Feestelijke opening en onthulling logo Succesvolle Uitmarkt Castricum wordt herhaald Eieren in de pastoorstuin van Limmen EHBO diploma op zak De Wonerij van start De Vriendschap presenteert Full Circle en finale Idol of IJdel? genieten van klassieke muziek Tankautospuit en blusboot formeel in Castricumse handen nl Conquistanieuws adverteren WWW, Tweede Uitmarkt Castricum 2004 groots aangepakt Paaseieren zoeken is niet heidens Plusactiviteiten Castricum Klassieke Concerten is uniek initiatief Bonhoeffercollege Liefhebbers kunnen vier avonden Charivari Trio bij Toonbeeld N Definitieve datum Bloemendagen Limmen Grote Paasdrive in De Vriendschap Akersloot Nieuwe voorzitter KB O Castricum Myth in de Storey Club College gaat op bezoek in Limmen Gemeentehuis vrijdag gesloten Werkzaamheden Beverwijkerstraatweg Timmerdorp Akerbouw Akersloot Gevonden en verloren LIMMEN - Het programma voor woensdag 7, vrijdag 9 en zaterdag 10 april bij jongerencentrum Conquista is: Conquista kids 4 t/m 11 jaar Naar de boerderij! Bij de kinderwerk groep wordt het op de zaterdagochtend heel gezellig. Je gaat naar de boerderij en als het goed is zijn daar net lammet jes geboren! De deelnemers willen graag op tijd vertrekken dus verzame len om 10.15 uur bij Conquista. Om 10.30 uur word je opgehaald en je bent om 12.00 uur weer terug. De kosten zijn 1 euro. Tieners 11 t/m 15 jaar Zaterdagavond 10 april presenteert Conquista weer een top film op groot doek! Je kunt natuurlijk ook gewoon lekker computeren, flipperen of muziek luisteren, dus tijd om je te ver velen zul je daar niet hebben. De tie neravond begint om 19.00 uur en Conquista sluit haar deuren om 23.00 uur. De entree is gratis. Conquista Café Het jongerencafé is op vrijdag- en op zaterdagavond weer als vanouds geo pend van 20.30 tot 01.00 uur. Het café bestaat uit een eigen zaal met bar, pool biljart, internetcomputers en flipper kast. Dus heb je zin om lekker een avondje bij te kletsen, of gewoon zin in een biertje en goeie muziek? De entree is gratis en vanaf 16 jaar. Club op woensdag Voor iedereen van 8 t/m 12 jaar, is Conquista open op de woensdag. Op 7 april van 14.00 tot 17.00 uur staan de zes spelcomputers dan ook klaar en de muziek aan. Je kunt tafeltennissen, sjoelen, poolbiljarten, computerspellet jes spelen, internetten, knutselen maar ook met de Play- Station op groot scherm spelen! AKERSLOOT - Ooit zelfstandig bezig als drie woningbouwverenigingen- /stichting is 2004 het jaar van de samen werking. De woningbouwstichtingen Geestland (Uitgeest), LIAK (Limmen en Akersloot) waren al gefuseerd in januari, Woningbouwvereniging Castri- cum is een nauwe samenwerking aange gaan. Gedrieën heten zij voortaan De Wonerij. Met deze frisse nieuwe naam, een nieuw logo en kersverse behuizing belooft het een goede nieuwe woonperi- ode te worden voor de Uitgeester, Limmer, Akersloter en Castricumse huurders. Tal van genodigden waren aanwezig om met eigen ogen het nieuwe hoofdkan- tóor, oftewel de Woonwinkel Akersloot te bezoeken. Het oude raadhuis van Akersloot heeft hiervoor een grondige opknapbeurt ondergaan. Dit voor de officiële start van De Wonerij en onthul ling van het nieuwe logo. Theatergroep de Gemeentereiniging heetten de gasten op geheel eigen wijze welkom en kregen menig lacher op hun hand. Directeur Dick Tromp van de Wonerij schetste in zijn toespraak het nieuwe concept van de Wonerij. Beide burge meesters, mevrouw Emmens-Knol van de gemeente Castricum en de heer Kroon van Uitgeest benadrukten achtereenvolgens ontwikkelingen in Burgemeester Kroon van Uitgeest, burgemeester