.00 uur gehouden. Tijdens deze controle werden 4 bestuurders geverbaliseerd voor het overschrijden van de maximumsnel heid van 50 km per uur. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 82 km per uur. 1 Bestuurder werd geverbaliseerd voor het niet dragen van de autogordel. Tussen zondag 5 en maandag 6 oktober werd in een personenauto ingebroken die op het Raadhuisplein stond gepar keerd. Een van de portierstijlen van de witte Nissan Sunny werd omgebogen waardoor men zich toegang tot de auto kon verschaffen. Uit de auto werd een computer ontvreemd. Tevens werden een aantal duikartikelen ontvreemd. Op vrijdag 10 oktober werd op de Kanaalweg van 15.30 tot 16.30 uur een verkeerscontrole gehouden. Tijdens deze controle werden 3 bestuurders geverbaliseerd voor het overschrijden van de maximumsnelheid van 80 km per uur. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 110 km per uur. Verder werd 1 bestuurder bekeurd voor het niet dra gen van de autogordel. Hierna werd van 17.30 tot 19.15 uur gecontroleerd op de Ypersteinerlaan. Deze tijdens controle werden 8 bestuurders geverbaliseerd voor het overschrijden van de maximumsnel heid van 50 km per uur. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 86 km per uur. Verder werden 5 bestuurders bekeurd voor het niet dragen van de autogordel en werd 1 bestuurder bekeurd voor het niet handsfree telefo neren. Op zaterdag 11 oktober werd een uit gebrand voertuig opde Lagelaan aan getroffen. De witte Opel type Combo voorzien van kenteken 58-VD-JX bleek op 8 oktober jl. ontvreemd te zijn in Velsen. Gevonden: enkele sleutels, bruine hon- denriem, beige kinderschoen maat 21, zilverkleurige leesbril, 2 goudkleurige kettinkjes met daaraan 2 hangertjes, roodkleurige leesbril, nylon rugzakje, geldbedrag, tas met windjack en trai ningsjack. Licht aan: daar kun je mee thuiskomen! HEILOO - 'Licht aan: daar kun je mee thuiskomen'. Dat is het motto van de nieuwe fietsveriichtingscam- pagne van het ministerie van Verkeer en Waterstaat die tot half december duurt. Voor een betere herkenbaar heid en zichtbaarheid laten de ver lichting en reflectie op fietsen vaak veel te wensen over. Voor de nieuwe campagne is een folder gemaakt met fietsverlichtingswijzer, wettelijke regels, adviezen, suggesties en tips voor meer comfort en veiligheid. Bosman Twee wieiers aan de Westerweg in Heiloo heeft een grote sortering verlichtingsartikelen voor uw fiets die u én uw medeweggebrui kers een grote mate van veiligheid biedt. Voor controle en reparatie kunt u in één dag terecht bij Bosman Tweewielers. Gedurende deze dag heeft u de beschikking over een gratis leenfiets. Dus: Licht aan: daar kun je mee thuiskomen! Nieuwe spaaractie Albert Heijn Limmen LIMMEN - Van 20 december tot en met 4 januari trekt het wintercircus van Alex Sijm door Nederland. Het circus is in de kerstvakantie ideaal om met z'n allen een gezellige middag te beleven. AH Limmen heeft het wintercircus van Alex Sijm gecontrac teerd, zodat op zondag 4 januari twee wervelende voorstellingen zullen worden verzorgd in sporthal de Enterij. Tot 15 november heeft AH Limmen een spaaractie waarbij u kunt sparen voor circus-zegels. Bij besteding van E 10 ontvangt u een zegel en bij een voile spaarkaart a 30 zegels krijgt u een circuskaartje voor slechts E 2,50 (normale prijs: E 12,50). Tevens is in de winkel een mini cir cuspiste