FSH geeft sprankelend donateurconcert v mm L. DEUTEKOM DIEREN Samen op reis met Stichting Ouderenwerk Heiloo en World of Tui Reisbureau 17,50 MEDISCHE DIENSTEN Palmpaasstokken Benedictusschool Derde reeks voorspeelavonden GroenLinks bijeenkomst Spreekuur PvdA Welkom bij VVD- Heiloo Fractievergadering CDA Boek van de week: Memoires van een Keizerin POLITIE BERICHTEN HEILOO Memoires van een Keizerin door Farah Diba Pahlawi Bromfietser gewond na botsing Diefstal bromfiets Bromfietser gewond na botsing Poging tot inbraak in personenauto Inbraak in garage Vernieling personenauto Lokaal talent en Boedyou in Buk Buk Aanrijding met letsel Diefstal fiets Vernieling personenauto Inbraak personenauto Dropping in Tendenz éM BESCHERMING [*J| Opbrengst collecte Reumafonds Agenda Sporthal Het Vennewater UITKIJKPOST - 07 APRIL 2004 - PAGINA 2 E Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheidswijzer Koorstraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Heb afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. HEILOO - De kinderen van groep 4 van de Benedictusschool hebben ook dit jaar weer prachtige palmpaasstok ken gemaakt. Op vrijdag 2 april hebben ze de palmpaasstokken naar de Amberhof gebracht. De kinderen ken nen de bewoners al een klein beetje van het wekelijkse knutselen, dus het was niet helemaal vreemd meer. De bewoners kregen de palmpaastokken en de kinderen kregen tijdens het kleu ren van enkele paaskleurplaten, een heerlijk chocolade ei met wat drinken. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag (Pasen) 10.00 uur: voorganger ds R.J. Blaauw. Hervormde Gemeente Limmen Witte Donderdag 19.30 uur: ds J. Bouma uit De Bilt, H. A. Zondag (Pasen) 10.00 uur: voorganger ds F.J. van der Wind. GGZ Willibrorduskapel Stille Zaterdag 19.30 uur: 19.30 uur: ds F.J van der Wind. Zondag (Pasen) 10.00 uur: voorganger ds M. Braamse. HEILOO - Zaterdag heeft de Fanfare Showband Heiloo aan muziekliefheb- bend Heiloo laten zien, dat zij op de goede weg is. Gelukkig waren de weersgoden de muziekvereniging goed gezind, zodat op het fraaie (groene) podium voor de kapel van GGZ Willibrord, een groot deel van de nieu we taptoeshow kon worden getoond. Onder leiding van de nieuwe instruc teur Marcel Klok en de nieuwe tam- boermaitre Nico Leuring konden majo rettes muzikanten zich uitleven op de klanken van de muziekstukken Leningrad en Symphonic Soul. Na het korte buitenoptreden, dat al bijzonder door het publiek werd gewaardeerd, werd in de grote ontvangstruimte van Willibrord het donateurconcert voort gezet. Marcel Klok gaf al direct bij aan vang van het concert aan, dat het hem De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Witte Kerk Witte Donderdag 19.30 uur: ds F.J. van der Wind, H.A. Goede Vrijdag 19.30 uur: ds R.J. Blaauw. Stille Zaterdag 19.30 uur: ds F.J. van der Wind. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Witte Donderdag 19.30' uur: plechtige eucharistieviering en herdenking van het laatste Avondmaal, m.m.v. dames- en herenkoor, voorganger H. Helsloot. Goede Vrijdag 14.00 uur: de kerk is open om zelf de Kruisweg te bidden, 15.00 uur: overdenking van Jezus' lij den en dood, met kinderkoor, voorgan ger H. Helsloot, 19.30 uur: viering rond Jezus' lijden en sterven m.m.v. dames- en herenkoor, voorganger H. Helsloot. Zaterdag 21.00 uur: paaswake: liturgie rond Licht en Water en eucharistievie ring met jongerenkoor