MuzikalèvKinderboekenweek 2004 weer afgelopen 3TTT Boeh\ettt\fe Center Disc NNM Marjan Berk in Bibliotheek Heiloo Besliskundig 17,95 w>o, 13,97 DEUTEKOM Body, Mind Soul door Joss Stone van 21,95 Voorbije zomer of voorpret bij van Lubeck "lDIERENr|1, jM bescherming LlJ MEDISCHE DIENSTEN DIENSTEN Woninginbraak stïphenk Besliskundig door Stephen P. Robbins Mind, Body Soul door Joss Stone Boek van de week: CD van de week: Oecumenisch Leerhuis Heiloo presenteert: Dromen zijn bedrog? Café Buk Buk Inbraak in personenauto Diefstal portemonnee Zaans Mannenkoor in Ter Coulsterkerk Inloopochtend WonenPlus Kinderbingo in het Oosthonk, altijd prijs! Herfstvakantie bij Tendenz Agenda Sporthal Het Vennewater UITKIJKPOST - 20 OKTOBER 2004 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheids wijzer Hertog Aalbrechtweg 5, 1823 DL Alkmaar, tel. 072-5662691. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. HEILOO - In de nacht van zaterdag op zondag is er ingebroken in een woning aan de Westerweg in Heiloo. De inbre kers zijn binnengekomen door een toe gangsdeur te forceren. Het is nog onbe kend wat er verdwenen is. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niette plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres- seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Protestantse gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: oogstdankdienst, voorganger ds R.J. Blaauw. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.G.J. Timmers uit Castricum. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: dienst van Schrift en Tafel m.m.v. de Schola, voorganger ds M. Braamse. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger H. Helsloot. Zondag, 10.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantores, voorganger J. Oiling. OL Vrouw ter Nood Donderdag 17.00 uur: rozenkransge bed. Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering, 17.00 uur: rozenkransgebed. Zaterdag 19.00: rozenkransgebed. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met spontaan koor, voorgan ger B. van Schie. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor, voorgegaan door pastor H. Helsloot. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22, Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 10.30 uur. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zondag 09.00 uur. Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur. Zondag 10.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond RK kerk, Egmond aan Zee. Zondag 10.00 uur: oogstdienst, diverse voorgan gers. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Geen opgave ontvangen. HEILOO - Afgelopen zaterdag* werd de Kinderboekenweek 2004 afgeslo ten. In Heiloo waren er voor de kiiide- ren heel veel leuke activiteiten ge< niseerd omtrent de Kinderboel week, dat als thema 'muziek' had. Zo werd woensdag in de Biblioth} Heiloo, in samenwerking met Muziek- en dansschool uit Heiloo, bijzondere wedstrijd gehouden vooi groepen zes van de Heilooër basis scholen. De opdracht was: schrijf je eigen lied op een melodie gemaakt door de Muziek- en dansschool. Woensdag was het zover: in de bibliotheek streden drie groepen 6, van de Benedictus school, de Willibrordus en De Duif, met elkaar om het mooiste zelfge maakte lied. Vervolgens werden oeze prestaties door een deskundige jury, bestaande uit Marieke Hoetjes (drum mer van de band Oak), Jack Kat (Muziek- en Dansschool Heiloo) en Gert Floor (Bibliotheek