O DECEMBER zsnmm UITKIJKPOST - 05 JANUARI 2005 - PAGINA 15 Limmen gaat ludiek voor een Guiness wereldrecord 4Q» Sectordirecteur Ruimte neemt afscheid Vereniging Hendrick de Keyser verwerft Noord-Hollandse buitenplaats Huis Nijenburg 'Haantjesgevecht' tijdens presentatie begroting 2005 Gemeente Heiloo vermindert aantal hardrijders op vriendelijke manier 4^ Klazien Beets benoemd tot lid in de orde van Oranje-Nassau Gemeente Heiloo nog op zoek naar 75000 euro; niet sluitende begroting met brief met uitleg naar Provincie Gouden echtpaar van der Steen ai een halve eeuw hartstikke gek op elkaar Sinterklaas gearriveerd in Heiloo! Alternatieve fietsverlichtingscontrole 3VO groot succes Leerlingen Paulusschool bedenken plan tegen zwerfvuil Loting met landelijke primeur van Koopgarant in Heiloo Topskaters openen Halfpipe in Akersloot Sint ook in Limmen Stoepenpatrouille overhandigt rapport 2004 aan wethouder Daas Start werkzaamheden groot onderhoud 'Plan Zuid' SI - S HEILOO 40 Stationsplein Heiloo krijgt markant appartementencomplex Gemeente Castricum geeft groen licht planconcept Zandzoom Piet Veen viert 75ste verjaardag met tentoonstelling eigen werk Prijswinnaars Vrijwilligersprijs 2004 Wethouder Veldt geeft startsein voor realisatie bedrijventerrein Nieuwelaan Aangepaste dienstregeling Connexxion Platform Heiloo Wereldwijd slaat komend jaar handen ineen voor Ghana Heiloo houdt proef met Wijkgericht werken Noodgedwongen afscheid van burgemeester Den Boon Paul de Boer is Heilooër vrijwilliger van het jaar Foresters krijgt kunstgrasveld Vliegtuiggeluid scherp in de gaten gehouden vanaf dak gemeentehuis Kerstsfeer door Woningstichting Heiloo op terrein GGZ Akkoord tussen Schoenmakerij J. de Graaf en Rotteveel M4 1000e Politiekeurmerk voor Woningstichting Heiloo LIMMEN - Het moet een gezellig familieweekend worden in juni 2005 op de dorpsweide van Limmen. Want dan zal er een piramide gebouwd gaan worden bestaande uit 75.000 lege bierkrat ten. Verantwoordelijk voor deze ludieke actie is de Stichting Limmen Ludiek, een jonge stichting welke tot doel heeft om hun mooie dorp Limmen eens in de 5 jaar extra positief in beeld wil bren gen. Het bestuur van de Stichting Limmen Ludiek bestaat uit André Koopman, Kees de Jong en Rob Otte. Zijzelf blaken van zelfvertrouwen en verheugen zich nu al op een groots spektakel voor en door Limmers datbovendien volgens Guinness in Engeland een vermelding waard is in het pres tigieuze recordboek. Tijdens de Kerkenveiling op 5 november werden de eerste 3600 bierkratten geveild in de vorm van VIP aandelen. Deze 3600 bierkratten vormen de basis van de gehele piramide. CASTRICUM - Donderdag 21 oktober nam (voormalig) sectordirecteur Ruimte Roel de Bruin na 35 jaar trouwe dienst afscheid van de gemeente Castricum. Op 1 november 1969 begon De Bruin zijn loopbaan bij de gemeente Castricum. Als Technisch Ambtenaar eerste klasse, 'de schakel tussen financiën en gemeentewerken'. Na zijn studie aan de HTS in Utrecht, werken bij een inge nieursbureau en militaire dienst was De Bruin werkzaam bij de gemeente Harderwijk. Een Castricumse aannemer die daar werkzaam was liet telkens de naam van toen nog de plaats Castricum vallen. De Bruin besloot te solliciteren op de openstaande vacature die de aannemer hem aandroeg, en heeft nooit spijt van zijn besluit gehad. HEILOO - De 18de eeuwse Buitenplaats Nijenburg, gelegen tussen Alkmaar en Heiloo, is in 2004 door Vereniging Natuurmonumenten overgedragen aan Vereniging Hendrick de Keyser, waarmee het behoud van dit monumentale landhuis voor de toekomst optimaal kan worden gegarandeerd. Deze overdracht is een gevolg van de intentie van Vereniging Natuurmonumenten en Vereniging Hendrik de Keyser, om meer samen te werken waar dat nuttig of nodig is. Het huis wordt bewoond door