Politie zoekt getuigen van groot aantal autoinbraken Weer veel aanmeldingen voor tiende Uitmarkt Heiloo Mevrouw Schaap 100 jaar DE VL OOIEV I Albert Heijn krijgt oorkonde van Dierenbescherming 22,50 DEUTEKOAA DIEREN nm MEDISCHE DIENSTEN DIENSTEN Activiteiten in het Trefpunt Park Golf Heiloo, golf voor het goede doel! Boek van de week: De kraaien zullen het zeggen INGEZONDEN Een vlucht ooievaars door Jean Christophe Grangé Complimenten Zijn sportdagen ook sportieve dagen? BESCHERMING Agenda Sporthal Het Vennewater UITKIJKPOST - 02 JUNI 2004 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Tïombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet'l, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheidswijzer Koorstraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J. A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds C. de Gooijer, Gendringen, 12+. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds F.J. van der Wind (H. A.) GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: voorganger pastor M.J. van Bolhuis, m.m.v. Schola. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering m$t dameskoor, voorganger W. van Schie. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met herenkoor, voorganger J. Oiling. Kinderwoorddienst. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zaterdag 12.00 uur: eerstezaterdagbe- devaart. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring. H. Corneliuskerk Limmen Vrijdag 09.30 uur: woord- en commu nieviering, voorgegaan door pastor J. Oiling. Daarna omstreeks 10.00 uur koffie drinken in de Pius. Zaterdag 19.00 uur: gebedsviering school/parochieviering m.m.v het kin derkoor, voorgegaan door pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- eri commu nieviering met gemengd koor, voorge gaan door pastor R. Visser. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22 Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 10.30 uur. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 09.00 uur. Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur. Zondag 10.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee, RK Kerk. Zondag 10.30 uur: voorgangers pastoor N. Knol ds R. Oldenboom. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Uitgeest. Zondag 10.00 uur: voorganger mw drs M. Bijl. f/rirt ee/ Vrijdag 4 juni skafest HEILOO - Vrijdag 4 juni is er weder om SkaFest in de Buk Buk. Er zullen 3 schitterende skabands optreden: Regatta 69, De Skatjes en J-Stars. Tbssen de live optredens door zal DJ Consious Lion de stemming erin hou den. Dit ska-punk quintet bracht hun Pastoor van Muijenweg 12,1852 EH Heiloo, tel 5321048 eerste LP uit in 1992, waarna nog enke le cd's volgden. De Skatjes hebben nauwelijks meer introductie nodig. Deze muzikanten stonden al vaker in de buk en op vele andere podia in de regio. Tijdens het Oranjebal 2004 kre gen zij vele bezoekers aan het dansen met hun geweldige ska klanken. De Buk heeft de primeur van het eerste optreden van J-Stars. De entree voor dit alles is 6 euro en de zaal gaat open om 21.00 uur. Zaterdag 5 juni Salsa Zaterdag 5 juni wordt de Buk omgeto verd tot salsa paleis. De salsa muziek komt oorspronkelijk uit Cuba. Salsa betekent in het Spaans 'saus'. HEILOO - De politie is op zoek naar getuigen van een groot aantal autoin braken die plaats vonden in de nacht van dinsdag op woensdag. De auto's die werden bezocht stonden geparkeerd op de Termij en, de Ewisweg, en Baetenburg. Op de Termij en waren de inbrekers zeer actief. Daar werden drie auto's opengebroken en bij één bleef het bij een poging. In totaal werden vijf auto's opengebroken en werden goede ren weggenomen. In