Heiloo) beoordeeld op muzikaliteit, zang, tekst en originaliteit. Alledrie de groepen kregen van de bibliotheek een multi- mediakaart aangeboden waarmee ze met de hele klas gratis cd's bij de bibli otheek mogen lenen. Maar de winnaars van de hoofdprijs werden de kinderen van de Benedictusschool die vooral uitblon ken in zang, met zelfs twee solisten en een zuiver zingend achtergrondkoor, goede verstaanbaarheid en origina liteit. De kinderen hadden niet alleen een goed lied geschreven, over verle gen kinderen die wel uit hun schulp durven te kruipen wanneer ze lezen, maar er zelfs een minimusical van gemaakt. Compleet met hoofdrolspe lers, kleding en een dansje. De hoofdprijs bestaat uit het boek De Brief voor de koning van Tonke Dragt, die dit jaar is onderscheiden met de Gouden Griffel. Helemaal bijzonder is dat deze groep van de Benedictus school binnenkort tijdens een voor speelavond van de Muziek- en dans school met hun eigen lied mogen optreden! Paul van Loon in de Beun Op uitnodiging van boekhandel Deutekom was de razend populaire jeugdboekenschrijver Paul van Loon met zijn Griezeltoer naar Heiloo geko men. Woensdag gaf hij in een uitver kocht theater de Beun een superleuke show met veel muziek, grappen en natuurlijk werd er ook voorgelezen uit Dolf je Weerwolf je en de Griezelbus. In de bibliotheek werd gestreden om het beste zelfgeschreven lied. De wedstrijd werd gewonnen door de Benedictusschool. (foto: UKP) HEILOO - Onder de titel 'Oud is In' houdt Bibliotheek Heiloo op zaterdag 30 oktober een koffie-ochtend met Marjan Berk. Marjan Berk schreef tot op heden onder andere 20 romans, het scenario voor de succesvolle tv-serie Vrouwenvleugel en columns in diverse bladen, waaronder Margriet en Algemeen Dagblad. In het oeuvre van Marjan Berk hebben ouderen een belangrijke plaats. Zij presenteert ze als actieve deelne mers aan het maatschappelijk verkeer. Een treffend voorbeeld is haar in 1998 uitgegeven 'Marjan Berks Oma en opa boek'. Deze is kort geleden uitgebreid en geactualiseerd en opnieuw uitgege ven. Naast haar eigen ervaringen (vijf keer grootmoeder), bevat deze nieuwe editie verhalen over en van veelsoorti ge oma's en opa's, die aantonen dat het grootouderschap een levenstijdperk is, Besliskundig - Leer snel betere beslis singen nemen, zakelijk en privé. Weinig zaken hebben zoveel invloed op ons dagelijks leven als de kwaliteit van onze beslissingen, zowel zakelijk als privé. Uw inkomen, uw gezondheid, uw arbeidsvreugde en uw relaties hangen voor een groot deel af van uw eigen beslissingen. Hoe kunt u de consequenties van uw beslissingen beter inschatten en beïn vloeden? Er bestaat al veel kennis over hoe mensen besluiten nemen en hoe dat proces verbeterd kan worden, maar helaas is deze kennis nog niet wijdver breid. De doelstelling van 'Besliskundig' is om dat te veranderen. In dit boek worden de verschillende vaardigheden die u nodig hebt om uw besluitvormingsprocessen te verbete ren, overzichtelijk en levendig uiteen gezet zodat u ze gemakkelijk zult oppikken en meteen kunt toepassen. Joss Stone was amper 16 toen ze vorig jaar totaal onverwacht scoorde met 'The Soul Sessions' en zowat binnenge haald werd als de nieuwe Aretha Franklin. Zelf omschrijft ze 'The Soul Sessions' waarop alleen covers als een zij project en ziet ze 'Mind, Body Soul' als haar eigenlijke debuut. Old time favorites gaan er altijd wel in, maar op The Soul Sessions zijn niet de meest voor de hand liggende