OKTOBER NOVEMBER UITKIJKPOST - 05 JANUARI 2005 - PAGINA 14 Uitmarkt groot cultureel feest 43» Kermis Limmen Ouderenbonden gemeente Castricum bieden wethouder rapport aan Heilooer apotheker is Honorair Consul van Palau Informatieavond over nieuwe Wet kinderopvang 42» Jubileum Klussenclub van de Willibrorduskerk 43» Bibliotheek Heiloo schrijft duizendste nieuwe lid in na verhuizing 4» Collectant Eefje Algra 44 jaar voor de dieren in touw 42» Voorlooprondes Kringloopwinkels in samenwerking met gemeente gestart 42» Gemeente verwijdert onderkomens 'wildkampeerders' F. Koopman 100 jaar Omwonenden skate-park willen uitstel Geslaagd bezoek aan Swietochlowice 42» Mevrouw Beekman- Stumpel 100 jaar! 4» Gemeente Heiloo opent Digitaal loket 41» Castricum betrekt inwoners meer bij politiek y^lndustrif:l0rT 1 V mm Motie over de Zanderij vindt instemming gemeenteraad Boeiende sprekers op Dag van de Ouderen Dierendag in Heiloo Bezuinigen sleutelwoord in meerjarenperspectief Gerard Bakker 10 jaar huismeester van winkelcentrum 't Loo Jac. P. Thijsse College bestaat 50 jaar Huisbezoek ouderen moet hulp bieden Muzikale Kinderboekenweek 2004 weer afgelopen 42» EHBO Heiloo eert jubilaris Wim Loos Geesterduinweg en A. Schweitzerlaan afgesloten voor doorgaand autoverkeer 4» Enjoy heet voortaan Discovery Uitkijkpost viert 70-jarig bestaan 45» Golf en Countryclub Heiloo viert 10-jarig bestaan 42» Heilooër avonturiers presenteren hun rally auto's 40» Oud Papier Club (OPC): meer dan kranten ophalen Plan 'Wonen in het Groen Heiloo/Limmen' stap dichterbij Eerste paal nieuwe brandweerkazerne 41» kliiNLR yC* 0KRT ^MUZiEk - - io:: HEILOO - De jaarlijkse Uitmarkt in Heiloo was ook in 2004 weer een groot cultureel feest. Vele nieuwsgierigen namen een kijkje bij de talloze kramen, waar verenigingen en instellingen zich pre senteerden. Deze tiende, en zeer zonnige, editie van de Uitmarkt Heiloo mag dan ook als zeer ges laagd worden beschouwd. Het publiek liep massaal uit voor het grote aanbod aan activiteiten en informatie. LIMMEN - Van vrijdag 10 tot en met zondag 12 september barsttte het gezelligste feest van Limmen weer los! De kermisvierders hadden het weer graag iets beter gezien, maar dat mocht de pret niet drukken. De kinderen maakten gretig gebrui van autoscooters, zweefmolen, reuzerad, snelheidsmolen, suikerspin, oliebollenkraam, snoepkraam, schiettent en de mooie draaimolen met een prachtig draaiorgel. Tijdens het kermis weekend in de kroeg traden diverse bands op zoals Sesam, Full Circle en La Stampa en ook de dj's Simon, Wicky en Dolphin wisten het kermispub- liek in de juiste stemming te brengen. De kermis in Limmen werd vrijdagavond met een spetterend vuurwerk aan de Achterweg ingeluid. CASTRICUM - De voorzitter van de lokale ouderenbond KBO, de heer Frans Peters, en de voorzitter van de ANBO, de heer Karei van Meer, boden op het gemeentehuis een rapport aan met de titel 'Gulden regels, een onderzoek naar de gemeentelijke inkomensondersteuning van 65- plussers'. Het rapport werd aangeboden aan wethouder Y. van Gosliga die de portefeuilles Sociale Zaken en Financien beheert. De beide bonden hebben in de gemeente Castricum zo'n 1700 leden. HEILOO - U zult er hoogstwaarschijnlijk nooit van gehoord hebben: de republiek Palau. Toch heeft Heiloo een link met deze prachtige eilandengroep in de Pacific. Apotheker Tjeerd van den Berg is namelijk Honorair Consul Generaal van de republiek Palau voor het Koninkrijk der Nederlanden. Een hele mond vol en natuurlijk roept dat vragen op. Vragen die de sympathieke, maar tevens kundige consul met veel schwung wist te beantwoorden. „Mijn taken bestaan officieel uit 'het dienen van de belangen van Palau in het Koninkrijk der Nederlanden'. Andersom gaan er ongeveer 40 Nederlanders per jaar daar naar toe.. Belangrijk in deze