Mm Bakerstreet voor Giro 555 in Sportcafé Het Vennewater Vervolg van pagina 1: circus Alex Sijm Nieuwjaarsconcert Harmonieorkest Caecilia en Amsterdam Klezmer Band Bibliotheek Agenda vanaf nu verkrijgbaar bij Bibliotheek Heiloo Het Jaren 50 boek voor 14,95 DEUTEKOM DIEREN tl MEDISCHE DIENSTEN Dansen op zondagmiddag Getuigen gezocht vernieling auto Herman Pleij in Literair Jazz Café Heiloo Nieuwjaarsreceptie in het Trefpunt Agenda Buk Buk Het Jaren 50 boek door Waanders Uitgevers Boek van de week: New Year Dance Party in Tendenz Verschrikkelijke Horrifikus BESCHERMING Agenda Sporthal Het Vennewater UITKIJKPOST 5 JANUARI - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tek" 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheids wij zer Hertog Aalbrechtweg 5, 1823 DL Alkmaar, tel. 072-5662691. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. HEILOO - Zondag 9 januari is de eer ste dansmiddag in het nieuwe jaar. U bent van harte welkom op dit Nieuw jaarsbal in het Open Huis van 14.00 tot 17.00 uur. De muziek is weer in ver trouwde handen van het Inter-Ned kwartet. De entree bedraagt 3.50. Protestantse gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: ds KJ. vd Wind, 12+. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.J. Blaauw. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: woord- en commu niedienst m.m.v. oecumenische zang groep, voorganger pastor M.J. van Bolhuis. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantores, voorganger W. van Schie. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met herenkoor, voorganger R. Visser. OL Vrouw ter Nood Zaterdag 8 januari Priesterzaterdag- viering, programma: 11.30: biechtgele genheid/ rozenkransgebed, 12.00 H.Mis met preek. Uitstelling, 14.30 uur: Lof, 15.00 uur: Sluiting. H. Corneliuskerk Limmen Vrijdag 7 januari 9.30 uur; woord- en communieviering, voorganger pastor J. Oiling. 10.00 uur koffiedrinken in de Pius. Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voorgan ger pastor R.Visser Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met spontaan koor, voorgan ger pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22, Heiloo. Info 072- 5113535. Voor kinderen is er een apar te dienst. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur: gebedsdienst met samenzang. Zondag 10.30 uur: oecumenische vie ring met Soli deo Gloria. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee ZondaglO.OO uur: communieviering met koor. Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: eucharistieviering met Jubilate. Zondag geen viering. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee. Zondag 10.00 uur: voorganger ds M Braamse. Een heuse ster zijn in het circus, dat overkomt je niet elke dag! Deze vier heren bleken zonder stoel op eikaars schoot te kunnen blijven zitten... In circus Sijm viel van alles te beleven. Met name de kinderen kwamen goed aan hun trekken met het illustere clownsduo Didi en Jannie. Zij kwamen net als in Idols auditie doen bij Wintercircus Sijm. Veel te laat, dwars door de speech van de circusdirecteur heen stapte het tweetal de piste in, om vervolgens met grote regelmaat de boel op zijn kop te zetten. Indrukwekkende prestaties werden geleverd bij het goo- chelnummer, waarin een zwarte panter tot een wit Vlaams reuzenkonijn werd omgetoverd. Ook het nummer waarin messenwerpen, lassowerpen en 'zweep- knallen' centraal stond, bracht specta- kel in de piste. Uiteindelijk verdienden alle artiesten die auditie kwamen doen contract volgens circusdirecteur een Alex Sijm, die hoopt met zijn circus een jaarlijks terugkerende gast rondom de kerstdagen