C.H. Groefsema zaterdag Koninklijk Onderscheiden Odwin Bink wint RABO Dubbele Lus van Castricum Taekwondo examens bij Dojo 't Loo Media TAnNES 2004 Timmerdorp in Egmond in teken van zon, zee en strand Adelbertusakker Russische klanken op de Jascha de Goede wint WP Sport UITKIJKPOST - 30 JUNI 2004 - PAGINA 10 Uitslagen Double Stars Sport en Speldag GTH Zwemdiploma's Ronald Kuin sterk Hopelijk geen spetterend optreden van de Terriërs Juiste foto van Sander Piet Glas Vennewater toernooi Botendag in Limmen HSV Open Dubbeltoernooi IVN wandeling door de Wimmenuminerduinen Zeldzame planten kijken in Egmondse duinen Galerie Conny van Kasteel Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst Rabobank Honkbal: Senl-AMVJ/USl 14-1, Quick 1-Sen2 1-11, Urbanusl-Sen3 10-6, Sen 4- DSS5 5-18, Jun-Koedijk 12-2, Alcma- rial-Pupl 0-9 en 3-3, Herons2-Pup2 3-6. Softbal: Hoofddorpl-Damesl 3-13, Sea gulls 1-Dames2 19-5, Hoofddorp 1-Adsp 18-9, Adsp-TIW 14-13, Kinheim-Pup 25-6, Heren3-Heren2 13-7, Bears 1-He- ren4 19-7, Bears2-Heren4 23-1, Peanuts -BanTopa 17-17 en 17-16. HEILOO - Op zaterdag 26 juni heeft burgemeester A.H. den Boon aan de heer C.H. Groefsema uit Heiloo een Koninklijke Onderscheiding uitgereikt. De heer Groefsema (69) is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Hij kreeg het versiersel opgespeld bij zijn afscheid als trainer bij de sportvereni ging Dojo 't Loo. Sinds 1960 heeft de heer Groefsema zich ingezet voor de judosport. Eerst bij de sportacademie Nauwelaerts de Agé, later voor de sportvereniging Groefsema en sportvereniging Dojo 't Loo. Deze activiteiten komen ten goede van de lokale samenleving. Juist in een tijd dat er hernieuwde belangstelling bestaat voor waarden en normen, heeft de heer Groefsema gedurende vele jaren op ver antwoorde en bekwame wijze via de judosport talloze jongeren zelfdiscipline en respect voor de medemens bijge bracht. Met ingang van het seizoen 2003 heeft de heer Groefsema zijn laatste trai nerschap neergelegd. In 1960 is de heer Groefsema gestart met lessen judo en jiu-jitsu bij de gerenom meerde sportacademie Nauwelaerts de Agé in Bloemendaal. Hij was toen zelf een zeer verdienstelijke wedstrijdjudo ka. In 1967 start hij samen met zijn vrouw een eigen sportschool aan de Zevenhuizerlaan te Heiloo. In 1974 wordt de sportschool omgezet naar een sportvereniging. De sportvereniging zoekt onder leiding van de heer Groefsema naar eigen huisvesting die zij uiteindelijk verwerft aan de Bergeonstraat 28. In dezelfde periode gaat de sportvereniging zich richten op meer takken van sport. Op 19 juni 1985 wordt per notariële acte Sportvereniging Dojo 't Loo opgericht. De heer Groesema wordt als nestor geëerd door de grote dojo-zaal bij de officiële ope ning in 1997 naar hem te vernoemen. De heer Groefsema is werkzaam geweest bij de Politieschool te Bloemendaal (1956-1957), bij het Psychiatrisch Centrum St. Willibrord te Heiloo (1959-1971) en laatstelijk bij het Provinciaal Ziekenhuis Duin en Bosch te Castricum (1971-1988), vanaf 1985 als hoofd van de wasserij. HEILOO - De Gym- en Turnclub Heiloo heeft afgelopen zaterdag haar jaarlijkse sport- en speldag gehouden. Net als tijdens de voorafgaande jaren regende het in de ochtenduren hetgeen menige telefoontjes bij de organisatie opleverde over het al dan niet door