Raad bepaalt doelstellingen voor toekomst Castricum hVH 21 Open studiedag Alkmaars Symfonie Orkest Doe mee met de Power Yoga work-out Margriet Eshuijs treedt op in hotel Zuiderduin Te gast tijdens de kerstdagen. Lij Yroegboekers zijn goedboekers bij Goodbookers Kerstconcert door de Benedictusschool Workshop Dichten in bibliotheek Heiloo Pedicures Cocky Piet en Mart Greve geven voeten in andere handen mededeling Ans Aarsman stopt bij drogisterij/ parfumerie Jef Letschert Golfers businessclubcompetitie schenken 2.500 aan De Vijfhoek UITKIJKPOST - 5 JANUARI 2005 - PAGINA 6 Voetballen voor slachtoffers zeebeving INGEZONDEN Motherhood naar rampgebied zeebeving Help Een Hart voor Polen Dia-avond Groei Bloei Kromhoorn, rommelpot en theekistbas bij Toonbeeld Thema-avond bedplassen ouders van kinderen vanaf 6 jaar Samen eten in het Trefpunt Voorlichtingsmiddag Actie Zorg Al 30 jaarmevrouw Letschert9 CASTRICUM - Afgelopen jaar is weer een belangrijke stap gezet in het opstel len van een nieuwe toekomstvisie voor de gemeente Castricum. In december heeft de gemeenteraad de Doelstellingennota Buiten Gewoon Castricum vastgesteld. Voorafgaand aan dit besluit heeft een diepgaande discussie met inwoners, partijen en maatschappelijke groepe ringen over de toekomst van Castricum plaatsgevonden. Deze discussie is gevoerd aan de hand van een viertal scenario's waarin de mogelijke koers voor de gemeente is uitgezet. Deze dis cussies hebben vervolgens geleid tot de concept Doelstellingennota. Op deze concept Doelstellingennota zijn ook veel reacties binnengekomen. Vervolgens is de nota behandeld door de gemeenteraad. Het vaststellen van de Doelstellingennota ging overigens niet zonder slag of stoot. Over een flink aantal kerndoelen was er eerst in de commissie Buiten Gewoon Castricum en vervolgens in de raad de nodige dis cussie. De discussies hebben geleid tot een behoorlijk aantal wijzigingen en aan vullingen. Een van de belangrijkste ver anderingen is het stabiel blijven van het aantal inwoners in de gemeente. Ook in 2030 moet Castricum zo ongeveer 35.000 mensen binnen de grenzen heb ben. Daarmee is de doelstelling om een lichte groei van de bevolking van 5% na te streven, komen te vervallen. Om het inwonersaantal stabiel te laten blij ven, moet de gemeente de komende periode circa 1.600 woningen bij bou wen. De raad hecht groot belang aan diverse vormen van woningbouw. Niet alleen moet er gebouwd wórden voor de jongere generaties, ook heeft de gemeente als opdracht mee gekregen meer ruimte voor sociale woningbouw in te vullen. Daarnaast werd het belang van de open groene ruimte in de gemeente benadrukt en ziet de politiek een grote rol van agrariërs en natuuror ganisaties in dit gebied. De raad heeft met alle aanpassingen de tien kerndoelen van de Doelstellingennota vastgesteld. In de komende tijd wordt hier verdere invul ling aangegeven. De doelstellingennota vormt samen met de verkenningennota de basis voor het opstellen van de uit eindelijke strategische toekomstvisie Buiten gewoon Castricum 2030. HEILOO - Dat je tijdens de kerstdagen zo af en toe nog een 'onverwachte gast aan tafel krijgt ondervond Mary van Steeg. Zij stuurde ons deze foto met klein bijschriftje. 