x#»4 Buk Buk bestaat 35 jaar Boevtet^ 17,95 39,99 Grappige geesten en veel gehoest bij Falkland DEUTEKOM DIEREN^ UITKIJKPOST - 05 NOVEMBER 2003 - PAGINA 2 MEDISCHE DIENSTEN DIENSTEN Snert eten in De Bergeon Nobody's Home bij La Strada Kinderu niver s i te i t Romantic Paradise door André Rieu Kinderuniversiteit door Ulla Steuernagel en Ulrich JanBen CD van de week: Romantic Paradise van 23,95 Winkelhof H Loo 53 Tel. 5335535 Boek van de week: Kinderuniversiteit i VVD-Heiloo Voorlees wedstrijd Openbare Bibliotheek BESCHERMING Agenda Sporthal Het Vennewater Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheidswijzer Koorstraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. U it vaart verzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. 4 Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J. A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. HEILOO - De stichting belangen behartiging uitkeringsgerechtigden organiseert voor W.A.O-ers en mensen in de bijstand een snert maaltijd met roggebrood. De kosten bedragen E 5 per persoon. Het vindt plaats op woensdag 19 november in De Bergeon aan de Bergeonstraat 30 te Heiloo. De deur is open om 18.00 uur en het diner begint om 18.30.uur. Graag vooraf opgeven bij F.Schoutsen, tel: 072- 5334336 (tot 13 november). Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger mw. ds H. Smits, Heiloo. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.J. Blaauw. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: geen opgave ontvan gen. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commui- nieviering met Cantores, voorganger W. van Schie. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met dames- en herenkoor, voorgangers W. van Schie en H. Helsloot. Kinder woorddienst. OL Vrouw ter Nood Donderdag 17.00 uur: rozenkransge bed. Vrijdag 08.30 uur: eucharistievie ring, 17.00 uur: rozenkransgebed. Zaterdag 11.30 uur: biechtgelegen heid/rozenkransgebed, 12.00 uur: H.Mis met preek, 14.00 uur: stille aan bidding, 14.30 uur: lof, 15.00 uur: slui ting- Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Maandag 17.00 uur: rozenkransgebed. Dinsdag 17.00 uur: rozenkransgebed. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring, 17.00 uur: rozenkransgebed. H. Corneliuskerk Limmen Vrijdag 09.30 uur: woord- en commu nieviering, voorgegaan door pastor J. Oiling. Daarna omstreeks 10.00 uur koffie drinken in de Pius. Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met spontaan koor, voorge gaan door pastor M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor, voorgegaan door pastor Sj. Minnema. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22 Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond St. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur Zondag 10.30 uur. H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 10.30 uur. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zaterdag 19.00 uur. Zondag 10.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee. Zondag: 10.00 uur, voorganger ds L. Rasser. HEILOO - Zaterdag speelt Nobody's Home bij café La Strada aan de Kennemerstraatweg in Heiloo. De groep bestaat uit de Amsterdamse zangeres Lisette Schoenmaker, Willem Kuilboer, Fons Vreeker op keybords. Samen met zanger/gitarist Hans van Dam, en drummer Rob Dijkstra. Nobody's Home speelt prima covers uit de jaren '50 tot en met heden, welke nummers op een swingende wijze worden gebracht. De band begint om 21.30 uur, toegang is gratis. Lila Sr«ofrnagrl UlrS^K Jaotkt» Antwoord «f do moeilijkste vragen van de wereld TheApers spelen zaterdag in de Buk, ter gelegenhied van het 35-jarig bestaan "2# laraitXiUiet spectrum Elk jaar weer is het weer zoeken naar nieuwe ideeën, een nieuwe sfeer, zonder de bekende en beroemde stijl van André en zijn Johann Strauss Orkest uit het oog te verliezen. En ook elk jaar