ÜJ BoevWtv» Klein kwekkerijtje bij de Kwekkerij Triplexpedition opgedragen aan Max Nuijens „Ik ben nog nooit met tegenzin naar school gegaan" 14.95 DEUTEKOAA DIEREN IpH Juf Helma neemt afscheid van Willibrordschool UITKIJKPOST -16 JUNI 2004 - PAGINA 2 INGEZONDEN Portugal in de Buk Buk Bloemschikken voor vaderdag Oproep aan ouders uit Heiloo Vandalisme na het stappen Avondvierdaagse Bibliotheek Heiloo introduceert Oranje Kaart tijdens EK 100 leukste musea en 100 sterkste verhalen Boek van de week: 100 leukste musea 100 sterkste verhalen Nieuwe cursus EHBO BESCHERMING LLJ ZWEMBAD HET BAAFJE Agenda Sporthal Het Vennewater Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheids wij zer Koorstraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. Zaterdag Radboudschool, Slimpad 18. Tlissen 09.00 en 12.00 uur. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds F.J. van der Wind. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.G.J. Timmers uit Castricum. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: dienst van schrift en tafel m.m.v. de Schola, voorganger ds M. Braamse. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviéring met cantores, voorganger S. Minnema. Zondag 10.00 uur: gezinsviering met kinderkoor, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met liturgisch koor, voorge gaan door pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voorge gaan door pastor A. Kuin. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22 Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 HEILOO - Ze heeft er 31 jaar opzit ten: juf zijn op de basisschool Willibrord in Heiloo. In september kwam Helma Ram van de kweek school. Na een aantal jaren lesgeven in de Jordaan in Amsterdam, startte Helma in november 1973 op de Willibrord. Meestal was zij te vinden voor de groepen 3 en 5. Ook heeft zij 10 jaar aan interne begeleiding van schoolkinderen bijgedragen. Met wee moed neemt zij op 7 juli afscheid van haar kinderen, ouders en collega's. Sociaal werk en huisbezoeken In haar huis vlak bij de school die haar zo lief is en geflankeerd door collega Coby Bloothoofd, vertelt Helma haar verhaal:„Lesgeven is mij met de paple pel ingegoten. Mijn ouders zaten alle bei in het onderwijs. Het was dus niet zo gek dat ik de kweekschool ging doen. Ik ben daarna ongeveer twee jaar in de Jordaan werkzaam geweest. Wel even heel wat anders dan hier! Alles wat ze daar leerden was meege nomen. Voor de rest was het vooral sociaal werk en veel huisbezoeken afleggen. In die periode zijn mijn kin deren geboren en stopte ik, maar toen die naar de kleuterschool gingen, viel mijn oog op een advertentie van het schoolbestuur hier: invallers gevraagd. Ik ben toen 3 maanden ingevallen en in '73 ben ik begonnen op de Willibrordschool." Veranderingen Beide juffen zijn het erover eens: voor de klas staan is een uitdaging! Geen dag is hetzelfde. Je bent soms met 3 tot Volgens de man van Helma Ram is het onderwijs haar roe1 ken roept hij toe: ,,Ikzei altijd: je moet niet zo laten merken oor betaald! vindt, je wordt ervoor (foto: MSP) Vanuit de keu- at je het zo leuk uur), families =e^ay ^hool ^tegeljjk Het is een vak and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 10.30 uur. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 09.00 uur. Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur. Zondag 10.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aanden Hoef, slotkapel. Zondag 10.00 uur: voorganger ds A. Kramer. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Uitgeest. Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.C.Th. Ootjers. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. ■I Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. waarin je vooral flexibel moet zijn en moet kunnen improviseren. Terug blikkend is er toch veel veranderd vol gens juf Helma: „Vroeger, in de oplei ding, was er veel aandacht voor orde. Vandaag de dag zijn kinderen zelfstan diger, ze ontdekken veel meer zelf en worden met veel meer zelfstandigheid opgevoed. Dat zie je ook terug in de materialen waar we in de klas mee werken. Wat ik wel goed vind, is dat er nu bredere zorg is, die meer gericht is op wat het kind nodig heeft. Ook het feit dat er meer overleg is vind ik een verbetering. We hebben cursussen met het hele team om alles op één lijn te krijgen. Op de Willibrord werken we met jaarklassen met daar binnen veel differentiatie en verschei dene methoden. En dan niet te verge ten de computer die zijn intrede heeft gedaan. Tot slot is de creatieve kant ook enorm veranderd. Toen ik begon stonden vakken als handarbeid en tekenen op het programma. Nu heb ben we schooltheater, exposities van het SKV, de ABC-werkgroep, en jaar sluiting met een dansvoorstelling". Roeping Haar eigen kinderen in de klas. De hui dige school uit de klei zien herrijzen. Ontwikkelingen in het onderwijs op de voet volgen. Ouders die meehelpen in de klas. Helma Ram heeft het allemaal meegemaakt. Haar man zegt dan ook dat het onderwijs haar roeping is. Vanuit de keuken roept hij toe: „Ik zei altijd: je moet niet zo laten merken dat je het zo leuk vindt, je wordt ervoor betaald!" Met 5 kleinkinderen, veel hobby's en eindelijk op reis buiten de schoolvak anties, zal Helma zich niet gauw verve len. Hoewel zij het vreemd zal vinden van een bijna fulltime baan over te gaan op een zee aan vrije tijd. Ze laat het allemaal maar over zich heenko men. Woensdag 7 juli is haar laatste och tend voor de klas. Dan wordt met de kinderen haar afscheid gevierd. Die middag is de receptie van 16.00 tot 17.00 uur voor de ouders. Van 17.30 tot 19.00 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen voor oud-leerlingen, ex-ouders en (ex)collega 's. Pastoor van Muijenweg 12. 1852 EH Heiloo. tel 53210A8 HEILOO - Toen Max Nuijens uit Heiloo in februari 2004 op tienjarige leeftijd overleed aan de gevolgen van kanker en de behandeling daarvan, waren de voorbereidingen voor de Triplexpedition in volle gang. De orga nisatie die Max kende via zijn zus Suzan, heeft besloten om de expeditie aan hem op te dragen. Als dank voor zijn doorzettingsvermogen, blijheid en wijsheid, die ons tot voorbeeld zullen blijven." De Triplexpedition is in 2000 bedacht door Joeri Rooij en Jesaja Bouman. Het woord Triple verklapt misschien al dat het niet om een eenmalige expedi tie gaat. Drie keer wordt er een expedi tie gehouden voor steeds een ander goed doel. Joeri en Jesaja hebben de expedities niet alleen zelf bedacht, ze voeren het ook zelf uit. In oktober 2001 gingen de mannen naar IJsland en heb ben daar in drie weken tijd op inlines- kates met een skatewing (een soort surfzeiltje) 1400 kilometer afgelegd. Ze zamelden toen geld in voor kinderen met de spierziekte Duchenne. Max had het geweldig gevonden Suzan Nuijens (zus van Max) is betrok ken bij de organisatie van de tweede Triplexpedition. Toen in februari de voorbereidingen in volle gang waren, overleed haar broertje. Joeri en Jesaja kwamen met het idee om de expeditie aan Max op te dragen. Suzan en haar ouders vonden