alle gevallen werd een raampje van een portier vernield om in de auto te komen en hadden de inbrekers het gemunt op geluids- en navigatieapparatuur. Daarnaast werden in sommige gevallen grove vernielingen HEILOO - In de zomer maanden zijn er ook weer leuke activiteiten in het Trefpunt, Abraham du Boishof 2 in Heiloo. Op 6 juli is er van 10.00 tot 15.00 uur een workshop modeltekenen gegeven door Saskia Sengers. Deze dag kost 22,50 euro en is inclusief materiaal en eenvoudige lunch. Op 13 juli kunt u bij mooi weer mee naar buiten om onder deskundige lei ding van Anoek van Zoest te tekenen. Bij slecht weer wordt een binnenlocatie gezocht. Deze dag is van 10.00 tot 16.00 uur en kost 30 euro inclusief materiaal en lunch. Op 15 juli kunt u mee fietsen door de duinen. Deze tocht wordt begeleid door An Dingerdis. De toeht is zo'n 25 kilometer lang. Om 10.00 uur wordt vertrokken vanuit het Trefpunt en om 14.30 uur eindigt de tocht ook bij het Trefpunt. Deelname aan deze tocht is gratis, u betaalt alleen het kopje koffie of thee wat onderweg gedronken wordt en u neemt uw eigen lunchpakketje mee. Voor deze activiteiten kunt u zich aanmelden bij Stichting Ouderenwerk Heiloo tel: 072-5331297. gepleegd. Vanuit een schuur achter een woning aan de Baetenburg werden in dezelfde nacht een tweetal fietsen gesto len. Gezien de werkwijze, plaats en het tijdstip is het niet ondenkbeeldig dat al deze inbraken zijn gepleegd door dezelf de dader(s). De politie is op zoek naar mogelijke getuigen van deze inbraken of naar mensen die in de nacht van dinsdag op woensdag in de omgeving van de inbra ken iets verdachts is opgevallen. Iedereen die meent te beschikken over informatie die kan leiden tot het vast stellen van de identiteit van de dader(s) wordt verzocht contact op te nemen met de politie in Heiloo, telefoon 0900-8844. HEILOO - Op zondag 27 juni zal voor de derde keer ParkGolf Heiloo worden gehouden, een initiatief van de Lionsclub Heiloo, Limmen en de Egmonden. Alhoewel het evenement een sociale functie heeft, waarbij 160 deelnemers volop zullen genieten van een mooie dag op de golfbaan, heeft het ParkGolf ook een belangrijke andere functie: een deel van de opbrengsten van het evenement zal ten goede komen aan Hospice Alkmaar. Het afge lopen jaar hebben de stichting Veld werk en Kindertehuis Antonius geza- melijk 15000 euro ontvangen. Dit jaar gaat de opbrengst naar Hospice Alkmaar. Hospice Alkmaar biedt een onderdak aan mensen, die hun laatste levensfase in een huiselijke omgeving willen doorbrengen. Een thuissituatie wordt daarbij zo goed mogelijk bena derd. Hospice Alkmaar is een huis, dat daadwerkelijk de ruimte biedt, om menswaardig te sterven als dat in eigen huis niet meer kan. De wensen en ide- een van de gasten dienen steeds als uit gangspunt. Hospice Alkmaar zal be schikbaar zijn voor iedereen ongeacht hun achtergrond, levensovertuiging of financiële mogelijkheden. HEILOO - De Uitmarkt Heiloo wordt dit jaar voor de tiende keer gehouden op zaterdag 4 september van 11.00 tot 16.00 uur, rond Bibliotheek Heiloo aan de Westerweg. Evenals voorgaande jaren is de organisatie van de Uitmarkt Heiloo volledig in handen van de Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo. De Uitmarkt Heiloo vormt het jaar lijkse begin van het culturele, educatie ve en sportieve seizoen in Heiloo. Een groot aantal verenigingen en organisa ties presenteert zich en geeft informa tie over de activiteiten die ze het komend seizoen gaan ondernemen. Bezoekers aan de Uitmarkt Heiloo kunnen zich veelal direct daarvoor opgeven. Er heeft zich al weer een groot aantal verenigingen en organisaties aange meld voor deelname. Naast