L Vrijdag collecte Rode Kruis Buiten Gewoon Castricum: Een agenda voor de toekomst Fancy Fair Rembrandtschool levert veel geld op Expositie K=ME in Yredeburg Heilooërs doen mee aan Ter land, ter zee en in de lucht Geslaagd op het Jac. P. Thijsse College UITKIJKPOST - 23 JUNI 2004 - PAGINA 8 >#LITIE BERICHTEN HEILOO Verkeerscontrole HEILOO - Op woensdag 16 juni werd van 9.30 uur tot 11.40 uur een verkeers controle gehouden op de Venne- watersweg. Ter plaatse gold een maxi mumsnelheid van 50 km. In totaal wer den tien overschrijdingen van deze maximumsnelheid vastgesteld. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 90 km per uur. Inbraak in personenauto 1 HEILOO - Maandagmorgen 14 juni bleek de inbraak in een personenauto van het merk Renault type Twingo die tussen vrijdag 11 en maandag 14 juni stond geparkeerd aan de Bergeonstraat. Men brak in de auto in door een van de portierdeuren met grof geweld om te buigen. Uit de auto werd de radiocdspeler ontvreemd als mede een rijbewijs wat in het dashbo- ardkasje lag. Inbraak in personenauto 2 HEIEOO - Op de Brasemcroftlaan werd in een Volkswagen Polo ingebro ken die daar tussen maandag 14 en dinsdag 15 juni geparkeerd stond. Men wist in de auto te komen door het for ceren van een portierdeur. De buit bestond uit de autocdspeler. Inbraak in personenauto 3 HEILOO --Tüssen maandag 14 en dinsdag 15 juni werd in een grijze VW Polo ingebroken die op een parkeer plaats aan de Ter Coulsterlaan gepar keerd stond. Het slot van een van de portierdeuren werd geforceerd. Hoewel de inhoud van het dashboard kasje verspreid door de auto lag wordt er niets vermist. Poging inbraak in personenauto 1 HEILOO -Tlissen zondag 13 en maan dag 14 juni werd getracht in te breken in een personenauto van het merk Fiat type Seicento die geparkeerd stond aan de Westerweg. Een van de portierdeu ren werd aan de bovenzijde openge trokken. Men heeft de deur niet open weten te krijgen. Daarom wordt er niets uit de auto vermist. Als gevolg van de inbraakpoging ontstond er schade aan de deur en plaatwerk. Poging inbraak in personenauto 2 HEILOO - Donderdag 17 juni bleek dat een poging was gedaan om in een Seat van het type Arosa in te breken die geparkeerd stond voor een woning in Termij en. Getracht werd een van de portiersloten te forceren. Hierdoor ont stond schade aan het portier. Aanrijding HEILOO - Een onbekend gebleven bromfietser reed vrijdagnacht 18 juini VfOege VOgelS Dl] kaaiTVerkOOp 1 MlIIieiXlOrp zonder voorrang te verlenen vanuit de Geboorte-explosie bij Knaagdierencentrum Heiloo Hoogeweg de Vennewatersweg op. Een aanrijding met een personenauto was het gevolg. Deze rode Primera Nissan raakte aan de linkerzijde beschadigd. De bromfietser reed na de aanrijding door. Gevonden: enkele sleutels; zonnebril met goudkleurig montuur; portemon nee met inhoud; bruin suede baby schoentje; fotocamera in hoes; stuk gereedschap soort multitool. HEILOO - Voor de ingang van het gebouw van de Hobby Farm aan de Marienstein deed een aantal ouders afgelopen zaterdagmorgen deed al heel vroeg een poging om voor hun kroost kaarten te bemachtigen voor het bekende TimmerdorpDe eerste ouders stonden dit jaar al om half vijf voor de deur, terwijl de verkoop van de plusminus 450 kaarten pas om 10.00 uur begon. Het was ondanks de kou met af en toe wat regen toch een erg gezellige sfeer. Er werd heel wat afgekletst, sommige ouders deelden hun meegebrachte koffie (al dan niet met speculaas) zodat het lange wachten wat werd veraangenaamd. HEILOO - De laatste weken is er bij het