dat meteen een goed idee. „Wij denken dat Max het gewel dig had gevonden. Hij heeft een keer tegen mijn moeder gezegd wat hij later wilde worden. Hij zei: als ik later groot ben, word ik uitvinder en ga ik medicij nen uitvinden om mensen beter te maken. Dat Max daar op deze manier, via het inzamelen van geld, toch aan bij kan dragen had hij alleen maar gewel dig gevonden", vertelt Suzan. Volgende expeditie voor Sophia Kinderziekenhuis In het najaar gaan Joeri en Jesaja de tweede expeditie uitvoeren, die zich weer in IJsland afspeelt. Tijdens deze tocht zullen ze IJsland doorkruisen van noord naar zuid, op zogenaamde X- Steps. Dat is het idee van een gewone step, maar dan veel groter, heel stevig en met een soort autobanden erop. Er' zit geen motor aan en de steps wegen maar liefst 23 kilo. Met die steps zullen ze in 21 dagen ongeveer 400 kilometer afleggen door een ruig gebied zonder wegen. Het goede doel van deze expeditie is Cystic Fibroses, ofwel Taaislijmziekte. Dit is een ernstige aangeboren aandoe ning die (vooralsnog) niet te genezen is. De ziekte is blijvend, waarbij tijdens het verloop van de ziekte, de klachten steeds ernstiger worden. Gemiddeld worden patiënten met deze ziekte niet ouder dan dertig jaar. Het geld dat ingezameld wordt gaat naar het Sophia Kinderziekenhuis. Met dit geld kan onderzoek worden gedaan en wordt voorlichting gegeven aan patiënten die aan deze ziekte lijden. Als u dit goede doel wilt steunen dan HEILOO - Na een spannend kwalifica tie toernooi is Nederland er in geslaagd om zich te plaatsen voor het EK in Portugal. 'Onze jongens' zullen onder leiding van Dick Advocaat en Willem van Hanegem hun beste beentje voor zetten in het warme zuiden. Wil je wel een wat anders dan de acties van Van der Vaart zien vanaf de bank of de goal- tjes van Pi-air meepikken op het mini tv'tje op je kamer? Kom dan gezellig alle wedstrijden kijken in de Buk. Hier kan je op groot scherm waarnemen hoe Stam verdedigt en hoe Davids als een pitbull het middenveld bewaakt en beschermd. Lekker met z'n allen met een biertje mee juichen en schreeuwen! De entree is geheel gratis en het café is open vanaf 20.00 uur, de wedstrijden beginnen om 20.45 uur. Op 19 juni speelt Nederland tegen Tsjechië en op 23 juni tegen Letland. Er wordt natuur lijk op gerekend dat het Nederlands elf tal de volgende ronde haalt, alle volgen de wedstrijden zullen dan ook live in de Buk te zien zijn. Lokaal kabaal De laatste avond van de Buk komt er aan. Maar voordat de zomerstop op 18 juni begint, eerst nog een avond met leuke bands. Drie bands die allemaal uit de omgeving komen, met Catfish en Wilma's Lapdance uit Alkmaar, en Candy Cane uit Heerhugowaard. Catfish is funk, jazz, rock, reggea en waarschijnlijk tal van variaties, maar in ieder geval swingend. Eerst genaamd Obnoxious, nu Wilma's Lapdance, is de winnaar van de Talentenjacht van Alkmaar. De muziek is rock met af en toe wat pop, funk en rock 'n roll. Ook HEILOO - Een bijzondere tafereeltje bij kinderdagverblijf De Kwekkerij: een nestje mezen gebouwd in een hol len metalen paal, op de hoek van een hek. Moedermees moet hebben ge dacht: 'De Kwekkerij- dat lijkt me een geschikte plek om een nest te bouwen maar echt makkelijk heeft ze het daar mee niet voor zichzelf gemaakt. Volgens de fotograaf die haast acro batische toeren moest uithalen om een foto te kunnen maken, is de metalen paal namelijk maar zo'n 10 x 10 cen timeter. Krap behuisd dus, deze mezenfamilie, en dan zit het kroost ook nog helemaal onderin de