Boeventxp TTTTT Center Disc 1974- 9,99 19,95 Autobedrijf Bleeker B.V DEUTEKOM DIEREN^ Nu 10% korting op alle Renault Rent-huurtarieven UITKIJKPOST - 30 JUNI 2004 - PAGINA 2 MEDISCHE DIENSTEN De praktijk van dokter F.A. Poelakker DIENSTEN Nieuwe collectie van Duitse, Franse en Friese boeken in bibliotheek Final Base Dance in Tendenz Vervolg van voorpagina: circus Renz 1974 Uw geboortejaar in beeld Boek van de week: Uui geboortejaar in beeld CD van de week: U2 go home van 29,95 PAPIER U2 go home door U2 Op vakantie met de kinderen? Naar de bibliotheek! Streekradio Excellence BESCHERMING [Lj RENAULT Rent Kijk op www.renaultrent.nl en maak kans op een week lang gratis een Renault Rent-auto. ZWEMBAD HET BAAFJE BAN* Agenda Sporthal Het Vennewater II na Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheids wijzer Koorstraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. is i.v.m. vakantie van 12 t/m 30 juli GESLOTEN Waarneming: Dr. F. De Haan, De Krommert 20 Tel: 072 5322526 C.W. WILLEBOORDSE en A.M. KRUIZE - MOSCH HUISARTSEN Praktijk GESLOTEN 5 juli t/m 23 juli De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo, Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds H. Smits uit Heiloo. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds F.J. van der Wind, 12+. Aansluitend is er koffie drinken. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: dienst van schrift en tafel, m.m.v. de Schola, voorganger pastor M. Braamse. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.30 uur: woord- en commu nieviering met dameskoor, voorganger J. Oiling. Kinderwoorddienst. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zaterdag 12.00 uur: eerstezaterdagbe- devaart. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Dinsdag Ziekentriduum, 09.30 uur: euvharistieviering. Woensdag Ziekentriduum, 08.30 uur: eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met kinderkoor, voorgegaan door d pastores A. Revers J. Oiling. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met Cornelius koor, voorgegaan door pastor A. Revers. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22 Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 10.30 uur. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 09.00 uur. Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur. Zondag 10.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee. Zondag 10.00 uur: voorganger ds J.L. Oosterhoff. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Akersloot. Zondag 10.00 uur: voorgan ger ds J. Smit. HEILOO - Naast een grote eigen col lectie Engelstalige boeken heeft de Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo ook wat kleinere collecties in andere talen, zoals Frans, Duits en Fries. Om toch steeds weer nieuw en boeiend materiaal aan te kunnen bieden, wordt een deel van deze collecties twee maal per jaar gewisseld. Afgelopen maandag was het weer zo ver: er werden zo'n 80 nieuwe Duits- en Franstalige boeken (met daaronder een groot aantal nieuwe titels) aan de col lectie toegevoegd. Daarnaast werden 10 nieuwe Friese boeken in de collectie opgenomen. Afwijkende openingstijden Bibliotheek Heiloo is tijdens de maan den juli en augustus op zaterdag geslo ten. Op de woensdagen in de zomer vakantie van de basisscholen vervalt het voorleeshalfuurtje op de centrale vestiging aan de Westerweg. Uitleenpost Ypestein is tijdens de zomervakantie op de woensdagen 21, 28 juli en 4,11 augustus gesloten. Weer tekstverwerking mogelijk in Bibliotheek Heiloo Vanaf heden kan iedereen weer in Bibliotheek Heiloo tekstverwerkings- en spreadsheetbestanden aanmaken. Twee van de zes computers op het digi tale eiland zijn hiervoor aangepast. De bestanden worden gemaakt met MS- Office. Vervolgens kan worden geprint of het gemaakte bestand op een disket te van de bibliotheek meegenomen worden. Het gebruik van deze facilitei ten is gratis. Voor het printen en kopië ren op diskette worden kosten in reke ning gebracht. HEILOO - De grote vakantie staat voor de deur, dus is het hoog tijd voor