I Je leukste les is dansles Jubileum Klussenclub van de Willibrorduskerk Geweldige dag voor kinderen van de Vijfhoek en de Alk Laat uw botdichtheid meten bij Reformhuis Heiloo mededeling Wandel mee met hartstocht in Heiloo Als beste geteste Gazelle kinderfietsen bij Bosman Tweewielers UITKIJKPOST - 15 SEPTEMBER 2004 - PAGINA 6 HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur f val en milieu Textielinzameling huis-aan-huis op vrijdag 24 september a.s. ededelingen Verleende collectevergunning Verkeersbesluit Stoofpotje kip Workshop toveren met bollen VVD Tweede Kamerlid Charlie Aptroot in Heiloo Open Deuren Route bij Kuijs Reinder Kakes Heiloo contact vervolg van pagina 4 2. Verlenging verblijfsdocumenten Sinds 1 december 2003 ontvangen vergun ninghouders met een reguliere vergunning automatisch bericht van de IND als de geldig heid van de vergunning verloopt en kan worden verlengd. Iedere rappelbrief gaat vergezeld van een gepersonifieerd aanvraag formulier, dat door de vergunninghouder naar de IND moet worden gezonden. De gemeente verzorgt de uitreiking van het nieuwe, vervangende verblijfsdocument. Per 13 april 2004 ontvangen ook de vreemde lingen met een asielgerelateerde vergunning voor onbepaalde tijd automatisch bericht voor verlenging. 3. Visa Sinds 1 december 2003 draagt de IND zorg voor de afhandeling van visumverlengingen, de aanvragen van spoedvisa en terugkeer visa, alsmede de verzoeken om stickers bij verlenging en vervolgprocedures. De IND beschikt hiervoor over een loket in Rijswijk (Zuid-Holland) en een loket in Zwolle. Hier kan men slechts op afspraak terecht, tele foonnummer 0900 - 123 45 61 0,10 /p.m.). Informatietelefoon voor vreemdelingen Voor alle vragen, ook tijdens de behandeling van de aanvraag, kunnen vreemdelingen bij de IND terecht, telefoonnummer 0900 -123 45 61. Dit geldt ook als zij hun aanvraag bij de gemeente hebben ingediend. Telefonisch kunnen voorlich tingsmiddelen en aanvraagformulieren worden besteld. De informatielijn van de IND is bereikbaar op werkdagen van 09.00 uur tot 17.00 uur. Vanuit het buitenland is de IND bereikbaar via +31 208893045. Publieksbalie Burgerzaken De publieksbalie Burgerzaken is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 12.30 uur en maan dagavond van 18.00 uur tot 20.00 uur voor het maken van afspraken, telefoonnummer (072) 535 67 22. Op vrijdag 24 september a.s. gaat de gemeente, via haar inzamelpartner VAOP, voor de tweede keer dit jaar huis-aan-huis textiel inzamelen. Inzamelaar KIQ zal het textiel voor onze gemeente inzamelen. We willen graag zoveel mogelijk textiel inza melen, om daarmee te voorkomen dat het in de vuilverbranding terechtkomt. Ruim 90% van het door u aangeboden textiel wordt weer herge bruikt. Inzameling langs de buitenwegen wordt in ver band met de hoge kosten niet langer gedaan. Ben uitzondering wordt gemaakt voor de Hoogeweg en Kapellaan. Wij vragen de bewo ners van de huizen langs de andere buitenwegen om him gebruikte textiel in één van de zeven textielcontainers in Heiloo de doen. Tot textiel behoren: alle kleding, schoeisel (alléén indien ze nog goed draagbaar zijn en gebundeld per paar), linnengoed, woningtextiel (geen tapijt en vloerbedekking), hoeden, petten, dekens en pluchen speelgoed. Let op: al uw oude textiel is welkom, mits niet monteurwerkzaamheden. Kleding die niet meer geschikt is om te dragen, is nog geschikt als poetslap of kan nog