paal. Maar de ekster, die even verderop zit te wachten tot hij zijn slag kan slaan, heeft mooi het nakijken(foto: MSP) HEILOO - Op verzoek organiseert Groei en Bloei afdeling Heiloo bloem schikken voor vaderdag op 18 juni. Kinderen krijgen van Groei en Bloei een ondergrond en bloemen. Deze acti viteit is zowel voor jongens als meisjes. Neem zelf een scherp mesjeen een snoeischaar mee. Een krat om in te ver voeren is ook handig. Vrijdag 18 juni in de Ypsalon in Ypestein vanaf, 16.00 uur tot ongeveer 18.00 uur, kosten: 8.50 euro voor leden van Groei en Bloei. Niet leden betalen 10,50 euro. Leden van de wijkvereniging Ypestein krijgen een korting van 2 euro. Aanmelden bij Mercedes Docter per e mailbenzdoc- ter@hotmail.com of telefonisch 072- 5336827. Heeft u een zQon die zo tussen de 10 en 16 jaar is en afgelopen zondag tussen 14.00 en 16.00 uur met z'n leeftijdsgeno ten gezellig bij het gemeentehuis ver toefde? Dan zou ik u willen vragen hem diep in z'n ogen te kijken als u hem vraagt of hij samen met z'n vrienden mijn mooie fiets gemolesteerd heeft. Afgelopen zondag hebben een tiental jongens mijn prima fiets in no-time vol ledig in de vernieling geholpen. Dat gebeurde toen ik in de leeskamer van het gemeentehuis was. Ik ben daar niet blij mee, en heb uiteraard aangifte bij de politie gedaan, maar het ergste is natuurlijk dat een stelletje jongens zoiets doet. Beste ouders, neem deze kans om ze daar uitvoering op aan te spreken. Carla Coenders Heiloo, tel. 072-5320018. Heeft u toevallig een zoon, die tussen 1.30 uur en 2.00 uur zachtjes naar zijn bed sluipt na een avondje stappen? Misschien behoort hij bij het groepje jongens, dat in het weekend 's nachts lal lend, schreeuwend en vernielend zich een weg zoeken naar huis in Heiloo- West. Omgeving Pastoor van Muijen weg, Bakkersweg, de Biender en de Rookamer wordt opgeschrikt en moet eraan geloven. Bestaat er nog ouderlijk gezag? 'Mijn zoon? Nee, die doet zoiets niet'. Nee? Kom daar eens achter en kunt u het gedrag veranderen? Bewoners van de nachtelijke route Heiloo (naam en adres bekend bij de redactie) Vorig jaar toen mijn kleindochter (toen vijf jaar) de avondvierdaagse had gelopen met haar vader, zei ik spontaan 'Volgend jaar loop ik ook met je mee!' Afgelopen dinsdag was het zo ver. Op de fiets met twee kleindochters van zes en vier jaar, hun vader en de buren met kinderen, gingen we naar de startplaats. Onderweg er naar toe was het al feest. Op de Kennemerstraatweg en de Sta tionsweg waren de automobilisten zo vriendelijk om te stoppen en iedereen kon veilig oversteken. Bedankt hoor! Om je heen vliegt de jeugd naar de start en daar aangekomen was het een drukte! Eindelijk was het zover om even over halfzeven mochten we starten. Het was vreselijk warm, zo'n 30 graden maar iedereen had er zin in. Toch wat gespan nen want je bent je kleintjes zo kwijt, maar alles ging goed en er was veel ple zier onderweg. De tweede dag gaf een tuinsproeier veel pret bij de jeugd. Heel fijn ook dat mensen hun toilet beschik baar stellen voor hen die daar nodig gebruik van moeten maken. De derde dag weer op de fiets naar de start, het ging deze dag door het bos. Ik hoef natuurlijk niet te vertellen dat je jeugd dit geweldig vond, het kleefkruid had veel aftrek. Ook deze avond konden we weer op de rustplaats lekker limonade of koffie drinken en voor de kinderen ook nog iets lekkers: geweldig. Vrijdag de laatste dag, weer op pad en o wat worden de voetjes van de allerkleinste moe, dan is de nek van je vader toch wel