is de ontlading en de kick groot, als de geko zen muziekstukken en de eigen compo sities samenvallen met de sfeerbeelden van een prachtige locatie, tot een prachtige harmonie. Op Romantic Paradise laat Rieu zich van zijn romantische kant horen én zien: Alleen de cover is al een zinnenprikke lende verrassing. Deze keer verschijnt André als charmante Romeo in een zeer romantisch kostuum in het landschap van het idyllische Toscane, waar hij zijn nieuwe special opgenomen heeft. Romantic Paradise heeft wat de titel belooft: muziek voor de romantische uurtjes of om heerlijk bij te ontspannen. De bekendste thema's uit film en musi cal, alsmede wereldberoemde klassieke melodieën, Evergreens en geliefde romantische composities heeft hij op deze cd bijeen gebracht. Maar dat is nog niet alles....André viert dit jaar zijn 25 jarig jubileum! Dit bete kent dat hij al 25 jaar op de bühne staat. Om dit te vieren, besloot hij, na de opna mes van Romantic Paradise, om ieder een die deze nieuwe cd koopt, er nog een gratis er bij te geven! Deze extra cd bevatl6 gloednieuwe titels. Romantic Paradise bevat onder meer de volgende titels: La Paloma, Blue Spanish Eyes, Barcarole, Schenkt man sich Rosen in Tirol en Stranger in Paradise. Laat u door André Rieu betoveren en meevoe ren naar zijn Romantic Paradise. Meer dan 5000 kinderen bestormden in de zomer van 2002 de aula van de uni versiteit van Tübingen (Duitsland) om acht professoren met honderden vragen over wetenschap, cultuur, enzovoorts, het vuur aan de schenen te leggen. Elke woensdagmiddag stormden ze de trappen op, hun studentenpasje en stu dieboeken bij de hand. Ze heten trots hun pasje afstempelen en zochten dan snel een zitje in de grote zaal. De vol wassenen moesten nederig achterin staan. Op de kinderuniversiteit beant woordden echte professoren vragen van kinderen. En ook de ouders waren nieuwsgierig naar de antwoorden. Want vaak hadden de kinderen hun vra gen al op hun ouders afgevuurd, maar moesten ze het antwoord schuldig blij ven. Waarom het dus niet aan echte pro fessoren vragen? Want aan professoren geen gebrek in Tübingen. En aan kinde ren met vragen evenmin. Een kinderuni versiteit lag dus voor de hand! Toen het idee werd voorgelegd aan de professo ren, gingen die meteen akkoord. Maar vooral de wetenschappers lever den een flinke inspanning. Want profes soren zijn doorgaans drukbezette men sen met overvolle agenda's. Bovendien wisten de professoren niet precies wat ze konden verwachten: hou oud zouden de kinderen zijn, met wat voor vragen zou den de kinderen komen en wat hadden de kinderen al op school geleerd. Maar het was vanaf de eerste bijeenkomst een groot succes. De journalisten Ulla Steuernagel en Ulrich JanBen hebben alle middagen gevolgd, en de grappigste, opmerkelijk ste, moeilijkste en leukste vragen gebun deld in dit boek. Kinderuniversiteit is dan ook een geweldig boek geworden, wat eenvoudige antwoorden geeft op de moeilijkste vragen van de wereld. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 42, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Geen opgave ontvangen. door André Rieu voor OO door Ulla Steuernagel en Ulrich JanBen voor Heerenweg 67-69,1851 KL Heiioo naast Winkeihof1Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mall: lofo.deutekom@Ubri8.nl De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur; dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag'van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. ■I Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. HEILOO - Vrijdag en zaterdag speelde Falkland toneel het stuk Spotgeesten voor een volle zaal in theater de Beun. Het stuk van Noël Coward, vertaald door Laurens Spoor, kreeg nog voordat het goed en wel begonnen was een daverend applaus. Het decor was name lijk schitterend, en beloofde een bijzon dere voorstelling. Waar