nazaten van de oorspronkelijk bewoners de familie van Egmond van de Nijenburg, de heer en mevrouw Snetlage-Van Foreest. CASTRICUM - Donderdag 28 oktober stemde de raad over de behandeling van de begroting 2005 en de meerjarenbegroting 2006-2008. Met name de VVD en PvdA waren niet mild in hun oordeel over de geleverde prestaties van het college. Zo vergeleek de PvdA het gemeentebestuur met een schip dat na constructiefouten behoorlijke averij had opgelopen en op haar laatste krachten de haven (2006) tegemoet vaart. De partij vroeg zich echter ernstig af of het schip daarvoor zeewaardig genoeg is, maar de kapitein en zijn bemanning weigeren adequate maatregelen te nemen. Na het aan meren zou het schip derhalve uit de vaart genomen moeten worden wegens ernstige gebreken. HEILOO - Jaarlijks raken er vele kinderen zwaargewond of overlijden door een verkeersongeval. In 2003 is het aantal dodelijke slachtoffers zelfs verdubbeld; 42 kinderen tot 12 jaar! Om dit tegen te gaan heeft Heiloo een aantal verkeersremmende maatregelen, zoals drempels en flitspalen. TEC Traffic Systems heeft echter een systeem ontwikkeld dat stukken vriendelijker is. Voor een periode van twee weken wordt dit systeem, het zogenoemde Snelheids Informatie Display (SID) geplaatst op de Ewisweg. Maandag 1 november heeft wethouder Opdam op feestelijke wijze het Snelheids Informatie Display in werking gesteld. HEILOO - Tijdens het Najaarsconcert op zaterdag 13 november van Eensgezindheid Heiloo en het Gospelkoor Joy uit Alkmaar werd mevrouw Klazien Beets-Boot koninklijk onderscheiden en benoemd tot lid in de Orde van Oranje-Nassau. Onder toeziend oog van vele muzikanten, dona teurs, supporters en overige belangstellenden kreeg zij door burgermeester Den Boon de versierse len opgespeld. Het was een meer dan uitverkochte zaal in het ontmoetingscentrum van GGZ vol met mensen die niet alleen voor Eensgezindheid en Joy kwamen, maar vooral ook voor de pen ningmeester Klazien Beets. Want ook vele vrienden, kennissen en oud-collega's van haar waren voor dit concert uitgenodigd. HEILOO - In een tweedelige raadsvergadering, met op maandag 8 november het eerste deel en op donderdag 11 het vervolg, werd de begroting voor Heiloo 2005-2008 en het meerjarenperspectief 2005 - 2008 vastgesteld. In de programmabegroting, zoals gepresenteerd begin oktober, werd duidelijk dat er in 2008, zonder ingrijpende bezuinigingen, een tekort zou ontstaan van 735.000. Door een ombuiging via drie zogenoemde sporen- besparingen in de organisatie, inkomstenver hoging en uitgavenverlaging in bestaand beleid- kan het begrotingstekort voor een groot deel wor den opgevuld. Na het aannemen dan wel afwijzen middels stemmingsrondes van een flink aantal amendementen en moties, kwam de raad er donderdagavond achter dat er een gat van 75.000 overbleef, die nog ergens vandaan gehaald moet worden. Voorzitter Den Boon stelde voor om de overeengekomen begroting toch aan de Provincie te presenteren, de deadline was tenslotte op 15 november. De begroting werd aangeboden aan de provincie, vergezeld van een brief waarin de gemeente aan heeft gegeven dat verschillende moties en amendementen nog zullen leiden tot aan passingen en dat deze in december vervolgens werden besproken. LIMMEN - ,Jk ben nog steeds hartstikke verliefd op d'r", zegt Joop van der Steen (77), terwijl hij liefdevol zijn vrouw Afra (74) aankijkt.Al die 50 jaar geweest ook." Het bijzondere paar hoopt nog jaren van elkaar, en van het goede leven dat ze samen delen, te mogen genieten. Zondag 21 novem ber vierde het echtpaar het Gouden Huwelijksfeest met de kinderen, familie, buren en vrienden. HEILOO - Zaterdag 22 november kwam Sinterklaas met zijn Pieten aan in Heiloo. De tocht begon op het parkeerterrein voor Huize Overkerck, waar de Sint hartelijk werd