Zeevogels hard onderuit J Podiumplaats voor Turnsters GTH bij wedstrijden in Amsterdam Lezing bij het Nivon Ditta Engel exposeert in Bibliotheek Heiloo Winterwedstrijd gooit visklassement overhoop Scheidsrechter 'vergeet' rood te geven I Judoka uit Heiloo in Belgische finale Kerkdienst van 30 januari op televisie Kindervoorstelling Papaver4Kids K9P UITKIJKPOST - 9 FEBRUARI 2005 - PAGINA 8 HEILOO- In Arlon werden zaterdag de Open Belgisch Judo Kampioenschappen voor dames onder 20 jaar gehouden. Dit is een selectie- toernooi voor dames -20 om opgeno men te worden in de kernploeg en eventueel in de toekomst te kunnen worden uitgezonden naar het A-toer nooien circuit. 6 judo dames van v.d. Kolk deden voor het eerst mee aan dit zeer sterk bezet judotoernooi. De 6 dames presteerden goed. Alle zes de dames wisten zich door de poule te vechten en kwam terecht in het afval- systeem. De 13-jarige Maureen Groefsema -48 kg uit Heiloo presteer de ongekend. Maureen werd meegeno men om ervaring op te doen voor de toekomst. In haar poule won zij van de nummer 3 van Nederland Jenniffer Wichers met twee maal een wazari. Hierna won zij met ipon van de Duitse Tanja Kupschwski en de Engelse Chloe Ballard. Ze plaatste zich voor het afval systeem en won van de Belgische Stefanie Snel. Hierna stond ze tegen de nr 5 van Europa -17 Joana Euwens en ook die partij werd gewonnen met ipon. De laatste wedstrijd om in de finale te komen was tegen de Canadese Lolita Dagher en wederom was Maureen Groefsema te sterk. En zo stond Maureen met haar 13 jaar in de finale stond ze tegen Rebecca King uit Duitsland, maar deze EK en WK gan ger was nog een maatje te groot voor Maureen. Geel Zwart uit 't Zand wint door eigen doelpunt Uitslagen bridgeclub Fumez pas HEILOO - De uitslagen van 3 februa ri zijn: Lijn A: 1 M. G. Jacques 69,17; 2 I. E. Smakman 65,83; 3 L. Hoeksema G. Rosier 55,00; Lijn B: 1 S. Sandkuijl B. Lind 67,50; 2 N. C. Castricum 62,50; 3 T. C. van Riemsdijk 57,50; Lijn C: 1 A. H. Settels 61,67; 2 J. van Loon partner 57,50; 3 A. Nijman J. Staphorsius 54,58; Lijn D: 1 C. A. de Jong 55,00; 2 W. C. Berkhout 54,58; 3 T. Hoedjes G. Liïhmen 53,75. Schaatskampioene op CBS De Duif HEILOO - Leerling van groep 8, Machteld de Vries, heeft tijdens het Nederlands Pupillen Schaatstoernooi in Groningen de tweede plaats behaald bij de C-pupillen. Machteld reed de 300 en 500 meter in tijden van respectieve lijk 31.05 en 49.14 sec. „Het was heel leuk", vertelde Machteld. „Ik kwam op het podium en op twee kussens werden medailles en bloemen uitgedeeld. Ik was wel een beetje zenuwachtig want de week ervoor was ik nog ziek geweest." Behalve bloemen en een medaille kreeg Machteld een grote beker die ze ook op school heeft laten zien. EGMOND AAN DEN HOEF - De voetballers van Zeevogels hebben de thuiswedstrijd tegen Geel Zwart uit 't Zand met het kleinst mogelijke verschil verloren. Het doelpunt van de bezoe kers was bovendien een geschenk van de thuisclub. Marco Gerrits wist met een kopbal zijn eigen doelman te passe ren. Scoorden de Hoevers er voor de winterstop nog lustig op los, nu wisten de withemden voor de tweede maal in successie de hatelijke nul niet van het scorebord te krijgen. Door vijf