Gemeente overlegt met bewoners over woningbouwplan Westerweg y U Muziek in overvloed tijdens geslaagde Play-inn Willibrord Activiteiten in het Trefpunt Boe\i\etvt\n Castratie- en sterilisatieactie Dierenbescherming 19,50 DIEREN tl Mercy DEUTEKOM MEDISCHE DIENSTEN DIENSTEN CDA fietst Afdelingsvergadering D66 PAPIER P.. LITIE BERICHTEN HEILOO Portemonnee ontvreemd Aanrijding met schade Verkeerscontrole Vernieling winkelruit Diefstal invalidenparkeerkaart Aanrijding met schade Aanrijding met letsel Onderhonden en Spanner in de Buk Samen eten Fototentoonstelling Mercy door Alissa York BESCHERMING Boek van de week: Het Vennewater 05-03-2004 06-03-2004 07-03-2004 08-03-2004 UITKIJKPOST -18 FEBRUARI 2004 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Fleiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheidswijzer Koorstraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenburg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. JHet afhalen van Voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. HEILOO - Fractie en bestuur van CDA-Heiloo fietsen op zaterdagoch tend 21 februari door het dorp. Wanneer u hen wilt spreken of attende ren op iets in uw omgeving dan graag van tevoren even bericht naar: Elly Beens, tel. 5338208 of e-mail: elly- beens@quicknet.nl Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds F.J. van der Wind. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds N.W. Visser, Noord-Scharwoude. Aansluitend is er koffie drinken GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: woord- en commu niedienst met kinderkoor WiKiKo, voorganger pastor M.J. van Bolhuis. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met dameskoor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met herenkoor, voorganger J. Oiling. Kinderwoorddienst. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: gezins-, woord- en communieviering met kinderkoor, m.m.v. carnavalsvereniging De Uylen- spieghels, voorgegaan door pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor, voorgegaan door pastor Sj. Minnema. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22 Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 10.30 uur. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 09.00 uur. Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur. Zondag. 10.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee. Zondag 10.00 uur: voorganger ds J.L. Oosterhoff. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Uitgeest. Zondag 10.00 uur: voorganger ds J. Bovenberg. HEILOO - De gemeente Heiloo heeft donderdag een informatieavond belegd waarbij betrokken bewoners zich kon den laten informeren over de plannen die er zijn met betrekking tot het stuk grond aan de Westerweg ter hoogte van de Ewislaan. Het was de tweede bijeen komst, voor het plan officieel in de benodigde procedures zal worden gestort. Het initiatief van de gemeente was om eerst te horen wat de bewoners van het plan vonden en wat hun wensen zijn. Wethouders Opdam en Daas waren persoonlijk aanwezig bij de informatie avond om de bewoners uitleg te ver schaffen en hun wensen aan te horen. Het plan zoals het er nu voor ligt zorgt voor 23 nieuwe woningen, waarvan waarschijnlijk 4 koopwoningen (gele gen aan de Westerweg) en 19 huur. De huurwoningen zijn verdeeld in een rijt- jesblok van zeven woningen (oude A&P gebouw) en een appartementen- blok van twaalf woningen (oude benzi- nestationgebied). De huurwoningen zullen, als het aan wethouder Opdam ligt, onder de huursubsidiegrens komen te liggen, wat neerkomt op ongeveer 540,-. Wethouder Daas zei in ieder geval de afgesproken verdeling van 30- 40-30 (30% duur, 30% gemiddeld, 