de huidige groep 8-ers om afscheid te nemen van Base Dance. Volgend jaar mogen ze tenslotte op vrijdagavond naar Tendenz komen. Die laatste keer vieren we aanstaande zaterdag (3 juli) op een spetterende manier in de Final Base Dance. Zoals gebruikelijk is die van 19.30 uur tot 22.00 uur en de toe gang is gratis. Tendenz is alcohol vrij en er mag niet gerookt worden. Tendenz Tienercentrum, Pastoor van Muijenweg 12, Heiloo, tel. 072-5321069. www.tendenz.nu. Nederlands bekendste 'kleine' grote clown Milko mag uiteraard in dit nieu we programma niet ontbreken. Nederlands bekendste 'kleine' grote clown Milko mag uiteraard in dit nieu we programma niet ontbreken. Samen met zijn partner Frenky behoort hij tot de publiekslievelingen van Circus Herman Renz. Elk jaar is het voor deze clowns een hele opgave om nieuwe acts te verzinnen en/of te ontwikkelen. Toch lukt het ze iedere keer weer. Dit sei zoen brengen zij een nummer met veel, heel veel water. Hoe kan het ook anders in een programma met een naam als 'Splash'! Of ze het zelf droog zullen houden is nog de vraag... Indische leeuwen Dieren en circus zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Yvonne en Knut Muderack laten zien dat deze stelling nog steeds opgang doet. Ze bewijzen dat je met liefde en respect een unieke band met roofdieren kunt opbouwen. In een humane dressuur presenteert dit sympathieke echtpaar uit Duitsland een zevental Indische leeuwen. Vlak onder de nieuwe circuskoepel presenteert Tamara een spectaculaire act aan de schwungtrapeze. Op 10 meter hoogte vliegt deze Russische schone in volle vaart door de lucht. Een huiveringwekkende ervaring voor iedereen in het publiek die gevoelig is voor sensatie. Uit Roemenië komt, de uit 4 personen bestaande, Troupe Angelis. In een unie ke act op de zogeheten Russische Stangen komt het aan op perfectie van evenwichts- beheersing en het atletisch vermogen. De drievoudige salto mag gezien worden als een van de hoogte punten van het programma van Circus Herman Renz. Jongleren, maar dan anders! Alain Chabry laat zien wat een moder ne jongleur in huis moet hebben. Een vrijheidsdressuur met edele viervoeters presenteert de Italiaan Michel Jarz. Michel is geboren tussen circusdieren. Zijn Italiaanse vader en Nederlandse moeder lieten hem al op zeer jonge leeftijd kennis maken met het vak van dresseur. Nu brengt hij een onvervalst Nederlands circusbeeld met prachtige Friese hengsten. The Pantheras, vier jonge dames uit Hongarije aan twee roterende stangen. Met deze verrassen de act voegen zij een nieuwe dimensie toe aan de aloude luchtacrobatiek. Voor de jongste bezoekers is Johnny Ilona Fischer één van de hoogtepunten van het programma. Als 'der Anton aus Tirol1 presenteert hij een act met aller lei diersoorten die u eigenlijk niet in een circuspiste verwacht. Geiten, poe zen, een kip en vele andere kleine die ren werken allemaal samen in één nummer! Een muzikale act kom je tegenwoordig niet zo vaak meer tegen in het circus. Zeker niet in combinatie met illusie. De Martyn Chabry, telg uit een beroemde clowns familie, weet haar act uitstekend te combineren met haar muzikale kwaliteiten. Laat u verrassen door deze charmante Belgische dame. Gilbert Weiser heeft het in één act weten te combineren. Hangend aan twee levensgrote doeken, vlak onder de circuskoepel, brengt hij een originele versie van luchtacrobatiek. Lachen met olifanten Bonny, Patra en Caudy zijn de namen van onze 3 grote Indische olifanten. Johnny Fischer presenteert deze kolos sen in een humoristische stijl. Johnny Fischer is een dierenman pur sang. De vriendschap en liefde straalt ervan af als hij met zijn drie 'vriendinnetjes' de piste betreedt. Virgel en Marinel treden op als hand stand acrobaten uit de goede oude tijd. In een heerlijke komische act zien we m Watergate AtK'rt»sde?ms?m rat k-s «Nederland in ftnateWfCvoetbal 1974: Het jaar van uw geboorte. Wat gebeurde er verder in dit bijzondere jaar? Nixon trad af na het Watergate- schandaal, er werd gedemonstreerd voor de legalisering