Ontgroening brandweer Eeuwfeest Onze Lieve ter Nood Volleybal in zwembad Het Baafje Concert Witte Kerk juweeltje Fietstocht Vrijwilligers Trefpunt Ontwerpwedstrijd voor achterwand kapel DIEREN UITKIJKPOST -18 AUGUSTUS 2004 - PAGINA 2 MEDISCHE DIENSTEN DIENSTEN Expositie Gonny van Dongen Rouwgroep voor 55-plussers Music Train Giorgia Cardillo te gast bij Excellence Reünie Rochdaleschool Alkmaar Piraten! Alle hens aan dek!! 25 jaar Yoga in Heiloo Popkoren gaan nieuwe seizoen in! BESCHERMING ZWEMBAD HET BAAFJE Agenda Sporthal Het Vennewater Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Tïombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parerita Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheids wij zer Koorstraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo. Spreekuur uitsluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zater dag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bel len van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. HEILOO - Tot eind september expo seert Conny van Dongen een aantal van haar bloemenaquarellen en dieren- portretten in de dierenartsenpraktijk van Dr. Schaap en Dr. De Jong aan de Commandeurslaan 1, tel. 3331606. U kunt deze expositie bezichtigen tijdens de openingstijden van de kliniek, dage lijks van 10.00 tot 19.30 uur, zaterdag van 10.00 uur tot 12.00 uur. Voor infor matie: Gonny van Dongen, tel. 5334033, of www.gonnyvandongen.nl. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. ■i Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.J. Blaauw, doopdienst. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds H.J. de Bie, Huizen, koffiedrinken. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: dienst van schrift en tafel, m.m.v. oecomenische zanggroep, voorganger ds M. Braamse. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met herenkoor, voorganger W. van Schie. Zondag 10.30 uur: woord- en commu nieviering met dameskoor, voorganger J. Oiling. OL Vrouw ter Nood Donderdag 14.00 uur: bedevaart Lommerlust Beverwijk. Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zaterdag 11.30 uur: bedevaart Rotterdam. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voorge gaan door pastor J. Oiling. Zondag 09.15 uur: woord- en commu nieviering, voorgegaan door pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22, Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 10.30 uur. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zondag 09.00 uur. Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur. Zondag 10.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee. Zondag 10.00 uur: voorganger ds D. Firet. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Uitgeest. Zondag 10.00 uur: voorganger ds M.J. Luijk. HEILOO - De Stichting Ouderenwerk Heiloo start in september in samenwer king met het Van Foreest Centrum een rouwgroep voor 55-plussers die hun partner verloren hebben. Binnen deze groep worden thema's besproken die spelen bij het verlies van een partner. Deze thema's stellen worden in overleg vastgesteld. Doordat de groepsleden in een vergelijkbare situatie zitten, kan men zich gemakkelijker in de gevoe lens van elkaar verplaatsen. Weder zijdse herkenning maakt het gemakke lijker gevoelens te bespreken, wat de rouwverwerking ten goede kan komen. De rouwgroep komt 15 keer bijeen. Dit zijn tien 'praat-bijeenkomsten' waarin aan de hand van een thema voorname lijk gepraat wordt. Daarnaast maakt de groep vijf keer een uitstapje voor de ontspanning. Er zijn nog enkele plaat sen vrij. Belt u voor