New Ehythm, voorganger H. Helsloot. Zondag (Eerste Paasdag) 09.15 uur: eucharistieviering met dames- en herenkoor, voorganger H. Helsloot, 11.00 uur: gezinsviering met kinder koor, voorganger H. Helsloot. Maandag (Tweede Paasdag) 10.00 uur: eucharistieviering met Cantores, voor ganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood Donderdag 19.00 uur: Witte Donder dagviering. Vrijdag 15.00 uur: Kruisweg, 19.00 Goede Vrijdagviering. Zaterdag 21.30 uur: Paaswake. Zondag 10.30 uur: Paasviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Maandag 10.30 uur: eucharistieviering. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring. H. Corneliuskerk Limmen Witte Donderdag 19.30 uur: eucha ristieviering met gemengd koor, voor gegaan door pastor S. Tol, pastor J. Oiling, pastor A. Kuin, pastor R. Visser, mevr. N. Koppes en mevr. C. Noom. Goede Vrijdag 14.15 uur: (viering voor kinderen) Paasmusical deel 2 met kin derkoor, 19.00 uur: Kruisweg met dameskoor, voorganger pastor J. Oiling, 19.30 uur: (Kruisverering) gebedsdienst met liturgisch koor, voor gangers pastor J. Oiling, pastor A. Kuin en pastor R. Visser. Zaterdag 17.00 uur: Paasviering in de Cameren, 19.00 uur: woord- en commu nieviering met kinderkoor. Opvoering deel 3 van de Paasmusical. De viering wordt voorgegaan door pastor J. Oiling, pastor A. Kuin en pastor R. Visser, 21.00 uur: (Paaswake) woord- en com munieviering met Corneliuskoor. De viering wordt voorgegaan door pastor J. Oiling, pastor A. Kuin en pastor R. Visser. Zondag (Eerste Paasdag) 10.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor, voorgangers pastor S. Tol en pastor J. Oiling. Maandag (Tweede Paasdag) 10.00 uur: woord- en communieviering met spon taan koor, voorganger pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22 Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 10.30 uur. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 09.00 uur. Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur. Zondag 10.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Witte Donderdag, Egmond, 19.30 uur. Voorganger ds R. Blaauw, Heilig Avondmaal. Goede Vrijdag, SK- Egmond aan den Hoef, 19.30 uur. Voorgegaan door litur gie commissie. Zaterdag, OK- Egmond aan Zee, 21.30 uur. Voorganger O.K. Paaswake. Zondag (Eerste Paasdag), Egmond aan Zee, 10.00 uur. Voorganger ds W. Koel. Paasdienst. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Donderdag- Akersloot, 19.30 uur: Witte Donderdag met avondmaal, voorganger ds M.J. Luijk. Vrijdag- Uitgeest, 19.30 uur: Goede Vrijdag m.m.v. Cantorij, voorganger ds M.J. Luijk. Zaterdag- Uitgeest, 22.00 uur: Paasnacht m.m.v. Cantorij, voorganger ds M.J. Luijk. Zondag- Akersloot, 10.00 uur: Paasmorgen, voorganger ds M.J. Luijk. De show werd gestolen door de minirettes van de Fanfare Showband HEILOO - Gezamenlijk reizen voor senioren uit Heiloo is een nieuwe acti viteit van de Stichting Ouderenwerk Heiloo in samenwerking met het World of TUI Reisbureau Heiloo. Dit reisbu reau is al meer dan twintig jaar actief in Heiloo en is aangesloten bij het ANVR en SGR. Met het organiseren van geza menlijke reizen, hopen de stichting en het reisbureau een drempel weg te nemen, waardoor er meer senioren uit Heiloo op vakantie willen gaan. Het is immers veel gezelliger en ook gemak kelijker om met een groep te reizen. Nog gezelliger is het dat dit een groep mensen uit Heiloo is die