ujikiim Burgemeester Den Boon praat met inwoners Zeilscouting Victorie opent deuren op Scoutingdag Drukte van belang bij Soundmix-playbackshow 't Loo Hercules 16,50 DIEREN DEUTEKOM UITKIJKPOST - 31 MAART 2004 - PAGINA 2 MEDISCHE DIENSTEN Gezinsviering in Ter Coulster Optreden drie koren in de Witte Kerk Paasknutselmiddag in het Oosthonk De lachende boer even verdrietig HardHouse XS en dj Miss Jarea in Buk Buk Streekradio Excellence Ypsalon presenteert Psychometrie Ouderenzegels verkrijgbaar Workshop voorjaarsonderhoud voor de tuin i Wist u dat? Bibliotheek Heiloo BESCHERMING Boek van de week: Agenda Sporthal Het Vennewater E Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's hachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheidswijzer Koorstraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J. A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Qp zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. HEILOO - Zondag is het Palmpasen. Samen met de kinderen wordt de weg van Jezus naar de Opstanding gevierd. Met versierde palmpasen- stokken wordt er door de kerk gelopen. Hosanna, hosanna, de Heer komt voorbij. Wil je het zekere voor het onzekere neem je eigen Palmpasenstok mee. Ook zal de H. Doop worden bediend. Zondag, 4 april om 10.00 uur, voor ganger ds R.J. Blaauw. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. ■I Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, Émail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. ■i Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds R..J. Blaauw. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds F.J. van der Wind. Aansluitend is er koffie drinken GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: geen opgave ontvan gen. Witte Kerk Maandag 19.30 uur: meditatiedienst. Dinsdag 19.30 uur: meditatiedienst. Woensdag 19.30 uur: meditatiedienst. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met dames- en herenkoor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: gezinsviering met kinderkoor WiKiKo, voorganger H. Helsloot. Maandag 19.30 uur: viering van boete en verzoening m.m.v. Cantores, voor ganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: kruisweg. Zaterdag: eerstezaterdagbedevaart, 11.30 uur: biechtgelegenheid/rozen krans, 12.00 uur: H.mis met preek, 14.00 uur: kruiswegoefening, 15.00 uur: slui ting. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 12.00 uur: bedevaart Sri Lankezen, 15.00 uur: vastenmeditatie. Dinsdag 19.00 uur: boeteviering. Woensdag 08.30 uur: eucharistieviering H. Corneliuskerk Limmen Vrijdag 09.30 uur: woord- en commu nieviering met kinderkoor, voorgegaan door pastor J. Oiling. Daarna omstreeks 10.00 uur koffie drinken in de Pius. Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met kinderkoor. Viering met feestelijke Palmpasen-optocht en uit voering deel 1 van de Paasmusical, voorgegaan door pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voorge gaan door pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22 Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Soli Deo Gloria. Zondag 10.30 uur: communieviering met kinderkoor. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 09.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor. Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag: geen dienst. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering met Hosanna. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond Binnen. Zondag 10.00 uur: voorganger ds A. van Zijverden- Poortman. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Uitgeest. Zondag 10.00 uur: voorganger ds M.J. Luijk, palmpasen. HEILOO - Zaterdagavond 3 april zul len de vrouwenkoren 'Mamoko' en 'Sela' en het Blair mannenkoor onder leiding van Saskia Diel acte de précen- ce geven in de Witte Kerk van Heiloo. Het programma heet: A Lieta vita (Italiaans voor: het vrolijke leven). De rode draad is dan ook Italiaans/ Frans repertoire. De vrouwenkoren brengen, daarnaast als eigen thema sfeervolle Japanse liederen. Het mannenkoor Blair heeft als eigen thema stevige Georgische liederen op het programma Wethouder Opdam hijst samen met Jaap van der Busse het zeil van de lelievlet, waarmee de nieuwe loods officieel werd geopend, (foto: Michiel Röling) HEILOO - Zaterdag 27 maart was het Nationale Scouting Dag. De scouting presenteert zich dan aan de bevolking. Victorie opende haar deuren deze dag voor de inwoners van Heiloo met een fancy-fair, rommelmarkt en vele acti viteiten zoals spelletjes, pannenkoeken bakken, en broodbakken op houtvuur. De zeilscouting opende ook letterlijk de deuren. Na een lange periode van acties om geld in te zamelen hebben de Scoutingleden zelf een eigen boten- loods bij hun clubgebouw gerealiseerd. Onder de bezielende leiding van de bestuursleden Henk Meester en Jaap van der Busse werd ook de bouw zelf ter hand genomen. Scouting en eigen verantwoordelijkheid gaan hier hand in hand. De officiële openingshandeling werd verricht door wethouder Rob Opdam die,' als schipper van een zeilboot, de zeilen hees en daarmee figuurlijk koers zette naar de nieuwe botenloods. Wethouder Opdam had in zijn toe spraak geestige opmerkingen en wist het plezier van de zeilscouts op het water te waarderen. De dubbele bodem van de voorrangsregel op water "staal gaat voor hout" wist wethouder Opdam als ervaren zeiler goed in te schatten op het Uitgeestermeer. Het Uitgeestermeer is immers de thuisha ven van de zeilende scouts die daar met hun stalen lelievletten een hoop zeilplezier hebben en een mooi gelakt, houten bootje kan daarmee beter niet in aanraking komen. Jaap van der Busse prees alle scoutin gleden voor hun bijzondere inzet bij de totstandkoming van de botenloods, maar ook de bedrijven die hebben meegeholpen bleven niet ongenoemd. Tot slot waren ook de scouts zeer inge nomen met de extra loods. Nu kunnen de scouts het onderhoud aan hun boten op hun eigen terrein verrichten. Namens de groepsraad werd aan Henk Meester en Jaap van der Busse een 'gouden bolder' aangeboden door de groepsbegeleider Werner Smakman. HEILOO - Iedereen tussen de 4 en de 12 jaar opgelet: er wordt weer geknutseld in het Oosthonk! De middag duurt van 14.00 tot 16.00 uur en de entree is 2,-. Hiervoor kun nen de kinderen lekker knutselen en twee keer limonade nemen met een zakje chips. Het Oosthonk ligt aan de Oostkanter 14 (Plan Oost). Voor meer informatie: Margot, tel. 5334098. HEILOO - Jan Dekker, bij velen beter bekend als de lachende boer, heeft zijn melkkoeien vaarwel gezegd. Na overleg met zijn vrouw Bea is dit besluit geno men. De twee zoons Ton en Bill zien er geen brood in en kiezen eieren voor hun geld. Gisterochtend om 8.45 uur stonden er 2 vrachtwagens voor de deur om de koeien naar hun nieuwe thuis te transporteren. Voor Jan was dit afscheid niet makkelijk en voor de normaal altijd goedlachse farmer was het dan ook even slikken. „Het zal even wennen zijn, maar straks zal ik het heerlijk vin den om 's ochtends lekker even te blij ven liggen. 