Stationsweg 136 - compleet en eigentijds Uitnodigend en ruim van opzet Gemak naast persoonlijk advies Rabobank m:.m - Profiteer nu van onze herfstaanbieding Egelantier nadert voltooiing Teamleider Jeroen Haanstra Afspraak is afspraak als in VT Wonen Nog dichter bij - uw bankzaken thuis Adviesteam UITKIJKPOST - 22 OKTOBER 2003 - Een riant multifunctioneel complex heeft vorm gekregen op de hoek van de Westerweg en de Stationsweg. Een architectonische schepping die gezien mag worden en dat is een prima prestatie. Ondanks het aanzienlijke volume van het gebouw valt de gevreesde massaliteit reuze mee. Dat is vooral te danken aan de verspringende geveldelen en de speelse dakopbouw. 'Hoofdbewoner'wordt de bibliotheek, die medio november gaat verhuizen. Tussen half november en half december zullen ook de appartementen worden betrokken. Eén winkelruimte is nog vrij. Hierover worden gesprekken gevoerd met een aantal gegadigden. 'Ons team staat in de startblokken om naar de Stationsweg te verhuizen. In het nieuwe kantoor kunnen we ons helemaal concentreren op onze kerntaak, klanten bedienen op de manier die bij Heiloo past. Persoonlijk en deskundig, maar met gebruik van alle gemakken van deze tijd. Nog niet eerder was financieel advies zo compleet'. U kunt natuurlijk gewoon even binnen lopen. Goede kans dat wij u dan niet meteen van dienst kunnen zijn als het om advies gaat. Onze adviseurs zijn namelijk een groot deel van hun tijd in gesprek om klanten te adviseren of hun adviezen voor te bereiden. Maakt u daarom van tevoren een afspraak. Dan bent u er zeker van dat de betreffende adviseur aanwe zig is en tijd voor u beschikbaar heeft. Bovendien kan hij of zij zich voorbereiden als uw vraag al - geheel of gedeeltelijk - bekend is. Bel (0251) 66 25 00, een kleine moeite maar een groot gemak. ■vx wonen Een prachtig woonboek ligt voor u klaar als u een woonhuisverzekering sluit binnen de Alles in Eén Polis. Herfststormen, regen, donder en blik sem.Tijd om even uw woonhuisverze kering na te kijken. Als u binnen uw Alles in één Polis de woonhuisverzeke ring (opstal of inboedel) nieuw afneemt, ontvangt u het prachtige boek Woon als in VT Wonen. Ook als u voor het eerst een Alles in één Polis afsluit. U bent dan verzekerd van een zeer complete dekking tegen een scherpe premie. Uitstekende aanslui ting, zonder gaten of overlappingen, bij de Ail P-inboedelverzekering. U profi teert van de pakketkorting, die kan oplopen tot maar liefst 12 %,als u meer rubrieken vult. Maak vóór eind novem ber een afspraak via (025166 25 00. De vestigingen van Rabobank West-Kennemerland worden ingrij pend vernieuwd. Over enkele weken openen wij ons nieuwe kantoor Stationsweg 136 in Heiloo. Een eigentijds kantoor met 'alles erop en eraan'als het om bankzaken gaat. Geheel in lijn met W 1 onze vestigingen in Limmen en Akersloot is het nieuwe kantoor van alle gemakken voorzien. Een team van deskundige en ervaren medewerkers adviseert u graag persoonlijk over uw bankzaken. Als begin december ook in Castricum weer kan worden verhuisd, is de modernisering van ons vestigingennet - althans wat de komende jaren betreft - voltooid. In ieder van de vier kernen van ons werkgebied - Heiloo, Castricum, Limmen en Akersloot - zijn dan prima uitgeruste, eigentijdse advies kantoren gevestigd om u van dienst te zijn. Stationsweg 136 is een ruim en efficiënt Rabobankkantoor. In de royale entree vindt u een geldauto maat en een chipknip-oplaadappa- raat. Beide zijn 24 uur per dag voor u beschikbaar. In de bankhal,die gestyled is in verschillende tinten rood, treft u een uitnodigende informatiebalie. Bij binnenkomst links staat een leestafel met litera tuur en een internet-pc. U kunt er op uw gemak iets opzoeken of een financieel artikel lezen. Rechts van de entree vindt u een tweede geld automaat - voor extra privacy - en een afstortmachine voor munten en voor bankbiljetten. Van 