ngezonden NiMH U Wintersport voor 50-plus Kinderkunstuitleen Paulusschool Slender You mmm. <v Voorstellingen in Theater De Beun Programma Streekradio Excellence INGEZONDEN ^NTf HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. urgerzaken Visumplicht Verenigde Staten van Amerika uitgesteld Controle en doorspoelen van brandkranen in Heiloo mmwmwmaB Naar de Wereldwinkel voor Sint en Kerst X O 3 gelezen men Kees Kees maken prijswinnaars loterijactie bekend Huisartsenpraktijk aan het Slimpad/ Breedelaan Broddelwerk? Sinterklaasviering in de Ypsalon Gevulde aubergine Inzicht in verkoop woning via website Nu bij Het Huis Opticiëns: de nieuwe Leco Collectie Heiloo contact vervolg van pagina 4 Als inwoner van Heiloo worden aangemerkt die personen die tenminste 1 jaar staan inge schreven in het bevolkingsregister van de gemeente Heiloo. Meer informatie over de 'spel regels' is te vinden in de brochure. Inschrijvingsformulieren moeten aangetekend worden verzonden of persoonlijk overhandigd worden aan de notaris. Notariskantoor Winter te Heiloo is aangewezen als notaris voor de kavel verkoop in het Oosterbos. Het kantoor aan de Kennemerstraatweg 83 is op werkdagen geo pend van 8.30 tot 13.00 uur en van 1330 tot 17.00 uur. Formulieren die na 15 november 2003 binnen komen, worden terzijde gelegd. Op maandag 17 november om 16.00 uur maakt de notaris de biedingen in een openbare bijeen komst in de raadzaal het gemeentehuis bekend door het openen van de enveloppen. De notaris legt daarbij niet ondertekende of foutief inge vulde formulieren terzijde. Tijdens deze bijeenkomst doet de gemeente nog geen uit spraken over de toewijzing. De gemeente beraadt zich allereerst op de biedingen en han teert de spelregelsom tot toewijzing te komen. De gehele inschrijvings- en toewijzingsproce dure vindt plaats onder verantwoordelijkheid van het gemeentebestuur. De rol van de notaris beperkt zich tot het in ontvangst nemen van de biedingen en het openen van de enveloppen. Daarnaast verlopen zaken als betaling en de eigendomsoverdracht via de notaris. Meer Informatie Voor meer informatie over de kavels in het Oosterbos kunt u terecht bij de afdeling VROM, mevrouw P. Arnold, telefoonnummer (072) 535 67 92. Herder informeerden wij u over de verplichting dat vanaf 1 oktober 2003 iedere Nederlander die naar de VSA reist in het bezit moet zijn van een eigen reisdocument dat voorzien is van. een machineleesbare strook. Verder is toen gemeld dat een visum verplicht wordt, indien aan deze voorwaarde niet is voldaan. De datum ingang is op het laatste moment echter gewijzigd in 26 oktober 2004. Dit bete kent dat kinderen, die zijn bijgeschreven in het reisdocument van een ouder of gezaghouder tot 26 oktober 2004 kunnen meereizen met de ouder zonder dat voor het kind een visum moet worden aangevraagd dan wel dat het kind over een eigen paspoort hoeft te beschikken. Voor meer informatie wijzen wij u op de website van de Amerikaanse ambassade, www.usem- bassy.nl. In week 44 is de gemeente gestart met de con trole van de brandkranen in Heiloo. Bekeken wordt of de kranen het nog goed doen en zonodig wordt onderhoud aan de kranen gepleegd. Ook wordt bekeken of de kranen nog goed bereikbaar zijn en niet overwoekerd worden door beplanting. Verder worden de kranen doorgespoeld. gestart met de controle van de brandkranen in het gebied ten zuiden van de Stationsweg en de Zeeweg en aansluitend in Ypestein. Bruin water verminderde druk Als uw wijk aan de beurt is voor controle en doorspoelen van de brandkranen kunt u thuis enige overlast ondervinden. Op het moment van doorspoelen kan er namelijk bruin water uit uw kranen komen en ook kan er verminderde druk ontstaan. Wij raden u aan uw kranen na de con trolewerkzaamheden enkele minuten met water te laten doorstromen. Dit om de leiding tussen uw perceel en de hoofdleiding schoon te spoelen. Na 16.00 uur wordt er niet meer doorgespoeld en kunt u zonder problemen water gebruiken. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tele foonnummer (072) 535 68 68 of met de heer J. Koedijk van de Brandweer Heiloo, telefoon nummer (072) 535 68 53. imiif® HEILOO - Na een fantastische zomer is dan toch het koude en natte jaarge tijde aangebroken en denken we weer aan Sinterklaas en Kerst. Voor beide feestdagen vindt u in de Wereldwinkel tal van aparte cadeau's in iedere prijs klasse, zoals sieraden, houten speel goed en muziekinstrumenten. In de aanbieding zijn deze maand de wierook, de wierookstandaards en ook de koffie. Zie hiervoor ook de advertentie elders in dit blad. Wist u trouwens dat er nu ook Max Havelaar koffie-pads zijn? Zo wordt uw eerlijke kopje koffie-crème nog lekkerder. Bovendien kunt u bij ons terecht voor kerstpakketten die u kunt samenstel len naar eigen keuze van klein naar groot. U bent hartelijk welkom in onze totaal vernieuwde winkel. FQ QJ HEILOO - Maandag werden de prijs winnaars bekend gemaakt van de lote rijactie van slager Kees Burger en bakker Kees Zoon. Gerard Bakker, huismeester van winkelhof 't Loo trok uit een grote bak met inzendingen, die vervolgens werden voorgelezen door zijn lieftallige assistente. De winnaars zijn: 1. I.E. Wijnker uit Heiloo, die een reis naar keuze heeft gewonnen. De tweede prijs is voor G. Velthuis uit Heiloo, die een maand lang gratis boodschappen mag doen bij Kees Kees en de derde prijs, een compleet verzorgd (bijvoorbeeld gourmet) levensmiddelenpakket, is voor Jerry Kooring uit Alkmaar. De prijswin naars hebben inmiddels bericht gekre gen over hun prijs. D <3 - 3 5V# - Vf pa .Mti De slordige en knullige wijze waarop de gemeente met haar burgers omspringt, werd weer eens getoond bij de voorlichtingsbijeenkomst op 21 oktober j.l. in het Rode Kruis- gebouwtje aan de Breedelaan/ Slim pad. Dat een en ander een grote mate van verontwaardiging, irritatie en frustatie oplevert, deert onze bestuurders niet. Hierop werd name lijk een beetje lacherig met domme opmerkingen door de vertegenwoor diger van de gemeente gereageerd. Een 'voorlichtingsbijeenkomst' waarvoor slechts een deel van de belanghebbenden/omwonenden werd uitgenodigd, is niet alleen dom, maar getuigt van weinig respect voor de belangen van individuele burger. Volgens reacties van betrokken huis artsen hadden zij pas op de dag van deze bijeenkomst de bouwtekenin gen van de voor hen geplande accommodaties ontvangen. Dezelfde avond mochten zij er commantaar opleveren. Met hun drukke werk zaamheden overdag dus een vrijwel onmogelijke opgave. Het is voor ons, als burgers .volkomen duidelijk. Onze bestuurders - behept met het alwetende, oude regenten virus - zijn niet gediend van pottenkijkers en helemaal niet van kritiek op uitge werkte bouwplannen. Deze mentaliteit van z.g. onschuldi ge trucjes moeten voor moderne, progressieve en integere bestuurders onwaardig worden geacht. Enerzijds schiet het ambtelijke apparaat te kort, anderzijds blijken de verant woordelijke bestuurders dit appa raat onvoldoende te kunnen contro leren en corrigeren. Het is te hopen en te verwachten, dat de huidige bestuurders hieraan con sequenties zullen verbinden. De kie zers eisen dit, anders heeft stemmen volstrekt geen zin meer. Een belanghebbende bewoner Heiloo (naam en adres bekend bij de redactie) Geachte meneer of mevrouw X, Graag zou ik met u in contact willen kotnen. Uw stukje 'Het broddelwerk van de gemeente' in de Uitkijkpost van vorige week heb ik met belang stelling gelezen. Aangezien u geen naam onder het stuk heeft gezet, pro beer ik het met deze oproep. Weet u, ik ben namelijk bang dat door dit soort ingezonden brieven, de huisart sen weer allerlei tegenwerking op hun pad zullen krijgen. Het is abso luut niet de bedoeling om mensen te negeren die in deze buurt wonen, maar geeft u de huisartsen nu wel een eerlijke kans? En dan ook nog anoniem? Laten wij, de gemeente en u allen daar in de buurt, toch onze best doen om de huisartsen