Chris Gibbels exposeert in huize Overkerck Spetterende shows van popkoor High-Low Vijftig keer naar het Baafje BoeviWtM» Center Disc Strandleven 14,95 AFWEZIG DIEREN f Strandleven DEUTEKOM UITKIJKPOST - 07 JULI 2004 - PAGINA 2 MEDISCHE DIENSTEN DIENSTEN Vaststelling Kaderbrief nog niet in zicht WEGENS VAKANTIE: H.H. DEN ENGELSEN, huisarts van 12 juli t/m 30 juli 2004 Praktijk Dr. F. de Haan PAPIER Spetterend slotfeest voor cbs De Duif Jaarmarkt Heiloo BESCHERMING Bloemen voor burgemeester Den Boon Eindejaarsfeest Elckerlyc Eerste zomeravondconcert Witte Kerk smaakt naar meer Strandleven door Maartje de Haan Home door Simply Red Boek van de week: CD van de week: Home (limited edition) van 24,95 ZWEMBAD HET BAAFJE Agenda Sporthal Het Vennewater II Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheidswijzer Koorstraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo. Spreekuur uitsluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zater dag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bel len van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds F.J. van der Wind. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.J: Blaauw. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: woord- en commu niedienst mmv oecomenisch zang groepje, voorganger pastor M.J. van Bolhuis. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantores, voorganger van Schie. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met dames- en herenkoor, voorganger W. van Schie. OL Vrouw ter Nood Donderdag Ziekentriduum. Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uureucharistieviering met gemengd koor, voorgegaan door pastor H. Helsloot. Zondag 09.15 uur: woord- en commu nieviering met spontaan vakantiekoor, voorgegaan door pastor B. van Schie. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22 Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 10.30 uur. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 09.00 uur. Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur. Zondag 10.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee. Zondag 10.00 uur: voorganger ds M. Schiereck- Visser. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Akersloot. Zondag 10.00 uur: voorgan ger ds M. J. Luijk. is i.v.m. vakantie gesloten van 2 augustus t/m 22 aug. 2004. Voor waarnemeing Dr. F. A. Poelakker Tel: 072 5330077 HEILOO - Chris Gibbels is geen onbekende in ons dorp. Van Bossche afkomst heeft hij vanaf 1951 jarenlang gewerkt in de gezondheidszorg, eerst op de toen nog geheten psychiatrisch Centrum St. Willibrord, later overge stapt naar Reigersdaal in Heerhugowaard. Van kindsbeen af heeft hij als hobby zich beziggehouden met muziek. In Heiloo e.o. is hij bekend als de accordeonist. Zijn crea tiviteit gaat verder dan muziek. Bij zijn pensionering werd hem een schilders uitrusting aangeboden met ezel en al. Hij werd lid van de amateurs kunste naarsvereniging en begon met olieverf producten. Vanwege de oliestank in een kleine ruimte heeft hij zich bekwaamd in het aquarelleren en heeft de ezel aan de wilgen gehangen mede tot vreugde van zijn vrouw. Twintig van zijn verzame ling aquarelschilderijen sieren nu het verzorgingshuis Overkerck. Het uit gangspunt van de heer Gibbels is, zowel voor de muziek als voor het exposeren: de mensen te laten genie ten. Hierdoor werkt hij mee aan de doelstelling van de kunstcommissie van het Woon- en Zorgcentrum Heiloo: het bevorderen en verhogen van het leefklimaat in de verzorgings huizen. Tenslotte zegt heer Gibbels: „Het is beter mensen te laten genieten van