Vanaf 3 november -12.00 uur Welkom op Stationsweg 136 Rabobank Een team om op te bouwen Geen PC toch internetbankieren Kopje koffie aan de leestafel Ondernemers en de Stationsweg Starterscoördinator helpt beginnende ondernemers Productvernieuwing Rendemix: nieuw in beleggingen UITKIJKPOST - 29 OKTOBER 2003 - PAGINA 14 Niet iedereen beschikt thuis over een PC, Wilt u toch internet bankieren? Geen probleem, want de Rabobank aan de Stationsweg heeft de PC voor u klaar staan. U doet de overboekingen gewoon op ons kantoor. Zo kunt u zonder eigen PC toch profiteren van de hoge rente van internetsparen. Een nieuw en eigentijds kantoor voor al uw bankzaken. Stationsweg 136 betekent een nieuw tijdperk in modern bankieren. Vanaf maandag 3 november, 12.00 uur kunt u er terecht. In een aangename, kleurrijke sfeer vindt u er de oplossingen voor uw bankzaken. Een compleet pakket bankdiensten voor particulieren en ondernemers, voor spaarders en beleggers, voor verzekeringnemers en hypotheek- geverspoor betalers en ontvangers. Een kantoor dat centraal is gelegen in de directe nabijheid van het NS-Station,de bibliotheek en het postkantoor, het zorgcentrum aan de Abraham du Bois-hof en de winkels in het Stationscentrum. Een kantoor met een deskundig en ervaren team van adviseurs onder aanvoering van teamleider Jeroen Haanstra. Maar ook met specialisten in de personen van hypotheek adviseur Leo Bekema en financieel adviseur Jan Konijn. Het is een kantoor voor dagelijks gemak, maar ook voor diepgaande en structurele adviezen, afgestemd op uw wensen en uw persoonlijke omstandighe den. Niet al onze adviseurs hebben een werkplek op de Stationsweg. Maar als u bijvoorbeeld met één van onze beleggingadviseurs wilt spreken of met een financial planner, dan komt die op afspraak naar het kantoor of bijvoorbeeld bij u thuis. Dat geldt ook voor de centraal opgestelde adviseurs zakelijke relaties. Ook zij werken op afspraak terwijl u als ondernemer aangeeft waar u dat gesprek het liefst wilt voeren. 'Moderne tijden en moderne middelen'gaat voor kantoor Stationsweg helemaal op.Veel transacties kunt u als klant zelf even regelen. Dat geldt voor opnames en stortingen, waarbij wel steeds een medewerker in de buurt is om u waar nodig even te assisteren. Contant geld gaat niet meer over de balie. Voor opnamen zijn er de geldautomaten, buiten èn binnen. Ook voor het storten van munten èn bankbiljetten heeft het kantoor een geavanceerde machine. En wilt u een bedrag van uw spaarrekening opnemen, dan boekt u het eerst over naar uw betaalrekening. Zo ontstaat er optimale tijd voor advisering. Steeds duidelijker blijkt dat onze klanten daar in toenemen de mate behoefte aan hebben. Inspelen op de wensen van onze klanten doen we als Rabobank ook met productvernieuwing, want de Rabobank wil oplossingen bieden waarmee klanten hun wensen en behoeften kunnen realiseren. 'Welkom' betekent dat wij echt ons best doen om onze klanten het gevoel te geven dat ze 'thuis' zijn in het nieuwe kantoor, Daarom vindt u m de nieuwe ambiance aan de Stationsweg een royale leestafel. Niet alleen voor het geval u even moet wachten, maar ook in het geval u artikelen wilt lezen uit de lectuur die u op de leestafel vindt. Neemt u er een kopje koffie bij, want dat staat voor u klaar. Ook is er een internetverbinding voor het raadplegen van het worldwideweb.Wilt u even wat opzoeken, dan is kantoor Stationsweg het juiste adres. Als zakelijke relatie van Rabobank West- Kennemerland bent u natuurlijk welkom op kantoor Stationsweg. Maar, zonder afspraak zult u er geen adviseur zakelijke relaties aantreffen. Zij hebben namelijk hun werkplek in Castricum. Dat maakt voor u als klant overigens weinig uit, want de adviseur zal u bij het maken van de afspraak vragen naar de plek van uw voorkeur. Dat kan zijn op kantoor Stationsweg, maar ook op uw bedrijf of bij u thuis. Voor uw privé bankzaken, kunt natuurlijk steeds