«I Meer leesplezier bij de Schuur Vol Avontuur Restaurant De Klok in het wit voor War Child mmmm Feestelijke heropening Keer op Keer verhaienwedswjd bij wereldwinkel Heiioo I Voor een kapsel dat bij u past! CHEQUE mededeling U eefomgeving ededelingen Verleende collectevergunningen Nieuw in Limmen: Kapsalon Kim Groepslessen bij oefentherapeute Cesar UITKIJKPOST - 6 OKTOBER 2004 - PAGINA 6 - p' Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. HEILOO vervolg van pagina 4 Alle paspoorten die thans in roulatie zijn, vol doen aan de vereiste norm. De wijziging is dus slechts aan de orde als er kinderen meereizen. De keuze is dan: of een eigen reisdocument (paspoort) aanvragen of een visum aanvragen via het Amerikaanse consulaat. Het aanvragen van een paspoort duurt momen teel één week en zonodig is een spoedprocedure mogelijk, waaraan wel extra kosten zijn ver bonden. Het paspoort is dan in principe de volgende dag af te halen. Voorts is er één pas foto nodig van het kind, recht van voren genomen. Paspoorten van ouder(s)/gezag- hebber(s), waarin het kind staat bijgeschreven moeten worden meegenomen voor doorhaling. Tenslotte moet het kind zelf bij de aanvraag aanwezig zijn en toestemming van ouder(s)/gezaghebber(s) moet schriftelijk gere geld zijn. De kosten voor een paspoort zijn 33,37 en voor een spoedprocedure 36,18 extra. De publieksbalie Burgerzaken is dagelijks geopend van 08.00 tot 12.30 uur en iedere maan dagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Meer informatie De eisen en uitzonderingen voor de Visumplicht Verenigde Staten zijn heel divers. Wij verwijzen u voor meer informatie naar het consulaat van Amerika, Museumplein 19 te Amsterdam, tele foonnummer (020) 575 53 09 of www.usembassy.nl. Voor nadere informatie over deze publicatie kunt u contact opnemen met de afdeling Publiekszaken, telefoonnummer (072)535 67 22. Aanvragen vergunningen tot regulier verblijf Algemeen Vreemdelingen die langer dan drie maanden in Nederland willen verblijven, vragen met ingang van 13 april 2004 hun verblijfsdocument aan via de gemeente Heiloo. De gemeente identificeert de vreemdelingen, neemt de aanvraagvergun- ning tot verblijf in ontvangst, verstrekt verblijfsaantekeningen in het reisdocument en reikt het verblijfsdocument uit. De Immigratie- en Naturalisatiedienst (END) van het Ministerie van Justitie verzorgt de adminis tratieve verwerking van de aanvraag en voert alle correspondentie met aanvragers. Nieuwe gang van zaken Voor drie administratieve processen is de werk wijze ingrijpend veranderd. Dit zijn: - aanvraag en uitreiking verblijfsvergunning - verlenging verblijfsdocumenten - visa Aanvraag en uitreiking verblijfsvergunning Door de verschuiving van de toelatingstaken vragen vreemdelingen voortaan hun verblijfs document aan bij de gemeente. U kunt hiervoor terecht bij de publieksbalie Burgerzaken. De IND heeft landelijk geldende aanvraagformulieren en nieuwe voorlichtingsmiddelen ontwikkeld. De gemeente Heiloo reikt de aanvraagformulieren uit en helpt de aanvrager bij het indienen van de aanvraag. Vervolgens neemt de gemeente de ingevulde aanvragen in ontvangst, int de leges- kosten en maakt een verblijfsaantekening in het paspoort van de aanvrager. De IND beoordeelt vervolgens de aanvragen en verzorgt de ver blijfsdocumenten. Bij een positieve beschikking reikt de gemeente het verblijfsdocument uit aan de vreemdeling. Verlenging verblijfsdocumenten Sinds 1 december 2003 ontvangen vergunning houders met een reguliere vergunning automatisch bericht van de END als de geldig heid van de vergunning verloopt en kan worden verlengd. Iedere rappelbrief gaat vergezeld van een