40% goedkoop) aan te willen houden. Veel zekerheid is over de huurprijzen en de verdeling desondanks nog niet te geven, aangezien het hier om een voor lopig plan gaat Het definitieve plan zal nog even op zich laten wachten, omdat het plan nu de standaardprocedures zal ondergaan. HEILOO - Op maandag 23 februari houdt afdeling Heiloo van D66 weer een afdelingsbijeenkomst. Dit keer zal het grootste deel van de avond besteed worden aan de Europese verkiezingen, die in juni gehouden worden. Het con cept-verkiezingsprogramma van D66 wordt door de afdeling besproken aan de hand van een aantal in het program ma genoemde punten. De afdeling hoopt Europa een stukje dichter bij de burger te brengen. Ook doordat inge gaan zal worden op zaken als wat het Europees parlement voor bevoegdhe den heeft en welke zaken rechtstreeks uit Brussel de gemeentelijke politiek beïnvloeden. Aanvang 20.00 uur. In het Open Huis, Winkelhof 't Loo in Heiloo. W «Noord-Holland Noord -v 1-0900-1 JL 88 44 1 De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. HEILOO - Op maandag 9 februari werd tijdens het doen van inkopen in een winkel in het winkelcentrum 't Loo een portemonnee ontvreemd. De por temonnee zat in het boodschappenkar- retje wat tijdens het doen van de inkopen in het winkelwagentje stond. Bij het afrekenen bleek de portemon nee ontvreemd te zijn. Hoewel de 68- jarige inwoonster van Heiloo de win kelwagen met daarin het boodschap- penkarretje bijna niet uit het oog heeft verloren zag een onbekende toch kans gezien de portemonnee te stelen. Behalve enkele pasjes bevond zich ook een geldbedrag in de zwarte porte monnee. Een 23-jarige automobiliste verleende maandagmiddag 9 februari rijdende op het het Rosendaal geen voorrang. Een aanrijding met een 33-jarige automobi list komende uit de richting van de de Oude Werf was het gevolg. Er was alleen materiële schade. Op dinsdag 10 februari werd van 07.15 uur tot 08.45 uur op de Belieslaan, Kerkelaan, Westerweg en de Hucht een verkeerscontrole gehouden. Op een van de locaties werd een bestuur der bekeurd voor het negeren van het rode licht van de spoorwegovergang. Drie fietsers werden bekeurd voor een niet deugdelijk fietsverlichting. In de vroege ochtenduren van donder dag 12 februari werd een thermopane winkelruit van een winkel aan de Heerenweg vernield. Het vernielde ruit had een afmeting van 1 bij 1,5 meter. In de nacht van dinsdag op woensdag 10-11 februari werd in een op de Nicolaas Beetsweg geparkeerde perso nenauto ingebroken. Uit de auto, een rode Opel Astra, werd uit het dashbo ardkastje de invalidenparkeerkaart gestolen. Hoe men de auto heeft open gekregen is niet bekend. Wel zag de eigenaar dat het deurrubber van een van de portieren beschadigd was. Een 76-jarige bestuurder hield vrijdag middag 13 februari in de bocht van de Omloop in de richting van de Zeeweg ter hoogte van het zwembad onvol doende rechts. Een aanrijding met een tegenligger was het gevolg. Die werd in zijn flank aangereden. De schade aan beide auto's was aanzienlijk. Beiden moesten worden weggetakeld. Een aanrijding waarbij drie personen auto's waren betrokken vond zondag 15 februari plaats op de Kennemer straatweg nabij de kruising met de Stationsweg. Tegen 12.00 uur stonden drie auto's op de Kennemerstraatweg voor het rode verkeerslicht te wachten. Op het moment dat het licht op groen sprong en de bestuurders van de auto 's wilde optrekken botste de achterste bestuurder tegen zijn voorganger aan die als gevolg daarvan opgeduwd werd tegen zijn voorganger. De schade was aanzienlijk. De 71-jarige automobilist die de aanrijding veroorzaakte werd met nekklachten overgebracht naar