functie is dat je verbindingen kunt leggen, bruggetjes kunt slaan. Ik zeg altijd maar: ik verschaf je de tools en verder moet je jezelf redden." HEILOO - Maandag 6 september, trof men zo rond 20.00 uur een keur aan fietsen met kinderzit jes en auto's met dito stoeltjes in het centrum van Heiloo aan. In de Beun vond een informatieav ond plaats over de nieuwe Wet kinderopvang. De avond was op touw gezet door het Platform Kinderopvang Heiloo. Dit platform bestaat uit vijf Heilooër kinderdagverblijven: Kits Oonlie,Villa Lilla, De Boskabouter, Humanitas en Poppejans. Wethouder Roelof Bos en Walter Bax, directeur van de Kobergrocp in Breda (een van de 10 grootste kinderopvangorganisaties van Nederland) waren present. Zij informeerden de ruim 150 ouders over de nieuwe uitgangspunten in de wet geving. Op 6 juli werd de Wet kinderopvang in de Eerste Kamer aangenomen. Het heeft een aantal jaren en menig wijziging geduurd, maar op 1 januari 2005 is de wet in werking getreden. Op hoofdlij nen is de wet bedoeld om de ouder centraal te stellen met marktwerking als doel. Daarnaast wil men de kosten van de opvang over ouder, werkgever en overheid verdelen, uniforme kwaliteit- sregels afspreken en ouderinspraak vastleggen. HEILOO - Zaterdag 11 september werd in besloten kring het 12,5-jarig jubileum gevierd van de Klussenclub van de Willibrorduskerk. Een groep van 7 enthousiaste mensen, die veelal achter de schermen, veel voor de katholieke parochiegemeenschap betekent. De leden van de klussenclub en hun partners, maar ook het voltallig parochiebestuur, werden onthaald met een kop koffie en een heerlijk gebakje. HEILOO - Dinsdag 14 september heeft mevr. A.H.M. Fatels zich als duizendste nieuwe lid sinds de opening op de nieuwe locatie (15 december 2003) bij Bibliotheek Heiloo laten inschrijven. Het aantal leden kwam daarmee op 8483. Dit betekent dat 38,5 van de inwoners van Heiloo lid is van Bibliotheek Heiloo. Het landelijk gemiddelde ligt rond de 30%. Om dit feit te vieren heeft Wethouder R. Bos op dinsdag 21 september mevrouw Fatels in het zonnetje gezet met een bloemetje en een gratis jaarabonnement bij de Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo. HEILOO - Helaas kennen we in Nederland nog een hoop dierenleed. Gelukkig komt de Dierenbescherming op voor de belangen van alle dieren. De Dierenbescherming is een vrij willigersorganisatie. Elke dag zijn duizenden actieve vrijwilligers in touw voor het welzijn van dieren. Eén van hen is Eefje Algra uit Heiloo. Een bekend gezicht voor velen, want al 44 jaar col lecteert zij voor de Dierenbescherming. HEILOO - Inwoners van Heiloo bewuster maken van het scheiden van afval en tegelijkertijd een goéd doel dienen. Dat is de Boodschap die de gemeente Heiloo en de twee kringloopwinkels voor ogen hebben met hun voorlooprondes. De gemeente dient de bewoners behulpzaam te zijn met het afvoeren van allerlei soorten afval. Kringloopwinkels zijn geïnteresseerd in hergebruik van huishoudelijk afval. Toen de kringloopwinkels ontdekten dat bij het grof vuil vaak nog bruikbare zaken stonden, was het idee gauw geboren samen te werken. Op maandag 20 september stond dan ook een uniek gezelschap te trappelen de zogenaamde voor loopronde te rijden. Beide kringloopwinkels: 'Keer op Keer' en 'Kringloop Heiloo' krijgen deze maand twee maal de kans om voorafgaand aan de gemeentelijke vuilnisauto bruikbare spullen in te laden. Op maandag 20 september was de eerste beurt weggelegd voor 'Keer op Keer'. Het gezelschap bestaande uit Rob Opdam (wethouder van onder andere Milieu), Rob Reijners (Hoofd Afdeling Beheer Openbare Ruimte-BOR), Kees Kaandorp (opzichter BOR), Vincent Dekker (chauffeur BOR)en Monique Witkamp van 'Keer op Keer' ging vroeg op pad om met eigen ogen te zien of er bruikbare waar te halen was. HEILOO - Op