gebouwd. Hier zullen circus aanbiedingen geplaatst worden waar bij extra zegels te verdienen zijn. HEILOO - Vereniging Natuur monumenten is begonnen met het her stel van het Sterrenbos op het landgoed Nijenburg in Heiloo. Het sterrenbos ligt tussen het landhuis Nijenburg en de Nijenburgerweg. Van oudsher was dit een parkachtig bosperceel wat gekenmerkt werd door kruisgewijs aangeplante lanen met ieder een eigen laanboomsoort. De tus senliggende vakken waren opgevuld met hakhout. Een van de lanen is nu door het afsterven van de bomen aan vervanging toe. Natuurmonumenten grijpt deze gele genheid aan om niet alleen de laan maar ook een deel van het perceel in oude luister te herstellen. Deze winter worden twee van de vier bosgedeelten kaalgekapt, de verdwenen laan opnieuw aangeplant en de overige laanbomen krijgen een onderhouds beurt. In de kaalgekapte delen worden opnieuw bomen en struiken aangeplant die als hakhout beheerd gaan worden. Hakhout is een» bos dat eens in de zoveel jaar wordt afgezaagd. Op Nijenburg is dat om de 15 jaar. Het is een oud gebruik dat Natuur monumenten in stand houdt omdat er dan weer bijzondere mossen en krui den kunnen groeien. Voor veel vogels oorten is deze dichtere struiklaag ook heel aantrekkelijk. Het werk wordt in opdracht van Natuurmonumenten door bosbouw- aannemer Graafland uitgevoerd. De takken worden versnipperd en op de paden in de lanen verwerkt waardoor wandelaars prettiger van dit stuk cul tuurhistorie kunnen genieten. Het overige deel van het Sterrenbos, dat dit jaar niet onder handen wordt genomen, blijft voorlopig onaange roerd. Hier staan enkele zeer oude en waardevolle beuken waarin een deel van de reigerkolonie haar nesten heeft. Zwemdiploma's 't Yenne water HEILOO - In de maand september is er in zwembad 't Vennewater afge zwommen voor de volgende zwemdi ploma's; A-diploma: Julia vd Haagen, Björn Schuurmans, Matthijs Ramakers, Dorus Boogaard, Sandie Tóth, Beau Rowena Wassenaar, Ilse Molenaar, Eva Heitbrink, Kristian Blom, Yorick Nijman, Davit Jadoul, Bas Aartsma, Dave Houtenbos, Bob Sander, Daphne Suiker, Sanne Beun, Wijnand Meines, Thomas Kat, Debora Meijer, Rebecca Schouten en Joyce Nanne. B-diploma: Rebecca Schouten, Sam de Muynck, Loucka Luxembourg, Sam Faber, Lotte Lute, Carmen Luttik, Robbert Bakker, Dennis Dingerdis, Marit en Eline Droog, Cato vd Kruk, Stas Kovaliov, Emma Helder, Jasper Koomen, Jasper Linck, Romy Bosman, Daniël Huizinga, Barbara Neelen, Denise Schouten, Melissa Pranger, Marti Kramer, Sander Berkvens, Ellen Beeldman, Thomas Korver, Gina Peereboom, Julian Velder, Kevin Jadoul, Chris Hudson, en Ruben Vogel. C-diploma: Bas Visser, Mariska Hoogeland, Noortje van Gijssel en Mart Langenberg. Overlevingszwemmen Brons: Matthijs de Koning, Tessa Liefting, Ester en Muriel Bernards, Ines Bon, Noortje Dijkstra, Nina Molenaar en Megan Haazelager. Dansen op zondagmiddag HEILOO - Zondag 19 oktober is er weer dansen, van 14.00 tot 17.00 uur in t Open Huis. De muziek wordt verzorgd door het Inter-Ned kwartet onder leiding van Jaap de Haas. De entrée bedraagt E 3,50. Wintersportbeurs bij Skicentrum Heemskerk HEEMSKERK - Op zaterdag 1 en zondag 2 november wordt bij Ski centrum Heemskerk een aantrekke lijke wintersportbeurs gehouden. Vrijdag 31 oktober tot 22.00 uur kun nen de wintersportartikelen worden ingebracht; (kinderkleding, ski's, ski schoenen etc. Alle