de vele informatiestands worden er ook een groot aantal optredens uitgevoerd. U kunt niet alleen muziek, dans en toneel Verschillende ingrediënten bij elkaar gevoegd tot een smakelijk geheel. Dit gebeurt ook met de muziek en de bij behorende dansstijl. Om 20.30 uur start er een korte cursus salsadansen, gegeven door Ari Garcia, hij is salsa- dansleraar in Amsterdam. Ervaring met salsadansen is voor deze cursus niet vereist, dus wil jij meedoen om daarna lekker de hele avond te kunnen dansen? Mail dan naar programme- ring@bukbuk.nl. De kosten hiervoor bedragen 6 euro en dit is inclusief de entree voor de hele avond. Rond 22:00 uur zal de tienkoppige salsaband Cuarto Ocho het podium betreden. De muziek tussendoor zal verzorgd worden door Dj Mikey D. verwachten maar ook demonstraties van sportverenigingen. Ook voor de kinderen zijn er weer activiteiten gepland, zoals een springkussen. Daarnaast is er de gebruikelijke ver koop van afgeschreven materialen van de bibliotheek. Ook zullen een aantal doe-activiteiten plaatsvinden. Verenigingen, organisaties en perso nen die activiteiten verrichten op het gebied van cultuur, educatie of sport, en die zich nog niet hebben opgegeven als deelnemer aan de Uitmarkt Heiloo 2004 kunnen dit alsnog doen tot uiter lijk 15 juni. Meer informatie en opgave: Bibliotheek Heiloo, Westerweg 250, tel. 072-5330670. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van I 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. HEILOO - Sinds vrijdag 21 mei is mevrouw Schaap- de Krijger met haar 100 jaar de oudste inwoonster van Heiloo. Haar verjaardag werd in Woon- en Zorgcentrum de Loet gevierd met koffie met gebak, en met een bezoek van loco-burgemeester Opdam. Volgens mevrouw Schaap was hij erg aardig en ze vond het bijzonder dat hij een kopie van haar geboorte akte, uit 1904 van de gemeente Velsen, had weten te bemachtigen en voor haar had meegenomen. Ook ontving ze een brief van de koningin, die haar feliciteerde met het bereiken van deze prachtige leeftijd. Mevrouw Schaap woont zo'n 13 jaar in de Loet, waar ze het prima naar haar zin heeft. Daarvoor woonde ze jarenlang vlak achter haar huidige woonomgeving, namelijk aan de Bosboom- Toussaintweg in een van de kleine witte huisjes. Oorspronkelijk is mevrouw Schaap een IJmuidense, waar ze trouwde met haar al vroeg overleden man. Later woonde ze in Zaandam, fijn in hetzelfde huis als haar dochter. Toen die besloot om naar Heiloo te verhuizen, ging mevrouw Schaap mee en ze woont hier dus nog steeds. Ze heeft ook nog een zoon die in Beverwijk woont. Mevrouw Schaap voelt zich goed, en leest zo'n vijf boeken per week! In de bibliotheek van de Loet hebben ze steeds meer moeite het tempo van mevrouw Schaap vol te houden, de boeken zijn bijna niet aan te slepen. Gelukkig maakt het mevrouw Schaap niet zoveel uit wat voor boeken ze leest, als het maar grote letter-boeken zijn. O de vraag 'hoe men 100 wordt', reageert mevrouw Schaap: „Gewoon blijven leven, dan word je het vanzelf!" Ze vindt 100 wel een mooie leeftijd, maar 113 jaar, zoals ze laatst hoorde over iemand in Alkmaar, nou nee dat hoeft nou ook weer niet. door Ann-Marie MacDonald voor Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331482 JBRIS. Uw Complete Roekhande: e-mall: info.deutekom@Hbrls.nl ervriendeWkste het jaar De dierenbescherming afdeling Alkmaar reikte de oorkonde uit aan de heer R. Kool van de Albert Heijn in Heiloo. (foto: MSP) HEILOO - Het filiaal van de Albert Heijn in Heiloo is door de Dierenbe scherming afdeling Alkmaar en omstreken verkozen tot meest dier vriendelijke supermarkt in de regio. Dit is het resultaat van een steekproef