deze producties, dan ze te stallen in de kelder". Dat hij kwaliteit levert zowel in de muziek als in de schilderkunst heeft hij mede te danken aan de kritische sti mulans van zijn vrouw. De expositie duurt tot eind september as. en is te bezichtigen voor bewoners maar ook voor het bezoek. Voor schappelijke prijzen zijn schilderijen ook nog eens te koop. Op de foto heer Gibbels bij zijn aquarellen. Htt li i Popkoor High-Low zorgde weer voor een swingend optreden met als thema The Rocky Nineties. HEILOO - Vorige week woensdag waren deze trouwe zwemsters van zwembad het Baafje nog geheel in de oranjestemming. Helaas konden de outfits dezelfde avond nog worden opgeborgen, maar dat maakte de voorpret er niet minder om. Lien Blesgraaf Inge Fris, Loes Ploeger en Marijke Koomen gaan al jaren, zodra het Baafe haar deuren weer opent, samen zwemmen. Vorige week was het voor Lies en Inge zelfs de vijftigste keer dit jaar dat ze het bad bezochten. Dagelijks gaat om 12.15 uur de Baafje-cirkel' in werking; dan wordt er over en weer gebeld of er nog wordt gezwommen die dag. Van de medewerkers van het Baafje hebben de dames zelfs al een bijnaam gekregen: FC de Doordouwers, omdat ze bij weer en wind het zwembad bezoeken. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. WÊÊ Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. ■i Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen, U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. HEILOO - In de raadsvergadering van afgelopen maandag werd de Kaderbrief 2004 - 2008 besproken. De kaderbrief is nieuw voor Heiloo en vormt de leidraad voor de begroting en het meerjarenbeleidsplan die in het najaar verschijnen. Uit deze kaderbrief blijkt dat pijnlijke maatregelen in Heiloo onontkoombaar zijn om in 2008 tot een sluitende begroting te komen. Tevens wordt in de brief aan de gemeenteraad gevraagd aan te geven in welke richting hij mogelijk oplossingen ziet. De heer Gomes van de NCPN was kort in zijn oordeel: als de grond voor de nieuwe golfbaan niet voor een vrien denprijs was verkocht, was er nu een veel minder groot begrotingstekort geweest. Ook het aantrekken van externe bureaus voor allerlei onderzoe ken had wel wat minder gekund, en het gesteggel om de Vinkenbaan heeft nu ook niet bepaald geld opgebracht. Eventuele bezuinigingen op het ambte lijk apparaat zorgde voor discussie tus sen de verschillende fracties, waarbij meer efficiency, betaald parkeren en een vacaturestop binnen het ambtelijk apparaat als mogelijke oplossingen werden genoemd. Gré Ris van de PvdA vond de discussie over het laatste 'stom' omdat volgens haar nu nog hele maal niet duidelijk is hoe het ambtelijk apparaat er in de toekomst uit zal zien, laat staan dat nu al kan worden beslo ten of en hoe daarop kan worden bezuinigd. De heer van Splunteren van de VVD vindt echter wel dat de gemeente kritisch naar de eigen organi satie moet kijken en gaf daarbij een voorbeeld van de Universiteit van Amsterdam waar na vertrek van een professor twee jaar lang een vacature stop geldt. „Niet dat dat de wetenschap goed doet", gaf van Splunteren toe, „Maar het levert wel geld op." Vervolgens schoot een opmerking van wethouder Daas in het verkeerde keelsgat van de raadsleden. De wet houder noemde de opmerking van Heiloo2000 'een goed idee', waarna hij verder wilde gaan met een rondje langs de fracties en hun aangedragen sug gesties. Waarop zowel Carla Coenders van GroenLinks als mevrouw Coomen- Copiers van het VVD zich hardop afvroegen of de gedane suggesties nu slechts als advies werden afgedaan of dat