Prachtige dag voor Parkgolf Heiloo Op naar de finale! I Storm raast over Heiloo, maar schade valt mee Sinnige's Fruit, munt uit! mascotte BRINK krant Kees &Kees -550 öfw*4* Circus Herman Renz in Heiloo BORDEN HOPMAN 09 Bil HET BEHALEN VAN DE EK-FINALE Gratis Geboortekaa^s edri mvjjfckariiiin Eia n 5J-gr' - 1 mn Vlaaien 95 Saucijzen €i qq broodjes 1 $9 ,A PE L L A ERA verkóópt huizen! Ook uw huis? stukken j„, Kipsatevlees cC00aardbeien J. 4 Mi Tuesday B\ue NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN Ook op interne HEILOO -Op zondag 27 juni werd voor het derde jaar op rij Parkgolf Heiloo gehouden door de Lions Club Heiloo, Limmen en de Egmonden. Voor dit inmiddels zeer succesvolle evenement was het recreatiegebied Noorderneg en Zuiderneg omgetoverd tot een schitterende 18-holes golfbaan, na een wekenlange voorbereiding door <Je leden van de Lions Club van maai en, greens aanleggen en onderhoud. Op de dag zelf waren ook nog eens zeven tig vrijwilligers actief. Doordat de kosten laag werden gehou den, en alle achttien holes werden gesponsord door lokale en regionale ondernemingen, kon ook dit jaar weer een geweldig bedrag bij elkaar worden gegolfd voor het goed doel. Na Stichting Veldwerk en Kinderhuis j\ntonius van vorig jaar, was dit jaar gekozen voor Hospice Alkmaar. Hospice Alkmaar Hospice Alkmaar biedt gastvrijheid, begeleiding, verzorging en een plaats waar mensen die ongeneeslijk ziek zijn zich voor kunnen bereiden op hun ster ven. Hospice Alkmaar streeft er naar de laatste levensfase van haar gasten zo leefbaar en waardig mogelijk te laten verlopen. Zij proberen de zorg zoveel mogelijk af te stemmen op de wensen en behoeften van de gasten, waarbij volop aandacht is voor zowel de licha melijke, de geestelijke, de sociale als de spirituele omstandigheden. Hospice Alkmaar biedt de zorg vanuit een alge mene grondslag en is voor iedereen, ongeacht levensovertuiging of achter grond. Persoonlijke aandacht, pijn- en symptoombestrijding staan voorop in de zorg, verzorgd door verpleegkundi gen/verzorgenden die 24 uur per dag aanwezig zijn voor deskundige zorg en begeleiding. Per dag zijn daarnaast een aantal vrijwilligers aanwezig die de ver pleegkundigen helpen bij de werk zaamheden, maar ook ingezet worden om met de gasten naar buiten te gaan, samen de krant te lezen of er gewoon te zijn. Dankzij de steun van charitatieve instellingen, maatschappelijke instellin gen, koepelorganisaties en verenigin gen kan de Hospice Alkmaar haar fan tastische werk blijven doen. Carel Schoppink en Piet Duijneveld konden namens het comité van Parkgolf Heiloo een mooie cheque overhandigen, ter waarde van maar liefst 15.000. Deze werd namens Hospice Alkmaar in ont vangst genomen door Elles Jonker. Dit bedrag is bijeen gegolfd door maar liefst 180 liefhebbers van het golfspel, die in groepjes van vier het traject lie pen. Dit hadden zelf nog meer mensen kunnen zijn, aangezien de organisatie dit jaar meer aanmeldingen dan moge lijk voor het evenement had gekregen. De sfeer was geweldig, waarbij ieder een zeer ontspannen genoot van een mooie dag golfen. Sommige sponsors hebben zelfs dezelfde dag nog voor vol gend jaar besproken. Succes gegaran deerd voor volgend jaar, aan de organi satie zal het niet liggen. Winnaars De feestelijke prijsuitreiking werd gehouden bij Van Haneghem aan de Vennewatersweg. Bij de heren won Henk Veldt, gevolgd door Oebele Postmus, en een gedeelde derde plaats voor Robert Slinger, Paul Vrolik, en Louis Laan. Karin Pluis presteerde het beste bij de dames, met op de tweede plaats Mandy Leewater en op de derde plaats Ellen Grebbe. Neary Heren: Arnoud de boer. Dames: Marian