meer informatie de Stichting Ouderenwerk Heiloo: 072- 5331297. HEILOO - Op zaterdag 25 septem ber zal zang- en showgroep Music Train hun jaarlijkse rommelmarkt organiseren in en om de Maranatakerk. Hiervoor hebben zij uiteraard spul len nodig, dus wanneer u uw schuur of zolder opruimt en spullen tegen komt die nooit meer gebruikt wor den en eigenlijk alleen maar in de weg liggen, neem dan gerust contact op met A Breetveld, tel. 0251- 658790, Hetty v.d Berg, tel: 0251- 658768 of El Vlaar, tel: 0251-654333. De opbrengst is voor de bekostiging van de nieuwe show. HEILOO - Op dinsdag 24 augustus van 20.00 uur tot 21.00 uur ontvangt Bob van Unnik in zijn programma Intermezzo/Sport, Giorgia Cardillo. Giorgia is speelster in het dames I team van Hockeyvereniging de Terriers in Heiloo. In een openhartig gesprek vertelt zij over haar jeugd in Italië, waar zij tot haar negende jaar heeft gewoond. Bij haar komst in Nederland ondervond zij de nodige problemen, met name op school, dar zij alleen Italiaans sprak. Desondanks heeft zij wel de middel bare school doorlopen. Verder ver telt zij uitvoerig over haar ervarin gen in het hockeygebeuren en ande re activiteiten binnen de Terriers. Streekradio Excellence is te ontvan gen via de kabel op 96.5 of via de FM op 106.3. ALKMAAR - Op zaterdag 23 okto- ber houdt de Rochdaleschool een reünie, de reünie wordt gehouden in de Blekerij, aan de Blekerskade 16 te Alkmaar, van 15.00 tot 20.00 uur. De organisatie, bestaande uit Kees Kluft en Ger Otte, is nog op zoek naar Willy Coordes, Francien Poort, Joke Huisman, Gerda Kooger, Ineke de Wit en Hans van Rossum. Deze mensen (of mensen die meer weten over hun woonplaats) wordt ver zocht contact op te nemen met de organisatie op tel. 072-5153921 of e- mail: c.kluft@hetnet.nl. HEILOO - Vakantie-aktiviteit voor stoere jongens en meiden en hun grootouders. Wil je de zee bedwin gen met muziek, dans en spel? Dat kan, onder leiding van zeerover hoofdman Evi Velders. Neem als je wilt je houten been, je ooglapje en de fles rum alvast maar mee en bereid je vóór op een avontuur. Wanneer: donderdag 19 augustus, 10.00-12.00 uur. Plaats: het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, Heiloo. Bijdrage: 2,50 per volwassene met kind, 1,- per extra kind. Graag tevoren opge ven tel. 072-5331297. Campinggasten, buren, vrienden, familie, bedrijven, alles en iedereen deed mee aan dit jaarlijkse 'Baafje Open(foto: MSP) HEILOO - Samen met volleybalvere niging Effect hield zwembad het Baafje zondag een grasvolleybal-toer- nooi op de zonneweide van het open- luchtbad. Campinggasten, buren, vrienden, familie, bedrijven, alles en iedereen deed mee aan dit jaarlijkse 'Baafje Open'. De opkomst was gewel dig waardoor het een erg gezellige middag was.Op de laatste dag van dit zwemseizoen, zondag 29 augustus, biedt Het Baafje ruimte en gelegen heid aan jeugd tot en met 14 jaar om op de grote speelweide tweedehands speelgoed, boeken en andere spulletjes te verkopen. Tlissen 10.00 en 11.00 uur worden de gemarkeerde verkoopplaatsen van 3 bij 3 meter aangewezen en om 11.00 uur begint de verkoop. Voor zowel de deelnemers als de bezoekers geldt de normale toegangsprijs voor het zwem bad, voor jeugd tot en met 17 jaar 2,- en voor de ouderen 3,-. HEILOO - In 2005 viert Heiloo dat honderd jaar geleden de verloren gegane devotie voor Onze Lieve ter Nood opnieuw tot leven kwam. 332 jaar na de verwoesting van de kapel, in 1573, vond op 17 juli 1905 de eerste officiële bedevaart vanuit Amsterdam naar Heiloo plaats. Ook in deze tijd vinden die