voor en na de reis kunnen worden ontmoet. Er is dan veel aanspraak en door de keuze van de reizen en reisorganisaties, wordt gereisd met leeftijdgenoten, voorname lijk 55-plussers, die op een vrolijke manier willen ontspannen en ook iets HEILOO - In de maand april organi seert de muziek- en dansschool Heiloo, naast de balletvoorstelling Cinderella, de 3e reeks van voorspeelavonden van dit schooljaar. Vandaag, woensdag 7 april, is de eerste voorspeelavond. Leerlingen van harpdocente Marjan Delman, piano leerlingen van Doroté Crijns, vioolleer lingen van Hilka Jelsma, hoboleerlingen van Peter Onnes en dwarsfluitlleeringen van Martin Rozema zullen zowel solistisch als in ensemble verband hun ingestudeerde muziekstukken graag laten horen aan familie bekenden en belangstellenden. Op donderdag 8 april is de tweede voor speelavond van deze reeks. Leerlingen van trompetdocent Simon Boerke, dwarsfluitdocente Anke Buringa, viool docente Loekie van der Heide, keybo- arddocente Marja Kraakman en klari netdocente Madeion Kooij, willen graag hun ingestudeerde werken laten horen. Op woensdag 14 april zijn de leerlingen van keyboarddocent Joost van den Berg, gitaardocent Peter Broersen, pia nodocent Thomas Hans, slagwerkdocent Wil van Toor en trombone/laagkoperdo- cent Bert Willemsen aan de beurt om hun ingestudeerde werken ten gehore brengen. HEILOO - De GroenLinks gemeen teraadsleden houden op donderdag 8 april om 20.00 uur hun fractiever gadering in het gemeentehuis. Deze avond kunnen onderwerpen worden ingebracht die een ieder ter harte gaan. GroenLinks kan ook op ande re tijdstippen worden bereikt per telefoon 072- 5320018 of e-mail hei- loo@groenlinks.nl. HEILOO - De PvdA-Heiloo houdt op donderdag 8 april om 19.00 uur spreekuur. Als u een onderwerp wilt bespreken dan bent u op dat tijdstip van harte welkom. Het spreekuur wordt gehouden in het gemeente huis (oude ingang). Graag vooraf contaet opnemen metHil Peperkamp tel. 072-5338172, Gr_ Ris tel. 072-5332429, of Jacob Ouderkerken tel. 072-5335757. HEILOO Wie een onderwerp wil bespreken met de gemeenteraadsle den van VVD-Heiloo, wordt uitge nodigd voor de fractievergadering op donderdag 8 april, om 20.30 uur in het gemeentehuis (oude ingang, kamer 0.24). Graag een berichtje vooraf naar: Chris Streefkerk, tel. 072-5331386, of Ren_ van Splunteren, tel.: 072-5321931, of e- maü: cstreef@quicknet.nl. De vol gende fractievergadering vindt plaats op donderdag 6 mei. HEILOO - De fractie van het CDA vergadert op donderdag 8 april. Wie de fractie-leden wil spreken, is wel kom vanaf 19.30 uur. Graag van tevoren een bericht aan: Elly Beens, tel. 5338208 of e-mail: ellybeens@quicknet.nl. willen zien en meemaken. De eerste reis wordt een vlieg/excursie- reis naar de Spaanse Costa del Sol met Arke. Men verblijft aan de kust en maakt vanuit één hotel meerdere excursies. Daarnaast is er voldoende vrije tijd om bijvoorbeeld aan het zwembad of strand te liggen of in de stad te gaan. Het ontbijt en diner is inclusief, alsmede een Nederlandse gids. De Costa del Sol is met haar langge- strekte stranden, gezellige dorpen, ontelbare terrasjes en natuurlijk heer lijk klimaat al jaren een enorme toe ristische trekpleister. Maar wat te den ken van het mooie achterland van Andalusië? Vanuit de vakantieplaats Torremolinos bezoeken we onder andere Granada met het beroemde Alhambra, Sevilla, met de schitterende Santa Maria