Knaagdierencentrum Heiloo een enorme hoeveelheid jonge konijnen geboren en binnengekomen. Momen teel zitten er ruim dertig te wachten op een nieuwe baas. Alle soorten, maten en kleuren, de een nog aandoenlijker dan de ander. De laatste tijd worden er vaak gevonden konijnen opgenomen die zwanger blijken te zijn zodat de opvang momenteel weer overvol zit. Het Knaagdierencentrum zelf is een groot tegenstander van het fokken met dieren. Een nestje konijnen is natuur lijk erg leuk om een keer mee te maken, vooral voor de kinderen, maar waar laten we de jonge konijntjes? Een konijn krijgt minstens vier, maar meestal meer jongen. Na de bevalling is de moeder direct weer vruchtbaar. De kans is dan ook groot dat er vier weken later weer een nest komt als de vader niet apart gezet wordt. Ook een impulsaankoop van twee jonge konijn tjes bij de dierenwinkel mondt vaak uit in gezinsuitbreiding. Het is heel moei lijk om bij jonge konijntjes het geslacht te bepalen. Dit is pas echt duidelijk als 'ze 6 a 7 weken. Het gevolg is dan ook vaak een onverwachts nestje. Het Knaagdierencentrum raadt mensen die een konijntje willen dan ook aan om eerst eens bij hen te komen kijken. Het Knaagdierencentrum is dagelijks geopend van 14.00 tot 16.30 uur, zater dag van 10.00 tot 13.30 uur, zondags gesloten. Voor informatie over konij nen en knaagdieren kunt u contact opnemen met Knaagdierencentrum Heiloo, De Loet 3, tel. 072-5090234, www.knaagdierencentrum.nl HEILOO - Vrijdag 25 juni collecteert het Rode Kruis afdeling Heiloo in win kelcentrum 't Loo en bij C1000 in Ypestein. De collecte die de gehele dag duurt wordt gehouden in plaats van de huis aan huis collecte die men vroeger hield. Omdat het tegenwoordig erg moeilijk is om collectanten te krijgen, heeft men gekozen voor deze manier van collecteren. Het Rode Kruis Heiloo is een actieve afdeling waarin met name vier activiteiten er uitspringen. De Speel-o theek, het Welfarewerk, het vakantiewerk en de telefooncirkel. Van enkele van deze afdelingen (oftewel: taakvelden) wordt in 't Loo het een en ander laten zien op de daar aanwezige stands. Landelijk werkt men bij het Rode Kruis aan plannen om het Rode Kruis beter op de kaart te zetten. Door een grote image campagne wil men het Rode Kruis indringend onder de aan dacht brengen van een groot publiek. Spotjes op de TV ondersteunen de acties van de afdelingen, waaronder de collectie van de afdeling Heiloo. Gezonde jongeren helpen minder vali de leeftijdsgenoten Het bestuur van het Rode Kruis in Heiloo wil in het najaar starten met een actie waarbij men gezonde jeugd vraagt aandacht te hebben voor minder valide leeftijdsgenoten. Het plan is daarbij onder andere dat jongeren een minder valide meenemen naar een concert of disco. Het Rode Kruis Heiloo wil daar bij graag als coördinator optreden. Tevens wil men op deze manier ook in contact komen met jongeren om te zien wat zij verder kunnen doen voor het Rode Kruis. Collecte hard nodig Er is in de komende jaren heel veel geld nodig voor allerlei zaken. Bij rampen staat het Rode Kruis direct klaar met hulpgoederen. Om dat te kunnen blij ven doen, heeft het Rode Kruis uw hulp nodig. Maar bijvoorbeeld ook om men sen uit Heiloo die gehandicapt zijn, die bedlegerig zijn, of die ouders van een gehandicapt kind zijn, met vakantie te laten gaan. Het Rode Kruis in Heiloo is actief op veel fronten Dankzij uw bij drage kunnen zij hun werk blijven doen in dienst van de gemeenschap. Wie vrij dag niet in staat is om een bijdrage in een van de bussen te deponeren, kan een