gaan. Maar het ging door en het werd steeds mooier weer. Ook dit jaar had den zich weer veel kinderen van GTH ingeschreven. Zij mochten een vriendje of vriendinnetje meenemen. In totaal waren hadden zich 165 kinderen aange meld. Sport en spel De organisatie kon ook dit jaar weer rekenen op een groep enthousiaste ouders die het leuk vond om een groep je kinderen te begeleiden of bij spellet jes te assisteren. Traditiegetrouw bestaat de sport en speldag uit drie onderdelen: een zogenaamd- bosspel. Het woord zegt het al: een spel dat in het bos wordt gespeeld. Dit is voor ieder van de drie leeftijdsgroepen waarin de kinderen verdeeld worden een ander spel. Zo gingen de jongste kinderen op dierengeluidenjacht waar ze, naast onder andere een vogel, een eend of een kikker ook een slang moesten opzoeken. De kinderen van de middelste groep waren postbezorgers. Voor de oudste kinderen bestond het bosspel dit jaar uit een spannend vlag veroveren met gymnastische onderdelen. Zonder tac tiek, inzicht en samenwerking lukte het niet om de vlag van de tegenstanders te veroveren. Hopelijk houden de Terriërs het ditmaal wel droog... De heer Groefsema luistert aandachtig naar een toespraak, (foto MSP) Spellet] escircuit Een ander onderdeel is het spelletjescir cuit bestaande uit diverse spelletjes waaronder een grote trampoline en een prachtige parachute waarbij allerlei figureren gemaakt konden worden Verder was er een heus atletiektraject uitgezet: met hoogspringen, versprin gen, hink-stap-sprong, speergooien enz.. De score werd genoteerd en iedere deel nemer mocht zijn of haar scorekaart mee naar huis nemen. Ihssen de bedrij ven door was er steeds een lekkere beker limonade en de dag werd afgeslo ten met een ijsje voor alle deelnemers. HEILOO - Op zaterdag 19 juni is er in zwembad 't Vennewater afgezwom men voor het C-dilpoma en de overle- vingszwemdiploma's. De volgende kin deren zijn geslaagd. Overleving Brons: Hugo de Groot en Stijn Hollander. Zilver: Sheetal Kruithof, Wijnand Meines, Rik Ruigrok v/d Werven en Emma v/d Pal. Goud: Ayla en Kathy Agasi, Ditte de Lange, Sander Veter, Wietske Postma, Bonnie en Stan Liefting, Francis Kweldam en Madhuri Kruithof. C-dipIoma: Matthijs de Koning, Ester en Muriel Bernards, Megan Haazelager en Noortje Dijkstra. CASTRICUM - Tijdens het NK atletiek voor junioren hebben drie Triasleden meegedaan. Ronald Kuin leverde de meest opvallende prestatie door in de serie op de 400 m. (junioren B) al een clubrecord neer te zetten van 50.35. In de finale wist hij net geen eremetaal binnen te slepen (5). Het hinkstapspringen lever de hem een elfde plek op (12.17). Maarten Gouda (ook B-junior) hep in 4.24.72 op de 1500 m. naar een knappe zevende plaats. Jilles Wittebrood werd op de 800 m. in de serie uitgeschakeld (2.03.12). HEILOO - Na een redelijk nat optre den vorig jaar bij Te Land, ter Zee en in de Lucht proberen vier leden van hoc keyclub de Terriërs het opnieuw. Zaterdag 3 juli om 12.30 uur gaan ze van de schans af in Alkmaar. Het Terriers on Tour-team, zoals ze zich zelf noemen, bestaande uit Mig, Teun, Kevin en Sander zal dit jaar proberen om wel op de baan te blijven. De voor bereidingen voor het onderdeel 'Snel naar de bel' zijn in volle gang en uit het niets verschijnt er in een achtertuin in de Laan van Muys een voertuig