Tervoort. De laatste sloeg bovendien een Hole in One. HEILOO - Niet alleen voor golfers, maar voor iedereen. Een duidelijke en vooral uitnodigende boodschap voor de sinds drie weken geleden geopende Restaurant Brasserie Oosterzij. Het restaurant, een onder neming van Jeroen van den Bogaerde en Edwin Roest, is een gezellige eet gelegenheid met een fantastisch uit zicht op de groene velden van de nieuwe golfbaan van Heiloo. Een gezellige inrichting- sjiek, maar niet 'over the top'- gecombineerd met de rustgevende omgeving en een kwali tatief sterke menukaart is de kracht van Oosterzij. Uitnodigend, en voor al, voor iedereen. Op 6 juni opende Restaurant Brasse rie Oosterzij haar deuren. Het club huis van de golfbaan en countryclub Heiloo werd gecombineerd met de eetgelegenheid. Jeroen en Edwin werd gevraagd om de zaak op te zet ten. Carel Schoppink en Piet Duijneveldoverhandigden Elles Jonker van Hospice Alkmaar een mooie cheque ter waarde van maar liefst 15.000. (foto: MSP) HEILOO - Na een spannende eerste ronde waarin het Nederlands elftal niet super heeft gepresteerd, en een kwartfinale waarin we (voorlopig) zijn verlost van het 'penaltietrauma'staan we vanavond in de halve finale tegenover Portugal. Volgens ons moet het kunnen lukken, en als het even kan graag zonder die zenuwslopende penaltiereeks! Twee - nul voor Nederland binnen 90 minuten Gescoord door Ruud van Nistelrooij en Arjan Robben? We zullen het vanavond zien. Wij wensen u veel plezier, (foto: MSP) Gratis toegangskaarten bij de Uitkijkpost! HEILOO - Circus Herman Renz presenteert: Splash, een spetterend programma. Nederlands bekendste circus selecteert jaarlijks de beste nationale en internationale artiesten. Bovendien stroomt dit jaar, tijdens de finale in de spiksplinternieuwe koepeltent, maar liefst 10.000 liter water de piste in. Met recht is Splash een spetterend programma. Ook is er dit jaar een speciale Ernst en Bobby de rest voorstelling, op vrij dag 9 juli, aanvang 16.00 uur. Gratis kaarten bij de Uitkijkpost! De Uitkijkpost heeft een aantal vrij kaarten van Circus Herman Renz gekregen om te verdelen onder onze lezers. Het betreft kaarten voor de voorstelling op vrijdag 9 juli aanvang 20.00 uur. Op donderdag 1 juli kunnen deze gratis toegangskaarten maximaal 2 per persoon en op op) tussen 13.30 en 14.00 uur worden opgehaald bij de receptie van de Uitkijkpost, aan de Hoefmid 5 (tegenover Karwei) in Heiloo! Lees verder op pagina 2 Van tosti tot kreeft Ze zijn al succesvol met het Roode Hert in Velsen Zuid en hebben daar nu de Oosterzij aan toegevoegd. Chef-kok bij de Oosterzij is Tom Hoetjes. Hij heeft de verantwoording over de keuken, die een uitgebreide keuze biedt. „Er kan van alles," ver telt Edwin. „Een tosti is mogelijk, maar als mensen een kreeft willen, kan dat ook. Ook hebben we de golf- schotel. Dit is een dagschotel en houdt eigenlijk in wat je thuis ook eet. Stukje vlees, aardappeltjes en groenten, of pasta kan ook." Volgens Tom zijn de gerechten van goede kwaliteit tegen een betaalbare prijs: „Duurder en lüxer kan ook. Het kan allemaal.", Het restaurant is nog niet helemaal af. Edwin: „Er moeten nog borden komen en er komen nog twee loun gebanken bij de open haard." Er is hard gewerkt aan het restaurant. Nog dit jaar werd begonnen met de bouw en nu staat de eetgelegenheid er op een aantal details na. „Er komt nog een serre en het terras wordt nog wat uitgebreid." De ruimte kan straks in gedeeltes worden gehuurd, waardoor er ook uitstekend feesten en partijen kunnen worden gehouden bij Res taurant Brasserie de Oosterzij. Gastvrijheid staat voorop Jeroen, Edwin en Tom hebben een ruime ervaring in de horeca. Zoals