last van de gemeente Heiloo hebben op 21 september vijf mannen, die sinds augus tus op een stuk openbaar terrein aan de Westerweg, nabij het viaduct over de Heilooër Tolweg een tent geplaatst hadden om daarin te overnachten, hun biezen gepakt. Omdat het volgens de Algemene Plaatselijke Verordening is verboden op of aan de weg een voer tuig, woonwagen, tent of caravan of een soortgelijk ander onderkomen te plaatsen met het doel dit als slaapplaats te gebruiken of te overnachten sommeerde de gemeente de mannen de onderkomens te verwijderen van dit openbaar terrein. CASTRICUM - Op zondag 19 september werd de heer F. Koopman 100 jaar. De heer Koopman woont in Verzorgingshuis De Boogaert. Reden voor een feestje dus in het tehuis. De heer Koopman werd door de personeelsleden en medebewoners verrast op een heuse receptie. Dit feestje werd ook bezocht door Burgemeester Emmens-Knol, die een bezoek bracht aan de jarige en namens de gemeente haar welgemeende felicitaties uitsprak. LIMMEN - Woensdag 15 september is een afvaardiging van bewoners en leden van de commissie Red het Dorpspark naar de zitting van de voorzieningenrechter in Alkmaar geweest. Aanleiding was het voornemen van de gemeente om half september te beginnen met de aanleg van een skate- element in het dorpspark, gelegen aan de Vuurbaak/Middenweg. Hoewel de raadsman van de omwonenden een bezwaarschrift indiende bij de gemeente Castricum en verzocht de zaak in elk geval zes weken aan te willen houden totdat het bezwaar was besproken, honoreerde de gemeente dit verzoek niet en gaf aan in september aan te zullen vangen met de werkzaamheden. Op 20 september ontving de raadsman van de commissie echter een afschrift van de Voorzieningenrechter waarin het verzoek tot voorlopige voorziening werd afgewezen. Dat betek ende dat de gemeente gedurende de behandeling van het bezwaarschrift gewoon door mocht gaan met de aanleg van de skateobject HEILOO - Moe maar voldaan keerde een delegatie uit Heiloo op 21 september terug van een vijf daags bezoek aan zustergemeente Swietochlowice in Polen. Aan de reis werd deelgenomen door een afvaardiging van het gemeentebestuur van Heiloo, waaronder burgemeester H. den Boon, de stichting Stedenband en een speciaal voor dit bezoek samengesteld orkest, bestaande uit leden van het Heilooer Harmonieorkest Caecilia en het Fanfareorkest Eensgezindheid. Bij het bezoek aan Swietochlowice stond de viering van het tienjarig bestaan van de stedenband centraal en de wijze, waarop men in Polen het uitgebreide programma had georganiseerd, maakte grote indruk. Gedurende het gehele verblijf werd alles in het werk gesteld om de gasten uit Heiloo het zoveel mogelijk naar de zin te maken De genoten gastvrijheid was overweldigend. HEILOO - Maandag 27 september was het precies 100 jaar geleden dat mevrouw Beekman- Stumpel werd geboren in Dordrecht. In 1945 kwamen zij, haar man en de toen nog acht kinderen naar Heiloo. In totaal kreeg het echtpaar negen kinderen. Samen met dochter Thea woont de jarige sinds het overlijden van vader Beekman in een mooi karakteristiek huis aan de Kennemerstraatweg. Over het algemeen voelt mevrouw Beekman zich prima, en dat is haar aan te zien. HEILOO - Maandag 27 september demonstreerde burgemeester A.H. den Boon de eerste dienst van het digitaal loket van de gemeente Heiloo in het Trefpunt. De burgemeester deed een aanvraag voor een afschrift uit de Gemeentelijke Basisadministratie (GBA)- ook wel bekend als uittreksel uit het bevolkingsregister- via de website van de gemeente en betaalde deze ook digitaal. Ondanks de persoonlijke twijfels van de burgemeester over de digitalisering van de gemeentelijke diensten, viel het daadwerkelijke invullen van het bestelformulier hem reuze mee. Volgens de heer den Boon is het even wennen voor 'zijn generatie', maar