gepersonifieerd aanvraagformulier, dat door de vergunninghouder naar de IND moet worden gezonden. De gemeente verzorgt de uitreiking van het nieuwe, vervangende verblijfsdocument. Per 13 april 2004 ontvangen ook de vreemde lingen met een asielgerelateerde vergunning voor onbepaalde tijd automatisch bericht voor verlenging. Visa Sinds 1 december 2003 draagt de IND zorg voor de afhandeling van visumverlengingen, de aan vragen van spoedvisa en terugkeervisa, alsmede de verzoeken om stickers bij verlenging en ver- volgprocedures. De IND beschikt hiervoor over een loket in Rijswijk (Zuid-Holland) en een loket in Zwolle, waar men slechts op afspraak terecht kan via het telefoonnummer 0900-1234561 (€0,10 p.m.). Informatietelefoon voor vreemdelingen Voor alle vragen, ook tijdens de behandeling van de aanvraag, kunnen vreemdelingen bij de IND terecht, ook als zij hun aanvraag bij de gemeente hebben ingediend. Via het telefoon nummer 0900-1234561 kunnen alle vragen aan de IND gesteld worden. Telefonisch kunnen ook zonodig voorlichtingsmiddelen en aanvraagfor mulieren worden besteld. De informatielijn van de IND is bereikbaar op werkdagen van 09.00 uur tot 17.00 uur. Vanuit het buitenland is de IND bereikbaar via +31-208893045. Publieksbalie Burgerzaken De publieksbalie Burgerzaken is dagelijks geo pend van 08.00 uur tot 1230 uur en maandagavond van 18.00 uur tot 20.00 uur voor het maken van afspraken. Telefonisch is dit mogelijk via nummer (072) 535 67 22. Is de kledingbak vol? Zet uw kleding dan niet op straat! De herfst is begonnen. Dit betekent onder andere dat de winterkleding wordt opgezocht en zomerkleding weer wordt opgeborgen. Over tollige kleding gaat natuurlijk niet in de grijze rolemmer, maar brengt u naar de kledingbak voor een tweede leven. En daar ligt nu een klein probleem. Gebleken is dat wij allemaal op hetzelfde moment onze kleding naar de kleding- bakken willen brengen. Op zon seizoenspiek is de kledingbak helaas niet berekend. Zakken met kleding worden goed bedoeld naast de bakken neergezet. Diefstal van de kleding en vervuiling van de omgeving is echter het gevolg; Extra bakken plaatsen voor één maand is niet mogelijk gebleken en zelfs extra legingen zijn niet voldoende om de piek op te vangen. Voorkom misbruik van uw waardevolle kleding door deze bij een volle kledingbak naar één van de andere bakken in de gemeente te brengen. Zijn die bakken ook vol, dan kunt u uw kleding gedurende de openingstijden afgeven bij de Afvalbrengplaats aan het Rosendaal 2. Deze is geopend van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur en iedere zaterdag tussen 09.00 en 12.00 uur. Waar staan de kledingbakken in Heiloo? 2 bakken op het parkeerterrein bij Het Hoekstuk 2 bakken op het parkeerterrein bij t Loo (AH) 1 bak bij parkeerterrein sporthal Het Vennewater 1 bak bij parkeerterrein De Loet (plan Oost) 1 bak (ondergronds) in Ypestein (C1000) 1 bak bij de Afvalbrengplaats, Rosendaal 2 Meer informatie Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072) 535 68 68. Najaar! Grof huis- en tuinafval Tuinafval In het najaar maken veel mensen hun tuin 'win- terklaar'. Klein snoeiafval en bladeren kunt u in de groene rolemmer doen. Het liefst met zo min mogelijk zand, omdat dit minder goede compost oplevert. Als het afval te groot is voor de rolemmer, kunt u dit wegbrengen naar de Afval brengplaats of u kunt het laten ophalen door de gemeente. U kunt niet alles als tuinafval aan bieden, er zijn een aantal spelregels: Oude schuttingen, verhardingen, bielzen, graszoden, overtollige grond, boomstronken en -stammen en materialen afkomstig van groot onderhoudswerk zijn géén groftuin- afval, maar 'bouw