het ziekenhuis. Gevonden: enkele sleutels, zwart-gele kinderfiets Loekie, dubbele blauwe fietstassen inhoud zwart jack. De slagwerkers weken uit naar het middenterrein van Willibrord. HEILOO - Veel muzikanten hadden gehoor gegeven aan de oproep in de Uitkijkpost om deel te nemen aan de Play-in van de Fanfare Showband Heiloo. Niet alleen de grote ontvang struimte van GGZ Willibrord, de gast heer van deze middag, maar ook het grasveld voor de kapel werd het oefen terrein van de muzikanten. Marcel Klok, sinds april 2003 de sho winstructeur en dirigent van de Fanfare Showband Heiloo, had een aantal kora len uit de kast gehaald voor de ruim 40 blazers. Twee slagwerkinstructeurs van Beatrix, Drum Bugle Corps uit Hilversum (een Van de grootste Nederlandse showbands, waarvan Marcel ook instructeur is) namen de 15 slagwerkers onder hun hoede. Na de welkomstwoorden van voorzit ter André de Graaf en een korte alge mene inleiding van Marcel Klok wer den beide groepen muzikanten 'gescheiden'. De slagwerkers, die in HEILOO - In het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo starten 3 nieu we cursussen. De cursus decoreren start op donderdag 11 maart van 10.00 tot 11.30 uur, duurt 5 weken en kost 60 euro inclusief materiaal. De volgende decoraties worden er gemaakt: vetbol in huisje, 2 windlichten, tuintegel met servetten, moshoed en een paasverras- sing. Op dinsdag 20 april is er een groot Pastoor van Muijenweg 12.1852 EH Heiloo. tel 5321048 HEILOO - Vrijdag 20 februari komen de Onderhonden naar de Bukbuk. De Onderhonden is een Nederlandstalige hip hop groep die in 1997 is opgericht door Ramp Records, het label van de Osdorp Posse. Het idee hierachter was om de grootste talenten uit de under ground bij elkaar te brengen en zo de krachten te bundelen om eindelijk eens van de grond te komen. De rap pers kennen elkaar al jaren en hebben door hun ervaring en explosieve shows al menig underground feest op zijn kop gezet. Het zijn stuk voor stuk onbe twiste freestyle kampioenen, wat een Onderhonden show altijd spannend en onvoorspelbaar maakt. In januari is hun nieuwe album 'Afblaffers' uitgeko men, samen met de single 'Op De Vlucht'. Aan het album is meegewerkt door onder andere Def P en Seda van Osdorp Posse, Casto van Plutonium en Oscar X. Er zullen ook 2 dj's zijn die de zaal zullen opwarmen. MC Onrust en Dj Savage. De zaal gaat open om 21.00 uur en de entree is 10 euro, dit is inclu sief de nieuwe cd van de Onderhonden. Spanner Zaterdag 21 februari komen Syb van der Ploeg en Nico Outhuijse met hun nieuwe band Spanner laten horen dat Er is wel degelijk leven na De Kast. er leven is na De Kast. In 2002 waren zij toe aan een nieuwe uitdaging en met de vrienden Remko van der Haring (gitaar), Sander Rozeboom (gitaar) en Johan Hofman (bas) richt ten ze Spanner op. Spanner heeft een explosieve sound, waar invloeden van Soundgarden, U2, Muse en de Red Hot Chili Peppers in doorklinken. De zang is engelstalig en Syb kan zijn zang kwijt in verschillende muziekstijlen. Het eerste album heet Wonderful World waarvan al 2 singles zijn uitge bracht, Run en Wonderful World. Het is zeker de moeite waard om deze band te komen bekijken en beluiste ren. De zaal gaat open om 21.00 uur en de entree is 7 euro. Trefpunt dictee in het Trefpunt waar aan gratis deelgenomen kan worden. De cursus moderne spelling is een goede voorbereiding daarop. Deze cur sus start op dinsdag 9 maart van 10.00 tot 12.00 uur en duurt 5 weken. De cur sus kost 7,50 euro. Voor informatie en aanmelding: Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297. Op vrijdag 5 maart wordt in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo, een