punten te verliezen in de laatste 2 wedstrijden is de strijd om het kampioenschap weer geheel open. Zondag speelt Zeevogels de derby tegen Egmondia. Voor de winterstop werd het net moei teloos gevonden door Zeevogels en was de ploeg wekenlang de productiefste in de regio Alkmaar. Na de verplichte onderbreking werd er slechts één tegen doelpunt geïncasseerd, maar staat de doelpuntenteller na 180 minuten speel tijd nog steeds op nul. Tegen Bergen kregen de Hoevers handenvol kansen en één punt als troostprijs. Afgelopen zondag was Geel Zwart lastiger dan verwacht. Vlak voor de kerst had Zeevogels de uitwedstrijd overtuigend met 4 - 0 gewonnen. De ploeg uit 't Zand was dit keer niet van plan om opnieuw naar de slachtbank te worden geleid. Na kansen, kansjes en mogelijk heden over en weer kopte Marco Gerrits de bal ongelukkigerwijs achter zijn eigen doelman. Gerrits wilde koste wat het kost een gevaarlijke voorzet onschadelijk maken maar beroerde de bal zo dat doelman Walta prompt kans loos was;0 -1. Uitslagen Heilooër Bridge Club HEILOO - Dinsdag 1 Feb: A lijn: 1.Kramer-Blommert 62,50. 2.Hutng- Huting. B lijn: l.Mark-Ribberink 70,31. 2.Dortmont-Ribberink 58,85. Donderdag 3Feb: A lijn: 1.Leering- Turk 59,58. 2.Koot-Spruit 55,83. B lijn: 1.ds.Leek-v.d.Steen.60,42. 2.fam.Roozen 59,17. C lijn: l.fam. Giliam 70,42. 2.van Linden-Visser 57,50. D lijn: l.v.d.Noord-Rotteveel 60,42.2.Koenders-v.d.Wardt. HEILOO - In de permanente turnhal van Tbrnace Gymnastics in Amsterdam werd zaterdag de halve finale van de regio kampioenschappen LOS gehou den. Van GTH hadden zich 6 turnsters geplaatst. Voor de instapgroep (8-jari- gen) waren dat Gaby de By, Britt Klooster en Manon Oudejans. Manon ging voortvarend van start en liet een hele mooie oefening op de balk zien die haar een 8.1 opleverde. Ook Britt had een mooi cijfer gehaald op de balk, een 8.0. Vervolgens werden de oefeningen op de mat gedraaid. Daar haalde Manon de op een na hoogste score van de ochtend, een 9.4. Toen Manon bij de brugoefening een 9.1 scoorde rees bij de trainsters Karin de Ruiter en Marjan Kruit al de verwach ting dat Manon zich in ieder geval zou kwalificeren voor de finale op 5 maart in Purmerend. Daar kwam nog een ver rassing bij want het puntentotaal van Manon leverde haar zelfs een fraaie derde plaats op. Het puntentotaal van Britt en Gaby was net niet voldoende om ook door te gaan. In de middag was het de buurt aan de pupillen (9 jaar). Daar deden Roza Apeldoorn, Bente Eelman en Olga Leegwater aan mee. Geen van de pupillen kon zich plaatsen voor de fina le, al scheelde het soms maar een paar tienden van een punt. Manon Oudejans zal op 5 maart als enige turnster GTH vertegenwoordigen. De overige meisjes van het wedstrijdte am waaronder ook Birgit Stevenson, kunnen nog eenmaal deelnemen op de laatste rayonwedstrijd die gehouden wordt op 19 maart. Danielle Admiraal, die zich voor de eerste rayonwedstrijd ernstig blesseerde, traint weer helemaal mee. Voor haar zijn sommige turnoefe ningen nog deels aangepast. Als het herstel zich zo doorzet zal Danielle aan het komende wedstrijdseizoen gewoon kunnen deelnemen. Na de thee probeerde de thuisclub de achterstand recht te trekken. Echt gevaarlijk