'Natuurlijk helpen we ook dit jaar weer de vogels de winter door. Altijd leuk, verschillende soorten voer buiten, je weet maar nooit welke vreemde vogel te gast komt! Dit is mijn eerste gast, op kerstavond. Eet smakelijk! HEILOO - Wijkvereniging Ypestein houdt op woensdag 5 januari een jeugdvoetbaltoernooi waarbij partijtjes van 5 tegen 5 zullen worden gespeeld. Een van de deelnemende teams tot en met acht jaar, De Banjers, bestaande uit Luuk op de Weegh, Jur Bruin, Daan Boerlage, Joris Kramer en TJiomas Ouwejan, zullen hierbij een inzameling houden voor de slachtoffers van de zee beving in Azië. Aan vrienden, buren, familie en iedereen die maar mee wil doen zullen zij vragen een donatie te doen per gescoord doelpunt. Voorafgaande aan de wedstrijden die woensdag de gehele dag plaatsvinden bij het voetbalveldje naast de lagere scholen aan de Ypesteinerlaan (bij slecht weer waarschijnlijk in het zaaltje op het terrein van GGZ), bent u in de gelegenheid in te schrijven voor deze inzameling. Ook aan de andere deelne mende teams zal worden gevraagd aan deze actie mee te doen. Luuk, Jur, Thomas, Daan en Joris: en nu maar zoveel mogelijk doelpunten maken! Hulporganisatie Motherhood coördin eert het vervoer van noodpaketten naar het rampgied in Azië. Hier stond vorige week een artikel over in de Alkmaarse Krant. Toen wij dit lazen, vonden wij dat we wel mee kon den werken aan deze aktie. Wij hebben ons opgegeven als verzamelpunt in Heiloo. Wij hopen zoveel mogelijk pak ketten in ontvangst te kunnen nemen. En zullen ze zelf naar het landelijk ver- zamepunt in Steenwijk brengen. Vandaar vertrekken de trucks naar het rampgebied. Wilt u zo'n pakket samen stellen kijk dan voor verdere informa tie op de site van Motherhood www.motherhood.nl voor de inhoud van de pakketten. U kunt de pakketten op woensdag,donderdag en vrijdag van 18.00 tot 21.00 uur onderstaand adres inleveren. Doe mee! Doe het met elkaar! Fam. Meijaard Groot Barlaken 27 1851 GA HEILOO tel. 072-5338135 E-mail: t.meijaard@quicknet.nl HEILOO - De Stichting 'Een Hart voor Polen Heiloo' tracht al zeventien jaar een brug te bouwen tussen Heiloo en Swietochlowice Zeventien jaar met geslaagd succes. De doelstelling van deze Stichting is nog steeds actueel: 'het bieden van materiële en immateri ële huipaan kwetsbare groepen, te weten kinderen en ouderen in Swietochlowice'. Dit jaar zijn 23 kinde ren op vakantie geweest in Heiloo en omstreken. Ook is dit jaar het tienjarig bestaan gevierd van het Zorghuis, waar 60 hulpbehoevende ouderen worden verzorgd en verpleegd. Met gelden uit Heiloo tracht de Stichting 'Een Hart voor Polen' het leefklimaat in dat Zorghuis te verbeteren. Voor het acht tiende jaar gaat deze organisatie 22 Poolse kinderen uitnodigen voor een zo nodige vakantie. Voor hen betekent dat: een paar weken uit de zorgen, weg uit een vervuild milieu, weg van finan ciële en sociale armoede. Elf gastgezin nen verlaten het eiland Heiloo. Zij bouwen aan contacten, een brug slaan naar een ander geeft hen voldoening. Een ieder die belangstelling heeft voor het werk van deze Stichting kan zich opgeven als gastouder of een financië le bijdrage leveren, om de kinderen over te laten komen. Het bankreke ningnummer is: 120513900 ten name van Stichting Een Hart voor Polen Heiloo. Voor meer informatie: T. v.d. Schuyt, voorzitter, tel 072-5200028 of mevrouw H. Kaan, secretaris, tel. 072-5334829. De kinderen van de Benedictusschool hebben zondagmiddag 19 december in de kapel van de GGZ te Heiloo, voor groot publiek een kerstconcert verzorgd. De 'orkerstbak' bestond uit 60 