in eerste instan tie weinig van was te verstaan door het vele gehoest in de zaal. Klaarblijkelijk heeft de griepgolf definitief Heiloo bereikt, want er werd en masse naar pepermuntjes en andere kriebelonder drukkers gegrepen. Gelukkig zwakte het een kwartier na aanvang wat af, waardoor eindelijk van de voorstelling kon worden genoten. Alhoewel het verhaal origineel was, en het spel van vooral Els Koevoets als hysterisch dienstmeisje en van Annie Gilles als de 'mediamieke' madame Arcati geweldig was, was het verhaal vooral voor de pauze wat traag. Na de pauze werd het gelukkig veel beter, waardoor de humor in het verhaal en de spannende inhoud veel beter tot uiting kwamen. Plaats van handeling van deze nieuwste Falkland productie was ergens in de buurt van Wassenaar. Het leven van de gearriveerde schrijver Sjoerd Couwenhoven, gespeeld door Maarten Schols, komt op zijn kop te staan, wan neer hij als voorbereiding op zijn nieuwste roman een séance organiseert. Hij verwacht een aantal trucs van het medium Madame Arcati te kunnen ont maskeren, maar krijgt te maken met ongekende krachten uit 'de onzichtbare wereld'. In aanwezigheid van het kak kineuze doktersechtpaar Breedveld (Jacco Tassebajof en Myrthe Schuuring) wordt er geknoeid met het ongeziene en dat zorgt voor enkele zenuwslopen de momenten voor de schrijver. Zijn eerste overleden vrouw Elise komt namelijk spoken en dat doet ze vol overgave. Geen liefdevolle en emotio nele hereniging tussen de vroegere ech telieden, maar een kat en muisspelletje waarbij Elise zich ontpopt als echte kwelgeest. Zijn huidige vrouw Rita (Anke Wisselink) kan Elise niet zien, waardoor alles wat hij tegen Elise zegt, bij Rita terechtkomt. Waardoor er, u begrijpt het al, hilarische miscommuni- catie ontstaat waar beide het behoorlijk zwaar mee hebben. Gelukkig gelooft zijn vrouw hem zodra de bossen bloe men door de lucht beginnen te vliegen en komen ze samen tot de conclusie dat Elise maar weer snel naar de 'andere wereld' moet vertrekken. Maar hoe? Het leukste deel van het stuk is aange broken als madame Arcati weer ten tonele verschijnt, en met een zwaar Amsterdams accent een lekkere ordi naire tante speelt, die onmiddellijk sym pathie oproept. Zij weet ook niet hoe ze Elise weer kan laten verdwijnen, maar doet ongelofelijk haar best met peper, zout, gipskruid en een indrukwekkende trance. Helaas is Elise nog steeds niet van plan te vertrekken en, want ze heeft een duidelijk doel voor ogen: haar man weer terugkrijgen. Omdat zij niet meer naar het land der levenden, terug kan keren, moet Sjoerd dus maar naar de andere wereld. Als Rita in de auto weg rijdt waarvan Elise met de remmen heeft geknoeid, waardoor Rita een dodelijk ongeluk krijgt, slaat Sjoerds liefde voor zijn eerste vrouw om in afschuw. Natuurlijk komt ook Rita ver volgens ook spoken, waardoor de situa tie in huize Couwenhoven compleet uit de hand loopt. Uiteindelijk besluiten beide geesten dat het voor iedereen beter is als zij vertrekken. De oplossing blijkt bij het dienstmeisje te liggen die onbewust veel aan de overleden vrou wen denkt en ze daardoor blijft oproe pen. Eindelijk kan madame Arcati bewijzen dat ze echt de gave heeft om contact te leggen tussen beide werelden en zij zorgt ervoor dat de dames in vrede vertrekken. Tenminste, zo lijkt het. Als Sjoerd zijn tas pakt om het spookhuis definitief de rug toe te keren, hebben de decorbouwers van Falkland (Gerard Gilles, Richard IJsselstein, Cees Lammers, Siem Schram en Mieke van Weele) nog wat indrukwekkende verrassingen in petto. HEILOO - Wie een onderwerp wilt bespreken met de gemeenteraadsleden van VVD-Heiloo, kan de fractieverga dering op donderdag 6 november bij wonen, om 20.30 uur in het gemeente huis (oude ingang, kr. 0.24). Graag een berichtje vooraf naar: Chris Streefkerk, tel. 072-5331386, of René van Splunteren, tel.: 