30 en 31 mei Becker Jeugdtoernooi op fraaie DSH-velden Meiden jazz TIOS worden IDOLS Sterk competitieweekend diverse Trias-ploegen Informatieavond over Aloe Vera bij DoJo judocentrum Kampioen bij TV Heiloo Dojo 't Loo presteert goed op Lentetoernooi Competitie uitslagen TV HSV Geslaagd basketball toernooi Flashing Heiloo UITKIJKPOST -26 MEI 2004 - PAGINA 10 Schietsportvereniging De Vrijheid Gerard Zomer winnaar Vriendschap Driebanden toernooi Keijserlijke Carrousel Nederlands Kampioen S.Y. Oppositie in massakamp te sterk voor S.Y. Vredeburg Zwemdiploma's 't Venne water 1L HEILOO - Op maandag 10 mei is met de dicipline klein kaliber kara bijn door Giorgio Gatti de hoogste score ooit gehaald, geschoten. Van de maximale 600 punten haalde hij er 600. Om een dergelijk aantal punten te halen moet men wel buitengewoon geconcentreerd bezig zijn. Hopelijk schrijf hij zich ooit in voor het Nationale Kampioenschap. HEILOO - Zaterdag 22 mei werd het eerste herenteam van TV Heiloo kampi oen in de derde klasse. De heren Jan Zuurbier, Fons van Haastrecht, Dirk-Jan Kaan, Sander Bijkerk en Seth Beernink hadden in hun laatste wedstrijd tegen Neckslag genoeg aan 3 punten. Na deling van de punten 3-3 was het kampi oenschap een feit en konden de heren namens het bestuur bloemen in ontvangst nemen van vice-voorzitter, Emile Broersma. HEILOO - In samenwerking met Health Business Consultancy/ Forever Living Products, houdt het DoJo judocentrum een informatiea vond getiteld 'Uw gezondheid en sport!'. De avond vindt plaats op 4 juni .van 20.00 tot 22.00 uur in het Dojo. Veel mensen doen aan sport of gaan bij een fitnessclub om fit te worden. Het is echter even zo belangrijk om naar de inwendige mens te kijken om er zeker van te zijn dat het lichaam net zo gezond is als het er aan de buitenkant HEILOO - Zondag 30 en maandag 31 mei is het weer zover. Dan vindt op de velden van Honk- en softbalvereniging Double Stars Heiloo het Becker Jeugdtoernooi plaats. Zondag spelen de junioren en de honkbal aspiranten en op maandag zijn de softbal pupillen, de soft bal adspiranten en de honkbal pupillen aan de beurt. Meer dan 25 teams doen mee en laten dit weekeinde zien hoe leuk honk- en softballen is! Tussen de wedstrijden door is er geen tijd voor verveling want er staat een speed- gun op het veld. Hiermee kunnen de jeugdige werpers hun eigen gooisnelheid meten! En aan spelers die iets vergeten zijn of dringend nieuwe spullen nodig hebben, is ook gedacht. Tijdens het toer nooi is er een kraampje aanwezig waar je honk- en softbalmateriaal kunt kopen. Na afloop is er voor iedereen een leuk aandenken in de vorm van een foto. De onvolprezen vrijwilligers van DSII, met van links naar rechts Rick Verhagen, Donald Pietersz, Jan Verhagen en zittend Gerard Peters, Roelie Moorman, Cees Hoogland en Joep Oudejans. Fraai complex Het toernooi kan op geen beter moment plaatsvinden, want het com plex van Double Stars Heiloo ligt er fraaier bij dan ooit. Zo zijn de velden onlangs verrijkt met drie vernieuwde dug-outs. De constructie is dusdanig gekozen dat deze dug-outs lange tijd meekunnen en ze zijn 'luxe' te noemen. Ze zijn nu namelijk op stahoogte gebrachte waardoor het stoten van je hoofd tot het verleden behoort. Bij de softbalveld-dugouts zijn de vloeren bovendien op veldhoogte gebracht waardoor natte voeten na een regenpe riode ook niet meer voorkomen. Ook is hard gewerkt aan de slagkooi. Een groepje slagkooi-restaurateurs is heel druk geweest met krabben en schu ren. Daarnaast moest er het nodige las werk plaatsvinden. Het prachtige eind resultaat is dat de slagkooi nu makkelijk te verrijderi is, er is een stootkussen aan gebracht om de niet-geslagen ballen op te vangen; de kooi is voorzien van een