kinderen die onder leiding van leerkracht Marianne Overmeer als dirigente, allerlei instrumenten bespeelden. Iedere groep verzorgde een optreden en ook was er een ouderorkest aanwezig. Het was een geslaagde, muzikale middag. HEILOO - De heer B. Vermeijden van Garden Tours verzorgt bij Groei Bloei afdeling Heiloo en omstreken een avond met prachtige dia's van de mooiste tuinen in Zuid-Engeland. Hij is van beroep tuinontwerper en heeft een grote kennis van diverse planten. De tuinenreis van Groei Bloei van 16 tot en met 21 juni gaat naar de omgeving van Porstmouth in Zuid-Engeland. Het thema van deze reis, 'Lady Gardeners', betekent dat de tuinen die bezocht worden zijn aangelegd door een vrouw of worden onderhouden door een vrouw. Deze avond is dus een voor proefje van de reis, maar is zeker boei end voor de tuinliefhebber. De avond vindt plaats op dinsdag 11 januari, om 20.00 uur in het ontmoe tingscentrum GGZ Willibrord, Kenne- merstraatweg 464 te Heiloo. De toe gang is vrij. CASTRICUM - Op 16 januari treedt Marianta op in Toonbeeld. Humorvol en met vele theatrale effecten gaan zij met het programma Jaarringen het jaar rond, van nieuwjaar naar oudjaar, waarbij alle bekende jaarfeesten de revue passeren. Door middel van komi sche anekdotes, serieuze achtergrond informatie, liederen, instrumentaaltjes en dans komt een tijd tot leven waarin de mensen nog van seizoen naar sei zoen leefden, en van feest naar feest. Bij de liederen en dansmelodieën wor den naast accordeon en fluiten ook bij zondere instrumenten bespeeld, zoals schalmei, kromhoorn, draailier, doedel zak, hommel, rommelpot, klepper klomp en Kees, de theekistbas. Het publiek wordt op vele verrassende manieren bij de voorstelling betrok ken! Het concert begint om 11.30 uur en de entree bedraagt 8,50 euro, cjp/65+ 7 euro en kinderen tot 12 jaar betalen 6 euro. Kaarten zijn verkrijgbaar bij muziekhandel Borstlap, boekhandel The Readshop en Toonbeeld. REGIO - De afdeling Jeugdgezondheidszorg van de GGD Noord-Kennemerland organiseert op 20 januari 2005 een thema-avond over bedplassen voor ouders van kinderen vanaf 6 jaar. Bedplassen komt vaak voor, alleen hoort u het niet zo vaak, want er wordt weinig over gesproken. Vaak schaamt men zich ervoor. Misschien plast uw kind nog regelmatig in bed. Dat is misschien lastig voor u, maar ook vervelend voor uw kind, want uw kind doet dat niet expres. In deze thema-avond wordt ingegaan door de jeugdverpleegkundige op wat u kunt doen en hoe u ermee kunt omgaan. Locatie van de bijeenkomst biblio theek De Mare, Laan van Straatsburg 2 in Alkmaar aanvang 20.00 uur, deelna me 3,-. U kunt zich opgeven voor de bijeenkomst door te bellen met de administratie van de afdeling Jeugdgezondheidszorg van de GGD, tel. 072-5662661 op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. HEILOO - Op vrijdag 14 januari is er in het Trefpunt, Abraham du Bois- hof 2 in Heiloo, weer een maaltijd. U kunt dan genieten van een Indische rijsttafel, die als volgt is samenge steld: Chinese tomatensoep, bami goreng, nasi goreng met witte rijst, babi pangang (met rode saus), twee stokjes saté met satésaus, kroepoek, sambal, en een bananenijsje toe. De maaltijd begint om 18.00 uur. Voor en ook na de maaltijd kunt u in de ontmoetingsruimte nog wat drinken. De maaltijd kost 8,80 te voldoen aan de balie van het Trefpunt vooraf gaand aan de maaltijd. Het 'Eten in het