kathedraal en de kleine Britse enclave Gibraltar. Kortom, een mooie reis met een keur aan interes sante excursies en bovendien een aan tal vrije dagen, die al luierend op het strand kunnen worden doorgebracht. Voor meer informatie over het samen op reis project, kunt u contact opnemen met Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297, of met World of Tui Reisbureau, tel. 072-5331297, e-mail: heiloo@reisbureau.nl of kijk op www.ReisbureauHeiloo.nl. en de Fanfare Showband Heiloo er alles aan gelegen was om het publiek te amuseren en dat absolute stilte daarbij geen noodzaak was. Zelf gaf hij daarbij het voorbeeld door de verschillende nummers op luchtige wijze te becom mentariëren. In een sterk afwisselend programma werd door de muzikanten en majoret tes een 16-tal nummers ten gehore gebracht. Kenners gaven aan dat er muzikaal wederom een grootse presta tie was neergezet. Nummers als On Parade, Royal Salute, Royal Jubilee en Cream of Clapton werden met verve gespeeld. Bijzondere aandacht was er daarnaast voor het solonummer van de seniorenmajorettes (Fame), voor het nummer Help door de jeugdmajorettes en het solonummer van de slagwerkers. De show werd echter gestolen door de minirettes van de Fanfare Showband Heiloo die, na een repetitietij d van slechts 6 maanden, een fantastische prestatie hebben neergezet op het nummer van Kinderen voor Kinderen, Praatjesmakers. Zowel de minirettes als de jeugdmajorettes waren overigens in nieuwe (fleurige) kledij gestoken. Deze kleding kon enige tijd geleden voor een zacht prijsje van een andere majorettevereniging worden overgeno men. En omdat ook FSH 'op de klein tjes moet letten' werd dit aanbod met beide handen aangegrepen. De muzikale avond werd besloten met een toegift: Matrimony van Gilbert O'Sullivan, waarop spontaan door het publiek de dansvloer werd opgezocht. Ondanks het feit dat- door een com municatiestoornis- de kennisgeving van het donateurconcert minder was dan voorgaande jaren, waren de toehoor ders/ kijkers toch in grote getale aan wezig. De Fanfare Showband Heiloo was trots op deze opkomst en het publiek was meer dan tevreden over de uitvoering van deze muziekavond. Na afloop gaf instructeur Marcel Klok nog aan dat hij verwacht dat de Fanfare Showband Heiloo met haar nieuwe show hoge ogen gaat gooien bij de tap toes. Omdat zij al diverse uitnodigingen heeft ontvangen, gaat de Heilooër Muziekvereniging met vertrouwen dit verenigingsjaar tegemoet. Voorzitter De Graaff mocht verder Albert Zantinge en Bernadette Mastenbroek een insigne opspelden omdat zij beiden al 25 jaar als muzikant door het leven gaan. door Farah Diba Pahlawi Heerenweg 67-69,1851 Kt Heiloo naast Winkeihof 't Loo. 072 5331482 JBRÏS. Uw Complete Boekhande e-mail: info.deutekom@Hbi-ls.nl voor w «Noord-Holland Noord 112 ^Lr- 0900- 8844 Het begint als een sprookje. De negen tienjarige studente architectuur Farah Diba trouwt met Mohammed Reza Sjah Pahlawi. Binnen enkele maanden neemt haar leven een dramatische wen ding: ze wordt tot keizerin gekroond. Farah schenkt het leven aan vier kinde ren en speelt haar nieuwe rol als jonge keizerin met grote menselijke betrok kenheid. Eenentwintig jaar later slaat de roem om in een nachtmerrie: beto gingen, rellen, en het overhaaste ver trek van de sjah, die dan al ernstig ziek is. Na een lange dwaaltocht wordt het verbannen gezin onderdak verleend door de Egyptische