M \U/ \U/ 17,5 27,5 Equipe Coiffures !Ëf.nl J Blusactiviteiten lezingen Vennewater Badminton Judoka's presteren goed Judoka's Dojo 't Loo in de prijzen Wo-Men \<\do Aeg\° Nieuw in onze salon NIEUW IN DE IJMOND Jan Jansen Tandprotheticus, Persvri isaanbiedin Wo-Men damesmode IgemeBnte-info j 1 ^WWW. n huis ilopeti^15 1-„I Villanainn—r Stukadoorsbedrijf Jacobs Zn Limmen Reparaties Volledige tand prothesen, ook op implantaten Aanpassingen ■s» www.surt-beauty.nl I kunstnagels Behandeling uitsluitend op afspraak: 072-5063624 GEBRUIKTE BANDEN PRIJSDOORBRAAK *ovb- f ÜÜi AMBACHTSRING 7i, INDUSTRIETERREIN DE HOUTWEGEN, HEEMSKERK TEL 0251 - 23 43 46 FAX 0251 - 25 31 89 De vakman voor materiaal en advies voor al uw stukadoorswerkzaamheden Tel: 072-5020806 072-5070918 06-22894980 Vergoeding door particuliere verzekeraars en ziekenfonds Kennemerstraatweg 267 Heiloo Tel. (072) 533 71 19 ConFusion Wines072 5051771 Persprijs, Proefschrift Wijnconcours 2004/5 Glen Carlou Grand Classique 2001 Zuid-Afrika 14,50 Bied ik u aan per 2 fis. 29,00 www.confusionwines.nl normaal verkoop ik per doos a 6 flessen EERLIJKE VERKOPERS gezocht voor de vestigingen Wognum, Haarlem en Den Helder. Die door middel van een interne opleiding door willen groeien. Er is een goede begeleiding, 2.500,- netto elke maand extra bonussen. Ervaring is niet vereist, wel i.b.v. auto en direct beschikbaar Bel voor een gesprek 0229-579790 Met o.a. de merken Street One 9,50 UW KERASTASE-KAPPER Abdijlaan 1, in Egmond Binnen, tel. 072-5071750. MAKELAARS&TAXATEURS OMROEREND GOED - .-isSSSg Heiloo Jutten met het IVN Alzheimer café IVN Natuurwandeling in verwondering Egmond-Binnen beplant zijn dorp UITKIJKPOST -13 OKTOBER 2004 - PAGINA 9 Sun Beauty Visagie - Nagelstyling Manieure - Pedicure - Huidverzorging - Zonnebanken - Gezichtebehandelingen - Hairstyiing Complete set Schoonheids specialiste nagelstyliste Patricia Bedrijventerrein "De Weidjes", Lamoraalweg 63 Egmond a/d Hoef SPECIALIST IN: NIEUWE EN GEBRUIKTE BANDEN, SPORTVELGEN, TEVENS ONDERHOUD ALLE MERKEN AUTO'S 112 l/m 18 inch ».a. incl. monteren, balanceren, btw en verwijderingsbijdrage en maten v.a. incl. monteren, balanceren, btw en verwijderingsbijdrage NIEUWE BANDEN alle merken M 50 onderhoudsbeurt voor elke 4-cilinder auto incl. olie, oliefilter, luchtfilter, bougies*, remmen test en bandentest. fjET type bougies ¥¥J plafondwerk pleisterwerk sierpleister sierlijsten BOUWBEDRIJF TERLUIN Voor al uw aan-, ver- en nieuwbouw. Ook renovatie... Kozijnen, deuren, ramen. Vrijblijvend prijsopgaaf: Tel. 072 5053395. TANDPROTHETISCHE PRAKTIJK Gediplomeerd tandprotheticus lid ONT Voor uw nieuwe kunstgebit Tevens reparaties en rebasingen aan uw bestaande kunstgebit 15 jaar implantaatervaring Vergoeding door ziekenfonds en part. verz. Dusseldorperweg 6 Limmen Telefoon 072-5055592 elke woensdagmiddag KIDS t/m 12 jaar KNIPPEN voor maar Rijksweg 47 - Tel. 072 505 29 53 - Limmen I »él JDi Vbs Makelaardii i99.000 k,k> illWTMfffifl 459.OOO k.k Hei loo geheel verbouwd karakteristiek vrijstaand woonhuis bouwjaar 1936 inhoud 385 m3 woonopp 150 m2 j perceelopp 238 m2 slaapkamers 4 keuken uitgebouwd j In centrum Heiloo gelegen uitstekend onderhouden vrijstaand woonhuis. In 1996 geheel verbouwd en uitgebouwd. Tuin zuid-oost. 239,000 k.k,. Vicdaufc-i uitstekend gelegen geschakelde villa met garage bouwjaar 1978 inhoud 460 m3 woonopp 150 m2 perceelopp 257 m2 slaapkamers 3 luxe keuken In mooie groene ruim opgezette woonomgeving gelegen goed onderhouden villa. Diepe tuin uitlopend naar vijverpartij. Ruime tuingerichte