een erg lekker en veilig plekje waar je alles kunt overzien. In die vier dagen leer je een stukje van Heiloo kennen en zie je hoe mooi het is. En dan eindelijk komt het moment dat de medaille's wor- m i d Candy Cane maakt rock, maar wel hele- hint u geld overmaken naar: Postbank- maal £p hun eigen manief Ze hebben a[ rekening 70167, t.n.v. Stichting Vrienden van het Sophia Rotterdam, o.v.v. CF/Expeditie. Voor vragen of informatie kunt u kijken op www. triplexpedition. com. heel wat optredens gedaan en prijzen gekregen. Het wordt dus een avond vol rock en andere melodieën, met deze drie bands. De zaal zal open gaan om 21.00 uur en de entree is 3,50. In de avonduren 50% korting op cd's, cd-rom% video's, dvd's en gebruik internet De 10-jarige Max overleed februari aan de gevolgen van kanker. De tweede Triplexpedition wordt aan hem opge dragen. HEILOO - De Openbare Bibli otheek Heiloo introduceert - evenals tijdens het EK-voetbal 2000 - de Oranje Kaart. Dit is een speciale uit voering van de gangbare multimedia- kaarten, waarmee cd's, cd-rom's, vide o's en dvd's met 20 tot 28% korting geleend kunnen worden. De tijdelijke Oranje Kaart geeft recht op maar liefst 50% korting. De prijs van de Oranje Kaart bedraagt 3,75. Met de kaart kan voor een bedrag van 7,50 geleend worden. De Oranje Kaart is alleen geldig tijdens het EK 2004 (15 juni tot 3 juli) van 18.00 tot 20.30 uur en is verkrijgbaar bij de klantenservi ce van Bibliotheek Heiloo.Tijdens deze avonden wordt ook 50% korting gegeven op het gebruik van internet in de bibliotheek. Voor leden bete kent dit: 0,50 per 30 minuten (niet leden: 0,75) Een bezoek aan een museum saai? Absoluut niet! Geen uren slenteren door bedompte lucht of stoffige zalen, maar langs mooie exposities, interes sante collecties of interactieve kunst! Tussendoor een lekkere lunch in het museumrestaurant en nog even snuffe len tussen de prenten eri boeken in de museumwinkel. In dit boek beschrijft auteur Nicky Huisman in het kort de meest bijzonde re musea van Nederland en Vlaan deren. Deze praktische museumgids is aangevuld met anekdotes die ze de conservatoren van elk museum ontfut selde. Het ene verhaal iets dubieuzer dan het andere, maar stuk voor stuk verhalen die je zonder deze gids waar schijnlijk nooit gehoord zou hebben. voor Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkefhof 1 Loo, 072 5331483 IBRIS. Uw Complete Boekhande e-mail: info.<l©utekom@lifcw1».ni den uitgereikt: wat zijn ze allemaal trots! Ook nu waren de vrijwilligers net als alle voorgaande dagen in een opper beste stemming en hielpen waar het nodig was. Organisatie en vrijwilligers heel erg bedankt en natuurlijk al die kinderen waar ik zo heerlijk van heb genoten. Als alles mee zit loop ik vol gend jaar weer lekker mee! Mevrouw Vaandrager-Wulffelé, Heiloo HEILOO - Op dinsdag 7 september start de EHBO-vereniging Heiloo weer met een nieuwe cursus voor het Eendheidsdiploma EHBO, reanimatie en verbandleer. Voor deze cururs zijn nog enkele plaatsen vrij. De lesavon- den zijn wekelijks, met uitzondering in de vakantietijd, op dinsdagavond, en vinden plaats in de vergaderzaal van de Badmintonhal aan het Het Zeven huizen 46. Voor nadere inlichtingen en opgave: Martin Vogelsangs, tel. 072- 5338645 (na 18.00 uur). Kantoor: 072 5150071 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Dierenambulance Nrd. Kennemerland (Heiloo en de Egmonden): 072- 5150085 Dierenambulance Akersloot en Limmen: 0251-215454 Asiel: 072-5114861 Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Inspectie: 