Trefpunt' is een gezamenlijke activiteit van de Stichting Ouderenwerk Heiloo en de SBO (samenwerkende ouderenbonden ANBO en KBO). De maaltijd wordt bereid door het personeel van de keuken van 'De Loet' en de bedie ning geschiedt door een team van vrijwilligers. Heeft u geen vervoer? De chauffeurs van het vrijwilligers autovervoer staan voor u klaar, zij halen u op en brengen u weer thuis. Kosten zijn; 4,- p.p. retour (in Heiloo) aan de chauffeur te voldoen. U kunt zich voor deze maaltijd - en voor vervoer - opgeven bij de balie in het TYefpunt, tel. 5331297. Heeft u zich aangemeld maar bent u verhin derd, wilt u dat dan zo spoedig mogelijk doorbellen. HEILOO - Op donderdag 13 januari houdt de Commissie Voorlichting Senioren een bijeenkomst in het Trefpunt. Uitgenodigd is de organisatie Actie Zorg uit Alkmaar om informatie te geven over hun werkzaamheden in onze regio. Actie Zorg is een thuisorga nisatie die sinds 10 jaar werkzaam is in onze regio en zorg levert op allerlei gebieden. U kunt b.v. zorg vragen voor het huishouden, maar ook voor licha melijke verzorging en verpleging. Kortom, de thuiszorgmedewerkers hebben de taak om ondersteuning te verlenen bij werkzaamheden die u zelf niet meer kunt uitoefenen. Actie Zorg wil u daar graag meer over vertellen op donderdagmorgen 13 januari 2005, van 10.00 tot 12.00 uur, toegang gratis in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 te Heiloo REGIO - Op zaterdag 29 januari 2005 organiseert het Alkmaars Symfonie Orkest een open studiedag. Amateur musici zijn van harte welkom om op deze dag in het orkest mee te spelen onder de enthousiaste leiding van diri gent Albert van Eeghen. Op deze manier kunt u een nieuwe muzikale impuls geven aan uw leven. De studie dag zal plaats vinden in het ontmoe tingscentrum van GGZ Willibrord, Kennemerstraatweg 464 te Heiloo en begint om 10.00 uur. De dag wordt besloten met een slotrepetitie om 16.00 uur, die gratis voor publiek toeganke lijk is. Op het programma staan (delen uit) de Peer Gynt Suite van Grieg en de Notenkraker Suite van Tsjaikowsky. Er zijn voldoende mogelijkheden voor strijkers, blazers (ook koperblazers) en slagwerkers om mee te doen. Aanmelding is mogelijk tot 10 januari 2005 bij een van de volgende bestuur sleden: Leonie Hennekens, tel. 072- 5320891, e-mail: fam.hennekens@wxs.nl, Ingrid de Wit, tel. 072-5614969, e-mail: i.wit@planet.nl. De kosten voor deelname bedragen 15,-. Hierbij zijn inbegrepen: koffie, thee, lunch, gebruik van bladmuziek en vooral: deelname aan een gezellige muziekdag. Deze bijdrage kan gestort worden op girorekening 1886039 t.n.v. Leonie Hennekens te Heiloo onder vermelding van ASO open dag. Na aanmelding en ontvangst van de deel namekosten wordt de muziek toege stuurd. Informatie over het Alkmaars Symfonie Orkest kunt u vinden op de website: www.alkmaars-symfonieor- kest.nl. HEILOO - De Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo houdt in het kader van de Nationale Gedichtendag op donderdagavond 27 januari van 20.00 tot circa 22.00 uur een workshop Dichten. Deze workshop staat onder leiding van plaatsgenoot Margreet Schouwenaar. Na een voordracht van een aantal van haar eigen gedichten zal zij de bezoe kers van deze workshop inleiden in de geheimen van het dichten. Alle deelne mers samen (of - afhankelijk van het aantal deelnemers - in een aantal groepjes) zullen één gedicht maken. Uiteraard is er