gebruikt worden voor iso latie- of autobekledingsmateriaal. met textiel kunt u op vrijdag 24 september a.s. voor 08.30 uur aan de rand van de rijweg zetten. Mocht het textiel 's avonds niet zijn opgehaald, geef dit dan wel door aan de gemeente, maar deponeer uw textiel dan zelf in één van de zeven textielcontainers in Heiloo. Mochten deze vol zijn dan is afgeven van uw textiel op de Afval- brengplaats aan het Rosendaal 2 ook altijd nog mogelijk. De Afvalbrengplaats is geopend van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur en iedere zaterdag tussen 09.00 en 12.00 uur. Acties in 2003 Inzamelactie van 10 april: 5.270 kg textiel Inzamelactie van 13 juni: 3.500 kg textiel Inzamelactie van 19 september: 3.000 kg textiel Inzamelactie van 21 november: 2.680 kg textiel We hopen dat de huis-aan-huis inzamelactie voor textiel van 24 september a.s. vele kilo's textiel oplevert en danken u alvast voor uw medewerking. Waar staan de kledingbakken in Heiloo? 2 bakken op het parkeerterrein bij het Hoekstuk 2 bakken op het parkeerterrein bij 't Loo (AH) 1 bak op parkeerterrein De Loet (Oost) 1 bak (ondergronds) in Ypestein (C-1000) 1 bak bij de Afvalbrengplaats, Rosendaal 2 Meer informatie Voor nadere informatie kunt u contact op nemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072) 535 68 68. Door burgemeester en wethouders is aan de vol gende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte in de volgende periode. - Nierstichting Nederland in de periode van 19 tot en met 25 september a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Het college van burgemeester en wethouders heeft tot het volgende verkeersbesluit besloten. Het realiseren van een algemene invaliden parkeerplaats in de directe omgeving van Ypesteinerlaan 92 en van Maria's Hof 27. Dit kenbaar te maken door het plaatsen van' het verkeersbord B6 (invalidenparkeer plaats). Mogelijkheden tot bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit kunt u, binnen 6 weken na de dag van deze publi catie, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend kan, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen dat vereist, tevens een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank in Alkmaar, Postbus 252, 1800 BG Alkmaar. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Bakker, beleidsmedewerker Ver keer, Vervoer en Wegen van de gemeente Heiloo, telefoonnummer (072) 535 67 63. HEILOO - De kindermiddag wordt jaarlijks georganiseerd voor kinderen van O.D.C. de Vijfhoek te Heiloo en ZML-school de Alk te Alkmaar hun ouders en broertjes en zusjes. De Vijfhoek is een dagcentrum voor kin deren met een verstandelijke handicap en de ALK is een school voor speciaal onderwijs voor kinderen met een ver standelijke handicap of ontwikkelings achterstand. De families Bos en Roozendaal, de ouders van kinderen die O.D.C. de Vijfhoek bezoeken, orga niseren de kindermiddag. De middag wordt gesponsord door diverse bedrij ven, zowel uit Heiloo als daarbuiten. Ruim honderd mensen hebben de mid dag bezocht. Er waren diverse spring kussens, een popcornkraam, een echte ijscoman, ponykar, huifbedrijden door de firma Dupla in Barsingerhorn, schmincken en een zweefmolen. De kinderen genoten met volle teugen en voor de ouders was het een goede gele genheid om elkaar te leren kennen of bij te praten. De middag begon om 13.00 uur en pas na 17.00 uur gingen de laatste ouders met hun kinderen naar