vtképj# L BoevWtvtv» boon Center Disc pJlitie 17,95 Onzichtbaar DEUTEKOM Dirty Dancing DIEREN tl Dansen op zondagmiddag Nieuwe cursussen Nivon Heiloo BERICHTEN HEILOO KARIN SLAUGHTER Onzichtbaar Dirty Dancing door diverse artiesten Onzichtbaar door Karin Slaughter Boek van de week: Inbraak woning Vernieler auto op heter daad aangehouden Verkeerscontrole Diefstal wieldoppen Diefstal benzine Verkeerscontrole New family member De grote 32" BeoVision 3 televisie van Bang Olufsen staat bekend om zijn vele toepassingsmogelijkheden en de superieure real-flat widescreen bioscoop beleving die hij levert. Bezoek uw Bang Olufsen dealer en maak kennis met de nieuwe 28" BeoVision 3 - het nieuwste lid van onze familie. Pincodebeveiligd. CD van de week: van 22,95 Jan Oudhoff exposeert in Bibliotheek Heiloo Gruppo Sportivo in de Buk BESCHERMING Agenda Sporthal Het Ven newater f 1 UITKIJKPOST - 15 SEPTEMBER 2004 - PAGINA 2 Vervolg van voorpagina: Platform Kinderopvang Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheids wij zer Koorstraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J. Ade Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een af spraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. HEILOO - Vanaf zondag 19 september kunt u elke derde zondag van de maand van 14.00 tot 17.00 uur weer gezellig dansen in het Open Huis. De muziek wordt verzorgd door het Inter-Ned Kwartet. De entree bedraagt 3.50 euro. Samen Op Weg Gemeente Protestantse gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger Bruin, 12+. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger Bouma uit Bilthoven. ds J. ds J. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. ■I Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niette plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: woord- en commu niedienst m.m.v. oecomenisch zang groepje, voorganger pastor M.J. van Bolhuis. Witte Kerk Zondag 19.00 uur: oecomenische dienst, m.m.v. Cantorij, voorganger ds J. Bruin. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantores, voorganger W. van Schie. Zondag, 10.00 uur: eucharistieviering met dames- en herenkoor, voorganger H. Helsloot, kinderwoorddienst. OL Vrouw ter Nood Donderdag 10.00 uur: bedevaart Amstelveen. Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Dinsdag 14.00 uur: bedevaart Krommenie. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met spontaan koor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met Corneliuskoor, voorgan gers pastores J. Oiling en A. Kuin. Na de viering is er koffie, thee en limonade Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22, Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 10.30 uur. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zondag 09.00 uur. Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur. Zondag 10.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee. Zondag 10.00 uur: voorganger ds M. Braamse. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Uitgeest. Zondag 10.00 uur: voorganger ds M.J. Luijk. HEILOO - Window Color (Glas- in-lood-schilderen). Onder deze titel start het Nivon Heiloo dit sei zoen weer een nieuwe cursus Glas- in-lood-schilderen, onder leiding van docente Margaret Kant. In deze cursus wordt met behulp van echte loodstrippen, vloeibaar lood en speciale glasverf decoraties op plexiglas gemaakt. Deze raamdecoraties, windlichten enzovoort zijn niet van echt te onderscheiden. De cursus zal bij voldoende aan meldingen van start gaan op dins dagmiddag 28 september van 13.30 tot 15.30 uur, 6 lessen, lx per veer tien dagen. Kosten