Kerstmaaltijd in Het Trefpunt Kerst klaverjasdrive Kerstmarkt plantenkas GGZ Noord-Holland-Noord Kindertheater Pierewaai speelt De Ster van Betlehem Kerstgroepen in kapel GGZ ecemb 3 FLESSEN Pepsi Cola 5.99 S0.79 taaiff 0.69 0.69 m m TM 5^ 1 T2 \M\Zt TM Een sfeervolle kerst met snijtakken 175 159 normaal, mysterious mix (0P=0P!), light of max Varkensfiletschnitzels Douwe Egberts Koffie Clementine mandarijnen Kipfilet Unox Soep in zak Hertog IJs Queens Ocean Zalmfilet Robijn Wasmiddel Friesche Vlag Milk Fruit longe kaas 48+ Week 51 2004 Aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 18 december 2004. Geen fratsen. Dat scheelt. UITKIJKPOST -15 DECEMBER 2004 - PAGINA 12 Wie haalt voor u de kerstboom in huis? HEILOC) - Hoe krijgt u de kerstboom in huis? De jongeren van Graag Gedaan Junior, de klussendienst van de Stichting Ouderenwerk Heiloo, doen dit graag voor u! Scholieren vanaf 14 jaar knappen eenvoudige klussen op voor senioren. U kunt hier bij denken aan klusjes als: de afgeval len bladeren opruimen, de hond uitla ten, auto's wassen, eenvoudige compu terklusjes en een kerstboom voor u halen. De junioren doen de klussen vrijwillig, omdat ze u een dienst willen bewijzen. Via Graag Gedaan Junior krijgen ze toch een beloning van u, in de vorm van een stickertje. Deze stickertjes kunnen ze opsparen voor iets leuks. Als u een klusje heeft, 'betaalt' u de jongere daar namelijk 1 stickertje voor. Deze stickertjes kunt u kopen bij de receptie van de Stichting Ouderen werk Heiloo in de Abraham du Bois- hof 2 (het Trefpunt). U kunt daar 5 stickertjes kopen voor 10,-. Als u nog iets wilt weten, of een klus heeft voor Graag Gedaan Junior, dan kunt u de Stichting Ouderenwerk Heiloo bellen: 072-5331297. Kerstsamenzang in kapel GGZ NHN HEILOO - Op dinsdag 21 december bent u welkom bij de kerstsamenzang in de kapel GGZ Noord-Holland- Noord, Kennemerstraatweg 464, in Heiloo, aanvang 20.00 uur. Heeft u altijd al eens uw stem willen laten horen in deze prachtige ruimte met zijn bijzondere akoustiek, dan is dit daar voor de gelegenheid bij uitstek. Omringd door een tachtigtal kerstgroe pen uit diverse landen, en op het priesterkoor de 'eigen, grote' stal, komt u helemaal in de kerstsfeer. U hoeft geen solo te zingen, want Cantare, een interparochieel koor uit Bakkum gaat u ondersteunen, en tekstboekjes zijn aanwezig. Cantare is een koor bestaan de uit ongeveer 50 personen, dat vierin gen begeleidt, maar daarnaast ook meedoet aan korenfestivals en culture le manifestaties. Naast het ondersteu nen van de samenzang, zal 'Cantare' ook solistisch te beluisteren zijn. HEILOO - De stichting belanj HEILOO - Op vrijdag 17 december kunt u in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo, weer genieten van de jaarlijkse Kerstmaaltijd, die dit keer als volgt is samengesteld: mosterdsoep, varkensmedaillon met jus en champig nonsaus (apart erbij), rode stoofpeer- tjes, broccoli met geschaafde amande len, witlofsalade, gekookte krieltjes met peterselie, roomaardappeltjes en een kerstdessert (verrassing) toe. Tijdens de hoofdmaaltijd en het dessert vindt een sfeervol optreden plaats. Aanvang van de maaltijd is 18.00 uur. Voor en ook na de maaltijd is er een mogelijkheid om in de ontmoetingsruimte wat te drin ken. Deze kerstmaaltijd kost 9,50 te voldoen aan de balie van het Trefpunt voorafgaand aan de maaltijd. Het 'Eten in het Trefpunt' is een geza menlijke activiteit van de Stichting Ouderenwerk Heiloo en de SBO (samenwerkende ouderenbonden ANBO en KBO). De maaltijd wordt bereid door het personeel van de keu ken van 'De Loet' en vrijwilligers nemen de bediening voor hun reke