bedevaarten nog steeds plaats. In 1930 werd de Genadekapel naar een ontwerp van architect J. Stuyt gebouwd. De kunstenaar Han Bijvoet kreeg de opdracht het interieur van de kapel te beschilderen. Hij heeft echter niet de gelegenheid gehad zijn werk te voltooien; de achterwand van de kapel bleef daardoor leeg. Het eeuwfeest in 2005 leek de jubileumcommissie van Onze Lieve Vrouw ter Nood een uitste kende aanleiding voor het uitschrijven van een prijsvraag om een professione le kunstenaar te vinden, die het werk - dat Bijvoet niet heeft kunnen afmaken - voltooit. De opdracht Beschilder de achterwand van de kapel van Onze Lieve Vrouw ter Nood op basis van het thema: 'Maria en de noden van deze tijd'. Maria heeft binnen de gehele Kerk altijd een bij zondere plaats ingenomen. Onze Lieve Vrouw ter Nood werd reeds in de vroegste tijden om hulp gevraagd als de mensen niet meer wisten (en weten) hoe ze uit de ellende waarin zij geraakt zijn moeten komen.- Het winnende ontwerp Een deskundige jury zal de ontwerp- schetsen, die op A3 formaat moetën worden ingezonden, beoordelen. Dè jury staat onder leiding van de heer drs J.W. Besemer, voorzitter van de Dioces^ ane Liturgisch- Esthetische Commissie en van de Diocesane Commissie Kerkelijk Kunstbezit van het Bisdom van Haarlem. De kunstenaar die het winnende ontwerp heeft gemaakf, krijgt de opdracht dit uit te voeren in de Kapel van Onze Lieve Vrouw ter Nood. Op zaterdag 27 november 20Ö4 zal in een openbare bijeenkomst de heer A.M. van Velthoven, oud-archiva- ris van het Bisdom van Haarlem, de naam van de schepper van het winnetL de ontwerp bekend maken. Uit de inzendingen wordt tevens de top-10 geselecteerd. Deze wordt zowel op een speciale jubileumtentoonstelling ge toond, als gepubliceerd in het jubileum boek van Onze Lieve Vrouw ter Nood voorzien van de namen en gegevens van de desbetreffende kunstenaars. Deelname Voor meer informatie over de voor waarden voor deelname aan de ont werpwedstrijd, kunt u kijken op www.onzelievevrouwternood.nl. HEILOO - Zo'n vijftig vrijwilligers van het Trefpunt, werkzaam bij de Ouderenbonden en bij de Stichting Ouderenwerk Heiloo, maakten op donderdag 12 augustus op uitnodiging van de Vrijwilligers Commissie Trefpunt een gezamenlijke fietstocht naar Driehuizen. In zes groepen vertrok men om kwart over negen vanaf het Trefpunt richting Akersloot. Via de Kanaalweg en het fietspad langs de molen werd het pon tje over het Noord-Hollands Kanaal bereikt. Dit moest drie keer varen om iedereen over te zetten naar de Schermer. Onder langs de Westdijk was de oostenwind pal tegen, maar bij West- Graftdijk ging het langs de ringvaart van de Eilandspolder naar het noor den. In De Vriendschap in Driehuizen was er koffie met appelgebak in de tuin aan het water. Ook enkele vrijwil ligers die niet meer zo goed 'ter fiets' waren, sloten zich hierbij na vervoer per auto aan. Een uitgereikt raadsel met verborgen dierennamen zorgde hierna voor veel plezier. Een buitje voor het stof mocht de pret niet drukken, en via Zuid Schermer, de Leeghwaterbrug, de Ommering, werd na een kleine 30 kilometer Heiloo en het Trefpunt weer bereikt. Hier volgde de oplossing van de puzzel, dronk iedereen nog wat en ging men vol eet lust maar voldaan naar huis. Fietsen blijkt de ideale manier om de mede-vrijwilligers te leren kennen! HEILOO - De yoga club van Stichting Ouderenwerk Heiloo bestaat alweer 25 jaar. Dit heuglijke feit wordt donderdag 26 augustus gevierd in het Trefpunt voor geno digden en belangstellenden. De festiviteiten beginnen om 14.00 