soulhits terecht gekomen. Natuurlijk klinkt Some kind of wonderful (Grand Funk Railroad) bekend in de oren, net als I've fallen in love with you van Carla Thomas. Maar kiezen voor Aretha Franklin's compositie All the king's horses, is zeker opvallend. Het siert de samenstellers van de plaat dat ze niet simpelweg Respect, Think of Son of a preacherman uitkozen. Een beter debuut kan een soulchick zich niet voorstellen.The Soul Sessions is een ode aan het verleden en tegelijk een belofte voor de toekomst. door Stephen R Robbins Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkethol 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: lnfo.deutekom@Hbrla.nl voor ta -r/i/ik \fM\ hcdoo jtm de cd xaa* Slimpad 36 (hoek Heerenweg, bi) de Rotonde) Ö72-53349Ö6 www.centerdisc.nl Lange rijen voor de populaire jeugdboekenschrijver Paul van Loon die na de muzikale voorstelling zijn boeken signeerde, (foto: UKP) Sinds een paar jaar geeft Paul van Loon deze 'leesconcerten' voor kinde ren. Dit doet hij samen met drie muzi kanten: Ed Phillippo, Martijn Bosman en Rick Duyn. Ook mocht het' publiek vragen stellen aan de schrijver en na de voorstelling nam de auteur uitgebreid de tijd om alle meegebrachte boeken te signeren. Vrijdagmiddag sloot Angelo, ook bekend als de Zingende inpakker, de Kinderboekenweek superfeestelijk af. Op zaterdag 9 oktober hadden kinde ren dankzij de Stichting Ouderenwerk Heiloo 'lol met boeken' in de Bibliotheek. Samen met hun (groot)ouders beleefden ze onder lei ding van speldocente Marlise Mantel wat je allemaal met boeken kunt doen. Suzanne Buis signeerde bij Bruna Ook bij Bruna in 't Loo werd het Kinderboekenfeest uitbundig gevierd. Bijvoorbeeld met een signeersessie met de Heilooer schrijfster Suzanne Buis die haar Floortje kinderboeken kwam signeren. Bij de Schrijverij werd er volop geknutseld. Zo kwam Maria Rademaker samen met de kinderen muziekinstrumenten knutselen. Daarnaast verzorgden De Koele Kikkers uit Heiloo een muzikaal optreden voor de winkel. dat persoonlijk kan worden ingevuld. De grootouder is voor het kleinkind vaak een inspirerende persoon, die over de hoofden van de ouders een belangrijke en totaal andere rol kan vervullen. Marjan Berk was in 1999 ambassadrice van het internationaal jaar van de ouderen. Zij maakte toen ook diverse reizen naar derde wereld landen en schreef over de positie van ouderen aldaar. Aanvang van deze ochtend: 10.30 uur, inloop met koffie/ thee vanaf 10.00 uur. Toegangskaarten voor deze lezing zijn verkrijgbaar bij de klantenservice van Bibliotheek Heiloo ad. 3,50 (leden van de Bibliotheek) en 5,- voor niet leden. Meer informatie en reserveringen: Bibliotheek Heiloo, tel. 072-5330670, e- mail bibhotheek@bibliotheekheiloo.nl. HEILOO - 'De meeste dromen zijn bedrog', zingt Marco Borsato. Dit is een soort citaat uit de bijbel. Zou hij dat weten? Maar het is niet de enige visie op dromen in de bijbel. Er wordt heel wat afgedroomd en niet alleen daar. dr. Bart Koet, is docent aan de Katholieke Theologische Universiteit te Utrecht en pastor in de Bijlmer Bajes. Hij heeft zich gespecialiseerd in droomverhalen in de oudheid, zowel bij de Grieken als uit de bijbel. Bovendien hoort hij veel dromen van gedetineerden. Over oude en nieuwe droomverhalen vertelt hij op: woensdag 27 oktober van 20.00 tot 21.30 uur in het Willibrordushuis, Westerweg 267, kosten: bijdrage voor koffie en thee. Voor opgave en informa tie ook over andere lezingen