uiteindelijk zag hij ook wel in dat het erg prettig is om straks vanuit de eigen huiselijke omgeving dergelijke producten te kunnen bestellen. Later zal het ook mogelijk worden om via www.heiloo.nl uw paspoort te ver lengen, een rijbewijs aan te vragen of een bouwvergunning aan te vragen. CASTRICUM - De gemeente Castricum heeft tijdens de raadsvergadering van 30 september drie inwoners de gelegenheid gegeven om een kijkje te nemen achter de schermen van de raadsver gadering. Het project, getiteld 'Gast van de Raad', is onder andere bedoeld om inwoners kennis te laten maken met de lokale politiek en om een indruk te geven van de besluitvorming in de gemeente. De heren J. Vrijburg, D. de Bruin en F. Tromp gingen graag in op de uitnodiging, hoewel allen met verschillende motieven. 'Nieuwsgierigheid', 'interesse in de politiek' en 'willen weten wie de gezichten zijn die de besluiten voor ons nemen' waren hier slechts enkele voorbeelden van. Kringloopvoo uitroede fl°e* N'P t tv Mdsweq p^^'OO T I -2-532 59 CASTRICUM - Afgelopen donderdag was de raad van de gemeente Castricum bijeen. Op de agen da stond onder meer de evaluatie van het horecabeleid, verordening Wet Kinderopvang en de afwij zing van het bezwaarschrift omtrent een planschadeverzoek. Niet op de agenda, maar wellicht een van de belangrijkste punten van de avond, bracht de motie van GroenLinks en GDB omtrent de discussie over De Zanderij. De gemeente Castricum wil in de toekomst graag dit open gebied tussen de gemeentegrens en de duinen vrij houden voor bebouwing, de Provincie voelt hier niets voor en wijst de Zanderij aan als uitsluitingsgebied. De gehele raad stemde unaniem in met deze motie. HEILOO - Op zaterdag 2 oktober kwamen ongeveer 170 ouderen bijeen in de grote zaal van het Trefpunt ter gelegenheid van de Dag van de Ouderen. De bijeenkomst was georganiseerd door het Samenwerkingsverband van de ouderenbonden en de Stichting Ouderenwerk Heiloo. Wethouder R. Bos van Welzijn met de portefeuille van Ouderenzaken, was uitgenodigd te spreken, net als mevrouw Monique van Ling, coördinator van de Gezelschapsbank en de arts Kalis vaart gaf een le zing met de de titel 'Gezond ouder worden'. HEILOO - Officieel was dierendag natuurlijk op 4 oktober, maar in 't Beestenboetje werd dit woensdag gevierd. Zodat alle kinderen volop konden genieten van alle dierendagactiviteiten van 't Beestenboetje aan de Ter Coulsterlaan. Zo werd er een echte roofvogelshow door een valkenier gehouden, kinderen konden worden geschminkt, en natuurlijk kon er volop worden geknuffeld met de cavia's en konijnen. HEILOO - Ook in oktober werd de programmabegroting 2005 en de najaarsnota met het meer jarenperspectief 2005-2008 van de gemeente Heiloo gepresenteerd. Kort samengevat komen deze verwachtingen voor de toekomst er op neer dat er bezuinigd zal moeten worden. De programmabegroting gaf een nadelig saldo te zien van 735.000. Alhoewel dit meevalt ten opzichte van een eerdere versie van de kaderbrief, waarin nog werd uitgegaan van een tekort van 900.000 in 2005, betekent dit concreet dat de gemeente Heiloo ingrijpend zal moeten bezuinigen om de begroting sluitend te kunnen maken in 2008. De provincie, als financieel toezichthouder, zou zelfs liever zien dat de begroting al in 2007 sluitend is. HEILOO - Op 17 oktober was het 10 jaar geleden dat Gerard Bakker als huismeester winkelcen trum Heiloo binnenstapte. Het beheer, schoonhouden, hand- en spandiensten zijn taken die hij met veel plezier vervult. Na diverse banen heeft hij zijn plek gevonden en als het aan hem ligt komen er nog wel 10 jaar bij. CASTRICUM - De festiviteiten ter gelegenheid van een halve eeuw JPT gingen in oktober van start. Vrijdag 1 oktober streden twaalf voetbalteams, bestaande uit oud-JPT-ers en docenten, om de Helmuth Schmidt