van abortus en op het WK voetbal in Duitsland stond Nederland in de finale. Veel mensen hebben daar nog steeds een trauma over, alhoewel dit door de jaren heen steeds minder wordt. Net als de kwa liteit van het Duitse elftal overigens... Welke gebeurtenissen en personen bepaalden het (wereld)nieuws in uw geboortejaar? Wat gebeurde er zoal in Nederland? Welke sportieve hoogte punten kende uw geboortejaar? Hoe zag het leven er toen uit? Al deze en nog veel meer unieke gebeurtenissen zijn op film vastgelegd door het Polygoonjournaal. Wat gebeurde er in uw geboortejaar 1974? Hoe zag het leven er toen uit? Deze DVD laat het u zien. U kunt naar hartelust zwerven door meer dan een uur aan filmbeel den, langs al die speciale momenten uit 1974. Uw geboortejaar in beeld is een nieuwe serie dvd's van het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid, Real Eyes Creative Media Productions, A.W. Bruna MultiMedia en B for Books B.V. Elke dvd bevat meer dan een uur aan Polygoonbeelden met allemaal speciale momenten uit dat geboortejaar. De dvd's kunnen op de PC en de dvd-spe- ler afgespeeld worden. De 35-delige serie beslaat de jaren 1946 tot en met 1980 en geeft van elk van deze jaren de hoogtepunten weer in nieuws, sport, dagelijks leven en cultuur. Het gebruik te beeldmateriaal op deze dvd's bestaat volledig uit fragmenten uit de Polygooncollectie, die beheerd wordt door Beeld en Geluid. voor Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-malf: lnfo.deutekom@llbrJs.nl door U2 voor jtm dé cd xAAk vAnkcd00 Sllmpad 36 (hoek Heerenweg, bij de Rotonde) 072-5334906 www.centerdisc.nl Yvonne en Knut Muderack met een van hun Indische leeuwen. deze twee heren als krachtacrobaten 'anno 1900' Het circusprogramma wordt uiteraard weer muzikaal bege leid door het Showorkest van het Circus Herman Renz onder de ver trouwde leiding van Robert Reznik. Uit Moldavië komt een uitzonderlijke acrobaat: Iouri Basiul. Wat deze gym nastische acrobaat laat zien grenst aan het onmogelijke. Een technische hoog standje en nog nooit vertoond in een circus! In enkele minuten verandert de circuspiste in een zwembad met een inhoud van 10.000 liter water. Met de schitterende belichting en de prachtige fonteinen is het de ideale finale van Splash. Speciale Ernst en Bobby de rest voorstelling Op vrijdag 9 juli, aanvang 16.00 uur, is er een speciale Ernst en Bobby de rest voorstelling. De voorverkoop hier voor vindt plaats bij De Schrijverij, Heerenweg 140 in Heiloo. Aan de kassa kunnen ook kaarten worden gekocht, de circuskassa is op speeldagen dage lijks geopend vanaf 11.00 uur Data en entreekosten De voorstellingen van Herman Renz zijn in Heiloo op vrijdag 9, zaterdag 10 (2 x) en op zondag 11 juli te beleven, door Robert van de Bibliotheek 18. Op 1 september 2001 gaf U2 een concert in Slane Castle, Ierland. Slane Castle is tevens de plek waar U2 twin tig jaar geleden het album The unfor gettable fire opnam. Dit concert is nu op dvd uitgebracht, de tweede dvd uit de Elevation Tour. Eerder verscheen reeds Live in Boston. De DVD U2 Go home bevat een bonus track, en DVD ROM met special features waaronder een U2 kalender, screensavers en weblinks. Daarnaast zijn er drie num mers opgenomen op 'Spincam' waardoor de kijker interactief, met 360 graden bewegingsvrijheid het concert beeld naar eigen hand kan zetten. Nummers die worden gespeeld tijdens het concert zijn onder andere: Elevation, Beautiful Day, New Year's Day, Sunday Bloody, Stuck In A Moment You Can't Get Out Of, Angel Of Harlem en Desire. Door de fans van U2 wordt deze DVD op internet omschreven als 'kippevel'. 