toegewuifd door de bewoners. Daarna werd onder muzikale begeleiding van de Fanfare Showband Heiloo en Eensgezindheid de route gelopen. Er stonden heel veel kleine en grote kinderen langs de route, die enorm hun best deden op de ingestudeerde sinterklaasliedjes. Natuurlijk werden alle handjes door de Pieten gevuld met pepernoten. Toen de optocht bij het Raadhuis aankwam, werd de Sint ver welkomd door burgemeester den Boon, die heel blij was dat de goedheiligman, ondanks het slechte weer zaterdag, weer naar Heiloo gekomen was. HEILOO - Aangehouden worden en dan in plaats van een bekeuring, een cadeautje krijgen. Deze •merkwaardige ervaring beleefde een groot aantal fietsers vrijdagavond 19 november bij het winkelcentrum Het Loo. Fietsers bij wie de fietsverlichting het deed, kregen van het 3VO-Heiloo een attentie aangeboden. Wethouder Opdam van Verkeer was ook aanwezig. Hij vond het een leuke, positieve actie: „Fietsers die moeite doen om hun verlichting aan te doen mogen best wel eens een complimentje krijgen." HEILOO - Woensdagochtend 17 november presenteerden Laura, Rosalie en Demi uit groep 7A van de Paulusschool een milieuplan aan een afvaardiging van de gemeente Heiloo. Voortboordurend op het project Afval Kunst van de groepen 7 van de Paulusschool, bedachten de leerlingen dat zij iets moesten bedenken op het vele zwerfafval rondom de school. Ze deden eerst uitgebreid onderzoek naar hoeveel afval er gemiddeld ligt en waar dat afval uit bestaat. Vervolgens is een brief geschreven aan wethouder Opdam, die zo onder de indruk was, dat hij besloot om langs te gaan bij de dames op school om het plan te bespreken. Bovendien had hij een cadeautje meegenomen: papierprikkers, handschoenen en vuilniszakken. HEILOO - Dinsdagavond 16 november verrichtte wethouder Rob Opdam de loting voor 14 nieuw- bouwappartementen aan De Driestal in Heiloo. Deze woningen worden door Woningstichting Heiloo met 30% korting aan haar huurders te koop aangeboden. Hiermee heeft Heiloo de landelijke primeur met de zogenaamde Koopgarant-regeling voor een nieuwbouwproject. Voor Heiloo is dit ook nog eens het eerste project met volledige Woonkeur, een bouwkundig kwaliteitslabel. De 14 toekomstige kopers werden onder het toeziend oog van notaris Winter uit 32 kandidaten geloot. AKERSLOOT - Met een demonstratie van meervoudig Nederlands kampioen Aldo Niemeyer en internationaal stuntskater Rik van Dalsem is woensdagmiddag 10 november de nieuwe skatebaan in Akersloot ingewijd. Wethouder Peter Könst bedankte vooral de omwonenden, Cor Sanders en Bert de Jong, het RAUM en de raad van de voormalige gemeente Akersloot. Bijzonder noemde hij het feit dat er geen enkel bezwaar was op de plannen voor de halfpipe. Nadat wethouder Peter Könst de skatebaan met woorden had geopend, lieten de twee stuntskaters ondanks de matige weersomstandigheden diverse trucs zien op de 2,80 meter hoge halfpipe. Tientallen jongeren en kinderen, vooral skaters, waren op de demonstratie afgekomen. Op het parkeerterrein nabij Oeverpark De Hoorne is het nieuwe skateattribuut verrezen. Voor de kenners: er staat een half-pipe van zo ongeveer 2,80 meter hoog. De inrichting van het skatepleintje kwam tot stand in samenwerking met de jongeren. Ook in Limmen kunnen skaters binnenkort hun kunsten vertonen. Een zogeheten curbbank op de locatie Vuurbaak/ Middenweg was de keuze van de jeugd in Limmen. LIMMEN - Op zondag 21 november bracht Sint Nicolaas een bezoek aan Limmen. Hij werd begroet door een enthousiaste kinderschare. In een fraai rijtuig maakte Sint een rijtoer door het dorp, voorafgegaan door de drumband en harmonie. Na zijn rondrit bezocht de goedheiligman de kerk, waar burgemeester A. Emmens-Knol de Sint en zijn Pieten officieel verwelkomde. Pastor Oiling ontving samen met Ben Lieferink de