aan De Omloop in Heiloo te worden. Met zijn show waarin het publiek behoorlijk betrokken werd bij de voor stelling, zowel in als rond de piste, moet dat eigenlijk geen onmogelijke taak zijn... HEILOO - Traditiegetrouw verzorgt het Heilooër Harmonieorkest Caecilia jaarlijks een Nieuwjaarsconcert. Zo ook op zondag 9 januari, om 14.00 uur in de ontmoetingsruimte van Stichting Willibrord aan de Kennemerstraatweg 464 in Heiloo. Samen met de Amsterdam Klezmer Band verzorgt het orkest een concert dat in het teken zal staan van Oost- Europese Joodse muziek met zigeuner en Balkan invloedenKaarten a 10,- zijn verkrijgbaar bij Schrijverij Stationscentrum, Disc 7 Loo en Cultureel Centrum Open Huis. U kunt kaarten reserveren via emailadres npr.bakker@quicknet.nl. Ook aan de kassa zijn toegangsbewijzen verkrijg baar. Elk jaar weer probeert Caecilia van het Nieuwjaarsconcert iets bijzonders te maken door het uitnodigen van aan sprekende muzikale gasten. Al vele bekende en minder bekende muzikan ten hebben reeds in Heiloo opgetre den. Vorig jaar waren de vibrafonist Frits Landesbergen en de Schoorlse Big Band de gasten van Caecilia. Ook dit jaar wordt het wederom een speciaal concert. Het nieuwjaarscon cert is overigens de eerste activiteit in het jaar waarin Caecilia haar 80ste ver jaardag viert. U kunt kennis maken met De Amsterdam Klezmer Band, een wereldberoemde groep van enthousiaste muzikanten, die op hun eigen wijze de Klezmer muziek promo ten. Zij hebben tijd vrij gemaakt in hun agenda om samen met Caecilia een nieuwjaarsconcert te verzorgen. U zult ongetwijfeld genieten van hun meesle pende, opzwepende, maar ook zwoele klanken. Wat zij zullen spelen is nog een verrassing. De band stelt ter plek ke een programma samen, afhankelijk van sfeer, akoestiek en ambiance. De Klezmer band speelt Oost- Europese joodse muziek met zigeuner en Balkan invloeden. Sinds de oprich ting van de AKB in 1996 door altsaxo fonist Job Chajes heeft de band een stormachtige ontwikkeling doorge maakt. In no time is de band wereldbe roemd door de vele spetterende optre dens op pleinen, in parken en kroegen. Het repertoire van de Amsterdam Klezmer Band bestaat nog slechts voor een deel uit Traditionals uit Balkan -en Klezmer overlevering. Het grootste deel van het AKB repertoire is van de hand van de bandleden zelf, die zonder uitzondering allemaal hun eigen muzi kale bijdrage leveren aan een steeds maar groeiende melting pot van aan stekelijke Balkan-zigeuner-klezmer crossovers. Op deze manier tracht de band de door hun zo geliefde Oost- Europese balkan, -klezmer en zigeu nermuziektraditie nieuw leven in te blazen. Het A-orkest van Caecilia, met diri gent Wim Klaver als muzikaal leider, heeft haar repertoire voor deze mid dag aangepast aan het centrale thema. Het concert wordt geopend met de Zaterdag Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huis-actie in het Blockhove- park en plan Oost. Dozen en/of bun dels gereed zetten op de rolemmer- verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Dinsdag Zwem- en poloclub De Spetters, huis- aan-huis-actie tussen Spoorlijn- Zeeweg-Pastoor van Muijenweg-Het Malevoort (incl. Harrelaers en De Rietvink)-De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg vóór 19.00 uur. Zie alle vaste acties op: www.uitkijkpost.nl Egyptischer Marsch van Johan Strauss. Vervolgens wordt met Andante Cantabile en Nocturne van Tschaikowski het klassieke gedeelte afgesloten. Aansluitend wordt met The Prince of Egypt de overgang gemaakt naar de zigeunermuziek. Enkele wer ken, waaronder nieuwe arrangementen van Wim Klaver, zullen gezamenlijk met de