Gorteldonk heet weer Limmen e Egmonden Programma Restaurant- Chantant De Boerenwagen Horizon speelt Jesus Christ Superstar SCHRIKKELT U E MEE 7? s lüSiSüfiiiüs** ou reid °P-op y ,JjÊ LIMMEN, LET OP! luxe APPEL-NOTEN-CAKE 4- 3,20 O25 PRIMAUCHT LIMMEN NU KORTING OP ALLES! Vd*1 W'é HSV Limmen nieuws Iedere maandag van 7J\ 8.30 tot 14.00 uur op de Vuurbaak!! HE MA, DEZE ROOKWORST IS VEEL LEKKERDER" 500 PRIMAUCHT LIMMEN UITKIJKPOST - 25 FEBRUARI 2004 - PAGINA 10 DVW-Zeevissen k iwv m MÊml m Mf m, fp Tropical Weekend in JOEB Weinig ruimte over voor sport IIIllI mmil Mooie Witlof 1 kiio 0,69 Hollandse Komkommer 0,49 Goudrenetten 2kiio€ 1,50 Baal sinaasappelen 2,50 MARKTHANDEL ROBERT TONKES Hèt adres voor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! Trias atleten presteren op NK atletiek Husselcup bij volleybal vereniging Effect Lijdensmeditaties in de 40-dagentijd Eendaagse workshop Open dagen bij De creatieve Tuinkamer Heilooër Bridge Club Bridgeclub Sans Atout Bridgeclub Fumez Pas Bridgeclub Limmen Rookworst nu 3 stuks 00 M Februari krijgt er 'n extra dag bij, dus maak er iets aparts van, 'pi het is tenslotte maar één keer in de vier jaar. nu van 3,75 voor Keurkoopje: Houthakkersteaks 2 stuks t Saucijzen Runderlapjes supermager _4 stuks w Deel maar lekker rond. en vergeet uzelf niet Aanbieding geldt O alleen op vrijdag en zaterdao a s flwcutlifrNfóh -Lxtii Voor de boterham: Corned Beef 100 Shoarmarollade Ardennerham Slagersham Salade van de week: Huzarensalade Kwaliteit en Vakmanschap Keurslagerij Snel Kerkweg 18, 1906 AW Limmen Tel. nr. 072-5051263 Q95 195 Wij sluiten per 3-4-2004 (uitgezonderd gloeilampen netto aanbiedingen) Duizenden lampen Spiegels Wijnrekken Klein meubelen Inbouwspots Beeldengieterij Alphenaar Rijksweg 43 (t.o. Ten Dam Parket) Tel.: 072 - 505 57 47 HEILOO - In de vroege ochtenduren van zaterdag 21 februari vertrokken 19 zeevissers van D.V.W. met hooggespan nen verwachtingen naar de Kop van Noord-Holland om de tweede wed strijd op de Noordzee te vervissen. De weersomstandigheden waren in tegen stelling tot de vorige wedstrijd goed. Een mager zonnetje en een matige oostenwind. Helaas... de gul liet het dit keer bijna volledig afweten. Volgens de schipper waren ze tijdelijk naar de paaigebieden vertrokken om daarvoor nageslacht te zorgen. In totaal zijn er voor negen visvangers twaalf visjes gevangen, waarvan er elf zijn teruggezet om groter te groeien. Als eerste eindigde Emil Wijckelsma die, ondankgs een blessuren, drie visjes wist te verschalken. Voorwaar een prestatie van formaat! Als tweede de winnaar van de vorige wedstrijd Harry Klaver. Op een gedeelde derde plaats Rene Blok, Olaf van Nooyen, Nicolash Rush en om in de familie te blijven Colin Rush. Ondanks de magre vis vangst hebben we genoten van een heerlijke dag op het ruime sop. Voor opgave of nadere informatie kunt u, ook al bent u geen lid van D.V.W.bel len met E. Wijckelsma, tel. 072- 5337330, e-mail:wijckelsma@hccnet.nl of met R. Blok, tel. 072-5336108. i "lift- r 1 Prachtige praalwagens reden door de straten van Gorteldonk LIMMEN - Afgelopen weekend stond Gorteldonk bol van festiviteiten. Carnavalsvereniging de Uylenspieghels was in touw voor jong en oud. Vrijdag begon het met de basisscholen. In de