'automaten- vrees' hoeft u beslist geen last te hebben. Er is steeds een medewer ker van de bank aanwezig om u behulpzaam te zijn bij de bediening van deze apparaten. Aansluitend zijn er drie adviesbalies waar onze cliëntadviseurs u van dienst zijn met persoonlijke advie zen over allerhande bankzaken, van betalen en lenen tot sparen, beleg gingen en verzekeringen. Achter in het kantoor, in een omge ving met optimale privacy, hebben wij drie spreekkamers gesitueerd, die in grootte iets variëren. Deze zijn geschikt voor gesprekken van twee tot zes deelnemers. Een werkruimte voor de adviseurs is natuurlijk onmisbaar. Zij moeten de adviezen waarmee zij u bedienen natuurlijk in alle rust kunnen uitwerken. De maatschappij verandert. Digitalisering is één van de ontwik kelingen die onmiskenbaar niet meer is weg te denken. Van girale salarisbetaling, via geldautomaten en toepassing van telefonische bankdiensten zijn we inmiddels in het internettijdperk beland. Eén van de gevolgen is het verdwijnen van contant geld uit onze maatschappij, ja zelfs uit de handen van onze bankmedewerkers. Een verandering die vooral ook wordt ingegeven door veiligheids overwegingen. De wereld wordt complexer op veel gebieden. Een tweede ontwikkeling die daaruit volgt is de groeiende behoefte van veel van onze klanten aan persoon lijk advies. Stuk voor stuk ontwikke lingen die niet zijn terug te draaien. Daarom speelt Rabobank West- Kennemerland in haar dienstverle ning maximaal in op genoemde tendensen. Ons motto is'gemak waar mogelijk, persoonlijk advies waar gewenst'. Zo is ook ons nieuwe kantoor Stationsweg ingericht.Veel zaken kunt u als klant - zo nodig met een beetje hulp - zelf verrichten. Op die manier wordt er tijd vrijgespeeld voor persoonlijk advies. Nog niet zoveel jaren geleden was u voor uw bankzaken aangewezen op openingstijden tussen negen en vier. Vandaag de dag kunt u 24 uur per dag, 7 dagen per week geld opnemen wan neer het u schikt. Zit u verlegen, dan kunt u op ieder gewenst moment per Rabofoon geld overboeken van uw Telespaarrekening naar uw betaalreke ning. Per direct is een contante opname via een geldautomaat of een betaling via een betaalautomaat weer mogelijk. Nieuw is de mogelijkheid om per Rabofoon overboekingen te doen naar rekeningen van anderen. De Rabobank werkt voortdurend aan bankgemak. Kijkt u eens wat de moge lijkheden zijn van internetbankieren. Rabo InternetSparen is bijvoorbeeld de populairste spaarvorm geworden. Naast betalen (inclusief buitenland), sparen en beleggen kunt u ook het saldo van uw lening of hypotheek op uw scherm laten verschijnen. Recent aangevuld met de gegevens van schade- of levensverzekeringen. En dan maakt het ons niet uit of u dat overdag wilt weten, of om 23 minuten na middernacht. Graag geven wij u een demonstratie van alle mogelijkheden van internetbankieren. Een hecht en kundig team van vier cliëntadviseurs, onder aanvoering van teamleider Jeroen Haanstra, zorgt ervoor dat de bezetting van kantoor Stationsweg geheel op niveau is.Tot dat team behoren ook de specialisten Leo Bekema,een kei op het gebied van woonhuisfinancieringen, zeg maar hypotheken, en Jan Konijn, die zijn mannetje staat als financieel adviseur. Wanneer gewenst kan dit team a la minute worden uitgebreid met andere specialisten, zoals een bedrijven- adviseur,een financial planner, een beleggingsadviseur of een verzeke ringsadviseur. Bovendien weten allen zich prima ondersteund door hun centraal opgestelde 'binnendienst: Kom dus maar op met uw vragen, dan zorgen wij voor de oplossingen! Volgende week op deze pagina: - Kennismaking met het adviesteam en de specialisten - Koffie aan de leestafel - Centrale ligging Rabobank West-Kennemerland Stationsweg 136 -1852 LN HEILOO Telefoon (0251)66 25 00 Fax (0251)66 25 02 E-mail meriand.rabobank.nl website www.rabobank.nl LVaïiT"TM itWmm

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 12