40 Jaar lang aan die dingen getrokken is lang genoeg", waren de woorden van Jan tijdens het inladen van de dames Dekker. Er komen nog wel nieuwe bewoners op de boerderij, want niets doen kan Jan niet. Paarden en vleeskoeien kunnen binnenkort hun lol op bij een prima uitgeslapen dieren vriend. Jan Dekker alias De lachende hoer'. HEILOO - Heiloënaren vinden Heiloo prachtig om in te wonen, en willen graag meer betrokken worden bij het beleid van de gemeente. Dat blijkt uit gesprekken die Burgemeester Den Boon de afgelopen weken heeft gevoerd met een zestigtal inwoners van de gemeente. De burgemeester typeer de de gesprekken als "Inspirerend en verrassend". De gesprekken werden gevoerd in het kader van de totstand koming van het burgerjaarverslag van de gemeente Heiloo. Voor de ontwikkeling van het burger jaarverslag is het volgens burgemeester Den Boon van groot belang te weten wat inwoners van Heiloo belangrijk vinden. Om hier een beeld van te krij gen, is een telefonische enquête gehou den onder 250 inwoners van Heiloo. Vervolgens zijn drie lunchgesprekken gevoerd, heeft een gesprek met jonge ren plaatsgevonden en is er op donder dag 25 maart tenslotte een debat-avond georganiseerd. De ontmoetingen ken den een ontspannen en open karakter. Tevreden inwoners Enkele opvallende conclusies uit de gesprekken en de enquête zijn dat de inwoners Heiloo over het algemeen een geweldige plek vinden om te wonen; de voorzieningen zijn uitste kend de ligging optimaal; rustig, groen en toch bereikbaar en in de nabije HEILOO - Zaterdag 3 april zal voor de eerste keer dit jaar HardHouse XS plaatsvinden in de Buk Buk. HardHouse XS is een nieuw concept wat staat voor de hardere stylen in de dancemuziek, wat door bekende en minder bekende dj's en live acts gebracht zal worden. Op deze eerste HHXS zal dj Miss Jarea haar kunsten komen vertonen. Miss Jarea is in Nederland onder meer bekend van feesten als Club Tempo en Q-beach afgelopen zomer in Bloemendaal. Buiten deze topper staan er nog 3 andere dj's achter de decks. De avond zal opgebouwd worden door dj Peddo, onder andere bekend van de Kremlin avonden in Marcanti en Altamira in Schoorl. Dj Fred Kruger heeft de afgelopen 2 jaar een gedaan tewisseling ondergaan, beter bekend als Deejaywill draait hij al 12 jaar zijn platen aan elkaar in de Buk en elders in Nederland. Hij is terug, en zijn stijl is wat harder geworden en meer gericht op NuNRG. HardHouse XS zal worden afgesloten door dj Ritz die zich toch wel de king van de old- style en hardstyle van Heiloo mag noemen en altijd garant staat voor een top set aan het eind van de avond. HardHouse XS, zaterdag 3 april, van 21.00 tot 03.00 uur, entree 6. omgeving van de stad. Men bleek tevens zeer tevreden over het onder houd van groenvoorziening, wegen en fietspaden, hoewel met name de toe stand van de bermen enkele inwoners zorgen baart. In dit kader werd overi gens ook opgemerkt dat niet alles op de gemeente kan worden afgeschoven; inwoners zijn zelf mede-verantwoorde lijk voor de kwaliteit van hun leefom geving. Verbeterpunt: betrokkenheid Het belangrijkste verbeterpunt is de mate waarin burgers willen worden betrokken bij het beleid van de gemeente. Vooral wanneer het zaken betreft die mensen direct raken, willen de inwoners beter op de hoogte gehou den worden en eerder meepraten. Als belangrijkste bron van informatie voor de plannen van de gemeente wordt de informatiepagina 'Heiloo contact' genoemd, de gemeentepagina in de Uitkijkpost. Burgerjaarverslag De resultaten van de enquête en de gesprekken worden