ning. Heeft u geen vervoer? De chauf feurs van het vrijwilligers autovervoer Kerstgroepenpad HEILOO - Ook dit jaar zullen in het dekenaat Alkmaar verschillende ker ken en kapellen geopend zijn om u de gelegenheid te geven hun kerstgroepen te bezichtigen, en van andere activitei ten te genieten. Om dit mogelijk te maken zullen op zondag 26 december dus op tweede kerstdag van 13.00 tot 16.00 uur de kerken geopend zijn. Daar vindt u de lijsten van de deelnemende kerken en kapellen. U kunt bij elke wil lekeurige kerk beginnen en aan de hand van de hier aanwezige gegevens uw eigen Kerstgroepenpad uitstippe len. U hoeft dus geen vaste route te vol gen. De kerken zullen geopend zijn te: Alkmaar-Pius X, Don Bosco, St. Joseph, Laurentius, Mariaparochie Alkmaar Noord, Bergen Petrus en Paulus, St. Adelbertusabdij Egmond- Binnen, Heerhugowaard H. Dionysius, Heiloo Onze Lieve Vrouw ter Nood, Kapel GGZ, Noord-Scharwoude Sint Jan de Doper. Natuurlijk zijn ook uw kinderen van harte welkom. Kerstconcert Gospelkoor Joy HEILOO - Op zaterdagavond 18 december om 20.00 uur geeft Gospelkoor Joy haar jaarlijkse kerst concert. Dit jaar met een extra feeste lijk tintje, Het Gospelkoor viert dit jaar namélijk haar 10-jarig bestaan. Joy zal '^fëérVolle ambiance haar ker strepertoire ten gehore brengen; Sweet little Jesusboy, Joy to the world, Silent Night en vele andere kerstklassiekers zullen de revu passeren, natuurlijk overgoten met de overbekende 'Joy- Gospel' saus. Ook zullen er dit jaar een aantal nieuw ingestudeerde nummers ten gehore gebracht worden, natuurlijk muzikaal ondersteund door een eigen combo. Het concert zal plaatsvinden in de sfeervolle Kapel G.G.Z. Noord Holland Noord (v.h. Willibrord) aan de Kennemerstraatweg 464 te Heiloo. De kapel is open vanaf 19.30 uur, kaarten zijn verkrijgbaar a 6,- (inclusief con sumptie) via Joke Mans, tel: 072- 5331604, Coby vd Horst, tel: 0226- 313404, of Nel Möring, tel: 072-5614142. KinderKerstKnutsel Middag Oosthonk HEILOO - Zaterdag 18 december is het Oosthonk weer omgetoverd in winterwonderland en wordt er weer geknutseld voor Kerst. De middag is van 14.00 tot 16.00 uur, entree is 2,-. Hiervoor krijg je 2 x limonade en 1 x chips, en een gezellige middag knutselen. Leeftijd van 4 tot 12 jaar (kinderen onder de 5 jaar onder begeleiding van een volwassene). Voor meer info Margot, tel. 072- 5334098. HEILOO - Op het terrein van GGZ Noord-Holland-Noord- het voormalig psychiatrisch ziekenhuis Willibrord- wordt van 6 tot en met 23 december in de plantenkas een kerstmarkt gehou den. De plantenkas wordt gedreven door cliënten van GGZ NHN in het kader van de zogenaamde arbeidsre habilitatie; een opstapmiddel naar het reguliere arbeidsproces. De kas beschikt over een gevarieerd aanbod. Zo zijn er acht soorten kerst bomen met en zonder kluit waaronder de Nordmanbomen die hun naalden bijna niet verliezen. De kerstbomen worden professioneel verpakt waar door er geen dennennaalden in de auto terechtkomen tijdens het vervoer. Naast kerstbomen zijn er vele bloeien de en niet-bloeiende planten te koop zowel voor binnen als voor buiten, windlichten, schorsbakjes, flessen- boxen, potterie, kaarsen, kandelaars, kerstboomstandaards, verlichting en rietwerk. Verder beschikt de planten kas over een ruim assortiment groen en accessoires om zelf kerststukjes te maken. Ook is het mogelijk kant-en- klare kerststukjes te kopen. Deze kun nen op maat en kleur worden gemaakt. De kerstmarkt in de plantenkas is geo pend van 10.30 tot 17.00 uur. De kas is ook op zaterdag open, maar op zondag gesloten. De plantenkas bevindt zich op het terrein van GGZ Noord- Holland-Nóord, Kennemerstraatweg 