woonkamer. v.a. 400.000 v.o.n Hei 100 prachtig gelegen eengezinswoning met riante dakopbouw bouwjaar 1961 inhoud 375 m3 woonopp 125 m perceelopp 157 m2 slaapkamers 5 groene omgeving Op loopafstand van scholen, winkels en bos keurig onderhouden woonhuis met moderne badkamer en keuken in aanbouw. Vrije ligging aan de voorzijde, geen directe overburen. Hcoronweg kUA/B recent gerealiseerd 2 luxe moderne appartementen bouwjaar 2004 inhoud 480 m3 woonopp 170 m' lift slaapkamers 3 terras zuid In het centrum van Heiloo gelegen op loopafstand van NS-station en winkels 2 luxe appartementen met modern sanitair. Bijzondere architectuur met voldoende mogelijkheden om indeling te wijzigen. aan- cn verkoop onroerende zaken ver;huui taxaties voor alle beschikbare informatie en afspraken, bel 072 533 18 93 Vos Makelaard www:m$m Heao o CASTRICUM - Bij de plusactiviteiten gehouden op het Bonhoeffercollege te atrium, worden binnenkort de volgende lezingen verwacht. Voor informatie en inschrijving 0251-659119 of www.plu- sactiviteiten.nl. Bolivia Op woensdag 13 oktober geeft Nol van Oss een reisverslag met dia's over Bolivia van 19.30 tot 22.00 uur. Kosten 9,-. Via het Titicacameer naar Bolivia en via Copacabana naar La Paz? Dat kan. Na het overrompelend mooie meer op 3800 meter hoogte naar de schok La Paz. Tiahuanacu, een zeer groot pre- Incarijk aan de zuidkant- van het Titicacameer is indrukwekkend. De zilvermijn van Potosf laat zien hoe de mijnwerkers nu nog steeds leven en werken. Sucre is een aangename stad. Het hoogtepunt van een reis in Boliva is Salar de Uyuni. Eindeloze zoutvlaktes, eilandjes als in een zinsbegoocheling met tien meter hoge cactussen. Gekleurde meren met flamingo's op 3000 meter hoogte. Tenslotte de mod derpoelen en geisers. De Amazonas. Een jungletocht vanuit Rurrenabaque. De Choro Incatrail vanaf la Cumbrepas naar Coroico. Bolivia is schitterend. Ecuador en de Galapagos Op woensdag 27 oktober geeft Nol van Oss een reisverslag met dia's over Ecuador en de Galapagos van 19.30 - 22.00 uur. Kosten 9,-. Ecuador. Een prachtige markt heeft Otavalo. De musi cerende indianengroepen in Alkmaar of Amsterdam komen uit Otavalo in Ecuador of Cusco in Peru. Banos, je neemt er een warm bad. Vulkaan beklimmingen. De Galapagoseilanden zijn een paradijs vanwege de rijkdom aan dieren. Colombia Op woensdag 3 november geeft Nol van Oss een reisverslag met dia's over Colombia van 19.30 - 22.00 uur. Kosten 9,-. Als er een land is dat toeristisch aantrekkelijk is dan is het Colombia. Het goudmuseum van Bogota is second best. Santa Martha is het centrum van de Vallenato. San Agustfn heeft schitte rende megalithen. Aangename plekken zijn Popayan en Cartagena. Een tocht naar het eiland Gorgona was bloedstol lend. Iran Op woensdag 10 november geeft Nol van Oss een reisverslag met dia's over Iran van 19.30-22.00 uur. Kosten 9,-. De meest vriendelijke bevolking die je je kunt voorstellen. Fraaie steden als Isfahan, Shiraxxx, Kerman, Bam. Maar ook een dorpje in de bergen als Massouleh. En de stad van de schoon zoon van de profeet Mohammed de meest aanbeden Ali in Mashad. De ver schillen tussen sjiieten en soennieten. Slapen in een mosseferkaneh. Yemen Op woensdag 17 november geeft Nol van Oss een reisverslag met dia's over Yemen van 19.30-22.00 uur. Kosten 9,- Een land van minderheden en stam mentwisten. De oude stad van Sanaa is als een sprookje, alsof je in de Middeleeuwen rondloopt. In de Wadi Hadramaut wordt Shibam het Manhattan van Yemen genoemd. Mexico Op woensdag 24 november geeft Nol van Oss een reisverslag met dia's over