en sloopafval'. Gooi geen bloempotten (steen of plastic), kar tonnen dozen, klein puin en dergelijke in de groene rolemmer. Gooi geen tuinafval in de grijze rolemmer. Als er tuinafval in de grijze rolemmer wordt gevonden, wordt deze niet geleegd. De ver werkingskosten voor het afval uit de grijze rolemmer zijn namelijk aanzienlijk hoger dan voor de groene rolemmer. Bundels grof snoeiafval kunt u tot 2 kuub en niet zwaarder dan 12 kilo als grof tuinafval aanbieden via telefoonnummer (072) 535 68 88 van maandag tot en met woensdag van 08.00 tot 12.00 uur. Ukunt dit grof tuinafval ook zelf brengen naar de gemeentelijke Afval brengplaats aan het Rosendaal 2. Grof huisafval Nog bruikbaar materiaal eerst aanbieden aan de ophaaldienst van Kringloop Heiloo, Oude Werf 7, telefoonnummer (072) 533 82 43. Ook het normale grof huisafval kunt u brengen naar de Afvalbrengplaats of laten ophalen door de gemeente. U kunt dit op maandag-, dinsdag-, en woensdagochtend tussen 08.00 en 12.00 uur aanmelden op telefoonnummer (072) 535 68 88. Wat is géén grof huisafval? Bedrijfsafval, bouw- en sloopafval, grond, gras zoden, puin, asbest en materialen afkomstig van groot onderhoudswerk is géén grof huisafval. Ook al het huishoudelijk afval wat in een rolemmer past wordt niet door de grof huisafval ophaaldienst meegenomen. Bouw- en sloopafval Vanaf 1 januari 2003 kunt u gratis 0,5 kuub bouw- en sloopafval per maand bij de Afval brengplaats brengen. Grotere hoeveelheden kunt u, tegen betaling, aanbieden bij de Regio nale Stortplaats, Boekelerdijk 13a te Alkmaar, telefoonnummer (072) 541 35 50. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 07.00 en 16.00 uur en iedere eerste zaterdag van de maand van 08.30 tot 12.30 uur. Puin U kunt alleen 'schoon puin', straatstenen en/of straattegels, tot maximaal een m3 kuub gratis brengen naar de Afvalbrengplaats. Ook hier geldt, géén bouw- en sloopafval. Wit- en bruingoed Met wit- en bruingoed worden grofweg alle elek trische apparaten bedoeld, ook de kleinere. Deze kunnen gratis worden afgegeven aan de winke lier die u de nieuwe apparatuur verkoopt. Zij zijn verplicht het oude apparaat weer in te nemen. U heeft er namelijk voor betaald via de verwijde ringsbijdrage. Wanneer géén nieuwe apparatuur wordt gekocht, kan men het brengen naar de Afvalbrengplaats. Wilt u wit- of bruingoed laten ophalen, meld dit dan op telefoonnummer (072) 535 68 88 op maandag-, dinsdag- of woensdagochtend, tussen 08.00 en 12.00 uur. Afvalbrengplaats gemeente Heiloo Rosendaal 2 (hoekKanaalweg), Heiloo, telefoon nummer (072) 535 68 68. Openingstijden Maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur en iedere zaterdag tussen 09.00 en 12.00 uur. Als u uw afval komt brengen op de Afvalbreng plaats kan naar uw legitimatie worden gevraagd! Door burgemeester en wethouders is aan de vol gende instellingen vergunning verleend voor het houden van een collecte in de volgende periode. - Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren voor de periode van 3 t/m 9 oktober a.s. - Nederlandse Brandwonden Stichting voor de periode van 10 tot 15 oktober a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Aanvraag monumentenvergunning Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat op 23 september 2004 een aanvraag voor een vergunning is ingediend voor het reali seren van appartementen in het gebouw Cornelius op het terrein van de GGZ te Heiloo (rijksmonument). Dit op grond van artikel 17 van de Monumentenwet 1988. Ter inzage De vergunningsaanvraag ligt met ingang van 6 oktober 2004 gedurende 14 dagen ter inzage bij de publieksbalie in de hal van het gemeente huis. Deze is geopend van