eerder gezegd zijn Jeroen en Edwin ook de drijvende krachten achter het Roode Hert en Tom was eerder daar ook in dienst als chef-kok. De kneep jes van het vak leerden zij bij hun opleidingen, waaruit zij de horecapa- pieren verkregen. Naast hen zetten nog ongeveer tien medewerkers zich in om het de klant naar de zin te maken. Van 8.00 uur 's ochtends tot 's avonds tot de laatste gast vertrekt is de gastvrijheid paraat voor een ieder die op zijn wenken wil worden bedient. Naast een gezellige en uitno digende sfeer beschikt Oosterzij ook over praktische elementen zoals een uitstekende parkeergelegenheid en een goed bereikbare locatie. En voor hen die geen Golf Vaardigheids Bewijs hebben, maar toch voor het gezellige diner eens een balletje wil len slaan is er de mogelijkheid om dit te doen. Er is een Driving Range die voor iedereen toegankelijk is, net zoals het restaurant zelf dus. VAN DER Wilt u ook eens van een uniek uit zicht genieten onder het genot van een heerlijk diner? Restaurant Brasserie Oosterzij is te vinden aan de Lagelaan 8 in Heiloo, tegenover de Driving Range van de golfbaan. Telefonisch bereikbaar op: 072- 5051423. Heerenweg 44 072 5338487 1^1 n—BS r Ambachtelijke slagerij Broccoli per kilo €0,89 Bos Worteltjes Bloemkool Ijsbergsla Heerenweg 44a Tel. 072-5330012 Malse Biefstuk 3 stuks€0,50 Schwarzwalderschijven 4 stuks €3,65 Runderrollade 150 gram1,95 Ei-bieslooksalade 100 gram€0,99 Uit eigen keuken A Edwin Roest nodigt u, ook namens zijn compagnon Jeroen van de Bogaerde, van harte uit om langs te komen bij restaurant Oosterzij (foto: MSP) Diefstal vlag HEILOO - Vanaf een woning aan het Vredenoord werd een vlaggenstok met daaraan een oranje vlag gestolen. Diefstal aan de witte vlaggenstok met de oranjevlag werd gepleegd tussen vrijdag 18 en zondag 20 juni. Vernieling personenauto HEILOO - Op donderdag 24 juni werd aangifte gedaan van het vernielen van een personenauto. De vernieling aan de rode Opel Zafira werd gepleegd tussen woensdag 23 en donderdag 24 juni ter wijl de auto op de de Kandelaar stond geparkeerd. Vernield werd een van de buitenspiegels. HEILOO - Ondanks de gevreesde pro blemen is de zuidwesterstorm woens dag in Heiloo en de omliggende dorpen gelukkig meegevallen. Het waaide behoorlijk, maar op een aantal afgeruk te takken en een losgewaaide dakpan na, werd ernstige schade niet gemeld. Behalve door een jongedame dan, wiens auto op de verkeerde tijd op de verkeerde plaats geparkeerd stond. Slechts een dag nadat de auto APK was gekeurd, viel een behoorlijke tak van een boom bij Scouting Heiloo op het dak. De kans is groot dat de auto Slechts een dag nadat deze auto APK was gekeurd, viel een behoorlijke tak van een boom op het dak. (foto: MSP) inmiddels total loss is verklaard... Ook ontving de redactie een melding van bewoners aan de Pijlemeeth. Daar moest de brandweer er aan te pas komen om een omgewaaide boom weg te halen. Bij bewoners van de Kapellaan deed de zomerstorm de strijd met gemeente weer aanwakkeren. Toen de zomer storm op zijn hoogtepunt over ons land raasde, ging op de Kapellaan 3a te Heiloo een afgerukte tak door de rui ten van de bovenverdieping. De bewo ner de heer Swart, die nota bene ander half jaar daarvoor al èens een handte keningenactie hield om de 'levensge vaarlijke bomen' in zijn straat weg te krijgen, schrok zich een hoedje. „Nu is het slechts een ruit, maar er hadden veel erger dingen kunnen gebeuren", is hij van mening. Het ruit van de slaap kamer is niet de enige die sneuvelde. Ook een glazen windscherm naast de voordeur moest er aan geloven. Voor de omwonenden is de maat vol. „Er moeten hier eerst ongelukken gebeuren