bedrag overmaken op rekening 327027800 tnv het Rode Kruis Heiloo. Kinderen zijn maar wat graag in de Speel-o-theek van het Rode Kruis Expositie van Dagmar Beets de Loet HEILOO - Tot 1 juli exposeert de 28- jarige kunstenares Dagmar Beets uit Castricum met tekeningen en schilde rijen in de hal en recreatiezaal van woon- en zorgcentrum de Loet. Dagmar is autodidact en heeft zich diverse stijlen en technieken van het tekenen en schilderen meester ge maakt. Door de jaren heen heeft zij een geheel eigen stijl ontwikkeld, die zich kenmerkt door de heldere en sprankelende kleuren die zij gebruikt in haar schilderijen. De werken die zij gemaakt heeft bestaan uit aquarellen, pasteltekeningen en acrylschilderijen. De expositie is te zien in woon- en zorgcentrum de Loet.Adres: de Loet 1 in Heiloo. Openingstijden: Maandag tot en met zondag van 8.30 tot 17.30 uur vrij toegang, 's avonds gelieve even aan te bellen bij de ingang van de Loet. Slotoptreden Spijkergoed HEILOO - Op 25 juni houdt popkoor Spijkergoed hun slotoptreden. Omdat het tevens het vijfjarig bestaan is van het koor, en dirigent Jan Jaap het koor gaat verlaten, wilde het koor iets extra 's organiseren. Als tegenhanger van een groep vrouwen hebben zij dus 'Ut Mannekoor' uitgenodigd voor een volu mineus gastoptreden. Na afloop van dit optreden zal er tevens een dj muziek uit de 70's en 80's draaien. Vrijdag 25 juni in het Sportcafé het Vennewater, aan vang 20.30 uur, de toegang is gratis. Met de Buurtbus naar het Baafje HEILOO - Vanaf 1 juli rijdt de buurt- bus naar zwembad het Baafje, dit tot en met de laatste zwemdag. Met betrek king tot de route is het zo, dat vanaf deze datum de eerste rit van 8.33 uur tot 9.28 uur kómt te vervallen. De start is dus vanaf Zorgcentrum Overkerck om 9.33 uur en dat gedurende 6 dagen per week. U wordt aangeraden om op de haltepalen te kijken wanneer u van het vervoer gebruik wilt maken. Voor het verkrijgen van een routebeschrijving kunt u terecht in de bus en bij de inmiddels bekende adressen. Door natuurlijk verloop is de Vereniging Buurtbus Heiloo krap komen te zitten in de chauffeurs, men is dan ook een actie begonnen om nieuwe chauffeurs en chauffeuses te werven. Hiervoor zijn op een aantal plaatsen in Heiloo aan meldingsformulieren neergelegd, te weten: de bibliotheek, het gemeente huis, het Open Huis, het Trefpunt, in het Hoekstuk bij de fysiotherapie Feeling, bij de Schrijverij en op het NS Station. U kunt zich ook direct aanmelden bij Jan Haan Keldercroftlaan 35 in Heiloo, tel. 072-5333669/ 06-13895700 of per e- mail j.haanl@quicknet.nl. Voor meer informatie: www.buurtbus.org. Oudste man van Castricum 104 jaar CASTRICUM - Op 21 juni werd de heer Van der Oord 104 jaar. De heer van der Oord is de oudste man van de gemeente Castricum. Burgemeester A. Emmens-Knol bracht persoonlijk haar felicitatie over aan de krasse bejaarde. De Duif neemt afscheid van Joop Tulp en Aaltsje Wester HEILOO - Woensdag 30 juni zullen leerlingen, leerkrachten en ouders van De Duif afscheid nemen van Joop Tulp en Aaltsje Wester. Het zal een afscheid vieren worden omdat hun grote inzet voor school en de goede tijd die school en zij samen hadden centraal zullen staan in de festivitei ten. Joop Tulp, een bekend gezicht van vroeger De Ark en nu De Duif. Met veel plezier, humor en kennis van zaken stond hij in Mariënstein 29 jaar voor de klas. Leerlingen en ouders bewaren goede herinneringen aan hem, omdat hij leerlingen persoonlijk aansprak en omdat sfeer in de klas en plezier bij het leren bij hem voorop stonden. Ook