en cursus sen: Secretariaat van het Willibrordus huis, Westerweg 267 Heiloo. Op werkdagen geopend tussen 10.00 uur en 11.30 uur, tel. 072-5330906, e- mail:willibrorduskerk@hetnet.nl. HEILOO -In het weekend van 22 en 23 oktober zijn er geen speciale acti viteiten in dè Buk Buk, maar dat betekent niet dat er helemaal niets te beleven is. Van 21.00 uur tot 02.00 uur is het café geopend. Er wordt muziek gedraaid door de barmedewerkers die natuurlijk open staan voor jouw verzoekjes. Verder kun je je pool kunsten vertonen op de pooltafel of lekker relaxen op de banken. De toe gang op café avonden is gratis. Iedere donderdag tot en met zondag avond is er café avond als er geen activitei ten zijn. Wist je dat de Buk geheel op vrijwilligers draait? Om de huidige fanatieke groep te versterken zijn er altijd enthousiaste mensen nodig die willen helpen met bardiensten, beheer, publiciteit of een van de vele andere zaken die geregeld moeten worden in het jongerencentrum. Zoek de gezelligheid op en kom naar de Buk! De voorverkoop voor de ska/reggae band Beef op 5 november is gestart bij Centerdisc, Slimpad 36 in Heiloo. De kaarten kosten 9,50 euro. De agenda van Buk Buk in Heiloo (www.bukbuk.nl) is voor de periode 28-10 tot en met 13-11: vrijdag 29-10 om 21.00 uur: Elektronische Maschine, vrijdag 05-11, 21.00 uur: Beef Soundsystem, zaterdag 06-11, 21.00: Outta Controlla Tour met Wiseguy, 69 Charger, The Lullabelles, Stiileto's en Black Rodeo, zaterdag 13-11,21.00 uur: Retro 80's 90's party. HEILOO - Van 22 oktober tot en met 28 november heeft galerie van Lubeck een nieuwe expositie, met schilderijen van Joop Frohwein en keramiek van Giny Mooren. Patricia van Lubeck ver telt: „De schilderijen van Joop Frohwein doen je wegzakken in de her innering aan een mooie voorbije zomer, of geven op z'n minst alvast voorpret over een zomer die nog moet komen. Deze schilder is niet bang om een flink deel van zijn doeken leeg te laten met alleen een ijle, lichtbewolkte lucht, doorbroken door vlijmscherp gedetailleerde figuranten die daar ontegenzeggelijk in thuishoren. Met ingetogen kleuren verbeeldt Joop plek ken aan zee, dicht bij de zee of gewoon ergens aan het firmament waar dingen gebeuren die u niet wist. U weet inmiddels wèl dat ik geen voorstander ben van 'zweverige teksten' om aan te geven wat u kunt verwachten, maar ik wil me er voor één keer met drie woor den aan bezondigen; Deze schilderijen fluisteren. Sinds ruim een jaar woont en werkt Joop Frohwein permanent in Turkije. Of dat invloed heeft op zijn werk durf ik nog niet te zeggen. In ieder geval is de temperatuur op zijn nieuwe werk bijzonder aangenaam. Het kera miek van Giny Mooren is weliswaar functioneel, maar dat is beslist niet haar uitgangspunt. Een schaal met een dek sel waar plukjes haar uitsteken in alle denkbare tinten. Wees gerust; dit haar heeft aan niemand toebehoort. En waarom zou je voorraad bananen op de fruitschaal niet kunnen afsluiten met een riempje of een deksel voorzien van een fietsbel? Dat ik het werk van Giny eens naar Heiloo wilde halen kwam doordat ik van haar hand een vaas met prachtige rode lippen had gezien waar een lange, zilveren tong uitstak. Bij nader inzien bleek deze tong een schoenlepel. Dit is keramiek waar de vorm een surreële invalshoek heeft en het glazuur zeer verfijnd is." Galerie van Lubeck, Kanaalweg 6 in Heiloo, tel. 072-5039905. Geopend: vrij dag, zaterdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Schilderijen