hun zo belangrijke werk te laten doen. Op z'n minst kunnen wij argumenten uitwisselen, maar door uw vooringenomen standpunten kun nen wij niet eens een discussie hiero ver houden. Het kan en mag niet zo zijn dat de huisartsen van het oosten naar het westen worden gestuurd en anders om. Ik weiger aan te nemen dat ik in een dorp woon waar mensen alleen maar protesteren en een stel goedwil lende huisartsen in de kou laten staan. Gré Ris, raadslid, Heiloo HEILOO - Na deze schitterende zomer is het even wennen, maar de koude trekt wederom het land binnen, donke re dagen en af en toe weer wat regen of liefst sneeuw uit de lucht. Maar met de donkere dagen staan natuurlijk ook de feestdagen weer voor de deur. En voor de kinderen is de komst van Sinterklaas uiteraard iets om naar uit te kijken. Gelukkig heeft Sint ook dit jaar weer wat tijd vrijgemaakt om ook naar de Ypsalon te komen. Ook de Sint heeft last van het 'mode verschijnsel' druk, druk, druk, dus in plaats van twee bezoekjes wordt zijn bezoek beperkt tot een rondje. Gelukkig is de Ypsalon groot genoeg om alle kinderen, vanaf drie jaar tot en met groep 4, van de leden van de wijk- vereniging gelijktijdig te ontvangen en natuurlijk moeten de liedjes nu een stuk beter (harder?) klinken dan in twee afzonderlijke groepen. Voordat Sinterklaas komt zal het Kindertheater Prik Ko een voorstelling komen geven. Deze voorstelling heet 'Beetje bang' en wordt gespeeld door twee die ren, die ook nog leuk kunnen zingen. Ze worden begeleid door een muzi kant. De Sint komt op zondag 23 november en de voorstelling begint om 10.45 uur. Sinterklaas zal om 12.30 weer vertrek ken. Als je wilt komen moet je het inschrijfformulier uit het Ypeblad opsturen, of een briefje met de namen, lidmaatschapsnummer, adres, naam kind en leeftijd en 1,10 per kind afge ven op Het Zandstuk 124. Het is alleen toegankelijk voor kinde ren van leden van de wijkvereniging, vanaf drie jaar tot en met groep 4. Inschrijven uiterlijk vrijdag 14 novem ber. (info 0653-496980) HEILOO - Vorige week berichtten we al over het feit dat de groepen zes van de Paulusschool in Heiloo een eigen kinderkunstuitleen zijn begonnen. De feestelijke opening werd door de bur gemeester van Heiloo gedaan, en de Uitkijkpost maakte daar een mooie foto van... die we vervolgens vergaten in de krant te zetten. Onze excuses hiervoor! De kinderkunstuitleen is dus open op dinsdag en vrijdagmorgen tussen 11.30 en 12.00 uur. Iedereen die dat wil, kan lid worden van de kinderkunstuitleen. Inschrijven kan voor 1 euro en daarna iets lenen. Daarvoor hebben de kinde ren verschillende prijzen afgesproken. De kunstwerken mogen twee weken of langer thuis worden gehouden. HEILOO - Slenderen hoort er de laatste jaren bij. Voor wie niet bekend is met dit begrip: slenderen is bewe gen op een onbelaste manier. Door elektromotoren aangedreven banken activeren een gedeelte van het lichaam. Borst, bovenarmen, buik, taille, heupen, zitvlak, bovenbenen en kuiten komen zo allemaal aan bod. Slender You maakt spieren sterk en •veerkrachtig en helpt vetkussentjes af te breken. Slenderaars verliezen zo daadwerkelijk centimeters. mwm orthopeten zijn enthousiast." Een apart gezicht is het wel, het drietal dames op bewegende banken die elk een eigen programma afwerken. Maar de dames zijn overtuigd en ver tellen na afloop vol enthousiasme over hun ervaringen. „Ik heb MS en merk dat ik sinds ik slender veel meer conditie heb. Ik doe het nu tweeë neenhalf jaar en heb nu veel meer energie", zo vertelt .een mevrouw. Weer een ander ondervond veel baat bij de slendersalon na een slijmbeurs HEILOO - In Theater de Beun vinden en vonden in de maand november weer een aantal aantrekkelijke, professione le voorstellingen plaats. Op dinsdag 4 november voerde Theatergroep De Kern het toneelstuk Anna, Hanna en Johanna op. Centraal in dit stuk staat de wijze waarop oeroude (communica tie) patronen van moeders op dochters en kleindochters