Emmens-Knol van Castricum en directeur Dick Tromp van De Wonerij. (foto MSP) wonen en de geschiedenis van woning bouw. Na het onthullen van het logo, de ballonnen wilden nog niet zo makkelijk de lucht in, was het nieuwe logo zicht baar: Fris blauw en oranje met de letter W prominent in het midden. Natuurlijk konden de genodigden nog even genieten van een 'act' van de Gemeentereiniging: de schilders. Daarna kon een ieder het gebouw van onder tot boven bekijken. De Wonerij heeft woonwinkels in Akersloot: Raadhuisweg 28; Uitgeest: Middelweg 68A en Castricum: Torenstraat 2B. Voor woonadviezen belt u de woonadvieslijn: 0251-362008. Heeft u iets te repareren, bel dan 0251-362009. M C AKERSLOOT - Op eerste paasdag (11 april) verzorgt de band Full Circle het slotoptreden van haar actuele tour in De Vriendschap te Akersloot. Dit is tevens de grote finale voor de winnaars van de voorronden die plaatsvonden in Hippolytushoef, Waarland, Kolhorn, Limmen, Egmond-Binnen, Zijdewind, Callantsoog en Bakkum. Dat deze nieuwe wintertour een succes is, blijkt uit de leuke reacties van de vele enthousiaste bezoekers en deelnemers, die vol overgave hun gekozen song, uit het uitgebreide repertoire van Full Circle, met de band ten gehore brach ten. Acht kandidaten hebben zich dus al geplaatst voor de finale op 11 april. Maar er is nog plaats voor drie kandi daten op deze avond als laatste voor ronden. De winnaar hiervan doet dan mee in de tweede helft van de avond en kan dan meedingen naar de hoofdprijs: een dvd-speler. Idol of IJdel? Kun je goed zingen? Kies uit het repertoire van Full Circle een voor jouw geschikt nummer en schrijf jezelf in via de website www.fullcircle- band.nl en doe mee aan deze competi tie, of bel 0227-512311. Vanwege de leuke reacties uit het publiek wordt de volgorde van de te spelen nummers weer bepaald door de mensen uit het publiek, die de titels ook nu weer uit het bekende mandje van Jeannet trekken. Daarbij maken ze weer kans op gratis entreebewijzen voor een van de volgende tourconcerten. LIMMEN - Met Pasen worden er ook dit jaar weer paaseieren in de pastoor stuin van de Corneliuskerk in Limmen verstopt. Als het weer het toelaat mogen de kinderen na de kinderpaasviering de eieren zoeken. Een schitterende happe ning! Wel fronzen dan altijd enkelen hun wenkbrauwen als het gaat om paaseie ren in de tuin. Maar zo 'heidens' is het eigenlijk niet. Het gebruik van paaseieren is ontstaan tijdens de Middeleeuwen, de kerk ver bood in de vastentijd eieren, dat was ook zo voor vlees. Maar pu wil het geval dat net tijdens deze periode kippen veel eie ren leggen. Dus de eieren stapelden zich in de Vastentijd op. Als je dan met Pasen de eieren mocht eten, was de voorraad zo reusachtig groot dat je ze met geen mogelijkheid allemaal op kon eten. Men gaf de eieren dan dikwijls als geschenk. Ei als symbool van opstanding Reeds bij de oude volken was het ei het zinnebeeld van de opstanding. Eier- goden, eierfeesten en eierspelen zijn het gemeenschappelijk bezit van de gehele mensheid. Bij de Joden at men eieren op de begrafenismaaltijd als symbool van de wedergeboorte na de dood. De Germanen aten ze op de offermaaltij den. Bij de eerste evangeliepredikers werd het ei het symbool van de opstan ding van Christus. De schaal kreeg de betekenis van het graf van Christus. Met dat gegeven werden eieren gekookt zodat ze langer bewaard konden wor den. Ook werden ze versierd. Was ifi het begin de kleur rood, later gebruikte men meer kleuren. Sommige hebben er zelfs een kunst van gemaakt om eieren te ver sieren. In vroegere