voor de gemeente in actie komt", laat de buurman van de heer Swart weten. „De bomen hier zijn zo gevaarlijk hoog dat er zeker ongeluk ken gaan gebeuren. Let op, wij zijn absoluut niet tegen de bomen, maar de bomen die voor de woningen staan moeten ofwel flink worden uitgedund, of worden gerooid. De gemeente heeft naar aanleiding van de handtekeninge nactie wel wat kleinere takken gesnoeid, maar dit is lang niet genoeg. In de afgelopen jaren zijn al diverse bomen omgewaaid. Vind je het gek dat de bewoners met zo'n storm slapeloze nachten hebben, bang als zij zijn dat er een boom op hun huis valt?" Met name de bomen die voor de gevels van de huizen aan de Kapellaan staan baren de bewoners zorgen. Sommigen staan op een afkanting langs de weg, waardoor de bomen geen trekwortels over de oppervlakte kunnen aanma ken. Gevolg is dat de boom minder ste vig komt te staan, en tijdens een storm gevoeliger is voor 'omwaaien'. „De gemeente zegt dat de bomen hier goed zijn, maar wij hebben duidelijk een andere mening", besluiten de beide buren. Het is absoluut niet de bedoe ling de hele straat te ontdoen van bomen, maar de bomen die voor de huizen staan daar moet wel iets aan worden gedaan. Er moeten kennelijk eerst echt ongelukken gebeuren voor er hier iets wordt ondernomen...". Toen de zomerstorm op zijn hoogtepunt over ons land raasde, ging op de Kapellaan een afgerukte tak door de rui ten van de bovenverdieping. MAKELAARS co cc O O Cl cc co 1 <c cc Maak een afspraak en betaal géén notaris- en taxatiekosten bij een Fortis Bank-hypotheek^ De bank van vandaag Open: cfi t/m zo 12.00 tot 24.00 u 2 uil 3iuil Stationsweg 82 Heiloo Redactie, acquisitie en administratie: De Hoefsmid 5 -1851 PZ - Heiloo Postadres: Postbus 68 - 1850 AB Heiloo Telefoon: 072 533 01 75 Telefax: 072 533 56 44 e-mail redactie: redactie@uitkijkpost.nl e-mail advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl Openingstijden kantoor: ma t/m do: 8.00 - 17.30 uurvrijdag 8.00-14.30 uur. Geen Uitkijkpost ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: 0226 331020 (Rodi verspreiding bv) 30 JUNI 2004 - 69e JAARGANG NO. 27 wanneer uw kind wordt vernoemd naar een van spelers van het Nederlands elftal Jm. (deze aktie is geldig van zondag 4 jut" t/m zaterdag 10 juli) B In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: Hoefs mid 5, 1851 PZ l Postbus 68, 1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Makelaar sinds 1933 I www.vanderborden.nl DONDERDAG en ZATERDAG "Verdriet kan ik niet wegnemen. Wel de zorg er omheen." Henny Stoop tel. 532 0345 E.j. Potgieterweg 27 Heiloo HALVE PRIJZEN .mascottemode.nl slechts 0,69 slechts 0,69 slechts 0,39 DONDERDAG t/m ZATERDAG^ Regio Noord- Kennemerland HEILOO 1 aJPSMk ERA Ui O cc Ui «X» Ui 1— Ui IFRA'I NVWI Kennemerstraatweg 330 Heiloo Telefoon072 - 533 40 95 Internet www.hopman.nu Als bijlage in dit Nieuwsblad de Woningkrant Regio Noord-Kennemerland. Deze Woningkrant komt twee keer per maand uit en wordt huis-aan-huis verspreid met het Heerhugowaards Nieuwsblad, Alkmaars Nieuwsblad, De Uitkijkpost en Langedijker Nieuwsblad. In de Woningkrant publiceren de woningcorporaties de leeggekomen én de toegewezen huurwoningen in de hele regio Noord-Kennemerland. In deze krant is ook alles te lezen over de nieuwe aanpak van woningtoewijzing. +saus voor Bij aankoop van 50 gram Achterham 100 dram Filet Americain GRATIS Keurslagerij Kees Burger bakkerij Kees Zoon - Winkelhof 't Loo - Heiloo Fortis Bank Heul 1,1811 GL Alkmaar. Tel (072) 518 15 18 1 vraaa naar de voorwaarden Deze aanbieding is geldig tot 1 januari 2005. #*--•" FORTIS BANK

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 1