Klezmer Band worden uitge voerd. Het is voor Caecilia wederom een uitdaging om een geheel ander repertoire ten gehore te brengen. In de afgelopen maanden is dan ook hard gerepeteerd om de nieuwe werken onder de knie te krijgen. Het belooft dus een schitterende mix van klanken, dynamiek en sfeer. HEILOO - Twee maal per jaar komt de Bibliotheek Agenda uit. Hierin wordt een overzicht gegeven van de lezingen en andere activiteiten die de bibliothe ken in de regio Noord- en Midden- Kennemerland organiseren. De Biblio theek Agenda voor de periode januari - juni 2005 is weer uit en gratis af te halen bij Bibliotheek Heiloo (zolang de voor raad strekt). In deze gids vindt u onder andere informatie over de ondèrstaande activiteiten, die Bibliotheek Heiloo het komende half jaar houdt: 6 januari tot 10 februari: Cursus 'Luiste ren naar klassieke muziek', bestaande uit zes dagdelen, door Gert Floor, muziekbibliothecaris, 27 januari: Workshop Dichten, onder leiding van Margreet Schouwenaar, 8 februari: Opfrisavond verkeerstheorie, door Verkeersschool Versterre, 21 februari: Lezing rond familierecht door notaris mr. R.H.C. Winter, 8 maart: Opfrisochtend verkeerstheorie, door Verkeersschool Versterre, 14 maart: Boekenweeklezing door Maarten van Rossem, 18 april: Avond rond de opera 'Das Rheingold' van Richard Wagner, door Kees de Bruijn. Toegangskaarten voor alle in de Bibliotheek Agenda genoemde acti viteiten kunt u telefonisch of via de web site van de organiserende bibliotheek reserveren. Voor Bibliotheek Heiloo is dit tel. 072-5330670 en e-mail biblio- theek@bibliotheekheiloo.nl. Natuurlijk kunt u ook toegangskaarten kopen tij dens openingstijden bij de klantenservi ce van de bibliotheek. In februari 2005 weer internetcursussen bij Bibliotheek Heiloo Op 2 en 9 februari houdt Bibliotheek Heiloo weer twee internetcursussen voor beginners. Voor deze cursus is wel enige 'muiservaring' vereist. In een twee uur durende bijeenkomst krijgt de deelnemer een korte, heldere inleiding op internet, gevolgd door een aantal gerichte oefeningen, waarmee de mogelijkheden en onmogelijkheden van het zoeken van informatie op internet bloot worden gelegd. De kosten voor deelname aan deze eenmalige cursus zijn 12,50 voor leden en €15,- voor hen die geen lid zijn van Bibliotheek HEILOO - Er worden getuigen gezocht van een vernieling gepleegd aan een personenauto van het merk Ford type Ka kleur blauw. De vernie ling aan de auto werd vrijdagmiddag 31 december tussen 14.30 en 15.30 uur De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur. Voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www. ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar, Koningsweg 12, Alkmaar Zondag 10.00 uur: voorganger ds. Carolien Cornelissen. Kinderkring. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Akersloot. Zondag 10.00 uur: voorgan ger ds M.J. Luijk. HEILOO - Op zondag 16 januari komt deze keer een bekende historicus een lezing verzorgen in het Literair Jazz Café Heiloo. Sinds 1981 is Herman Pleij hoogleraar in de Historische Nederlandse Letterkunde aan de Universiteit van Amsterdam. Voor zijn werk werd Herman Pleij in België onderscheiden met de Francqui-leer- stoel voor buitenlanders en met een eredoctoraat van de Katholieke Universiteit Brussel. Herman Pleij is vooral geïnteresseerd in volksliteratuur en-cultuur, toneel, betekenis van de vroegere drukpers, de ontwikkeling van een burgermoraal en van een Nederlandse identiteit in het algemeen. Als weinig anderen weet hij een breed publiek enthousiast te maken voor cultuurhistorische onder werpen en inzicht te geven in de histo rische