tijden werden eieren in akkers begraven om deze vruchtbaar te maken. Waarschijnlijk gaat hier het gebruik terug om eieren te verstoppen, die door de kinderen moeten worden opgezocht. Paastriduüm Gekleurde of verstopte eieren, het gaat om Pasen. Ofschoon we kerstmis veel uitgebreider vieren en veel feestelijker, is toch het Paasfeest het belangrijkste feest van ons geloof. Het gaat om drie vieringen die je als een geheel mag zien en in elkaar overlopen. Op Witte Donderdag staan we stil bij Jezus die het joodse paasfeest vierde vlak voor zijn dood. Op Goede Vrijdag staan samen stil bij het sterven van Jezus. Het Passieverhaal wordt gelezen en de 14 kruiswegstaties in de kerk hebben een bijzondere betekenis. Er wordt dan ook stil gestaan bij het lijden in de wereld van vandaag. Om 'niet te vergeten' leg gen we bloemen bij een groot kruis. En tijdens de Paaswake geven we met de kleine vlam van de Paaskaars aan dat we geloven in het leven. Het paasfeest dat ons leert dat de macht van het kwaad gebroken is, dat liefde sterker is dan de dood, dat God ons mensen bestemt voor het leven en niet voor de vernietiging. We nodigen dan ook een ieder uit het hart van ons geloof in de (drie) dagen van het Paastriduüm mee te vieren. De liturgiegroepen en koren van de Corneliusparochie hebben weer heel mooie en stemmige muziek en teksten samengeteld. De vieringen zijn donder dag 8 april en vrijdag 9 april om 19.30 uur en zaterdagavond 10 april is om 21.00 uur de Paaswake. Pastor Johan Oiling. CASTRICUM - Bij de Plusactiviteiten van het Bonhoeffercollege vindt binnen kort de cursus Inline Skating plaats. Op woensdag 21 april van 19.30-21.00 uur (cursus 81A) en op zaterdag 24 april 2004 van 09.00-10.30 uur (cursus 81B) starten er op de ruime parkeerplaats van het Bonhoeffercollege deze cursussen. In vijf lessen van 1,5 uur leer je op een veilige manier plezier te krijgen in deze nieuwe populaire sport. Voor de war- ming-up en de cooling-down moetje ook sportschoenen meenemen. Indien het wegdek nat is kan er geen les worden gegeven. Kosten E 35,-. Plaats: Parkeerplaats Bonhoeffercollege, Pieter Kieftstraat 20 te Castricum. Voor infor matie en inschrijving kunt u bellen: 0251- 659119 of kijk op www.plusactiviteiten.nl. CASTRICUM - Op zondag 18 april vindt er in de aula van Toonbeeld in de serie concerten op zondagmorgen een optreden plaats van het Charivari Trio. Het concert begint om 11.30 uur en de toegang bedraagt E 7,50, cjp/65+ E 6,- en kinderen E 2,-. Tijdens het concert is kinderopvang aanwezig. Het Charivari trio zingt en speelt op viool, accordeon en contrabas muziek van Roemenië tot Venezuela. Eigen zinnige bewerkingen van authentieke Zuid-Amerikaanse en Oost-Europese volksmuziek worden afgewisseld met eigen composities, Cubaanse begrafe- nisdansen worden vermengd met nieu we Nederlandse zigeunermuziek en Roemeense drinkliederen. Op het podium dagen de drie muzikanten elkaar uit tot virtuoos samenspel en adembenemende improvisaties. Ze rekenen af met de grenzen tussen exo tische culturen en laten hun publiek horen dat het Charivari trio een onweerstaanbare mix is van een klas siek strijktrio, een jazzorkest en een volksmuziekgroep. CASTRICUM - Stichting Iskra heeft, iets met festivals en dat heeft misschien te maken met het startschot van deze stichting. Rond deze tijd vorig jaar ging Stichting Iskra van start met het zeer geslaagde Hongaars Cultureel Festival. Nu staat Castricum Klassieke Muziek voor de deur met een festival bestaande uit vier klassieke concerten door jonge musici van 14 tot en met 18 april. 