Mexico van 19.30-22.00 uur, kosten 9,- Interessant is de cultuur van de Olmeken (1000 v. Chr.) of Mixteken, Tolteken, Zapoteken. De Maya's met hun prachtige tempelcomplexen. Hun cultuur ging plotseling 800 n. Chr. verlo ren. Wie aan Mexico-stad denkt, denkt aan Frida Kahlo en haar onstuimige ver houding met de schilder Diego Rivera. Fantastische muurschilderingen. Maar wie heeft ooit dia's gezien van de tuinen van Xilitla. De tuinen van Edward James, de bastaardzoon van koning Edward VII. Belize en Honduras Op woensdag 1 december geeft Nol van Oss een reisverslag met dia's van 19.30 - 22.00 uur. Kosten 9,-. Belize Het Cari bische Belize, voormalig Brits Hondu ras, swingt. De Cayes zijn fameuze mariene natuurparken. Honduras Zwaar getroffen door El Nino, overstro mingen, aardverschuivingen. Maar de Mayaruïnes van Copan zijn bijzonder mooi. Neem een duikcursus op één van de Bay eilanden Utila of Roatan. Peru Op woensdag 8 december geeft Nol van Oss een reisverslag met dia's over Peru van 19.30-22.00 uur. Kosten 9,-. Een imposante natuur: een kuststrook woestijn waarin Lima ligt over de volle lengte van het land. Tlissen de twee bergketens in de altiplano, de hoogvlak te, op gemiddeld 4000 m. Vijftig toppen van meer dan 6000 meter. Met namen als Huascaran, Huandoy, Alpamayo. En naar het oosten het Amazone oerwoud. Cuzco en Machu Picchu zijn de centra van de Incacultuur. De Incatrail zien velen als het hoogtepunt van hun Perubezoek. Boven de geheimzinnige Nazcalijnen vlieg je om ze goed te kun nen zien. De prachtige stad Arequipa met het Santa Catalinaklooster. Huaraz is het centrum van de Andestrektochten. Tibet Op woensdag 15 december geeft Nol van Oss een reisverslag met dia's over Tibet van 19.30-22.00 uur. Kosten 9,-. Het avontuur om van Chengdu in China naar de hoofdstad van Tibet, Lhasa, te gaan is een verhaal op zich. Een wonder van spiritualiteit en een wonder van schoonheid: de Jokhang tempel. Verder de Potala, het paleis van de verbannen leider, de Dalai Lama. De tocht naar het basiskamp van de Chomolongma, de Everest over passen van 5000 meter hoog. Tibet: monniken en pelgrims, kloosters en bergtoppen. BERGEN - Zondagochtend 17 oktober om 10.00 uur houdt het IVN, vereniging voor Natuur- en Milieu-Educatie, vanuit het IVN Natuur- en Informatiecentrum Parnassia te Bergen aan Zee een spannende jutterstocht. Jutten is een spannende bezigheid. Samen mét de gidsen ga je anderhalf uur op jut terstocht langs het strand. Er zijn altijd verrassende zee- en strand vondsten, waar leuke weetjes en ver halen over te vertellen zijn. Allerlei spulletjes spoelen met vloed aan, zeker als in deze periode van het jaar een flinke storm is geweest, je kunt de aangespoelde spullen beschouwen als de schatten van de zee. Deze excursie is speciaal geschikt voor gezinnen. Na afloop van de excursie kunnen de kinderen hun vondsten verder onderzoeken in het IVN Natuur-en informatiecen trum Parnassia, waar alle deelne mers gratis koffie of warme chocola demelk kunnen krijgen. Heb jij haviksogen en wil je de IVN- gids helpen met zoeken, kom dan zon dagochtend naar Parnassia. Een bij drage in de kosten is 1,50 per vol wassene en 1,- per kind. Parnassia aan het einde van de Paulineweg. De Paulineweg is de eerste weg links als u Bergen aan Zee binnenrijdt. Voor meer informatie kunt u bellen met de coördinator Marjolein Themmen 072-5150507. HEILOO - Afgelopen weekend was een lekker thuisweekend. Acht teams moesten een thuiswedstrijd spelen. Vier jeugdteams op de zaterdag en vier seni orenteams op de zondag. Afgelopen zaterdag kwam