achtergrond van wat wij in de huidige maatschappij als typisch Nederlands beschouwen. Hij doet dat door zijn publicaties, door zijn lezingen (Pleij wordt alom bestempeld als een van de beste sprekers in Nederland) en door middel van televisieprogramma's. In 1991 maakt hij een radio- en televi sie-serie voor Teleact onder de titel Sprekend over de middeleeuwen Van deze zeer goed bekeken serie werd ook een boek gemaakt. Essays van Pleij zijn onder andere De Herontdekking van Nederland (2003) en gaat over de Nederlandse menta liteit en in 2005 verschijnt Erasmus en het poldermodel. Pleij was ook voorzit ter van de commissie die de lijst van grootste Nederlanders heeft samenge steld waar in het najaar van 2004 de grootste Nederlander uit verkozen werd. Zelf was Pleij de pleitbezorger voor Erasmus als grootste Nederlander. Met Gipsy Jazz in de styl van Hot Club de France als muzikale omlijsting wordt het weer een zeer boeiende zon dagmorgen. Dus 16 januari in het Open Huis. Aanvang 11.00 uur (zaal open 10.30 uur), entree 6,50 (inclusief kopje koffie). Kaartverkoop vanaf 6 januari bij Boekhandel Deutekom of telefonisch 072-5115511. Heiloo. Er wordt gewerkt in groepen gepleegd. De auto stond tussen die tijdstippen geparkeerd op een parkeer plaats aan de Willibrordusweg. De auto werd op 5 plaatsen bekrast. Eventuele getuigen worden verzocht met de politie van Heiloo contact op te nemen. De politie van Heiloo is bereik baar via 0900-8844 van maximaal twaalf personen (twee personen per pc). Opgave kan via de klantenservice, gegevens zie boven. HEILOO - Op zondag 9 januari vindt er in de grote zaal van het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 te Heiloo de gezamenlijke nieuwjaarsreceptie van de ANBO, KBO en Stichting Ouderenwerk Heiloo plaats. Van 14.00 tot 16.00 uur is er gelegenheid om elkaar het allerbeste voor het nieuwe jaar toe te wensen. Om ongeveer 14.30 uur zal de heer Cees de Ruijter, voor zitter van de ANBO en SBO, namens de drie organisaties een korte toe spraak houden. HEILOO - De agenda voor januari, februari en maart van de Buk Buk is als volgt: 15 januari: Raskolnikov, 21 janu ari: DJ Contest 12 inch records, 22 januari: Under Destruction (Hakkuhbar), 28 januari: Lokale Bands, 29 januari: Bettie Serveert, 4 februari: Bierproefavond, 5 februari: Drum 'n bass. 6 februari: Bachh, 18 februari: 80's café, 26 februari: Relax, 12 maart: Lange Frans en Baas B. Het Jaren 50 boek bevat een unieke selectie van 425 foto's uit de periode 1950-1959. Voor sommigen een knusse tijd, waarin het leven nog overzichtelijk was; voor anderen een periode van ver andering en modernisering. De jaren vijftig worden over het algemeen gezien als een saaie tijd van hard wer ken en weinig veranderingen. Met een verzuilde samenleving, waarin het gezag van de overheid en het eigen kerkgenootschap nog onaantastbaar was. Een tijd van burgelijkheid en benepen moraal. Het boek laat zien dat de Nederlandse samenleving helemaal niet zo saai en in zichzelf gekeerd was als weieens wordt beweerd. Het Jaren 50 boek blikt onder meer terug op Drees, de watersnoodramp, de Koude Oorlog, grrotscheepse woning bouw, maar ook op de opkomst van de televisie, het eerste 'Dafje', Dorus en de zedenbedervende Rock-'n-roll. De veelal niet eerder gepubliceerde foto's zijn afkomstig van het Nationaal Archief, het internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis en particu liere collecties. Aan het boek werd medewerking verleend door Charles de Mooij, René Kok, Erik Somers, en het Noordbrabants Museum. Voor meer informatie over Waanders Uitgevers kijk op www.waanders.nl. Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-matt: fnfo.deutekom@1ibrl8.nJ HEILOO - Na de beelden over de ramp in Azië waarbij vele mensen zijn omgekomen en gewond geraakt heeft het bekende duo Bakerstreet uit Heiloo gemeend hun steentje bij te moeten dragen en een bedrag bijeen te brengen voor de slachtoffers aldaar. Hoe kan dit beter, dachten toetsenist Stef en gitarist Hans, om dit tijdens een van hun optredens te doen. Afgelopen 1 januari, tijdens de zeer gezellige en druk bezochte nieuwjaars receptie in Sportcafé Het Vennewater heeft Bakerstreet deze ludieke actie gevoerd. Op de tafels en aan de bar hadden zij flyers neergelegd waarop de bezoeker kon lezen dat Hans en Stef 2,- vragen voor ieder liedje wat men wilt horen en als men mee wil zingen 4,- dient te betalen. Vele nummers werden aangevraagd zoals Mooi Volendam, Sultans Of Swing en Y.M.C.A, en later, na enige consumpties, had men ook de moed om zelf de microfoon ter hand te nemen en hun zangtalent ten gehore te brengen. Herman Boersen beet het spits af en bood via zijn eigen fans 20,- om niet te hoeven zingen waarop Theo Laan er hetzelfde voor over had om hem wél te laten zingen. Onder groot gejuich begon Herman met het vertolken van zijn eigen 'Oh Oh Heiloo, mooi dorp achter de duinen'. Meteen daarna nam Katinka Haazelager voor 10,- de microfoon en zong het publiek plat met haar nummer 'I Will Survive' gevolgd door Anja Lubberhuizen met een ver tolking van 'Paradise By The Dashboardlight'. Het ijs was gebroken en vele volgden hen. Er werd zelfs geboden door ene R.B. te Heiloo om eens pauze te nemen. Dit leverde ook minimaal 30,- op. Later kwam de Dorus van Heiloo, Henk Kaandorp, met zijn '2 Motten' en 'Als ik wist dat je zou komen' en het feest kon niet meer stuk. Ten slotte heeft Henk met Aris de Wit de afslui ting gedaan door het zingen van 'Het kleine café' en 'Droomland'. Behalve zijn 'drumsteltje' blijkt Aris ook nog over een krachtige en zuivere stem te beschikken welke Marco Borsato doet verbleken. Al met al een zeer geslaagde avond, niet alleen qua gezelligheid maar ook wat betreft de opbrengst. Er werd maar liefst 450,35 bij elkaar gezongen. Hans en Stef hebben ook het plan om deze actie voort te zetten bij de Nieuw jaarsreceptie van 'De Foresters' welke aanstaande zaterdag plaats zal vinden. De medewerkers van de kantine heb ben reeds meegedeeld dat zij al hun fooi ook zullen overmaken op Giro 555. HEILOO - Tendenz houdt 7 januari een te gekke New Year Dance Party. Omdat het de eerste keer van het jaar is, is de entree gratis. Ze draaien nog een keer de beste muziek van het afgelopen jaar om nog even terug te kijken en natuurlijk ook de hits van nu. De Tendenz New Year Party is bedoeld voor iedereen vanaf de brugklas tot en met 15 jaar. Je kunt naar binnen vanaf 20.00 uur, einde om 23.00 uur. Iedereen die een pasje heeft aangevraagd in 2004 kan dit nog ophalen op deze vrijdag avond. Tendenz is alcoholvrij en rookvrij. Tendenz Tienercentrum, Pastoor van muijenweg 12, tel. 072- 5321069. Meer info op www.ten- denz.nu. HEILOO - Onder leiding van Evi vel- ders gaat u samen met uw kleinkind, buurkind of andere jeugdige (4 tot ongeveer 10 jaar) een après-kerst ver haal verzinnen over de verschrikkelijke Horrifikus. Vast staat al dat het goed eindigt. Dat moet ook bijna wel, omdat het verhaal vormgegeven wordt met behulp van muziek, zang, beweging. En met restjes cadeaupapier, lintjes en een lap stof; spullen die u van huis mee neemt. Donderdag 6 januari van 15.00 tot 17.