worden doorgegeven, welke patronen ieders leven beïnvloe den. Deze voorstelling was volledig uit- HEILOO - De uitzendingen van Streekradio Excellence zijn te ontvan gen op de kabel 96.5 en op FM 106.3. in de maand november zijn de volgende live-uitzendingen te horen: Dinsdag 11 november van 20.00 tot 21.00 uur: 'Intermezzo', een programma voor jong en oud. Bob van Unnik in gesprek met Hein Holman, voorzitter van vereniging de Buurtbus', over het functioneren van de Buurtbus in de nieuwe opzet. Donderdag 13 november van 20.00 tot 21.00 uur: een gesprek met Bertil Greeuw, directeur van de Woningstichting Heiloo over het pro ject Hoog en Laag. Presentatie: Bob van Unnik. Dinsdag 25 november van 20.00 tot 21.00 uur: een muziekprogramma over vermaarde jazz-saxofonisten. Een muzikaal drie-luik met deze keer de befaamde saxofonist Coleman Hawkins. Samengesteld door Alfred Cahn. Presentatie: Dinie van Sluis. Medewerkers gezocht Voor het programma Intermezzo van Bob van Unnik worden medewerkers gezocht. Mensen die op (vrijwillige) basis willen meehelpen op technisch gebied (het bedienen van de panelen), of hun journalistieke talenten de ruimte willen geven (het maken van reportages over zeer diverse onderwerpen in de studio en op locatie) worden verzocht zich aan te melden op tel. 072-5336552. verkocht. Zie voor een uitgebreid ver slag van deze voorstelling de Uitkijkpost van volgende week. Zeer de moeite waard is de cabaret voorstelling van Marijke Boon op woensdag 5 november. Marijke Boon zingt uit volle borst en laat de toe schouwers zowel letterlijk als figuurlijk het achterste van haar tong zien. Alles wat zij om zich heen ziet verpakt ze in zang op scherpe teksten. Ze beziet de werkelijkheid op haar specifieke manier en signaleert 'grote zaagbek- ken', veel grote woorden en kleine har tjes. Het is anderhalf uur genieten. Voor deze voorstelling - die om 20.15 uur begint - zijn nog enkele kaarten beschikbaar. Toegangsprijs 12.50 euro, CJP/65+ 11.35 euro. De kassa is geo pend van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 17.00 uur en vanaf een uur voor de voorstelling. Tot slot komt Sanne Wallis de Vries op woensdag 12 november naar de Beun met haar voorstelling Stuk. Het gaat over stuk, stukken, stukjes, werkstukjes. Een dynamische voorstelling waarmee Sanne Wallis de Vries in vele theaters groot succes oogstte. Deze voorstelling is helemaal uitverkocht. Voor nadere informatie kan contact opgenomen worden met Theater De Beun, iedere middag van 13.30 tot 17.00 uur en maandag tot en met vrijdag, tel. 072- 5333156. Na tweemaal kip is het nu de beurt aan de vegetarische maaltijd. Nu is het ook weer niet zo dat een vleesrecept niet kan worden omgebogen naar een vegetarisch gerecht of een vegetarisch recept naar een vleesgerecht. Met een beetje inventiviteit en creativiteit kun je vlees of vleesvervanger best vervan gen door vleesvervanger of vlees. Dat geldt overigens ook voor het totale recept. Je kunt een recept inkorten of uitbreiden, dan wel bepaalde verande ringen aanbrengen. Laat uw fantasie werken en probeer u voor te stellen hoe één en ander zal smaken. Heb het lef om creatief te zijn en u zult versteld staan over uw eigen kunnen. Maar nu het recept. U hebt nodig (voor 2 personen): 1 grote aubergine (doormidden gesne den), 80 gram zilvervliesrijst, 1 ui, (gesnipperd), 2 tenen knoflook (fijn gehakt), 1 ons vleesvervanger (bij voorbeeld vegetarische worstjes in kleine stukjes gesneden) of rookkaas (in zeer kleine stukjes gesneden), 1 theelepel sambal, olijfolie, plakjes komijnekaas, zout en een scheutje tamari (of maggi). En eventueel wat fijngesneden bieslook of wat peterse lie voor garnering, maar nodig is dat niet. Bereiding: De aubergine (beide helf ten) in ruim water met zout 6 minuten laten koken. Dan voorzichtig uithol len. Dit vruchtvlees klein snijden en met de ui, knoflook en sambal bakken tot het gaar is. De rijst een kwartier laten koken (zie