dat vol ledig bestaat uit hout. Sander: „Mocht het namelijk onverhoopt zo zijn dat wij in een vroegtijdig stadium het 'parcours' gedwongen dienen te verlaten, dan blij ven wij in ieder geval drijven en indien gewenst kunnen wij direct naar Heiloo terug varen." Ook de toeschouwers kun nen meedingen naar fantastische prij zen! Op de dag zelf kan men zich inschrijven voor het onderdeel 'spijker broek hangen'. Het belooft een gezellige dag te worden, komt allen naar het Noord-Hollands kanaal in Alkmaar. CASTRICUM - Ondanks de harde wind en dreigende bewolking verschenen toch veel sporters op woensdag 25 juni aan de start van 25ste Dubbele Lus van Castricum. Het weer maakte van het loop- en wielerevenement een grote uit daging; op de ene helft van het parcours' hadden de lopers en wielrenners de wind in de rug en op de andere helft pal tegen. De avond werd afgesloten met een span nende wielerwedstrijd voor elite en neo- amateurs. Vanaf het begin werd er hard gereden. De harde wind splitste het pelo ton in tweeën. Er viel een groot gat. Uit de kopgroep ontsnapten met nog een paar ronden te gaan Odwin Bink en Heemskerker Sander Lorman. Vlak voor het einde kregen de vluchters nog gezel schap van Paul Sneeboer. Uiteindelijk mocht Odwin Bink het erepodium beklimmen. De Amsterdammer sloot een zware finale winnend af. Bink bleef in de sprint Paul Sneeboer en Sander Lorman voor. Bij de stratenloop werd Peter Res uit Heemskerk eerste. De atleet van AV Castricum legde de winderige 6.000 meter af in 18.34 minuten. De tweede en derde plek werden behaald door Ronald Schröer en Hessel Posthuma. Bij de dames ging de winst naar de Suzanne Wiertsema uit Breezand; de andere podi umplaatsen waren voor Esther van der Blom en Bettina Haupt. Uitslagen wielrennen: Elite/neo-amateurs: 1 Odwin Bink (Am sterdam), 2 Paul Sneeboer (Bovenkar- spel), 3 Sander Lorman (Heemskerk). Amateurs B: 1 Roy Snijders (Limerte), 2 Jan Koper (Heemskerk), 3 René van der Lee (Haarlem). Uitslagen stratenloop: Mannen senioren 16 tot en met 39 jaar: 1 Peter Res 18.34,2 Ronald Schröer 18.53, 3 Hessel Posthuma 19.07. Mannen veteranen 40 tot en met 49 jaar: 1 Louis Dam 19.47,2 Peter Burger 19.57, 3 Fridthjof Koomen 20.32. Mannen veteranen 50+: 1 Theo Versteegen 23.10, 2 Nico Brakenhoff 23.15,3 Peter A. Doman 23.18. Dames senioren 16 tot en met 34 jaar: 1 Suzanne Wiertsema 21.13, 2 Esther van der Blom 26.25,3 Bettina Haupt 28.51. Dames veteranen 35+: 1 Monique Andriessen 22.58, 2 Sandra Baatsen 26.02,3 Gerda van der Zande 26.07. Jongens 12 tot en met 15 jaar: 1 Emiel Admiraal 10.56,2 Bob Veldkamp 11.03,3 Mare Zoontjes 11.08. Meisjes 12 tot en met 15 jaar: 1 Marielle Klaassen 12.04,2 Lianne Koopman 12.14, 3 Wendy Nanne 12.25. Jongens 8 tot en met 11 jaar: 1 Joris Hollander 11.38, 2 Sem van Amersfoort 11.50,3 Jort Kaandorp 11.53. Meisjes 8 tot en met 11 jaar: 1 Amee Hurkmans 12.54, 2 Lenneke Beeldman 13.13,3 Maud van der Wurf 13.26. Jongens 5 tot en met 7 jaar: 1 Sven Schoonebeek 6.34,2 Mike Lagerweij 6.59, 3 Pepijn Stet 7.02. Meisjes 5 tot en met 7 jaar: 1 Meinske 'Haak 7.34, 2 Renee Meijers 7.52, 3 Fien Kivit 8.04. De volledige uitslagen zijn te vinden op www.avcastricum.nl. EGMOND - Om het seizoen 2003-2004 op passende wijze te besluiten zal het Alkmaars Russisch Gemengd Koor Bjeijozka op zaterdag 