C1000 0.99 0.39 0.89 0.79 li 1 .79 0.99 0.99 7.49 j| 0.99 Spaar voor 38,- aan gratis boodschappen. Voor €5,- mag u het van onze slager zelf uitkiezen. m m Lerarenteam Skicentrum Heemskerk le prijs NK synchroon skiën! Wijn ConFusion Wines Limmen in de prijzen Halloweendag voor kinderen bij Intratuin Heiloo m EE3 M5 mededeling Power Yoga Work-Out Ellen Schipper winnares kleurwedstrijd Jottem kinderschoenen Fiesta Brasiliana lijkt nu al groot succes te worden Once Again open op nieuwe locatie Opening dierenparadijs een succes! IgfljlM-'l 9.48 Ml ■pwn fEj Nog 7 weken Week 42 2004 Aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 16 oktober 2004. Prijswijzigingen, drukfouten en Geen fratsen. Dat scheelt. UITKIJKPOST - 13 OKTOBER 2004 - PAGINA 14 HEILOO - Zaterdag 16 oktober van 10.30 tot 12.00 uur is hetzover, het is tijd voor de Power Yoga work-out! Ruim 1,5 uur lang zullen beginners en gevorderden hun eigen kunnen op de proef stellen. Belangrijk tijdens deze 1,5 uur durende work-out zijn de facetten van Power Yoga zoals: adem haling, concentratie, balans, kracht en natuurlijk uithoudingsvermogen. Ben je er van overtuigd dat het een leuke, gezellige en uitdagende work-out zal worden? Schrijf jezelf dan snel in, want vol=vol. Kosten 5,- euro. The Yoga Company, Westerweg 128a, 1852 AM Heiloo, tel. 06-18741193. HEILOO - Zoals al eerder gemeld houdt de Rotary Club Heiloo op vrij dag 29 oktober een groots Fiesta Brasiliana in restaurant Klein Varnebroek. Dit avondvullende pro gramma heeft tot doel geld in te zamelen voor het regionale zieken huis van Itambeh in het noordwesten van Brazilië. Dit ziekenhuis heeft dringend financiële ondersteuning nodig. De artsen en verpleegkundi gen zijn allemaal enthousiast en vol overgave aan het werk. Echter altijd met angst in hun achterhoofd of de lampen van het röntgenapparaat het nog wel blijven doen. Alles is zo oud dat het bij uitval niet meer kan wor den gemaakt. Dit ziekenhuis verdient steun. Door middel van een avond- vullendprögramma geheel in Zuid Amerikaanse sfeer. Alle gasten wor den ontvangen met een tropische cocktail, daarna verzorgt Klein Varnebroek een heerlijk diner met Braziliaanse en Chileense invloeden. Na het diner zal er een veiling plaats vinden van een aantal fraaie kavels aangeboden door diverse sponsors. Dit alles zal onder de bezielende lei ding gaan van de veilingmeester van deze avond, de heer Kees Kroone en onder toezicht van notaris Mr. R.C.H. Winter. De band Faya Djang zal deze avond afsluiten en ervoor zorgen dat werkelijk iedereen op de dansvloer komt. Kaarten voor deze avond zijn verkrijgbaar bij drogisterij Jef Letschert of telefonisch onder num mer 072-5335089. De kosten bedra gen 100,- all in. De opbrengst van de avond gaat direct naar het zieken huis van Itambeh. HEILOO - Op zaterdag 2 oktober opende Once Again haar deur op de nieuwe locatie aan de Heerenweg 252 in Heiloo. Een volledig nieuw jasje waarbij de klantwensen maximaal zijn ingevuld. Inmiddels is het twee weken later en hebben de eigenaressen Jolande en Kitty dames helemaal hun draai gevonden. De openingstijden en het telefoon nummer blijven ongewijzigd. Maandag 13.30-16.30 uur; dinsdag tot en met vrijdag 10.00 tot 12.00 uur en 13.30 tot 16.30 uur en zaterdag 13.00 tot 16.00 uur, tel. 072-5340867. Zie ook www.onceagain.nl. HEILOO - Op dierendag, heeft Rentenaar Dierenparadijs