werd het sporadisch. Rafi Habib had de gelijkmaker op het score bord moeten zetten.. In buitenspelposi tie (missertje van de Geel Zwart assistent-scheidsrechter) wist hij de bal wel langs de kleine doelman van de bezoekers te krijgen maar hobbelde de bal tegen de paal. Clubtopscorer Richard van Gelderen leek het laatste tikkie te kunnen geven maar zag tot zijn eigen ontzetting de bal over de achter lijn caramboleren. De bezoekers had den pech dat een snelle counter geen doelpunt opleverde. Na 25 minuten spe len moest Geel Zwart met 10 man ver der (2x geel). Niels Eijlander kreeg een kopkans en Jeroen Koel zag een schot ternauwernood gestopt worden door de keeper. Het was en bleef 0-1. Trillende knieën bij scha ker SY Yredeburg LIMMEN - SV Vredeburg speelde vrij dag ronde 16 van de interne competitie. C. Dinkla had een zwakke avond en ver loor al snel zijn dame tegen G. Hafkamp. D. Aafjes zat met trillende knieën tegen over H. Levering, maar wist toch met sterke zetten de partij naar zich toe te trekken. G. Pouw bood al snel remise aan tegen P. Zwart, die verder wilde schaken maar even later spijt had en materiaal verloor. Toch maakte de ner veuze Pouw enige fouten waardoor remise een terechte uitslag werd. M. Sturk plaagde R. Termes met een linke dame op de koningsvleugel en won een stuk en de partij. M. Voorwalt verdedig de zich als een leeuw tegen de aanval lende J. Levering en gaf na een lange, boeiende partij pas op. M. Weigraven had zich goed voorbereid tegen de Franse verdediging van J. Admiraal, maar vergiste zich in een loperzet waar na Admiraal de partij op techniek kon afmaken. In groep B won Fabienne Mijnsbergen al na 5 zetten van Ozair Dahi door het oude herdersmatje. Uitslagen: Groep A. H. Ebels-K. Kramer 0-1, M. Welgraven-J. Admiraal 0-1, D. Keijzer-J. de Graaf 1-0, G. Hafkamp-C. Dinkla 1-0, D. Aafjes-H. Levering 1-0, P. vd Heijdt-R vd Storm 0- 1, P. Zwart-G. Pouw remise, B. Blekemolen-M. Kos 0-1, B. van Diermen-B. Stolp 0-1, M. Sturk-R. Termes 1-0, M. Voorwalt-J. Levering 0-1, M. Wester-N. Pepping 1-0, E. van Duin- M. Krom 0-1, T. Castelein-G. de Graaf 0- 1, M. Hendriks-M. Koot 0-1, S. Sofan-M. van Buuren 1-0, J. Tebbens-T. Beentjes 1-0 Groep B. Allard de Vries-Karel Voorwalt 1-0, Floris-Jan van Zanten- Bert Hollander 1-0, Jeffrey van de Wagen-Dylan de Vries 0-1, Fabienne Mijnsbergen-Ozair Dahi 1-0, Alex Zwart-Loek Admiraal 0-1, Irene Klaver- Remi Aafjes 0-1, Joep van Zanten- Laura Aafjes remise, Bart Pepping- Steven Boon 1-0, Alex Termes-Thomas Voorwalt remise, Hidde Ebels-Tom Beentjes 1-0. Tafeltennissers Limmen/Heiloo koploper Amak trotseert Afsluitdijk AKERSLOOT - Een aantal amak-atle- ten gaat op 6 maart de afsluitdijk trot seren over een afstand van 32 km. Dit evenement wordt dit jaar in het voor jaar gehouden omdat veel atleten zich voorbereiden op de marathon van Rotterdam en deze lange duurloop precies in hun schema past. Ook willen zij andere atleten in de gelegenheid stellen dit mee te maken. De richting waarin gelopen gaat worden, wordt 's morgens bepaald in verband met de windrichting. Heeft u interesse om deze loop mee te maken, geeft u zich dan op bij Gerda Smit, telefoon 0251-313738 of e-mail naar: jsw.vastenouw@quicknet.nl