10 juli een slotcon- cert verzorgen op de Adelbertusakker tussen eetcafé de West en restaurant de Boerewagen te Egmond-Binnen. Het concert dat gratis toegankelijk is en om 20.00 uur begint, zal bestaan uit werken uit de Russisch orthodoxe liturgie en uit Russische volksliedjes. Bjerjozka, dat onder leiding staat van dirigente Svetlana Tsariova, hoopt met medewerking yan de weergoden er een bijzondere gebeur tenis van te maken op deze lommerrijke historische grond, waar de rustgevende sfeer nog verhoogd wordt door de hout snijwerken van kunstenaar Jos Apel doorn. Belangstellenden worden uitge nodigd om bij dit concert aanwezig te zijn. Het publiek wordt aangeraden om voor hun eigen gemak een klapstoeltje mee te nemen naar de akker. Verdere info: tel. 072-5063671, of www.bjeijozka.tk. HEILOO - Op de nieuwe tennisbanen van TV het Vennewater is afgelopen week het open toernooi WP Sport Media TAnNES gespeeld. In het goed bezette toernooi wist Jascha de Goede in de heren enkel 3 te winnen van Mare van Thin met 6-3 6-3. Jascha speelde een solide partij. Rustig en zelfverze kerd eiste hij de overwinning voor zich op. Marc, die wat last van zijn arm had, kon niet door het spel van Jascha heen slaan. Enigszins teleurgesteld moest hij zich neerleggen bij het resultaat. Jascha daarentegen was uiteraard zeer content met zijn overwinning. Bij de dames enkel 3 was Marinka Blom de sterkste. De heren dubbel 3 finale werd uitein delijk gewonnen door Marco Heemskerk Mark Limmen. In deze spannende finale wisten zijn hun tegen standers Erik Dijkman Dulkes Frits Porck te verslaan (7-6 /6-3). Daarmee zijn Mark en Marco direct koploper in de strijd om de grote prijs van Heiloo. De Grote Prijs is voor de heren dubbel 3 speler die over de 3 toernooien in Heiloo (hierna nog de Dors en HSV dubbel) de meeste punten verzamelt. De stand van de grote prijs van Heiloo t/m week 26 is: 1. Marco Heemskerk en Mark Limmen 10 punten, 2. Frits Porck en Eric Dijkman Dulkes 6 punten. De dames dubbel 3 finale startte zon dagmorgen om 9.30 uur. Alle vier de dames stonden echter meteen óp Vorige week plaatste de Uitkijkpost de uitslagen en een foto van de Goodbookers Wielrronde van Limmen. Helaas correspondeerde de foto niet met het onderschrift, dat luid de: 'De handen kunnen omhoog. Sander Lormans wint de GoodBookers Wielerronde van Limmen 2004!' De foto die wij plaatsten was echter niet van Sander Lormans. Hij won inder daad de Ronde bij de Elite. Deze finishfoto betreft dan toch echt Sander Lormans. HEILOO - Het bij velen zeer populai re biljarttoernooi wordt dit jaar alweer voor de elfdemaal georganiseerd en gehouden in Sportcentrum Het Vennewater. De speeldata zijn vastge steld op 27,28 en 29 augustus. Het maxi mum aantal deelnemers(sters) is 64. Op vrijdag en zaterdag wordt er gespeeld in poules van vier personen. Op de finale dag (zondag) wordt het knock out systeem toegepast. Speelt u een moyen ne tussen 1.00 en 5.00 en wilt u mee doen dan kunt u zich opgeven bij Nico Lapere, Tulpencroftlaan 19, 1851 XL Heiloo of Joop Baltus, Lamoraalweg 38, 1934 CB Egmond a/d Hoef. Het inschrijfgeld bedraagt E 7,-. De slui tingsdatum van inschrijving is 16 juli. scherp en uiteindelijk wonnen Ariane Timme Reina Forakis met drie sets (6-4 3-6 6-4) van Danny Minkema Judith Hopman. Later op