de gezellige werkweken en schoolkampen gaf hij kleur en pret. Joop zal vanaf augustus zijn loopbaan voortzetten in Schermerhorn. Aaltsje Wester is de laatste jaren, naast Joop, de toeverlaat geweest voor menig kind op de Duif. Het kind dat extra zorg nodig had omdat school te moeilijk was geworden gaf zij met haar kennis en spontaniteit de juiste ontspanning. Zij wist het vertrouwen van het kind te winnen en gaf moge lijkheden aan om vol te houden en door te gaan. Aaltsje verlaat school met de bedoeling om haar kennis in te zetten voor zorgleerlingen in pen bre der verband, onder andere bij het schoolbestuur Tabijn. Woensdag 30 juni van 17.00 tot 19.00 uur kunnen op school ouders van nu en vroeger, ex-collega 's en oud-leer lingen afscheid nemen van Joop en Aaltsje. CASTRICUM - De gemeente Castricum stelt een brede toekomstvi sie op. Dit project heeft als titel Buiten Gewoon Castricum. U kunt via de website www.buitengewooncastri- cum.nl informatie opvragen en mee praten over de toekomst van Castricum. Vanuit vele invalshoeken wordt naar de toekomst van de gemeente gekeken: ruimtelijk, econo misch en sociaal-cultureel. De onder werpen die zeker aan bod komen, zijn: wonen, economie, recreatie en toe risme, onderwijs, cultuur, welzijn en sport, verkeer en buitengebied. De gemeente gaat inwoners, belangheb benden en maatschappelijke organisa ties actief betrekken om de toekomstvi sie zo breed mogelijk in te vullen. Op deze manier is er ruimte om knelpunten aan te geven en - belangrijker nog - om kansen en oplossingen aan te dragen. Strategische vraagstukken Begin dit jaar is de eerste fase afge rond van dit project met de presentatie van de Verkenningennota. Deze nota sluit af met het beschrijven van een aantal strategische vraagstukken waar voor Castricum zich geplaatst ziet. Zo wil de gemeente antwoord op vragen als; Hoe gaan wij om met de bevol kingssamenstelling van Castricum, wat zijn de gevolgen op lange termijn, hoe houd je de kernen leefbaar, toegang tot de woningmarkt voor jong en oud, betere doorstroming, zorgbehoefte van ouderen, toekomst van het landelijk gebeid en het beheer daarvan, kwa liteit van het dorpscentrum van Castricum; herstructurering en revitali sering is gewenst. De groeiende ver keersstroom tussen de kernen, oplos singen zoeken voor de knelpunten, recreatie en toerisme beter benutten en een breed gedragen koers op lange re termijn uitstippelen. Bespreken De scenario's worden uitgebreid toe gelicht en besproken op een aantal bij eenkomsten die gehouden worden op; Maandag 28 juni in de Burgerij te Limmen, dinsdag 29 juni in Geesterhage te Castricum, maandag 5 juli te hotel Borst in Bakkum en dins dag 6 juli in de Lely te Akerlsoot. De eerste twee avonden zijn bedoeld als informatieavond, waarin de scenario's worden toegelicht en met name de ver schillen tussen de verschillende scena rio's worden aangegeven. De andere twee worden gebruikt als dorpsge sprekavond, waarin u mondeling uw inbreng kunt leveren over de verschil lende scenario's. Alle avonden begin nen om 19.30 uur. Gedurende de zomermaanden zullen alle reacties worden verwerkt en wor den de doelstellingen geformuleerd. Het concept van de doelstellingennota wordt in september verwacht. In sep tember wordt de mogelijkheid gebo den te reageren op de doelstellingen. Na het verwerken van deze reacties zal de raad de doelstellingennota in okto ber vaststellen. Nadat de gemeente raad de doelstellingen heeft vastge steld, wordt begonnen met de laatste fase van de toekomstvisie, het opstel len van de