Volop strijd bij de fietsers van de Boscrossers Pastoor, Burkina Faso en Sander Lormans winnaar van Wielerronde Activiteiten Egmondweek feestelijk afgesloten 100 jaar Lamoraal van Egmont reünie w 1 Berger Bos wandeling Schilderen voor kinderen groot succes met natuurgids IVN UITKIJKPOST - 23 JUNI 2004 - PAGINA 12 Goede vangst bedrij venviswedstrijd HEILOO - Zondag 13 juni verzamel den zich 22 teams van drie personen voor de jaarlijkse bedrijvenviswed- strijd. De wedstrijd werd gevist in plan Oost in vier vijvers van 8.00 tot 10.30 uur. Het was uitstekend visweer. Er werd gelijk na aanvang goed vis gevan gen, helaas alleen maar klein goed en de grotere te weten de brasems lieten zich niet zo gemakkelijk verschalken. De grootste vis, een brasem van 46 cm, werd gevangen door Peter Scholten, van het team Franse 3. Dé verdere uit slag was als volgt: Uitslag: Hengelsportzaak De Egmonden 3, Egmond a/d Hoef - 3980; Hengelsportzaak De Egmonden 2 - 3975; Hengelsportzaak De Egmonden 1 3600; Franse 1 Heiloo 3400; Stuifbergen 1 Egmonden-Binnen 2400; Franse 3 Heiloo 2360; Buys bestrating Heiloo 2280; Tuincentrum Bos Heiloo 2070; Bike totaal Boersen Heiloo 1980; De Vroegte Wint (DVW) Heiloo 1820; v. Leeuwen Dierenspeciaalzaak Castricum 1530; Hengelsportzaak Handy Fish Heiloo 1400; Stuifbergen 2 Egmond-Binnen 1050; Sporthal ?t Vennewater Heiloo 800; Franse 4 Heiloo 790; De Vrolijke Meiden Heiloo 725; Cafe ?t Kroegje 2 Heiloo 720; Franse 2 Heiloo 660; Piet Schouten Kabelwerken Heiloo 580; Heijne Meubelstoffering Heiloo 520; Mulders Bloemen en Planten Heiloo 450; Cafe 't Kroegje 1 Heiloo 0. De persoonlijke winnaar met het groot ste gewicht was dit jaar Ko Duinmeijer van Franse 1 met een gewicht van 2000 gram. De totale vangst bedroeg dit jaar dus 37 kilo, ten opzichte van 25 kilo in 2003, en dus is er uitstekend gevangen, al was natuurlijk ook het aantal teams hoger, namelijk 22 ten opzichte van 18 in 2003. HEILOO - Afgelopen zondag werd weer gestreden door diverse fiets crossta lenten op de baan van de Boscrossers te Heiloo. Deze aanstormende talenten uit Noord Holland benutten deze wedstrijd ook om de baan beter te leren ken nen met het oog op het Nederlands Kampioenschap Clubs, dat in september in Heiloo verreden zal worden. Er zijn nog diverse Boscrossers die goede papie ren hebben voor een kampioenstitel in hun klasse. Met alle rijders worden niet alleen individueel resultaten gescoord, maar ook voor het Club team worden punten bij elkaar gereden. Een apart klassement van» teams van de diverse deel nemende clubs, (foto MSP) LIMMEN- Het was weer een goedge vulde wielerdag afgelopen zondag in Limmen. Het begon om 12.00 uur met de junioren. Het zag er lang naar uit dat Jan Hopman uit Egmond-Binnen met een hele lange solo deze wedstrijd naar zijn hand zette. Helaas voor hem begon het peloton op het einde goed samen te wer ken en eindigde deze wedstrijd in een massasprint, waarbij Arnoud Koot uit Limmen derde werd achter Jeroen Kers uit Amstelveen en zijn clubgenoot bij BRC- Kennemerland Jeffrey van Henten uit Velserbroek. De recreanten race die daarna volgde was een mooie mengeling van jong en oud, waarbij ook zes teams van drie ren ners deelnamen aan de Bedrijven Bokaal. Er ontstond al snel een kop groep van twee renners Denny Rijk en Rob Zwenkhorst en daarachter een groep van een man of twintig die contant uit elkaar viel en weer bij elkaar kwam. Na 40 minuten wedstrijd was Denny Rijk die overtuigend Rob Zwenkhorst klopte in een sprint-a-deux. Daarachter won Marco Sijm de sprint van het pelo ton. Team Zeebad Castricum werd de winnaar van de Bedrijven