Amak wandelt in Wijk aan Zee AKERSLOOT - De wandelafdeling van de loopclub Amak uit Akersloot gaat zondag 13 februari meedoen aan de KRO-stiltewandeling in Wijk aan Zee. De afstand is 15 km. Het belooft weer een mooie wandeling door het duingebied van de IJmond te worden. Vertrek: om 9.30 uur vanaf Het Kruispunt. Inlichtingen: Cees Bakker 0251-310272 of Theo Wullings 0251- 313768. Uitslagen Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 2 februari als volgt gespeeld: A-Lijn: l.Dolmans-Bollweg 58.93, 2.Min-Valkering 56.25, 3.v.Bellen- v.BergenHenegouw 54.91, B-Lijn: l.Fam.v.d.Molen 63.57, 2.v.Duyn- Kerkvliet 56.43, 3.v.Baar-Mooij en Gelsing-Stolp 55.71, C-Lijn: 1.Hennalla-Limmen 63.21, 2.Fam.Schoonakker 59.64, 3.Fam.Hoogland 57.14, D-Lijn: l.Fam.v.d. Storm 70.83, 2.Ligthart- Vasbinder 53.47, 3.de Bloois-Vendel 52.78, E-Lijn: l.Oosterling-Slemmer 58.48, 2.Beentjes-Duindam 57.93, 3.Endel-Wulterkens 54.25. Uitslag damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslag van damesbrid geclub Sans Atout op 2 febr.A- lijn:Schaffer-Mak 61.46,Middelbeek- Daudey 59.90. B-lijn:Roozen- Toornburg 64.58,Weehuizen-v.d.Vlies 57.29.C-lijn:Toby-Giliam 62.50,Admiraal-Pilkes 59.17.D- lijn:Grutters-Kuhne 63.75,Lochem- v.d.Werf 57.08. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maan dagavond 7 februari gespeelde wed strijden zijn als volgt: A-lijn 1 Dolmans - Schouten 64.1,2 fam. van Diepen 62.0; B-lijn 1 v. Toornburg - de Vries 56.8, 2 de Groot - Laan 56.3; C-lijn 1 Kemmere - Maas 68.3,2 fam. Mooij 53.1; D-lijn 1 Hansen - de Jong 59.4, 2 Bijlsma - Roelofs 58.9; E-lijn 1 de Jong - de Winter 65.0, van Dam - Huting 60.4. HEILOO - De kerkdienst in de Ter Coulsterkerk van 30 januari is opgeno men door de regionale tv-zender Rob- tv. De cantorij verleende haar mede werking. Voorganger was dr. J. Bruin. Er waren voor de gemeente geen kosten aan verbonden. Er was een dvd beschikbaar voor de gemeente. Rob-tv is een commerciële zender, die via de kabel (standaard pakket) te ontvangen is in bijna geheel Noord-Holland en een klein deel van midden Nederland. TV-kanaal 22+ (via je video-recorder of dvd-speler te vinden). Rob-tv is rela tief onbekend in Noord-Holland omdat het bedrijf pas sinds 2002 actief is. Dankzij een subsidie van stichting De Haaf is het voor de vierde keer moge lijk een viertal kerkdiensten te laten opnemen en uitzenden. Doelstelling: 1. (oudere) mensen, die om uiteenlopen de redenen geen kerkdienst kunnen bezoeken, de gelegenheid bieden om gedurende vier weken een kerkdienst uit de eigen regio te laten bekijken en beleven. 2. Andere mensen - ook niet- kerkelijke men;- n - kennis te laten maken met dc ^rken in Noord- Holland en met L jeloof in God. De dienst in Heiloo wordt op zondag 6 maart uitgezonden. De kerkdienst in de Ter Coulsterkerk van 30 januari is opgenomen door de regionale tv-zender Rob-tv. Nadenken over Pasen in de Witte Kerk HEILOO - In de afgelopen tijd zijn de vragen van lijden, dood en van waarom Tsunami veel onder de aandacht gekomen. Bij deze vragen wordt in de Witte Kerk stil gestaan in een serie van korte aandachtsmomenten gedurende de tijd van voorbereiding op Pasen. Dit wordt ook vanuit de Paasgedachte