tijdens deze workshop ruime gelegenheid voor het stellen van vragen. Het belooft een heel speciale avond te worden, bij een sfeervol kaarslicht en een goed glas wijn. De deelnamekosten voor de Workshop Dichten bedragen 3,50 voor leden van de bibliotheek en 5,- voor niet- leden. Informatie en opgave bij Bibliotheek Heiloo, Westerweg 250. Tel. 072-5330670; e-mail biblio- theek@bibliotheekheiloo.nl. HEILOO - Zaterdag 8 januari van 11.00 tot 12.30 uur is het zover, het is tijd voor de Power Yoga work-out! Ruim 1,5 uur lang zullen beginners hun eigen kunnen op de proef stellen. Belangrijk tijdens deze 1,5 uur duren de work-out zijn de facetten van Power Yoga zoals ademhaling, con centratie, balans, kracht en natuurlijk uithoudingsvermogen. Ben je er van overtuigd dat het een leuke, gezellige en uitdagende work-out zal worden? Schrijf -jezelf dan snel in want vol=volü! De kosten zijn 5,-. The Yoga Company, Westerweg 128a in Heiloo, tel. 06-18741193. HEILOO - Voor menigeen is het Pedicure Centrum in de voormalige Hofdijkschool in Marienstein niet meer weg te denken. Al meer dan 25 jaar vormen de dames Cocky Piet en Mart Greve samen een zakenduo. Met veel plezier hebben ze al die jaren tienduizenden voeten behan deld en er voor gezorgd dat hun klan ten lichtvoetig in ons mooie dorp heb ben kunnen lopen. Maar hoe leuk ze het werk ook altijd hebben gevonden, nu vinden ze het tijd worden om van een welverdiend pensioen te gaan genieten. Cocky en Mart zullen toch wel een beetje de vele leuke verhalen en anecdotes van de klanten, hun luisterend oor, hun opmerkingen en ideeen en missen. Ze bedanken ieder een voor hun trouwe komst naar de praktijk en het in hun gestelde ver trouwen. Hun klanten zullen ze onge twijfeld nog wel eens ontmoeten in het dorp. De dames Piet en Greve zijn er in geslaagd om met ingang van het nieu we jaar voor de Pedicure praktijk een nieuwe eigenaresse te vinden: mevrouw Trudy Luijs uit Egmond- Binnen. Ze heeft geruime tijd haar diploma volledige voetverzorging met diabetisch aantekening. Voor veel klanten is Trudy geen onbe kende, want ze werkt al een paar maanden in de praktijk. Trudy krijgt assistentie van mevrouw Anita Heeringa. Ook Anita is gediplomeerd pedicure en behaalde onlangs haar diploma voetrefiexologie. Het Pedicure Centrum is voor al uw voet klachten 5 dagen in de week geopend, tel. 5333033. HEILOO - Gedurende de maanden december en januari staat bij GoodBookers, dé vakantie-, reis- en avontuurwinkel aan de Van Aostastraat 28 in Heiloo, het vroeg- boeken van de zomervakanties cen traal. De nieuwe zomergidsen komen uit en GoodBookers organiseert dan de VroegBoek VoordeelWeken. Met veel info over nieuwe bestem mingen, vele vroegboekvoordelen en een extra VroegBoek BonusBon van maar liefst 20,- voor iedere boe king, speelt GoodBookers in op de grote vraag naar zomervakanties gedurende deze periode. Eerste keus Zekerheid en eerste keus zijn voor de consument de belangrijkste factoren om de zomervakantie al vroeg in het seizoen vast te leggen. Deze manier van boeken is zeer populair bij gezin nen met (jonge) kinderen, want voor al in de drukke schoolvakanties zijn de beste plekjes het eerste weg. Maar ook de vakantieganger die niet buiten de vakantieperiode weg kan is deze manier van reserveren populair. En het lijkt alsof men steeds eerder de favoriete plekjes wil vastleggen want reeds voor het verschijnen