de dag ston den Ariane en Judith weer tegenover elkaar, maar nu in de finale gemengd dubbel 3. In wederom drie sets wist Ariane samen met haar partner Mark Sijthoff te winnen van Judith Hopman en Dave Holman. Traditiegetrouw heeft TAnNES naast het tennis gezelligheid hoog in het vaandel staan. De hele week stond in het teken van Holland (en Oranje). Vele deelnemers stonden zelfs in rood- wit-blauw of oranje kleding op de ten nisbaan. Ook de voetballiefhebbers kwamen goed aan hun trekken met een groot scherm in de kantine en op het terras lag een waar voetbalveld. Hollandse spreuken op de muur, een smartlappen koor, echt Hollands weer en het enthousiasme van de deelnemers en LIMMEN - De watersportvereniging Limmen houdt zondag 4 juli de jaarlijk se bijeenkomst, de zogenaamde Botendag op het landje aan het Overdie vanaf 13.00 uur. Veel mensen zullen mis schien denken, bestaat er in Limmen een watersportvereniging? Inderdaad! Nu is het ook geen club, dié bol staat van activiteiten, maar is het simpelweg een groep mensen, die het heerlijk vindt om met mooi weer de rust op te zoeken bij het mooie water en natuurgebied 't Die. Naast het natuurgebied van het Noordhollands Landschap, ligt een groenstrook aan de Laandervaart het voor de watersporters zo bekende 'land je'. Velen hebben hier surfen geleerd. Je staat zo weer op de plank, want het Overdie is ondiep. Na alle inspanningen kun je even lekker uitrusten op het land je. De niet surfers kunnen met of zonder boot zonnen of vissen of zomaar lekker relaxen. Dit mooie plekje wordt dan ook met de kano, peddelend of op de surf plank of met een bootje door veel men sen bezocht. Dit ter informatie voor nieuwe bewoners, leden. Het voornaamste doel is voorts ernaar te streven het landje te behouden, zodat vele mensen hiervan kunnen blijven genieten. Eenmaal per jaar, dit jaar zon dag 4 juli, houden de leden vanaf 13.00 uur een gezellig middag op dit landje. Speciaal voor de kinderen worden ook dit jaar activiteiten georganiseerd zoals bijvoorbeeld stokbrood bakken en appels poffen boven houtskoolvuur. Voor informatie en evt. nieuwe leden kunt u contact opnemen met de secreta ris, W. Smakman, tel. 072-5053651. toeschouwers deden de rest. Kortom, het open tennistoernooi WP Sport Media TAnNES 2004 was gedurende negen dagen lang een waar (tennis)spektakel. HEILOO - Zaterdag 3 juli start voor de 21ste keer het Open Dubbeltoernooi van de Tennisvereniging HSV. Op het park aan de Bayershoffweg zullen ruim 400 spelers en speelsters in de klassen 3 t/m 8 met elkaar de strijd aan gaan. De finales worden gespeeld op zondag 11 juli. Het merendeel van de wedstrijden zal 's avonds en in het weekend gespeeld wor den. Op woensdagavond is er five muziek en op zaterdagavond is er een feestavond met een avondvullend optreden van Ruud Jansen. De herendubbel-3 catego rie is traditioneel de uitsmijter op de fina ledag van het open toernooi. Nieuw dit jaar is dat er in deze categorie ook gespeeld gaat worden om de beste van de drie open toernooien in Heiloo. Omdat het HSV Dubbeltoernooi het laatste is van deze drie zal de eindstrijd om de 'Grote prijs van Heiloo' dan ook plaats vinden op dit toernooi. Met inschrijvin gen van regionale topduo's als van Tuin/Duijvestijn, Meure/van der Poel en Holman/Groen lijkt een mooie strijd