huis. Alle acti viteiten werden begeleid door enthou siaste vrijwilligers, die hielpen bij het opbouwen en opruimen, maar ook de kinderen schmincken of op de pony zetten. Al met een zeer geslaagde dag voor de kinderen en natuurlijk hun ouders! De medewerkers van O.D.C. de Vijfhoek willen de orginisatoren namens alle bezoekers heel hartelijk bedanken voor dit fantastische initia tief! HEILOO - Afgelopen zaterdag werd in besloten kring het 12,5-jarig jubi leum gevierd van de. Klussenclub van de Willibrorduskerk. Een groep van 7 enthousiaste mensen, die veelal achter de schermen, veel voor de katholieke parochiegemeen schap betekent. De leden van de klus senclub en hun partners, maar ook het voltallig parochiebestuur, werden ont haald met een kop koffie en een heer lijk gebakje. Hierna nam Peter Bolten, als coördinator van jubilerende vrijwil ligers, het woord. Pastor in overall Hij vertelde hoe hij samen met Pastor Herman Helsloot (al vrij snel gevolgd door Cor Bijvoet) de klussenclub opstartte en hoe vreemd men in die jaren keek, als de pastor in zijn overall bij de Doe 't Zeiver (toen nog aan de Schuine Hondsbosschelaan) binnen stapte voor spijkers, planken en schroeven. En hoe de grote advents krans (70 kilo zwaar!) de eerste keer met zuiver mankracht moest worden opgehangen in de 9 meter hoge Moe der Godskerk, hetgeën tot gevolg had dat binnen afzienbare tijd een hijsme chanisme werd gemaakt. Natuurlijk van tweedehands materialen, want dat kostte het minste! Ook schonk Peter Bolten veel aandacht aan de werk zaamheden die 'zijn mensen' verricht ten bij de verhuizing van de Moeder Godskerk naar de Willibrorduskerk. Bijvoorbeeld de kerkbanken die moes ten worden ingekort, maar ook ook alle grote en kleine klussen, die de aan nemer moest laten liggen (het licht in het plafond, de verwarming, het maken van nooduitgangen, de reparatie van de vloer van de sacristie). Natuurlijk, dat alles weer om ook hierbij de kosten in de hand te kunnen houden. Maar ook had hij aandacht voor alle noeste arbeid, die is verricht om de kelder van de oude pastorie toeganke lijk te maken. Het uitgraven van zand, het uitpompen van overtollig water en het zorgen voor een goede ontluchting. Peter zelf ontdekte toen dat de kar weitjes söms ook gevaarlijk kunnen zijn. De trap, die toen toegang tot de kelder gaf, was niet meer in opperbeste conditie, zodat Peter wel heel snel op de vloer van de kelder stond (lag!). Brug naar elkaar Een van de eerste grote klussen van de club was het bouwen van een heuse ophaalbrug, op schaal. Toen als sym bool gemaakt voor de brug die gesla gen werd tussen de diverse pijlers binnen de kerkgemeenschap. Peter Bolten liet weten hoe enthousiast Vicaris Geukers reageerde, toen de brug zo sterk bleek dat zelfs hij er overheen kon lopen. De heer Geukers werd daarop direct 'erelid' gemaakt van deze klussenclub. Later werd deze brug gebruikt bij de start van de samenwerking tussen de parochies van Akersloot, Limmen en Heiloo. Terecht heeft dit werkstuk dan ook de naam 'Brug naar elkaar' gekregen. Het was geen wonder dat Pastor Helsloot bij zijn 50-jarige verjaardag óók deze brug in zijn tuin vond als onderdeel van zijn Abraham. Officiële in gebruikname De laatste grote klus tot dusver van de jubilerende vrijwilligers is de bouw van een échte brug, die de ontmoetings ruimte van de kerk verbindt met de parochietuin. Jos Hoogeboom, oud koster van de kerk, mocht in