Bandfestival 'Together' in Theatercafé Provadja m Rabobank 2,50 verwanten Menu Spure-rii OHCE A GAIN, jak vof .liiikikM. KORTINGSBON "Slank-Klup" 5.50 p.w. TE KOOP GEVRAAGD IN AKERSLOOT m. 8 BMffl a Toetreding Stichting Woon- en Zorgcentrum Heiloo tot Stichting Partners in de Zorg Regionale Thuiszorg opent informatienummer over eigen bijdrage NIEUW van Schooten BV J'enen lassen, sieraden e adverteren WWW Sporfinstituut) for wellness Mountainbike training: Cursus Gezond op gewicht: Cursus Gezond op Gewicht Mountainbike training w jttmÊmmÈÊÈm mensen die hun bloed willen geven om anderen te redden! Sanquin Meld je aan als bloeddonor. Bel gratis 0800 - BLOEDBANK (0800 - 256332265) De organisatie met al 1 5 jaar de beste afslankresultaten Beheer Keuze uit 2 afslankformule's Nieuw: strippenkaart met hoge korting Speciaal programma voor mensen met ernstig overgewicht Ook lid worden, kom dan naar: Heiloo, wijkgebouw Ypsalon, ma. 19.15 uur Egmond a/d Hoef, dorpshuis Hanswijk, wo. 19.00 uur, info: 072-5332067 homepage: www.siank-klup.nl e-mail: info@slank-klup.nl Onze kracht: persoonlijke aandacht! :f (3>. (ooft om mee te nemen) Normaal 10,80 Deze weeft abnormaal voor Geldig van wo. 14/1 t/m di. 20/f Kennemerstraatweg 470 Heiloo, 072-5330067 tegelzetbedrijf Voor al uw tegelwerk Sanitair Tegelcentrum Alkmaar 2 HA Agrarische grond MAKELAARDIJ DANIEL BV Telefoon 072 5814183 of 06 51 393 595 UITKIJKPOST - 14 JANUARI 2004 - PAGINA 14 REGIO - Stichting Partners in de Zorg heeft per januari een nieuwe partner binnen het samenwerkingsverband kunnen verwelkomen. Met ingang van 2003 opereren de verpleeg- en verzor gingshuizen in Midden Kennemer- land-Noord al formeel onder de para plu van Stichting Partners in de Zorg, maar nu is ook Stichting Woon- en Zorgcentrum Heiloo toegetreden tot Partners in de Zorg. Stichting Woon- en Zorgcentrum Heiloo bestaat uit twee verzorgingshuislocaties, te weten De Loet en Overkerck.De samenwer king verbetert de mogelijkheden om efficiënter te werken en zo optimaal aan te sluiten bij de (toekomstige) wensen en zorgvragen van ouderen in de regio Midden Kennemerland- Noord. Ook bij het werken aan ver nieuwingen in de zorg- en dienstverle ning kan in dit samenwerkingsverband meer worden bereikt. Na een gedegen voorbereiding is in december 2003 het definitieve besluit tot toetreding van Stichting Woon- en Zorgcentrum Heiloo tot de holding genomen. Op 18 december 2003 is de akte tot ondertekend. De afspraken over de vorm van toetreding van Stichting Woon- en Zorgcentrum Heiloo zijn vastgelegd in een holding document. Belangrijke passages uit dit holdingdocument zijn dat de identiteit en eigenheid van de locaties Overkerck en De Loet in Heiloo1 behouden blijft na toetreding, evenals het bestaande aanbod van zorg en dienstverlening. De plannen voor een multifunctioneel centrum worden ver der uitgewerkt met de intentie dat in Heiloo alle gewenste zorgvormen voor oudere inwoners beschikbaar komen. Door de toetreding van Stichting Woon- en Zorgcentrum Heiloo wordt een proces van organisatieverandering in gang gezet. Daartoe is een Sociaal Plan opgesteld met als uitgangspunt dat er geen sprake zal zijn van gedwongen ontslagen. ALKMAAR - Op zaterdag 17 januari zal in Theatercafé Provadja het band festival Together plaatsvinden. Ter ere van het éénjarige bestaan van de poprock-band Candy Cane zal Candy Cane met de bands: The Drift, Susans Garden, Les Belles Hamelles en Orson 4 uur lang live muziek ten gehore bren gen. Het initiatief voor dit bandfestival is genomen door Candy Cane die haar eerste verjaardag niet geruisloos voor bij wilde laten gaan. Het zou een avond worden waar de verjaardag gevierd en tevens de tweede demo cd Interact- iviness uitgebracht zou worden. Maar al snel kwam het idee naar voren om juist bevriende bands te vragen om te komen spelen en de tweede demo cd nog even te laten voor wat het is. De naam van het festival, Together, is niet