bokaal. Donderdag 28 oktober was er voor genodigden een officiële receptie. Hoogtepunt tijdens deze feestelijke bijeenkomst was de onthulling van een speciaal voor het jubileum gemaakt kunstwerk, waaraan alle leerlingen van de school een bijdrage hadden geleverd. Op zaterdag 30 oktober stroomden de oud-leerlingen massaal toe om nog één keer de specifieke JPT-sfeer te proeven op de zeer gezellige reünie. LIMMEN - Woensdag 13 oktober was de laatste cursusochtend voor de vrijwilligsters die meede den aan het project 'Preventief Huisbezoek'. Door middel van het overhandigen van de iden titeitspasjes gaf wethouder Könst officieel het startsein voor het begin van het project. De voor bereidingen voor dit project waren zeer zorgvuldig geweest, de gemeente had in samenwerking met de Stichting Welzijn uit Limmen, Akersloot en Castricum dit project uitgewerkt. HEILOO - Zaterdag 16 oktober werd de Kinderboekenweek 2004 afgesloten. In Heiloo waren er voor de kinderen heel veel leuke activiteiten georganiseerd omtrent de Kinderboekenweek, dat als thema 'muziek' had. Zo werd woensdag in de Bibliotheek Heiloo, in samenwerking met de Muziek- en dansschool uit Heiloo, een bijzondere wedstrijd gehouden voor de groepen zes van de Heilooër basisscholen. De opdracht was: schrijf je eigen lied op een melodie gemaakt door de Muziek- en dansschool. De hoofdprijs bestond uit het boek 'De Brief voor de koning' van Tonke Dragt, die dat jaar onderscheiden was met de Gouden Griffel. HEILOO - Op maandag 11 oktober werd tijdens een gewone oefenavond van de EHBO-verenig ing Heiloo de heer Wim Loos gehuldigd door de nationale bond voor EHBO. De heer Wim Loos was 30 september jongstleden 25 jaar lid van de vereniging. CASTRICUM - De Geesterduinweg en de Albert Schweitzerlaan te Castricum werden in oktober afgesloten voor het doorgaande autoverkeer. Dit plan werd in een inspraakavond naar voren gebracht voor de ondernemers van Geesterduin en de bewoners van de Albert Schweitzerlaan. Het college van B&W wil deze aanpassing, omdat de huidige situatie bij de Geesterduinweg voor winkelpubliek gevaarlijk en verblijfsonvriendelijk is. Op dit moment moeten de bezoekers met hun winkelwagentje vanaf de parkeerplaats de Geesterduinweg oversteken naar het winkelcentrum. Hierbij komt dat de Geesterduinweg ook gebruikt wordt als sluiproute voor het verkeer dat de sto plichten bij de Soomerwegh/C.F. Smeetslaan wil ontlopen. Dit sluipverkeer rijdt bovendien (te) hard. Verder is de aanwezigheid van een bus in een verblijfsgebied eigenlijk ongewenst. CASTRICUM - De nieuwe naam voor het jongerencentrum in Castricum is Discovery. De jon geren, die moesten verhuizen vanuit de Bakkerij naar het voormalig onderkomen van discotheek Enjoy tegenover het staion in Castricum, zagen wethouder Könst het naambord onthullen. Hoewel de meeste jongeren met de naam wel kunnen leven, lijken zij echter nog steeds niet blij met hun nieuwe pand. Dat onderstreepte een groepje jeugd nog maar eens door een groot spandoek mee te nemen waarop zij hun ongenoegen heten blijken.'Veel te klein'zo vinden de meesten. De Vrienden van de Bakkerij zijn echter nog steeds in gesprek met de wethouder wat betreft de mogelijke huur van het oude pand De Bakkerij. Daar zijn immers wel concerten en culturele activiteiten mogelijk. De wethouder liet in een eerder stadium al blijken gevoelig te zijn voor het verzoek van 'De Vrienden', zodat een oplossing mogelijk nabij is. De Uitkijkpost, bestaande uit een drukkerij en het weekblad, bestond 20 oktober zeventig jaar. In 1995 nam directeur Arnoud Mars (40) het roer van zijn moeder over, die op haar beurt weer, noodgedwongen door het overlijden van haar man Jan Mars in maart 1989, het bedrijf had geleid. Arnoud vertelde: „Een van eerste veranderingen die ik wilde doorvoeren in het bedrijf