van de gids zijn nu al diverse populaire accommodaties volgeboekt. De reisorganisatoren zien het belang hiervan in en stellen vele vroegboek voordelen in het vooruitzicht. Van gratis weken en kinderen gratis mee tot honderden euro's korting. Veel voordeel De keus het komend seizoen is weer gigantisch. Met vele nieuwe bestem mingen en zeer aantrekkelijke prij zen. TWee weken vakantie voor de prijs van één. Kant en Klare tent in Frankrijk v.a. 21,- per nacht, 8 dagen all inclusive Tbrkije al voor 295,-. GoodBookers biedt nog meer voordelen. Zo is het mogelijk om op afspraak langs te komen. Dan kan rustig de tijd genomen worden om dié vakantie uit te zoeken die aan alle wensen voldoet. En wordt deze vakantie niet aangeboden in de pro gramma's van de diverse touropera tors dan wordt deze door de ervaren medewerkers van GoodBookers op maat samengesteld. Voor Amerika bijvoorbeeld heeft GoodBookers uitgebreide mogelijk heden om zelf een fly drive samen te .stellen. Compleet aangepast aan de wensen van de klant. De klant bepaald zelf in welke plaats hij over nacht en hoe lang hij daar wil büjven. Doordat GoodBookers beschikt over een databank waarin hotels zijn opge nomen in heel Amerika, Canada en de Caribbean, kan direct een offerte op maat voor u worden gemaakt. Dit is overigens ook mogelijk voor de rest van de wereld. GoodBookers, van Aostastraat 28, Heiloo, 072-5323150, info@heiloo.goodbookers.nl 111111**1 IliilIiMf J HEILOO - In september vorig jaar is ze officieel uit dienst getreden, na maar liefst 30 jaar werkzaam te zijn geweest bij parfumerie Jef Letschert aan de Heerenweg 148 in Heiloo. Toch is ze nog even elke woensdag middag te vinden in de winkel, maar in mei van dit jaar gaat ze toch echt officieel 'met pensioen'. Ans Aarsman, veel klanten weten niet beter of ze is 'mevrouw Letschert'. „Terwijl mijn vrouw ook gewoon in de winkel werkt", vertelt Jef lachend. „Maar dat is zo gegroeid, en dat heb ben we maar zo gelaten. We hebben er dikwijls verschrikkelijk om gela chen met elkaar. Vooral als ik met mijn eigen vrouw- Ans noem ik maar mijn 'bijvrouw'- uit ga en bepaalde klanten tegenkom. Dan zie je ze kij ken: Jef Letschert gaat vreemd!" Ans vult hem aan: „We hebben sowieso erg veel plezier in het team van Jef Letschert. Dat is een van de belang rijkste redenen waarom ik hier zo lang heb gewerkt. Ook met de klan ten lachen we veel, maar er is ook ver driet gedeeld. Juist omdat we een kleine zaak hebben, leer je veel van de klanten goed kennen en word je vaak in vertrouwen genomen." Dat Ans erg sociaal is, een enorm verant woordelijkheidsgevoel heeft en de winkel op haar duimpje kent noemt Jef als zeer waardevolle eigenschap pen. „Ze is ook nog nooit ziek geweest, wat ook een unicum genoemd mag worden!" In die dertig jaar is er veel veranderd. Maat schappelijke veranderingen worden ook in de winkel ervaren. Ans: „Het wordt allemaal wat harder, vroeger was het gemoedelijker. Mensen weten heel goed, bijvoorbeeld via internet, wat er te koop is, terwijl we daarvoor een veel grotere adviseren de riol hadden. En tegenwoordig heb ben we ook veel meer te maken met diefstal, wat ik ook vreselijk vind." Jef merkt daarbij op dat hij wel blij is met de politie in Heiloo. „Die komen altijd meteen en helpen ons dan uit stekend. Dat mag ook weieens gezegd worden." Ans zal haar werk bij Jef Letschert wel missen, maar bang om zich te ver velen