Bokaal voor Auké Training en Coaching. De jeugd wedstrijd die hierop volgden werd bij de jeugd van 7 t/m 11 jaar gewonnen door Jaap Hollenberg en bij de 12 t/m 14 jari gen door Sjors Dekker Hierna kwam het hoofdnummer de Elite en Neo-amateur wedstrijd over 85 kilo meter, waarbij vanuit het vertrek enorm hard gereden werd. Topfavorieten De handen kunnen omhoog, Sander Lormans wint de GoodBookers Wielerronde van Limmen editie 2004! (foto MSP) Sander Lormans en Rudy Vriend demarreerden vanuit het vertrek waardoor de eerste renners al meteen moesten lossen. Het waren ook zij die in de kopgroep zaten welke na 30 kilome ter wegreed uit het peloton. Daarbij zaten ook Paul Sneeboer, Richard Degeling en uit Limmen Robin Koot en tweevoudig winnaar Jeroen Lute. De Spetterende TIOS idolsshow HEILOO - Vorige week zondag hebben de meiden van het TIOS Jazzballet, onder leiding van Willy Könst, een spetterende show neergezet in de Beun in Heiloo. Het artikel werd vorige week al geplaatst in de Uitkijkpostmaar voor de foto was helaas geen plaats meer. Omdat de meiden echter zo hun best hebben gedaan, krijgt de foto deze week alsnog een plaatsje. Joop Pauel (zesde dan) op bezoek bij Dojo 't Loo HEILOO - Afgelopen weekend was de wedstrijdselectie van Sportschool Pauel uit Haarlem op een judokamp in Castricum. Een mooie gelegenheid om eens samen te trainen met de judoka 's van Dojo 't Loo. Eerst werd een gezamenlijke les gegeven door Marise Ramaker, docent bij Dojo 't Loo en Joop Pauel. Joop Pauel behoort met zijn zesde dan tot de hoogst gegradueerden in Nederland. Na de les werd nog een kleine teamcompetitie gehouden die door Sportschool Pauel nipt werd gewonnen. Winnaars en verliezers, allen konden terug kijken op een leuke en leerzame judomiddag. Op de foto staat helemaal links Joop Pauel met zijn bij de 6e dan behorende rood-wit geblokte band, met daarnaast Marise Ramaker. kopgroep kon meteen een goede voor sprong pakken omdat het peloton moe gestreden was na de enorme snelle ope ningsfase. Op tien kilometer van de finish was er niemand meer die Sander Lormans uit Heemskerk kon houden. Schijnbaar heel gemakkelijk reedt hij weg uit de kopgroep en pakte hij snel een grote voorsprong. Uit de kopgroep reed later ook nog Paul Sneeboer weg om de tweede plek te pakken. De sprint van de rest van het groepje werd gewon nen door Richard Degeling. Jeroen Lute pakt uiteindelijk de vierde plek en Robin Koot de zesde. Normaal gesproken was de wedstrijd van deze categorie de afsluiter van de wielerdag in Limmen en nu moest de spannendste wedstrijd nog komen. Iedereen had verwacht dat er grote ver schillen zouden zijn tussen Peter Dekker, Wethouder Peter Könst, Prins Carnaval Peter Bakker en Pastoor Johan Oiling. Ze moesten ieder 5 minuten fiet sen op een hometrainer en de winnaar mocht de pot van rond de 600 euro schenken aan zijn goede doel. Als eerste besteeg Peter Dekker de fiets in een vol gepakte Burgerij. Na veel bloed, zweet en tranen kwam hij uit op 2535 meter. De tweede deelnemer was wethouder Peter Könst, die zich van tevoren had benoemd tot favoriet. Hij kwam maar net aan verder met 2536 meter. Normaal denkt men bij Prins Carnaval aan veel bier en nu denkt men ook aan de man die Peter Könst en Peter Dekker klopte op de fiets. Hij kwam tot 2439 meter. Wat een hele spannende nek aan nek race leek te worden eindigde in een overdui delijke overwinning voor pastoor Johan Oiling hij kwam tot 2656 meter. Uiteindelijk moest hij eerlijk bekennen dat hij op trainingskamp was geweest naar Spanje, speciaal om de pot te kun nen schenken aan de Stichting Burkina