14,16 en 17 april zijn de concerten in de NH kerk in Castricum en op 18 april is er een concert in de NH kerk in Limmen. Een klassieke muziek festival is iets unieks voor Castricum: vier avonden lang genieten van muziek van uiteenlo pende stijlen en tijden en van diverse grote componisten, uitgevoerd door ver schillende ensembles en solisten. Het zijn jonge, zeer getalenteerde musici die deels nog aan een conservatorium stude ren, deels aan het begin staan van een veelbelovende muzikale carrière. Stichting Iskra biedt hen graag een podi um om zich aan het publiek te presente ren met datgene waar hun hart naar uit gaat: Luister eens naar dit prachtige ver haal; deze mooie muziek, spannende muziek, vrolijke of juist weemoedige muziek. Zoveel verschillen en het publiek gaat dit alles in vier dagen tijd horen. Live muziek op echte instrumen ten gespeeld door echte muzikanten. Met alle ingeblikte muziek van deze tijd, moeten we juist dit in stand houden en bevorderen, is de mening van Stichting Iskra. Vier ensembles en solisten, veelbelovend jong talent, brengen een afwisselend pro gramma met muzikale verrassingen. Wat je van ver haalt is lekker en dat gezegde is hier wel en niet van toepassing. Op woensdag 14 april bijt violiste Justyna Briefjes de spits af in de NH Kerk in Castricum. Deze violiste met Poolse roots is afkomstig uit Limmen en stu deerde af aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Zij speelt in een Pianotrio en vormt een viool piano duo met studiegenote, pianiste Anna van Nieukerken. Deze vertolkt ook enkele pianosolowerken. Ze spelen werken van Debussy, Brahms, Bach en Franck. Op vrijdag 16 april volgt Tricolore, een dynamisch trio afkomstig uit de regio en afgestudeerd aan de conservatoria van Alkmaar en Amsterdam. Dit trio bestaat uit piano, klarinet en zang, maar zij spe len steeds in wisselende samenstelling. Veel korte, sprankelende stukjes passe ren de revue zoals werk van Fauré, Saint- Saëns, Chopin, Mozart, Poulenc, Gershwin en Bernstein. Het ensemble verwierf hiermee al een grote schare trouwe fans. Zaterdag 17 april volgt de Castricumse violist Sietse van Gorkom met zijn vaste pianiste, de Russische Alia Milchtein. Beiden studeren aan het Conser vatorium van Rotterdam bij Russische meesters. Vorig jaar oogstten zij tijdens het Hongaars Cultureel Festival een daverend applaus voor hun zeer muzika le optreden. Zij spelen sonates van Beethoven en Franck en daarnaast speelt Alia een werk van Liszt. Zondagavond 18 april wordt Castricum Klassieke Concerten in Limmen afgeslo ten met een prachtig recital door het Prinse Kwartet. Een strijkkwartet dat al veel lovende woorden ontving van onder anderen Walter Levin van het LaSalle Kwartet. Ze spelen werken van Mozart, McCabe en Smetana. Een boeiende slot- avond. De concerten beginnen steeds om 20.15 uur en de prijs per concert is 7 euro en voor Pas 65+, CJP of Studenten 5,50 euro. Een passe-partout is verkrijg baar voor 25 of 20 euro. Voorverkoop adressen zijn The ReadShop in Geesterduin, Boekhandel Laan aan de Burg. Mooijstraat en Muziekhandel Borstlap aan de Bakkummerstraat 13 in Bakkum. Reserveren kan ook bij het secretariaat van Stichting Iskra op tel. 0251-671501 of via www.iskra.nl. CASTRICUM - Vorig jaar september hield het Educatief Beraad voor het eerst een Uitmarkt waarop 40 culture le, maatschappelijke en educatieve organisaties en verenigingen zich pre senteerden óp informatieve kraampjes en met wervelende optredens. Goede reden om ook dit najaar op zaterdag 4 september van 11.00 tot 16.30 uur wederom een grootse Uitmarkt Castricum