uur. Ook zullen de dames A. de Bruyn - van Wonderen en J. Delleman in het zonnetje gezet worden. Zij zitten beiden al 12 1/2 jaar in het bestuur van de Yoga vereniging. Mevrouw De Bruyn als voorzitster en mevrouw Delleman als penning meesteres. Mocht u geïnteresseerd zijn in yoga: er zijn nog plaatsen vrij, zowel in Het Trefpunt als in het Open Huis in Heiloo, op de dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdagoch tend. Bij yoga wordt op een vriende lijke manier aan de lichamelijke con ditie gewerkt. Men hoeft niet lenig te zijn om aan yoga te beginnen. De aandacht voor het leren ontspan nen komt zowel tijdens de bewegin gen als stil liggend op de grond aan bod. Wat nodig is om yoga te beoefe nen is gemakkelijk zittende kleding, een dekentje of badlaken en eventu eel een kussentje. Opgave en/of inlichtingen: 072- 5333921 of 072-5332412. HEILOO - Afgelopen vrijdag werd het vierde concert in de serie zomeravond concerten verzorgd door het ensemble Moyland, bestaande uit Marcelo Bussi - fortepiano, Lidewij van der Voort- viool en Rowena Simpson- sopraan. Het pro gramma onder de titel 'het theater in de huiskamer' omvatte ondermeer werken van L van Beethoven, J Haydn, J Marti en W A Mozart. De uit Argentinië afkomstige Bussi is een voortreffelijke klavecinist en fortepianist. Zijn spel van Beethoven's '6 variaties over een opera-aria van Paisiello' kreeg door de voortreffelijke akoestiek van de Witte Kerk de glans die het verdiende. Rowena Simpson komt uit Nieuw Zeeland, maar is thans woonachtig in Amsterdam. Zij heeft een prachtige stem, die goed tot uiting kwam in de korte oratorium 'Lines from the Battle of the Nile' van J Haydn. Soms meesle pend en weemoedig en dan weer opge togen, maar altijd met de nodige expres sie. Ook in een drietal liederen van J Haydn uit zijn 'Scottish Folksongs' kwam de veelzijdigheid van Rowena Simpson goed naar voren. Maar ook Lidewij van der Voort deed niet onder voor de anderen. Haar vioolspel ken merkt zich door grote trefzekerheid en veel gevoel, waardoor de muziek een spel wordt waar je totaal in op kunt gaan. Dit kwam onder meer tot uiting in de 12 variaties over de aria 'Se vuol bal- lare' uit 'Le Nozze di Figro' van Mozart. Deze variaties gaven de vioüste de kans om haar kunnen in de vele speelvarian- ten, die kenmerkend zijn voor dit stuk, voor het voetlicht te brengen. Het dave rende en staande applaus was dan ook wel verdiend. Laatste zomeravondconcert Vrijdag 27 augustus is het laatste zomeravondconcert (aanvang 20.30 uur). Dit concert wordt opgeluisterd door het 'Trio Pro Arte', dat wordt gevormd door de Tsjech Antonin Rous (le violist van het Concertgebouw orkest), Fred Pot (hoofddocent violon cel aan het Koninklijk Conservatorium te Den Haag en eveneens verbonden aan het Concertgebouworkest) en de Japanse pianiste Sumiko Nagaoka. Het programma is Tsjechisch en omvat zeer welluidende muziek van Dvorak en Suk. Kaarten a 8 (65+ 7) kun nen worden gereserveerd via de tele- foonnumers 072-5334804 of 5335852. Daarnaast kan worden geboekt voor het concertdiner (3-gangenmenu in restaurant De Loocatie toegangsbe wijs concert) a 26. Reserveringen hiervoor uitsluitend via 072-5334804. Gezelligheid troef tijdens de fietstocht van de Trefpunt-vrijwilligers. C? 1 Toevallig kwam onze fotograaf de brandweer tegen. Onder het mom van de nieuwe pompen moeten worden getest'werden de negen nieuwe leden van het brandweerkorps Heiloo ontgroendDit resulteerde in een enorm water ballet bij Het Maalwater, het ging er hard en fanatiek aan toe. Er werd met