definitieve strategienota. AKERSLOOT - Zaterdag 12 juni was het groot feest op de O.B.S. Rembrandt. De hele school was omge toverd tot Zweinstein Hogeschool voor Hekserij en Hocus-Pocus. Om 12 uur arriveerde de burgemeester van Castricum om Zweinstein te openen. Dat gebeurde door in het bijzijn van alle kinderen door perron 9,5 te lopen. Eenmaal binnen kon het grote feest beginnen. Er was van alles te doen en te winnen, te eten en te drinken. Wie durfde kon een rondje kruipen door het Krijsende Krot, er was een magi sche voorstelling, op de Wegisweg werd van alles verkocht. Er was een Verdonkeremaansteeg waar je tussen de spinnenwebben door moest lopen. De meeste kinderen waren geschminkt met spinnen en vleermuizen op hun wang of als Harry Potter. In de enorme tent op het veldje kon men heerlijk eten en drinken. Mede door de inzet van het team, de ouderraad en de vele ouders was het een groot succes. De opbrengst van deze dag is ongeveer E 7000,- wat gebruikt gaat worden voor het opknappen van het schoolplein. Dankviering in Corneliuskerk LIMMEN - Op zondagmorgen 27 juni om 10.00 uur is er een speciale viering voor jong en oud in de Corneliuskerk van Limmen waarmee het seizoen 2Ö03-2004 wordt afgesloten. Dat gebeurt in een gezamenlijke Dankviering. Het Gemengd koor, het Liturgisch koor samen met het kinder koor zullen de zang verzorgen. De Eerste Communicanten en de Vormelingen van het afgelopen seizoen zijn uitgenodigd en er staat letterlijk een slagboom in de kerk waarlangs we het seizoen uit willen stappen. Alle kerkgangers zullen een paspoort aan gereikt krijgen, want we willen ieder een meenemen de grens over te gaan. Het is een kindervriendelijke viering met veel zang, waarbij iedereen wel kom is. Ernstige afslag van het strand bij Castricum CASTRICUM - Tijdens de afgelopen winterperiode is opnieuw sprake geweest van ernstige afslag van het strand bij Castricum aan Zee. Op het moment van het opbouwen van de strandpaviljoens was het strandpeil circa 1.40 meter lager dan drie jaar geleden. De afgelopen-drie jaren is het peil voortdurend omlaag gegaan. Het lage strandpeil heeft nogal wat gevolgen. Zo is er bij vloed nog nauwelijks sprake van een strand. Bij een noordwester windkracht 7 of hoger staat het water tot aan de funderingen van de exploi taties. Om te voorkomen dat vlonders over een lengte van meer dan een kilometer in zee spoelen heeft de gemeente Castricum samen met de strand- ondernemers delen van het strand moeten ophogen. Dit heeft ertoe geleid dat nabij de eerste paviljoens een terp-achtige bult zand ligt, die de vlon ders vasthoudt. Een dergelijke kunstmatige ingreep kost veel geld. De toe ristische en recreatieve belangen bij Castrium aan Zee zijn groot. In de zomer zijn er topdagen met grote bezoekersaantallen. In de huidige situatie is tijdens deze dagen de eventuele hulpverlening over het strand problema tisch wanneer er vloed is. Voor voertuigen is er dan nog nauwelijks ruimte. De gemeente Castricum heeft in een brief aan het Directoraat-generaal Rijkswaterstaat de huidige situatie aangekaart. Omdat wellicht pas in 2006 een bescheiden suppletie zou gaan plaatsvinden, verzoekt de gemeente Castricum te overwegen of een suppletie al in 2005 kan worden uitgevoerd. De gemeente constateert de laatste drie jaren een stranddaling, die zich in geen dertig jaar daarvoor heeft voorgedaan. Zeker nu volgens de toelich ting in het concept werkschema kustsuppleties 2004 en doorkijk 2005-2008 van Rijkswaterstaat blijkt dat er sprake is van erosie van de kust bij Castricum