maandag tot en met vrijdag van 08.00 uur tot 12.30 uur en elke maandagavond 18.00 tot 20.00 uur of na afspraak met mevrouw van Breugel van de afdeling Monumentenzorg, telefoonnummer (072)535 67 55. Gedurende de genoemde periode kunnen ziens wijzen over het bovengenoemde bouwplan worden ingediend bij burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Evenementenkalender gemeente Heiloo Burgemeester en wethouders hebben vergun ning verleend voor de volgende evenementen in het jaar 2004. Datum Elke woensdagv 19 september 2004 10 oktober 2004 21 november 2004 5 december 2004 12 december 2004 19 december 2004 26 december 2004 Evenement Weekmarkt Koopzondag Koopzondag Koopzondag Koopzondag Koopzondag Koopzondag Koopzondag Locatie Looplein Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Tervoort van de afdeling Organisatieondersteuning, telefoonnummer (072)535 66 45. HEILOO - Zaterdag werd het nieuwe pand van Keer op Keer, de kringloop winkel voor het goede doel, feestelijk heropend. De toch al erg gezellige heropening werd extra feestelijk door de uitreiking van een cheque ter waarde van 7000 euro aan Stichting de Opkikker. Idols zanger Jim mocht, als ambassadeur van deze stichting, de cheque overhandi gen. Het geweldige bedrag is bijeenge bracht door de vrijwilligers van Keer op Keer. Stichting de Opkikker houdt zich bezig met ernstig zieke kinderen, die zij een onvergetelijk dag uit bezor gen. Na de opening op 2 oktober zijn de openingstijden op dinsdag en donder dag van 10.00 tot 15.00 uur en op zater dag van 10.00 tot 14.00 uur. Tevens is er tijdens de openingstijden gelegenheid om uw overtollige spullen in te leveren. Het nieuwe adres is: Industrieterrein Oosterzij 17, tel. 072-5325962 08 Opkikker HEILOO - Nu is het je kans om bekend te worden, want voor kids van 8 tot en met 12 jaar houdt Wereldwinkel Heiloo op de Stationsweg 105 een verhalen- wedstrijd in samenwerking met de lan delijke actie 'Kinderen spelen Wereld wijd'. Kijk vanaf maandagmiddag 11 oktober in de etalage van de winkel en maak een verhaal over dingen die je ziet in die etalage. Vóór 1 november moet je verhaal met naam, leeftijd en telefoonnummer bij de Wereldwinkel ingeleverd zijn. Van de mooiste verha len maken we een bundel. Zou het niet leuk zijn als jouw verhaal daar bij zat? De feestelijke prijsuitreiking is op zater dag 27 november om 14.00 uur in de Wereldwinkel. Dan wordt de verhalen bundel uitgedeeld aan alle deelnemers aan de wedstrijd en aan klanten van onze winkel zolang de voorraad strekt. Heb je nog vragen? Bel dan gerust naar 072-5330596 of naar 072-5333829. Maar dit is niet de enige actie waar wij ons mee bezig houden. Wist u dat de Wereldwinkel een heel goede leveran cier is van kerstpakketten op maat? Wij hebben ons assortiment uitgebreid met tal van heerlijke exotische levensmidde len. In combinatie met ons aanbod van handgemaakte (kunstnijverheid) pro ducten is daar een leuk en smakelijk pakket van samen te stellen in iedere prijscategorie. Maar ook kant en klare pakketten zijn mogelijk. In de winkel is een folder beschikbaar met een afspie geling van mogelijkheden. Graag willen wij u uitnodigen om eens een kijkje te nemen in onze winkel. Als u kiest voor een (h)eerlijk kerstpakket dan horen wij dat graag zo spoedig mogelijk. Hoe eerder u bent hoe beter wij aan uw wen sen kunnen voldoen. In oktober zijn trouwens de aardewerken potten en vazen en de rode wijn en koffiepads voordeliger. Kijk hiervoor ook naar onze advertentie elders in de Uitkijk post. Een aardewerken pot gevuld met allerlei lekkernijen is dat niet een origi neel kado voor Sint of Kerst? LIMMEN - Sinds 1 oktober kunt u voor uw