het jeugdteam Vennewater 10 weer in actie.Het team kreeg wederom Matchpoint 12 als tegenstander. Even overtuigend als wei nig zeggend was de vette winst in dit tweede competitie duel. De uitwedstrijd tegen dit zelfde team was al gewonnen zonder een enkel set verlies, en dat wierp zijn schaduw vooruit. Dat de tegenstanders nu met 6 in plaats van 4 spelers op kwam dagen maakte het iets minder voorspelbaar. Door d eerste en tweede spelers om te draaien hoopte we andere partijen te krijgen dan de vorige ontmoeting. Mis, want dat deed Matchpoint ook. Alleen Falko kreeg een andere tegenstander dan de vorige keer, maar ook die kon geen potten breken. Na de enkel partijen stond het dus al 4- 0, en had de tegenstander hooguit nog een enkele verrassing in petto. Met de geringe tegenstand kwamen onze spe lers ook in de dubbels niet tot hun beste niveau! De mix dubbels zijn ook maar een keer omgedraaid, Robert met Tara en Larissa met Falko. Hier kregen zij wel iets meer badminton te zien. Maar binnen twee uur stond de 8-0 in de lijsten en is er na twee wedstrijden nog steeds geen set verloren gegaan. Woensdag 20 oktober houdt Alzheimerafdeling Noord-Kennemerland weer een bijeenkomst met als thema Dementie en Activiteiten thuis. Een zorgverlener geeft praktische tips, aangevuld door P.Spuij van Probiblio, die tips zal geven over boeken voor activiteiten met ouderen, zelf of samen lezen, voorlezen en vertellen, samen kijken naar foto 's dia 's en video, samen doen; spelmateriaal met als doel een gesprek opgang brengen. Iedereen die belangstelling heeft voor dit zeer praktisch onderwerp is uitgenodigd in Wijkcentrum Overdie aan de Ruusbroechof 97 te Alkmaar, inloop vanaf 19.00, aanvang 19.30 uur De avond duurt tot 21.30 uur. De toegang is inclusief koffie/thee gratis. Voor meer informatie: M. Blijleven,tel. 072—5334893 óf J. Rood, tel. 072—5335297 De overige uitslagen van zaterdag: Vennewater 7 tegen Swish 11 8-0, Vennewater 8 tegen Swish 12 5-3. Vennewater 10 tegen Matchpoint 12 8- 0 en Vennewater 11 tegen HBV19 8-0. Afgelopen zondag kwamen vier senio renteams in actie. Het hoogste team 1 moest wederom tegen Matchpoint 2, maar nu voor het eerst in een thuiswed strijd. Als eerste kwam Martijn in actie en zijn start was erg goed. In het begin nog even wennen, maar al snel wist hij dat deze partij vrij gemakkelijk moest worden gewonnen. De eerste set won hjj met 15-2 en de tweede set met 15-1. Arko kreeg het een stuk lastiger. Hij kwam erg moeilijk in z'n spel en keek al snel tegen een 1-11 achterstand aan. Hij vocht goed terug maar kon niet verhin deren dat de set verloren ging in 13-15. Ook in de tweede set hetzelfde verhaal. Arko moest weer een flinke achterstand inhalen, maar verloor ook de tweede set met 8-15. Daarna ging alles van een leien dakje. De tegenstander bood maar zeer weinig tegenstand en alle verdere sets werden prima gespeeld door het team van Vennewater 1. Bij'de heren dubbel werd het nog even spannend toen het spel redelijk gelijk op ging, maar uiteindelijk wonnen Arko en Martijn vrij gemakkelijk de heren dub bel. Ook de dames Ellen en Marie-José hadden weinig moeite met hun tegen stander. Uiteindelijk werd het een over winning met 7-1. Dit is de derde over winning op één rij. Overige uitslagen zondag: Vennewater 1 tegen Matchpoint 2 7-1, Vennewater 2 tegen Upsilon 1 5-3, Vennewater 4 tegen Wijk aan Zee 2 6-2 en Vennewater 5 tegen HBV 11 6-2. HEILOO - Sebastiaan Blank, Maaike Stevenson, Sjors v/d Steen en Karen Guit.Kai Sindhunata won zijn eerste wedstrijd met een beslissing waar in kai duidelijk