aan Zee, hoopt de gemeente Castricum dat Rijkswaterstaat het verzoek om vroegtijdige suppletie wil inwilligen. LIMMEN - Zondag 26 juni zal de kunst groep K=ME tijdens de Kunstfietsroute in Limmen en omgeving, exposeren in de bovenzaal van Vredeburg, Dussel- dorperweg te Limmen, van 11.00 tot 17.00 uur. De leden zijn Ingeborg van der Heijdt, Meinard Kloppenburg, Hans Goedhart, Hans van Herwijnen en Ingrid Constance, allen schilders. Ingeborg koos dit jaar de regenboog als thema Ik zet mijn boog in de wolken, die zal het teken zijn van het verbond tussen Mij en de aarde. Gen.9/13. Haar olieverf schilderijen zijn vol symboliek: de duif als metafoor van de liefde, katten voor de angsten, rozen en lelies voor de vrouwe lijkheid en boven alles spant de regen boog zich als teken van vertrouwen. Haar werk vormt een mystieke ontdekkings reis voor eenieder die er naar kijkt. Hans Goedhart: Met name Impres sionisme, Expressionisme, Fauvisme en daaraan verwante stromingen in de schil derkunst hebben zijn bijzondere interes se. Hij is een allesschilder: mensen, land schappen, dieren, havens, allerlei uiteen lopende onderwerpen hebben zijn inte resse. Sinds 1985 volgt hij schilderlessen bij Angèle van denThillart. Zijn penseel voering is krachtig, de onderwerpen veel zijdig en zijn kleurgebruik is heftiger geworden. Mensen, maar ook landschap pen en havens. Meinard Kloppenburg laat deze keer mystiek en magisch-realistisch werk zien en werk met een eigen verhaal. Meestal ontstaan deze schilderijen na intense en bijzondere belevenissen en heeft hij dan de behoefte daar zijn eigen visie op te geven. Het zijn olieverf- en acrylwerken, naast pastel. Onlangs was ander werk van hem met dat van Hans Goedhart 'te zien HEILOO - De Heilooërs Harry Dekker, Paul Dekker en Patrick Duin zijn de afgelopen maanden op het huis adres De Ronge 11 druk bezig geweest met het maken van hun nieuwste crea tie voor het Tros tv-programa Ter land, ter zee en in de lucht. Drie jaar gelden deden de heren ook mee, onder de naam Oranje Overstuur, en wonnen toen de originaliteitsprijs met hun Formulel-voertuig. Op 4 juli aanstaan de doen de heren wederom een poging (vorig jaar kwam hun idee voor een voertuig niet door de selectie, het jaar daarvoor waren ze zich vergeten in te schrijven) met het onderdeel free wheelen. De opnames voor Ter land, ter zee en in de lucht vinden plaats op de Noorder Arcade in Alkmaar. Harry, Paul en Patrick rekenen zichzelf tot de kansehebbers, aangezien ze weer een zeer indrukweekend voertuig hebben gefabriceerd, in 'slechts' 195 uur. Het is een Nemo geworden van 2,5 bij 2 meter. Het team heet deze keer Finding Nance, omdat deze presenta trice dit jaar niet bij de opnames aan wezig is. De heren kunnen wel aanmoediging uit Heiloo gebruiken. Ga dus vooral op zondag 4 juli, rond 12.00 uur naar de waterkant van de Noorder Arcade! Martijn met voetbal. in Noordeinde, bij Graft. Hans en Ingrid zullen ook weer acte de presence geven met hun schilderijen. Hans toont Groninger landschappen in acrylverf. Zoals hij zegt: ,,Je kunt er lek ker mee werken, met je handen, een kwast of fijne sleper. En wel zorgen dat de zon van de goede kant komt." Ingrid heeft zich verder laten inspireren door eerder gemaakte collages. Door de wer king van verschillende kleuren ten opzichte van elkaar en de vorm van de weergegeven vlakken weet zij in een zui vere schildertechniek een verrassend ruimtelijk effect te bereiken. De muziek wordt dit jaar verzorgd door het duo HOED en de RAND, zijnde Jelle van der Molen uit