cursus: 36,- exclusief materiaal; Nivonleden krijgen reductie. Tekenen gemengde technieken In deze cursus wordt onderzocht de veie mogelijkheden van de diverse tekenmaterialen en hun veelvoud van combinaties. Een spel van lij nen, vlakken en vormen waarbij de ontwikkeling van de creativiteit en de waarneming hoofddoel zijn. Er wordt gewerkt met potlood, pen, grafiet, houtskool, stift, pastel enzovoort. De thema's zijn divers en de beeldende elementen ais compositie, contrast, vorm en kleur, structuur spelen een belang rijke rol bij elke tekening. Een boeiende cursus voor beginners én gevorderden. Deze cursus staat onder leiding van docente Annemarie Kuster en start op woensdagmorgen 29 september van 9.30 tot 11.30 uur, 12 lessen, lx per veertien dagen. Kosten cursus: 69,- exclusief materiaal; Nivonleden krijgen reductie. Voor info en opgave kunt u bellen met Reina Mulder, tel. 072- 5333127, Daisy Groenland, tel. 072- 5330088. Beide cursussen vinden plaats in het Cultureel Centrum Open Huis (boven winkelcentrum 't Loo) te Heiloo. De oudercommissie adviseert over tal van zaken zoals bijvoorbeeld het beleid ten aanzien van veiligheid, openingstij den en de prijs. De gemeente is verantwoordelijk voor toezicht op de kwaliteit. De GGD voert daarom regelmatige inspecties uit.- Kindercentra en gastouderbureaus die aan alle eisen voldoen, worden in een register bij de gemeente opgenomen. U heeft alleen recht op een tegemoetko ming van de overheid als het kindercen trum of gastouderbureau waarvan u gebruikt maakt bij de gemeente is gere gistreerd. Ook uw werkgever kan om een bewijs van registratie vragen. Kinderopvangcentra die nu al een ver gunning hebben zijn met ingang van de wet automatisch geregistreerd. Verantwoordelijkheid van ouders In zijn betoog duidde wethouder Roelof Bos op de verminderde taak van de gemeentelijke overheid waar het gaat om toezicht. Bos:„Het toezicht is nu eerst en vooral opgedragen aan de ouders, die de cliënten zijn van de kin derdagverblijven. Volgens de politieke partijen die deze nieuwe wet samen als parlementaire meerderheid zo hebben gewild, moet het uitgangspunt van indi viduele verantwoordelijkheid van ouders zwaar gelden." De wethouder gaf aan dat hij deze tendens op meerde re terreinen bespeurt en dat het niet verwonderlijk is deze keuze te maken. „Per slot van rekening gaat het bij kin deropvang om een activiteit die wel zeer dicht ligt bij het privé-domein van het gezin." Bos haakte wel in op de registrerende rol van de gemeente. Hij benadrukte dat de 5 kinderdagverblij ven van het platform kinderopvang Heiloo alle voldoen aan meer dan de minimale normen. Hulp van het Platform Walter Bax, naast directeur ook nog uit geroepen tot manager kinderopvang van het jaar, zette schematisch financie ring, kwaliteit en inspraak op een rijtje. Daarbij verwees Bax naar een folder die via de kinderdagverblijven van het platform uitgereikt wordt aan de ouders. In deze. folder met de naam 'Kinderopvang: een zaak van ouders, werkgevers en overheid' staan diverse tabellen en rekenvoorbeelden om de eigen situatie te kunnen inschatten. Verder wees hij op begrenzing van de uurprijs voor kinderopvang: maximaal 5,68 voor KDV/GOB en 6,13 voor BSO/GOB, voor wat betreft het gedeel te waarover de compensatie van de werkgevers en de overheid berekend wordt. Wanneer er geen sprake is van een werkgever, maar van een uitke ringsinstantie, dan neemt de gemeente of het UWV het werkgeversgedeelte voor haar rekening. Dit is afhankelijk van de individuele situatie. Ouders krij gen half september de aanvraagformu lieren