te houden. Op die dag wordt het terrein rond Ontmoe tingscentrum Geesterhage en de Openbare Bibliotheek omgetoverd tot een gezellig marktplein met vele kraampjes, een gezellig terras en een muziektent waar vele groepen- zich kunnen presenteren. De Uitmarkt heeft tot doel om de inwoners van de hele gemeente Castricum te informeren over wat er in het seizoen 2004/2005 te beleven en te ondernemen is op het gebied van muziek, zang, toneel, theater en beel dende kunst. Diverse organisaties hou den zich bezig met lezingen, cursussen en lessen op creatief, educatief, spor tief en natuurgebied. Daarnaast is er aandacht voor zorg en vrijwilligers werk. Deze richten zich zowel op vol wassenen en jongeren als op kinderen. Vorig jaar trok de Uitmarkt met 40 deelnemende organisaties op cultureel educatief en sportief gebied, rond de tweeduizend bezoekers. Een fantasti sche start. De reacties van" publiek en deelnemers waren zo enthousiast dat de organisatie direct besloot dat er een vervolg moest komen. Door het samengaan van de gemeen tes Castricum, Limmen en Akersloot zijn er nog meer interessante organisa ties en verenigingen bij gekomen die evenzeer de moeite waard zijn. Het Educatief Beraad verwacht dan ook een levendige en gevarieerde Uitmarkt met heel veel aanbod: mooie, speelse, aparte en gezellig inge richte kramen en een gevarieerd pro gramma van muziek, zang en dans in aantrekkelijke aankleding. Met name voor de jeugd worden er allerlei leuke en aantrekkelijke kinderactiviteiten georganiseerd. Aanmelclpn De organisaties en verenigingen die vorig jaar hebben meegedaan, krijgen van de organisatie een brief met aan meldingsformulier. Zij kunnen daarop te kennen geven wat voor een kraam zij wensen en wat voor een optreden zij eventueel willen verzorgen. Een halve kraam met luifel kost 20 euro en een hele kraam van 2x1 meter kost 40 euro. Een borg van 10 euro wordt na het opruimen terugbetaald. Bij onver hoopt slecht weer, wordt uitgeweken naar Ontmoetingscentrum Geester hage. Organisaties en verenigingen die vorig jaar nog niet hebben kunnen mee doen, dus ook uit Bakkum, De Woude, Limmen en Akersloot, worden uitge nodigd om zich telefonisch aan te mel den bij Toonbeeld op tel. 0251-659012 tijdens werkdagen tot 13.00 uur. Dit nummer kan ook gebeld worden voor nadere informatie. Nieuwe deelne mers ontvangen dan alsnog een aan meldingsformulier. Het aanmeldings formulier en de kraamhuur moeten uiterlijk 1 juli binnen zijn bij Toonbeeld. LIMMEN - Eind vorige week is besloten om de Bloemendagen door te laten gaan op de al geplande datum. Dit zal zijn van zaterdag 1 mei t/m donderdag 6 mei. Limmen zal zich dan weer op zijn mooist presenteren. De meeste tuinen zien er op en top uit, straten zijn versierd, er is bloem- sierkunst te bewonderen en natuur lijk de kunstwerken van hyacinthen- bloemetjes. Een nieuw samengesteld promotieteam zal Limmen in Noord- Holland gaan promoten. Deze frisse, jonge meiden zullen via het uitdelen van een bosje narcissen en een folder iedereen uitnodigen om Limmen tij dens de Bloemendagen te bezoeken. AKERSLOOT - Zaterdag 10 april wordt de traditionele paasdrive gehou den in De Vriendschap. Een prachtige prijzen pakket waaronder draagbare radio-cd spelers, koffersets, levens middelen pakketten, paling en natuur lijk de bekende paaseieren. Wie niet zo gelukkig is met het klaver jassen kan zijn geluk altijd proberen tij dens de grote verloting waar hetzelfde prijzenpakket beschikbaar voor is. Het is een individuele drive, dus geen koppeldrive, door middel van loting worden vier spelers aangewezen, die rouleren aan een tafel. Alle deelnemers ontvangen deze avond een overheer lijke paasstol en men kan zich van tevo ren telefonisch opgeven via 0251- 312866 om zeker te zijn van deelname, of op de avond zelf. De aanvang is 20.00 uur en de deelname kost E 5.