was het meer onder de aandacht brengen van het drukkerijgedeelte van de Uitkijkpost. Ondanks het feit dat er in de drukkerij dagelijks vele geboortekaartjes, rouw- en trouwwerk, brochures, advertenties, folders en boeken van de drukpersen rollen, kennen de meeste Heilooërs, Limmenaren, Akersloters en Egmonders de Uitkijkpost alleen als de krant die hen wekelijks op de hoogte houdt van al het nieuws en wetenswaardigheden uit de regio". HEILOO - Op 26 oktober kon de Golf en Countryclub Heiloo op een geschiedenis van 10 jaar terugblikken. Met een feestweek die werd afgesloten met een feestavond zouden bestuur en leden in en op het fonkelnieuwe golfterrein de golfclub en het glas heffen. Pas in juni 2004 werd het eigen golfterrein, golfbaan Oosterzij, en clubhuis geopend. De baan is een zogenaamde 9 holes-baan en het terrein is 25 hectare groot. Een snelle eindsprint dus na jaren van procedures en inspanning. Maar het mag gezegd worden: Het terrein en clubhuis zien er meer dan veelbelovend uit! HEILOO - Onder grote publieke belangstelling presenteerden op 6 november de rallyrijders uit Heiloo hun twee voertuigen op een voor sponsors georganiseerde avond in The Loods aan de Westerweg. Om de sponsors te bedanken werden zij getrakteerd op een avond met live-muziek, een drankje en een compleet buffet. Robin Bakker, Eric van Haaren, Henk Kaandorp, Ruud Bruin en reserve Leo Erkamp introduceerden op spectaculaire wijze hun twee voertuigen, waar ze onder teamnummer 1207 en 1217 van 13 november tot 10 december deelnamen aan de Heiloo-Dakar Rally Challenge 2004. HEILOO - Iedereen kent wql de uitdrukking 'Liefdewerk, oud papier'. Voor veel jongens heeft dit gezegde in de jaren '60 veel betekenis gekregen. Zij behoorden namelijk tot de Oud Papier Club, oftewel OPC. De club is in 1958 opgericht door kapelaan H. Helsloot uit Heiloo. Inzamelen van oud papier was de bedoeling en de opbrengst kwam ten goede aan het kerkelijke werk. Maar belang rijker nog: de inzamelactie was ook bedoeld om de jeugd 'van de straat te houden'. Van 1958 tot ongeveer 1970 heeft de OPC met veel enthousiaste leden en activiteiten bestaan. Met het vertrek van de kapelaan naar Amsterdam verwaterde de OPC langzaamaan. In de jaren '80 namen scholen en verenigingen de taak over. HEILOO - Op 2 november werd in Hotel Heiloo het planconcept 'Wonen in het Groen' gepresen teerd aan de betrokken commissieleden van de gemeenten Heiloo, Castricum en de Provincie Noord Holland. Het planconcept vormt de basis voor verdere afspraken omtrent de uitvoering van 'Wonen in het Groen' en is het resultaat van de intentieverklaring die in maart 2004 ondertekend is. In het gezamenlijke plan is het landelijke gebied, de geplande woningbouw en de hiervoor noodzakelijke infrastructuur in samenhang uitgewerkt. Het planconcept wordt de basis voor een bestuurs overeenkomst. Deze zal naar verwachting in het voorjaar van 2005 ondertekend worden. LIMMEN - Dinsdag 9 november werd de eerste paal geslagen van het nieuwe onderkomen groen voorziening en de nieuwe brandweerkazerne, aan de Rijksweg 59 te Limmen. De officiële handel ing werd voltrokken door (voormalig) sectordirecteur Ruimte Roel de Bruin. De ceremonie werd ingeleid met een openingswoord van Frank Post, als nieuwe sectordirecteur Ruimte, en door burge meester Emmens- Knol. Zij zei onder andere trots te zijn op dit eerste grote gezamenlijke project binnen de nieuwe gemeente Castricum. Onder grote belangstelling, van onder andere de mede werkers van zowel de groenvoorziening als de brandweer, enkele leden van de raad van Castricum, en andere genodigden, werd de eerste paal geslagen. Het pand moet zo rond het einde van april wor den opgeleverd en vanaf medio mei kan het dan in gebruik worden genomen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 14