gedaan: opstanding.De dood heeft niet het laatste woord. De cantorij zingt de kruiswoorden en bij deze woorden van Christus houdt de voorganger een korte meditatie van enkele minuten. De eerste twee diensten van inkeer en inleven worden gehouden op 16 en 23 februari in de Kapel van de stichting GGZ Willibrord aan de Kennemer- straatweg. De bijeenkomsten op 2,9 en 16 maart zijn in de Witte Kerk, om 19.30 uur. Welkom bij YYD Heiloo Als u iets wilt bespreken met de leden van de fractie van WD Heiloo, dan bent u welkom in de fractievergadering van donderdag 10 februari, vanaf 20.00 uur; oude ingang Raadhuis, eerste deur rechts. Graag vooraf bericht aan Chris Streefkerk, tel: 5331386, e-mail: frac- tie@vvdheiloo.nl, of René van Splunteren, tel: 5321931, e-mail rp.van- splunteren@quicknet.nl Spreekuur PvdA HEILOO - De PvdA-Heiloo, houdt op donderdag 10 februari 2005 om 19.30 uur spreekuur. Als u een onderwerp wilt bespreken met de raadsleden dan bent u welkom. Het spreekuur wordt gehouden in het gemeentehuis (oude ingang). Graag vooraf contact opne men met Hil Peperkamp tel. 072- 5338172, of Gré Ris tel. 072-5332429, of Jacob Ouderkerken tel. 072-5335757. U kunt ook een E-mail bericht versturen naar j.ouderkerken@heiloo.nl J LIMMEN/HEILOO - Na vorige week met 7-3 van De Victors 2 te hebben gewonnen kreeg het eerste tafelten- nisteam nu medekandidaat Disnierats 3 op bezoek. Het team won met 7-3. Door deze 7-3 winst heeft L/H de lei ding van Disnierats overgenomen en staat daarop nu één punt voor. Team 2 speelde de uitwedstrijd tegen koploper Puinhoop United. De uitslag: Een 7-3 winst voor Puinhoop United.Team 3 had het zeer moeilijk tegen het gede gradeerde Spirit en verloor met 0-10. Team 4 scoorde tegen De Roemer slechts 1 punt meer: 1-9. Voor het vijfde team was er wèl een gelijk spel. Het eerste jeugdteam heeft zich kennelijk als doel gesteld zo snel mogelijk het kampioenschap te veroveren en daar voor zijn zij reeds na drie wedstrijden behoorlijk op weg. Nu werd Duintreffers 2 met 9-1 naar huis gestuurd. Tegen Duintreffers 3 had het 2e team van Limmen/Heiloo te wei nig in te brengen. Het verloor dan ook met 3-7. Het derde team kwam tot het eerste tegenpunt tegen Disnierats: 1-9 Vechtlust en inzet bij Oppositie HEILOO - In de 18e ronde van de interne competitie bij Oppositie ont brak het ook dit keer niet aan inzet en vechtlust. Slechts één remise werd genoteerd, die kwam tot stand op het bord tussen v.d.Wal en Maas. Koploper van Veelen beleefde een makkelijke avond omdat tegenstander Folkertsma zo rond de 12e zet zich ernstig vergiste en besloot de strijd te staken. Van Etten heeft de weg naar boven weer gevon den. Tegen de hoger geplaatste Bosma won hij met nuchtere zetten. Manni wist na een serie nederlagen eindelijk weer te winnen. Sauer, die aanvankelijk de bekende aanvalspatronen van Manni aardig kon bijbenen, moest na enige tijd wel terrein prijs geven. Toen hij zomaar een stuk inleverde, in een overigens moeizaam houdbare stelling, kon Manni nog makkelijker dan ver wacht, de winst noteren. Huffnagel pakte Jonkheer goed aan en won over tuigend. Langereis tenslotte, die weinig partijen heeft gespeeld, kwam tegen Prins in een eindspel terecht