Castricum en Peter van der Steen uit Noordwijk. Hun repertoire omvat Nederlandstalige poëzie, luister en drinkliedjes. CASTRICUM - De volgende leerlingen van het Jac P Thijssecollege te Castricum zijn voor hun examen geslaagd: Afdeling YMBO-TL Akersloot Lars van der Eng, Lieke van der Eng, Patty Ham, Roy Ottens, Geeta Oud, Danny Weel. Castricum Wytske den Baas, Bart Beentjes, Sander Blankendaal, Kim Bleijendaal, Martijn Bor, Ellen Cohen, Sue van Diepen, Billy Diepenveen, Rogier Dik, Mike Drent, Maarten van Duivenvoorde, Martijn van Duivenvoorde, Anne Glorie, Janine Groenveld, Eva Hamaker, Rianne Hoek, Jesper Hubers, Marius Jansen, Lisa Kamst, Willemijn Kokkeel, Mark Kokkelkoren, Chantal Liefting, Tim Lust, Rachel van Mook, Auke Nijenhuis, Frank Oosterhoff, Stacy Orij, Milou Plug, Frank Polfliet, Neil Pritchard, Jenny Schermer, Omar Sediq, Renske Smit, Annelie Smit, Jeffrey Sweeris, Ky Jung Thoes, Rick Veldt, Sander Vendel, Martijn Visser, Rick de Water, Jonathan Westdorp, René van Westerop, Fleur Witte. Egmond a/d Hoef Annabel van der Woude, Egmond Binnen Leonie Anthonisse, Nikki de Graaf, Dennis Palfenier. Heiloo Wesley Batéglia, Madya Donker, Sandra Götz, Vincent van Hensbergen, Sam How, Rogier Kaatee, Wendy Moerbeek, Manon Oudhoff, Tanja Palfenier, Rob Pilkes, Suzanne Pranger, Auke Puyt, Robbert Schut, Selva Stam, Linda Thinstra, Martijn v.d. Watering, Ernst van der Werft Chris Woodall, Robin Zwaan. Limmen Mark Dekker, René Dirkson, Marlène Duperrex, Lisanne Hendriks, Remco Metzelaar, Stefan Nuijens, Ilse Pletting, Nikki Teijsse, Chella Valkering, Koen Winder. Afdeling HAVO Akersloot: Daan van der Eng, Dirk Groneman, Gert Hoogland, Verony Jansen, Denise Krom, Tim Leyen, Jan Mooij, Pauline Roemer, Rick Sombroek, Marije Terluin, Rob van der Velden, Dennis Veldhuis, Miriam Veldt, Roy Vonk. Castricum Shoaib Amini, Amber Bakker, Maaike Beentjes, Remco Beentjes, Reijer Bets, Anouk Boot, Sander Breedveld, Marlieke de Brouwers, Jitske van Bruggen, Stephanie Doggen, Joey Elzas, Bas Goyarts, Ellis Goyarts, Sil Haringa, Frank Hattink, Daan Heidens, Christa Hertogh, Lara Huiberts, Amber Huisman, Joris Janzen, Lotte Jobse, Paul Kaandorp, Annet Kager, Ellis Kloekke, Mike van Kruchten, Karlijn van der Laan, Jasper de Lange, Jorik van Mechelen, Sabien Metselaar, Jody Nanne, Inge Rol, Peter van Sabben, Maik Schermer, Jesper Schuyt, Bas Stengs, Laura Stroomer, Guus Stuifbergen, Rob Touber, Judith Trakzel, Roel Veldman, Jordy Vemeulen, Ruben Wassink, Tim van der Weiden, Frank Welp, Imme de Winter, Ber de Wit, Lysanne Worm. Egmond aan den Hoef Martijn Groot, Iris van de Pol, Sterre van der Pol, Roel Ranzijn, Nienke Verweij. Egmond-Binnen Anita Baart, Cairan Baltus, Denise Dorhout, Nick Kaptein, Nancy Kareis, Rob Koning, Chris van der Molen, Ilse Pepping, Wilco Schuit, Adri Valkering, Trude Weijers, Ruben Westmeijer. Heiloo Daphne Admiraal, Janneke Admiraal, Nicole Baas, Maartje Balk, Lien Blesgraaf, Pauline Bosman, Wieger Bronstring, Wendy Brouwer, Niels Dirkson, Jip Duijn, Miriam Heijne, Joran Heimering, Cynthia Hurts, Jacobine Jansen, Paulien Jonker, Mirte Kaan, Lianne Kaptein, Jacintha Knijn, Charlotte de Koning, Michelle Kooijman, Tim Koomen, Nicolet Koopman, Robin Kuyper, Benjamin Langeveld, Anouk van Linden, Dirk Littooy, Dionne Luchtmeijer, Annemiek Maquiné, Michael Molenaar, Liselot Mulder, Vincent de Nooyer, Lindsey Punt, Janneke Sewalt, Edith Stavenuiter, Janne Sterke, Andrea Stoop, Floor Tetteroo, Alan van Velzen, Michèle Visser 't Hooft, Johan Zandbergen. Limmen Otto Admiraal, Stefanie