maaltijd geserveerd. Het menu is als volgt: kippensoep, hete blik sem met gehaktbal en jus, rauwkostsa- lade, rijst met rundvleesragout en mousse (bavarois) toe. Aanvang van de maaltijd is 18.00 uur. Voor en ook na de maaltijd is er een mogelijkheid om in de ontmoetingsruimte wat te drinken. De maaltijd kost 8,-, te voldoen aan de balie van het Trefpunt voorafgaand aan de maaltijd. Het 'Eten in het Trefpunt' is een gezamenlijke activiteit van de Stichting Ouderenwerk Heiloo en de ouderenbonden ANBO en KBO. De uitstekende bereiding door het per soneel van de keuken van 'De Loet', de plezierige bediening door de circa 10 ervaren vrijwilligers en de ongedwon gen sfeer waarin dit samenzijn plaats vindt, zorgen ervoor dat men optimaal geniet. Voor wie geen vervoer heeft, staan de chauffeurs van het vrijwilligers autovervoer klaar. Kosten voor opha len en thuisbrengen zijn: 4,- per per soon retour (in Heiloo) aan de chauf feur te voldoen. Opgave voor deze maaltijd -en voor vervoer- bij de balie in het Trefpunt, tel. 072-5331297. Wie verhinderd is, wordt verzocht zich zo spoedig mogelijk door te bellen. HEILOO - Momenteel is er een foto tentoonstelling te bezichtigen van foto graaf Henny Bood in de hal van het Trefpunt. De foto's betreffen de perio de 1999-2004. Mocht men zich of vrien den herkennen op een foto, dan mag deze gratis meegenomen worden. De tentoonstelling zal tot 10 maart te bezichtigen zijn. HEILOO - De afdeling Alkmaar en omstreken van de Dierenbescherming organiseert dit jaar een kortingsactie op de castratie en sterilisatie van kat ten. Met deze actie benadrukt de Dierenbescherming nog eens hoe belangrijk het is dat katteneigenaren er tijdig voor kiezen hun dier te laten 'helpen'. Alleen zo kunnen de gevol gen van de kortstondige liefde tussen dieren worden vermeden: ongewenste nesten jonge dieren en nog meer kat ten in Nederland. In de periode van 14 februari tot en met 12 maart kan iedere particulier bij zijn of haar dierenarts een korting van 5,- op de castratiekosten krijgen en een korting van 10,- op de sterilisa- tiekosten. De korting ontvangt de kat teneigenaar door na afloop van de ingreep samen met de dierenarts een declaratieformulier van de Dieren bescherming in te vullen en te onder tekenen. Vervolgens haalt de dieren arts direct de korting van de castratie- prijs. Een aantal dierenartsen in het werkgebied van de Dierenbescher ming afdeling Alkmaar en omstreken zal zelf ook een korting geven op de castratie/sterilisatiekosten. Kattenoverschot Het aantal katten in Nederland blijft groeien en daarmee ook het aantal zwerfkatten dat voor een groot deel in de Nederlandse asielen terechtkomt. Zo vingen alle asielen en dierenop vangcentra in Nederland in het jaar 2002 bij elkaar 42.300 katten op. Het Dierentehuis Alkmaar en Stichting Zwerfdier in Alkmaar vingen vorig jaar gezamenlijk ruim 700 katten op. Met name in de zomermaanden levert dit overvolle hokken op, maar steeds vaker beperken de problemen in de asielen zich niet meer tot die periode. Tijdige castratie van katten ziet de Dierenbescherming dan ook als een 'must' om het zwerfkattenprobleem in te dammen en het kattenoverschot te beperken. Nog te veel mensen nemen een nestje omdat kittens zo klein en schattig zijn. Zodra de kittens opge groeid zijn, willen mensen er vanaf. Voor het eerste nestje is vaak wel plaats bij buren of vrienden. Maar daarna rest het asiel of het leven als zwerfkat op straat. Om hier iets aan te doen houdt de Dierenbescherming nu al weer enkele jaren castratie-acties onder het motto 'Voorkomen is beter dan genezen'. Met vragen over de castratieactie kunt u terecht bij het afdelingskantoor