die de Dierenbescherming in 18 super markten in de regio heeft gehouden. Het aanbod van de meeste supermark ten die voor de campagne 'Meetlat Supermarkten' zijn bezocht is echter uitermate teleurstellend. De winnende Albert Heijn is in het zonnetje gezet tijdens de Open- DeurDag Noordhollandse asielen. Op deze .dag, die dit jaar plaatsvond op tweede Pinksterdag, heeft de Dieren bescherming afdeling Alkmaar e.o. een oorkonde uitgereikt aan de heer R. Kool van de betreffende Albert Heijn. Bij de winnende supermarkt zijn in ruime mate producten als biologisch vlees, biologische zuivel en vleesver vangers verkrijgbaar. De redelijke ver- Louis, die net zijn medicijenstudie heeft afgerond in Parijs, wordt door zijn pleegouders voorgesteld aan de Zwitserse ornitholoog Max Böhm, die hem vertelt over zijn passie voor ooie vaars. Alleen zijn het jaar ervoor ooie vaars op hun terugweg uit Afrika ver dwenen en Max wil weten waarom. Maar als Louis naar zijn laatste afspraak voor vertrek naar Max gaat, vindt hij de man hoog in een ooievaars nest. Hij is gestorven aan een hartaan val. Het blijkt dat hij ooit een hart transplantatie heeft gehad, maar nie mand weet waar. In Max' huis vindt Louis vreemde foto's: van gemartelde zwarte mensen en een enigmatische röntgenfoto van een hart. En politie- inspecteur Dumaz stelt vreemde vra gen. Daarom besluit Max de zoektocht naar de verdwenen ooievaars toch te ondernemen. De angst, zoals verwoord in het artikel over de Fanfare Showband Heiloo van vorige week woensdag, bleek bewaar heid te worden. Heel veel oud papier werd in de wijken Ypestein en West toch nog aan de weg gezet, terwijl de muziekvereniging al de week daarvoor haar maandelijkse ronde had gedaan. In de Uitkijkpost werd in dit artikel nog eens (extra) mel ding hiervan gemaakt. Het misverstand werd veroorzaakt door een storende fout in het huis-aan-huis bezorgde overzicht. Als oud voorzitter wil ik graag 'mijn mensen' een enorm compliment geven voor het feit dat zij zaterdag van 11.00 tot 18.00 uur met de eigen aanhanger én met personenauto's er toch voor gezorgd hebben dat de oude kranten alsnog werden opgehaald. De kraakwagen van Roele de Vries was niet beschikbaar en de kranten konden niet worden opgeslagen, zodat het oud papier deze keer 'moest worden geschonken' aan de Willibrordschool. (Het is ze overigens van harte gegund) Een enorm klus en ook nog niets ver dienen voor de Fanfare Showband Heiloo! Heiloo, u mag trots zijn op zo'n vereniging én op zulke vrijwilligers. Ik ben het in ieder geval! Bart de Vries, Oud voorzitter FSH Onze jaarlijkse plaatselijke sportdagen hebben als doel o.a. onze jeugd op ple zierige en ongedwongen wijze in con tact te brengen met verschillende manieren van sporten en bewegen. Althans, zo heb ik het tot nu toe altijd begrepen en juist daarom ben ik zeer verbaasd over hetgeen ik afgelopen donderdagmiddag op het Triasterrein voor mijn ogen zag gebeuren. In de afsluitende estafettefinale tussen vier van onze plaatselijke basisscholen speelde zich wel een heel bijzondere strijd af. Een meisje van de (tot op dat moment) op kop lopende school werd, (uiteraard niet opzettelijk maar wel ongelukkig), onder de voet gelopen door een nog binnenkomende jongen van de 'tweede' school.Tijdens een offi ciële atletiekwedstrijd liet ik mij ver tellen, zou dit tot diskwalificatie van de atleet hebben kunnen leiden die het voorval veroorzaakt. Echter gelden zulke strenge regels uiteraard niet op een scholensportdag die vooral plezie rig en sportief moet zijn; dat is begrij pelijk. Maar wat voor mij, en vele toeschou wers, onbegrijpelijk blijft is dat de lei ding de wedstrijd gewoon