- AKERSLOOT Op vrijdagavond 2 april werd aan de brandweer Castricum, post Akersloot, de nieuwe tankautospuit en de reddings-Zblusboot formeel overge dragen. Allereerst nam burgemeester A. Emmens-Knol het nieuwe materieel officieel in ontvangst van de leveranciers, waarna zij de contactsleutels ter beschikking stelde aan de commandant van de post Akersloot, de heer Zoon. Uiteraard liet de burgemeester zich eerst een rondje rijden na de overhandiging. Het geheel werd met veel spektakel aan de aanwezigen gepresenteerd en enkele hevig brandende fakkels zorgden voor den boeiend schouwspel, (foto MSP) CASTRICUM - Tijdens de algemene ledenvergadering van de Katholieke Bond van Ouderen KBO gemeente Castricum, heeft Dick Baltus na bijna tien jaar afscheid genomen als voorzit ter. Als opvolger is gekozen Frans Peters uit Castricum. De heer Peters (gehuwd, vier kinderen, vijf kleinkinde ren) is geen onbekende in Castricum. Hij was tot aan de fusie in 1995 secreta ris/penningmeester van de Castricumse Bethlehemparochie en na" de fusie 7,5 jaar secretaris van de nieuwe parochie R.K.Parochiegemeenschap Castricum. De heer Peters is bovendien bestuurs lid van de Stichting Jan 17, een monastiek centrum in de duinen bij Bakkum en voorzitter van de lande lijke seniorenvereniging van GWK Bank en uit dien hoofde bestuurslid van de Stichting Senioren Fortis Bank Nederland, zijnde een koepelorganisa tie van alle binnen Fortis Bank bestaan de seniorenverenigingen. Voordat hij gebruik maakte van de vut heeft de heer Peters op directieniveau gefuncti oneerd bij GWK Bank N.V. AKERSLOOT - Vrijdag 9 april treedt de rockformatie Myth op in de Storey Club aan het Wilhelminaplein 1 te Akersloot. Deze Heemskerker band bestaat al sinds juli 1998 en is een bekende verschijning op de poppodia. Hun laatste cd Caged werd goed ont vangen. Ze werden zelfs door Veronica gevraagd om een clip op te nemen. De band bestaat uit Tobias Huveneers (zang), Pieter Admiraal (gitaar), Rob Peperkamp (gitaar), Olaf de Ruyter (bas) en Joost Hulsebosch (drums). Dat belooft weer een knallende avond! De Storey Club gaat om 21.00 uur open en de entree is gratis. Kijk voor meer info www.storeyclub.nl. LIMMEN - Het college van B&W brengt dinsdag 20 april een bezoek aan de kern Limmen. Bent u nieuwsgierig naar hoe de onderwijsdoorstroming Ieder Wijs precies werkt of hoe het staat met de bouwlocaties in Limmen? Misschien wilt u samen met het college een bezoek brengen aan d'Enterij. Maar als u zelf een punt aan orde wilt stellen, kom dan op 20 april naar het B&W kernbezoek. Alle inwoners van Limmen worden uit genodigd om deel te nemen aan het kernbezoek. Zij ontvangen deze week een uitnodiging op hun huisadres, 's Middags bezoekt het college Hortus Bulborum, het vernieuwde pand van de Werkgroep Oud Limmen en de brand weerkazerne. Om 15.45 uur kunt u zich bij het gezelschap voegen om een kijk je te nemen Ieder Wijs en het sportcen trum d'Enterij. 