072-5337280/072-5150071 Vakantie advies en Kids for animals: 072-5336180. Vermist Roodcyperse poes, wit befje, rood bandje met koker, 7 jaar, Schuine Hondsbosschelaan, Heiloo Zwarte ongec. kater, wit befje en voet jes, 11 maanden, Westerweg/Belieslaan, Heiloo. Roodcyperse gec. kater, 2 jaar, De Rookamer, Heiloo. Kleine grijze roodstaartpapegaai, Oos terzijweg, Heiloo. Wit dwergkonijntje 8 weken en grijs dwergkonijntje met witte streep over de neus, 10 maanden, Westerweg/Laan van Muijs, Heiloo. Lichtgrijs cyperse gec. kater, rode vlek op de neus, 9 maanden, Middenweg/ Limmen. Zwarte poes met witte vlekken, 1 jaar Mooyeveld Egmond-Binnen. Zwart konijn, mannetje, kortharig en zeer tam, ontsnapt op de Werkendelslaan, fam. Ranzijn tel. 072 5337525. Gevonden Zwarte ongec. kater, witte vlek op de hals, tussen de voorpoten en tussen de achterpoten, witte teentjes, Westerweg, Heiloo. Roodcyperse poes, Rijksstraatweg, Limmen. Zwarte kat, Zeeweg, Egmond aan den Hoef. Öe informatiefolders met bestelbon voor het aanvragen van een zwemabon nement tegen seizoenverkoopprijzen, liggen bij de kassa van het zwembad of receptie van het gemeentehuis. Öe zwemvierdaagse zal gehouden worden van maandag 21 juni Vm vrijdag 25 juni 2004. Het volleybaltoernooi wordt gehouden op zondag 15 augustus 2004 op het grote grasveld van Zwembad Het Baafje. De openingstijden zijn: Zwembad Het Baafje Heiloo is open van zaterdag 1 mei t/m zondag 29 augustus 2004 Openingstijden: maandag t/m vrijdag 09.00 tot 19.30 uur zaterdag en zondag 10.00 tot 17.30 uur Extra open in de zomervakantie van 12 juti t/m 20 augustus 2004 maandag t/m vrijdag 09.00 tot 20.30 uur De gemeente Heiloo en haar zwembadmedewerkers wensen u veel plezier in Zwembad Het Baafje. Zwembad Het Baafje Burgemeester en wethouders van Heiloo De Omloop 11 Afdeling Welzijn 1852 RJ HEILOO Postbus 1,1850 AA HEILOO Tel. 072 533 39 09 Tel. 072 535 66 81 Week- en totaaloverzicht bezoek 2004, 2003 en 2002 Zwembad Het Baafje week totaal totaal totaal 2004 2004 2003 2002 ma. 03-05 t/m zo. 09-05 1.127 1.687 2.497 1.916 ma. 10-05 t/m zo. 16-05 1.395 3.082 3.275 8.446 ma. 17-05 Vm zo. 23-05 2.633 5.715 4.036 7.048 ma. 24-05 Vm zo. 30-05 1.709 7.424 11.899 9.746 ma. 31-05 Vm zo. 06-06 1.004 8.428 14.654 11.506 ma. 07-06 Vm zo. 13-06 17.346 12.284 ma. 14-06 Vm zo. 20-06 19.781 16.451 ma. 21-06 Vm zo. 27-06 22.222 18.217 Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van "losse uurtjes" (o.a. op woensdag en donderdag van 18.00-19.00 uur) en/of de verhuur voor het gehele seizoen 2004/2005 kunt u terecht bij de afdeling Welzijn/C OA van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Woensdag 16-06-2004 Donderdag 17-06-2004 Vrijdag 18-06-2004 08.30-12.30 Schooigym Zaterdag 19-06-2004 Zondag 20-06-2004 Maandag 21-06-2004 08.45-15.30 Schooigym Dinsdag 22-06-2004 08.30-15.30 Schooigym Woensdag 23-06-2004 Donderdag 24-06-2004 Vrijdag 25-06-2004 Zaterdag 26-06-2004 Zondag 27-06-2004 Maandag 28-06-2004 08.45-15.30 Schooigym Dinsdag 29-06-2004 08.30-15.30 Schooigym 08.30-12.30 Schooigym 08.45-15.30 08.30-15.30 08.30-12.30 Schooigym Woensdag 30-06-2004 Donderdag 01-07-2004 Vrijdag 02-07-2004 Zaterdag 03-07-2004 Zondag 04-07-2004 Maandag 05-07-2004 Dinsdag 06-07-2004 Woensdag 07-07-2004 Donderdag 08-07-2004 Vrijdag 09-07-2004 Zaterdag 10-07-2004 Zondag 11-07-2004 Zomervakantie vanaf zondag 11 juli t/m zondag 22 augustus 2004 Schooigym Schooigym 08.30-12.30 Schooigym

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 2