464 in Heiloo. Op het terrein is de route naar de kas aangegeven met bor den zowel vanaf de ingang aan de Kennemerstraatweg als vanaf de ingang aan de Kanaalweg. Vier eens kerst met snijtakken van coniferen, klimop en bessen. De varia tie is zo groot, dat er voor iedere smaak en stijl wat te vinden is. De tijd van alleen een kerstboom is voorbij. Genoeg plaatsen in huis vragen om een sfeervolle aanvulling in kerstsfeer. De keuze een kerststuk met snijtakken zorgt voor extra allure. Twee hoge zil vergrijze vierkante vazen vormen de basis voor een kerstarrangement in grijstinten. Naast grijs is groen belang rijk als tweede kleur. Natuurlijk zijn de traditionele sparren- en dennentakken nog steeds mooi met kerst, maar voor wie iets anders wil, is er een steeds gro tere keuzemogelijkheid. Zorg voor één rechtopstaand element als basis, bij voorbeeld een tak met grillig gevorm de kammen van Cryptomeria japonica 'Cristata'. Zo'n tak is al een kunstwerk op zich. Door een 'speling van de natuur' lopen een aantal takken van dit conifeertje uit in grillige kamvormi- ge vergroeiingen. Een takje van een andere conifeer en Hedera kleden het geheel verder aan. Hedera geeft met de ranken een speels tintje aan het geheel. Een bosje met kerstgroen in diverse groen- en grijstinten in de tweede vaas, vormt een simpele tegen hanger. Deze bosjes zijn vaak stan daard te koop in verschillende samen stellingen. Een in zilvergrijs gespoten coniferentak en bandwilg versterken het kleuraccent. Het losse gedraaide zilverdraad om de vaas en takken zorgt voor een glanzende uitstraling. Leuke accessoires maken het tafereel com pleet. Een paar kaarsjes, wat kande laars in kleur en klaar is het stilleven. Grijs is rustig en stijlvol, rood is traditi oneler en goud heeft een rijke uitstra ling. Kies bij rood bijvoorbeeld voor de schitterende takken van de beshulst Ilex verticillata als opvallend element. Hier en daar een tipje goudverf op een tak met vruchtdozen, goudkleurige vazen en accessoires zorgen voor arrangement in goud met een rijke uit straling. staan voor u klaar, zij halen u op en brengen u weer thuis. Kosten zijn: 4,- per persoon retour (in Heiloo) aan de chauffeur te voldoen. U kunt zich voor deze maaltijd - en voor vervoer - opge ven bij de balie in het Trefpunt, tel. 5331297. Heeft u zich aangemeld maar bent u verhinderd, wilt u dat dan zo spoedig mogelijk doorbellen? HEILOO - De stichting belangen behartiging uitkeringsgerechtigden houdt weer haar bekende Kerst klaver jasdrive. De drive vindt plaats op don derdag 16 december aanvang 13.30 uur in De Bergeon. U kunt zich daarvoor opgeven bij de heer Ton Dijkman, tel. 072-5333215. Wegens het beperkte aan tal plaatsen moet u zich van te voren opgeven. HEILOO - Wilt u alvast de sfeer van Kerst opsnuiven, dan kan dat in de kapel van de GGZ, Kennemer straatweg 464 in Heiloo. Daar vindt u bijna honderd Kerstgroepen, uit vele delen van Europa, en daarbuiten. Er is een vilten stal uit Kirgizië, en prachtige keramieken Kerstgroep uit Tanzania, een strakke houten Kerstgroep uit Tsjechië, maar ook groepen uit Neder land. De laatsten zijn vrijwel allemaal handgemaakt door Theo Hoogelander en zijn assistent Hans Kaay. De stallen zijn voor een deel vervaardigd op de houtafdeling van GGZ. In het prachtige interieur van de kapel is dit alles sfeer vol neergezet en verlicht. Er bestaat de mogelijkheid tot aankoop van een groep en/of stal. Bent u in het bezit van een Kerstgroep, waaraan iets gerestaureerd moet wor den, dan kunt u ook in de kapel terecht. Want naast het maken van nieuwe groe pen houden de exposanten zich ook bezig