in Heiloo haar deuren voor het eerst geopend. De opening ging gepaard met allerlei acties die nog de hele maand zullen voortduren met iedere week een andere diergroep. Honderden bezoe kers wisten de opvallende dierenspe ciaalzaak in Heiloo, tegenover het NS-station ondertussen te vinden. De eerste openingsweek was een enorm succes die werd ingeluid met een kleurwedstrijd. Gratis voer en Kiek je Kat wedstrijd Na de dierenweek van afgelopen week staat deze week in het teken van de honden. Er is gratis voer voor wie zijn oude, lege voerverpakking meeneemt. Op vrijdagmiddag maakt een proffessionele fotograaf een grar tis foto van uw hond. De Honden- week wordt aanstaande zaterdag afgesloten met hondentaart eten. Smullen van een feestelijke honden taart, samengesteld uit het lekkerste voer voor alle honden die meekomen naar het dierenparadijs. Volgende week is het Knaagdierenweek met activiteiten als grabbelen, schminken, en gratis ballonnen. De week daarna, in de vierde en laatste actieweek, zijn de katten aan de beurt. Tegen inlever ing van een lege kattenvoerverpak- king krijgt men gratis voer. In die laatste week van oktober houdt Rentenaar tevens een 'Kiek je Kat' wedstrijd, waarmee mensen hun leuk ste of gekste kattenfoto kunnen inle veren. Voor de hoofdprijs stelt Rentenaar maar liefst een jaar lang gratis voer ter beschikking. Kleurplaten en deelnameformulieren voor de wedstrijden zijn verkrijgbaar in de winkel aan de Heerenweg 162 in Heiloo. Voor algemene informatie kan ook de website worden geraad pleegd: www.rentenaar.com LIMMEN/AMSTERDAM - Zondag 10 oktober was het dan eindelijk zover. De spannende prijsuitreiking van het 16de Proefschrift Wijn concours in het Barbizon Palace te Amsterdam was een feit. Het Proefschrift Wijnconcours is het meest aansprekende wijnconcours van Nederland. Uit ruim 2500 wijn inzen dingen werden slechtst 190 wijnen, na dagen van blind proeven door diverse vinologen panels, toegelaten tot de prestigieuze finale ronde van zondag. 6 wijnen uit het assortiment van ConFusion Wines Limmen waren doorgedrongen tot in de finale van zondag. De Glen Carlou Grand Classique 2001 uit Paarl Zuid Afrika 14,50 werd uitgeroepen door de jury voorzitter Harold Hamersma (journa list van het Parool en HP De Tijdtot de beste rode wijn van het 16de Proefschrift Wijnconcours. Monique Meegdes van ConFusion Wines kon haar geluk niet op. „Geweldig gewoon, ik ben zeer blij met deze prijs voor deze mooie wijn. Het toeval wilde dat ik hem de avond ervoor nog lekker zelf heb gedronken. Had nog een half flesje over naar aanleiding van mijn succesvolle wijnproeverij van 8 oktober. Het moest denk ik gewoon zo zijn. Normaal verkoop ik alleen per doos van 6 flessen maar speciaal ter gelegenheid van de Persprijs 'Beste rode wijn van het concours' ga ik ze de rest van de maand oktober ook per 2 flessen aanbieden. Iedere wijnliefheb ber moet deze wijn een keer gedron ken hebben. Voor meer info kunt u contact opne men metMonique Meegdes van ConFusion Wines Limmen 072- 5051771, confusionwines@quicknet.nl of neem een kijkje op de website www.confusionwines.nl HEILOO - Op 31 oktober is het weer Halloween; het griezelfeest dat tradi tioneel eind oktober wordt gevierd. Lekker griezelen dus. Intratuin Heiloo viert Halloween op zaterdag 30 oktober van 10.00 tot 16.00 uur. In 3 groepen kan iedereen dan onder begeleiding