's Avonds vanaf 19.15 uur bent u wel kom in Vredeburg. De burgemeester geeft een toelichting op de uitkomsten van het onlnags gehouden onderzoek naar de beleving van de veiligheid, dienstverlening en de relatie tussen burger en bestuur. Daarna staan de huisvestingssituatie van het onderwijs en de bouwplannen die op dit moment in de kern wordqn ontwikkeld centraal. Vanaf ongeveer 20.30 uur krijgt de avond een informeel karakter. U kunt dan persoonlijk met de leden van het college van gedachten wisselen over zaken die voor u van belang zijn. CASTRICUM - Het gemeentehuis van Castricum is op goede vrijdag 9 april gesloten, hetzelfde geldt voor het afvalbrengdepot Schulpstet en de gemeentelijke locatie te Limmen. CASTRICUM- Op zaterdag 17 april wordt groot onderhoud uitgevoerd aan de Beverwijkerstraatweg in combinatie met de aanleg van paddentunnels. De werkzaamheden duren circa 8 dagen en zullen uiterlijk op zondag 25 april zijn afgerond, onder andere voor de aanleg van de paddentunnels. Doorgaand ver keer is in deze periode niet mogelijk. Het verkeer zal worden omgeleid over de Provincialeweg, van en naar Heemskerk. De doorgang bij de Kleis in Uitgeest, is door de werkzaamheden welke daar worden uitgevoerd moeilijk bereikbaar. Geadviseerd wordt om via de A9 te rij den. Voor het openbaar vervoer wordt nog naar een oplossing gezocht. AKERSLOOT - Voor de achtste keer wordt er aan de Roemersdijk weer een Timmerdorp gehouden van 18 tot en met 21 augustus met de naam Timmerdorp Akerbouw Akersloot. De gemeente Castricum en de vele spon sors leveren hierbij weer een grote bij drage. Dit jaar wordt Timmerdorp weer met een speciaal thema opgezet. Dit thema zal bi j de inschrijving bekend gemaakt worden. Je kunt dan de kle ding en materialen alvast verzamelen. Ook zal er weer een playbackshow plaatsvinden, dus zoek je favoriete lied je maar uit en zorg dat je de idol vanAkersloot wordt. Inschrijven is alleen mogelijk op 14 april Van '15.00 uur tot 16.30 uur in sporthal de Lelie. Daarbij zijn Joke en Clazien aanwezig. De kosten zijn E 18,- De voorwaarden zijn dat je nu in groep 4, 5, 6, 7 of 8 zit. Je ouders moe ten WA verzekerd zijn en er moet een geldige handtekening op het inschrijf formulier staan i.v.m. de verzekering van het timmerdorp. Het formulier vind je in het witte blaadje van 12 april De site is nog steeds wwwtimmerdor- pakersloot.nl. Alle info en sponsors zijn hier te vinden. Via internet is inschrij ven niet mogelijk. De wandelclub van Amak heeft in samenwerking met de organisatie ons toegezegd dat ieder kind die meedoet aan het timmerdorp en zich inschrijft voor de koninginnen- wandeltocht van 2 mei voor de afstand van 5/10/15 km, E 0,50 per deelnemer aan de kas van het timmerdorp gaat. Dus kinderen ouders doe mee. De inschrijving van dit evenement kan ook op 14 april. Betaling kan op 2 mei in de handbalkantine om 10.00 uur. CASTRICUM - De politie Noord Holland-Noord geeft de volgende voorwerpen op als verloren en gevon den: verloren in Castricum: rugzak O'neill, Rabopas, zwarte fietstas, gsm Sagen Myx5, ruiterkaart, gouden scha kelarmband, sleutels met hanger Sja'loom, sleutels met hanger voetje met zand, sleutels met hanger lieve heersbeestje, stalen dameshorloge met bruin lderen bvand en een herenbril blauw montuur. Gevonden in Castricum: zonnebril in rood etui, leesbril bruin montuur, witte damesblouse in C&A tas, sleutels met Guernsey hanger, sleutels met Looney Tunes hanger. Verloren in Limmen: trainingsjasje grijs/blauw Kappa 164/178. Gevonden Akersloot: 3 sleutels met 2 labels Lipton Ice, Bonus AH. LIMMEN - De groepen 8a en 8b van de Sint Maartenschool te Limmen hebben dankzij de inzet van de cursusleidsters Angelica Korving en Martha van der Steen in het .algemeen een heel goede indruk bij de examencommissie achtergelaten. Alle 50 leerlingen hebben dan ook op 2 april het Jeugd EHBO diploma A behaald.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 10