van Joop Frohwein en aardewerk van Giny Moore, van 22 oktober tot en met 28 november te zien bij Galerie van Lubeck. HEILOO - In de nacht van zondag op maandag 10-11 oktober werd in een blauwe Opel Astra ingebroken die op het het Wielemakersland stond gepar keerd. Nadat een portierruitje werd ingeslagen werden een aantal goederen waaronder een drietal brillen waarvan een zonnebril uit de auto ontvreemd. HEILOO - Woensdagmiddag 13 okto ber werd tijdens het inkopen in een winkel in het winkelcentrum 't Loo een tas ontvreemd. De diefstal werd gepleegd op het moment dat de eigena resse de tas even onbeheerd liet staan. De tas werd 's avonds in Alkmaar teruggevonden. De mobiele telefoon alsmede enkele bankpasjes bleken uit de tas ontvreemd zijn. HEILOO - Op vrijdagavond 29 okto ber geeft het Zaans Interkerkelijk Mannenkoor een concert in de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg in Heiloo. Het koor staat al enkele jaren onder leiding van Jan Quintus Zwart (1957), uit het bekende Zaandamse orgelgeslacht Zwart. Als solisten treden op Jolanda Visser, hobo, Arie Horst, piano en synthesizer en de vaste orga nist van het koor, Dub de Vries. Ze zijn alle drie lid van het ensemble 'Sonore', dat wordt aangestuurd door organist De Vries en in wisselende samenstel ling optreedt bij concerten, op andere muziekavonden en tijdens kerkdien sten. Het Mannenkoor, dat in en buiten de Zaanstreek grote bekendheid geniet, telt ongeveer 130 leden, van wie er ongeveer 100 in de Ter Coulsterkerk zullen optreden. Er worden werken ten gehore gebracht van onder andere J.S. Bach, E. Fleming, F. Kocx, G.F. Handel en T. Giordani. Het concert begint om 20.00 uur, toegangskaarten kosten 5 euro en zijn voor de aanvang in de Ter Coulsterkerk verkrijgbaar. Zaterdag Radboudschool, Slimpad 18. Hissen 09.00 en 12.00 uur. Maandag Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huis-actie, plan Ypestein zui delijk gedeelte. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmmer-verza- melplaatsen langs de weg, vóór 19.00 uur. Ook is dan brengen mogelijk tus sen 18.00 en 19.00 uur naar de par keerplaats bij de school. Zie alle vaste acties op: www.uitkijkpost.nl Kantoor: 072 5150071 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Dierenambulance Nrd. Kennemerland (Heiloo en de Egmonden): 072- 5150085 Dierenambulance Akersloot en Limmen: 0251-215454 Asiel: 072-5114861 Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Inspectie: 072-5337280/072-5150071 Vakantie advies en Kids for animals: 072-5336180. Vermist Zwarte gec. kater, smal wit streepje aan binnenkant van een voorpoot, een jaar, Abdijlaan, Egmond-Binnen. Lichtcyperse moederpoes, wit befje, rood bandje met koker en penning, een jaar, Westerweg/Kerkelaan, Heiloo. Gevonden Witte kat, bovenkant kop rood, rode staart, en rode vlek op de rug, Vredenoord, Heiloo. HEILOO - WonenPlus, onderdeel van de Stichting Ouderenwerk Heiloo, houdt op dinsdag 26 oktober een inloopochtend. Van 10.00 tot 11.30 zijn abonnees en geïnteresseerden welkom om kennis te komen maken met de diensten en medewerkers van WonenPlus, onder het genot van een kopje koffie/thee. De inloopochtend vindt plaats in het Trefpunt, Abraham du Boishof 2 in Heiloo, tel. 072-5331297. HEILOO - Het seizoen voor de wijk- vereniging is weer begonnen en dus wordt er op zaterdag 23 oktober weer een gezellige kinderbingo gehouden. Iedereen van 4 tot en met 12 jaar is wel kom, mits