er daadwerkelijk iets mee gedaan zou worden. De voorzitter greep in en beaamde de noodzaak van een analyse door het college van de gedane sug gesties. De komende weken zal het college zich buigen over deze suggesties, als toevoe ging bij de Kaderbrief, waarbij zoveel mogelijk tussentijds overleg zal plaats vinden tussen college en de raadsleden. Hij stelde voor om vervolgens pas in september met elkaar in discussie te gaan, waarbij de fracties met behulp van amendementen voor of tegen bepaalde voorstellen kunnen stemmen. Op die manier kunnen enkele goede suggesties die in deze eerste termijn zijn gedaan, worden onderzocht op draagvlak. Daar waren de meeste frac ties het me eens. HEILOO - Gelukkig niet de regen, maar de geweldige optredens van leer lingen van De Duif zorgden afgelopen vrijdagavond voor een spetterende afsluiting van het schooljaar 2003/2004. Buiten op het grote plein vonden de optredens plaats van kinderen en team leden tegen een knus Delftsblauw tegeltjesdecor. Thema dit jaar was dan ook Van Smartlap tot Nederpop wat velen inspireerde tot dans, toneel of live zang op nummers van Nederlandse bodem. De regen bleef gelukkig uit zodat alle 34 optredens, inclusief één pauze, achter elkaar gehouden konden worden. Met volle overgave en recht uit het hart vlogen de nummers het publiek in (en een theedoek onbedoeld het dak op). De enthousiaste reacties van de toeschouwers maakten duidelijk dat het hele slotfeest en de grandioze inzet van alle betrokkenen weer zeer geslaagd was. Nog een paar dagen school en dan echtvakantie! VUI I V_- Heiloo - Popkoor High-Low heeft op zondag 20 juni twee spetterende shows gegeven. Het thema was ditmaal The Rocky Nineties. De nummers die door het koor gezongen werden, waren o.a. van Anouk, Alanis Morisette, Red hot Chilipeppcrs, Radio Head. De koor nummers werden allemaal driestem mig, maar soms ook zesstemmig gezongen. Het koor uit Heiloo (High- Low), dat inmiddels ruim drie jaar bestaat, heeft een enorme groei door gemaakt. Dat kon men zondag dan ook luid en duidelijk horen. Het rockte de pan uit. De groep had een swingende uitstraling die ook precies bij de num mers paste. Vijf nummers hadden bovendien een fantastische leadzange- HEILOO - Heiloo is woensdag 14 juli echt van alle markten thuis. De braderie, weekmarkt en de curiosa boeken en cre- amarkt vormen samen de jaarmarkt van Heiloo, de langste funmarkt van Noord- Holland! Na het succes van de vorige jaarmarkten van Heiloo waar 1,5 kilome ter kramen en attracties dwars door Heiloo werden geplaatst over de gehele Heerenweg van het Stationscentrum naar Winkelhof 't Loo is weer gelukt om de kraamhouders naar Heiloo te krijgen. Bij deze meer dan 200 kramen en stands is er van alles te koop, van droge worst uit Groningen tot de mooiste collectie kle ding, van tuin en woondecoraties tot wenskaarten, van Indiaansekunst tot houtsnijwerk uit Azië van kristal tot speelgoed. Ook de kraamhouders van de weekmarkt Heiloo zetten deze woensdag hun markt extra in de etalage. Ook voor de kinderen is er deze dag veel te doen, er staan diverse attracties en er staan stand jes met poffertjes, Vietnamese snacks, Hollandse snacks, suikerspinnen, pop corn, ijs, oud Hollands gebakkraam en nog veel meer. Er is een grote standplaats voor de brandweer van Heiloo met voor lichting en enkele brandweerwagens. De jaarmarkt is van 10.00 tot en met 17.00 uur. Voor nadere informatie: W. Verbeek, evenementen Midden-Nederland, tel. 0182-527752. res/zanger. Stuk voor stuk toppertjes. De begeleidende band o.l.v. Jasper Teule had ook