navolging van Vicaris Geukers de 'oude' ophaal brug neerhalen, het lint van de nieuwe brug doorknippen en zijn weg via dit fraaie bouwwerk vervolgen. Uiteraard volgde daarna het gehele gezelschap deze weg. Een naam voor de nieuwe brug ont breekt nog, maar Peter Bolten sprak het vertrouwen uit, dat hiervoor binnen afzienbare tijd iets passends zal worden gevonden. Normaal wordt op zaterdagmorgen steevast onder het genot van een kopje koffie de klussenlijst (met en zonder prioriteiten) doorgenomen, waarna de klussers aan de gang gaan. Deze zater dag stond echter in het teken van 'terugkijken op', 'vooruitzien naar' en stond vooral in het teken van dank baarheid van de kerkgemeenschap voor deze veelal zo 'stille, maar o zo belangrijke' werkers. Stoofpotjes zijn een beetje uit de mode. Jammer, want stoofpotjes zijn lekker en vaak niet al te moeilijk. Bovendien kun je het stoofpotje meestal naar eigen inzicht aanvullen of aanpassen aan de eigen smaak. Een recept is daarom niet meer of minder dan een soort aangeven wat er onge veer in moet. Gebruik uw eigen fanta sie. Hieronder een stoofpotje met kip als hoofdingrediënt. Ingrediënten: 400 g in stukjes gesne den kipfilet, 1 grote ui (of 2 kleinere uien), 2 teentjes knoflook, een stukje verse gember (ca. 40 gram), wat ana nas (vers, maar eventueel uit blik kan ook), 0,5 blikje tomatenpuree, 2 eetle pels ketjap, mespuntje kerrie, olie (sesam- of olijfolie), witte wijn, beetje sambal, zout en verse kruiden (bij voorbeeld peterselie en bieslook) Bereiding: snipper de ui en bak deze in een koekenpan met wat olie tot ze glazig is (niet bruin laten worden). Roer de knoflook, de tomatenpuree, de geraspte gember, de kerrie, de sambal en de ketjap erdoor en bak het geheel nog 1 minuut. Neem een braadpan, doe er voldoen de olie in en braad de (gezouten) kip totdat ze een beetje bruin is. Doe vervolgens de ui-massa erdoor evenals de ananas en vul de pan met witte wijn (liefst Elzasser Riesling), tot de kip bijna onderstaat. Dan op heel laag vuur nog een poos laten sto ven (ca. 1 uur). Het overgebleven vocht zonodig bin den met wat aardappelmeel, allesbin- der of iets dergelijks. De verse kruiden (peterselie, bies look) goed fijnsnijden en verdelen over de kipschotel. Dit gerecht laat zich uitstekend com bineren met rijst (soort naar keuze) en fijne sperziebonen (vooral niet te gaar koken). En wat de wijn betreft, u heeft al wijn bij het klaarmaken van de kip gebruikt. Deze wijn (ook nu weer het liefst Elzasser Riesling of Edelzicker) kan ook uitstekend bij het gerecht worden gedronken. De vakanties zijn weer voorbij. U heeft vast wel een leuk recept opge daan. Laat het ons weten en wij plaat sen dat voor de lezers van dit blad. Opsturen graag naar: redactie de Uitkijkpost, postbus 68 1850 AB Heiloo of per E-mail: redactie@uit- kijkpost.nl. De huidige leden van de klussenclub op de nieuwe brug met in hun midden Pastor Helsloot en Peter Bolten, als klussers van het eerste uurAd de Graaf; Kees Tijssen; Koos de Boer; Nico Schoof en Pastor Herman HelslootVoor v.l.n.r Peter Bolten, Niek Hoetjes en Piet Bolten. (Eigen foto) HEILOO - In de workshop Toveren met bollen leert u om op een andere manier om te gaan met bloembollen. In deze workshop leert u mooie combina ties te maken met bloembollen, met vroegbloeiende of vroeg in blad komende vaste planten. In een beamer- presentatie komen ook verrassende effecten van bollen tegen een achter grond van (bloeiende) heesters aan bod of bollen als kleuraccent in de zomer en zelfs in de herfst. Deze work shop vindt plaats op vrijdag 1 oktober van 9.00 tot 11.