president Sadat, die zelf anderhalf jaar later door moslimfundamentalisten wordt ver moord. Het onthutsende levensverhaal van Sjahbanoe Farah, echtgenote van de laatste keizer van Iran, haar liefdesge schiedenis met een man en een land is een indrukwekkend relaas. Zij was getrouwd met de belangrijkste man van Iran, maar men bleef haar Farah Diba noemen. Voor de eerste keer verbreekt zij de stilte. HEILOO - Zaterdagochtend 3 april, even voor 11.30 uur is een 17-jarige bromfietser uit Limmen gewond geraakt na een botsing met een 46-jari- ge automobiliste uit Heiloo. Het onge val vond plaats op het fietspad langs de Kennemerstraatweg in Heiloo. De automobiliste reed over de Kennemer straatweg in de richting van Limmen. Ter hoogte van de Groenelaan en Warmoezenierslaan in Heiloo sloeg zij linksaf, waarbij zij de vanuit Limmen komende bromfiets er over het hoofd zag waarna een botsing ontstond. De jongen is met nek- en rugklachten naar het MCA in Alkmaar overgebracht. HEILOO - Tbssen zaterdag 3 en zon dag 4 april werd een bromfiets gestolen die tegen een woning stond aan de Kwekerij. Hoewel de bromfiets van het merk Gilera type Citta met 3 sloten stond afgesloten heeft dit de diefstal niet kunnen verhinderen. De blauwe Gilera was voorzien van verzekerings plaatje XWF-755. HEILOO/LIMMEN - Zaterdagocht end 3 april, even voor 11.30 uur is een 17-jarige bromfietser uit Limmen gewond geraakt na een botsing met een 46-jarige automobiliste uit Heiloo. Het ongeval vond plaats op het fiets pad langs de Kennemerstraatweg in Heiloo. De automobiliste reed over de Kennemerstraatweg in de richting van Limmen. Ter hoogte van de Groene laan en Warmoezenierslaan in Heiloo sloeg zij linksaf, waarbij zij de vanuit Limmen komende bromfietser over het hoofd zag waarna een botsing ont stond. De jongen is met nek- en rugklachten naar het MCA in Alkmaar overge bracht. HEILOO - Op woensdag 31 maart werd aangifte gedaan van een poging tot inbraak in een personenauto. De inbraak in de VW Golf werd waar schijnlijk tussen 25 en 28 maart gepleegd terwijl de auto op het Stationsplein stond geparkeerd. Het slot aan passagierszijde werd gefor ceerd. Omdat men niet in de auto is geweest wordt er niets vermist. HEILOO - Op 29 maart werd in de namiddag in een schuur van een woning aan het Slimpad ingebroken. Uit de garage werd een niet afgesloten paarse damesfiets van het merk Koga Miyata ontvreemd. HEILOO - Vrijdagavond 2 april werd tussen 19.00 en 22.00 uur op de Kelderkroftlaan een personenauto vernield. Van de blauwe Opel Astra werd een van de buitenspiegels afge broken. Kort nadat de vernieling werd ontdekt werd een bakje knoflooksaus tegen het raam van de woning van de HEILOO - Vrijdag 9 april is er lokaal talent te horen in de Bukbuk. Naast het geweld en ingetogenheid van bekende bands en de euforie van bekende en goedbezochte dancefeesten zijn er tal van bandjes die het absoluut verdienen om ook eens in de spotlights te staan. Bands die net begonnen zijn, of juist al een tijd spelen, maar weinig optreden en soms moeite hebben om door te bre ken in het immense clubcircuit van Nederland. Bukbuk geeft dit soort bands de gelegenheid om voor zoveel mogelijk fans en geïnteresseerden eens te spelen. Het initiatief heeft zich al meer dan eens bewezen als de door start voor veel bekende en minder bekende bands in Heiloo en omstre ken. Er treden deze avond 3 bandjes op uit