liet uitlopen, terwijl er een meisje gewond op het parcours lag. En bovenal onacceptabel (vooral voor alle betrokken kinderen), was het dat door deze 'uitschakeling' de veroorzakende school in het voordeel kwam, uiteindelijk tot winnaar werd uitgeroepen en vervolgens de beker kreeg! Zou het niet veel sportiever en eerlij ker geweest zijn om deze race op zijn minst over te doen? Öf is dit bedoeld als voorbeeld voor onze jeugd; zoals men het wel eens vaker over waarde en normen heeft? Of is het misschien de bedoeling om de leerlingen van de twee betrokken scholen, die bovendien buren van elkaar zijn, te verbroederen? Ik hoop dat de gewonnen beker niet vooraan in de prijzenkast zal staan want het lijkt me niet het beste voor beeld van (SPORTIEF) winnen. Ik hoop van harte dat onze plaatselijke sportdagen blijven en nog heel veel kinderen in de toekomst kunnen mee doen, maar vooral hoop ik dat de scho len en leiding, het meedoen, de promo tie van sport, het belang van bewegen, mentaliteit en sportief gedrag, zullen stimuleren, motiveren en prefereren boven winnen. Dan pas is een sportdag echt geslaagd Een betrokken toeschouwer (K.van Doorn, Heiloo) scheidenheid in het assortiment geeft de consument de mogelijkheid om de hele dag gevarieerd biologisch of vege tarisch te eten. Dit tot grote tevreden heid van de Dierenbescherming. Helaas is de Dierenbescherming min der tevreden over het algemene beeld dat uit de 'Meetlat Supermarkten' naar voren kwam. Ondanks dat supermark ten zijn begonnen hun assortiment met diervriendelijker producten uit te brei den, schiet het aanbod nog steeds te kort. Het gros van de 18 bezochte supermarkten, verspreid over de plaat sen Castricum, Limmen, Heiloo, Alk maar en Heerhugowaard, heeft maar enkele biologische of vegetarische pro ducten in de schappen. De verscheiden heid in de producten is meestal gering. Een veelgehoorde klacht van consu menten is dat ze best bereid zijn iets meer te betalen voor bijvoorbeeld bio logisch vlees, maar dat het simpelweg niet in de buurt is te verkrijgen. De supermarkten die volgens de 'Meetlat Supermarkten' het minste aantal dier vriendelijke producten hebben zijn Lidl en Aldi. Reden voor de Dieren bescherming om deze supermarkten actief aan te sporen om toch meer dier vriendelijke producten in het assorti ment op te nemen. De 'Meetlat Supermarkten' van de Dierenbescherming is onderdeel van een meerjarige campagne waarbij voorlichting aan de consument centraal staat. Niet alleen waar het de omstan digheden waaronder dieren worden gehouden in de bio-industrie betreft, maar vooral ook de rol die de consu ment zelf heeft bij het diervriendelijker maken van de Nederlandse veehoude rij. Consumenten kunnen met hun koopgedrag de vraag naar diervriende lijker geproduceerde producten doen toenemen. Met name supermarkten dienen deze vraag te vertalen naar een gepast aanbod. En daar wringt vaak de schoen. Zaterdag Radboudschool, Slimpad 18. Tussen 09.00 en 12.00 uur. Paulusschool, papier gebundeld neer zetten in de hoek van het Brunogebouw (BUK-BUK), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis-aan-huisactie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rol- emmer-verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Dinsdag Zwem- en poloclub De Spetters, huis- aan-huis-actie tussen Spoorlijn- Zeeweg-Pastoor van Muijenweg-Het Malevoort (incl. Harrelaers en De Rietvink)-De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg vóór 19.