groot materieel op elkaar ingespoten, de nieuwkomers moesten het duidelijk ontgelden! (foto: MSP) HEILOO - Al weer voor het achtste jaar maken de popkoren onder leiding van Jasper Teule zich op om er een fan tastisch seizoen van te maken. In Schagen, Noord-Scharwoude en Heiloo staat alles en iedereen in de startblok ken. Dit jaar: The Beatles. Help! Ervaring is niet vereist, maar natuurlijk wel een onbedwingbaar enthousiasme om in zo'n groot koor drie- of vier stemmig de meest swingende popsongs mee te zingen! Elk jaar weer ziet Jasper Teule kans om met zijn fraaie arrangementen en bij zondere lesmethode zijn koren tot grote prestaties te inspireren. Voor het komende seizoen, 2004-2005, staat een vijftiental songs van The Beatles op de plank. Van 'Lady Madonna' tot 'Here comes the sun', 'Sergeant Peppers' en 'Paperback Writer'. Anders dan anders wordt het één aan eengesloten seizoen van 35 cursusavon den met als daverend slot twee grote uitvoeringen van alle vier koren samen in de Grote Kerk in Alkmaar (eind juni 2005) begeleid door een professionele band. Jasper Teule heeft inmiddels zijn spo ren verdiend op een breed muzikaal gebied. Al tijdens zijn conservatorium periode maakte hij als bassist deel uit van de legendarische Pilgrims. Speelde met Hans en Candy Dulfer, Ronald Abrahams, Jan Akkerman, Julia Loko en vele anderen. Begeleidde op contra bas een voorstelling van het Scapinoballet en is nog steeds vaste bassist van de muziektheatergroep Samba Salad. Maar het werken met koren heeft een bijzondere piek in zijn muzikale hart. Niets is zo direct en ont roerend als de menselijke stem, laat staan een paar honderd stemmen! Plezier in het samen muziek maken is zijn belangrijkste drijfveer. De twee popkoren in Heiloo starten op woensdagavond 25 augustus, van 19.30 tot 20.45 en van 20.15 tot 22.30 uur, in Jongerencentrum Buk-Buk, Pastoor van Muyenweg 12. Iedere zangenthousiasteling vanaf 15 jaar is welkom. Gun jezelf een 'try-out met een eerste gratis proefles! Wil je meer informatie, bel dan even 06- 22937592. Kantoor: 072 5150071 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Dierenambulance Nrd. Kennemerland (Heiloo en de Egmonden): 072- 5150085 Dierenambulance Akersloot en Limmen: 0251-215454 Asiel: 072-5114861 Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Inspectie: 072-5337280/072-5150071 Vakantie advies en Kids for animals: 072-5336180. Vermist Kleine magere zwarte poes, wit stipje naast de neus, witte kin, bef en achter poten, voor witte sokjes, 4 jaar, Vennewatersweg, Heiloo. Grijze valkparkiet, Westerweg/ Bayers- hoffweg, Heiloo. Donkercyperse gec. kater, wit befje, witte buik en sokjes, 7 jaar, Cruijscamplaan, Heiloo. Slanke zwarte kater, 1 jaar, onge- castreerd zwart/wit neusje, witte bef, witte sokjes, vermist van de Westerweg/ Rector Frederiklaan, Heiloo. Grote donkercyperse kater, gec. witte buik, voor sokjes en achter laarsjes, zwart bandje, 2 jaar, Oudburgerlaan, Heiloo. Grijsbruin cyperse gec. kater, 5 jaar, Ratelaar, Limmen. Grijscyperse poes, witte bef, sokjes en staartpunt, Julianaweg, Akersloot. Grote magere zwarte kater, 1 jaar, gecas. wit onder de kin en aan de poot jes. Wentholtlaan, Heiloo. Gevonden Oude ongec. roodcyperse kater, witte bef en buik, v oor witte voetjes en ach ter laarsjes, Boekestein, Heiloo. Geel/ witte valkparkiet. Westerweg/ Bayershoffweg, Heiloo. Tamme grijze valkparkiet A9, Heiloo. Wit konijn. Kerkweg, Limmen. Zwarte poes, Oosterzijweg, Heiloo. Goed tehuis gevraagd Voor Ivo, een donkerrode blinde kater, van 10 a 15 jaar. Hij