de beste was. De tweede wed strijd won hij met een harde en mooie Harai Goshi binnen 5 sec. De derde werd weer gewonnen met een beslis sing. De laatste won hij weer met een Ippon. Lara Onderwater moest de eer ste wedstrijd gelijk tegen Lotte en wist deze wedstrijd met een beslissing van de scheidsrechter te winnen. Deze wed strijd ging heel gelijk op. Daarna won hij er 3 met een houdgreep. In de laat ste wedstrijd kwam hij achter met een koka maar wist deze in de laatste 10 sec. toch nog goed te maken door met een heupworp een wazari te scoren Jorn Bestenman won de eerste met een beslissing daar met een wazari, toen met een houdgreep en verloor daarna met een houdgreep van een jongen die duidelijk een paar kilootjes zwaarder was. De laatste wist hij weer te winnen met een houdgreep Jorus Bart won de eerste met een ippon en verloor daarna met een koka in een wedstrijd waar hij duidelijk de betere was en meer had ingezet, daarna won hij nog twee wedstrijden met een ippon. Sacha bos won de eerste met een houdgreep de tweede wist hij ook te winnen daarna werd hij overgenomen met een tanio-toshi daarn won hij nog twee wedstrijden. Co Ploegaart won zijn eerste wedstrijd met beentje pakken een yuko, de twee de won hij met een koka en de derde ging nipt verloren met een koka. Rick van Vemde verloor zijn eerste met een overname en wist vervolgens 4 wed strijden met een houdgreep te winnen. Lotte van Vemde had eerst geen prijs gewonnen volgens de organisatie maar de punten waren niet goed opgeteld dus achteraf bleek dat ze als nog derde was geworden. Ze verloor de eerste met een beslissing van Lars daarna won ze drie wedstrijden en verloor ze er nog een. Maaike wist niet in de prijzen te komen. Ze zou de laatste wedstrijd moeten winnen met ippon om nog derde te worden dit lukte helaas niet. Ze liet in al haar wedstrijdjes wel veel judo zien en met een hoop inzet. Ook zat ze tussen oudere jongens omdat ze op jonge leeftijd al een hoge band heeft in verhouding met de rest die daar aan wezig was. Sjors draaide heel wisselval lig hij won de eerste verloor de tweede won de derde en verloor de laatste twee en kwam zo dus niet op het podi um. Sebastiaan zat zwaar ingedeeld en kwam een boel jongens tegen die de dag daar voor ook op het koegras waren die bij Tim of Gaby in de poule zaten, hij kwam dus duidelijk iets te kort. Karen Guit verloor al haar wed strijden, twee gingen verloren met beslissing de rest met ippon. Ze zat wel in een poule met allemaal jongens. BERGEN - Op zondagmiddag 17 okto ber begint om 14.00 uur een IVN natuurwandeling vanaf het IVN-cen- trum aan de Uilevangersweg in de dui nen van Bergen. De route voert u langs een zeer gevarieerd deel van het Noordhollands Duinreservaat. Bomen en planten zijn in de herfst in volle gang om zich gereed te maken voor het koude seizoen. Dit doen zij op vaak heel verschillende manieren en elke plant op een eigen passende wijze. In verwondering voor al deze bijzonde re gebeurtenissen proberen de deelne mers tijdens de wandeling dichter bij de geheimen van de natuur te komen. Om de ontvankelijkheid hiervoor te vergro ten zult u al uw zintuigen inzetten bij deze natuurwaarnemingen. Om onge veer 16.00 uur komt het IVN-centrum weer in zicht waar de tentoonstelling kan worden bezichtigd en koffie, thee of een frisdrank kan worden genuttigd. De bijdrage aan de natuurwandeling is voor volwassenen 1,50 euro en voor kinderen is dit 1 euro. EGMOND - In samenwerking met de ondernemers, bloembollenkwekers en een loonbedrijf beplant Egmond- Binnen de bermen en plantenbakken