Castricum, Uptight, Black Bricks en Wave Zero. Uptight bestaat uit 4 man en ze maken 'metal'. Ze zijn al een tijd je bezig en hebben ook ondertussen een groot aantal eigen nummers geschreven, waarvan er vier nu opgeno men zijn voor een demo. Black Bricks is een improvisatie act, zanger Dion kan alles met zijn stem. Hij wordt bege leid met drum, gitaar en harmonica. Wave Zero bestaat uit 3 mensen op drum, gitaar en zang. De zaal gaat open om 21.00 uur en de entree is 3 euro. Kijk ook op www.bukbuk.nl Zaterdag 10 april: Boedyou Na maandenlang wachten zal de Boedyou-crew Buk Buk wederom omtoveren in een opzwepende house- tempel. Boedyou bestaat uit dj/produ cer Langue da Groovedealer en de top- percussionisten Momo Tour (traditio neel Afrikaans), Ruben de Ruiter (afro-Cubaans) en Chris Colleye (afro- Caraibisch). Met hun verschillende muzikale achtergronden staan zij garant voor een opzwepende en voor uitstrevende mix van electronische en oerritmes. Dit gecombineerd met shows van dansers en gastmusici maakt de Boedyou altijd weer een energiek spektakel, waarbij je gewoonweg niet stil kunt blijven staan. De Boedyou- parties (onder andere in Atlantis en op de Platte Stenenbrug) staan al sinds eigenaar van de auto aangegooid. HEILOO - Een 47-jarige automobiliste verleende zaterdag 3 april bij het inrij den van een inrit langs de Kennemer straatweg geen voorrang. Hierdoor ontstond een aanrijding met een brom fietser die op fietspad langs de Kennemerstraatweg reed. Het slachtof fer, een 16-jarige bromfietser afkomstig uit Limmen werd met nek- en rug klachten overgebracht naar het zieken huis in Alkmaar. HEILOO - Vanaf het erf van een woning aan de Stationsweg werd zon dagmiddag 28 maart een fiets ont vreemd. De nagelnieuwe MTB van het merk Bulls stond niet afgesloten. De fiets was net aangeschaft en was nog niet verzekerd. HEILOO - In de nacht van vrijdag op zaterdag 2- 3 april werd op een par keerplaats aan de Butterlaan een per sonenauto vernield. Een van de bui tenspiegels van de Volvo 740 werd omgetrapt waardoor het glas bescha digd raakte. HEILOO - In de nacht van 29 op 30 maart werd op de Dompvloetlaan in een personenauto ingebroken. Nadat een portierslot werd geforceerd wer den twee stuks elektrische gereed schappen uit de auto ontvreemd. Gevonden voorwerpen: gsm Nokia rood-zwart, bril bordeaux rood montuur. (S Pastoor van Muijenweg 12.1852 EH Heiloo. tel 5321048 1995 bekend om de unieke sfeer en brede publieke belangstelling. Dit keer strijkt de Boedyou neer in de Bukbuk in Heiloo met als gast-dj Dj Devious, bekend van de Powermix op radio538, sessies in de iT en Lexion en hij heeft inmiddels vier singles op zijn naam staan. Deuren open: 21.30 uur, tot 03.00 uur, entree 8 euro. De volgende Boedyou is op 19 juni tij dens het Indian Summerfestival/ Wereldstage in recreatiegebied Geestmerambacht te Noord-Schar- woude (www.indiansummer.nl). HEILOO - Vrijdag 9 april houdt Tendenz weer een spannende drop ping. De dropping begint om 20.00 uur en duurt tot uiterlijk 24.00 uur. Trek goede loopschoenen aan. De kosten voor deze avond zijn 1 euro. Om je in te schrijven kun je mailen naar mail@ten- denz.nu of meld je aan bij een van de medewerkers. Er is vanwege de drop ping geen Dance Party. Tendenz is alco hol vrij en rookvrij. Tendenz Tienercentrum, Pastoor van Muijenweg 12, tel. 072-53210769 www.tendenz.nu. Zaterdag Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huis-actie