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 te Heiloo. Bijdrage: 3,50 per volwassene met kind, 1,- per extra kind of volwassene. Graag tevo ren opgeven bij de Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072- 5331297. Kantoon 072 5150071 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Dierenambulance Nrd. Kennemerland (Heiloo en de Egmonden): 072- 5150085 Dierenambulance Akersloot en Limmen: 0251-215454 Asiel: 072-5114861 Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Inspectie: 072-5337280/072-5150071 Vakantie advies en Kids for animals: 072-5336180. Vermist Cyperse ongec. kater, witte bef aan de rechterkant doorlopend naar de nek, wit aan de poten, 8 maanden. Mendelsohnstraat Akersloot. Magere lapjespoes, wit/bruin/zwart, 18 jaar, Het Zandstuk Heiloo. Cyperse ongec. kater, witte bef, buik en sokjes, paars bandje, 8 maanden, De Hofstee Limmen. Halflangharige zwart/witte ongec. kater, zwart bandje met rose en gele kattepootjes, 7 maanden, Klein Dorregeest Akersloot. Zwart gec. katertje, witte bef en wit tus sen de achterpoten, 1 jaar. Mira, Samenweid Egmond-Binnen. Gevonden Wit dwergkonijntje met blauwe ogen, Ewislaan Heiloo. Lichtrood katje, donkere ogen, EwiswegDe Kistemaker Heiloo. Jack Russell terrier, Mozartlaan Akersloot. Een rode kater en een donkere schild padpoes zijn samen aan komen lopen op een adres aan de Rector Frederiklaan, Heiloo. Henk Kaandorp en Aris de Wit zongen 'Het kleine café' en 'Droomland' voor het goede doel. Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tei 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Weizijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de verhuur voor het jaar 2005 kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tei. 5356681 of 5356682. Rommelmarkten in Het Vennewater op de zondagen 16 januari 2005, 27 februari 2005 en 27 maart 2005. Woensdag 05-01-2005 Donderdag 06-01-2005 Vrijdag 07-01-20050 Zaterdag 08-01-2005 Zondag 09-01-2005 Maandag 10-01-2005 Dinsdag 11-01-2005 Woensdag 12-01-2005 Donderdag 13-01-2005 Vrijdag 14-01-2005 Zaterdag 15-01-2005 Zondag 16-01-2005 Maandag 17-01-2005 Dinsdag 18-01 -2005 Woensdag 19-01-2005 Donderdag 20-01-^005 14.00-15.30 18.00-19.00 Sportinstuif 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 16.00-21.00 Basketball Vrijdag 21-01-2005 08.30-12.30 Schooigym 10.00-15.30 Handbal 17.0048.30 Basketball 08.45-15.30 Schooigym Volleybal 19.15-23.00 Zaalvoetbal Basketball 17.00-22.30 Zaterdag 22-01-2005 14.30-21.00 08.30-15.30 Schooigym Zondag 23-01-2005 10.004 5.30 Handbal 19.00-23.00 Volleybal Zaalvoetbal Maandag 24-01-2005 08.4545.30 Schooigym 13.30-16.30 17.00-22.30 Volleybal Schooigym minipupillen Dinsdag 25-01-2005 08.30-15.30 18.00-19.00 19.00-23.00 Volleybal 19.15-23.00 Zaalvoetbal Woensdag 26-01-2005 13.30-16.00 Zaalvoetbal 14.0045.30 Sportinstuif 18.004 9.00 17.0048.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 18.00-19.00 Donderdag 27-01-2005 14.00-15.30 Sportinstuif 19.15-23.00 Zaalvoetbal 18.0049.00 08.3042.30 Schooigym Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 17.004 8.30 Vrijdag 28-01-2005 08.30-12.30 Schooigym 19.15-23.00 Zaalvoetbal 17.0048.30 Basketball 12.3045.30 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 16.00-21.00 Basketball Zaterdag 29-01-2005 14.3049.00 Basketball 10.00-16.00 Vlooienmarkt Zondag 30-01-2005 11.0046.00 Volleybaltoernooi Schooigym 08.4545.30 Schooigym Maandag 31 -01-2005 08.4545.30 17.00-22.30 Volleybal 17.00-22.30 Volleybal 08.3045.30 Schooigym Volleybal Dinsdag 01-02-2005 08.30-15.30 Schooigym Volleybal 19.00-23.00 19.00-23.00 13.3046.00 Zaalvoetbal Woensdag 02-02-2005 13.30-16.00 Zaalvoetbal 18.004 9.00 18.004 9.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 2