Faso. Het was een mooie afsluiter van een wielerdag met veel winnaars. Uitslagen: Junioren: 1. Jeroen Kers, Amstelveen 2. Jeffrey van Henten, Velsenbroek 3. Arnoud Koot, Limmen Recreantenwedstrijd 1. Denny Rijk 2. Rob Zwenkhorst 3. Marco Sijm 4. Jacob de Maar 5. Nico Zomerdijk. Bedrijven Bokaal 1. Team Zeebad Castricum 2. Auké Training en Coaching (1) 3. Auké Training en Coaching (2) 4. Team Dibo Installatie Techniek 5. Team Dirk van der Steen (2) 6. Team Dirk van der Steen (1). Jeugd 7 t/m 11 jaar: 1. Jaap Hollenberg 2. Jord Wokke 3. Dylan de Vries Jeugd 12 t/m 14 jaar: 1. Sjors Dekker 2. Rick Beers 3. Sjoerd Wokke Elite en Neo-Amateur wedstrijd 1. Sander Lormans, Heemskerk 2. Paul Sneeboer, Bovenkarspel 3. Richard Degeling, Hoogkarspel 4. Jeroen Lute, Limmen 5. Rudy Vriend, Waarland 6. Robin Koot, Limmen 10 Bram Bruschke, Limmen Uitslagen Double Stars Honkbal: TYBBl-Senl 10-2, Senl- OnzeGezellenl 15-8, TIW2-Sen2 15-5, Rooswijkl-Sen3 14-4, Sen4-Sullivansl 14-11, Jun-BanTopa 11-21, Adsp- Koedijk 4-11 en 6-14, Pup2-Bears 3-10. Softbal: Dames2-FlyingPetrels2 29-2, Beaglesl-Dames3 9-11, Adsp-Alc- maria2 3-15, Pup-Herons 9-8, DSC74- Herenl 2-12, TYBB-Herenl 5-21, Heren2-FlyingPetrels3 13-8 en 14-3 Heren2-Urbanusl 18-10, FlyingPetrels 3-Heren3 10-0 en 15-4, Heren4- Cromtigers2 4-21, Herons-Peanuts 8-17 en 9-16. Darttoernooi Oosthonk 601 HEILOO - Op zaterdag 26 juni vanaf 20.00 uur wordt er gedart in het Oosthonk in Heiloo. Het Oosthonk 601 toernooi is al een aantal jaren de afslui ter van een seizoen Oosthonk toernooi en. De Rankingpunten die het afge lopen jaar bij elkaar zijn gespeeld geven recht op leuke prijzen. Sta je in de top acht dan wacht je een verrassing. Ook de 180 King of the Oosthonk wordt bekend op deze avond. Dus gooi je op dit 601 toernooi nog een aantal 180 worpen dan is ook hier een leuke prijs te verdienen. Maar natuurlijk wordt er gezellig gedart om de dagprijzen in de winnaars-en ver- liezersronde( hierin spelen de eerste ronde verliezers). De kersverse club kampioen Rob de Waard staat te pope len op het moment dat hij zijn kampi oenstrui mag laten zien. Als je volgend seizoen competitie wilt darten, kun je je opgeven op deze avond. Het inschrijf geld bedraagt 4 euro en om 19.00 uur gaat de zaal open aan de Oostkanter nummer 14. Voor de voetballiefhebbers is er een tv aanwezig. Voor vragen kun je bellen met Paul Pesser, tel 072-5335179, tussen 17.00 en 19.00 uur. DVW Jeugdnieuws HEILOO - De uitslagen van de vis- westrijden zijn van 16 juni: 1. Max Meier met 12 stuks, 2. Danny Panis met 12 stuks, 3. Jesse Bijlsma met 10 stuks en Coen van Leeuwen met 10 stuks. De volgende viswestrijd is op woensdag 1 september. Grote opkomst RABO Dubbele Lus CASTRICUM - Ruim 800 mensen heb ben zich ingeschreven voor de 25ste Dubbele Lus van Castricum. Het loop- en wielerevenement wordt donderdag 24 juni gehouden. De jubileumeditie belooft een gezellig spektakel te worden. Niemand hoeft met stijve spieren aan de start te verschijnen. Voorafgaand aan de stratenloop geeft fitnesslerares Danny van Cibsports om 17.30 uur een war- ming-up voor de jeugdige lopers. Zij zal ook om 19.15 uur met haar Streetdancers 16+ een demonstratie streetdance geven. Daarna laat wielrenner Ton Duin zien wat 'spinning' is. Tijdens de wielerwed strijd om 20.15 uur moedigt hij vanaf zijn indoorfiets met vliegwiel de wedstrijd deelnemers aan. De demonstraties wor den gegeven op de hoek van de Cieweg en de Jacob Rensdorpstraat. De Dubbele Lus begint om 16.45 uur met een wielerronde voor Amateurs B. De stratenloop start om 17.50 uur voor de jeugd van 5 tot en met 7 