kapsel terecht bij Kapsalon Kim. Eigenaresse Kim Jonker is na haar opleiding en een aantal jaren ervaring bij kapsalons haar eigen zaak begonnen. De professionele salon vindt u bij haar thuis aan de Ratelaar 11 in Limmen. Waar menig een een rommelige zolder heeft, heeft Kim een volwaardige kapsalon. Het ontbreekt hier aan niets en alles is mogelijk. Dames, heren, kinderen kunnen hier hun haar laten wassen, knippen, permanenten, kleuren, noem maar op. Kim Jonker heeft er duidelijk zin in haar klanten met een bijzonder kapsel de voordeur uit te laten gaan. Ze vertelt: „Ik wist al vanaf mijn vierde dat ik kapster wilde worden en dat ik voor mezelf wilde werken. Het zat er al vroeg in dus! Ik heb de versnelde kappersopleiding gedaan en een aantal jaren werkerva ring bij Equippe en Marga's Haar mode achter de rug. Daarnaast was ik thuis al aan het knippen. Maar ja, het werd op een gegeven moment zo druk, dat ik de knoop heb doorge hakt. Een maand geleden besloot ik mijn eigen zaak te openen." De salon ziet er picobello uit en is in februari geheel verbouwd. Om er te komen moeten de klanten twee trappen op. Voor klanten die moeilijk ter been zijn is dit lastig. Daarom is Kim voor diegenen ook 'kapper-aan-huis'. Het voordeel van Kapsalon Kim is, dat men altijd veel goedkoper uit is. „Normaal betaalt men voor kleuren zo'n 30,-, bij mij 23,-", zo vertelt Kim. „En dan heeft Kim ook altijd nog leuke kleurideeën!", valt een klant haar bij. Kim werkt altijd met een professioneel merk haarproduc- ten, die klanten ook bij haar kunnen kopen. En wilt u het helemaal af maken dan kunt u in de salon ook nog terecht voor een leuke ketting. Adres: Ratelaar 11 in Limmen. Openingstijden zijn di tot en met zaterdag van 8.30 tot 18.00 uur en ook op dinsdagavond kunt u afspreken vanaf 19.00 uur. Telefoonnummer: 072-8500188 of 06-40355542. Let u ook op de advertentie elders in dit blad! fSi In oktober/november wordt gestart met een kleine groep mensen (onge veer tien personen) die lekker op muziek wil bewegen maar niet terecht kan bij de reguliere sportles sen door lichamelijke klachten. De lessen worden gegeven door een ervaren Cesar therapeute en duren ongeveer een uur. De lessen worden op muziek gegeven. De opbouw van elke les is als volgt: warming-up, inspanningsoefeningen op eigen niveau naar gelang de klachten, spierversterkende oefeningen bij voorbeeld de buikspieren, cooling- down waarbij alle spieren gestretcht worden. Tijdens de lessen let Madeleine Tilburgs vooral op de houding tij dens de oefeningen en geeft aanwij zingen waar dat nodig is. De lessen worden gehouden op dinsdagoch tend van 10.00 tot 11.00 uur en de kosten per les is 5,- euro. De lessen worden gegeven op de Westerweg 389 in Heiloo. Als u interesse heeft of graag nog wat meer informatie wil hebben kunt u Madeleine Tilburgs bereiken op nummer 06-21548101. Clinic Powerwalking bij The Yoga Company HEILOO - Snel uw conditie verbe teren? Geef u dan op voor de clinic Powerwalking. Powerwalking is ste vig wandelen met een actieve armbe weging, waardoor u niet alleen uw benen, maar ook de rest van uw lichaam traint. Powerwalking is geschikt voor iedereen, jong en oud. Aangezien de belasting voor de gewrichten, pezen en banden aan zienlijk kleiner is dan bijvoorbeeld bij joggen, is deze vorm ook uiterma te geschikt voor mensen die weer willen gaan bewegen en mensen met overgewicht. De clinic begint op 9 oktober en bestaat uit een cursus van vier weken. Onder begeleiding van een professionele trainer doet u elke week mee met een wandeltraining van 1,5 uur. Ook krijgt u informatie over gezonde voeding, kleding en schoeisel. Aansluitend op de clinics wordt u geïnformeerd over de bestaande wandelgroep, waar u zich bij kunt aansluiten. De najaarsclinic Powerwalking start 9 oktober. De opeenvolgende lessen vinden plaats op 16, 23 en 30 oktober, om 13.00 uur. Deelname kost 25.