dat in technische zin wel beter voor hem stond, maar niet zo eenvoudig was. Uiteindelijk bleek de kwetsbare pion- nenstructuur van Prins een niet al te lastige opgave voor Langereis. De uitslagen: v. Veelen-Folkertsma 1- 0;Woudstra-v. Ham 1-0; Bosma-v.Etten 0-1; vd Brink- Jongkind 0-1; v.Roemburg- Zeeman 0-1; v.d Wal- Maas remise;Manni-Sauer 1-0; Huffnagel- Jonkheer 1-0; de Jong- Rump 0-1; Prins-Langereis 0-1; Hassing-Kraayenbrink 1-0; Korse-de Lange 0-1; de Vries-Horninge 0-1. HEILOO - Zondagmiddag improvi seert toneelgroep Papaver4Kids om 14.30 uur een kindervoorstelling 'Het Rad van Avontuur' in Heiloo. De voor stelling is voor kinderen van 4 tot en met 9 jaar. Bij aanvang worden ver- haalwensen van kinderen in een teke ning uitgedrukt en op een groot Rad van Avontuur gehangen. Een kind komt het toneel op en geeft een slinger aan het Rad. Het Rad stop bij een schatkaart... en voor u het weet zit u met een piraat en een schatkaart op een verlaten strand. Even later kan een nieuwe draai aan het rad een verhaal over een pas geboren poesje opleveren. En is zo'n schattig poesje niet een prachtige aanleiding voor een ontroe rend lied? Zo passeren zeker weer 8 10 scènes. En kinderen die durven kun nen meedoen. Misschien helpt uw dap pere kind een kasteelheer die bang is voor de onzichtbare ridder in zijn oude kasteel? Kortom, weer een middag plezier vol fantasie en afwisseling voor jong en oud! De entree bedraagt 4,5 euro inclu sief ranja achteraf. De voorstelling is in mini-theater Sierhuis. De zaal is open vanaf 14.15 uur. Het theater is makke lijk te vinden aan de Nijverheidsweg in Heiloo. Aan de Kennemerstraatweg .ligt in Heiloo (aan de kant van Limmen) een rotonde. Volg bij die rotonde het bord Oosterzij en sla 50 meter verderop linksaf. Dit is de Nijverheidsweg. Het theater ligt 200 meter de straat in en is te herkennen aan het grote bord Mini-theater. Parkeren is geen probleem. Reserveren aanbevolen: tel. 072-5331406 (Sylvia Sierhuis of Miranda Sweertman onder werktijden), of 072-5126584 (Henk Noorman). HEILOO - Herman Souer houdt op zaterdag 12 februari een lezing over poortgebouwen in het Amsterdamse stadsbeeld, voor het Nivon in Heiloo. Aan de hand van dia,s zal hij iets ver tellen over deze' grotere en kleine, gebouwen en gebouwtjes, de daaraan verbonden geschiedenis en legenden, en over bekende mensen die daar heb ben gewoond. Plaats: Het Trefpunt, Abraham Du Boishof 2. (Vlak bij het NS-station). Aanvang: 20.00 uur. Kosten: leden: twee euro, anderen drie euro. Jeugd één euro. Aanmelden vooraf is gewenst; dat kan bij Reina Mulder (tel. 072 5333127) of bij Ina Bennen (tel. 072 5336427). Als gebruikelijk verzorgt de Openbare Bibliotheek een kleine col lectie boeken. In aansluiting op deze lezing maakt Herman Souer op 19 maart een rondwandeling maken langs de besproken plekken en andere bezienswaardigheden in de hoofdstad. Degenen, die de dia-lezingavond bijwo nen, hebben voorrang. HEILOO - De in Heiloo gevestigde kunstenares Ditta Engel maakt bron zen beelden. Haar werk is figuratief en heeft een sterke emotionele lading. Haar taal is beeldtaal, waarin ze zich krachtig en helder uitdrukt. De opzet van haar werk is soms wat schetsmatig waardoor