van de Belastingdienst en dienen hun aanvraag voor 1 december te doen. Het is echter ook mogelijk om na afloop van een jaar een eindafrekening te doen. Wijzigingen in de persoonlijke situatie kunnen te allen tijde gemeld worden en worden verrekend. Toch plaatste Bax een aantal kritische noten bij het beleid van de minister. Waar de Geus schat dat 90% van de werkgevers genegen zal zijn het werkgeversaandeel te vergoeden, denkt Bax dat dit percen tage lager zal liggen. De kinderdagver blijven van Het Platform Kinderopvang Heiloo bieden ouders ondersteuning aan bij het verkrijgen van deze bijdrage. Convenant over kwaliteit Over het controleren van kwaliteit zijn Bax en de Geus het blijkbaar ook niet eens. Bax gaf aan het 'een winstpunt van de wet' te vinden dat ook hierin ouders centraal staan. Daarnaast zijn er altijd nog het Bouwbesluit, de ARBO-wetge- ving en het beleid van de brandweer als pijlers. Minister De Geus echter meent dat ouders gaan 'controleren op kwa liteit met de voeten's. Hij bedoelt daar mee dat ouders zullen switchen van dagverblijf als zij ontevreden zijn. Bax echter is van mening dat ouders niet „zullen gaan leuren met hun kind". Een belangrijke ontwikkeling is dan ook dat in september de oudervereni ging BOinK (Belangenvereniging Ouders in de Kinderopvang) en de brancheverenigingen kinderopvang een convenant hebben afgesloten. Hierin zijn normen vastgelegd met betrekking tot onder andere groepsgrootte, hoe veel leiding op hoeveel kinderen en opleidingsniveau. Ouders/verzorgers die meer informatie willen hebben over de wet kunnen de website raadplegen: www.wetkinderop- vang.nl. Daarnaast kunt u altijd de lei ding van uw eigen kinderdagverblijf om opheldering of informatiemateriaal vra gen. Het ligt ook in de bedoeling dat ieder kinderdagverblijf ouders individu eel of groepsgewijs nader gaat informe ren. Vr Noord-Holland Noord m 112 0900-1 8844 1 Wethouder Bos benadrukte tijdens de informatieavond over de nieuwe Wet kinderopvang dat de 5 kinderdagver blijven in Heiloo voldoen aan meer dan de minimale normen. Een gewelddadige gijzeling houdt de inwoners van Grant County in zijn greep. Kinderarts Sara Linton en haar ex-exhtgenoot politiechef Jeffrey bevinden zich onder de gegijzelden. Houdt de gijzeling verband met myste rieuze gebeurtenissen uit het verleden? Heeft Jeffrey duistere kanten die zelfs Sara niet kan vermoeden? Deze bril jant geconstrueerde thriller is net als de eerdere delen in de Sara Lintonreeks bloedstollend spannend en bevat humor, romantiek en psychologische diepgang. Karin Slaughter (1970) is afkomstig uit het Amerikaanse Georgia en woont in Atlanta. In haar literaire thrillers bele ven kinderarts Sara Linton en politie chef Jeffrey Tolliver bloedstollende avonturen. Haar debuutroman Nacht schade was een verpletterend interna tionaal succes en werd door de Washington Post uitgeroepen tot beste thriller van het jaar. Met Zoenoffer vestigde zij definitief haar reputatie als de vrouwelijke Thomas Harris. Een lichte koude huivering bracht haar ook in Nederland de status van bestseller auteur. Onzichtbaar is haar nieuwste bestseller. Schrijfster Karin Slaughter combineert meedogenloze spanning met persona ges van vlees en bloed. Zo spannend dat je 's avonds niet in je bed belandt, dat kan alleen Karin Slaughter, de koningin van de suspense. door Karin Slaughter voor 18,90 Heerenweg 67-69,1851 KL Heïloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mall: tnfo.deutekom@Ubr)8.n» Iedere dertiger van nu heeft in 1987 toch op zijn minst een beetje zitten zwij melen bij Dirty Dancing, die