voorschrift op ver pakking). De vleesvervanger (geldt uiteraard niet bij gebruik van rook kaas) bakken in een scheutje olijfolie (of boter) en vervolgens mengen met alle andere ingrediënten inclusief de rijst. De uitgeholde aubergines hier mee vullen en in een vuurvaste schaal plaatsen, die is ingevet en met paneer meel bestrooid. Deze helften met komijnenkaasplakjes bedekken en 15 minuten in de (voorverwarmde) oven op 200 graden door en door verwar men en de kaas laten smelten. Geef bij dit gerecht een groene salade met walnoten en notenolie. Wijntip: een lekkere stevige rode wijn, bijvoorbeeld een Spaanse Rioja of een Franse wijn uit het diepe Zuiden (bijvoorbeeld een houtgerijpte Corbières). Heeft u een goed (liefst een voudig) recept voor deze rubriek? U kunt dit ons per post toezenden (redactie Uitkijkpost, postbus 68, 1850 AB Heiloo) ofE-mailen: redactie@uitkijkpost.nl De juiste aandacht Op de Westerweg 156 vindt u Slender You Heiloo. Deze week valt meteen op dat het feest is bij de Slendersalon. Op de ramen prijkt met grote letters de aankondiging van de open dag op 8 november. Achter de ramen zijn de slingers met kleurplaten van de kin deren al te zien en iedereen is in opperbeste stemming. De vriendelijke en ontspannen sfeer in de salon doet geloven dat de klan ten hier graag komen Even vriende lijk en met veel aandacht voor de klanten is Sven Marsman. Hij is als masseur verbonden aan de salon en begeleidt degenen die de slenderban- ken bezoeken. Tijdens het gesprek dat de Uitkijkpost met hem had, weet hij evenzogoed alle aanwezige dames de juiste aandacht te geven. Helpen met het instellen van de banken, even een deken over iemand leggen, 'Wilt u een kopje kruiden- of gewone thee?' en 'Wil je nog een kleurplaat voor de kinderen?' Enthousiaste ervaringen „Het is allemaal begonnen met Slender You in Schagen, dat bestaat al 14 jaar. Opgestart door Ingrid Fenijn en ik ben haar rechterhand. Daarna volgde Alkmaar, 8 jaar en nu zitten we dus 5 jaar in Heiloo. Slender You is goed voor iedereen van 16 tot 80 jaar. We hebben inderdaad klanten met Zö'n hoge leeftijd. Als je dan te stram wordt voor een sport, is dit de mar Ier om de spieren stevig en soepel te houden. Slender You werkt aan de spierconditie, al na een paar maanden voelen mensen zich beter. Juist men sen met een bepaalde handicap kun nen heel goed van deze methode gebruik maken. En dan bedoel ik mensen met reuma, artrose, spieraan- doeningen en nekklachten. Ook fysi otherapeuten, reumatologen en ontsteking en daardoor 'frozen shoul ders' had. En dat de slenderbank ook de afvalstoffen afvoert is zeker* „Ik moet altijd wel drie keer plassen na het slenderen!" Passend programma Voor het slenderen moet een afspraak gemaakt worden. Zo'n eer ste keer wordt in een gesprek nage gaan wat eventuele klachten zijn wat nodig is voor die specifieke klant. Dan wordt door het personeel, allen met een medische achtergrond, een passend programma opgesteld. „De eerste keer slenderen is gratis. Want je kunt een gevoel niet weergeven in een folder. Dan kunnen mensen eens ervaren hoe het is", vertelt Sven. „Naast de 6 verschillende slenderban- ken, kunnen de klanten gebruik maken van een snelbruiner, massage behandelingen en kan men terecht voor manicure en pedicure. Wat het slenderen betreft zijn het hoofdzake lijk dames die komen. We hebben nu 10 mannen, terwijl het voor mannen natuurlijk net zo goed is. Je ziet ook dat mensen het goed combineren met bijvoorbeeld tennis of golfen. Ze ver tellen dan dat waar ze eerst een 9- holesbaan liepen, dat nu een 18- holesbaan is. Dankzij het slenderen. Het is wel belangrijk dat wanneer men het slenderen gebruikt voor het afslanken, twee keer per week te komen voor het meeste effect." 