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Boishof 2 in Heiloo. De prijs van de workshop is 5 euro. voor informatie en aanmelden kunt u bellen met Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297. HEILOO - Op uitnodiging van de gemeenteraadsfractie van de VVD Heiloo is Charlie Aptroot op dinsdag 28 september om 20.30 uur te gast in het Open Huis. Charlie Aptroot houdt zich in de Tweede Kamer bezig met vermindering van de bureaucratie en verlaging van de administratieve lasten (minder regels voor ondernemers). Hij zet zich daarbij actief in voor de Nederlandse ondernemingen en onder nemers. Iedereen is welkom om mee te praten. Aanmelden is niet noodzakelijk maar wordt wel op prijs gesteld: secre- taris@vvdheiloo.nl. Kijk vooral ook op de website van Charlie Aptroot: www.charlieaptroot.nl of op de website van de VVD in Heiloo: www.vvdheiloo.nl. HEILOO - Sportinstituut het Venne- water houdt samen met Runnersworld een hartstocht op 25 september. Op deze dag, die in het teken staat van de Wereld Hartdag, wordt er een wandeling uitgezet van ongeveer 15 kilometer. Sportinstituut het Vennewater is het startpunt en eindpunt van de wandeling, die toe gankelijk is wandelaars en Nordic Walkers. Thssen 8.30 en 9.00 wordt er verzameld bij Sportinstituut het Vennewater en om 9.00 wordt er gestart. Rond 12.00 eindigt de wande ling weer bij Sportinstituut het Vennewater, alwaar Runnersworld met een stand klaar staat om u van informatie over wandelschoeisel en kleding te kunnen voorzien. Onder het genot van een kop koffie kunt u napraten over deze gezellige en spor tieve ochtend. Tevens vindt er on, 12.00 uur een demonstratie Nordh- Walking plaats op het parkeerterren bij Sportinstituut het Vennewater. Deelnamekosten: 5 euro voor volws-, senen en 2 euro voor kinderen, éjn deel van de opbrengsten gaan nar de Nederlandse Hartstichting. Hartstocht wordt georganiseerd in samenwerking met onder meer Stich ting Start to Run/Powerwalkirg, Nordic Walking Nederland, VWs, EFAA, KNBLO, KNAU, NISB, NS, LAW Wandelplatform,Verenigiig Natuurmonumenten en On Track. Voor het volledige overzicht van wai- delingen in Nederland, kijk op www.hartstichting.nl. Voor me^r informatie over de activitet: Sportinstituut het Vennewater, 072- 5330344. HEILOO - Het nieuwe schooljaar is begonnen en mede hierom testte de Fietserbond 22 kinderfietsen. Naast een vakjury werden de fietsen tevens beoordeeld door diverse kinderen. Zij testten de fietsen op een speciaal hiervoor aangelegd parcours. Gazelle komt in deze test als beste merk uit de bus. Haar Poema 20", Non Stop 20", Shark 24" en Whale 24" kregen het predikaat zeer goed en beste koop. De Gazelle Bike Machine, een stoere mountainbike, werd als rede lijk tot goed beoordeeld. Hiermee werd het merk glansrijk winnaar van deze test. Volgens de Fietserbond lij ken alle kinderfietsen op elkaar, maar zijn er duidelijke kwaliteitsverschillen vastgesteld in de gebruikte onderde len. Het oordeel van de Fietserbond is vooral daarop gebaseerd. De Fietserbond vindt dat de verlich ting op kinderfietsen beter kan, maar over de remmen was men positief. De toepassing van V-brakes gecombi neerd met een terugtraprem geven ruim voldoende remvermogen. I>e test is in drie categorieën