charmante film met een plotje van niks, waarin Patrick Swayze Jennifer Grey leerde dansen. In herhalingsoefening Dirty Dancing 2 blijkt dat Swayze het dansen nog niet helemaal verleerd is, maar dat hij het verleiden beter aan de jongere garde kan overlaten. Dirty Dancing: Havana nights is eigenlijk een moderne remake. Hierin valt het politiek correc te meisje Katey als een blok voor de Cubaanse ober Javier. De Amerikaanse jetset, haar ouders incluis, haalt de neus op voor zo'n local, maar Katey zoekt graag zijn gezelschap. Hij is een fan tastische danser, en ze daagt hem uit om mee te doen aan een danscompetitie. Kortom: meer van hetzelfde, maar zon der de charme van het eerste deel. Maar net als in de oorspronkelijke Dirty Dancing gaat het niet om het verhaal, en al helemaal niet om de historische juistheid ervan. Dirty Dancing gaat om muziek, zwoel dansen en om chemie. En al heeft ook Dirty Dancing: Havana nights een plotje van niks, de sound track swingt. Net als de soundtrack van Dirty Dancing deel 1, wat nog steeds een geweldige verzamelcd is met klas siekers als Be my baby van The Ronettes, Do you love me van The Contours en natuurlijk The time of my life door Jennifer Warnes en Bill Medley! Op de cd Ultimate Dirty Dancing is het beste van beide films samengevoegd: de klassiekers zoals hierboven geschreven met erg fijne latinmuziek. HEILOO - Zaterdag 11 september werd tussen 16.15 en 17.15 uur ingebro ken in een woning aan de Slootenslaan. Men kwam in de woning door het ver nielen van een raam. Vanuit het huis werden onder andere een flatscreen scherm, een notebook pc en een digita le camera weggenomen. Ook bleek een aantal sieraden te zijn verdwenen. LIMMEN/HEILOO - Het is een grote bron van ergernis; vernieling van je auto zonder te weten wie daarvoor ver antwoordelijk is. Een man uit Limmen was vrijdagavond omstreeks 22.45 uur zelf getuige van vernieling van de bui tenspiegel van zijn Opel. Hij stond geparkeerd op de Hogeweg en was van plan weg te rijden. Hij had zijn motor echter nog niet gestart toen er drie jon gens op een fiets voorbijreden. Eén van deze jongens, een 17-jarige uit Heiloo, schopte in het voorbij fietsen de rech- terbuitenspiegel van de Opel stuk. Hierbij ontstonden tevens krassen op het portier. De benadëelde ging achter hen aan en kreeg ze op de Vuurbaak te pakken. Hij droeg de verdachte over aan de politie. De jonge vandaal ver klaarde uit baldadigheid te hebben gehandeld. Hij krijgt, naast een proces verbaal, later ook nog de schadereke ning gepresenteerd. HEILOO - Op maandag 6 september werd tussen 19.00 en 21.00 uur op de Kanaalweg.een algemene verkeerscon trole gehouden. Tijdens deze controle werden drie bestuurders geverbali seerd voor het niet dragen van de auto gordel; twee bromfietsers werden bekeurd voor het niet dragen van hun helm. Hierna werd van 21.00 tot 22.30 uur een snelheidscontrole gehouden. Op de controleplaats gold een maxi mumsnelheid van 80 km per uur; drie bestuurders werden bekeurd voor het overschrijden van deze maximumsnel heid. De hoogste snelheid die gemeten werd bedroeg 128 km per uur. HEILOO - Van een Renault type Scenic werd tussen zondag 5 en maan dag 6 september 4 wieldoppen ont vreemd. De diefstal werd gepleegd toen de auto het het Vierkant stond geparkeerd. HEILOO - De eigenaresse van een personenauto van het merk Peugeot type 307 deed donderdag 9 september aangifte van diefstal van benzine uit haar personenauto. De diefstal werd gepleegd in de nacht van donderdag 2 op vrijdag 3 september toen de auto stond geparkeerd op het erf van dc woning