een bijzondere samen stelling; drie strijkers: viool, cello, contrabas en daarnaast uiteraard drums, keyboard en gitaarplezier (RV). Op 25 augustus begint er een nieuwe cursus met als thema: The Beatles. Deze cursus bestaat uit 35 les sen. De kosten bedragen 190,-. Na afloop van de cursus zullen er vier optredens plaatsvinden: twee in de Buk Buk in Heiloo en twee in de Grote Kerk in Alkmaar. In de Grote Kerk zullen alle vier koren van Jasper Teule tezamen optreden. Inlichtingen: Martine Schouten, tel. 072-5338576 of op de website: www.dekoelekikkers.nl. Kantoor: 072 5150071 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Dierenambulance Nrd. Kennemerland (Heiloo en de Egmonden): 072-5150085 Dierenambulance Akersloot en Lim men: 0251-215454 Asiel: 072-5114861 Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Inspectie: 072-5337280/072-5150071 Vakantie advies en Kids for animals: 072-5336180. Vermist Zwarte poes met witte vlekken, 1 jaar Mooyeveld, Egmond-Binnen. Zwarte poes, wit op de hals en de buik, witte teentjes, 7 jaar Rosendaal, Heiloo. Duin en Bosch: forse cyperse gec. kater, 7 jaar, Pipo. Bredeweg: zwarte/witte gec. kater, wit- tebef, voor witte voetjes, kale plekken in de vacht 18 jaar. Gevonden Jong zwartgrijs poesje, heel klein wite befje en wit op de buik, Groenelaan, Heiloo. HEILOO - Wat later dan normaal begon de raadsvergadering van afge lopen maandag, tevens de laatste voor het zomerreces. De raadsleden had den voorafgaand aan de raadsverga dering een besloten vergadering, die wat uitliep. „En anders doen we het zonder de raad", zei de voorzitter Den Boon gekscherend, „dan zijn we tenminste zo klaar!"Zodra de raad sleden de vergaderzaal betraden, nam de heer Ten Hoope tijdelijk plaats op de voorzittersstoel, het eerste onder werp van de vergadering betrof namelijk de herbenoeming van de burgemeester, wiens eerste ambtster mijn afloopt in december. Het ministerie van Binnenlandse Zaken, de Koningin, en de Commissaris van de Koningin moeten hun handteke ning nog zetten, maar er waren alvast bloemen voor de burgemeester. De door een door de raad van Heiloo samengestelde vertrouwenscommis sie heeft zijn herbenoeming in behan deling genomen en goedgekeurd. Deze bevindingen zijn naar het ministerie van Buitenlandse Zaken verstuurd, waarna wordt beslist of* Henk den Boon inderdaad nog eens vier jaar de burgemeester van Heiloo zal zijn. Felicitaties waren er ook voor het nieuwe raadslid de heer Brouwer, die de plaats in de fractie van Heiloo 2000 inneemt van mevrouw Kempers. HEILOO-Woensdag 30 juni was er op de Elckerlyc in Heiloo weer, zoals elk jaar, een eindejaarsfeest gehouden als afsluiting van het schooljaar. Alle kin deren en hun ouders kwamen bij elkaar op het schoolplein. Er waren drie podia waar werd gezongen, gedanst en natuurlijk toneelgespeeld. Binnen had den alle klassen een eigen restaurant gemaakt met heerlijke hapjes. Er hing een gezellige sfeer. Dit jaar was heel anders dan andere jaren. Normaal was er een podium en geen restaurant. De feestcommissie heeft dit jaar gekozen voor drie kleine podia waar de kinde ren en ouders konden kijken Er waren leuke, spannende en grappige optre dens. Als afsluiting werd natuurlijk het afscheid van groep 8 weer aangekon digd. Alle kinderen van groep 7 hadden mooie gedichten gemaakt voor de kin deren van groep 8. Om 20.00 uur liep het open podium ten einde en moest iedereen even helpen met opruimen, wat aardig snel ging, anders zou ieder een de halve finale van het EK missen. Het was een geslaagde dag! Cyperse poes, witte bef en