jaar. Om 18.10 uur zijn de jongeren van 8 tot en met 11 jaar aan de beurt en om 18.40 uur de jeugd van 12 tot en met 15 jaar. Senioren (16 jaar en ouder) staan om 19.15 uur in de start blokken. Het evenement wordt om 20.15 uur afgesloten met een wielerronde voor Elite-renners. De start en finish van de RABO Dubbele Lus is op de Cieweg, tussen het Strengh en de Dr. De Jonghstraat. Het parcours loopt vervol gens verder over de Jacob Rensdorpstraat, de Breedeweg en de Rietkamp weer terug naar de Cieweg. Limmerpoldercup LIMMEN - Zondag 27 juni wordt de tweede wedstrijd in de Limmerpolder- cupcompetitie gevist. Er wordt gevist in de Delft in Assendelft, een viswater met een variabele breedte van 20 tot 50 meter, maar overwegend ondiep tot ca. 1 meter en met een ruime visstand van voorn tot brasem en van kolblei tot karper. De loting voor deze wedstrijd is om 7.30 uur aan het viswater, de aan vang rond 8.00 uur. De duur is 2,5 uur. De vangst dient bewaard te worden in een ruim leefnet, en wordt na afloop gewogen en geteld, waarbij naast het totale vangstgewicht ook nog 50 gram per vis wordt bijgeteld. Alle vis telt en alle reguliere methoden en aassoorten zijn toegestaan. Opgeven voor deze wedstrijd doet u voor vrijdagavond bij uw verenigingswedstrijdleider. Voor Limmen is dat Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056, voor De Sander: Han Duin, 02513-311798, HV Castricum: Co Duinmeijer, 0251-658999, en voor DVW: Jan Walta: 072-5063111. Verzamelen voor de HSV Limmen om 7.00 uur bij Albert Heijn aan de Vuurbaak. Egmonder Open Jeugdtoernooi EGMOND - Van 12 t/m 18 juli vindt weer het Egmonder Open Jeugdtoernooi plaats. In de vorige edities speelden er naast een grote groep van TC Hogedijk en de regio, ook een team uit Groningen en een uit Amerika. Dit jaar komt weer een groep 15- tot 17-jarige jongens en meisjes uit de Verenigde Staten. De cate gorieën zijn jongens/meisjes-enkel en jongens/meisjes-dubbel in de leeftijden van 10 t/m 18 jaar. Er wordt gespeeld in poules, waardoor iedereen dus in ieder geval meerdere wedstrijden speelt. Naast het tennissen worden veel andere acti viteiten georganiseerd. De woensdag is één van de hoogtepunten in de vorm van een bijzondere middag en een feest avond. Het toernooi wordt ook dit jaar weer afgesloten met de verloting onder de deelnemers van een reischeque naar EuroDisney. De inschrijvingen sluiten op 1 juü en er kan ingeschreven worden via de internet pagina van TC Hogedijk (www.hogedijk.nl). Heb je geen internet aansluiting of kom je er niet uit dan kun je ook bellen met Joke Lief ting, Meeuwenlaan 43 te Egmond Binnen, tel 072-5064349. EGMOND - De Egmondweek zit er weer op. Met op vrijdag 11 juni de uit reiking van de cultuurprijs wérd de Egmondweek ingeluid. Op de zeer drukke kunstmarkt waren kunstenaars vertegenwoordigd die in de kramen hun kunsten vertonen. De avond werd muzikaal omlijst met een concert van het Lamoraal Orkest. Zaterdag 19 juni \yerd te Egmond- Binnen een rommelmarkt gehouden, georganiseerd door Muziekvereninging Eensgezindheid. Op de altijd gezellige rommelmarkt aan het Kerkplein von den de liefhebbers weer vele koopjes. Op de foto is goed te zien dat de bezoe kers de markt wel wisten te vinden. De opbrengst van de rommelmarkt komt ten goede aan de muziekvereniging. Zaterdag werd te Egmond aan Zee tevens de Visserijdag gehouden. Deze jaarlijkse visserijdag bevond zich in de Voorstraat en rond het Pompplein. De Visserijdag kent een aantal vaste ele menten zoals de nautische markt, oude ambachten, reddingsdemonstraties, vis wedstrijd, netten boeten, diverse optre dens van