verdeeld 5 tot 6 jarigen (20" wielen), 8 tot 9 jai- gen (24" wielen) en mountainbikes. In de eerste categorie werden ie Gazelle Poema 20" en de Gazele Non Stop 20" als zeer goed beoor deeld. In de categorie 8 tot 9 jarigen werden de Shark 24" en Whale 24', beide van Gazelle, eveneens als ze:r goed beoordeeld. De Gazelle Bile Machine 24" kreeg het predikatt redelijk tot goed. De fietsen zin beoordeeld op maatvoering en kwi- liteit. Er is bovendien gekeken nair corrosiebestendigheid, de keuze <n de kwaliteit van de onderdelen, <e verlichting, de remmen, monta^, lakhechting en de verstelbaarhed van zadel en stuur. De kindertn keken vooral naar het rijgedrag, <e juiste maatvoering en de vormgeviig. De fietsen zijn verkrijgbaar lij Bosman Tweewielers, Westerweg 2'5 in Heiloo, tel. 072-5331241. HEILOO - Osteoporose is een aan doening waarbij de dichtheid van bot ten steeds verder afneemt, waardoor deze verzwakken en de kans op bot breuken toeneemt. Botten bevatten mineralen als calcium en fosfor, waardoor ze hard en dicht worden. Om de botdichtheid op peil te hou den, heeft het lichaam voldoende mineralen nodig en heeft het behoef te aan bepaalde hormonen, zoals bij- schildklierhormoon, groeihormoon, oestrogeen bij vróuwen en testoste ron bij mannen. Ook speelt vitamine D een belangrijke rol; die resorbeert calcium uit het voedsel en zorgt voor de opname van dit mineraal in de beenderen. De dichtheid van de bot ten neemt in de loop van de tijd toe totdat, ongeveer rond het 35ste levensjaar, een maximale botdicht heid is bereikt. Vervolgens neemt neemt de dichtheid van de botten langzaam af. Als het lichaam niet in staat is om het mineraalgehalte van de beenderen te reguleren, worden ze poreuzer en brozer, wat resulteert in osteoporose. Als de botdichtheid zoveel afneemt dat beenderen bezwijken of breken, ontstaan botpij- nen eri misvormingen. Als de wervels inzakken kunnen chronische rugpijn en vérkromming van de wervelkolom optreden. Osteoporose wordt vaak pas ontdekt wanneer het te laat is. Om osteoporose te voorkomen is het van essentieel belang een vroegtijdige indicatie te hebben van de botge- steldheid. Men kan zelf maatregelen nemen om de afbraak van de botg- steldheid zo veel mogelijk tegen e gaan. Laat daarom uw botdichtheid metei. In de volgende situaties is het exta raadzaam een botdichtheidsmetinge laten doen: vrouwen in de overgaig, zeker vrouwen die vroeg in de ove- gang zitten, als botontkalking in e familie voorkomt, bij gebruik va bepaalde medicijnen zoals corticost- roïden (prednison of predr- sonachtige stoffen, maar ook laxeer middelen), bij geen of weing lichaamsbeweging, bij bepaalde aan doeningen zoals schildklier, astm, reuma, diabetes, bepaalde darm- o huidziekten, wanneer men veel koffe of alcohol drinkt of weinig calcirn via de voeding binnenkrijgt. Op dinsdag 21 september kunt u iv botdichtheid laten meten tj Reformhuis Heiloo, Stationsweg b, Heiloo. Dit wordt gedaan met en ultra soon apparaat dat op en betrouwbare, veilige en pijnloe manier de botdichtheid meet. lit geeft een goede indruk van uw botg- steldheid. Indien de botmeting en verminderde botdichtheid aangeft worden adviezen verstrekt hoe u w botdichtheid optimaal kan ondersta nen. Zo'n meting kost normaal 3,- maar wordt u door Reformhis Heiloo aangeboden tegen het gerea- ceerde tarief van 25,-. Wegens e enorme belangstelling is reservern noodzakelijk. U kunt een afsprak maken