i Workshop: Verrassende combinaties met bloembollen Bewegings- en massage instituut Heiloo mededeling: Nieuws van The Bodyzone Nu ook bodyshapeles in de ochtenduren Geen fratsen. Dat scheelt Styles presenteert nieuwe fashioncollectie in Amsterdam UITKIJKPOST - 20 OKTOBER 2004 - PAGINA 9 Nieuw aan de Westerweg: HEILOO - Op zondag 24 oktober zal aan de Westerweg in Heiloo het Bewegings- en Massage Instituut Heiloo geopend worden met een open dag. Velen van u zullen bekend zijn met de sauna die daar al 18 jaar gevestigd is. Eigenaar Cor Opdam gaat nog verder en bouwde een nieuw pand met nog meer aandacht voor gezondheid. Bedrijfsleidster van BMH is Mirjam PoL Na jarenlange ervaring als masseuse gaat zij de begeleiding bij de bewegingsbanken verzorgen. „Wat doen voor de gezondheid van mijn medemens", was de gedachte die Cor Opdam ertoe bracht BMH tot leven te brengen. „Aandacht voor gezondheid is belangrijk en ik wil graag iets voor mijn medemens doen. Ik wil ook dat iedereen aan zijn gezondheid kan werken, hoe groot of klein de beurs ook is." In zijn aanbod zat naast de sauna al een medische sportschool, aerobics, een beautycen ter en een kapsalon. Opdam zocht het nu in de bewegingsbanken. Bewegingsbanken versterken de spie ren en zijn voor iedereen geschikt. Ook voor diegenen die minder spor tief, minder valide, op leeftijd of gehandicapt zijn. Hij vond in Mirjam een enthousiaste en deskundige manager voor het geheel en zo kon den de plannen gerealiseerd worden. Nieuwste van het nieuwste De BMH-ruimte oogt fris, opvallend ruim en voorzien van de nieuwste apparatuur. Er staan 8 Shapemaster bewegingsbanken, 2 Easytone stoe len, een bandmassage-apparaat en twee hometrainers. Dat de banken het nieuwste van het nieuwste zijn op dit gebied legt Mirjam Pol uit: „Het grote verschil met andere instituten is dat wij twee banken extra hebben. Normaal traint men het zogenaamde BBB-gedeelte (billen, buik, benen), maar wij pakken arm- en schouder partij er ook bij. Er is dus meer keuze en er kan een programma op maat gemaakt worden. Iedere klant krijgt een eigen trainingsschema. En al die nare oefeningen in een sportschool zijn door de hulp van de bank veel beter te doen. En met hetzelfde resul taat!" Begeleiding belangrijk Mirjam kijkt erg uit naar de begelei ding die zij gaat bieden aan de klan ten. Masseren bleek toch zwaar werk, maar omdat zij graag met mensen werkt, is ze hier helemaal op haar plek. „Ik zal ook veel aandacht geven aan het sociale aspect. Dus ook een luisterend oor zijn. Als je slecht in je vel zit zijn dat vaak niet alleen licha melijke klachten." Dat Mirjam goed op de hoogte is van de nieuwe snufjes van de banken blijkt als ze een demonstratie geeft. De banken worden, sinds 35 jaar, ont wikkeld in samenwerking met medici en fysiotherapeuten. De snelheid van de beweging is naar behoefte in te stellen. Minder soepele spieren komen evengoed aan hun trekken met een langzamere beweging. Ook intervaltraining en verschillende oefeningen per bank zijn mogelijk. Het is maar net welke houding je aan neemt. Niet alleen het programma maar ook de ruimte van BMH zijn toegankelijk voor de mindervalide klant. Er is een lift in het gebouw en de trainingsruimte zelf is zo groot dat er makkelijk een booster langs de apparaten kan rijden. Overal is aan gedacht. Uiteraard staan Mirjam en twee collega's de sportende klanten straks aan alle kanten terzijde. Wilt u zichzelf naast de training nog eens extra verwennen? Dan kunt u ook nog gebruik maken van een infra roodsauna, een zonnebank en u kunt een afspraak maken met massage specialisten, pedicure en podologe. BMH informeert u graag over moge lijkheden en prijzen. U bent op de open dag welkom tus sen 13.00 en 17.00 uur bij Bewegings en massage instituut Heiloo aan de Westerweg 389 in Heiloo, tel. 072- 5324000. De openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 9.30 tot 21.00 uur. HEILOO - Margreeth van The Bodyzone: „Naast Kick&Burn, een workout met invloeden uit vechtspor ten, gevolgd door spierversterkende oefeningen, waar u iedere dinsdag avond en donderdagavond aan mee kunt doen, gaan wij nu ook, op veler verzoek, Bodyshape geven. Bodyshape is een combinatie van een warming up met spierversterkende oefeningen, met weerstand zoals dynabands en ge wichtjes, gericht op vetverbranding en spierversteviging. De