Shantykoren, openstelling van de vuurtoren en het botenhuis en ter afsluiting de vismaaltijd op het Pompplein. Voor de kinderen waren er Oudhollandse spelletjes. Ook dit onderdeel van de Egmondweek mocht zich verheugen in een grote belangstel ling. Het thema van dit jaar was Visserij en Aanverwante beroepen. De rommelmarkt van Egmond-Binnen en de Visserijdag te Egmond aan Zee trokken vele belangstellenden, (foto's MSP) Zomerwandeling Egmond Binnen EGMOND - Woensdag 30 juni is er weer een zomeravondwandeling van het IVN over De Westert en De Bleek bij Egmond-Binnen. De gidsen vertel len u over de flora en fauna en de invloed die de mens daar al eeuwen op heeft gehad. Het wordt een zwerftocht door een begrazing gebied van de PWN waarbij u mogelijk de blauwe brem raap tegenkomt. Telefonisch aanmel den is verplicht omdat er maar een klei ne groep mee kan. De start is om 19.00 uur op het parkeerterrein van de PWN aan de Middenweg (ingang duingebied Egmond-Binnen) en u bent om onge veer 21.00 uur weer terug. Er wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd van 1.50 euro. Tel. 072-5066186. Rondwandeling Historisch Egmond EGMOND - Op zondag 27 juni houdt de Stichting Historisch Egmond weer een historische rondwandeling. Onder leiding van een deskundige gids wan delt u door het oude gedeelte van Egmond aan den Hoef waarbij stil wordt gestaan bij oude panden en bij zondere plekjes. De gids geeft tekst en uitleg en beantwoordt uw vragen. Aan het eind van de rondwandeling gaan we naar de fundamenten van het oude slot. Al dwalend over de restanten kunt u zich zelf een indruk vormen over dit eens machtige kasteel. 'Na de rondleiding kunt u tevens de expositie over de natuurherstelprojec- ten in het Noordholland Duinreservaat bekijken. De expositie laat, in samen werking met de beheerder van het gebied PWN aan de hand van foto's en teksten, de ontwikkelingen van de 1 aatste jaren zien. Deelname aan de rondwandelingen kost E 2,- voor volwassenen en E 1,- voor kinderen tot 12 jaar. Verzamel punt is het bezoekerscentrum van de Stichting Historisch Egmond aan de Slotweg 46 te Egmond aan den Hoef. Aanvang van de rondwandeling is om 14.00 uur. Muziekvereniging zoekt oud-leden EGMOND - Muziekvereniging Lamoraal van Egmont gaat in het kader van het honderdjarig bestaan in september een grootse reünie houden. Daarvoor is de vereniging nog op zoek naar reünisten. Deze reünie gaat plaatsvinden op zondagmiddag 12 sep tember in dorpshuis Hanswijk te Egmond aan den Hoef. Een groot'deel van de oud leden en hun aanhang is inmiddels al achter haald en heeft een uitnodiging ontvan gen. Echter nog niet iedereen met een Lamoraal-verleden is op dit moment achterhaald. Daarom doet de vereni ging een oproep aan iedereen die in het verleden iets met Lamoraal heeft gehad, zich te melden bij het reünieco mité. Ook zoekt Lamoraal partners van oud-leden die niet meer in leven zijn. Tijdens de reünie zal het huidige Lamoraal van Egmont zich met alle geledingen presenteren. Daarnaast zal Gluren bij de buren slaat aan EGMOND - Op zaterdag 12 juni was het zover, de eerste Egmond aan den Hoef bedrijvenbeurs. In de grote hal van Tervoort Egmond op het Industrieterrein de Weidjes te Egmond aan den Hoef organiseerden de locale ondernemers vereniging een beurs waar de bedrijven uit Egmond aan den Hoef zich van hun beste kant konden laten zien. De Beurs was in alle .opzichten een enorm succes, dit is te merken door de vele positieve reacties, de vele bezoekers en de sfeer tijdens de beurs. De ruim 600 bezoekers konden in de hal, ingericht als dorpsplein onder het motto Gluren