aan de Jan Ruslaan. Toen zij vrijdagmorgen 3 september bij haar auto kwam bleek de benzinedop naast de auto te liggen en bleek de tank leeg te zijn. Een onbekend aantal liters ben zine werd uit de tank ontvreemd. HEILOO - Op vrijdag 10 september werd een verkeerscontrole gehouden opde Vennewatersweg. De controle werd tussen 13.30 en 15.15 uur gehou den. Tijdens de controle werden 12 bestuurders geverbaliseerd voor het overschrijden van de maximumsnel heid van 50 km per uur. De hoogste gemeten snelheid bedroeg 90 km per uur. Een bestuurder werd bekeurd voor het rijden door rood licht op de spoorwegovergang. BeoVisIon 3! BANG OLUFSEN CHALLENGE YOUR SENSES AT: Heiligeweg 183, Krommenie Mi Telefoon 075-6284103 i kijk©n en luisteren in stijl vvww.boonkrommenie.nl t, 1 3" rL IS Pastoor van Muijenweg 12, 1852 EH Heiloo. tel 5321048 door diverse artiesten A£cd xAak vanhejt00 Slimpad 36 (hoek Heerenweg, bi) de Rotonde) 072-5334906 www.centerdisc.nl Gevonden: enkele sleutels; goudkleuri ge ring (beschadigd); zilverkleurige herenhorloge; herenhorloge grijs rond uurwerk met zwart bandje; knuffel hondje; gsm merk Siemens; groen T- shirt; thermoskan; paarse trui; wit vest je maat 42; autoped paars, groen, rood; zwart leren jas. HEILOO - Jan Oudhoff staat in het dagelijks leven voor de klas op de basisschool. Al meer dan 35 jaar pro beert hij naast rekenen en taal de kin deren ook creatief iets meer te geven. De geëigende vorm is dan tekenen, maar ook voor andere technieken pro beert hij zijn leerlingen te interesseren. Zo houdt hij zich al heel wat jaren, op allerlei manieren, bezig met het maken van beelden. Jan Oudhoff zegt over het 'waarom' van zijn uit de hand gelopen hobby: „Je bent bezig met klei, steen of was. Je dwaalt wat rond in composities, vormen en emoties. Soms ben je de weg kwijt en lijkt her er niet op, maar dan opeens heb je de vorm of het beeld te pakken. Dat is voor mij ook het leukste aan het maken van beelden. Je model leert of slaat soms met grof geweld een vorm in de klei en je gaat datgene erin zien, wat je een beetje voor ogen staat. Een andere keer volg je weer de route die al is uitgezet in een stuk steen." U kunt het werk van Jan Oudhoff nog tot 18 oktober bewonderen in de expo sitieruimte van Bibliotheek Heiloo, Westerweg 250. HEILOO - Opgericht in 1976, opge doekt in 1979, heropgericht in 1980, weer uit elkaar gegaan, maar nu hele maal tërug... Gruppo Sportivo! In de lente kwam de nieuwe cd Topless 16 uit, een soort verzamelcoverbandal- bum. Alle bands zijn verzonnen en de nummers zijn catchy, poppy en altijd een tikje eigenwijs door het gebruik van rare bliepjes, vrouwenkoortjes, koebellen en synthesizers. De liedjes klinken altijd bekend, zonder dat je de vinger kunt leggen op waar het nu pre cies op lijkt. De nummers variëren nogal, maar steeds wordt er teruggegre pen op de muziekcanon. Het album is verpakt in een ontwerp van een LP- hoes die Hans Vandenburg, volgens de overlevering, als puber boven zijn bed had hangen. Omdat hij nooit heeft kun nen horen hoe de muziek op die lp klonk heeft hij verzonnen 'covers' op de nieuwe cd gezet. De band bestaat nu uit Hans Vandenburg op gitaar en als zanger, Peter Calicher op toetsinstru menten, Max Mollinger op drums, Gerrit-Jan Konink op basgitaar en Inge Bonthond en Lies Schilp als zan geressen. Verrast dat deze band nog bestaat? Benieuwd of de oude hits herleven? Of gewoon nieuwsgierig naar de muziek achter de opvallende cd hoes? Kom op 17 september naar de Buk Buk om dit geweldige optreden mee te maken. De zaal gaat open om 21.00 uur. Kaarten zijn te