ze de getallen kennen en her kennen (1 tot en met 99). Anders onder begeleiding van een ouder. De bingo is van 14.00 tot 16.00 uur en de entree is 2,-. Voor meer informatie: Margot: 072- 5334098. Het Oosthonk vindt u op de Oostkanter 14 te Heiloo. HEILOO - In de herfstvakantie heb je weer een week lang vrije tijd. Maar ver velen hoeft niet, want er is altijd nog Tendenz. Vandaag, woensdag, is er T- Lounge (inloop) van 14.00 tot 17.00 uur. Donderdag wordt er een film gedraaid op groot scherm. Welke film verklappen we nog niet, maar wie goede ideeën heeft kan die woensdagmiddag doorge ven. Op donderdag is Tendenz open vanaf 14.00 uur, de film begint om 15.00 uur. Vrijdag is er een extra T-Lounge van 14.00 tot 17.00 uur. En het mooiste nieuws komt nu: alle herfstvakantie activiteiten zijn gratis! Tendenz is alco holvrij en rookvrij. Tendenz Tienercentrum, Pastoor van Muijenweg 12, Heiloo, tel. 072-5321069. Meer info op: www.tendenz.nu Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biliartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 •Voor de verhuur voor het gehete seizoen 2004/2005 kunt u terecht bij de afdeling Welzijn C0A van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of 5356682. •In het nieuwe seizoen (2004 2005) een geheel vernieuwde vloer met nieuwe belijning voor zaalvoetbal, zaalhandbal, volleybal, badminton en basketball. Het jaarlijkse Night of the Proms is op zaterdag 23 oktober 2004. •Rommelmarkten in Het Vennewater op de zondagen 28 november 2004,16 januari 2005, 20 februari 2005 en 20 maart 2005. Sportinstuif Zaalvoetbal Schoolgym Woensdag 20-10-2004 18.00-19.00 Donderdag 04-11-2004 14.00-15.30 19.15-23.00 Zaalvoetbal 18.00-19.00 Donderdag 21-10-2004 18.00-19.00 19.15-23.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal Vrijdag 05-11-2004 08.30-12.30 Vrijdag 22-10-2004 17.00-18.30 Basketball 17.00-18,30 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaterdag 23-10-2004 hele avond Night of the Zaterdag 06-11-2004 Proms Zondag 07-11-2004 j Zondag 24-10-2004 gesloten gesloten Maandag 08-11-2004 08.45-15.30 Maandag 25-10-2004 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 17.00-22.30 Volleybal Dinsdag 09-11-2004 08.30-15,30 Dinsdag 26-10-2004 08.30-15.30 Schoolgym 19.00-23.00 19.00-23.00 Volleybal Woensdag 10-11-2004 18.00-19.00 Woensdag 27-10-2004 18.00-19.00 19.15-23.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal Donderdag 11-11-2004 14.00-15.30 Donderdag 28-10-2004 14.00-15.30 Sportinstuif 18.00-19.00 17.00-18.00 Zaalvoetbal 19.15-23,00 18.00-19.00 Vrijdag 12-11-2004 08.30-12.30 19.15-23.00 Zaalvoetbal 17.00-18.30 Vrijdag 29-10-2004 08.30-12.30 Schoolgym 19.15-23,00 17.00-18.30 Basketball Zaterdag 13-11-2004 08,45-12.45 19.15-23.00 Zaalvoetbal 15.30-21.30 Zaterdag 30-10-2004 12.30-15.30 Zaalvoetbal Zondag 14-11-2004 16.00-21.00 Basketball Maandag 15-11-2004 08.45-15.30 Zondag 31-10-2004 10.00-15.30 Handbal 17.00-22.30 Maandag 01-11-2004 08.45-15.30 Schoolgym Dinsdag 16-11-2004 08.30-15,30 17.00-22.30 Volleybal 19.00-23.00 Dinsdag 02-11-2004 08.30-15.30 Schoolgym Woensdag 17-11-2004 12.30-17.00 19.00-23.00 Volleybal Woensdag 03-11-2004 18.00-19.00 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Schoofgym Schoolgym Volleybal Zaalvoetbal Sportinstuif Zaalvoetbal Schoolgym Basketball Zaalvoetbal Volleybal Basketball Schoolgym Volleybal Schoolgym Volleybal Schoolbasket-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 2