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Zie voor alle vaste acties: www.uitkijkpost.nl Kantoor: 072 5150071 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Dierenambulance Nrd. Kennemerland (Heiloo en de Egmonden): 072- 5150085 Dierenambulance Akersloot en Limmen: 0251-215454 Asiel: 072-5114861 Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Inspectie: 072-5337280/072-5150071 Vakantie advies en Kids for animals: 072-5336180. Vermist Zwarte kater, 11 mnd., ongec., klein wit befje, witte voetjes, Westerweg Belieslaan, Heiloo. Kleine zwarte poes, wit befje en aan alle pootjes witte tenen, rood bandje met koker, 1 jr., Warmoezierslaan, Heiloo. Cyperse poes, wit befje en witte voetjes, rood bandje met belletje en magneetje, 4 jr, De Driestal, Heiloo. Roodcyperse poes, wit befje, rood bandje met koker, 7 jr, Schuine Hondsbosschelaan, Heiloo. Gevonden Rode kater, De Doelen, Egmond- Binnen. Donkergrijze Burmees, ongec. Kater, Boogerdlaan, Limmen. ZWEMBAD HET BAAFJE De informatiefolders met bestelbon voor bet aanvragen van een zwemabon nement tegen seizoenverkoopprijzen, liggen bij de kassa van het zwembad of receptie van het gemeentehuis. De restant voorverkoopabonnementen liggen bij de receptie van het gemeen- 1 tehuis, openingstijden: maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 16.30 uur. En maan dagavond van 18.00 tot 20.00 uur Zwem- en waterpolovereniging De Spetters organiseert i.s.m. de gemeente Heiloo een zwemmarathon van maar liefst 4 uren op zaterdag 12 juni 2004 vanaf 18.00 uur tot 22.00 uur. Een informatiefolder ligt bij de kassa van zwembad het Baafje of bij het informatiecen trum op het gemeentehuis. De zwemvierdaagse zal gehouden worden van maandag 21 juni t/m vrijdag 25 juni 2004. Het volleybaltoernooi wordt gehouden op zondag 15 augustus 2004 op het grote grasveld van Zwembad Het Baafje. De openingstijden zijn: Zwembad Het Baafje Heiloo is open van zaterdag 1 mei t/m zondag 29 augustus 2004 Openingstijden: maandag t/m vrijdag 09.00 tot 19.30 uur zaterdag en zondag 10.00 tot 17.30 uur Extra open in de zomervakantie van 12 juli t/m 20 augustus 2004 maandag t/m vrijdag 09.00 tot 20.30 uur De gemeente Heiloo en haar zwembadmedewerkers wensen u veel plezier in Zwembad Het Baafje. Zwembad Het Baafje Burgemeester en wethouders van Heiloo De Omloop 11 Afdeling Weizijn 1852 RJ HEILOO Postbus 11850 AA HEILOO Tel. 072 533 39 09 Tel. 072 535 66 81 Week- en totaaloverzicht bezoek 2004, 2003 en 2002 Zwembad Het Baafje week totaal totaal totaal 2004 2004 2003 2002 ma. 03-05 t/m zo. 09-05 1.127 1.687 2.497 1.916 ma. 10-05 1/m zo. 16-05 1.395 3.082 3.275 8.446 ma. 17-05 t/m zo. 23-05 4.036 7.048 ma. 24-05 t/m zo. 30-05 11.899 9.746 ma. 31-05 t/m zo. 06-06 14.654 11.506 ma. 07-06 t/m zo. 13-06 17.346 12.284 ma. 14-06 t/m zo. 20-06 19.781 16.451 Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van "losse uurtjes" (o.a. op woensdag en donderdag van 18.00-19.00 uur) en/of de verhuur voor het gehele seizoen 2004/2005 kunt u terecht bij de afdeling Welzijn/COA van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Woensdag Donderdag Vrijdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 02-06-2004 03-06-2004 04-06-2004 05-06-2004 06-06-2004 07-06-2004 08-06-2004 09-06-2004 10-06-2004 11-06-2004 12-06-2004 13-06-2004 14-06-2004 15-06-2004 16-06-2004 17-06-2004 18-06-2004 19-06-2004 20-06-2004 21-06-2004 22-06-2004- 23-06-2004 24-06-2004 25-06-2004 26-06-2004 27-06-2004 28-06-2004 29-06-2004 30-06-2004 08.30-12.30 Schooigym 15.00-21.00 Zaalvoetbal 08.45-15.30 Schooigym 08.30-15.30 Schooigym 08.30-12.30 Schooigym 08.45-15.30 Schooigym 08,30-15.30 Schooigym 08.30-12.30 Schooigym 08.45-15.30 Schooigym 08.30-15.30 Schooigym 08.30-12.30 Schooigym 08.45-15.30 Schooigym 08.30-15.30 Schooigym

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 2