soort rokje waardoor er geen ballen onder de kooi kunnen doorschieten en het geheel staat weer netjes in de verf. Vrijwilligers Het werk is verricht door Gerard Peters, Jan Verhagen, Donald Pietersz, Rick Verhagen, Roelie Moorman, Joep Oudejans en Cees Hoogland. Dit is een vaste groep vrijwilligers waar een club zoals Double Stars Heiloo niet buiten kan. Dankzij hun harde werken en tomeloze inzet zien de velden bij DSH er prachtig uit en kan de club zich gaan opmaken voor een druk bezocht Beckertoernooi komend weekend! LIMMEN - Zondag 13 juni zullen de sterren van het TIOS jazzballet uit Limmen een show geven in theater de Beun in Heiloo. De meiden zijn in de leeftijd van 7 tot en met 17 jaar en zijn verdeeld over 4 groepen. Elke groep zal 4 keer op het toneel verschijnen. Hierbij zitten ook de meiden die 24 april de derde prijs behaalden bij de voorrondes van het NK-jazzdans. De show heet 'Ik wil een ster worden!' en staat geheel in het teken van Idols. De vraag is dan ook: Wie wordt de Limmense dans-idol van 2004? De show wordt gepresenteerd door 'Brooske van Teughem'. De jury bestaat uit bekende mensen uit heel de wereld die hun oordeel zul len geven over de jazz-dance meiden uit Limmen. De meiden hebben de afgelopen weken keihard gewerkt aan de dansen en zullen dat de komende weken ook nog doen zodat het een spetterende show zal worden. De show zal twee keer op deze zondagmiddag worden opgevoerd. De eerste show begint om 13.00 uur, de tweede begint om 15.30 uur. Kaartjes kosten 3 euro per persoon en zijn te verkrijgen bij kapsalon Stuifbergen, Kerkweg 42 Limmen. uit ziet en aanvoelt. Een cruciale factor in het handhaven van een goede gezondheid, een algemene fitheid en bescherming van het lichaam is een optimale voeding! De natuur biedt ons het best geteste voedingssupplement ter wereld: Aloe Vera. Aloe Vera kan geen ziektes en kwalen genezen, maar het is wel ontegenzeggelijk vast komen te staan dat Aloe Vera de gezonden cel- groei bevordert en het afweersysteem van het lichaam optimaliseert, zodat het lichaam zichzelf weer gezond kan houden. Een bereidingswijze van goede Aloe Vera gebeurt volgens regels, die zijn opgesteld voor de farmaceutische industrie. Dit betekent dat het product, maar ook het productieproces, voort durend wordt gecontrollecrd op Hygiene en kwaliteit. Zodra het pro- dukt wordt goedgekeurd wordt het ver gezeld, en krijgen de aloe producten een keurmerk mee van het International Aloe Sience council, als bewijs van hygiënische bereiding en een gewaarborgde kwaliteit. Dit houdt in dat de heilzame bestanddelen intact zijn gebleven, en dat het product dus even werkzaam is als wanneer u de gelei rechtstreeks uit de plant zou halen. Het productenbestand van Forever Living Products bestaat uit; Aloe Vera dranken, huid-, persoon lijke-, gezichtsverzorging, voedingssu- plementen, cosmetica en dierenverzor- ging. Voor meer informatie, kunt u vrij blijvend langskomen op de informatie dag, vrijdagavond 4 juni in de Dojo aan de Bergeonstraat 28 in Heiloo, of con tact opnemen met Armanda Hestra, tel. 06-51454511. AKERSLOOT - Na een superspannen- de finale pakte Gerard Zomer uit Velsen-Noord afgelopen weekend in biljartcentrum De Vriendschap in Akersloot de titel. Gerard Zomer moest het in de finale opnemen tegen Alex Völker uit Castricum, beiden waren poulewinnaars geworden en in een onderling duel moesten zij uitma ken wie de wisseltrofee naar huis mee mocht nemen. Völker was als eerste uit en in de nabeurt mocht Zomer probe ren zijn resterende vijf caramboles te maken, bijna een onmogelijke opgave maar toch slaagde Zomer hierin zodat deze twee finalisten gelijk eindigden. Via een soort penalty systeem moesten zij uitmaken wie de titel mocht