Sint in de kerk. Het kinderkoor onder leiding van Mia Ploegaert zong vele gezellige sinterklaasliedjes. HEILOO - Verpakt als sinterklaascadeau ontving wethouder J.G. Daas maandagmiddag 29 novem ber het Rapport 2004 van de Stoepenpatrouille uit handen van mevrouw Anneke Stenneberg, voorzitter, Iet Niessink, secretaris van de Stoepenpatrouille, en Wilma Bruin, een van de 13 vrij willigers. Van de afdeling Beheer Openbare Ruimte (BOR) waren Rob Reijners (hoofd BOR) en Kees Hartland aanwezig. Bij de officiële overhandiging werden door de wethouder waarderende woorden gesproken over de onderlinge samenwerking en de uitvoering van het Rapport 2004. HEILOO - Maandag 29 november gaf wethouder Opdam het officiële startsein voor de werkza amheden van het groot onderhoud 'Plan Zuid. Onder grote belangstelling werd op de hoek van de Breedelaan en de Commandeurslaan een projectinformatiebord onthuld, waarna de wethouder een korte toespraak gaf over de komende werkzaamheden. In de wijk 'Plan Zuid' is de komende jaren - 2004-2007 - groot onderhoud gepland. Eind oktober 2004 heeft het college ingestemd met de TEC Traffic Systems feliciteert de Gemeente samenwerkingsovereenkomst tussen aannemers van VOF De Kroften (bestaande uit de twee bedrij ven GP Groot aanneming bv en de Vries en van de Wiel) en gemeente Heiloo. VOF De Kroften gaat op 29 november beginnen met het uitvoeren van de werkzaamheden. HEILOO - In 2005 verrijst er aan het stationsplein van Heiloo het markante appartementencomplex De Blinken. De 29 appartementen bieden de mogelijkheid om te wonen op een prachtige locatie in Heiloo. Alle denkbare voorzieningen bevinden zich binnen handbereik. Zo is er op de begane grond ruimte voor een supermarkt en meerdere kleine winkels. Onder het complex en het plein is er par keergelegenheid voor circa 190 auto's. Tot 1999 waren op de hoek van het stationsplein en de Heerenweg boekhandel Avis, Zoon Gashandel en Het Porceleyn Huys gevestigd. Na de sloop van deze panden heeft de grond vier jaar braak gelegen. Het laatste jaar diende het terrein als parkeer plaats. Begin dit jaar gaat eindelijk de spade in de grond. CASTRICUM - De gemeenteraad van Castricum gaf het college van Burgemeester en Wethouders in november toestemming om met de gemeente Heiloo en de Provincie het planconcept voor de Zandzoom uit te werken. Het planconcept, officieel genaamd 'Wonen in het groen Limmen-Heiloo' is een gezamenlijk plan van de drie partijen met als doel realisatie van ongeveer 2400 nieuwe woningen, omgeven door natuur en de aanleg van een nieuwe afrit van de rijksweg A9 om Heiloo en Limmen met het landelijk wegennetwerk te verbinden. HEILOO - Op 2 december werd Piet 75 en dat werd op een bijzondere manier gevierd met een overzichtstentoonstelling van zijn werk. Voor Piet Veen was het allemaal één grote verrassing. In zijn knusse huiskamer met aangrenzend atelier en onder het genot van een kopje koffie vertelde hij:, Anderhalf jaar geleden zei een vriend tegen mij: als je 75 wordt gaan we wat doen. Vier vrien den vormden een comité dat inmiddels is overgenomen door mijn beide zoons. Zij organiseren alles en dat is allemaal geheim. Ik kom af en toe iemand tegen en die begint dan te grijnzen." Op 3 en 4 december vond zijn overzichtstentoonstelling plaats in het Witte Kerkje in Heiloo. CASTRICUM - De jury van de vrijwilligersprijs 2004 was zeer onder de indruk van de betrokken heid, de inzet en het enthousiasme waarmee vrijwilligers in de verschillende kernen in de gemeente Castricum hun werk verrichten. Het was volgens de jury beslist niet eenvoudig om te bepalen aan welke vrijwilliger of groep vrijwilligers uiteindelijk de Rabobank West-Kennemerland Vrijwilligersprijs overhandigd moet worden, want eigenlijk verdienden alle genomineerden een Prijs- Bij de selectie