verwerkt in het burgerjaarverslag. Deze zal op 7 juni worden aangeboden aan de gemeente raad. Vanaf dat moment is het burger jaarverslag (inclusief de resultaten van de enquête) opvraagbaar bij het infor matiecentrum en via www.heiloo.nl Het burgerjaarverslag geeft weer wat de ambities en doelstellingen zijn van de burgemeester ten aanzien van de thema's participatie, kwaliteit van de dienstverlening en klachtenafhande- UnS- 4 Het burgerjaarverslag is daarmee een beleidsinstrument, dat aansluit bij col lege- en raadsprogramma, maar met een persoonlijke insteek van de burge meester en een belofte aan de burger, Omdat het burgerjaarverslag jaarlijks terugkeert kan het worden gezien als een barometer van de relatie van de gemeente met de burger. staan. De drie koren besluiten de avond gezamenlijk. De intrumentale begelei ding wordt verzorgd door Cees Zwart op gitaar, Ger Ruijs op accordeon en Inge Siezenga op percussie. Vooraf gaande aan het concert kan een kop koffie of thee gedronken worden in het Open Huis. Om 19.30 uur gaan de deu ren van de Witte Kerk open en om 20.00 uur begint de feestelijke zangavond. Na aflopp kan de avond worden afgesloten onder het genot van een drankje in het Open Huis. Er zijn nog enkele kaarten verkrijgbaar bij de kassa in de Witte Kerk voor aanvang van het concert. HEILOO - Het was zondag een drukte van belang in Winkelhof 't Loo. Honderden mensen waren op de soundmix-playbackshow afgekomen. In een zinderende show die ruim drie uur duurde lieten 80 kinderen zien wat ze in huis hadden, alleen oj in een groep. Rond de klok van vier uur werden de winnaars bekend gemaakt. Eerste prijzen waren er voor Grease Lightning uit de film Grease (groep 8 van OBS de Meander), Elvis Presley alias Tjeert Melchers met Hound dog (live gezongen) en de Blues Brothers Ruben en Daan. Op de website www.winkelhof- t-loo.nl zijn de foto 's van de artiesten te zien. (foto: MSP) HEILOO - Dinsdag 6 april van 20.00 tot 21.00 uur in het programma Intermezzo heeft presentator Bob van Unnik een gesprek met Mirjam Heijnis van de Stichting Ouderenwerk Heiloo en projectleider van het Intergene- rationeel project; contacten tussen jong en oud. De uitzending is te ontvangen op de kabel op 96.5 en op de FM op 106.3. HEILOO - Op donderdagavond 1 april zal het inmiddels bekende medium Sjoerd Hidma helderziende waarne mingen doen aan de hand van het door het publiek meegebrachte voorwerpen of foto's, met elke maand een ander thema. Deze keer zal de avond in het teken staan van foto's van overledenen of zieken. Iedereen wordt in de gele genheid gesteld een foto neer te leggen. Op zo'n avond kan natuurlijk ook alleen worden gekeken en geluisterd. Aanvang 20.00 uur (zaal open vanaf 19.30 uur), entree 5,50. Informatie tel. 072-5337818. HEILOO - Van 6 tot en met 9 april zijn er weer ouderenzegels verkrijgbaar in 't Trefpunt en in 't Loo. HEILOO - In het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo, wordt op vrij dag 23 april een workshop voorjaarson derhoud voor de tuin gegeven. In deze workshop wordt onder andere het snoeien van diverse snoeigroepen, scheuren van vaste planten en bodem- verbeteren behandeld. De workshop duurt van 9.00 tot 11.00 uur en kost 5 euro. Aanmelden bij Stichting Ouderenwerk Heiloo tel: 072-5331297. bimmn IV Wij HEILOO - De laatste van vier bijdra gen van Bibliotheek Heiloo waarin na de verhuizing de stand van zaken wordt aangegeven en antwoord wordt gege ven op veel voorkomende vragen bij het publiek. Wist u dat - Het voorleeshalfuurtje