zomaar gekozen. De boodschap die Candy Cane met die festival wil uitdragen is dat we meer samen moe ten doen, samen moeten werken en meer samen moeten ondernemen, want samen sta je, zeker hedenten- daags, sterker. Met dit eerste festival wordt een stap gezet naar een nauwer samerwerkingsverband tussen de Noord-Hollandse bands. Want naast de bands die op het podium zullen staan zijn er ook heel veel andere bands en muziekanten uitgenodigd. De avond zal geopend worden door de band Orson, een echte happy pun- krock-band. Hierna zal Susans Garden lekker stevige garage rock 'n roll de zaal in blazen, opgevolgd door Candy Cane die hun compacte poprock over Miss Candy zullen spelen. Les Belles Hamelles zal de avond voortzetten met hun visie over poprock. The Drift zal met hun moore guitar poprock de avond op akoustische wijze afsluiten. Het belooft een goed verzorgde avond te worden waar muziek en samenzijn de boventoon voert. Tevens zal er bij dit eerste Together Festival ruimte zijn om samen te 'jammen'. De muzikanten die graag een set zouden willen jam men kunnen zich opgeven via: Miss_candy_cane@hotmail.com. De avond start rond 21.00 uur, de toegang is gratis. REGIO De Regionale Thuiszorg heeft gemerkt dat er veel onduidelijk heid bestaat bij mensen die thuiszorg hebben over de verhoging van de eigen bijdrage voor thuiszorg waartoe de regering heeft besloten. Regionale Thuiszorg wil aan cliënten en anderen die met vragen zitten rond dit onder werp meer duidelijkheid geven over de gevolgen van deze verhoging voor de persoonlijke eigen bijdrage die voor thuiszorg moet worden betaald. De thuiszorgorganisatie heeft daar voor een speciale telefoonlijn geo pend. Sinds maandag 12 januari kan ieder een voor een berekening van zijn gewijzigde eigen bijdrage van maan dag tot en met vrijdag tijdens kantoo ruren bellen naar tel. 072-5127127. Omdat de hoogte van de eigen bijdra ge afhankelijk is van het belastbaar inkomen, hebben de medewerkers van Regionale Thuiszorg de gegevens van het (gezamenlijk) belastbaar inkomen nodig om de berekening te kunnen maken. Mensen die de infor matielijn bellen wordt dan ook gevraagd deze gegevens bij de hand te houden om hun vraag zo snel mogelijk te kunnen beantwoorden. Regionale Thuiszorg, leverancier van onder andere huishoudelijke en ver pleegkundige zorg in het gebied van Den Helder tot Alkmaar/Akersloot en van de kuststreek tot Wieringen, zet vraagtekens bij de aanpak van de eigen bijdrage door de overheid. Maar met het instellen van de infor matielijn wil de organisatie zorgen dat mensen in elk geval hun vragen hierover kunnen stellen en meer dui delijkheid krijgen over de gevolgen die deze verhoging voor hen persoon lijk heeft. i het wennewater Start: za 10 januari 2004 van 9.00-11.00 uur. Wekelijks terugkerende training in de nabije natuur gegeven door een zeer ervaren instruc teur waarbij de verschillende aspecten van mountainbiken aan bod komen. Start: wo 28 januari 2004 van 9.00-11.00 uur. 10 Bijeenkomsten over gezonde voeding en bewegen, verzorgd door diëtiste! Info ochtend wo 21 januari om 9.00 uur. Het Zevenhuizen 48 1 852 JC Heiloo Tel. 072-5330344 Fax 072-5330699 Site: www.sivennewater.nl - - - korting op het inschrijfgeld t/m 4 weken na verschijning Bloed Inschrijfgeld: 15,00 incl. 1e weging 4,95 eethuis ocafetaria Catering Partyservice Runxputteweg 3, Heiloo Télefoon 072 505 33 72 Fax 072 505 16 48 Showroom bij S.T.C. Scheldestraat 8,1823 WB Alkmaar "KS (dit geldt voor de gehele collectie en...op=op!) De koffie staat klaar. Stationsweg 86 Heiloo (naast station) Tel: 072-5340867 Openingstijden: ma 13.30 - 16.30 u, di t/m vr 10.00-12.00 u en 13.30-16.30 u.za 12.00-16.00u Vereniging van Nederlandse Installatiebedrijven INSTALLATIEBEDRIJF GAS WATER SANITAIR VERWARMING DAK ONDERHOUD SERVICE Dusseldorperweg 73 1906 AJ Limmen Tel. (072) 505 14 05 Telefax (072) 505 13 14

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 14