ochtend was er clown Berry voor de onder en middenbouw, 's middags was er de playbackshow voor de boven bouw. Behalve playback waren er ook enkele 'artiesten' die een live optreden gaven, het was weer een groot succes. Op de zaterdag was er 's middags de optocht in buurtgemeenschap Pieperduin waar ook de Uylenspieghels en enkele andere groe pen met karren uit Gorteldonk, aan deelnamen. De avond werd begonnen met een gezellige viering in de Kerk waarna om 20.30 uur 'leutbunker' de Burgerij haar deuren opende voor het Groot Gekostumeerd Bal. Raad uit de oudheid Het bleek dat Tyl XI met zijn raad niet meteen plaats kon nemen achter de beun, daar deze was ingenomen door een raad uit de oudheid. Verder kwam ook de Neeltjes Jacoba op bezoek met haar gasten met natuurlijk Mabele Wisse Smith. Er waren monniken, feeën, mensen met vogelpest, heksen en natuurlijk mensen uit de oudheid. Er waren heel wat Gorteldonkers die een leuke gezellige avond beleefden. Zondag was er natuurlijk weer de optocht. Om 13.30 uur vertrok er vanaf de Vuurbaak een geweldige stoet van prachtige karren en leuk verkleedden mensen. Het was een lange kleurige bonte stoet met een hoog confetti gehalte. Door de harde wind waaide dit prachtige gekleurde spul menig toe schouwer in de haren. Aan het einde van de optocht kreeg iedereen een medaille en kon het feest in de Burgerij van start gaan. Harrold maakte er een pracht middag van voor jong en oud. Nadat om 19.30 uur de deuren sloten, gingen deze om 20.30 uur weer open voor de jeugd waar deze een disco had den met de Specials Drive-In Shows. Geweldige avond Vele jeugdige Gorteldonkers, en jeugd uit de ommelanden, beleefden samen met prins Tyl XI en zijn raad een gewel dige avond. Maandag werd er een bezoek aan Camerdonk gebracht waar bij de bewoners een gezellige middag werd aangeboden met diverse leuke optredens. Dinsdag was er het afslui tende Boerenkielenbal. Menig prachtig verklede Gorteldonker of een ieder gekleed in minimaal een boerenkiel nam om 24.00 uur afscheid van prins Tyl XI en zijn raad. Zij hadden Gorteldonk weer een prachtig carna valsseizoen geschonken waar iedereen die dit mee heeft gemaakt mooi op terug kan kijken. Het is natuurlijk afwachten of de raad al deze mensen weer op 15 november terug zal zien met het Prinsenbal, de start van het 39ste seizoen. Na nog een paar uurtjes te hebben doorgefeest was het seizoen afgelopen. De Uylen spieghels kunnen weer terug kijken op een geslaagd seizoen. EGMOND - Vrijdag 5 en zaterdag 6 maart: La Sirene chansonnière extra ordinaire en pianist Robert-Jan Kloppenburg, nemen u mee naar een nostalgische rokerige Berlijnse nacht clubsfeer en de cabaret uit de jaren 20/30. La Sirène laat liedjes, chansons, ballads en standards uit alle hoeken van de wereld samen smelten tot een kleur- en klankrijk geheel. Zondag 7 maart: Guus Westdorp met Lied aan Zee, solo of met gasten zingt en speelt hij liedjes van Shaffy, Brei, Hermans, van Veen e.a Vrijdag 12 maart: Pheasant Pluckers. Komische hilarisch optreden vol muzi kale rariteiten en clowneske grappen Zaterdag 13: The Dwaynes Unlimited. Theatraal gebrachte countrysongs vol weemoed en tranen, met een vleugje humor Zondag 14 maart: Guus Westdorp met Lied aan Zee, solo of met gasten