ingebrachte mate rialen dienen natuurlijk in goede staat te verkeren. Naast deze tweedehands artikelen worden er materialen aan geboden afkomstig uit de verhuur van het Skicentrum. Hiervoor wordt slechts een gering bedrag gevraagd. Alle belangstellenden kunnen dit weekend een kijkje nemen in het Skicentrum. De skibar is in gezellige Oostenrijkse sfeer ingericht, en u kunt er tijdens deze beursdagen genieten van een gratis glas Glühwein! De skishop is ook 's avonds en in het weekend geopend. Communicatie- weg 4D, Heemskerk, tel. 0251-248500. Surf voor meer informatie naar www.skicentrumheemskerk.nl. VIFS! Jeugdmode nieuwe eigenaren HEILOO - Op 6 oktober is VIP'S! Jeugdmode aan de Raadhuisweg van eigenaar verwisseld. De nieuwe eige naren zijn Karin Hoijtink en Carla Roos van Raadshooven. Zij zijn met enorm veel enthousiasme aan deze nieuwe uitdaging begonnen. VIP'S! verkoopt jeugdkleding, in de maten 56 tot en met 176. Buiten het huidige merkaanbod wordt in de lente- en zomercollectie Kookaï voor meisjes opgenomen. Tevens komen er gewel dig leuke schoenen van Kangaroos, laten de nieuwe eigenaren weten. Hun visie: kuw kind is onze VIP' moet zich vertalen in de collectie, zodat in de winkel er voor ieder kind leuke passende kleding is te vinden, waarbij kwaliteit en service hoog in het vaan del staan.' Magnetische muurverf bij Bolten HEILOO - Met Active Wall muur verf heeft u binnen een handomdraai een muur waarop magneten blijven plakken. Zo hangt u met magneetjes uw memo's, prijslijsten en werkbon- nen makkelijk op. Active Wall is overschilderbaar met iedere verf in elke gewenste kleur of is te gebrui ken onder behang. Een gladde ondergrond is noodzakelijk. Active Wall muurverf is exclusief verkrijg baar bij Verf&Wand-, Decohome- en Interkleurwinkels. Om u kennis te laten maken met dit product, geeft Bolten verf en wand u bij uw eerste aankoop van een halve liter Active Wall 10% korting. Bolten vindt u aan de Westerweg 259 te Heiloo. Kampeer V roegboek- Yoordeel bij GoodBookers HEILOO/LIMMEN - GoodBookers aan de Van Aostastraat in Heiloo en de Kerkweg in Limmen heeft een nieuw voordeel voor de klant. Kampeer-Vroegboekvoordeel, het boeken van kampeervakanties nog voor de gidsen uitkomen. Zonder risico maar met alle voordelen die de touroperators bieden bij de start van het zomerseizoen. Daarnaast krijgt iedereen die vóór 30 november boekt, nog een VroegboekBonus van E 20,-! Het aanbod is groot en wordt elk jaar verder uitgebreid. Om straks geen teleurgestelde klanten te heb ben. waarvan de geliefde plekjes al zijn volgeboekt, staan de komende weken de kampeervakanties in de schijnwerpers tijdens het kampeer- vroegboekvoordeel bij Good Bookers. Halloweenmiddag voor kinderen bij Intratuin HEILOO - Op 31 oktober is het weer Halloween; het griefeelfeest dat tradi tioneel eind oktober wordt gevierd. Lekker griezelen dus. Intratuin Heiloo viert Halloween op zaterdag 25 oktober van 13.00 tot 16.00 uur. In twee groepen kan iedereen dan onder begeleiding pompoen snijden en meedoen aan de verkleedwed- strijd. Ben je een echte griezel, dan win jij misschien wel de hoofdprijs! Iedereen krijgt een prijs en mag op het Halloween-plein op de foto. In verband met de organisatie zijn kaar ten voor deelname uitsluitend vooraf te verkrijgen. - Heiloo contact 3 -- o t r

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 6