met 072-5331499 CASTRICUM - Het is voor Danscentrum Luut Griffioen - en waarschijnlijk ook voor jou - een uit daging om na 24 lessen een heel assortiment aan verschillende dansen en danspassen geleerd te hebben. Heb je twee benen en een beetje ver stand dan lukt het altijd wel. Met 26 jaar leservaring heeft je leraar de nodige foefjes in huis om je dansles sen spannend, leerzaam en toch gemakkelijk te maken. Toch is het niet saai, want je danst met je vrien den al vrij snel op de muziek uit de top 40 met veel dance classics. Je leert allround dansen met een danspartner. Allround wil zeggen: de standaard dansen waarbij je samen dicht bij elkaar in de danshouding over de dansvloer beweegt, zonder dat je bij voorbeeld op eikaars tenen staat. De Quickstep, Engelse Wals en de Tango horen bij deze categorie. Denk aan tandemfietsen. De Latijns-Ameri kaanse dansen zijn losser qua dans houding en je maakt meer afzonder lijk je passen en figuren. Sala/ Mambo (dirty dancing) hoort hierij, maar ook de ChaCha en Rumba vh Cuba en de Noord-Amerikaanse Jie (Rock 'n Roll). De man stuurt e danspartner vaak alleen met de had. Alle lessen worden gegeven in e grote zaal van 18.30 tot 19.30 ur (eerstejaars beginners). Nodig e eventuele broers (of zussen) en e sport- en schoolvrienden uit en schijf in. Je eerste les is altijd een proefis. Een keer in de twee weken is er vij- dansen voor de jeugd op zaterdg- avond. Kosten: 2,- per avond te vt- doen bij binnenkomst. Introdueees£ 3,-. Elke vijfde keer heb je gratis te- gang. Verder houdt Danscentrin Luut Griffioen veel speciale avonda: zet ze in je agenda! Start seizoen: 5 september. Inschrijven kan persoo- lijk voor of uiterlijk op de eerste k- avond: Danscentrum Luut Griffioa, Party- Danscentrum Castricui, Dorpsstraat 72 in Castricum (naast e Corso Bios), tel. 0251-655060. HEILOO - Zaterdag 25 september houdt Kuijs Reinder Kakes haar tweejaarlijkse Open Deuren Route. Tussen 10.00 en 15.00 uur kunnen woningzoekenden en mensen die zich willen oriënteren op de regionale woningmarkt een selectie van te koop staande woningen bezichtigen. Dit kan geheel vrijblijvend en zonder afspraak. De selectie woningen bevindt zich in het gebied dat zich uit strekt .van de omgeving Alkmaar/ Heerhugowaard tot de omgeving van Zaanstad. De selectie betreft wonin gen in verschillende soorten en prijs klassen die momenteel in verkoop zijn bij meerdere vestigingen van Kuijs Reinder Kakes. De Open Deuren Route is een goede gelegenheid om verschillende soorten woningen van binnen te bekijken en vragen te stellen aan de aanwezige makelaar. Vragen over de desbetref fende woning, maar, ook over andee onderwerpen op het gebied va onroerend goed en financiële zake. Alle acht vestigingen van Kuis Reinder Kakes zijn op zaterdag opa vanaf 9.30 uur; voor vragen over c route en deelnemende woninga kunnen geïnteresseerden binnei- lopen. De deuren staan open. Kuis Reinder Kakes is een organisatie di deskundig is op het brede gebied va onroerend goed en financiële diénsi f verlening. Haar medewerkers zij onder meer gecertificeerde woning makelaars, bedrijfsmakelaars, taxa teurs, vastgoedmanagers, onderzoe kers, consultants, verzekerings-, hype theek- en pensioenadviseurs. Kuij1 Reinder Kakes opereert vanuit ach- vestigingen: in Heerhugowaarc Alkmaar, Castricum, Uitgeest Beverwijk, Wormer, Zaandam er Amsterdam. f

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 6