heeft de jury de volgende selectiecriteria gehanteerd: inzet, betrokkenheid, waarder ing aanmelder, maatschappelijk belangen, lokale betekenis. Uiteindelijk heeft de jury gekozen voor de volgende prijswinnaars: Bep Mokry, Stichting Dorpshuis de Kern en Agnes Meijer. LIMMEN - Na een jarenlange voorbereiding gaf wethouder Willem Veldt op 3 december het offi ciële startsein voor de realisatie van het nieuwe bedrijventerrein Nieuwelaan West te Limmen. Langs de Rijksweg in Limmen ter hoogte van de Nieuwelaan wordt binnekort gestart met de real isatie van bedrijventerrein Nieuwelaan-West. Op de locatie komt een bedrijfsverzamelgebouw, en een aantal afzonderlijke bedrijfsgebouwen. Dat komt neer op een totaal van bijna 8.000 m2 nieuwe bedrijfsruimte op een zeer interessante locatie in Limmen. REGIO - In december werd een nieuwe dienstregeling voor de bus ingevoerd. In de ontwerpdienst- regeling voor de üjnen 167 en 168 (Corus/Beverwijk - Alkmaar v.v.) komt de aansluiting op de trein in Castricum structureel te vervallen. Ten gevolge hiervan zou de aansluiting op de sneltrein net gemist worden, met zeer lange wachttijden op het station tot gevolg. In overleg met reizigersor ganisatie Rover heeft de gemeente Castricum bij de provincie geijverd voor een langere halte- ringstijd van de bus op station Castricum. Geconfronteerd met de problemen is de provincie in over leg met Connexxion akkoord gegaan met het herstel van de aansluitingen. HEILOO - Het komende jaar organiseert het Platform Heiloo Wereldwijd diverse acties en pro jecten, om een opleidingscentrum in Ghana onder de aandacht te brengen. Eenmaal per jaar slaan de negen organisaties, die samen het Platform Heiloo Wereldwijd vormen, de handen ineen om te werken aan een ontwikkelingsproject voor de Derde Wereld of Oost Europa. Dit jaar heeft men gekozen voor een project van de Stichting Sarana. Deze stichting importeert artikelen uit India, Sri Lanka, Indonesië, Ghana, Mali, Burkina Faso en Zimbabwe,en verkoopt deze voornamelijk via Wereldwinkels. Van de opbrengst worden ontwikkelingsprojecten in deze landen gefinancierd. Centraal staat het komende jaar de financiering van een opleidingscentrum, waar jongens en meis jes een vakopleiding kunnen genieten. Na deze opleiding kunnen ze een goede baan krijgen, waar door er een veel beter toekomstperspectief is. HEILOO - De gemeente Heiloo begon in december een kleinschalige proef met wijkgericht werken. Wijkgericht werken houdt in dat bewoners van Heiloo per wijk of straat wordt gevraagd naar hun mening over de directe woonomgeving. In dit geval gaat het om 400 huishoudens in de straten Dompvloetlaan, de Waard- de Kuilenaar, Boswinde en Tcrmijen. Dit gebeurde door middel van een enquête, met daarin drie open vragen. De proef heeft voor de gemeente als groot voordeel dat er uit zal komen of bepaalde vragen en meldingen van bewoners sneller en meer adequaat kunnen worden verholpen. Verder kan worden onderzocht of deze (voor Heiloo) andere werkwijze leidt tot kortere lij nen en betere communicatie tussen gemeente en inwoners. Voor de bewoners van de straten waar de proef wordt uitgevoerd, heeft het als voordeel dat bepaalde problemen op directe wijze kunnen worden aangegeven, en indien mogelijk: in behandeling zullen worden genomen. De betreffende bewoners worden persoonlijk op de hoogte gehouden van de resul taten van de enquête, de wijkschouw en de acties die uit de bevindingen volgen. De overige inwoners van Heiloo kunnen in de gemeentelijke informatie-pagina's Heiloo Contact van deze krant lezen wat de proef heeft opgeleverd. HEILOO - In december ontvingen alle fracties van de raad van Heiloo schriftelijk de mededeling dat burgemeester Den Boon er per 1 mei 2005 mee ophoudt. Noodgedwongen, omdat zijn gezond heid een nieuwe ambtstermijn