oefeningen zijn gericht op de 'vrouwelijke probleem zones' en op deze manier blijven wij slank, maar ook strak. De Bodyshape- iessen zullen in de ochtenduren plaats vinden, gewoon in ons fitcentrum op industrieterrein De Oosterzij. Bel nu voor informatie of een gratis proefles met Margreeth van The Bodyzone." Kledinglijn The Bodyzone presenteert een fan tastische kledinglijn, speciaal gericht op fitness en aerobics. „Wij hebben gemerkt dat het erg moeilijk is betaal bare hippe kleding van goede kwaliteit te kopen om in te trainen. Na lang zoe- Op www.c1000.nl staan alle acties van deze week Deze aanbieding is geldig in week 43 t/m zaterdag 23 oktober 2004. ken hebben wij in Italië het perfecte merk gevonden, hip, met een uitmun tende prijs/kwaliteit verhouding. Kijk eens op www.thebodyzone.nl voor wat voorbeelden. Het leuke van deze kle ding is dat het zo goed zit dat je het ook in je vrije tijd casual kunt dragen! Uiteraard kunt u als member of the Bodyzone een aantrekkelijke korting krijgen. Personal training Nog een nieuwtje van The Bodyzone: „Wij werken sinds kort samen met de best aangeschreven personal trainers van Nederland. Een 1 op 1 training is de meest effectieve training wat The Bodyzone u kan bieden! Vooral inte ressant als u een drukbezet persoon bent, als u voor een specifiek doel traint, bijvoorbeeld herstel van blessu re, bruiloft of ander speciaal evene ment, of als ondersteuning voor de golfsport, zo blijft u off season toch in vorm." Wilt u ook getraind worden door de personal trainer van Irene van der Laar, of de heer Wouter Bos, neem dan contact op met The Bodyzone voor vrijblijvende informatie. Van der Steen Autoschade als VTR aangemerkt HEILOO - Van der Steen Autoschade BV Heiloo, is door Achmea verzekeringen aangesteld als, VTR, wat inhoudt dat zij als Achmea VerTrouwens Reparateur te werk mogen gaan. Het grote voor deel van VTR is, dat noch de klant noch van der Steen Autoschade bv Heiloo, op een schade-expert hoeven te wachten, zij kunnen meteen met de reparatie starten, wat weer korte re wacht en reparatietijden tot voor deel heeft. De chef werkplaats Jan Jonker, is natuurlijk trots op de benoeming van Achmea, een kwestie van een eerlijke en goede samenwer king. Wij werken al jaren lang aan een langdurige relatie met onze klanten en de verzekeringsmaat schappijen, vertrouwen in elkaar speelt hierin een hele belangrijke rol, is hierop zijn antwoord. En deze wordt beloont door Achmea VTR en natuurlijk ook andere verzekerin gen, waaronder Erkende Interpolis en Univé schadehersteller. R1E5LINP RIESLING RIESLING RIESLING 35 ai I aH - n u RIESLING RIESLING Als we straks in de winter uitkijken naar de eerste tekenen van de lente dan moeten we juist nu actie onderne men! Het is weer tijd voor bloembol len. We hebben nu ruime keus in soor ten die voor de winter de grond in moeten. Er zijn zoveel mogelijkheden met bloembollen! Meestal worden ze op de traditionele wijze geplant. Hoe het anders kan en hoe ze gecombi neerd kunnen worden met de vaste beplanting in de tuin leert u in deze, één avond durende, workshop. Bij een uitgekiende samenstelling kan straks maanden van de bollen als lente aankondigers genoten worden. Er zijn vele soorten die voor verwilde ring geschikt zijn. Eenmaal geplant heb je er geen werk meer aan en geven ze jarenlang plezier. De work shop wordt gegeven door Marja Apeldoorn, zij heeft de afgelopen jaren bollencombinaties gefotogra feerd. Met een verrassende presenta tie ziet u vele voorbeelden toegelicht. De onderdelen sortimentskeuze, toe passing en verzorging zijn onderdelen die belicht worden. De techniek van stapelen (ook toepasbaar voor bak ken en potten) komt ook aan de orde. Na de presentatie werken cursisten gezamenlijk een opdracht uit om het geleerde in de praktijk te kunnen brengen. Op vrijdagavond 29 oktober, om 20.00 uur. Kosten 10,- inclusief sillabus. Voor opgave bel 072-5053646 of kijk op www.tuincursussen.nl. U vindt het sfeervolle leslokaal van Tuincursussen Jeanine Jonker aan de kerkweg 24 te Limmen. Najaar en Kerstworkshops bij de Creatieve Tuinkamer EGMOND - Bij de creatieve tuinka mer worden weer volop najaar en kerstworkshops gegeven. De Creatieve Tuinkamer is geheel inge richt naar het seizoen, met al zijn prachtige kleuren en de mooiste materialen. Hieronder volgt een greep uit het workshopprogramma, 