072-5321931, of e-mail: cstreef@quicknet.nl. HEILOO- Maandag was in de Openbare Bibliotheek Heiloo de voorronde van de Nationale Voorlleeswedstrijd. Alle deelnemers, afkomstig van de Heilooër basisscho len deden enorm hun best, maar de jury koos uiteindelijk de volgende drie winnaars: 1, Nina Moers (Springschans) met M. Elias - Het verlaten hotel, 2. Hidde Mencke (Paulusschool) met T. Dragt - Brief voor de koning en 3. Martine Verdwaald (Willibrordschool) met C; Slee - Hebbes. Een van de deelnemers in actie tijdens de voorleeswedstrijd in de 'voorleesstoeVvan de bibliotheek. HEILOO - De Buk Buk bestaat aan komend weekend 35 jaar en dat is reden voor een feestweekend. Op vrij dag 7 november zullen oude tijden her leven met hits uit de 70's, 80's en 90's. De muziek zal verzorgd worden door de (ex-) programmeurs van de Buk DJ Marcel Keet (70's), DJ Wouter Rutjes (80's), DJ Michel (90's) en DJ Onno Blom (Hits van nu). De zaal gaat open om 21.00 uur en de entree is gratis. Zaterdag 8 november is er 's middags een groot programmaoverleg met ver schillende poppodia/jongerencentra in Noord-Holland. De onderwerpen die ter sprake zullen komen zijn fondswer ving, sponsoring en subsidies. Verder is er gelegenheid om programmering ideeën uit te wisselen. Na afloop is er een gezellige borrel voor alle aanwezi gen. Iedereen die mee wil discussiëren of het interessant vindt om te luisteren is welkom. Vanaf 19.30 uur gaat het programma verder met in de kleine zaal DJ Jan, DJ Ritz en DJ Mike. In de grote zaal spe len vier bands. K-oz Collective bijt de spits af met live gespeelde jazzy hiphop. De bandleden uit Castricum zorgen voor een funky optreden met veel ver schillende instrumenten. Daarna is het de beurt aan de Ska band Jablecna Stava om de hele zaal aan het skanken te krijgen. Nadat zij de ska battle in de Buk gewonnen hebben is bekend dat de vier heren samen met de vrouwe lijke drummer garant staan voor een feestje. The Apers zullen vervolgens punkrock laten horen. Nadat de cd The Buzz Electric uitgekomen is hebben zij vele optredens gedaan, ook in de rest van Europa en in de Verenigde Staten. Geïnspireerd door onder andere de Ramones, Queers en The Beach Boys maken ze onvervalste Rotterdamse Punkrock. Als afsluiter een mix van rock, pop en smartlapklassiekers gespeeld door de Ringende Fresia's. Een band die al in vele feesttenten en op vele festivals heeft gestaan. De show is geheel Nederlandstalig en bevat covers en mixen van bekende nummers maar ook het eigen werk zorgt altijd voor verras singen. In het café zijn akoestische klanken te horen gespeeld en gezongen door Loek Hauwert en Maarten Blom. De entree voor dit alles bedraagt 7,-. Niet echt groot feest Hoewel dit weekend flink wat activitei ten biedt, wil coördinator jeugd- en jon gerenwerk Frans Langedijk niet spre ken van een echt groot feest. „De Buk bestaat 35 jaar, eigenlijk een gewoon lustrum. Het is tenminste iets anders dan wanneer je 10 of 25 jaar bestaat", is hij van mening. „Ik ben echter wel blij dat 'de tent' middels dit festival groots onder de aandacht wordt gebracht, want de Buk is echt geweldig! Ik denk dat zowel jong als oud dit weekend met al die verschillende muziekstromingen iets van zijn of haar gading vindt. Bovendien hebben wij alle podia of jongerencentra in Noord-Holland uit genodigd voor een bijzonder program maoverleg, ter gelegenheid van ons 35- jarig bestaan. Al langer liepen wij met het idee rond om eens gezamenlijk din gen uit te wisselen, met name op het gebied van programmering en finan ciën. Het is ons bekend, uit contacten met andere podia/jongerencentra in de omgeving, dat de behoefte aan het aloude bekende Noordhollandse pro grammaoverleg (IMCO/Purmerend) groot is. Vandaar dat wij in het kader van ons lustrum het initiatief hebben genomen om dit overleg weer nieuw leven in te