Admiraal, Barry Blekemolen, Marijke Dokter, Eva Ebbing, Mariska Glorie, Joyce Groot, Jasper Hendriks, Michelle van het Hof, Mary Hoogeboom, Ron Houtman, Nienke Kruidenberg, Nikki Kuijs, Nick van Leen, Sandra Metzelaar, Inge Mooy, Jordi Paeper, Laura Pepping, Pieter Pepping, Thijs Pepping, Pandora van Rees, Lisa Reijnders, Manon de Ruijter, Dyan Schotanus, Rob Sentveld, Barbara van Urk, Alex Valkering, Miranda Valkering, Jessica van de Voort, Jaap Welboren, Marloes Zomerdijk. Afdeling VWO Akersloot Marleen Kerssens, Monique Kerssens. Castricum Lisanne Balk, Ron Beentjes, Rick Bennink, Renee Bleijendaal, Ruben Buitenhuis, Rene Corbet, Thijs van Dongen, Linda Eibers, Reindert Emmens, Anne van de Groenekan, Sander G?ndogan, Matthijs Hakkert, Tim Hamaker, Daan van der Helm, Berend Hoogendijk, Sten ter Horst, Lenneke Jobse, Marloes de Jong, Rogier Kemperman, Erik Kloosterboer, Nienke Kluft, Rick van Kruchten, Remco de Lange, Elmer Leemhuis, Vincent van Leeuwen, Tom Nota, Vincent Opheikens, Olivier Pluut, Roman Rafig, Stephanie Retèl, Ahmed Sediq, Rosa Sloot, Marieke Spitteler, Babette Swart, Joost van der Veen, Coralie Zwarenstein. Egmond aan den Hoef Mark Gronsfelt, Nathaüe Groot, Aafke van der Heijden, Ilse de Jong. Egmond aan Zee Rogier Schotvanger. Egmond-Binnen Marga Admiraal, Linsey de Boer. Heemskerk Gerrit Jan Brouwer, Jorinde Paulissen. Heiloo Jeroen Bijlsma, Rixt de Jong, Bart de Keijzer, Cynthia Koch, Robin Peereboom, Tatjana Schaap, Kate Schut, Marieke Stammes, Youri van Veen, Pie van der Wind. Limmen Eva van den Berg, Tjeerd Blom, Jerrie Bruins, Jori Castricum, Bonnie van Geldorp, Nick Kappen, Kevin Keijzer, Robert Kuijper, Manon Metselaar, Nanda Mooy, Japser Revers, Alex de Ruijter, Jennifer Schregel, Mark Valkering, Linda de Vries, Vincent Wolkenfeit, Inge Zomerdijk. Uitgeest Roos Boudewijn, Phu Do, Daniëlle Doesburg, Ashanti Duinmaijer, Joris van der Flier, Sabrina van Gelderen, Anne- Marieke Kuys, Anita Muijderman, Maarten Nederlof, Altine de Reus, Mark Rijnsburger, Jeroen Rodenburg, Linda Snak, Guusje Tromp, Martine Welbers. Orgelconcert in Hervormde Kerk CASTRICUM - In de Hervormde Kerk, Kerkpad 1 te Castricum wordt op maan dag 28 juni het eerste orgelconcert gege ven in de concertserie van 2004. Het con cert zal worden gegeven door Thea Riesenbos (orgel) en Dick Hollander (bariton) Tijdens het concert zult u afwisselend kunnen luisteren naar orgel solo en de combinatie van orgel met bari ton. Het orgel in de Hervormde Kerk is een kabinetorgel gebouwd omstreeks 1740 door Christiaen Müller uit Amsterdam. Op het programma staan o.a. werken van H. Purcell, G.F. Handel, Ch. Wesley en D. Scarlatti. Dick Hollander studeerde zang bij Max van Egmond. Hij dirigeert verschillende ensembles. Naast solowerk in oratoria geeft hij ook liederenrecitals. Hij gaf tal rijke concerten in binnen- en buitenland. Naast zijn werk als musicus geeft hij workshops en lezingen Innerlijke muziek. Hierbij worden klanken en meditatietechnieken met elkaar in ver band gebracht. Thea Riesebos studeerde aan het conser vatorium orgel, clavecimbel en kerkmu ziek. Zij geeft vele (orgel)concerten zowel in Nederland als daarbuiten. In Duitsland concerteerde zij veelvuldig op de beroemde Silbermann-orgels, o.a. in Fraureuth, Glauchau en op vele andere orgels en plaatsen. Aanvangstijd: 20.00 uur, kerk open 19.30 uur. Kaartverkoop voorafgaande aan het concert in de kerk, toegangsprijs E 4,- CJP/65+ E 3,50. w «Noord-Holland Noord 1 112 0900-1 88441

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 8