op woensdag middag weer is gestart? Iedere woens dagmiddag weer wordt voorgelezen in de hoofdvestiging van de bibliotheek aan de Westerweg, van 13.30 tot 14.00 uur. Kinderen van 4 tot 7 jaar daarbij van harte welkom zijn. - De bibliotheek over een ringleiding beschikt? Deze zich bevindt in de ont vangst-/ expositieruimte. - De bibliotheek sinds de opening van het nieuwe gebouw op woensdag tot 17.00 uur open is? - U op de website van de bibliotheek (www.bibliotheekheiloo.nl) informatie over de bibliotheek kunt vinden, vra gen kunt stellen, de catalogus kunt raadplegen, verzoeken tot reservering kunt doen, en wekelijks een selectie kunt raadplegen van de nieuwe materi alen die in de collectie van de biblio theek zijn opgenomen? - De meeste bibliotheekleden hun oude (gele) pasje al hebben ingeruild voor het nieuwe (witte) pasje met chip. Er toch nog veel nieuwe pasjes klaar staan voor leden van de bibliotheek die het oude bibliotheekpasje nog niet hebben ingewisseld? - Bibliotheek Heiloo sinds maandag 15 december al meer dan 660 nieuwe leden heeft mogen inschrijven? Het aantal leden van Bibliotheek Heiloo hierdoor in drie maanden tijd met 7% is gestegen? - Op woensdag 14 april van 10.00 tot 12.00 uur een bijeenkomst wordt gehouden voor 'de geïnteresseerde bibliotheekgebruiker', waarin een kijk je voor en achter de schermen wordt gegeven? Opgave voor deze gratis bij eenkomst mogelijk is bij de klantenser vice van de bibliotheek. - Bibliotheek Heiloo met Muziek- en Dansschool Heiloo op maandag 5 april een avond rond de opera Peter Grimes (van Benjamin Britten) organiseert. En dat natuurlijk- evenals voorgaande jaren - Kees de Bruijn deze avond in de Muziek Dansschool verzorgt? Toe gangskaarten voor deze avond ver krijgbaar zijn bij Bibliotheek Heiloo. - U met vragen en opmerkingen altijd terecht kunt bij de medewerkers van de bibliotheek (te herkennen aan de badge)? Uw vraag altijd serieus wordt behandeld. Er echter niet altijd direct een antwoord gegeven kan worden. Uw mening en opmerkingen erg belangrijk zijn voor het verder verbeteren van onze dienstverlening. Zaterdag Paulusschool, papier gebundeld neer zetten in de hoek van het Bruno- gebouw (Buk Buk), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis-aan-huisactie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Dinsdag Base- en Softballclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn-Kerkelaan- Kennemerstraatweg en Stationsweg inclusief de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost), Kanaalweg, en het buiten gebied aan de zuidkant van Heiloo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg vóór 18.00 uur. Zie voor alle vaste acties: www.uitkijkpost.nl Kantoor: 072 5150071 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Dierenambulance Nrd. Kennemerland (Heiloo en de Egmonden): 072- 5150085 Dierenambulance Akersloot en Limmen: 0251-215454 Asiel: 072-5114861 Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Inspectie: 072-5337280/072-5150071 Vakantie advies en Kids for animals: 072-5336180. Vermist Witte poes met lapjeskleur op rug en kop, rode vlek op linkervoorpoot en op de buik, 11 maanden, Lydweg, Akersloot. Gevonden Grijsbruin cyperse poes met witte snor haren en halve staart, Clusiuslaan, Limmen. Donkerrood cyperse poes, Kennemer- straaatweg omgving Bowling, Heiloo. Roodcyperse ongec. kater, De Omloop, Het Maalwater, Heiloo. Effen grijze poes met gele ogen, Kennemerstraatweg/Frederica's Hof, Heiloo. Goed tehuis gezocht Gevraagd voor 2 cyperse poesjes van 6 maanden. Ze zoeken een baas met geduld. Info 0251-658504. 