opeisen. Bij de eerste 'golden Shoot' ging het precies gelijk op, dat was ook bij de tweede versie. Pas bij de derde sessie slaagde Zomer één carambole meer te maken dan Völker zodat Gerard Zomer de wisseltrofee mee naar Velsen-Noord kon nemen. Er werd over het algemeen sterk gespeeld, wat blijkt uit het toernooi gemiddelde van bijna 0.700. De eind standen in de poules waren als volgt: Poule A: 1. A.Völker- 12- 209- 310- 0.674- 6, 2. M. Straathof- 12- 264- 336- 0.785- 7, 3. R. Levering- 8- 289- 342- 0.845- 10, 4. R. Koning- 8- 235- 350- 0.671- 7,5. J. Winter- 6,223- 319- 0.699- 4, 6. J. Frans- 6- 157- 338- 0.464- 6, 7. P. Liefting- 2- 168- 353- 0.475- 4, 8. A. Ligthart- 2-119- 362- 0.328- 6. Poule B: 1. G. Zomer-13-315-277-1.137- 8, 2. H. Duin-8-136-274-0.496-5, 3. J. v Diepen-8-148-308-0.480-6, 4. W. Westrop-7-275-301-0.913-7, 5. J. Visser- 6-181-261-0.693-6,6. G. Oud-6-187-326- 0.573-5,7. C.Liefting-4-200-313-0.638-6, 8. J. Martens-4-188-320-0.587-5. HEILOO - Bij de tweede competitie wedstrijd voor de JC bij Hera in Heerhugowaard regende het persoon lijke records. Zo verbeterde Henk Ver donk zijn persoonlijke record bij het discuswerpen, ondanks een blessu re aan de rug, met maar liefst 3 meter naar 24.58 meter. Ook Edward Appelman presteerde sterk: hij verbe terde zijn persoonlijke record op de 100 van 14.00 naar 13.5 seconden en op de 800 meter van 2.30.2 naar 2.25.1 minuten. David Bastiaansen bracht zijn persoonlijke record op de 800 meter op een sterke 2.25.1 seconde. Johan Haringhuizen was de meest suc cesvolle Trias atleet in Heerhugo waard. Met speerwerpen verbeterde hij zijn persoonlijke record met maar Op Hemelvaartsdag hield Trias zijn jaarlijkse topmeeting. Een groot aantal topatleten uit Noord Holland en daarbuiten maakten daar hun opwachting, (foto MSP) liefst 5 meter naar 38.80 meter waar mee hij het speerwerpen won. Ook bij het hoogspringen had Johan een per soonlijk record van 1.50 naar 1.55 meter. Peter Kuin verbeterde op de 800 zijn persoonlijke record met ruim drie seconden naar 2.36.7 seconde. Niels Verwer haalde een persoonlijk record met kogel: 7.33 meter. Tom Limmen had twee persoonlijke records: een met speer (25.32 meter) en een met discus (20.68 meter). Tenslotte deelde ook Sander Zwaan in de persoonlijke record-golf door zijn prestatie op de 100 meter horden: ook hij wist zich ondanks rugklachten te verbeteren naar een sterke 15.8 secon de waarmee hij een tweede plaats haalde. Evenaringen van persoonlijk record waren er voor David Bastiaansen (100 meter 13.00) en voor de estafetteploeg die zich na diskwali ficatie sterk revancheerde met 50.6 seconde wat een tweede plaats ople verde. Gezien de wissels op de trainin gen moet de ploeg in staat zijn ver onder de 50 seconde te lopen richting clubrecord. De persoonlijke recordregen was helaas niet voldoende om in het klas sement op te schuiven ofschoon het verschil met nummer drie wel heel klein was: slechts 13 punten. Met nog een wedstrijd voor de boeg moet het mogelijk zijn in de finale te komen. Meisjes Junioren D De meisjes D hebben in de tweede competitiewedstrijd (22 mei te Heerhugowaard) een eerste plaats behaald in de 2e divisie. Alweer waren er 5 persoonlijke records te melden De estafette ging 0,2 seconde sneller dan Onderschrift: Een aantal van de prijswinnaars van Dojo 't Loo met van links naar rechts: Jim Tervoort, Tim van Buuren en Jasmijn Lesterhuis HEILOO - Alhoewel het weer buiten nog niet helemaal het lentegevoel wist los te maken werd afgelopen zondag in Uitgeest het vierde Lentoernooi bij Cees Hoebeke gehouden. In een steeds warmer wordende sporthal werd tussen de judoka's vol vuur gestreden om het eremetaal. In totaal namen 250 judoka 's deel aan het toernooi. Coach Sander Groefsema van Dojo 't Loo had met 20 judoka's een relatief grote groep judo ka's afgevaardigd. Van deze 20 judoka 's vielen uiteindelijk maar liefst 13 judoka's in de prijzen, 's Ochtends was het erepodium in de -27 kilo een geheel Heiloose aangelegenheid met Tom Vilters op de eerste plaats, Tim Kuipers tweede en Thijs Kampstra op de derde plek. Jasper Corts behaalde de eerste plaats in de -66 kilo. 