zingt en speelt hij liedjes van Shaffy, Brei, Hermans, van Veen e.a Vrijdag 19 maart: Pheasant Pluckers. Komische hilarisch optreden vol muzi kale rariteiten en clowneske grappen Zaterdag 20 Maart: Molly Strychnine Live muziek (piano en zang). Komedie met travestie-elementen. Androgyn transformance cabaret. Nostalgische liederen van Music Hall tot Morrissey, van Bowie tot Brecht. Zondag 21 maart: Flageolettes. Twee zingende zusjes op bas, viool en gitaar nemen u mee op een muzikale wereld reis vol verkleedpartijen Vrijdag 26 maart: Moonlight Men met de show Swinging. Vier geklede heren laten de sjieke maar ook louche nacht clubsfeer uit de jaren 50 herleven. Zwoele ballads, stevig swingwerk en EGMOND - Dit weekend presenteert JOEB in Egmond Binnen het jaarlijkse Tropical Weekend; een zomers feest aan het eind van deze koude maand. Voor de gelegenheid is de zaal omgeto verd tot tropisch strand, inclusief zand en palmbomen. De indeling van het weekend is als volgt: vrijdag 27 februa ri vanaf 20.30 uur is de zaal open, en begint de inschrijving voor de jaarlijkse limbodans competitie, deze avond is de feestelijke opening van het weekend. Zaterdag 28 februari is vanaf 20.30 uur deze avond is gevuld met live muziek, met aan de start het akoestische reggae duo Wisegear, gevolgd door de skaband De Skatjes. Zondag gaan de deuren al om 16.00 uur open en is de gehele dag gevuld met toepasselijke muziek gedraaid door de DJ's van Conscious- lion. Heb je zin in de zomer, maar je kunt niet wachten, laat je vermaken op een tropisch strand in Egmond. Je vindt JOEB aan de Here weg 69 te Egmond- Binnen. Meer info vind je op www.joe2000.nl, de skatjes: www.skat- jes.tk en wisegear: www.wisegear.tk. EGMOND - Naar aanleiding van het overweldigend succes vorig geeft Theatergroep Horizon uit Egmond aan den Hoef op 17 en 18 april drie reprise voorstellingen van Jesus Christ Superstar in Theater de Vest te Alkmaar. De uitvoeringstijden zijn 17 april om 20.15 uur, een matineevoor stelling op 18 april om 14.30 uur en een avondvoorstelling om 20.15 uur. Andrew Lloyd Webber en Tim Rice kij ken met hun rockopera, op een ander manier naar de laatste dagen van Jezus van Nazareth. Jesus Christ Superstar, dat het verhaal verteld door de ogen van Judas Iscariot, is een gehumani seerde kijk op de laatste dagen van Jezus, waarbij veel inspiratie is gehaald uit de vaak verbloemende passages van de christelijke overlevering. Boven alles is Jesus Christ Superstar een krachtig stuk theater, dat een andere blik geeft van een man die het aardse bestaan moest opgeven om zijn lot te accepteren. Deze rock opera wordt op de planken gebracht door een groep enthousiaste spelers van Theathergroep Horizon uit Egmond aan den Hoef die hun rol met heel hun ziel en zaligheid vervullen. Vanuit deze groep zijn er een aantal mensen geselecteerd die de hoofdrol len gaan vervullen. Dit zijn: Jesus - Oscar Koch, Judas - Jop Stevens, Maria - Maaike Mathot, Caiaphas - Dennis van Akkeren, Annas - Maarten Elout, Pilatus - Theo Hollenberg, Herodes - Peter van Papenrecht, Simon - Peter Schomaker, Petrus - Klaas van Duin. De regie is in handen van Bert Schuiling en de musicale leiding valt onder de verantwoording van Ton Rombout. Voor meer informatie kijk op