pompoensnijden en mee doen aan de verkleedwedstrijd. Ben je een echte griezel dan win jij mis schien wel de hoofdprijs! Iedereen krijgt een prijs en mag op het Halloween-plein op de foto. In ver band met de organisatie zijn kaarten voor deelname uitsluitend vooraf te verkrijgen. Hoe is deze Halloween eigenlijk ontstaan? Het woord 'Halloween' is afgeleid van 'All Hallows Eve'. Dit is de avond voor het Katholieke 'Allerheiligen' (All Hollows day) dat op 1 november valt. Maar in de 5de eeuw voor Christus eindigde de zomer officieel op 31 oktober. Dit feest werd door de Kelten 'Samhain' genoemd. Het was hun oud en nieuw. De legende van het Keltische nieuwjaar vertelt dat op die laatste zomerdag de lichaamloze geesten van de mensen die het vorige jaar gestorven zijn, terugkomen op zoek naar (levende) lichamen die zij het jaar daarna kunnen bezitten. Vroeger verkleedden mensen zich op 31 oktober dan ook om de zielen van de overleden af te schrikken. Hoe lelijker verkleed je was hoe moeilij ker voor de geesten het was om iemand te herkennen. In Nederland maar vooral in Amerika wordt dit feest jaarlijks gevierd. Met zes leraren van Skicentrum Heemskerk deden ze mee aan het NK synchroon skiën in Frankrijk en ze gingen met de eerste,prijs naar huis. Richard Molenaar, skileraar en mede eigenaar van Skicentrum Heemskerk is apetrots op deze prestatie. Natuurlijk vinden de cursisten het prachtig dat zij nu les krijgen van Nederlands kampioenen. Het is een van de dingen die de docenten erbij doen. Ze hebben allemaal hun hart verpand aan het skiën en dat is goed te merken aan het niveau van de leer lingen. Met indoorskiën kun je heel veel progressie boeken door les te nemen. Het rendement is waanzinnig groot. Omdat je techniek beter wordt is de beleving in de sneeuw leuker. Er zijn mensen die zoveel beter worden, dat als ze op wintersport gaan, hun metgezellen vragen of ze soms stie kem al vier weken op vakantie zijn geweest. Wie zich fysiek voorbereid op zijn skivakantie is niet alleen een veel betere skiër, het is tegelijk een preventie tegen blessures. Het niveau in Heemskerk is waanzinnig hoog. Maar liefst 16 hoogst gekwalificeerde leraren geven er les. Richard maakt zelf deel uit van*het nationaal skiteam en geeft les aan skileraren door het hele land. Hij verzorgt opleidingen en trainingen voor de Nederlandse Ski Vereniging en gaat ook met zijn cur sisten naar de sneeuw. Bovendien leidt hij winkeliers op die het predi kaat 'De Wintersportspecialist' voe ren. Dat kwaliteit het hart is van Skicentrum Heemskerk blijkt ook uit het niveau van een aantal kinder teams. Ze zijn tussen de zeven en veertien jaar en acht behoren tot de eerste drie van Nederland in hun leef tijdscategorie. Er zijn ook kinderen die internationaal aardig meedoen. Voor de fanatieke skiërs is het seizoen al begonnen bij Skicentrum Heemskerk, maar wie minder ervaren is op de lange latten kan zich uiteraard ook nog steeds opgeven. Nu is er nog keus om les te krijgen van je favoriete leraar of op een voor jou gunstige tijd. Het skicentrum is geo pend van 09.00 tot 24.00 uur en is te vinden aan de Communicatieweg 4D in Heemskerk, tel. 0251-248500 of www.skicentrumheemskerk.nl. Tijdens de feestelijke opening van Jottem Kinderschoenen kon er wor den deelgenomen aan een kleurwed strijd. De winnaar van de kleurwed strijd mocht als hoofdprijs een paar winterschoenen