's Middags stonden opnieuw alleen judo ka's uit Heiloo op het ereschavot in de -30 kilo. Met allemaal 5 wedstrijden gewonnen werd de prijsvolgorde bepaald aan de hand van het aantal judopunten. Een eerste plaa!ts was er voor Tim van Buuren, een tweede plaats voor Jim Tervoort en een derde plaats voor Jasmijn Lesterhuis. Later in de middag ging de finale in de -42 kilo tussen clubgenoten Karen Stevenson en Martin Brouwer. Karen trok de winst naar zich toe en Martin werd zodoende tweede. Kars Zoon wist in de -34 kilo alle wed strijden met een houdgreep te winnen en eiste zo de eerste plaats op. Rens de Jong legde vrij eenvoudig beslag op de eerste plaats in de -42 kilo, geboorteja ren 1991/1992. Aan het eind van de dag werd Maaike Stevenson nog fraai twee de in de -24 kilo. Thijs Lesterhuis ten slotte werd knap tweede in een grote poule van 24 judoka's. de vorige keer. Martje de Jong werd lste op het onderdeel kogelstoeten met 10,10 meter Suzanne Breed stootte 8,09 werd derde met een persoonlijk record. Lisanne Witte liep een persoonlijke record op de 60 meter in 8,8 en werd hiermee tweede Suzanne verbeterde haar persoonlijke record met een tien de tot 9,0 seconde. De 1000 meter werd door Saskia Liefting in 3,43,8 gelopen een vierde plek. Anouk Molenaar werd vijfde in een persoonlijk record van 3,44,2. Het hoogspringen werd gewon nen door Marloes Valkering met 1,30 meter. Roane Bruin werd tweede bij het verspringen met 3,97 meter. Lisanne Witte werd vierde. Zo eindig den de meiden D van Trias als eerste voor Hylas. Zij zullen zeker uitkomen in de district finalen op 19 juni. Heren Senioren De heren seniorenploeg heeft (na een wat mindere eerste competitiewed strijd) zondag bij AV Hollandia te Hoorn heel goed gepresteerd. Hierdoor heeft ook deze ploeg nu uit zicht op een finaleplaats! Een vierde plaats met slechts 80 punten achter stand op de nummer twee in de rang schikking belooft nog veel goeds. Sven Ootjers had met zijn twee over winningen (110 horden 14.77 en hoog springen 1.95) een belangrijk aandeel in het succes. Derde plaatsen waren er voor Ron Apeldoorn (kogel 13.06- persoonlijk record) en Jasper van Baar (discus 40.10). Jilles Wittebrood liep als junior naar een sterk nieuw persoonlijk record van 1.59.52 en Remko van Hoven liep 53.77 op de 400 met als extra handicap voor hem de startblokken. HEILOO - Afgelopen weekend hebben de teams van TV H.S.V. de laatste wed strijd afgewerkt. Het gemengd senioren team van captain John van de Molen won met 4-1 van Daalmeer en werd daarmee kampioen, terwijl Heren 1 van captain Rits van der Lee 1 punt tekort kwam door een 3-3 gelijkspel tegen con current Oudorp. Verder viel de prestatie van Dames 1 op. Door met 4-1 mede degradatiekandidaat Limmen te ver slaan wist het team van captain Corlien Moleman zich op het huidige niveau te handhaven. De dames van de Kring competitie spelen de komende weken nog twee wedstrijden, waarbij zowel het eerste als het derde team nog uitzicht heeft op de titel. De uitslagen van de teams van Tennisvereniging H.S.V. van afgelopen week zijn als volgt: Dames kring competitie: HSVl-Groetincke2 3-1; Bergenl- HSV2 3-1; Noordend3-HSV3 2-2; Gemengd jeugd (t/m 12 jaar): Alkmaarl-HSVl 4-2; Gemengd jeugd (t/m 14 jaar): Bergenl-HSVl 2-4; CASTRICUM - De Keijserlijke Carrousel Club van Manege