is makkelijk en erg lief, hij gaat ook naar buiten. Rommelmarkt voor de jeugd. Op de laatste openingsdag van dit seizoen, zondag 29 augustus a.s., wordt een gedeelte van de grote iigweide vrijge houden voor een rommelmarkt. Jeugd tot en met 14 jaar mag tussen 11.00 en 15.00 uur op 4 m2 proberen van overtollig speelgoed en andere waarde volle voorwerpen at te komen. Verlengde opening. Deze week en volgende week is Het Baafje van maandag tot en met vrij dag nog geopend tot 20.30 uur. Daarna beginnen de scholen weer en worden ook de slui tingstijden weer zoals vóór de grote schoolvakantie De openingstijden zijn: Zwembad Het Baafje Heiloo is open van zaterdag 1 mei t/m zondag 29 augustus 2004 Openingstijden: maandag \jm vrijdag 09.00 tot 19.30 uur zaterdag en zondag 10.00 tot 17.30 uur Extra open in de zomervakantie van 12 Juli t/m 20 augustus 2004 maandag t/m vrijdag 09.00 tot 20.30 uur De gemeente Heiloo en haar zwembadmedewerkers wensen u veel plezier in Zwembad Het Baafje. Zwembad Het Baafje Burgemeester en wethouders van Heiloo De Omloop 11 Afdeling Weizijn 1852 RJ HEILOO Postbus 1,1850 AA HEILOO Tel. 072 533 39 09 Tel. 072 535 66 81 Week- en totaaloverzicht bezoek 2004, 2003 en 2002 Zwembad Het Baafje week totaal totaal totaal 2004 2004 2003 2002 ma 05-07 t/m zo 11-07 1.476 16.249 27.307 21.142 ma 12-07 t/m zo 18-07 1.926 18.175 33.850 24.189 ma 19-071/m zo 25-07 2.717 21.585 36.354 28.097 ma 26-07 t/m zo 01-08 5.097 26.682 40.633 34.477 ma 02-08 t/m zo 08-08 8.211 34.893 50.907 35.821 Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 •Voor de verhuur voor het gehele seizoen 2004/2005 kunt u terecht bij de afdeling Welzijn C0A van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of 5356682. In het nieuwe seizoen (2004 2005) een geheel vernieuwde vloer met nieuwe belijning voor zaalvoetbal, zaalhandbal, volleybal, badminton en basketball. Het jaarlijkse Night of the Proms is op zaterdag 23 oktober 2004. Rommelmarkten in Het Vennewater op de zondagen 17 oktober 2004, 28 november 2004, 16 januari 2005, 20 februari 2005 en 20 maart 2005. Zomervakantie tot en met zondag 22 augustus 2004 Maandag 23-08-2004 Dinsdag 24-08-2004 Woensdag 25-08-2004 Donderdag 26-08-2004 Vrijdag 27-08-2004 Zaterdag 28-08-2004 Zondag 29-08-2004 Maandag 30-08-2004 Dinsdag 31-08-2004 Woensdag 01-09-2004 Donderdag 02-09-2004 Vrijdag 03-09-2004 Zaterdag 04-09-2004 Zondag 05-09-2004 Maandag 06-09-2004 Dinsdag 07-09-2004 Woensdag 08-09-2004 08.45-15.30 Schoolgym 19.15-23.00 08.30-15.30 Schoolgym Donderdag 09-09-2004 14.00-15.30 18.00-19.00 19.15-23.00 08.30-12.30 Schoolgym Vrijdag 10-09-2004 08.30-12.30 17.00-21.00 Zaalvoetbal 17.00-18.30 gesloten Zaterdag 11-09-2004 19.15-23.00 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal Zondag 12-09-2004 08.45-15.30 08.30-15.30 Schoolgym Maandag 13-09-2004 18.00-19.00 17.00-22.30 19.15-23.00 Zaalvoetbal Dinsdag 14-09-2004 08.30-15.30 14.00-15.30 Sportinstuif Woensdag 15-09-2004 18.00-19.00 18.00-19.00 19,15-23.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal Donderdag 16-09-2004 14.00-15.30 08.30-12.30 Schoolgym Basketball 17.00-18.00 17.00-18.30 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Vrijdag 17-09-2004 08.30-12.30 17,00-18.30 08.45-15.30 Schoolgym 19.15-23.00 17.00-22.30 Volleybal Zaterdag 18-09-2004 16.00-21.00 08.30-15.30 Schoolgym Zondag 19-09-2004 18.00-19.00 Zaalvoetbal Sciiooigym Basketball Zaalvoetbal Schoolgym Volleybal Schoolgym Zaalvoetbal Sportinstuif Zaalvoetbal Schoolgym Zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 2