met de restauratie van oude. De expositie is dagelijks vrij, behalve op maandag, te bezoeken tussen 13.00 en 17.00 uur tot en met 2 januari 2005. Op donderdag 16, zondag 19 en zaterdag 25 december is de expositie gesloten. Kerstuitvoering Muziek- en Dansschool HEILOO - Maandag 20 december wordt de jaarlijkse kerstuitvoering gehouden van de muziek- en dans school Heiloo. Voor deze avond is spe ciaal een groot ensemble van circa 30 leerlingen geformeerd die enkele kerst liederen zal spelen. Naast dit ensemble zullen diverse andere ensembles, koren en solisten -die de school rijk is- muziekstukken in kerstsfeer ten gehore brengen. Ook zal er een verhaal verteld worden dat opgeluisterd wordt door een harpensemble. De balletafdeling van de school zal een sfeervolle presen tatie verzorgen. Aanvang van de kerst uitvoering is 19.00 uur en vindt plaats aan Het Veld 1 te Heiloo. Voor meer informatie: 072-5332460. HEILOO - Maandag 27 december speelt Pierewaai, theater voor kinde ren, het boeiende en sfeervolle kerst schouwspel 'De ster van Betlehem'. Koning Balthasar gaat op reis. De grote, stralende ster achterna, die aan de hemel staat. De ster wijst hem de weg naar een bijzondere, pasgeboren koning. Irenus, het zoontje van koning Balthasar, mag niet mee. Stiekum sluipt hij 's nachts het paleis uit, zijn vader achterna. Hij neemt cadeautjes mee voor het pasgeboren kindje. Onderweg ontmoet hij twee kinderen en een oude dame, die zijn geschenken ook heel goed kunnen gebruiken. Irenus geeft alles weg en komt met lege handen aan bij de kleine koning. Maar juist zijn lege handen blijken het mooiste cadeau te zijn! De voorstelling is bedoeld voor kinderen van 3 tot 10 jaar en hun ouders en wordt om 14.45 uur opgevoerd in Het Open Huis boven Winkelcentrum 't Loo in Heiloo. Kaarten a 3,- per persoon zijn ver krijgbaar aan de zaal. Voorverkoop: vanaf 13 december bij Theater de Beun in Heiloo, maandag tot en met vrijdag 13.30 tot 17.00 uur. 3 flessen a 1,5 liter naar keuze j J.P. Chenet Wijnen Crémant de Bourgogne Volkorenbrood Gegrilde roomham Magere varkenslappen Sucadelappen Hero Extra jam De Pannenkoekerij Poffertjes Appelsientje Sinaasappelsap of vitamientje v Witlof Op www.cl000.nl staan alle acties van deze week rood, wit of rosé fles 750 ml wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 16 jaar actieprijs per liter 2.65 Blanc de noirs franse mousserende wijn fles 750 ml, wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 16 jaar actieprijs per liter 7.99 fijn of grof gesneden en verpakt heel actieprijs per liter 0.44 vers van 't mes 100 gram actieprijs per kilo 11.90 kilo rundvlees kilo diverse soorten pot 400 gram actieprijs per kilo 2.48 kant en klaar uit het koelvak pak 36 stuks sinaasappel met vruchtvlees, met passie, rode of oranje vruchten pak 1 liter 500 gram actieprijs per kilo 1.38 gepaneerd kilo actieprijs per kilo 5.56 select, excellent of mocca royal snelfiltermaling pak 250 gram 1.39 2 netten a 1 kilo actieprijs per kilo 0.75 IfS kilo KiEfTENSOO diverse smaken zak 570 ml roomijs, slagroomijs of hoogstandjes bak 1 liter actieprijs per liter 2.61 1.79 :,4ifïlOO zak 750 gram Afll I actieprijs per kilo 3.99 Color poeder, vloeibaar of capsules pak, zak of flacon 3.39 diverse smaken pak 1 liter vacuüm verpakt ca 1 kilo Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Aanbiedingen zijn niet bestemd voor grootverbruikers en/of wederverkopers. Op de aanbiedingen waarbij (J>?£9§u staat vermeld, is onze actiegarantie niet van toepassing. Deze zijn uitsluitend geldig zolang de voorraad strekt Al-West

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 12