in de herendubbel-3 gegarandeerd. Of meldt u aan via www.pwn.nl/boekin- gen. De deelnamekosten bedragen 3 euro. Dit bedrag is inclusief eenmalige toegang tot het Noordhollands Duinreservaat. De excursie start om 10.00 uur vanaf parkeerplaats de Nollen gelegen aan het Nachtegalenpad: het weggetje westelijk vanaf de Herenweg in Egmond a/d Hoef. De duur van deze wandeltocht is ongeveer 2 uur, afhankelijk van wat u onderweg allemaal ziet. EGMOND - Gewoon lekker lopen door het duin. En onderweg uitleg krij gen over wat er groeit en bloeit dqor een natuurgids van het IVN. Op zondag 4 juli om 10.00 uur staat de gids weer voor u klaar bij het Sportcentrum de Watertoren in Egmond aan Zee. De zomer is weer begonnen en veel plan ten staan in volle bloei. Met name de planten die thuishoren in het Zeedorpenlandschap waar de wande ling door heen gaat. Oorsilene, nachtsi lene, liggend stalkruid zijn maar een paar namen die u onderweg kunt horen. U gaat ook langs het Starrenvlak, waar altijd wel leuke vogels te zien zijn. Een verrekijker is aanbevolen. De tocht gaat door PWN gebied, een duinkaart is verplicht. Er wordt een bijdrage gevraagd van E 1,50 per volwassene en E 1,- per kind. EGMOND - Dinsdag 13 juli gaat het timmerdorp van Egmond aan de Hoef weer van start. Het timmerdorp is voor ieder kind, in de leeftijd van 6 t/m 12 jaar, dat in Egmond aan de Hoef woont. De kinderen kunnen drie dagen naar hartelust timmeren, schilderen en versieren op het terrein tegenover de St. Jozefschool. Dit jaar staat het in teken van zon, zee en strand en heet het dorp: Bon Bini Beach. De bedoeling is dat er van alles gecreëerd wordt wat met het thema te maken heeft: Strandpaviljoens, red dingsbrigade vuurtorens, noem alle maal maar op. Natuurlijk wordt er een burgemeester gekozen en ook zal er een heuse strandwacht gekozen wor den door een lid van de Egmondse Reddingsbrigade. Op de donderdag gaat er het een en ander veranderen. Voorgaande jaren werden er spelletjes gespeeld op het terrein en heerlijke frietjes gegeten. Hoe het er dit jaar uit komt te zien: dat blijft nog even, epn verrassing. Maar de vrijmarkt op de donder avond blijft natuurlijk behou den. Het timmerdorp vindt plaats op dins dag 13, woensdag 14 en donderdag 15 juli, inschrijven in het dorpshuis de Hanswijck alleen op 1 juli van 19.00 tot 20.30 uur. Alleen die avond kan er ingeschreven worden tot een maximum van 120 deelnemers. Alles wat meer of later binnenkomt komt op een wacht lijst te staan, mocht er iemand afvallen. Kosten: 6 euro en een dagdeel (och tend of middag) hulp van een ouder per kind. Voor meer informatie kunt u terecht bij Jakob Pronk tel. 072- 5065432. De inschrijf formulieren wor den via de Hoever scholen verspreid. Extra inschrijfformulieren zijn ook op de inschrijfdag 1 juli om 19.00 uur in het dorpshuis de Hanswijk beschikbaar. Timmerdorp uit vorige jaren. EGMOND - Zaterdag 10 juli gaat bos wachter Luc Knijnsberg om 10.00 uur met liefhebbers op zoek naar bijzonde re planten in de Wimmenummerduinen bij Egmond aan de Hoef. Hij vertelt u hoe bijzonder dit door PWN beheerde duingebied is. Veel zeldzame soorten voelen zich hier goed thuis in het zoge noemde zeedorpenlandschap. Enkele voorbeelden zijn Bremrapen, Nacht silenes en Ossetong. Juist in deze dui nen komen soorten voor die uniek