'Hij zal een spannende speurtocht voortoveren en tegelijk verslag uit brengen van iedere valkuil, grot, weg versperring, waakhond en landver- schuiding op zijn weg. Hij zal een idea le entertainer zijn met een ideale dienstverlening. Hij zal over opgekropt liefdesverdriet schrijven en over onder goed dat in weken niet is verschoond, over het verborgen eiland waar ieder een gelukkig is en over de wiegendood, hij zal terugkeren naar de baarmoeder, een ontstoken woning met druipende wanden en onbewoonbaar verklaard, en vooral zal hij een lange reis onder nemen, een grote lus door het conti nent, een reis met sublieme momenten en onooglijke strubbelingen, een reis met de zon mee waarbij hij commen taar zal leveren, een bespiegeling zoals het naar verdieping hunkerende publiek die graag leest, met de valse hunkering van een publiek dat zich vaag schuldig voelt over zijn eigen braafheid'. Hercules is een dwarse en eigenzinnige geschiedenis, de allegorie van een anti held, een litanie van moderne misluk kingen, maar bovenal een zeer opval lend boek waarin verschillende thema 's en motieven uit Komrij's oeuvre op sublieme wijze bijeenkomen. door Gerrit Komrij voor Heerenweg 67-69,1851 KL Helioo naast Winkethof't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info-deutekom@Hbria.nt Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (°72> 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2004. Vlooienmarkten op zondag 25 januari 2004 en 29 februari 2004. Woensdag 14-01-2004 13.30-15.30 Zaalvoetbal Donderdag 15-01 -2004 14.00-15.30 Sportinstuif Vrijdag 16-01 -2004 08.30-12.30 Schoolgym Zaterdag 17-01-2004 Zondag 18-01-2004 Maandag 19-01-2004 Dinsdag 20-01-2004 Woensdag 21-01-2004 17.00-20.00 11.00-14.00 08.45-15.30 08.30-15.30 13.30-15.30 18.00-19.00 19.15-23.00 18.00-19.00 19.15-23.00 17.00-18.30 19.15-23.00 Basketball Fanfare oefening 14.30-15.30 Schoolgym Schoolgym Zaalvoetbal Donderdag 22-01 -2004 14.00-15.30 Sportinstuif Vrijdag 23-01-2004 08.30-12.30 Schoolgym Zaterdag 24-01-2004 Zondag 25-01-2004 Maandag 26-01-2004 Dinsdag 27-01-2004 Woensdag 28-01-2004 10.00-13.00 09.00-16.00 08.45-15.30 08.30-15.30 13.30-15,30 Conditietraining Vlooienmarkt Schoolgym Schoolgym Zaalvoetbal Donderdag 29-01 -2004 14.00-15.30 Sportinstuif Vrijdag 30-01 -2004 08.30-12.30 Schoolgym 31-01-2004 Zondag 01-02-2004 Maandag 02-01-2004 Dinsdag 03-02-2004 -02-2004 08.45-12.00 10.00-15.30 08.45-15.30 08.30-15.30 13.30-15.30 Volleybal Handbal Schoolgym Schoolgym Zaalvoetbal 17.00-22.30 19.00-23.00 18.00-19.00 19.15-23.00 18.00-19.00 19.15-23.00 17.00-18.30 19.15-23.00 15.30-20,30 17.00-22.30 19.00-23.00 18.00-19.00 19.15-23.00 18.00-19.00 19.15-23.00 17.00-18.30 19.15-23.00 Zaalvoetbal Zaalvoetbal Basketball Zaalvoetbal Handbal Volleybal Volleybal Zaalvoetbal Zaalvoetbal Zaalvoetbal Basketball Volleybal Zaalvoetbal Basketball Zaalvoetbal 13.00-16.00 Zaalvoetbal Donderdag 05-02-2004 14.00-15.30 Sportinstuif Vrijdag 06-02-2004 08.30-12.30 Schoolgym 07-02-2004 Zondag 08-02-2004 Maandag 09-02-2004 Dinsdag 10-02-2004 Woensdag 11-02-2004 15.30-20.30 11.00-16.00 08.45-15.30 08.30-15.30 13.30-15.30 Basketball Handbal Schoolgym Schoolgym Zaalvoetbal 17.00-22.30 19.00-23.00 18.00-19.00 19.15-23.00 18.00-19.00 19.15-23.00 17.00-18.30 19.15-23.00 17.00-22.30 19.00-23,00 18.00-19.00 19.15-23.00 Volleybal Volleybal Zaalvoetbal Zaalvoetbal Basketball Zaalvoetbal Zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 2