niet meer toelaat. Henk den Boon heeft nog in het voorjaar overleg gepleegd met de verschillende fractievoorzitters over zijn ambtsverlenging. Reeds toen gaf hij aan dat niets, behalve zijn gezondheid, een nieuwe periode in de weg zou staan, en dat hij daar met ple zier en enthousiasme aan wilde beginnen. In tegenstelling tot zijn toen positieve verwachtingen ligt het nu anders, volgens Den Boon. HEILOO - Op dinsdag 7 december is Paul de Boer van de Hobbyfarm officieel tot vrijwilliger 2004 uitgeroepen. Dit gebeurde in Hotel Heiloo door wethouder Bos. Er waren 27 vrijwilligers aangemeld, 3 genomineerd en uiteindelijk mocht tot zijn grote verrassing Paul de Boer het podium betreden als winnaar. Hij kreeg een mooie lamp als symbolisch cadeau voor 'in het zonnetje' en 300 euro voor de stichting uitgereikt. HEILOO - De Foresters beleeft sinds de verplaatsing van de Egelshoek naar de Vennewatersweg een periode van groei. Prettig, maar dat geeft wel knelpunten in de accommodatie. Bleek tijdens de laat ste raadsvergadering van dit jaar, die maandag 6 december werd gehouden. Te intensief gebruik van de speelvelden leidt tot slechte kwaliteit van die velden. Uitbreiding van de speelvelden is niet mogelijk. Na overleg met de vereniging is het voorstel van het college aan de raad de aanleg van een kunstgrasveld. Op zo'n veld kan onbeperkt wordt getraind. Uit de discussies bleek dat de partijen op zich geen bezwaar tegen een kunstgrasveld hebben, maar waren vooral de criteria waarop Tot een dergelijke beslissing wordt gekomen en de financiering onderwerpen van discussie. Bijna de gehele raad kon zich daarop verenigen met het voorstel en daarom krijgt Foresters zijn kunstgrasveld. CASTRICUM - Op 10 december is in de gemeente Castricum een nieuwe geluidmeetpost in gebruik genomen. De meetpost is geplaatst op het dak van het Raadhuis en is eigendom van Amsterdam Airport Schiphol. De post meet permanent (vliegtuig)geluid boven Castricum. In sep tember 2003 heeft CROS (Commissie Regionaal Overleg Schiphol) het initiatief genomen om zich meer in te zetten om eenduidige, transparante informatie over geluidsniveaus te leveren. Dit initi atief bestond onder meer uit de afspraak om in samenwerking met Amsterdam Airport Schiphol, gemeenten en provincies het aantal meetpunten in de omgeving van Schiphol uit te breiden met drie nieuwe meetposten van het zogenoemde NOMOS. HEILOO - Op woensdag 15 december was het terrein van de GGZ Noord-Holland-Noord (Willibrordus) aan de Kennemerstraatweg in Heiloo de plek voor de decemberactie van Woningstichting Heiloo en GGZ Noord-Holland-Noord. Een goed gemutste kerstman deelde met overduidelijk plezier ambachtelijke banketstaven en speculaaspoppen uit aan huurders van de wo ningstichting en aan cliënten van de GGZ. HEILOO - Schoenmakerij J de Graaf en Rotteveel M^ B .V hebben in december alsnog een akkoord bereikt over de tijdelijke verhuizing en nieuwe winkel, inzake het project stationsplein te Heiloo. Schoenmakerij J de Graaf kan zolang als mogelijk op de bestaande plek blijven zitten. Tijdens de bouw is de schoenmakerij in een tijdelijke winkelunit op het stationsplein gehuisvest aan de Heerenweg hoek stationsplein. Op de plaats van de gesloopte winkel op het bouwhek is een ver wijzing geplaatst, zodat alle klanten goed zien waar de tijdelijke winkel zit. HEILOO - Het woningcomplex De Kloosterhof in Heiloo stond woensdagmiddag 15 december volop in de belangstelling. Aan de bewoonster van een van deze woningen van Woningstichting Heiloo, Silvia Scholten, werd het 1000e Politiekeurmerk Veilig Wonen uitgereikt. Een bijzondere gebeurtenis, waar de woningstichting graag feestelijk bij stil wilde staan. Foto's: MSP, Uitkijkpost, PMI International, e.a.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 15