zijn voor Nederland. Deze wandelexcursie is geschikt voor personen vanaf 12 jaar. U kunt zich voor deze ontdek kingstocht telefonisch' aanmelden via 0800-7966288. Dit gratis telefoonnum mer is de hele week bereikbaar. Langskomen bij De Hoep kan natuur lijk ook; te vinden aan de Johannisweg 2 te Castricum. HEILOO - Taekwondo wordt in de volksmond ook wel eens Koreaans karate genoemd. Taekwondo is inder daad uit Korea afkomstig, maar het heeft een heel eigen sfeer en technieken ten opzichte van karate. Dit komt met name tot uiting in de vele voettechnie ken die de sport rijk is. In Amerika is het taekwondo zeer populair, en ook in Nederland mag deze dynamische sport rekenen op een snel stijgende popula riteit. Taekwondo is zeer spectaculair om te zien, maar zeer zeker ook om te doen. Afgelopen zondag werden bij Dojo 't Loo examens afgenomen door docent Felix Bourret, één van de nesto ren van de sport in Nederland. De exa mens waren allen van een hoog niveau en spectaculair om te zien. De volgende banden en slippen werden behaald; Gele slip; Tamara Hillebrink, Dennis Leeuwenburgh, Emma van der Molen en Tristan Kaandorp. Blauwe slip: Bart de Keijzer en Lindsey Vlaar. Gele Band; Noah Eelman, Indy van der Heijden, Elmar Lambers, Stella van Mever, Tiffany Vlaar, Saskia Wiebering, Manon Baas, Youri van Veen en Anne Wisman. De groene band was wegge legd voor Dao Schut en Matthijs Wolzak, terwijl de blauwe band werd behaald door Alexa Haijs. Voor de geïnteresseerden; de beste manier om eens kennis te maken met deze mooie sport is om gewoon eens mee te doen. Op de foto het spectaculaire onderdeel van het doorschoppen van houten plankjes. HEILOO - Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst, dit geldt zeker voor de honk en softbalvereniging Double Stars. En dan vooral voor de heel jeugdige speler tjes, de Peanuts. Deze spelen alle zondagen 'dubbele sterren' van de hemel met een geweldig resultaat. Tot nu toe, vanaf het begin van de competitie, zijn deze heren en dame ongeslagen. En hebben maar enkele wedstrijdjes gelijk gespeeld. Elke donderdag wordt er onder leiding van Gert Paul fanatiek getraind en op zondag spelen de mannen en vrouw' hun wedstrijdjes. Onder professionele coa ching van Rob wordt de ene homerun na de andere geslagen. Zelfs vangballen worden al de gewoonste zaak van de wereld voor dit gedreven stel. Aanstaande zondag spelen zij hun laatste wedstrijd tegen Alcmaria en gaan dan, volgens eigen zeggen, de zomer in als zomerkampioen. Na de zomervakantie komen de kinde ren weer in actie en op zondag 26 september kunt u ze in levend lijve aanschou wen op het tornooi van de Double Stars. EGMOND - Bij Galerie Conny van Kasteel vindt expositie 28 plaats. De vernissage is op 10 juli van 16.30 uur tot 19.30 uur, de kunstenaars zijn aanwe zig. Er wordt werk tentoongesteld van Loek Bos, Marry Teeuwen Inge Besgen, Yvonne Kracht en Pino Barilla. De expositie vindt plaats van 10 juli tot en met 26 september. Openingstijden donderdag tot en met zondag tussen 15.00 en 19.00 uur en volgens afspraak, de galerie is gesloten van 5 augustus tot en met 12 septem ber. Conny van Kasteel vindt u aan de Noorderstraat 4+5 te Egmond aan Zee, tel. 072-5067151, kijk ook op www.gale- rieconnyvankasteel.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 10