streep tussen dé ogen, voor sokjes en achter 1 kous en 1 witte poot, Uitgeesterweg, Limmen. Thijm: roodcyperse kat met brede don kere strepen hoog op de poten. Schoutenbosch: lichtgrijze kat, klein wit befje en wat beige op de kop. Walstro: zwarte poes mist linkerboven tand. Schoutenbosch: schildpadpoes, kop halfrood, halfzwart, rood staartpuntje, wit befje, voor witte tenen en achter kniekousen. Prof.Winklerlaan: bruincyperse poes met witte bef. Rode gecastr. kater, wit bij neus, witte onderkin, witte bef en buik en voeten, bij pont, Jachthaven Akersloot. Zaterdag Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huis-actie in het Blockhove- park en plan Oost. Dozen en/of bun dels gereed zetten op de rolemmer- verzamelpiaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Dinsdag Zwem- en poloclub De Spetters, huis- aan-huis-actie tussen Spoorlijn- Zeeweg-Pastoor van Muijenweg-Het Malevoort (incl. Harrelaers en De Rietvink)-De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg vóór 19.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tus sen 08.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tij dens de schooluren, ook gebruikte kle ding. Muziek Dansschool, Het Veld 1, tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. Scouting Nederland, Victóriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de par keerplaats bij zwembad het Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trainingen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Hockeyvereniging De Terriërs, container bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. HEILOO - Afgelopen vrijdagavond is de serie zomeravondconcerten in de geheel uit verkochte Witte Kerk van Heiloo van start gegaan met een concertuitvoering van Mozart's opera Don Giovanni door het Erazzo ensemble olv. Chris Pouw. 25 musi ci en 7 solisten hebben ervoor gezorgd dat het voor de toehoorders een onvergetelijke avond is geworden. Er werd onberispelijk en gedisciplineerd gemusiceerd in goed aange houden tempi. De figuren in, Don Giovanni's verhaal werden fraai vertolkt door de solisten. Concertante uitvoeringen kunnen nog wel eens statisch zijn, maar deze solisten wisten met veel beweging en uit drukking het verhaal levend te maken. Chris Pouw is niet alleen een uitstekende dirigent, maar tussen de uit te voeren stukken gaf hij een korte uitleg aangaande de plaats van de volgende scène in het verhaal, waardoor de 'geschiedenis' van Don Giovanni goed te volgen was. Het staande en langdurige applaus was dan zeker verdiend. Het vol gende concert op vrijdag 16 juli belooft ook weer veel goeds, maar heeft wel een geheel ander karakter. Dit concert wordt namelijk verzorgd door het accordeonduo Mélan- colique, dat onder meer het boekenbal van het afgelopen voorjaar heeft opgeluisterd. Mélancolique wordt gevormd door de accordeonisten Jean-Pierre Guiran en Cherie de Boer. Het programma dat zij brengen: 'wereldmuziek, eigen werk, Franse tik en Braziliaans licht klassiek'. Ongetwijfeld een programma met veel luistergenot en dat heel goed in de prachtige akoestiek van de Witte Kerk tot z'n recht zal komen. Kaarten zijn te bestellen via de tele foonnummers 072-5334804 of 5335852 en kosten 8 en voor 65+, CJP en kinderen tot 13 jaar 7. Het concert begint om 20.30 uur. Het strandleven is in de negentiende eeuw een geliefd thema in de kunst. Van arme visser tot mondaine badgast, nie mand ontkwam aan de aandacht van de kunstenaar. Door de eeuw heen zien we een verschuiving van de heroiek van het vissersbestaan naar het mondaine bad leven, een ontwikkeling