www.theatergroephorizon.com of kunt u contact opnemen met René Dubbeld, tel. 06-42738534. Molly Strychnine hilarische rumba's Zaterdag 27 maart: Molly Strychnine Strychnine Live muziek (piano en zang). Komedie met travestie-elemen ten. Androgyn transformance cabaret. Nostalgische liederen van Music Hall tot Morrissey, van Bowie tot Brecht. Zondag 28 maart: Guus Westdorp met van Neerlands Bodem, solo of met gasten zingt en speelt hij liedjes van Shaffy. In april zullen in de Boerenwagen Frans Bloem, The Pheasant Pluckers, La Vie en Rose, Hot Club De Frank en vele andere artiesten optreden. U vindt Restaurant-Chantant De Boerenwagen aan de Oude Schulpweg 18 te Egmond-Binnen, tel. 072-2062888. Zie ook www.deboerenwagen.nl. Helaas, ook deze week heeft de redac tie niet alle aankondigingen en uitsla gen op sportgebied kunnen plaatsen. In zo'n geval doet de redactie haar uiter ste best de artikelen naar een volgende editie door te plaatsen, uiteraard afhankelijk van actualiteit, Zo is het artikel hiernaast over de judoka's ook een week eerder al ingeleverd, maar was er in de vorige krant ook geen plaats meer voor. De redactie is nu eenmaal afhankelijk van de beschikba re ruimte achter op de advertentiepagi na's. Wij begrijpen dat mensen teleur gesteld zullen zijn wanneer hun stukje niet of later geplaatst wordt, maar vra gen hiervoor uw begrip. Of deze jeugdige carnavalvierder iets van het feest heeft meegemaakt valt gezien zijn niet te benijden positie te betwijfelen... (foto s MSP) LIMMEN - Een keer per 4 jaar is er een extra dag in het jaar. Als die dag ook nog eens op zondag valt, is dat en goede reden voor de HSV Limmen om een wedstrijd te organiseren. In het kader van de wintercompetitie wordt daarom op 29 februari de derde wed strijd afgewerkt. Er wordt gevist op aantal, viswater is het Stet te Limmen. Verzamelen om 9.00 uur op het haven tje. Er wordt gevist van 9.30 tot 11.00 uur. Na afloop ga je nog een kopje soep halen in een lokaal café. Deelname is voor alle leden van de HSV's Limmen, De Sander en HV Castricum, alsmede jeugdleden vanaf 10 jaar. Opgeven voor deze wedstrijd kan tot zaterdag 28 februari op tel. 072-5051056. CASTRICUM - Bij de NK Indoor Atletiek in Gent zaterdag 21 februari hebben de atleten van Trias prima gepresteerd. Brons werd bij de senio ren gewonnen door Sven Ootjers op de 60 m horden met 7.95 sec. Voor de B-junioren kwam bij de meisjes Leonie Anthonisse uit op het hoog springen, waar zij een negende plaats behaalde met een hoogte van 1.53 m. Bij de jongens kwam Ronald Kuin op de sprintafstand 400 m tot een zeven de plaats met 52.51 sec en bij de hink- stap-sprong werd een knappe vijfde plaats behaald met 12.26 meter. Op beide onderdelen was dit een belang rijke verbetering van zijn persoonlijk record. Indoor Hoogkarspel Bij indoor jeugdwedstrijden te Hoogkarspel werd ook prima gepresteerd door diverse Trias atleten en atletes. Bij de C-junioren behaalde David Bastiaanse op de driekamp (40m-hoogspringen-kogelstoten) een mooie derde plaats. De B-junioren kenden in Sebastiaan Sprenkeling een uitstekende winnaar op de (40m- verspringen-kogelstoten) driekamp. HEILOO - Op maandag 1 maart houdt volleybalvereniging Effect uit Heiloo het halfjaarlijkse Husselcup volleybaltoer