in en om het dorp. De vereniging dorpsbelangen Egmond-Binnen heeft de organisatie in handen. De 10.000 kg bloembollen zijn geschonken door de bloembollenkwekers en het sortiment bestaat o.a. uit narcissen, blauwe druif en krokussen, kortom bollen die het voorjaar zullen inluiden. Randweg Zaterdag 9 oktober is een groot deel van de Vennewatersweg beplant. De bedoeling is om zaterdag 16 oktober de randweg om Egmond-Binnen te beplanten. Gestart wordt om 8.30 uur. De bermen zijn beplant in samen spraak met de gemeente Bergen en de provincie Noord-Holland. De variëtei ten die zijn geplant hebben vooral de eigenschap dat deze ook enkele jaren achtereen kunnen bloeien. HEILOO - Afgelopen weekend is er weer volop gejudood door de wedstrijd selectie van Dojo 't Loo. Zaterdag waren er 17 judoka's ingeschreven voor het achttiende Koegrastoernooi in 't Zand. Een drukke dag voor coaches Sander en Wesley Groefsema. Aan dit traditioneel zwaar toernooi deden dit keer totaal 435 judoka's mee. Op hóóg niveau werd aantrekkelijk judo gede monstreerd. De judoka's waren inge deeld in poules. Hele grote poules waren onderverdeeld in diverse kleinere pou les. Uit deze poules gingen de eerste twee over naar de kruisfinales. In deze kruisfinales werd het systeem van dub bele eliminatie gehanteerd. Na een ver- liespartij kun je je via de verliezerronde nog terug knokken naar een derde plaats. Ondanks een aantal winstpartijen wisten Jim Tervoort, Thijs Kampstra en Tim van Buren zich niet te plaatsen voor de kruisfinales. Martin Brouwer, Tom Vilters en Jasper Henselmans wisten zich wel voor de kruisfinales te plaatsen, maar sneuvelden helaas allemaal in het zicht van de medailles. Beter af ging het Tim Kuipers. Hij wist een mooie derde prijs te bemachtigen. De 'meiden' van Dojo 't Loo waren alle drie ingedeeld in gemengde poules. Jasmijn Lesterhuis en Gaby de By kwamen op de beslissende momenten net iets te kort. Jasmijn bleef in haar poule steken, Gaby vond haar Waterloo'in de kruisfinales. Anders was dit met Karen Stevenson die in één rechte lijn op de eerste plaats afging, 's Middags kwamen kinderen geboren 1992 en ouder in actie. Karen Stevenson (11 jaar) had zich ook ingeschreven voor de categorie meisjes onder de 15 jaar. Tiemen de By, Kars Zoon, Rens de Jong en Timo Lesterhuis (allen 12 jaar) zijn dit jaar ook overgegaan naar de catego rie -15 jaar. Rens,Tiemen en Kars kwa men niet door de poulewedstrijden heen. Timo wist wel de kruisfinales te bereiken, maar kon deze jammer genoeg ook niet verzilveren. Jaspers Corts wist zijn aantrekkelijke manier van judoën niet om te zetten in een prijs. Dit lukte Ivan Sindhunata wel die een mooie tweede prijs mocht meenemen. Karen Stevenson pleegde een ware dub belslag door ook 's middag in een poule met louter oudere en hoger gegradueer de meisjes de eerste plaats op te eisen. Zondags ging een andere ploeg judoka 's naar het Ippontoernooi in Beverwijk. Lars Vilters wist al zijn partijen te win nen van zijn tegenstanders en werd eer ste. Ook eerste plaatsen waren wegge legd voor Kai Sindhunata en Lars Onderwater. Jorn Besteman, Sacha Bos Co Ploegaart, Joris Bart en Rick van Vemden wisten allemaal beslag te leg gen op de tweede plaats in hun gewichtsklasse. Tot slot kwam Lotte van Vemden nog tot een welverdiende derde plek. Aanstaande zondag vindt van 9.00-13.00 uur het eerste ontwikke- lingstoernooi van Dojo 't Loo plaats in de Dojo aan de Bergeonstraat. Dit toer nooi is bedoeld voor judoka's tot 10 jaar met een witte of gele band.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 9