uitzoeken. Het aan tal inzendingen was overweldigend en de winkel is hierdoor erg mooi versierd. Uit de vele inzendingen zijn uiteindelijk drie prijswinnaars geko zen. En vrijdag 17 september jongst leden mochten deze prijswinnaars hun prijs in ontvangst komen nemen. De winnares van de kleurwedstrijd is Ellen Schipper geworden. Zij heeft dan ook een paar stoere stappers mogen uitzoeken. De tweede prijs ging naar Gijs Koot, hij ontving een cadeaubon van 10 euro. De derde prijs ten slotte was voor Sean van Esveld, hij mocht een cadeaubon van 5 euro in ontvangst nemen. De drie prijswinnaars werden goed in het zonnetje gezet bij Jottem Kinderschoenen, vlnl. Ellen Schipper, Gijs Koot en Sean van Esveld. Satsuma Mandarijnen Natuurhoeve Ambachtelijke yoghurt met vruchten Kipfilet Spruiten Maaslander Kaas actieprijs per liter 0.96 McCain Rösti rondjes Volkorenbrood iohma Saladeschotels nm Witte bollen .05 wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 16 jaar Beenham Vifit Optimel Vla Verkade Sultana fruitbiscuits M&M's XLarge Honig Macaroni Honig Mix Nescafé Café a la carte of hot chocolate La/s Chips Ariel Wasmiddel Dreft Afwasmiddel Campo Lavilla Navarra Spaanse rode wijn* Andrélon Bad douche Kipfilet Magere Gemengd varkenslappen gehakt Sucadelappen rundvlees kilo Tartaar rundvlees Kipdrumsticks Shoarmareepjes gekruid varkensvlees Zigeuner Gehaktballen gehaktschnitzels a la minute Varkens braadstuk mi Op www.cl000.nl staan alle acties van deze week! Voordeel net 1 kilo zwarte kers, kiwi/kruisbessen of appel/rozijnen/kaneel 2 bekers 500 gram naar keuze 2 zakken a 500 gram actieprijs per kilo 1.98 zuurstofarm verpakt pakje 125 gram actieprijs per kilo 9.52 net 500 gram actieprijs per kilo 0.78 jong belegen of belegen bak 425 gram actieprijs per kilo 7.74 zak 600 gram 6.89 actieprijs per kilo 1.48 fijn of grof gesneden en verpakt. heel eier, zalm, rundvlees of huzaren JÉT M uit het koelvak m Jp 400 ^ram actieprijs per kilo 3.73 met sesam- of maanzaad zak 6 stuks vers van 't mes 100 gram actieprijs per kilo 9.90 0% vet, geen suiker toegevoegd vanille, chocolade of karamel pak 1 liter m diverse smaken pak 5 pakjes 3 stuks choco, peanut of crispy zak 335/430 gram actieprijs per kilo 5.33/6.84 normaalof vlugkokend dubbelpak 1 kilo voor macaroni/spaghetti. nasi- of bami speciaal 2 pakken 43/44/ 54 gram naar keuze actieprijs per kilo 7.87/9.66/0.88 diverse soorten pak naturel, paprika, bolognese, cheese/onion, cream/onion of kaas zak 225 gram actieprijs per kilo 3.33 hoofdwas of color pak 2,7 kilo/56 tabletten of flacon 3 liter actieprijs per kilo 2,77/liter 2,50 original, bloemenfris of extra hygiëne flacon 375/500 ml actieprijs per liter 1.98/2.64 fles 750 ml wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 16 jaar actieprijs per liter 4.65 fresh menthol of 2 in 1 amandelmelk flacon 1 liter BOODSCHAPPEN kilo actieprijs pe l kilo 3.33 «tl I jü actieprijs per kilo 2.50 1.5 kilo actieprijs per ki o 3.33 1,25 kilo 11 stuks 1,5'kilo kilo actieprijs per kilo 4.00 actieprijs per kilo 4.50 actieprijs per kilo 3.33 AV-WES uitverkocht voorbehouden. Aanbiedingen zijn niet bestemd voor grootverbruikers en/of wederverkopers. Op de aanbiedingen waarbij staat vermeld, is onze actiegarantie niet van toepassing. Deze zijn uitsluitend geldig zolang de voorraad strekt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 14