in het Blockhove- park en Plan Oost. Dozen en/of bun dels gereed zetten op de rolemmer- verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Dinsdag Zwem- en poloclub De Spetters, huis- aan-huis-actie tussen Spoorlijn- Zeeweg-Pastoor van Muijenweg-Het Malevoort (incl. Harrelaers en De Rietvink)-De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg vóór 19.00 uur. Kijk voor alle vaste acties op: www.uitkijkpost.nl Kantoor: 072 5150071 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Dierenambulance Nrd. Kennemerland (Heiloo en de Egmonden): 072- 5150085 Dierenambulance Akersloot en Limmen: 0251-215454 Asiel: 072-5114861 Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Inspectie: 072-5337280/072-5150071 Vakantie advies en Kids for animals: 072-5336180. Vermist Witte poes met lapjeskleur op rug en kop, rode vlek op linkervoorpoot en op de buik, 11 maanden. Lydweg, Akersloot. Zwarte gecas. kater, 13 jaar, wit snoetje, befje, borst, buik en sokjes. Bayershoffweg, Heiloo. Gevonden Effen grijze poes met gele ogen, Kennemerstraatweg/Frederica's Hof Heiloo. Jonge ongec. cyperse kater met wit befje, voor sokjes en achter kousjes. Hof dijkweg, Heiloo. Goed tehuis gezocht Voor twee cyperse poesjes van 6 maan den. Ze hof)en op een geduldige baas/bazen. Info tel. 0251-658504. HEILOO - De landelijke collecte van het Reumafonds die in de week van 14 tot en met 20 maart is gehouden, heeft in Heiloo een bedrag opgebracht van E 5.697,75. Wie de collecte heeft gemist kan een bijdrage storten op giro 324 of banknummer 35.76.74.812 ten name van het Reumafonds te Amsterdam. Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van "losse uurtjes" (o.a. op woensdag en donderdag van 18.00-19.00 uur) en/of de verhuur voor het gehele seizoen 2004/2005 kunt u terecht bij de afdeling Weizijn/COA van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Woensdag 07-04-2004 18.00-19.00 Donderdag 08-04-2004 14.00-15.30 18.00-19.00 Vrijdag 09-04-2004 Zaterdag 10-04-2004 Zondag 11-04-2004 Maandag 12-04-2004 Dinsdag 13-04-2004 08.30-15.30 Woensdag 14-04-2004 18.00-19.00 Donderdag 15-04-2004 14.00-15.30 19.15-23.00 Zaalvoetbal gesloten gesloten gesloten Vrijdag 16-04-2004 Zaterdag 17-04-2004 Zondag 18-04-2004 Maandag 19-04-2004 Dinsdag 20-04-2004 Woensdag 21-04-2004 Donderdag 22-04-2004 14.00-15.30 Vrijdag 23-04-2004 08.30-12.30 08.30-12.30 19.15-23.00 17.00-20.30 11.00-16.00 08.45-15.30 08.30-15.30 18.00-19.00 24-04-2004 17.00-20.00 Zondag 25-04-2004 Maandag 26-04-2004 08.45-15.30 Dinsdag 27-04-2004 08.30-15.30 Woensdag 28-04-2004 18.00-19.00 Donderdag 29-04-2004 08.00-13.30 Vrijdag 30-04-2004 gesloten Zaterdag 01-05-2004 Zondag 02-05-2004 Maandag 03-05-2004 Dinsdag 04-05-2004 Woensdag 05-05-2004 gesloten Sportinstuif Goede Vrijdag 17.00-18.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal Zaalvoetbal 1e Paasdag 2e Paasdag Schoolgym 19.00-23.00 19.15-23.00 Volleybal Zaalvoetbal Sportinstuif Schoolgym Zaalvoetbal Basketball /nllht/KoUAomn/" 17.00-18.30 Basketball voiieyDaitoernoi Schoolgym Schoolgym )!17.00-22.30 19.00-23.00 19.15-23.00 Volleybal Volleybal Zaalvoetbal opui UllStUII Schoolgym 17.00-18.30 19.15-23.00 Zaaivoetbaitoernooi Basketball Zaalvoetbal Schoolgym Schoolgym Sportdag Koninginnedag 17.00-22.30 19.15-23.00 14.00-15,30 Volleybal Zaalvoetbal Sportinstuif

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 2