- Bel voor informatie: 06- 18741193. The Yoga Company, Westerweg 128a, Heiloo. AKERSLOOT - In een speelgoedwin kel waar fantasievol speelgoed ver kocht wordt, mogen de kinderboeken natuurlijk niet ontbreken. En hele maal nu de Kinderboekenweek weer voor de deur staat, is het hoogtijd dat het boekenassortiment goed uitge breid wordt in de Schuur Vol Avon tuur. Daarom is er in de winkel een speciale hoek gecreëerd waar de nieu we boekencollectie goed bekeken kan worden. Voor de allerkleinsten is er volop keus uit stoffenboekjes, bad- boekjes en knisperboekjes. In de peu- terboeken komen herkenbare situa ties op een duidelijke manier naarvo- ren. Bekende kinderboeken als Dikkie Dik, Rupsje Nooit genoeg en Weltrusten... kleine beer zullen ook zeker niet ontbreken in de nieuwe boekencollectie. Maar er is meer dan de bekende boekjes. Vooral veel pren tenboeken, want die staan vol met illustraties waarbij steeds iets nieuws te zien valt. Boeken vol verhalen waar bij je helemaal weg kunt dromen, ver halen die kinderen het liefst honderd keer willen horen. Boeken met een sprookjesachtige sfeer en avontuur lijke onderwerpen passen ook heel goed in het geheel omdat de winkel vol staat met speelgoed waarbij kinde ren hun fantasieën kunnen uitspelen. Speciaal voor de komende Kinderboe kenweek waarin het thema Muziek centraal staat hebben we een fan tastisch boekje: 'Oehoe ratel retteke- tet tsjing boem pling' over feest en muziek voor een leuke meeneemprijs van 5,95. Reden genoeg om gewoon eens binnen te wandelen bij De Schuur Vol Avontuur. De Schuur Vol Avontuur, Koningsweg 42, Akersloot tel: 0251-313870. Open: woensdag, zaterdag en donderdag avond. Voor extra info: deschuurvol- avonfuur@hetnet.nl of www.des- chuurvolavontuur.nl. EGMOND - In het kader van Feast for Peace houdt restaurant De Klok vrijdag 8 oktober een bijzondere avond. Het personeel, de gasten, tafel linnen, en items in de entourage zul len in het wit zijn deze avond. Alle medewerkers van restaurant de Klok staan deze avond hun fooi af, tevens wordt er een gedeelte van de omzet gedoneerd voor de hulp aan oorlogs kinderen. Feast for Peace is een jaar lijks evenement van War Child. Feast for Peace Feast for Peace wordt voor de zesde keer gehouden. Alle deelnemende horecagelegenheden herkent u aan de witte vlag: het teken van de vrede. Zij staan 8 oktober een gedeelte van de omzet af aan War Child Nederland. De opbrengst gaat dit jaar geheel naar het project voor oorlogskinderen in Kosovo. Feast for Peace wordt geheel gesponsord door diverse bedrijven. Kijk voor meer informatie en een deelnemersoverzicht op www.feast- forpeace.nl War Child Nederland War Child Nederland is een onafhan kelijke stichting, opgericht in 1995. Doel is het leed van kinderen in door oorlog getroffen gebieden verminde ren en bijdragen aan een vreedzame toekomst. War Child Nederland is gespecialiseerd in psychosociale hulp verlening en maakt daarbij gebruik vam creatieve middelen en technie ken. De hulp komt ten goede aan indi viduele kinderen maar brengt ook diverse groepen kinderen bij elkaar. War Child Nederland heeft projecten in Sierra Leone, Soedan, Kosovo, Bosnië- Herzegovina, Pakistan, Georgië en Tsjetsjenië. Cafe-Restaurant- Coffeecorner De Klok vindt u aan de Smidstraat 1 in Egmond aan Zee, tel. 072-5069959, e- mail: info@deklok.nl, www.deklok.nl. Heiloo contact E8W,8K»k7QÖÖEÜH0

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 6