terecht op het nieuwe adres. Ook dan heeft het in veel gevallen de voorkeur toch eerst een afspraak te maken. U hebt plannen voor een eigen zaak. U bent dus bereid om uitdagingen aan te gaan. De start van een eigen bedrijf is een belangrijke stap die een goede voorbereiding verdient. Dat is het halve werk nietwaar? U stelt uzelf een aantal vragen over kansen en valkuilen. Maar dan De Rabobank heeft niet alleen een starters- arrangement voor u, maar ook een specialist in de persoon van starterscoördi nator Anneloes Klis. Zij helpt u bij de voorbereiding: met brochures, belangrijke informatie en waardevolle tips. Want de Rabobank staat u ook graag terzijde bij het verwezenlijken van uw plannen voor een eigen onderneming. Voor een goed advies, afge stemd op uw situatie, maken we graag een afspraak voor een persoonlijk gesprek. Rabobank West-Kennemerland Stationsweg 136 -1852 LN HEILOO Telefoon (0251)66 25 00 Fax (0251)66 25 02 E-mail c!iëntenadvies@west-kenne- merland.rabobank.nl website www.rabobank.nl Wensen van consumenten lopen steeds sterker uiteen. Onze maatschappij wordt individueler. Daarom is er een toenemen de vraag naar aangepaste producten en diensten. Ook komen er nieuwe technolo gieën, waardoor dienstverlening mogelijk is geworden, die vroeger onhaalbaar of onbetaalbaar was. De Rabobank werkt continu aan het verbeteren van haar producten en diensten. Op het gebied van sparen en betalen, hypotheken en verzekeringen en ook op beleggings- gebied. U krijgt niet alleen meer keuze, maar ook sluit de dienstverlening steeds beter aan bij individuele wensen. Recente voorbeelden zijn de GeneratieHypotheek en de DoorstroomHypotheek. Al langer is InternetBankieren een succesvolle innovatie, terwijl er op beleggingsgebied eveneens heel veel gebeurt. Meer halen uit uw spaargeld, zonder dat u er veel omkijken naar heeft? Met Rabo RendeMix kiest u voor een aantrekkelijke combinatie van sparen en beleggen. U bepaalt zelf weik bedrag u spaart en welk bedrag u belegt. Bovendien kunt u met Rabo RendeMix eenvoudig en voordelig switchen tussen uw spaarrekening en uw beleggingen. U hebt de keuze uit drie spaarvormen en vijf beleggingsfondsen van de Rabobank. Sparen doet u via de Rabo RendementRekening, Rabo TeleSparen of Rabo InternetSparen. Voor beleggingen zijn er vijf Mixfondsen, samengesteld en beheerd door de beleggingsexperts van Robeco.Ze variëren in risicoprofiel van zeer defensief tot zeer offensief, zodat u zelf bepaalt welk risico u wilt lopen. Meer weten over deze moderne vorm van beleggen? Maak even een afspraak met één van onze cliëntadviseurs via (0251) 66 25 00. Als we het hebben over een com pleet en eigentijds kantoor dan geldt dat ook voor het team van adviseurs. Met elkaar een gedreven team dat u ten dienste staat. Het zijn de cliëntadviseurs Jeroen Haanstra, tevens teamleider, Lutty van Dekken, Kirsten Klein, Sonja Stegers en Pauline van Vegten. Zij worden geassisteerd door hun collega's van cliëntenservice. Dat zijn Denise van den Biggelaar, Sylvia Kallenkoot, Cora de Lange, Nicole Nieuwboeren Kitty Veldt. Zij verzorgen de afspraken, verstrekken informatie en assisteren u - waar nodig - bij opnamen en stortingen. U vindt aan de Stationsweg dus geen bank met de bekende balies. Die tijd laten we achter ons en gaan over op een eigentijdse'winkel formule'. Een groot aantal transacties regelt u als klant zelf en voor de adviezen zijn er drie adviesplekken en voor nog meer vertrouwelijkheid en vooral voor langer durende gesprekken zijn er drie gerieflijke spreekkamers. Die spreekkamers zullen bijvoor beeld regelmatig worden benut door Jan Konijn, onze financieel adviseur op kantoor Stationsweg en door Leo Bekema, die als hypo theekadviseur in Heiloo bij velen bekend is. Zij verstaan niet alleen uitstekend hun vak maar kennen ook de markt in Heiloo. Daarmee kunt u uw voordeel doen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 14