8 november is de Open dag bij Slender You. Dan kan men met eigen ogen zien hoe het slenderen gaat. men kan tegen een lager tarief gebruik maken van de snelbruiner, er wordt een demonstratie stoelmassage gegeven en natuurlijk de uitslag van de spannende kieurwedstrijd. Veel goede redenen om eens kennis te maken met deze unieke manier van bewegen. HEILOO - Stichting Ouderenwerk netje en après ski meer waarderen de - Stichting Heiloo organiseert veel activiteiten en cursussen voor 50-plussers in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Het Trefpunt is ook een ont moetingsplek. Dit jaar gaat er een groep mensen die elkaar in het Trefpunt hebben ont moet naar Thailand. Niet iedereen houdt van de zon. Daarom wil Stichting Ouderenwerk Heiloo de mensen die witte hellingen, een zon netje en après ski meer waarderen de mogelijkheid bieden om elkaar te ontmoeten in het Trefpunt op vrijdag 14 november om 10.00 uur. Voor wie het leuk lijkt om op wintersport te gaan maar niet alleen of in een groep onbekenden wil, of wie samen met anderen een reis uit wil zoeken wordt op 14 november om 10.00 uur in het Trefpunt uitgenodigd. Aanmelden is niet nodig. Voor meer informatie: Sichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297. REGIO - Wie zou niet zijn kans op succes willen weten voordat hij ergens aan begint? Vanuit die gedachte hebben ERA-Makelaars een nieuwe functionaliteit aan hun website toegevoegd: Wie zoekt mijn huis? De functie is te vinden op www.era.nl, de derde woningsite van Nederland. Makelaar Rick Hoogervorst van Hopman ERA Makelaars Heiloo legt uit hoe het werkt: „ERA heeft op zijn website een database waarin mensen hun zoekprofiel hebben ingegeven. Als een aspirant-verkoper aangeeft wat de kenmerken van zijn huidige woning zijn, ziet hij in één oogopslag welk percentage uit die database vandaag op zoek is naar een woning met die kenmerken." Het tweede wat de aspirant-verkoper bezighoudt is de verwachte opbrengst. Ook daar heeft Rick Hoogervorst een oplossing voor. „ERA-makelaars werken met een zogenaamde Vergelijkende Markt Analyse. Met dit programma kunnen we niet alleen de optimale vraagprijs bepalen aan de hand van te koop staande en verkochte woningen, maar ook de verkoopbaarheid van de woning inschalen. Bovendien geven we tips om die verkoopbaarheid ts verhogen." ERA-makelaars zijn altijd lid van de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goede ren (NVM). Er zijn in Nederland 180 ERA-makelaars en internationaal 3000 kantoren verspreid over 32 lap- den. HEILOO/CASTRICUM - Als er één ding een mode-accessoire bij uitstek is, is het wel de bril. De keuze voor een bepaald montuur onder streept wie je bent. Dat hebben ze bij Het Huis Opticiëns heel goed begrepen. Het resultaat: een serie van acht prachtige designmonturen uit de schitterende nieuwe Leco Collectie. De Leco Collectie was het afge lopen jaar een klinkend succes. Met spanning werd dan ook uitgekeken naar de komst van de nieuwe collec tie. Samen met Leco van Zadelhoff, Nederlands' toonaangevende visa gist en stylist, ontwikkelde Het Huis ook voor het komende seizoen weer een unieke collectie designmontu ren. Brillen met een compleet eigen gezicht, die goed zien combineren met er goed uit zien: perfecte combi natie van oogmode en oogzorg! De Leco Collectie is gevarieerd en biedt keuze uit acht verschillende monturen, elk met een eigen specifie ke look en styling: Ongeacht bet model dat u kiest heeft Het huis bij aanschaf van een montuur uit de Leco Collectie een exclusieve, bijpas sende Leco Brillenkoker cadeau. De juiste bril kiezen die uw persoon lijke stijl goed accentueert is vak werk. Het Huis Opticiens bekijkt uw bril als essentieel onderdeel van uw uiterlijk. Dat ziet u terug in een col lectie topmerken, de Leco Collectie en de eigen Collectie van Het Huis, maar ook met een individueel en per soonlijk advies over de bril, zonnebril of (kleur) contactlenzen. Want, zoals Het Huis zegt: zien mag gezien wor den. Bij u in de buurt kunt u terecht bij Het Huis Moen Opticien, Geesterduin 37 te Castricum of Winkelhof 't Loo 49 te Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 6