nooi. Het sportevenement, dat begint om 19.45 en duurt tot circa 22.30 uur, wordt gehouden in sporthal Het Vennewater aan het Zevenhuizen 18 in Heiloo. Iedereen die graag een partijtje volleybal wil spelen kan zich opgeven. Dat kan individueel, maar je kunt je ook als team opgeven. De uiterste inschrijf datum is vrijdag 27 februari. Het inschrijfgeld is 2 euro per persoon. Wil je meedoen schrijf je dan op tijd in bij George Tervoort, tel. 072-5335707 of e-mail gts@xs4all.nl. Voor elk team is er een prijs. EGMOND - Zoals elk jaar worden er weer lijdensmeditaties gehouden in de kerk aan de Trompstraat in Egmond aan Zee. De 40-Dagentijd is de tijd van voorbereiding op het grootste feest van het Christendom, het Paasfeest. Het feet waarop we vieren dat de liefde zelfs de dood overwint. De liefde van die ene mens voor jou, van jou voor die ene mens die blijft, ook voorbij de dood, die liefde heeft eeuwigheidswaarde. De Oecumenische werkgroep van de Egmondse Kerken heeft besloten dat de lijdensmeditaties van dit jaar gaan over de vrouwen die op de kruisweg staan die Jezus is gegaan. De groep wil deze vrou wen als het ware aan het woord laten, horen wat zij beleefden, wat ze zagen, wat ze gevoeld zullen hebben. Hun bele venissen en gevoelens zijn anno 2004 nog heel actueel, denk alleen maar aan al die vrouwen en mannen die hun kind de vernieling in zien gaan door de waar zin van oorlog en geweld. Op woensdag 3 maart om 19.00 uur is de eerste meditatie en wordt stilgestaan bij de vrouw die Petrus aansprak. Marian de Vrij en pastor Nico Knol zullen in deze meditatie voorgaan. Gun uzelf dit half uur van rust en bezinning, stap even uit de stroming van de tijd, neemt de tijd, om je stap voor stap voor te berei den op Pasen. BERGEN - Zaterdag 20 maart vindt er onder leiding van Rafael Nigita een eendaagse workshop in Bergen plaats. Er kan dan met olie- en acrylverf naar hartelust geschilderd worden. De keuze van onderwerp is vrij, voor de stilleven liefhebbers zal er een tafel met objec ten samengesteld worden. Rafael Nigita is geboren in Italië en woont samen met zijn Hollandse vrouw al jaren in ons land. Hij heeft onderwijs bevoegdheid in tekenen en schilderen, stedebouwkunde, moderne vormgeving en visuele communicatie, en is docent geweest op verschillende Italiaanse kunstacademies. Zijn enthousiasme en praktische manier van lesgeven spreekt iedereen die er mee te maken heft gehad enorm aan. De bedoeling is om er een gezelli ge en creatieve dag van te maken waar bij iedereen op zijn of haar niveau aan zijn trekken komt. Voor tafels, ezels, schildersbenodigdheden en de inwen dige mens zal worden gezorgd. Als onderdak dient het harmoniegebouw op het plein in Bergen. De organisato ren willen om 10.00 uur beginnen en iederëen met een kunstig werkje om 16.00 uur naar huis te sturen. De kosten voor deze dag bedragen 80 euro. Voor inlichtingen en deelname kunt u bellen, tel. 072-5898529. EGMOND - Vanaf maart gaat Diana Sprenkeling weer van start met een nieuwe reeks workshops bij De creatie ve Tuinkamer. De workshops worden gehouden in huis- en tuindecoratie. Op verschillende dagen in het jaar geeft Diana een open dag, waar veel thema's tentoongesteld staan, zodat je hier geheel vrijblijvend mee kunt