verkrijgen aan de deur en kosten 8,- euro. Je vindt de Buk Buk aan de Pastoor van Muijenweg 12 in Heiloo en op www.bukbuk.nl. Kantoor: 072 5150071 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Dierenambulance Nrd. Kennemerland (Heiloo en de Egmonden): 072- 5150085 Dierenambulance Akersloot Limmen: 0251-215454 Asiel: 072-5114861 Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Inspectie: 072-5337280/072-5150071 Vakantie advies en Kids for animals: 072-5336180. Vermist Rood/wit gevlekt katertje, rood bandje; met belletje 4 maanden, Vinkenbaaiv Heiloo. V Grijscyperse poes, klein wit befje^l j aar, Het Achtkant, Limmen. 111 Lichtrood cyperse gec. kater, paars bandje met belletje en koker, 10 jaar, Nic. Beetsweg, Heiloo. Klein konijn (vos met zwarte kop lAetr wit vlekje, zwarte oren, grijszwarte rug,? witte onderkant, De Laghe Weijdt, Heiloo. Gevonden Grijszwart cyperse gec. kater, witte bef,; Dusseldorperweg, Limmen. a Goed tehuis gevraagd Goed tehuis gevraagd voor Ivo, een; donkerrode blinde kater, 10 a 15 jaafv makkelijk en erg lief. Hij gaat graag' naar buiten. En voor Tom een cyperse kater me;t wit, dol op aandacht en gezelschap van mensen, maar ook een echte buitenkaj/ 12 jaar. Info tel. 072-5616106. Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 •Voor de verhuur voor het gehele seizoen 2004/2005 kunt u terecht bij de afdeling Welzijn C0A van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of 5356682. •In het nieuwe seizoen (2004 2005) een geheel vernieuwde vloer met nieuwe belijning voor zaalvoetbal, zaalhandbal, volleybal, badminton en basketball. Het jaarlijkse Night of the Proms is op zaterdag 23 oktober 2004. 16 januari 2005, 20 februari 2005 en 20 maart 2005. 4 Woensdag 15-09-2004 18.00-19.00 Donderdag 30-09-2004 14.00-15.30 Sportinstuif l 19.15-23.00 Zaalvoetbal 18.00-19.00 4 Donderdag 16-09-2004 14.00-15.30 Sportinstuif 19.15-23.00 Zaalvoetbal Schoolgym f 17.00-18.00 Zaalvoetbal Vrijdag 01-10-2004 08.30-12.30 18.00-19.00 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal Vrijdag 17-09-2004 08.30-12.30 Schoolgym Zaterdag 02-10-2004 17.00-18.30 Basketball Zondag 03-10-2004 4 19.15-23.00 Zaalvoetbal Maandag 04-10-2004 08.45-15.30 Schoolgym Zaterdag 18-09-2004 16.00-21.00 Basketball 17.0ör22.30 Volleybal Zondag 19-09-2004 Dinsdag 05-10-2004 08.30-15.30 Schoolgym Maandag 20-09-2004 08.45-15.30 Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal 17.00-22.30 Volleybal Woensdag 06-10-2004 18.00-19.00 Zaalvoetbal Dinsdag 21-09-2004 08.30-15.30 Schoolgym Donderdag 07-10-2004 19.15-23.00 19.00-23.00 Volleybal 14.00-15.30 Sportinstuif J Woensdag 22-09-2004 18.00-19.00 18.00-19.00 Zaalvoetbal J 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Donderdag 23-09-2004 14.00-15.30 Sportinstuif Vrijdag 08-10-2004 08.30-12.30 Schoolgym 1 18.00-19.00 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 1 Vrijdag 24-09-2004 08.30-12.30 Schoolgym Zaterdag 09-10-2004 12.30-15.30 Zaalvoetbal J Basketball 17.00-18.30 Basketball 16.00-21.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal Zondag 10-10-2004 Schoolgym f Zaterdag 25-09-2004 12.30-15.30 Zaalvoetbal Maandag 11-10-2004 08.45-15.30 16.00-21.00 Basketball 17.00-22.30 Volleybal Z Zondag 26-09-2004 Dinsdag 12-10-2004 08.30-15.30 Schoolgym- Maandag 27-09-2004 08.45-15.30 Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal 2 17.00-22.30 Volleybal Woensdag 13-10-2004 18.00-19.00 Dinsdag 28-09-2004 08.30-15.30 Schoolgym 19.15-23.00 Zaalvoetbal j 19.00-23.00 Volleybal Woensdag 29-09-2004 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 2