is ze niet. „Ik heb genoeg hob by's en mijn man is ook thuis, dus we vermaken ons prima. Maar ik zal gerust af en toe nog eens eens een kop koffie komen halen bij Jef hoor!" EGMOND - Op zaterdag 29 januari houdt Hotel Zuiderduin in Egmond aan Zee een volledig verzorgde gala avond. U wordt om 18.15 uur ver wacht in de sfeervolle Zuiderduin- zaal, waar u kunt genieten van een uitgebreid en overheerlijk warm en koud dinerbuffet. Hoogtepunt van deze avond is een fantastisch avond vullend live optreden van Margriet Eshuijs. De muzikale omlijsting is in handen van de band Adagio. Alsof dit nog niet genoeg is zijn gedurende de avond alle drankjes (Hollands pla teau) inclusief. Het gala eindigt ca. 24.00 uur en kost 77,50 per per soon. Uiteraard is het tevens mogelijk om na afloop in het hotel te over nachten. Hotel Zuiderduin biedt u een overnachting in een 2-persoons hotelkamer inclusief ontbijtbuffet aan voor 41,50 p.p. U kunt vanaf 15.00 uur inchecken en heeft boven dien gedurende het arrangement vrij gebruik van zwembad en sauna. Voor reserveringen of meer informatie belt u: 072-7502000 of surft u naar www.zuiderduin.nl. HEILOO - Aan het eind van het jaar is de Stichting Vrienden van De Vijfhoek bedacht een gift van €.2-500 van de Sponsor en Businessclub van GCH. Een welkome aanvulling aldus Willem de Haas die de cheque namens De Vijfhoek in ontvangst nam. De Haas: "Binnen een instelling voor verstandelijk en of meervoudig gehandicapte kinderen zijn er altijd onvervulde wensen. Ook bij de Vijfhoek, instelling voor dagopvang, is dat het .geval. Juist in deze tijd van bezuinigingen blijven veel wensen onvervuld en is particuliere aanvul ling bijzonder welkom." Voor muzi kale therapie wil De Vijfhoek graag de beschikking hebben over een klankschaal een zogenaamde 'Big Bom', waarmee al heel goede resulta ten zijn geboekt. Zo'n klankschaal is nu echter maar beperkt te gebruiken omdat deze niet permanent voor han den is. Ook de vervanging van een videocamera staat op het verlanglijst je, naast nog een aantal kleinere uit gaven. De overhandiging vond plaats in het clubhuis op golfbaan Oosterzij. Namens Golf en Countryclub Heiloo waren aanwezig Weren de Vries, voorzitter, Henk van der Ham, bestuurslid en Hilbrand Klijnstra, namens hoofdsponsor Rabobank West-Kennemerland. Behalve Willem de Haas werd De Vijfhoek mede ver tegenwoordigd door Jet Vos, Jolande Hulscher en Renate Bowra, zelf moe der van een pupil van de Vijfhoek. De deelnemers aan de goifcompetitie van de Sponsor- en Businessclub van Golf en Countryclub Heiloo weten zichzelf in een bevoorrechte positie. Zij vertegenwoordigen bedrijven die sponsor of bedrijf slid van de golfclub zijn en die dit seizoen aan meerdere van de zes competitiewedstrijden hebben deelgenomen. In veel geval len zijn zij zeer betrokken bij hun omgeving. De afsluiting van de com petitie werd gevierd met een gespons ord diner, hetgeen Hilbrand Klijnstra van hoofdsponsor Rabobank West- Kennemerland op het idee bracht 'om een lokaal goed doel te ondersteu nen'. Alle deelnemende teams werd gevraagd een bijdrage ad 100 per team over te schrijven op een geza menlijke rekening. Dit resulteerde in en bedrag van 2.500. De muziektherapeute van De Vijfhoek probeert alvast de Big Bom uiteen klankschaal die zij met het geschonken geld voor de Vijfhoek gaat aanschaffen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 6