28 en 30 oktober. Open dag van 15.00 tot ongeveer 21.00 uur. Tijdens de open dagen staan er weer veel thema's ten toongesteld en zijn er mooie sfeerma kers te verkrijgen dit tegen aantrek kelijke prijzen. Onder andere wordt er gemaakt een smeedijzeren pom poen, opgemaakt met salim, geplaatst in een mooi opgemaakte schaal. Een vogelvoederschaal, dit is een krans gedecoreerd met beplanting, vogel snoepgoed en een drinkbak van lood, ook kan er een vogelvoederkrans gemaakt worden. Winterschikking in schaal met sfeer lichten, bolmos, safari en winters decoratiemateriaal. Sinterklaaskrans 'de zak van Sinterklaas' of een Sinterklaasruif. Kerstklok voor aan de deur, kerst krans op een vaas inclusief verlich ting, kinderkerstkrans, tafelschikking in een schuine kerstster, een kerst krans voor aan de deur, een smeedij zeren kerstlantaarn met een dakje van lood en een mooie kerstschik king, een grote kroonluchter met acht stompkaarsen en een mooie water valschikking, kerstquirlande met ver lichting, en tot slot een etagerre van smeedijzer met twee mooi opge maakte kransen. Kom naar een van de open dagen, of vraag telefonisch een uitge breid workshopprogramma aan. U vindt de Creatieve Tuinkamer aan de Anna van Burenlaan 102 (achter) in Egmond aan den Hoef. Tel. 072- 5064637 (workshops ook voor groe pen, eventueel met High Tea). wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 16 jaar •Alkmaar «Alkmaar Noord-Scharwoude Johanna Naberstraat 51 Winkelwaard 486 J. van Stolbergstraat 51-53 Muiderwaard 416 (huisw. 1) Europaboulevard 354-356 Heerhugowaard Roze Flamingo 98 Heiloo Rosendaal 95 Het Hoekstuk 6 HEILOO - Hij loopt nog op wolkjes, nadat hij maandag 27 september in de Panama Nightclub te Amsterdam een fantastische avond heeft gehad. Die avond werd namelijk de fashioncol lectie fall/winter Glamretro van Daviness gepresenteerd, de distribu teur van producten en projecten voor de professionele en eigentijdse haar- salon. Salons zoals Styles, dé salon van Rob Offerman aan de Kenne- merstraatweg. In een enorme show werd die avond de collectie gepresen teerd, waar onder andere knip- en stijltechnieken werden gedemon streerd, make up technieken en kleurtechnieken, gepresenteerd door... 'Color Artist' Rob Offerman! „Het was waanzinnig!", vat de enthousiaste Rob samen. „Die avond heb ik door mij ontworpen kniplijnen en nieuwe kleurcombinaties gede monstreerd en daar werd superen thousiast op gereageerd. Het was een enorme kick om niet alleen voor mensen in hetzelfde vakgebied, maar ook aan modejournalisten van onder andere Linda, en Elle te laten zien wat ik kan. Ook bekende Neder landers- zoals Regilio Tuur, Mickey Hoogendijk en TMF-VJ Jeroen Post- waren erbij, waardoor de show zelfs nog even in SBS6 Shownieuws voor bij kwam. Het was gewoon één groot feest, echt een bekroning op wat ik tot nu toe heb gedaan." Waarom juist Rob was gevraagd voor deze presen tatie? „Vorige maand was ik in Italië, ook voor een seminar. Naar aanlei ding van wat ik daar heb laten zien ben ik door de directeur van Daviness gevraagd om de presentatie in Amsterdam te doen. Ik heb meteen 'ja' gezegd!" Glamretro Het thema van de avond was Glamretro. „Oftewel een combinatie van glamour en retro", legt Rob uit. „Een ideale combinatie om nieuwe trends te ontwikkelen, om te experi menteren met nieuwe technieken en kleuren maar zonder heel extreem te gaan. Glamour is stijlvol, zoals een mooie avondjurk die wordt gecom plementeerd met een opvallend sie raad. In ons geval is dat een opvallen de lok in een verder rustige coupe, of een contrasterende kleur in een ster ke basiskleur. Retro kun je invullen zoals je zelf wilt." Rob heeft een pas sie voor haar: „Ik vind het gewéldig te experimenteren, te oefenen en uit te proberen. Mijn vriendin wordt er wei eens gek van", zegt Rob lachend, „maar op die manier kan ik me steeds weer trendsettend profileren en ver veelt mijn vak nooit!" cnoo Extra Voordeel Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Aanbiedingen ■zijn niet bestemd voor grootverbruikersen/of wederverkopers. Op de aanbiedingen waarbij staat vermeld, is onze actiegarantie niet van toepassing. Deze zijn uitsluitend geldig zolang de voorraad strekt. af- >1 /<W ÜUAUTAJVfV SA,AH A iffïl mi öUAE!P-'y/A<'< MO Si i •- SA AH - R U A

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 9