bij de buren zien wat voor bedrijven zich in Egmond aan den Hoef hebben gevestigd en wat er een tentoonstelling lopen met de geschiedenis van 100 jaar Lamoraal. En natuurlijk is er gelegenheid om oude herinneringen op te halen, dit mede ook aan de hand van oude foto's, dia's en films, programma's, affiches e.d. Lamoraal werkt ook hard aan een digi taal jubileumboek, Een eeuw muziek vereniging Lamoraal van Egmont. Deze cd-rom gaat heel veel informatie en vele oude foto's bevatten. Op dit moment wordt daar nog steeds materi aal voor verzameld. Heeft u nog oude foto's en dergelijke neem dan contact op met het reüniecomité of neem ze mee naar de reünie op 12 september. Daar zullen terplekke meegebrachte foto's gescand worden. Voor meer informatie en aanmeldingen kunt u terecht bij het comité dat de reü nie organiseert, contactpersoon is Ada Smit-Schoorl, tel. 072-5337321. deze bedrijven doen. Ook kwamen de kinderen ruim aan bod. Beitje Doperwtje bakte pannen koeken voor de kinderen en zong lied jes als Ik ben verliefd op je moeder en zorgde voor veel gegiechel onder het jeugdige publiek. Echter het enorme springkussen en de computer spelletjes op twee grote schermen hadden wel de grootste belangstelling! Uitgeput en met vele ballonen verlieten de kinde ren de beurs, maar net als hun ouders hadden ze ondertussen ook weer wat over hun dorp geleerd en daar ging het allemaal toch om! De vraag "volgend jaar weer?" werd al voordat de beurs was afgelopen regelmatig gesteld. Het bestuur van de ondernemers raad zal zich daar over moeten buigen. Het zal waarschijnlijk geen jaarlijks evene ment worden maar gezien het succes zal het zeker vaker gebeuren. BERGEN - Zondag 4 juli is er een wandeling met een IVN natuurgids door het Berger Bos en door het eiken bosgebied in de duinen. Het is zomer en dat laat de natuur zien, in bloemen pracht, zoemende bijen, grassen met volle kleurige aren. Als de warmere temperaturen zijn er volop vlinders (scherfjes uit de hemel). In de vorming van het landschap heeft de mens door de eeuwen heen zijn sporen achter gelaten, die nog duidelijk te zien zijn. Zo is er veel te ontdekken in oude Bergerbos, waar de gids u op zal wijzen, in een wandeling van 2 uur. De wan deling start bij het A. Ronald Holst beeldje achter de Ruïne kerk in Bergen, aanvang 10.00 uur. Er wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd van E 1,50 en voor kinderen E 1,-. Voor infor matie tel. 072-5813763. Schaakexamens bij SV Vredeburg LIMMEN - Op maandag 14 juni slaag den Jeffrey van der Wagen en Jorinda Metselaar voor hun herkansing Stap-3. Hiermee is een einde gekomen aan het schaakseizoen 2004. In september begint het nieuwe schaakseizoen en in oktober de nieuwe opleidingen. EGMOND - Tijdens de Kunstmarkt en het Hoever Dorpsfeest in het weekend van 12 en 13 juni in Egmond aan den Hoef hebben bijna 150 kinderen op echte schilders do eken schilderijen gemaakt. De kunstwerken werden op zondagmid dag in de Slotkapel geveild onder leiding van veilingmeester Cees Baaij. Ouders, vrienden, bekenden en geïnteresseerden boden enthousiast opde prachtige schilderijen die de kinderen zelf presenteerden. De opbrengst van de veiling komt ten goede aan Stichting Veldwerk, een stichting die zich inzet voor weeskinderen en gehandicapte jongeen in Nepal. Voor meer informatie: www.stichting-veldwerk.org. De schilderijen die niet geveild zijn, worden bij Sprookjesland aan de Slotweg in Egmond aan den Hoef tentoongesteld, en zijn te koop voor E 5,- Ook deze opbrengst gaat naar Stichting Veldwerk. GM0ND

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 12