een spannende uitdrukking ontstaat. Dita Engel heeft een eigen beeldentuin aan de Westerweg, waarin zij een aantal van haar grote tuinbeel den exposeert. In haar atelier exposeert zij kleiner werk. U kunt een selectie van uit het werk van Ditta Engel tot eind maart bewonderen in de exposi tieruimte van Bibliotheek Heiloo, Westerweg 250. Britt Klooster, Manon Oudejans en Gaby de Byregio lieten mooie prestaties zién op de regio kampioenschappen, (eigen foto) EGMOND AAN DEN HOEF - Scheidsrechter Lux leidde afgelopen zondag Zeevogels - Geel Zwart. De Zaankanter had zijn notities goed op orde maar zag pas na afloop van de wedstrijd dat hij één speler van Geel Zwart twee keer de gele kaart had voorgehouden. De enige straf die hier bij past is het tonen van een rode kaart en het wegzenden van het veld. De betreffende speler van Geel Zwart had wel zijn conclusie getrokken en had het veld luid protesterend verlaten zonder de rode kaart te hebben gezien. Aan de leidsman was dit alles volledig voorbijgegaan en hij was in de ver onderstelling dat er nog gewoon elf tegen elf was gespeeld. Na het bestuderen van zijn notities na afloop in zijn kleedkamer zag hij 2 keer hetzelfde nummer in zijn boekje staan en meldde zijn 'vergissing' in de bestuurskamer. Groot was zijn verbazing toen hij ver nam dat het probleem geen probleem was omdat de betrokken speler zelf wel wist dat 1 1 nog altijd 2 is. LIMMEN - De derde winterwedstrijd van de HSV Limmen in het Stet gaf een volslagen ander beeld dan de voor gaande editie's Waren de stekken bij het haventje voorheen favoriet, nu waren het de stekken het verst weg van de haven die de vis opleverden. Jan Walta was de geluksvogel die op stek 7 vanaf het begin de vis er redelijk op wist te houden. Het formaat liep gaan deweg de wedstrijd wel wat terug, maar onze kersverse pensionaris mocht met 83 vissen de winst in zijn zak steken. Jan deed ook goede zaken voor het klasse ment, waarin hij derde stond. De stek ken waren deze keer aan beide zijden van het Stet uitgezet, en schuin tegeno ver Jan Walta zat Peter van der Heijdt,die tweede werd. In het doodlo pende stuk bij Het Achterom zat Co Bakker, die rustig zijn visjes wist te van gen, allemaal klein spul, maar de 61 stuks waren goed voor een derde plek. De meest bijzondere vangst kwam van stek 6, waar Han Duin in zijn beschei den vangst van 12 vissen een zeelt van 42 cm wist te vangen. Nu is de zeelt een typische zomervis, en met nachtvorst en oostenwind mag dit als een extreem zeldzame vangst worden gekenmerkt. Zeelten zijn in het Stet al helemaal zeldzaam, de laatste melding van een zeeltvangst dateert uit de jaren 70. De uitslag: 1. J. Walta, 2 P. v/d Heijdt, 3 Co Bakker, 4. H. Duin, 5 R. Faasse, 6. J Leurs, 7. J. Kaandorp. De laatste wed strijd gaat het er nog om spannen. Als Rien Faasse weer zo'n uitslag behaald is hij zijn opgebouwde voorsprong defi nitief kwijt. J. Walta, H. Duin, maar ook P. v/d Heijdt en Co Bakker maken nog kans op eremetaal. Dat alle deelnemers na afloop snert gaan eten staat in ieder geval wel vast. De laatste wedstrijd is op zondag 27 februari. Ditta Engel aan het werk in haar atelier. I

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 8