die prachtig kan worden geillustreed aan de hand van het werk van Jozef Israels en zijn zoon Isaac. Daartussen passeren de grote kunstenaars van die eeuw de revue. Blommers, Sadée, Mesdag, Jacob Maris, Breitner, Mauve, Toorp, zij en vele anderen vielen voor de magie en de schoonheid van het strand en de zee. Voordat het strand en de zee hun grote aantrekkingskracht kregen, weerhiel den angst en afkeer de mensen er eeuw enlang van er voor hun plezier naartoe te gaan. Al in de klassieke oudheid vond men het niet pluis aan de kust en op zee. Aan de Grieksekust heersten kwaad aardige monsters en de God van de zee poseidon dreef menig held tot wan hoop. De mens moest als het enigszins kon daar maar niet komen... (Limited edition) Op het limited edition album Home van Simply Red bevindt zich tevens een bonus dvd met daarop live optredens, een documentaire en twee extra bonus nummers. De band rond Mick Hucknall laat horen nog uitstekend mee te kunnen draaien in het jaar 2004. Van het con cert Footage zijn de nummers You make me feel brand new en Lost week end opgenomen. Op de cd zelf vindt u heerlijke nummers als (uiteraard) Home, Fake, Sunrise, Home loan Blues, Lost weekend, Money in my pocket, Something for you, en It's you. De nummers Sunrise (who knows about forever) en Fake (single versie) vormen een welkome afsluiter van de toch al prima beluisterbare cd. De cd is bovendien deze week in de aanbieding, u mag hem meenemen van 24,95 voor 14,95! door Maartjede Haan voor Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 L1BRIS. Uw Complete Boekhandel e -maillnfo.cteutetom@Ubiia.nl door Simply Red voor 14,95 Sfimpad 36 (hoek Heerenweg, bij de Rotonde) 072-5334906 www.Genterdisc.nl De informatiefolders met bestelbon voor het aanvragen van een zwemabon nement tegen seizoenverkoopprijzen, liggen bij de kassa van het zwembad ot receptie van het gemeentehuis. De zwemvierdaagse zal gehouden worden van maandag 21 juni t/m vrijdag oj*r* 25 juni 2004. Het volleybaltoernooi wordt gehouden op zondag 15 augustus 2004 op het grote grasveld van Zwembad Het Baafje. De openingstijden zijn: Zwembad Het Baafje Heiloo is open van zaterdag 1 mei t/m zondag 29 augustus 2004 Openingstijden: maandag t/m vrijdag 09.00 tot 19.30 uur zaterdag en zondag 10.00 tot 17.30 uur Extra open in de zomervakantie van 12 juli t/m 20 augustus 2004 maandag t/m vrijdag 09.00 tot 20.30 uur De gemeente Heiloo en haar zwembadmedewerkers wensen u veel plezier in Zwembad Het Baafje. Zwembad Het Baafje Burgemeester en wethouders van Heiloo De Omloop 11 Afdeling Weizijn 1852 RJ HEILOO Postbus 11850 AA HEILOO Tel. 072 533 39 09 Tel. 072 535 66 81 Week- en totaaloverzicht bezoek 2004,2003 en 2002 Zwembad Het Baafje ma. 24-05 t/m zo. 30-05 ma. 31-05 Vm zo. 06-06 ma. 07-06 Vm zo. 13-06 ma. 14-06 Vm zo. 20-06 ma. 21-06 Vm zo. 27-06 week totaal totaal totaal 2004 2004 2003 2002 1.709 7.424 11.899 9.746 1.004 8.428 14.654 11.506 2.414 10.842 17.346 12.284 963 11.805 19:781 16.451 1.081 12.886 22.222 18.217 m Het Zevenhulzen 48 -185? JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voot de huur van "losse uurtjes" (o.a. op woensdag en donderdag van 18.00-19.00 uur) en/of de verhuur voor het gehele seizoen 2004/2005 kunt u terecht bij de afdeling Welzijn/COA van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Woensdag 07-07-2004 Donderdag 08-07-2004 Vrijdag 09-07-2004 08.30-12.30 Schoolgym Zaterdag 10-07-2004 Zondag 11-07-2004 Zomervakantie vanaf zondag 11 juli Vm zondag 22 augustus 2004

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 2