blazen. Zaterdag 8 novem ber vanaf 15.00 uur willen wij in de grote zaal van Buk Buk met alle podia dit programmaoverleg van start laten gaan." Zonnige toekomst Frans Langedijk staat sinds 1991 aan het roer van het jeugd- en jongeren werk. Sinds de komst van Tendenz, het tienercentrum dat inmiddels al bijna 10 jaar in het Brunogebouw naast de Buk Buk gevestigd is, heeft hij vele tieners ofwel als bezoeker of als medewerker zien doorstromen, van Tendenz naar het jongerencentrum. „Met name de donderdagavond en de zondag worden zeer goed gezocht. Het is hier dan altijd heel gezellig. Door faciliteiten als een poolbiljart, beamer, films, voetbal, darten, spelkasten en spelletjes te bieden, samen met de meer grootschalige dans- of concertactivitei ten, trekken we toch al gauw een paar honderd bezoekers in een (lang) week end. Gezien de lol die de bezoekers hebben denk ik dat we in een grote behoefte voorzien. Wat dat betreft zie ik de toekomst van de Buk dan ook zonnig in!" Oud en Nieuw Het lijkt nog ver weg, maar het jaar is sneller afgelopen dan je denkt. En er is geen betere manier om het nieuwe jaar te beginnen dan helemaal uit je dak gaan in de buk. De buk is geopend van 01:00 tot 06:00 uur. Er zullen verschil lende muziekstijlen gedraaid worden. In de grote zaal zullen all-round hits uit de 70's 80's en 90's te horen zijn afge wisseld met muziek uit het nieuwe mil lennium. De kleine zaal die deze avond ook geopend zal zijn wordt een club, house en trance area. Voor de mensen die even genoeg hebben van alle druk te is er een loungecafé ingericht. De muziek zal onder andere verzorgd wor den door DJ Hugo, eerder draaide hij in de Buk met Movable. Hij zal bijge staan worden door vele anderen DJ's. De voorverkoop begint 19 november, kaarten kosten 7,50 euro in de voorver koop en 10,- aan de deur. Je kunt een kaartje kopen bij Centerdisc (Slimpad 36 Heiloo www.centerdisc.nl) en in de BukBuk zelf (openingstijden donder dag en zondag van 20.00 tot 00.00 en vrijdag en zaterdag van 21.00 tot 02.00). Zorg dat je er op tijd bij bent want vol=vol!! Voor meer info www.buk- buk.nl. Zaterdag 15 november speelt Silkstone in de buk. De voorverkoop voor dit optreden in inmiddels begon nen bij Centerdisc (slimpad 36 Heiloo). Donderdag De Duif, Mariënstein 180. Tussen 08.30 en 16.30 uur. Zaterdag Radboudschool, Slimpad 18. Tlissen 09.00 en 12.00 uur. Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huisactie in Blockhovepark en plan Oost. Dozen en/of bundels gereedzetten op de rolemmerverza- melplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Dinsdag Base - Softbalclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huisactie wijk 'Centrum', tussen Spoorlijn- Kerke- laan- Kennemerstraatweg en Stations weg, ine. de hele Heerenweg, Stationsweg en Kanaalweg. Tevens de Kennemerstraatweg (excl. Heiloo Noord en langs plan Ooost) en het bui tengebied aan de zuidkant van Heiloo. Dozen en/of bundels gereedzetten op de rolemmerverzamelplaatsen langs de weg, kort voor 18.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tus sen 08.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tij dens de schooluren, ook gebruikte kle ding. Muziek Dansschool, Het Veld 1, tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de par keerplaats bij zwembad het Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trainingen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennis park aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennis park aan Het Zevenhuizen. Vermiste en gevonden dieren: 072-5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden katten Akersloot: 0251-310079 Vakantieadvies: 072-5336180 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord Kennemerland: 072-5150173 (alarm), en 072-5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Magere rode gec. kater, schuw, witte