Groot heeft de landstitel 'Nederlands Kampioen Carrousel' binnenge sleept. De groep mag zich een jaar lang de beste carrouselgroep van Nederland noemen; een bijzondere prestatie! Afgelopen zondag reedt de groep in Capelle a/d IJssel het Nederlands Kampioenschap in de A-Poule met haar zestien paarden, ruiters èn com mandant Dirk Jan Dekker. De manoeuvre die een kwartier duurt verliep uitstekend en daarmee stal de Keijserlijke de show. Het applaus van het publiek was dan ook over weldigend toen de groep de eind- groet bracht. Maar de concurrentie van de andere 8 groepen in de A Poule was bijzonder hoog; de punten in het eindklassement lagen dicht bij elkaar. De spanning tijdens de prijs uitreiking was dan ook te snijden; maar toen de Keijserlijke als laatste naar voren mocht komen was de feestvreugde en euforie groot. Het Wilhelmus klonk, de Nederlandse vlag werd gehezen en de champagne knalde open. Het is de bekroning op een seizoen keihard trainen en voor bereiden; en het mag voorzich spre ken dat er tot in de kleine uurtjes is gefeest. Meer informatie over car rousel vind u op www.vcncarrou- sel.nl of op www.manegegroot.nl. Gemengd senioren zaterdag: HSVl-Daalmeerl 4-1; Heren Zaterdag: HSVl-Oudorp5 3-3; Wijdewormer2- HSV2 4-2; Heren dubbel 35+: HSVl-Marquettel 1-3; Heren 45+: HSV 1 -Westerhout2 5-1; Heren dubbel 50+: Zeswielenl-HSVl 2-2; Hoog-Opl- HSV2 4-0; HSV3-Cromme Ball 2-2; Dames Zondag Landelijk: HSVl-Weespl 0-6; Dames Zondag: Limmenl-HSVl 1-4; HSV2-Bakkuml 2-3; Vennewaterl-HSV3 0-5; LIMMEN/HEILOO - Na enkele jaren overgeslagen te hebben, hebben S.V. Oppositie en S.V. Vredeburg een oude traditie in ere hersteld door 18 mei een massakamp te spelen. S.V. Vredeburg was ernstig gehandicapt door het ontbreken van een groot aan tal spelers, veroorzaakt door de speel avond; normaalgesproken schaakt Vredeburg op vrijdag, nu op dinsdag. Zo ontbraken bijvoorbeeld de num mers 2,3,6 en 7 van de interne ranglijst, en waren er sowieso maar 13 Vredeburgers bereid gevonden deel te nemen. Oppositie maakte dankbaar gebruik door op de lagere borden al snel een groot aantal punten binnen te halen. Naarmate de borden hoger werden gaven, enkele uitzonderingen daargela ten, de Vredeburger schakers meer weerstand. Onfortuinlijk was dan ook de nederlaag van Vredeburger Hafkamp, die sterk overwicht gehad had, maar zijn tegenstander terug had den laten slaan. Naarmate de avond vorderde besloten onder andere de borden 2 en 3 tot remise, waarmee Vredeburg nog geen enkele partij gewonnen had. Het was dan ook al vroeg duidelijk dat Oppositie de win naar van de uitwisseling zijn zou. Het redden van de eer van de club leek dan ook in handen van Kos te liggen, die groot materieel voordeel had. De laatste andere Vredeburger die nog speelde, Kramer, had een slechte, maar wellicht houdbare stelling en zou waar schijnlijk niet verder komen dan remi se. Maar zoals vaker gaat schaken niet volledig eerlijk; Kos blunderde zijn dame weg en verloor, terwijl de tegen stander van Kramer hetzelfde, zij het minder duidelijk en met iets lichter materiaal, overkwam, waardoor Kramer uiteindelijk de enige Vredeburger was die het volle punt thuisbracht. Met een eindstand van 10,5 - 2,5 voor de organiserende thuisclub, kan gesteld worden dat Oppositie veel en veel te sterk was voor Vredeburg. Vredeburg kijkt dan ook uit naar vol gend jaar; wanneer zij de revanche match organiseert en de massakamp op een vrijdagavond gespeeld zal worden. HEILOO - Op zaterdag 15 mei is er in zwembad 't Vennewater voor het A- en B- diploma afgezwommen. De volgende kinderen zijn geslaagd. A-diploma: Anoek Bais, Ronald van der Lip, Lucas van der Brink, Romy Liefting, Sebastiaan Boogaard, Kim Sprenkeling, Lennaerd Kruit, Remco