van de Dierenbe scherming afdeling Alkmaar en omstreken, tel. 072-5150071. Drama- bizar- intrigerend In 1948 arriveert de jonge, kersverse priester August Day in Mercy, een afge legen gehucht in de Canadese veen- moerassen. Zijn eerste plichtpleging is het huwelijk tussen de slager en zijn tie nerbruid Mathilda. Bij het eerste oog contact ontvlamt er een onmogelijke maar ontembare passie tussen Mathilda en August. Als Mathilda ver volgens zwanger raakt houdt ze haar man voor dat het zijn kind is, maar na de geboorte vlucht ze het veenmoeras in. Vijftig jaar later arriveert er opnieuw een priester in Mercy. Wanneer hij in het moeras verdwaalt, wordt hij door Mathilda's dochter Mary gevonden, die er als kluizenaar leeft. Overgeleverd aan de helden handen van deze uitzon derlijke vrouw, luistert de priester naar haar levensverhaal waarin de pijn van vele generaties samenkomt en dat een bron van betekenis voor hem wordt. Mercy is een prachtig romandebuut met een geheimzinnige sfeer die doet denken aan het werk van Ann-Marie MacDonald en de zusjes Brönte. Met korte, lyrische fragmenten creëert York een geraffineerd en rijkgeschakeerd verhaal waarin heidense mythes en ver wijzingen naar de katholieke liturgie voor duistere ondertonen zorgen. Alissa York (Canada, 1970) publiceer de eerder een bekroonde verhalenbun del. Mercy is haar eerste roman. Ze woont en werkt in Winnipeg. eerste instantie in een nevenruimte aan acteren waren, bleken zoveel enthousi asme ten toon te spreiden, dat zij al snel uitweken naar het middenterrein van Willibrord. Onder het genot van een vroeg voorjaarszonnetje werd in twee groepen een aantal marsen doorge speeld. Kwaliteitsverschil tussen de verschillende slagwerkers werd op een vakkundige wijze door de instructeurs opgevangen. Marcel Klok had zich met de blazers de ontvangstruimte van Willibrord toege ëigend. Op zijn bekende enthousiaste wijze, werd een vijftal koralen ingestu deerd en werd tot slot nog een heus fanfarenummer onder handen geno men. In een kort concert van circa 20 minuten werd aan het inmiddels gearri veerd publiek getoond dat het met de nodige wilskracht mogelijk is om in een kort tijdsbestek een goed product neer te zetten. Marcel tot zijn muzikanten: „Als je speelt, doe je dat als amateur muzikant in eerste instantie voor jezelf (gewoon omdat je het leuk vindt) en daarnaast natuurlijk om de mensen te plezieren, die een concert optreden komen bijwonen. Laat dat plezier voor al in je niüZiëkwërk tot uitdrukking komen!" En juist dit plezier kenmerkte de Play- in van zondagmiddag. Zo kon het ook zijn dat een Heilooër muzikant, die al bijna dertig jaar niet meer had gespeeld aan de zijde zat van een aantal jeugdige speelsters, die nog muziekles genieten op de Muziekschool en dat toch beide partijen met veel voldoening terugke ken op de Play-in van de Fanfare Showband Heiloo. Dirigent Marcel Klok en voorzitter André de Graaf waren dan ook dik tevreden over het eindresultaat en zei den voorzichtig te denken aan een terugkerend evenement. De bewoners van Willibrord, die regel matig bij de repetitie binnenstapten, kijken - gelet op hun reacties tijdens het musiceren - zeker uit naar een vol gende editie. Ook hier was het plezier van de gezichten af te lezen. Jammer dat de slagwerkers bij het uiteindelijke concert niet hun muzikale talenten hebben kunnen tonen. Ongetwijfeld zal dat bij een volgende Play-in zeker het geval zijn. Maandag Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huis-actie, plan Ypestein, zui delijk gedeelte. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmmerverza- melplaatsen langs de weg, vóór 19.00 uur. Ook is dan brengen mogelijk tus sen 18.00 en 19.00 uur naar de par keerplaats bij de school. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tus sen 08.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tij dens de schooluren, ook gebruikte kle ding. Muziek Dansschool, Het Veld 1, tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de par keerplaats bij zwembad het Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trainingen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennis park aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennis park aan Het Zevenhuizen. Vermiste en gevonden dieren: 072-5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden katten Akersloot: 0251-310079 Vakantieadvies: 072-5336180 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord Kennemerland: 072-5150173 (alarm), en 072-5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Zwartebruin cyperse gec. Kater, op het befje en rondom de mond lichtgrijs, Heerenweg, Egmond-Binnen. Gevonden Pauw, grijsachtig. Kennemerstraatweg omgeving Bowlingcentrum Heiloo. Goed tehuis gevraagd Voor een teefje, kruising dalmatiër /setter, 13 jaar, liefst bij wat oudere mensen. Een cypers poesje van 2 jaar en twee jonge cyperse poesjes (5 maanden). Info tel. 0251-658504. door Alissa York voor Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 JBRIS. Uw Complete Boekhande e-maiU lnfo.deutekom@Hbris.nl Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Hef Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Weizijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van "losse uurtjes" (o.a. op woensdag en donderdag van 18.00-19.00 uur) en/of de verhuur voor het gehele seizoen 2004/2005 kunt u terecht bij de afdeling Welzijn/COA van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Vlooienmarkten op zondag 7 maart 2004. Woensdag 18-02-2004 Donderdag 19-02-2004 Vrijdag 20-02-2004 21-02-2004 Zondag 22-02-2004 Maandag 23-02-2004 Dinsdag 24-02-2004 Woensdag 25-02-2004 Donderdag 26-02-2004 Vrijdag Zaterdag 27-02-2004 Maandag Dinsdag 28-02-2004 29-02-2004 01-03-2004 02-03-2004 Woensdag 03-03-2004 Donderdag 04-03-2004 09-03-2004 Woensdag 10-03-2004 Donderdag 11-03-2004 13.30-15.30 Zaalvoetbal 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 14.00-15.30 Sportinstuif 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.30 Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 11.00-14.00 Oefening 14.30-15.30 Handbal 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal 08.30-15.30 Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 14.00-15.30 Sportinstuif 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.30 Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 13.00-16.00 Volleybal 16.00-17.00 Zaalvoetbal 11.00-13.30 Handbal 19.30-22.30 Volleybal Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Vrijdag 12-03-2004 Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag 13-03-2004 14-03-2004 15-03-2004 16-03-2004 Woensdag 17-03-2004 18.00-19.00 18.00-19.00 17.00-18.30 15.30-20.30 09.00-16.00 08.45-15.30 08.30-15.30 13.00-18,30 14.00-15.30 18.00-19.00 08.30-12.30 13.00-16.00 10.00-15.30 08.45-15.30 08.30-15.30 18.00-19.00 Basketball Basketball Vlooienmarkt Schoolgym Schoolgym Schoolvolleybal Sportinstuif Schoolgym Zaalvoetbal Handbal Schoolgym Schoolgym 19.15-23.00 19.15-23.00 19.15-23.00 17.00-22.30 19.00-23.00 19.15-23.00 17.00-18.00 19,15-23.00 17.00-18.30 19.15-23.00 17.00-22.30 19.00-23.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal Zaalvoetbal Zaalvoetbal Volleybal Volleybal Zaalvoetbal Zaalvoetbal Zaalvoetbal Basketball Zaalvoetbal Volleybal Volleybal Zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 2