bef, hals, borst, buik en voetjes, wit op de lip, 10 jr. Spoorlaan, Heiloo. Zwarte poes, een paar witte haren op de bef, 10 jr. Jan Boltenhof, Heiloo. Gevonden Zwarte/witte kat, tat. nr. XY 392, weg naar de Bleek, Egmond. Kat met witte voorkant en grijs van achteren,Mendelssohnplein, Akersloot. Interactief Gediscussieerd zal onder meer worden over wegvallende subsidies en welke alternatieven daarvoor voorhanden zijn. Spreker Fokke Heuting zal de toe hoorders vertellen over fondswerving en Marcel Keet vertelt hoe het beste sponsoren te werven. Een vertegen woordiger van het NPI tenslotte zal met de aanwezigen praten over kern- podiumsubsidie. „Na afloop is er een informeel samen zijn, gezellig met een hapje en een drankje", laat Frans Langedijk weten. Dus toch een beetje feest? „Ja, eigenlijk wel", geeft de coördinator toe. „Het is dan ook niet voor niets dat we al 35 jaar trots mogen zijn op de Buk Buk. Weet je wat die tent nu zo bijzonder maakt? Er heerst een speciale cultuur, iedereen is zeer betrokken bij wat er gebeurt en er is sprake van een buitengewoon interactieve werking bij alles wat door de medewerkers wordt besproken. Doordat er hier met een minimaal aan tal beroepskrachten wordt gewerkt komt veel neer op de schouders van de gebruikers van de Buk zelf. Hoe min der professionele ondersteuning, hoe harder ze er zelf aan moeten trekken. Maar de meesten hebben dat er graag voor over en het is echt geen uitzonde ring dat men verslingerd raakt aan de sfeer, waarin de medewerkers van alles organiseren. Het hier bijeen komen betekent dikwijls meer als een tweede huis hebben voor veel jongeren. Het voelt heel vertrouwd zo met elkaar." Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de Heiioo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook Informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2003. Vlooienmarkten op 30 november 2003, Woensdag 05-11 -2003 18.00-19.00 Donderdag 06-11 -2003 1.4.00-15.30 Vrijdag 07-11-2003 08.30-12.30 25 januari 2004 en 29 februari 2004. Zaalvoetbal Zaalvoetbal Basketball Zaalvoetbal Zaterdag 08-11-2003 Zondag 09-11-2003 Maandag 10-11-2003 Dinsdag 11-11-2003 Woensdag 12-11-2003 13.00-16.00 11.00-14.00 08.45-15.30 08.30-15.30 13.00-17.00 14.00-15.30 Donderdag 13-11-2003 Vrijdag 14-11-2003 08.30-12.30 Zaterdag 15-11-2003 Zondag 16-11-2003 Maandag 17-11-2003 Dinsdag 18-11-2003 Woensdag 19-11-2003 08.45-12.00 10.00-18.00 08.45-15.30 08.30-15.30 13.00-17.00 Donderdag 20-11-2003 14.00-15.30 Vrijdag 21-11-2003 08.30-12.30 Zaterdag 22-11-2003 Zondag 23-11-2003 Maandag 24-11-2003 Dinsdag 25-11-2003 Woensdag 26-11-2003 13.00-16.00 11.00-14.00 08.45-15.30 08.30-15.30 18.00-19.00 Donderdag 27-11-2GQ3 14.00-15.30 Vrijdag 28-11-2003 08.30-12.30 Zaterdag 29-11-2003 Zondag 30-11-2003 Maandag 01-12-2003 Dinsdag 02-12-2003 Woensdag 03-12-2003 15.30-20.30 09.00-16.00 08.45-15.30 08.30-15.30 18.00-19.00 19.15-23.00 Sportinstuif 18:00-19.00 19.15-23.00 Schoolgym 17.00-18.30 19.15-23.00 Zaalvoetbal Repetitie fanfare Schoolgym 17.00-22.30 Schoolgym 19.00-23.00 Basisschool basketballtoernooi Honn ionn 19.15-23.00 Sportinstuif 18.00-19.00 19.15-23.00 Schoolgym 17.00-18.30 19.15-23.00 Volleybal 15.30-20.30 Handbal Schoolgym 17.00-22.30 Schoolgym 19.00-23.00 Basisschool basketballtoernooi 18.00-19.00 19.15-23.00 Sportinstuif 18.00-19.00 1 a 1 no Schoolgym I U. 1 <J tu.UU 17.00-18.30 19.15-23.00 Zaalvoetbal Handbal Schoolgym 17.00-22.30 19.00-23.00 Schoolgym 19.15-23.00 Sportinstuif 18.00-19.00 19.15-23.00 Schoolgym 17.00-18.30 10 15-23 00 Basketball I 1 \j /lo.uu Vlooienmarkt Schoolgym 17.00-22.30 Schoolgym 19.00-23.00 19.15-23.00 Volleybal Zaalvoetbal Basketball Zaalvoetbal Basketball Volleybal Volleybal Zaalvoetbal Zaalvoetbal Basketbal! Zaalvoetbal Volleybal Zaalvoetbal Basketball Zaalvoetbal Volleybal Zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 2