Bosman, Dennis v/d Mey, Minte Pit, Isa Leering, Tieme Beentjes, Björn Polman, Stephan Brandsen, Shyantha Vleugel, Lisanne Zuyderduin, Kelly Hageman, Renate Hoedjes, Tijmen van der Schaaff, Jelmer Pauzenga, Luca Klamer, Dennis Schoon, Jitse Buug Youri Maxime Nieuwenhuizen, Andrew Bregman, Jari de Moor, Amy Baltus, Eline Koenz, Jesse Arendse, Sander Beeldman, D'aisy Vestering, Jessica Wijker, Nynke Cornel, Mandy Baltus, Boris Henneman, Yvette Langenberg, Demi de Visser, Manon Klaver, Mika Ehlhardt, Sascha Langedijk, Stephan Smit, Robyn Koopman, Marca Erkaps, Lukas Drissen, Christian Corvalan, Dimitri Grootenboer, Daan de Glas, Lyke Besteman, Danielle Blaas, Eva Hageman, Brike Keuning, Jur Glas, Daan Koomen, Jesse Renooy, Dennis Smith, Bart Vrouwe en Donna Duits. B-diploma: Ellemijn Hofland, Cindy Kroon, Silvia Duivenvoorde, Nienke Beenhakker, Christa Jansen, Martijn Krook, Rosa Zonneveld, Romy Meurs, Aron Zandbergen, Gabrielle de Vet, Stan Molenaar, Sanne Jolijn Zeeman, Joost van Doorn, Matthijs Ramakers, Jur van Diepen, Lieke Swart, Sasja Zomerdijk, Tessa Zentveld, Annemijn Wieland, Dominique van der Zande, Amy de Leeuw, Mara Scepanovic, Bas en Kim Schenk, Sanne Boersma, Dirk Ploegaert, Kielen Zuurbier, Halana Vlaming, Sara Kostense, Martijn de Laat, Pascal Hoberg, Daan Snieder, Marijn Boonstra, Mika Smit, Romana Koster en Laura Smit. HEILOO - Afgelopen donderdag en vrijdag is voor de 17e maal het interna tionale basketball toernooi van Flashing Heiloo georganiseerd. Aan' deze editie hebben onder andere teams uit Engeland, Litouwen, België en Duitsland meegedaan. Daarnaast zijn er onder andere scheidsrechters uit Noorwegen en Spanje naar Heiloo gekomen. In totaal zijn hebben meer dan 200 personen gebasketbald, over ruim 70 wedstrijden. Er werd door 15 heren en 10 dames teams gestreden om de eerste plaats, waarbij sportzonen uit België en DIOS uit Nieuw Vennep als winnaars naar voren kwamen. Daarnaast werd er nog een drie punt contest georganiseerd en kwam er, zoals tot nu toe elke keer, ook een win naar bij het 100 euro shot. Vanaf de middellijn werd de bal, dit keer ring- loos, door de basket gegooid wat deze persoon het geldbedrag opleverde. Dit kwam goed uit, aangezien het jaarlijkse feest stond te wachten. Op de donderdag avond werd de eerste dag afgesloten met een feest in de Buk Buk, met bekende dj's uit Alkmaar. Dit feest leverde weer vele momenten op om te onthouden. De volgende dag werd, ondanks het feit dat het feest nog in de benen zat, direct goed begonnen met overwinningen voor Flashing. Dit resulteerde in een tweede en vierde plaats voor de heren van Heiloo. Aan het eind van de dag werd de traditione le Lipton Ice All Star Game georgani seerd, wat dit keer weer een groot spektakel opleverde, met een groot aantal drie punters en vele dunks, waar van de een nog mooier dan de ander! Het seizoen Hiermee werd het basketballseizoen afgesloten en gaan we verder basket ballen op de pleintjes in Heiloo en omgeving. De ledenvergadering komt er op 17 juni aan, waarna de technische commissie de teams zal gaan vormen. Het afgelopen jaar is, na een terugloop bij de jongens, een enorme sprong vooruit gemaakt bij de meisjes. Meer dan 20 meiden hebben zich aangemeld bij de vereniging, waardoor er leuke teams zijn ontstaan. Wil jij nu ook graag een paar trainingen meedoen om te kijken of basketball iets voor jou is? Bel dan naar Frank Knegt (072-5340001) of neem een kijk je op www.flashingheiloo.nl Hier zijn binnenkort ook de uitslagen, een video en dergelijke over het toernooi te vin den Het basketballseizoen begint onge veer gelijk aan het schooljaar en eindigt traditioneel met de hemelvaart toer nooi.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 10