'Zanger Bono, die een dag eerder zijn vader verloor, zong tijdens het tweede con cert bij Slane Castle geweldig goed. De overige bandleden waren ook opper best. Vooral Out of Control, Sunday bloody sunday (waar Bono 29 overle denen noemt van een bomaanslag), Kite, Desire, Pride (in the name of love), All I want is you, Where the streets have no name (altijd goed om live te horen), One en sluiter Walk on, maken diepe indruk! Ook The Unforgettable fire documentary is een mooie toegift op deze DVD! Mocht je de Boston DVD al in bezit hebben, is dit toch een extra toegevoegde waarde aan je U2-collectie!' Natuurlijk moeten we weer naar de bibliotheek, hoor ik u denken. De bibliotheek wil zich steeds promoten, en nu ook weer omdat het - toevallig - bijna vakantie is. Daarom zou het misschien beter zijn geweest als de kop had geluid: Veel plezier deze zomer en we zien u graag weer terug! Of toch niet? Kernlijst Mijn paklijst voor de grote jaarlijkse kampeervakantie bestaat een vaste kern en een groot aantal bijlagen van dingen die we voorgaande jaren ver geten waren, of waar we nu extra aan moeten denken. Bibliotheekboeken staan echter al sinds jaar en dag pro minent op de kernlijst. Niet omdat ik nu zo'n leeswonder ben, veel meer omdat de vakantie het moment voor me is om me eens lekker met een boek te ontspannen. Niet alleen ik, maar ook mijn vrouw en de drie schatjes op de achterbank onder schrijven dit van ganser harte. Nu is plezier op het vakantie-adres één, maar plezier tijdens de vaak lange, hete reis is een ander verhaal. En ook daarbij heb ik ontdekt dat in de bibliotheek eigenlijk alles te vin den is wat een reis tot een feest, tot een vakantie, kan maken. Gesproken hoeken Wat dacht u van gesproken boeken voor kinderen? Bibliotheek Heiloo is bezig hiervan een aardige collectie op te bouwen. Als de cd van K3 voor de 10e keer moet worden opgezet om de kinderen tot bedaren te brengen, vormt een gesproken boek van bij voorbeeld "De schippers van de kameleon" een zeer welkome afwis seling. Natuurlijk kunt u ook muziek- cd'£ lenen van K3 of "Kinderen voor kinderen..83". Maar ook hierbij zijn de mogelijkheden veel ruimer, en kunt u - met wat speurwerk - in de jeugdafdeling een leuk muziekreper toire voor in de auto samenstellen. Ook voor de actieve reisgenoot is er volop keus met heel leuke boekjes met spelletjes voor onderweg, die gelukkig verder gaan dan auto's tellen en "ik zie, ik zie wat jij niet ziet". Thuisblijvers De thuisblijvers gaan natuurlijk alle maal buiten spelen. Maar is het weer eens wat minder of zijn de vriendjes en vriendinnetjes op vakantie, dan biedt ook hier de bibliotheek uit komst. Naast vakantieverhalen, waar uw kinderen heerlijk bij weg kunnen dromen, heeft de bibliotheek ook een uitgebreid scala aan cd-rom's, video's en dvd's om van het thuisblijven toch een leuke tijd te maken. U ziet het. De titel van dit stukje is misschien niet helemaal van deze tijd, maar ik kon geen betere bedenken, omdat geen andere titel mijn bood schap beter zou kunnen verwoorden. Wellicht tot snel in de bibliotheek! In ieder geval een heerlijke vakantie periode toegewenst! Robert de Graaf op evenemententerrein Noorderneg. Vrijdag 9 juli begint de voorstelling om 20.00 uur, zaterdag 10 juli om 15.00 en om 20.00 uur en op zondag 11 juli is de aanvang 14.00 uur. De toegangsprijzen zijn: Zijtribune, 10,- (volwassene) en 8,- (kind), front tribune 15,- (volwassene) en 12,- (kind), stalles 20,- (volwassene) en 17,- (kind), loge 25,- (volwassene) en 22,- (kind). De kinderprijzen gelden tot en met 14 jaar. Kinderen tot 2 jaar hebben gratis toegang. Rolstoel- plaatsen voor 15,- met 1 begeleider voor dezelfde prijs. De ontvangst is één uur voor aanvang van de voorstelling. De circusdieren zijn dagelijks gratis te bezichtigen (niet tijdens de voorstellin- gen). Gratis kaarten bij de Uitkijkpost! De Uitkijkpost heeft een aantal vrij kaarten van Circus Herman Renz gekregen om te verdelen onder onze lezers. Het betreft kaarten voor de voorstelling op vrijdag 9 juli aanvang 20.00 uur. Op donderdag 1 juli kunnen deze (maximaal 2 per persoon en op op) tussen 13.30 en 14.00 uur worden opge haald bij de receptie van de Uitkijkpost, aan de Hoefmid 5 (tegeno ver Karwei) in Heiloo! HEILOO - Op dinsdag 6 juli van 20.00 tot 21.00 uur is er weer een muziekpro gramma in het seniorenprogramma 50- plus. Het is deel 6 van de serie Paul Simon en Art Garfunkel. Met een col lage van het optreden in