kennisma ken. Ook worden tijdens de open dagen leuke sfeermakers voor in en om het huis verkocht. Het volledige workshopprogramma 2004, met daarin meer dan 50 thema's, ligt tijdens de open dagen voor u klaar. De eerste open dagen worden gegeven op donderdag 4 maart, zaterdag 6 maart en zaterdag 13 maart van 10.00 tot 16.30 uur. Wanneer u verhinderd bent tijdens deze dagen maar wel het programma wilt ontvangen, neem dan contact op met onderstaand adres. De informatie wordt u dan toegestuurd. Voor iedere bezoeker die zich tijdens de open dagen opgeeft voor een work shop wacht een leuke attentie (zolang de voorraad strekt). De creatieve Tuinkamer vindt u aan de Anna van Burenlaan 102 (achter) te Egmond aan den Hoef, tel. 072-5064637. HEILOO - De uitslagen van H.B.C. van dinsdag 17 februari zijn: A-lijn: 1. Klerk/Stark 61,3,2 Huting/Huting 58,8, B-lijn: 1. Turk/De Jong 63,5, 2. Rupert/Wamper 56,3. Donderdag 19 februari: A-lijn: 1. Hendrikse/Koot 63,0,, 2. Arnold/Huting 59,4, B-lijn: 1. Berkman/vd Vlies 64,2, 2. Haan/Van Loon 62,5,1, C-lijn: 1. fam. Romar 57,9,2. fam De Winter 57,1, D-lijn: 1. fam. De la Porte 62,0,2. Oei/Rey 59,4. HEILOO - De uitlsagen van bridge club Sans Atout van maandag 23 febru ari zijn: A-lijn: 1. Haafkens-Schipper 63.0. 2. Fam. Mak 58.9. B-lijn: 1. Lind- van Vliet 61.5, 2. Middelbeek-Broens 53.1. C-lijn: 1/2. Rootjes-Roozen 58.3, Boeren-van Locchem 58.3. D-lijn: 1. Fam. Maas 65.1, 2. Vriend-van Ophem 55.2. E-lijn: 1. Bolweg-Uyl 63.2, 2. Zwitselaar-Wiefferink 58.3. F-lijn: 1. Folmer-Rootjes 66.7, 2. Fam. van Buitenen 61.1. HEILOO - De uitslagen van bridgeclub Fumez Pas van 19 februari zijn: Lijn A: 1 I. H. Krieger 65,83,2 M. G. Jacques 55,83 H. P. Hoogland 55,83, Lijn B: 1 N. C. Castricum 60,00,2 J. Jong W. Mouw 58,75, 3 T. Chr. van Riemsdijk 57,50, Lijn C: 1 H. Settels W. Horsen 57,75,2 M. Rozemeijer C. Zwart 57,08, 3 A. Koopman G. van Poelwijk 53,92, Lijn D: 1J. Vink Mw. Olgers 60,42,2 T. Prins M. van der Weijden 58,33,3 A. Nijman J. Staphorsius 57,92. LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 18 februari als volgt gespeeld: A-lijn: l/2.Fam.van der Molen en Haafkens-de Groot 58.04,3. Dolmans-Bollweg 57.59, B- lijn: l.v.Roest-Strauss 56.61, 2. Schoon- akker-Arends 55.71, 3. Jelsma-Bartels 55.62, C-lijn: 1. Fam. Kiebert 62.50, 2/3. Endel-Wulterkens en Fam. Castricum 54.64, D-lijn: 1. Valkering-v.Veen 59.64, 2. Fam. Maas 58.57,3. Fam.v.d. Wulp 54.64, E- lijn: 1. Fam. v. Wonderen 62.50,2. Fam. Duy- kersloot 58.21,3. Fam. Luttikhuizen 52.14. 2 stuks. "■V- UiïHbeii Hogeweg 159 072-5051562 Akersloot Julianaweg 17 Uitgeest, Laiigebuurt 55, tel. 0251-312342 .150 gram z.( .100 gram .100 gram .100 gram _100gram 305 soorten stofzuigerzakken onderdelen koop je op de wo.- markt bij 't Loo. Alle montage gratis, e-mail: STOF- ZAK@WXS.NL DROOGLOOPMATTEN nieuwste kleuren en ook op maat leverbaar. Info. STOF- ZUIGERKRAAM. Herenkapsalon Stuifbergen van woensdag t/m zaterdag, 's Morgens OP en 's middags ZONDER AFSPRAAK Kerkweg 42 te Limmen. Tel. 072 505 1242. 40% Slootenslaan 26 Heiloo Telefoon 072 533 34 63 LET OP, GEOPEND OP: donderdag 09.00 - 18.00 uur 19.00 - 21.00 uur vrijdag 09.00 - 18.00 uur zaterdag 09.00 - 17.00 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 10