Central Park in New York, samengesteld door Alfred Cahn en gepresenteerd door Dinie van Sluis. U kunt dit programma ontvangen via de kabel op 96.5 of op FM 106.3 Zaterdag - Radboudschool, Slimpad 18. Tüssen 09.00 en 12.00 uur. - Paulusschool, papier gebundeld neér- zetten in de hoek van het Brunogebouw (BUK-BUK), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Thssen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis-aan-huisactie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rol- emmer-verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Dinsdag Base- en Softballclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn-Kerkelaan- Kennemerstraatweg en Stationsweg incl. de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost), Kanaalweg, en het buiten gebied aan de zuidkant van Heilqo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg vóór 18.00 uur. Zie alle vaste acties: www.uitkijkpost.nl Kantoon 072 5150071 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Dierenambulance Nrd. Kennemerland (Heiloo en de Egmonden): 072- 5150085 Dierenambulance Akersloot en Limmen: 0251-215454 Asiel: 072-5114861 Stichting Zwerfdien 072-5612482 Inspectie: 072-5337280/072-5150071 Vakantie advies en Kids for animals: 072-5336180. Vermist Wit dwergkonijntje 12 weken, en grijs dwergkonijntje met witte streep over de neus, 10 maanden, Westerweg/Lahn van Muijs, Heiloo. Lichtgrijs cyperse gec. kater, rode vlek op de neus, 9 maanden, Middenweg, Limmen. Zwarte poes met witte vlekken, 1 ja£r, Mooyeveld, Egmond-Binnen. Zwarte poes, wit op de hals en op de buik, witte teentjes, 7 jaar, Rosendaal, Heiloo. Gevonden Jong zwartgrijs poesje, heel klein \yit befje en wit op de buik, Groenelaan, Heiloo. De actie is van toepasing op alle reserveringen vanaf 1 juli 2004. Dc actie(huur)periotie eindigtop 15 september 2004. Op basis van beschikbaarheid. Kom bij ons langs en vraag naar de voorwaarden. Westerweg 226, 1852 AP Heiloo, telefoon 072-5331133 De informatiefolders met bestelbon voor het aanvragen van een zwemabon nement tegen seizoenverkoopprijzen, liggen bij de kassa van het zwembad of receptie van het gemeentehuis. De zwemvierdaagse zai gehouden worden van maandag 21 juni t/m vrijdag 25 juni 2004. Het volleybaltoernooi wordt gehouden op zondag 15 augustus 2004 op het grote grasveld van Zwembad Het Baafje. De openingstijden zijn: Zwembad Het Baafje Heiloo is open van zaterdag 1 mei t/m zondag 29 augustus 2004 Openingstijden: maandag t/m vrijdag 09.00 tot 19.30 uur zaterdag en zondag 10.00 tot 17.30 uur Extra open in de zomervakantie van 12 juli t/m 20 augustus 2004 maandag Vn\ vrijdag 09.00 tot 20.30 uur De gemeente Heiloo en haar zwembadmedewerkers wensen u veel plezier in Zwembad Het Baafje. Zwembad Het Baafje Burgemeester en wethouders van Heiloo De Omloop 11 Afdeling Welzijn 1852 RJ HEILOO Postbus 1,1850 AA HEILOO Tel. 072 533 39 09 Tel. 072 535 66 81 Week- en totaaloverzicht bezoek 2004,2003 en 2002 Zwembad Het Baafje week totaal totaal totaal 2004 2004 2003 2002 ma. 24-05 t/m zo. 30-05 1.709 7.424 11.899 9.746 ma. 31 -05 t/m zo. 06-06 1.004 8.428 14.654 11.506 ma. 07-06 t/m zo. 13-06 2.414 10.842 17.346 12.284 ma. 14-06Vm zo. 20-06 963 11.805 19.781 16.451 ma. 21-06 Vm zoj 27-06 22.222 18.217 Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum 0e Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van "losse uurtjes" (o.a. op woensdag en donderdag van 18.00-19.00 uur) en/of de verhuur voor het gehele seizoen 2004/2005 kunt u terecht bij de afdeling Welzijn/COA van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Woensdag 30-06-2004 Donderdag 01-07-2004 Vrijdag 02-07-2004 08.30-12.30 Schoolgym Zaterdag 03-07-2004 Zondag 04-07-2004 Maandag 05-07-2004 Dinsdag 06-07-2004 08.45-15.30 Schoolgym 08.30-15.30 Schoolgym Woensdag 07-07-2004 Donderdag 08-07-2004 Vrijdag 09-07-2004 08.30-12.30 Schoolgym Zaterdag 10-07-2004 Zondag 11-07-2004 Zomervakantie vanaf zondag 11 juli t/m zondag 22 augustus 2004

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 2